www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Resultater fra stevner:

2017
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
16./12 kl 11:00 Julepakkeskyting ÅJFF Åsane J.F.F
16./12 kl 10:00 Sideligger Stevne 16 desember 2017 Bjørkelangen J.F.F
10./12 kl 10:00 Tom Ares Vinterstevne Fauske og Sørfold J.F.F
2./12 kl 10:00 Jærcupen - serie 4 50 skudd Jæren J.F.L
2./12 kl 10:00 Nissestevnet 2017 Songdalen J.F.F
2017 kl 13:00 Treningscup Nordreisa J.F.L
November
25./11 kl 09:00 50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff Råde J.F.F
22./11 til 27./12 kl 17:00 Adventscup Sør-Varanger J.F.F
18./11 kl 10:00 klubbmesterskap Sarpsborg OJFF 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./11 kl 09:00 Klubbmesterskap 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
15./11 kl 20:00 Skytekveld Elkem Rana AS Rana J.F.F
12./11 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
11./11 kl 10:30 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
5./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
4./11 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
Oktober
31./10 kl 18:00 50 sk.treningsstevne Rana J.F.F
19./10 kl 18:00 2017 cup jegertrap Brønnøy J.F.F
19./10 kl 18:00 2017 cup sporting Brønnøy J.F.F
18./10 kl 18:00 Bodø Cup FINALE Bodø J.F.F
15./10 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
14./10 kl 10:00 OL-Trap Veteranstevne Oslo Sportsskyttere
12./10 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd. Flomlys Tynset J.F.F
8./10 kl 11:00 Treningsstevne 100sk+fin Rana J.F.F
7. til 8./10 kl 10:00 Nordisk Ranking Finale 2017 - SKEET Oslo Sportsskyttere
7. til 8./10 kl 10:00 Nordisk Ranking Finale OL-Trap Oslo Sportsskyttere
5./10 kl 18:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
1./10 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
1./10 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
1./10 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
September
30./9 kl 12:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
30./9 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
30./9 kl 10:00 Junior GP 2017 Grasåsen Skien J.F.F
29./9 kl 21:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
26./9 kl 18:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
24./9 kl 14:00 Klubbmesterskap Compak Sporting Sokna L.K.
24./9 kl 14:00 Klubbmesterskap jegertrap Sokna J.F.F
24./9 kl 09:00 L.K.Kval 24. sept. Krødsherad J.F.F
23./9 kl 09:00 L.K. Kval 23. sept Krødsherad J.F.F
20./9 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
17./9 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
17./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
16./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
10./9 kl 10:00 Leirduesti 100 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
9./9 kl 10:00 Jegertrap 50 Kristiansand S J.F.F
9./9 kl 10:00 Rypetreffen Målselv J.F.F
9./9 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup,Sarpsborg OJFF. 9,9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./9 kl 09:00 100skudd NordiskTrap LK Kroken J.F.F
9./9 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
2017 kl 14:00 jegertrap trening Vadsø J.F.F
2017 kl 14:00 Trening leirduesti Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 jegerstevne Vadsø J.F.F
6./9 kl 17:30 Jegermesteren Bodø J.F.F
6./9 kl 17:00 Bfinale felleskjøpetcupen Røros J.F.F
6./9 kl 17:00 Finale felleskjøpetcupen Røros J.F.F
6./9 kl 16:00 Moss Ojff Klubbmesterskap Compak Sporting 2017 Moss og Omegn J.F.F
6./9 kl 16:00 Moss Ojff Klubbmesterskap Jegertrap 2017 Moss og Omegn J.F.F
6./9 kl 16:00 NEIDENMESTERSKAP KLS 2017 Neiden og Omegn J.F.F
5./9 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
3./9 kl 10:00 100 Skudd jt/LK kval Nidaros J.S.K
3./9 kl 10:00 Browning Open 2017 , NT 100 skudd LKK Songdalen L.K.
3./9 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk trap 100 skudd Åsane J.F.F
3./9 kl 09:00 100 skudd LK-Kval 3.9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
3./9 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Søndag Løiten J.F.F
3./9 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 KM Skeet Finale Alta J.F.F
2./9 kl 17:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 SPORTING Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 12:00 Browning Open 2017, 100 sk NT LK. KM for Vest Agder. Songdalen L.K.
2./9 kl 11:00 Klubbmesterskap. 50 skudd + Finale m/prem. Øksnes J.F.F
2./9 kl 10:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 10:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Sporting Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 10:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
2./9 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
2017 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Lørdag Løiten J.F.F
2./9 kl 09:00 100 skudd LK-Kval 2.9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
August
31./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
31./8 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
30./8 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
30./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap jegertrap Bardu J.F.F
29./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2017 Sannidal J.F.F
28./8 kl 18:00 Klubbmesterskap JegerTrap Fauske og Sørfold J.F.F
27./8 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval og Kretsmesterskap Arbeidernes J.F.F Halden
27./8 kl 10:00 Klubbmesterskap jegertrap 100sk.+finale Rana J.F.F
27./8 kl 10:00 Nordisk Jaktskyting - Compak Sporting Brønnøy J.F.F
27./8 kl 10:00 Nordisk Jaktskyting - Nordisk Trap Brønnøy J.F.F
27./8 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
27./8 kl 09:00 NNM Nordisk Jaktskyting Målselv J.F.F
27./8 kl 09:00 NNM Nordisk Jaktskyting Målselv J.F.F
27./8 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
26./8 kl 14:00 25 skudd jegertrap Samnanger J.F.L
26./8 kl 14:00 25 skudd Lerduesti Samnanger J.F.L
26./8 kl 11:00 Åpent klubbmesterskap 2017 Sør-Varanger J.F.F
26./8 kl 11:00 Øksnesmesterskapet. 100 skudd + Finale m/prem. Øksnes J.F.F
26./8 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
26./8 kl 10:00 Jegertrap 50 Kristiansand S J.F.F
26. til 27./8 kl 09:00 NM i Skeet 125 Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
26./8 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
24./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2017 Askvoll J.F.L
24./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti stevne Alta J.F.F
23./8 kl 18:00 50 skudds klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
23./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2017 Alstahaug J.F.F
23./8 kl 17:00 Åpent stevne 50 skudd Kautokeino J.F.F
22./8 kl 17:00 Trap klubbmesterskap 2017 Tynset J.F.F
20./8 kl 12:00 20 august jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
20./8 kl 11:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
20./8 kl 11:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd Åsane J.F.F
20./8 kl 10:30 Haglecupen 2017 Songdalen J.F.F
20./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap sti/compaktsporting Rana J.F.F
20./8 kl 09:00 L.K. Kval m/Zoli Finale Krødsherad J.F.F
20./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
20./8 kl 09:00 Åpent 100 duer Vadsø J.F.F
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Kroken J.F.F
19./8 kl 12:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
19./8 kl 12:00 Klubbmesterskap Rjff 2017 Røros J.F.F
19./8 kl 11:00 Vadsøstien 100 duer Vadsø J.F.F
19. til 20./8 kl 10:00 NordvestTreffen 300 skudd NT Nordvestlandet L.K.
19./8 kl 10:00 100 skudd. 5 Beste finale August Harstad J.F.F
19./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap jegertrap Rana J.F.F
19./8 kl 10:00 NM Dobbeltrap 2017 Oslo Sportsskyttere
19. til 20./8 kl 09:00 NM og Nordisk Mesterskap Fitasc Sporting 2017 Sokna L.K.
19. til 20./8 kl 09:00 Nordic Championship Fitasc Sporting 2017 - registration only for foreign shooters Sokna L.K.
19./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti Ski J.F.F
19./8 kl 09:00 Haglecup Vennesla J.S.P.F.F
19./8 kl 09:00 Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
19./8 kl 09:00 Klubbmesterskap LS Kroken J.F.F
19./8 kl 09:00 L.K. Kval 19.Aug m/Zoli Krødsherad J.F.F
19./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
19./8 kl 08:00 100sk LK Kval Nordisk Trap og Jegertrap Trondheim J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti/sporting Bodø J.F.F
16./8 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
16./8 kl 18:00 klubbmesterskap compaktsporting Rana J.F.F
16./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap 2017 Brunlanes J.F.F
16./8 kl 17:00 50 skudd Compak Sporting Nidaros J.S.K
13./8 kl 10:00 FINALE MR CUP Surnadal J.F.F
13./8 kl 10:00 Jakt og Friluft cup del 2 Sannidal J.F.F
13./8 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
13./8 kl 10:00 ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap. KM Sogn og Fj Askvoll og Holmedal L.K.
13./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
13./8 kl 09:00 Beretta cup 100 skudd leirduesti Søndag- Finale Løiten J.F.F
13./8 kl 09:00 Finale Jakt & Friluft cup Heidal J.F.F
13./8 kl 09:00 NordNorsk Mesterskap Lerduesti/sporting Bodø J.F.F
13./8 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
12./8 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
12./8 kl 10:00 FM Jegertrap 50 skudd + finale Lindesnes J.F.F
12./8 kl 10:00 NordNorsk Mesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
12./8 kl 10:00 ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap Askvoll og Holmedal L.K.
12. til 13./8 kl 09:00 NM Olympisk Trap Grasåsen S.S.
12./8 kl 09:00 100 Skudd jt/LK kval Nidaros J.S.K
12./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
12./8 kl 09:00 Beretta cup 100 skudd leirduesti Lørdag Løiten J.F.F
11./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 11.06.2017 Fræna J.F.F
10./8 kl 17:30 Gunstock Alta J.F.F
9./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Leirduesti 2017 Brunlanes J.F.F
9./8 kl 17:00 Jegertrap Bardu J.F.F
6./8 kl 18:00 6 august jegertrap 50 skudd med finale Fræna J.F.F
6./8 kl 16:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2017 Flora J.F.F
6./8 kl 12:00 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2017 Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 10:00 Leirduesti 100skudd Søndag Eidskog J.F.F
6./8 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
6./8 kl 10:00 Trap 50 sk. Sogn og Fjordane cup Flora J.F.F
6./8 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
6./8 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk trap 6.aug 2017 Samnanger S.S.L
5./8 kl 12:00 KM Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
5./8 kl 10:00 100Skudd LKKVAL Målselv S.S.K
5./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Målselv J.F.F
5./8 kl 10:00 KM Skeet Bardu J.F.F
5./8 kl 10:00 Leirduesti 100skudd Lørdag Eidskog J.F.F
5./8 kl 10:00 ÅOJFF Jegertrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
5./8 kl 09:30 OL trap Grasåsen S.S.
5./8 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
3. til 5./8 kl 10:00 Veteran NM Jegertrap 3.-5. August 2017 Biri J.F.F
2./8 kl 21:00 NEIDEN CUP KLS Neiden og Omegn J.F.F
2./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 Bodø J.F.F
1./8 kl 17:00 Kveldsstevne 25 skudd Røros J.F.F
Juli
30./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
30./7 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
30./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Vestre Slidre Vestre Slidre J.F.L
29. til 30./7 kl 09:00 NM FITASC Compak Sporting 2017 200 Duer! Grasåsen S.S.
29./7 kl 09:00 J&F Cup Ringebu og Fåvang J.F.F
29./7 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd Songdalen J.F.F
28./7 kl 16:00 Fredagscup del 4 Kroken J.F.F
27./7 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
27./7 kl 17:00 Klubbmesterskap. Vadsø J.F.F
26./7 kl 15:00 Kveldsstevne Fitasc Sporting Sokna L.K.
23./7 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
22./7 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
17. til 21./7 kl 12:00 Norgesmesterskap Leirduesti 2017 Opdal J.F.L
17. til 24./7 kl 09:00 Norgesmesterskap Jegertrap 2017 Opdal J.F.L
9./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup/ FM Oppland Dovre J.F.F
2017 kl 12:00 Klubbmesterskap 2017 SKÅLA JFF Skåla J.F.F
8./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Lesja JFF Lesja J.F.F
8./7 kl 08:30 100sk Jegertrap Trondheim J.F.F
6./7 kl 17:00 Torsdagscup del 3 Sannidal J.F.F
5./7 kl 16:00 Trening KLS Double Neiden og Omegn J.F.F
5./7 kl 15:00 Trening KLS Neiden og Omegn J.F.F
4./7 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
2./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup Bunlanes søndag Brunlanes J.F.F
2./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Nordre Land JSK Nordre Land J.S.K
2./7 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
2./7 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
1./7 kl 10:00 FM i Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
1./7 kl 10:00 Jegertrap 50 Kristiansand S J.F.F
1. til 2./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-trap 2017 Oslo Sportsskyttere
1. til 2./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix Skeet 2017 Oslo Sportsskyttere
1./7 kl 09:00 100 skudd LK Kval + KM Biri J.F.F
1./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup Bunlanes lørdag Brunlanes J.F.F
1./7 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
1./7 kl 08:00 FM Jegertrap Averøy J.F.F
Juni
30./6 kl 16:00 Fredagscup del 3 Kroken J.F.F
29./6 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
29./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
28./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F
28./6 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
27./6 kl 18:00 50 Duers compak kveldsstevne Buskerud J.F.F
27./6 kl 17:00 Åpent 50 duer. Vadsø J.F.F
2017 kl 20:00 Ranking 2018 Nordisk trap (høststevnet) LEIRDUE.NET
25./6 kl 09:00 50 skudds Jegertrap med finale Skåla J.F.F
25./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Sel Sel J.F.F
24./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
24./6 kl 09:00 50 skudds jegertrap med finale Fræna J.F.F
24./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Vågå Vågå J.F.F
24./6 kl 09:00 OLTrap 24.06.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
23. til 25./6 kl 10:00 NM Nordisk Trap 2017 Alta J.F.F
21./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
21./6 kl 17:00 FINALE NEIDEN SOMMERCUP 2017 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 18:00 Finale Østfoldcupen 2017 Onsøy J.F.F
18./6 kl 18:00 Hatten Open Sporting 3 Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 12:00 Sporting 2 Hattfjelldal Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 11:00 Hatten Open, Sporting Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
18./6 kl 10:00 LM Leirduesti 2017 Askvoll J.F.L
18./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK + DM Tvedestrand J.F.F
18./6 kl 09:00 100 skudd landslagskval Romerike S.S.K
18./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Søndag Åmot J.F.F
18./6 kl 08:00 FYLKESMESTERSKAP JT 2017 inkl. 100 duer LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 08:00 J&F Cup-100 skudd VTJFF Vestre Toten J.F.F
17./6 kl 15:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
17./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2017 100 DUER NJFF inkl. NT LK-KVAL Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
17./6 kl 11:00 Hatten Open Hattfjelldal J.F.L
17. til 18./6 kl 10:00 OL trap utakstevne EM/VM Grasåsen S.S.
17./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Lindesnes J.F.F
17./6 kl 10:00 LM Jegertrap 2017 Askvoll J.F.L
17./6 kl 10:00 OL Trap 17.06.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
17./6 kl 09:00 100 skudd landslagskval Romerike S.S.K
17./6 kl 09:00 100 skudd NT/LK Kval Nidaros J.S.K
17./6 kl 09:00 50 skudd med Finale. Jegertrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
17./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Lørdag - Fylkes Mesterskap Åmot J.F.F
17./6 kl 09:00 FYLKESMESTERSKAP KLS 2017 Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK + KM Tvedestrand J.F.F
17./6 kl 08:00 J&F Cup-100 skudd VTJFF Vestre Toten J.F.F
16./6 kl 21:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
16./6 kl 16:00 DTL Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 14:00 NEIDEN SOMMERCUP 5/5 og ÅPENT 50 DUER Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
14./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
14./6 kl 18:00 Åpent stevne 50 skudd Kautokeino J.F.F
14./6 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 4/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 13:00 Kveldsstevne 25 skudd Røros J.F.F
11./6 kl 10:00 FM leirduesti/kompaktsporting Luster J.F.L
11./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap 100 leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
11./6 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
11./6 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
11./6 kl 09:00 FITASC Compak Sporting - Gamebore Cup Grasåsen S.S.
11./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup/ FM Hedmark Alvdal J.F.F
11./6 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
11./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K.-kval. Ullensaker J.F.F
10./6 kl 10:00 FM Jegertrap Luster J.F.L
10./6 kl 10:00 Jakt og Friluf cup del 2 Sannidal J.F.F
10./6 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk trap Bardu J.F.F
10./6 kl 10:00 LK kvalik Bardu J.F.F
10./6 kl 10:00 LM Leirduesti 50sk m/finale Nidaros J.S.K
10. til 11./6 kl 09:00 Ranatreffen 300 sk Rana J.F.F
10./6 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
10./6 kl 09:00 J&F Cup 100 skudd. Tynset J.F.F
10./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K.Kval Ullensaker J.F.F
10./6 kl 09:00 OL-Trap Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
10./6 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd lk inkludert klubbmesterskap Varanger S.S.K
8./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti stevne Alta J.F.F
8./6 kl 17:00 TestStevne Stavanger og Rogaland J.F.F
7./6 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd/ Klubbmesterskap Songdalen J.F.F
7./6 kl 17:00 JT 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
7./6 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 3/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
6./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
5./6 kl 12:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
5./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
5./6 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
5./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Øyer/tretten Øyer-Tretten J.F.F
5./6 kl 09:00 Jakt & Friluft Grand Prix - Finaledag Sannidal Trap
5./6 kl 09:00 JT 5-6-2017 Svinndal J.F.F
5./6 kl 09:00 Terminstevne - Jegertrap - Sykkylven Sykkylven J.F.F
4./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna søndag Sokna J.F.F
4./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Fron Fron J.F.F
4./6 kl 09:00 Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 2 Sannidal Trap
3./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd Årdal J.F.F
3. til 5./6 kl 10:00 Nordlysstevnet/ Prøve-NM Nordisk trap Alta J.F.F
3./6 kl 10:00 100 skudd pluss 5 beste til finale Harstad J.F.F
3./6 kl 10:00 Vaffel og Trap - 50 skudd Flora J.F.F
3./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna lørdag Sokna J.F.F
3./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Kvam Kvam J.F.F
3./6 kl 09:00 Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 1 Sannidal Trap
3. til 4./6 kl 08:30 Nittedal Grand Prix OL Trap Nittedal og Hakadal S.J.F.F
2017 kl 17:00 Trening Leirduesti Vadsø J.F.F
1./6 kl 17:00 Sporting 50 skudd Tynset J.F.F
1./6 kl 17:00 Torsdagscup del 2 Sannidal J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
31./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
31./5 kl 18:00 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
31./5 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
31./5 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
31./5 kl 17:00 Klubbmesterskap Råde JFF Råde J.F.F
31./5 kl 17:00 Leirduesti/Sporting Målselv J.F.F
31./5 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 2/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
30./5 kl 17:00 50 skuddern Alta J.F.F
28./5 kl 10:00 100 skudd NT/LK Kval Nidaros J.S.K
28./5 kl 10:00 FM Leirduesti Skjeberg og Omegn J.F.F
28./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2017 Leikanger JFL Leikanger J.F.L
28./5 kl 10:00 Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd Skogen J.S.K
28./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
28./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
28./5 kl 09:00 17JT0426 - G-Sport / Jakt & Friluft Cup Nord-Aurdal J.F.F
28./5 kl 09:00 Jegertrap Vennesla J.S.P.F.F
28./5 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
28./5 kl 09:00 Rizzini 2017. 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
27./5 kl 16:00 prøve 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
27. til 28./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
27. til 28./5 kl 10:00 OL-Trap - Uttaksstevne EM/VM Bergen L.K.
27./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2017. Luster Luster J.F.L
27./5 kl 10:00 Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd Skogen J.S.K
27./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
27./5 kl 09:00 100 skudd NT/LK Kval Nidaros J.S.K
27./5 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Øystre Slidre Øystre Slidre J.F.F
27./5 kl 09:00 Jegertrapstevne Averøy Averøy J.F.F
27./5 kl 09:00 Rizzini 2017. 100 skudd Lk-kval Enebakk J.F.F
26./5 kl 16:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
26./5 kl 12:00 Kveldsstevne 26.05.2017 Eidskog J.F.F
25./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
25. til 28./5 kl 14:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2017 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 10:00 FM Jegertrap Akershus 50 Skudd Bjørkelangen J.F.F
25./5 kl 10:00 Jeger-trap Skien J.F.F
25./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
25./5 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
25./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval 25.05.17 Enebakk J.F.F
25./5 kl 09:00 100sk LK - Himmelsprettstevnet Bodø J.F.F
24./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
24./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
24./5 kl 17:00 Jegertrap Bardu J.F.F
24./5 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 1/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
24./5 kl 17:00 Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
24./5 kl 17:00 trening Averøy J.F.F
23./5 kl 17:00 Åpent 50 duer. Vadsø J.F.F
23./5 kl 13:00 Felleskjøpetcupen 2017 Røros J.F.F
21./5 kl 13:00 50 skudd sporting Lindesnes J.F.F
21./5 kl 10:00 100 leirduesti u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
21./5 kl 10:00 100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK Nordvestlandet L.K.
21./5 kl 10:00 100 skudd NT/LK Kval Nidaros J.S.K
21./5 kl 09:00 100 sk kval med Zoli GP Romerike S.S.K
21./5 kl 09:00 100 Skudds Leirduesti Ullensaker J.F.F
21./5 kl 09:00 Jegertrap 50 Skudd Moss og Omegn J.F.F
21./5 kl 08:00 Beretta Norgescup Buskeruds JFF søndag 100 duer lerduesti Buskeruds J.F.F
20. til 21./5 kl 12:00 Birgers minnestevne 2017 Sør-Varanger J.F.F
20. til 21./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
20./5 kl 10:00 100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK Nordvestlandet L.K.
20./5 kl 10:00 100 skudd leirduesti Nidaros J.S.K
20./5 kl 10:00 50 skudd + finale Lindesnes J.F.F
20./5 kl 10:00 OL Trap 20.05.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
20. til 21./5 kl 09:00 Skeet 125, Åmot (DM) - Uttaksstevne 1 EM/VM Åmot J.F.F
20./5 kl 09:00 100 sk kval med Zoli GP Romerike S.S.K
20./5 kl 09:00 Beretta Norgescup Buskeruds JFF lørdag 100 duer lerduesti Buskeruds J.F.F
19./5 kl 16:00 Fylkesmesterskap og Fredagscup Kroken J.F.F
18./5 kl 17:30 Eibypokalen Alta J.F.F
14./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Åsane J.F.F
14./5 kl 10:00 Sporting 50 skudd Songdalen J.F.F
14./5 kl 10:00 trap 100 sk Sogn og fjordane cup Eid J.F.L
14./5 kl 10:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
14./5 kl 09:00 100 skudd LK-stevne, 14. mai, Lørenskog sportsskyttere Lørenskog S.S.
14./5 kl 09:00 100 skudds. L.K. Kval Tynset J.F.F
14./5 kl 09:00 E-18 Smellen Eidanger J.F.L
14./5 kl 09:00 FM lerduesti Oppland Lillehammer J.K.
14./5 kl 09:00 Zolli GP Sannidal Trap
13./5 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
13./5 kl 10:00 50 Skudd Jegertrap stevne m. Finale. Åndalsnes og Omegn J.F.F
13./5 kl 10:00 Leirduesti 100skudd Nidaros J.S.K
13./5 kl 10:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
13./5 kl 10:00 OL-Trap Uttaksstevne til EM og VM - Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
13./5 kl 10:00 Sporting 100 skudd Songdalen J.F.F
13./5 kl 09:00 100 skudd LK stevne, 13 mai, Lørenskog sportsskyttere Lørenskog S.S.
13./5 kl 09:00 100 skudds. L.K. Kval Tynset J.F.F
13./5 kl 09:00 50 skudd Jakt & Friluftcup 2017 Biri J.F.F
13./5 kl 09:00 FM Østfold Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
13./5 kl 09:00 Nordisk Trap og Zoli cup Kroken J.F.F
11./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
10./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
10./5 kl 17:00 Hasselstrømmen Trondheim J.F.F
9./5 kl 17:30 Vårpokalen Alta J.F.F
9./5 kl 16:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
7./5 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
7./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
7./5 kl 10:00 Sporten Havna VP 100sk+finale Rana J.F.F
7./5 kl 09:00 L.K. Kval 7. mai m/Zoli Krødsherad J.F.F
7./5 kl 09:00 NT 100skudd LKK. Nidaros J.S.K
7./5 kl 09:00 NT 7 MAI Svinndal J.F.F
6./5 kl 10:00 Bohus VP 100sk.+finale Rana J.F.F
6./5 kl 10:00 Compak Sporting 150 duer GameboreCup Sokna L.K.
6./5 kl 10:00 Jegertrap 50 Kristiansand S J.F.F
6./5 kl 10:00 OL Trap 06.05.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
6./5 kl 09:00 L.K.Kval 6. mai m/Zoli Krødsherad J.F.F
6./5 kl 09:00 NT 100skudd LKK. Nidaros J.S.K
6. til 7./5 kl 08:00 Polvotten 2017 Målselv J.F.F
6. til 7./5 kl 07:00 17JT1333 Trøndertrappen Trondheim J.F.F
5./5 kl 18:00 test Biri J.F.F
5./5 kl 17:00 Fredagscup del 1 Kroken J.F.F
5./5 kl 17:00 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
4./5 kl 21:00 Torsdagecup del 1 Sannidal J.F.F
3./5 kl 18:00 50 sk. u/premiering Rana J.F.F
3./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
3./5 kl 16:30 50 skudd jegertrap. Nidaros J.S.K
2./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
2017 kl 17:00 Trening/Byggerncup 2017 Vadsø J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Brønnøy J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval - Zoli GP Løiten J.F.F
1./5 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 100duer - Gamebore Cup Buskerud J.F.F
1./5 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 Two Smokin Barrels 3, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
1./5 kl 08:00 50 skudd J&F Cup Heidal JFF Heidal J.F.F
April
30./4 kl 10:00 Leirduesti 50 skudd Åsane J.F.F
30./4 kl 09:00 100 skudd leirduesti Ski J.F.F
30./4 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Løiten J.F.F
30./4 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti Tvedestrand J.F.F
30./4 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
30./4 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
30./4 kl 09:00 Two Smokin Barrels 2, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
30./4 kl 08:00 100skudd J&F cup Heidal JFF Heidal J.F.F
29. til 30./4 kl 11:00 Villmarkstevnet/2x 100 skudds L.K.Kval Brønnøy J.F.F
29./4 kl 10:00 OL-Trap Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
29./4 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval - Zoli GP Løiten J.F.F
29./4 kl 09:00 Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
29./4 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes J.F.F
29./4 kl 09:00 Two Smokin Barrels 1, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
29./4 kl 08:00 100skudd J&F cup Heidal JFF Heidal J.F.F
2017 kl 18:00 Trening Heidal Heidal J.F.F
28./4 kl 16:00 Fredagscup del 1 Kroken J.F.F
27./4 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
26./4 kl 18:30 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
26./4 kl 18:00 50 sk. u/premiering Rana J.F.F
26./4 kl 17:00 Åpent Jegertrapstevne Bardu J.F.F
24./4 kl 17:00 G-MAX cupen 2017 Songdalen L.K.
23./4 kl 10:00 Trap 100 sk. Sogn og fjordane cup Eid J.F.L
23./4 kl 09:00 100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 23.4 Nordvestlandet L.K.
23./4 kl 09:00 Compaq 75 duer Gamebore Cup Kroken J.F.F
23./4 kl 09:00 Lerduesti KORPERUD 100 duer Kongsvinger J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk trap 500 skudd 2 dag Tvedestrand J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
22./4 kl 16:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
22./4 kl 10:00 50 skudd + finale Lindesnes J.F.F
22./4 kl 10:00 Nordisk trap Alstahaug J.F.F
22./4 kl 10:00 OL Trap 22.04.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
22./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale Alstahaug J.F.F
22. til 23./4 kl 09:00 Nordisk trap 500 skudd totalt Tvedestrand J.F.F
22./4 kl 09:00 100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 22.4 Nordvestlandet L.K.
22./4 kl 09:00 Compaq 75 duer Gamebore Cup Kroken J.F.F
22./4 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Oppland Øyer-Tretten J.F.F
22./4 kl 09:00 LM lerduesti KORPERUD 100 duer Kongsvinger J.F.F
22./4 kl 09:00 Nordisk trap 500 skudd dag 1 Tvedestrand J.F.F
22./4 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
22./4 kl 09:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
20./4 kl 17:30 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
20./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
19./4 kl 18:00 50.sk u/premiering Rana J.F.F
19./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
18./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
17./4 kl 10:00 Nordisk trap 150 skud/ 100 LKK Songdalen L.K.
17./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
17./4 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
17./4 kl 09:00 50 skudd sporting/Compc Skien J.F.F
17./4 kl 09:00 Påskekarusell 2017 Svinndal Svinndal J.F.F
16./4 kl 10:00 Interjaktcup 2017 Bjørkelangen Bjørkelangen J.F.F
15./4 kl 10:00 Jakt og Friluft cup del 1 Sannidal J.F.F
15./4 kl 09:00 Andre stevnet i Påskekarusellen 2017 - 50 Skudd jegertrap Onsøy J.F.F
15./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
14./4 kl 10:00 Interjaktcup 2017 Aurskog Bjørkelangen J.F.F
14./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./4 kl 14:00 Kvelds finale Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
13./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti påske stevne Løiten J.F.F
13./4 kl 09:00 Første stevne i Påskekarusellen 2017 50 Skudd jegertrap Skjeberg og Omegn J.F.F
13./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./4 kl 09:00 Påskestevne Kroken J.F.F
9./4 kl 15:00 Finale Gamebore cup 100 duer Lerduesti Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./4 kl 09:00 100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap Nordvestlandet L.K.
9./4 kl 09:00 100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap Skåla J.F.F
9./4 kl 09:00 50 skudd Lerduesti Skien J.F.F
9./4 kl 09:00 Gamebore cup 100 duer Lerduesti m/Final Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 9. april 2017 Askvoll J.F.L
8./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti lørdag 8.april Løiten J.F.F
8./4 kl 10:00 Jegertrap 100-skudd 8.April 2017 Jæren J.F.L
8./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
8./4 kl 10:00 Skeet 125 Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
8./4 kl 09:00 Gamebore cup 100 duer Lerduesti Sarpsborg og Omegn J.F.F
8./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 8. april 2017 Askvoll J.F.L
6./4 kl 13:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
5./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
5./4 kl 18:00 Sportingtrening 5/4 Stavanger og Rogaland J.F.F
5./4 kl 18:00 Traptrening 5/4 Stavanger og Rogaland J.F.F
4./4 kl 18:00 50.sk treningsstevne Rana J.F.F
2./4 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
2./4 kl 10:00 Skeet - 75/125 duer Åmot J.F.F
2./4 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
2./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 2. April Moss og Omegn J.F.F
2./4 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
1./4 kl 11:00 Jegertrap 100-skudd JJFL Jæren J.F.L
1./4 kl 10:00 Nordisk trap LK 100 skudd Songdalen L.K.
1./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
1./4 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
1./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 1. April Moss og Omegn J.F.F
1./4 kl 09:00 NT 1-4 Svinndal Svinndal J.F.F
Mars
30. til 31./3 kl 09:00 Malaga Grand Prix 2017 Skien J.F.F
26./3 kl 11:00 test 26-3-2017 Svinndal J.F.F
26./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
26./3 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
25./3 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd Songdalen J.F.F
25./3 kl 09:00 Skeet - 75/125 duer Åmot J.F.F
24./3 kl 11:48 Påskestevne Kroken J.F.F
19./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Åsane J.F.F
19./3 kl 09:00 Fitasc Sporting 75 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
19./3 kl 09:00 Leirdue stevne: 17JT1826 Åndalsnes og Omegn J.F.F
18./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
18./3 kl 11:00 Vårspretten Råde J.F.F
18./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting Gamebore Cup 18 Mars Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./3 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Kristiansand S J.F.F
18./3 kl 09:00 OL-Trap Grasåsen Grasåsen S.S.
12./3 kl 10:00 Jegertrap, 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
12./3 kl 09:00 Jegertrap 50skudd med finale. 17JT1825 Skåla J.F.F
11. til 12./3 kl 10:00 Nordisk trap LK 200 skudd Songdalen L.K.
11./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, 11.03 Moss og Omegn J.F.F
5./3 kl 10:00 Leirduesti 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
5./3 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
4./3 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
Februar
26./2 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd Kismul S.S.K
18./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
12./2 kl 11:00 100 sk+finale Rana J.F.F
2017 kl 14:00 Trening sesongen 2017 Kroken J.F.F
5./2 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
4./2 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
4./2 kl 10:00 OL-Trap (Avlyst) Bergen L.K.
Januar
22./1 kl 10:00 Vintersportingstevne Songdalen J.F.F
21./1 kl 10:00 Neglespretten 2017 Songdalen J.F.F
2017 kl 17:00 Vintercup 2017 Sør-Varanger J.F.F
15./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2017 Askvoll J.F.L
2017 kl 13:00 Ranking 2017 Sporting LEIRDUE.NET
2017 kl 12:00 Ranking 2017 OL-trap LEIRDUE.NET
2017 kl 12:00 Ranking 2017 Skeet LEIRDUE.NET
7./1 kl 11:00 Nordisk trap LK Songdalen L.K.
2017 kl 09:00 Ranking 2017 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2016
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Klubbmesterskap/åpent stevne Målselv J.F.F
31./12 kl 09:30 Jule- og Nyttårsstevne Bergens J.F.
30./12 kl 17:00 Kalkunskyting Sør-Varanger J.F.F
2016 kl 15:30 30.12.2016 - ÅOJFF - Romjuls Knerten Åndalsnes og Omegn J.F.F
29./12 kl 17:00 Flomlysstevne Øksnes J.F.F
28./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
18./12 kl 11:00 Julestevne Løiten J.F.F
17./12 kl 11:00 KALKUNSKYTING Sarpsborg og Omegn J.F.F
17./12 kl 11:00 Rådekalkunen Råde J.F.F
3./12 kl 12:00 Nisse stevnet 2016 50 skudd Songdalen J.F.F
3./12 kl 09:00 50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff Råde J.F.F
November
20./11 kl 11:00 100 sk.+ fin treningsstevne Rana J.F.F
19./11 kl 08:00 Compak Stevne 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
6./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
5./11 kl 12:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
3./11 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
Oktober
27./10 kl 18:00 Compak Sporting (1+2+2) - Trening Brønnøy J.F.F
27./10 kl 18:00 Helgeland Sparebank cup for glade amatører Brønnøy J.F.F
27./10 kl 12:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
26./10 kl 19:00 Skytekveld Rana Metall Finale Rana J.F.F
20./10 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
19./10 kl 18:00 Bodø Cup FINALE Bodø J.F.F
13./10 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
2./10 kl 21:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
1./10 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Songdalen L.K.
1./10 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
September
30./9 kl 20:00 Nattstevnet 2016 Songdalen J.F.F
24./9 kl 09:00 N.T. Kval Årsavslutning Krødsherad J.F.F
21./9 kl 17:00 Kjerringlortencup/Klubbmesterskap Brønnøy J.F.F
18./9 kl 10:00 haglecup variabel Lindesnes J.F.F
18./9 kl 09:00 Compak Sporting NM Løiten J.F.F
17./9 kl 10:00 Haglecup Vennesla Vennesla J.S.P.F.F
17./9 kl 10:00 SaltenMesterskap Fauske og Sørfold J.F.F
17./9 kl 09:00 Nordisk trap - Jerndalen Råde J.F.F
14./9 kl 18:00 Sinus Brønnøy J.F.F
11./9 kl 10:00 Lerduesti 100-skudd Bergens J.F.
8./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 Åpent stevne KM Leirduesti Bardu J.F.F
7./9 kl 07:00 Åpent klubbmesterskap i leirduesti Bardu J.F.F
5./9 kl 17:30 Svein Ihlebys Minnepokal Råde J.F.F
4./9 kl 10:00 JT / NT 100 skudd - ( FLYTTES TIL BJF/KISMUL S.S.K.) Åsane J.F.F
4./9 kl 10:00 JT/NT 100-skudd Bergens J.F.
4./9 kl 10:00 Klubbmesterskap JT F&SJFF Fauske og Sørfold J.F.F
4./9 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Songdalen L.K.
4./9 kl 09:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
4./9 kl 09:00 Høststevne LK-Kval for 2017 4 September Sarpsborg og Omegn J.F.F
4./9 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
3./9 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
3./9 kl 10:00 Klubbstevne Øksnes J.F.F
3./9 kl 09:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
3./9 kl 09:00 Høststevne LK-Kval for 2017 3 September Sarpsborg og Omegn J.F.F
3./9 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd Songdalen L.K.
1./9 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 1. september Sokna J.F.F
August
31./8 kl 17:00 B finale Felleskjøpetcupen Røros J.F.F
31./8 kl 17:00 finale Felleskjøpetcupen Røros J.F.F
30./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./8 kl 10:30 Haglecupen 2016 Songdalen J.F.F
28./8 kl 10:00 Høststevne Målselv S.S.K
28./8 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
28./8 kl 10:00 Klubbmesterskap JT Rana J.F.F
28./8 kl 10:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
28./8 kl 09:00 N.T. Kval 28. August m/FINALE i ZOLI GRAND PRIX Krødsherad J.F.F
27./8 kl 15:00 Klubbmesterskap 2016 Røros J.F.F
27./8 kl 12:00 100 skudds 16JT1367 / LK Kval stevne Trondheim J.F.F
27./8 kl 11:00 Åpen klubbmesterskap, LK Kval, 100 skudd Kautokeino J.F.F
27./8 kl 10:00 NEIDENMESTERSKAP inkl. LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
27./8 kl 10:00 Øksnesmesterskapet Øksnes J.F.F
27./8 kl 09:00 Haglecupen 2016 Songdalen J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
27./8 kl 09:00 N.T. Kval 27. August m/ Zoli Grand Prix Krødsherad J.F.F
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2016. Jegertrap Askvoll J.F.L
26./8 kl 11:00 Kubbmesterskap Luster J.F.L
24./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2016 Alstahaug J.F.F
24./8 kl 17:00 Åpent Klubbmesterskap LS Målselv J.F.F
23./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
22./8 kl 18:00 Klkubbmesterskap JT Ørskog Ørskog J.S.S
22./8 kl 17:30 Klubbmesterskap Jegertrap Råde J.F.F
21./8 kl 14:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2016 Askvoll J.F.L
21./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
21./8 kl 09:00 Finale KM Skeet Alta J.F.F
21./8 kl 09:00 FM Lerduesti Bodø J.F.F
21./8 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
21./8 kl 09:00 LK 100 Skudd 21/8 Skien J.F.F
21./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 21. aug.16 Askvoll J.F.L
20./8 kl 11:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
20./8 kl 11:00 Jegertrap Nordreisa Nordreisa J.F.L
20./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
20./8 kl 09:00 FM Jegertrap Bodø J.F.F
20./8 kl 09:00 KM Compak Sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
20./8 kl 09:00 Landelskamp 2016 Neiden og Omegn J.F.F
20./8 kl 09:00 Lk 100 skudd 20/8 Skien J.F.F
20./8 kl 08:00 Klubbmesterskap 2016 Kroken J.F.F
2016 kl 12:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting Åmot J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compak - Sokna LK Sokna L.K.
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 17.8.2016 Notodden J.F.F
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Løiten J.F.F
17./8 kl 15:00 Klubbmesterskap 2016 Notodden J.F.F
17./8 kl 07:00 Klubbmesterskap Compaktsporting Rana J.F.F
17./8 kl 07:00 Åpent klubbmesterskap i trap Bardu J.F.F
16./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
15./8 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
14./8 kl 10:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Løiten J.F.F
14./8 kl 10:00 Leirduesti Åsane J.F.F
14./8 kl 10:00 OL Trap Hemnes J.F.F
14./8 kl 09:00 100 skudd LK-KVAL Varanger S.S.K
14./8 kl 08:00 Finnmarkskarusellen - LK-Kval - LDK-Kval Vadsø J.F.F
13./8 kl 11:00 VadsøTreffen Vadsø J.F.F
2016 kl 10:00 FINALE MR CUP Skåla J.F.F
13./8 kl 10:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F
13./8 kl 10:00 OL Trap Hemnes J.F.F
13./8 kl 09:00 Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen Råde J.F.F
13./8 kl 09:00 LS sporting 100 duer Karmøy J.F.N.F
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
9./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
8./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Sokna J.F.F
7./8 kl 10:00 100sk. jegertrap Nordvestlandet L.K.
7./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti/Sporting Bardu J.F.F
7./8 kl 10:00 Landskampkval. Arbeidernes J.F.F Halden
7./8 kl 10:00 NJFF/NSF LK-kval - NC16 Neiden og Omegn J.F.F
7./8 kl 09:00 DM. Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
7./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 7.august Samnanger J.F.L
6./8 kl 11:00 NJFF/NSF LK-kval - Finnmarkskarusell Sør-Varanger J.F.F
6. til 7./8 kl 10:00 Landsdelskamp Nordland-Norr/Vesterboten Rana J.F.F
6./8 kl 10:00 100 sk. LK.kval. Nordvestlandet L.K.
6./8 kl 10:00 Landskampkval. Arbeidernes J.F.F Halden
6./8 kl 09:00 100skudds 16JT1365 / LK Kval stevne Trondheim J.F.F
6./8 kl 09:00 KM Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
5./8 kl 18:00 DTL NC16 (konvertert) Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 17:30 DTL NC16 Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 16:00 KL NC16 Neiden og Omegn J.F.F
4./8 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 4. august Sokna J.F.F
4./8 kl 17:00 Sommerstevne 2016 Røros J.F.F
3./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 - Bodø J.F.F
2./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
Juli
31./7 kl 10:00 OL-Skeet 125 skudd Kismul S.S.K
31./7 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK Kautokeino J.F.F
30./7 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK Kautokeino J.F.F
30./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
30./7 kl 10:00 Åpen Klubbemesterskap NT Songdalen L.K.
30./7 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap Ullensaker J.F.F
28./7 kl 17:00 Klubbmesterskap 50 skudd Vadsø J.F.F
24./7 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
23./7 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
11. til 16./7 kl 08:00 NM Jegertrap 2016 Målselv J.F.F
10./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
9./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
7./7 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 7. juli Sokna J.F.F
5./7 kl 19:00 Superspeedtest Åndalsnes og Omegn J.F.F
3./7 kl 10:00 100 skudd JT/Nordisk trap LK-kval Ørskog J.S.S
3./7 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Songdalen J.F.F
3./7 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
3. til 6./7 kl 09:00 NM Leirduesti 2016 Løiten J.F.F
3./7 kl 07:00 LK. KVAL, 100 SKUDD Kautokeino J.F.F
2./7 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD Kautokeino J.F.F
2./7 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti Lindesnes J.F.F
2./7 kl 09:00 FM Jegertrap Møre og Romsdal Ørskog J.S.S
1./7 kl 13:00 Klubbmesterskap 2016 Sannidal J.F.F
Juni
30./6 kl 17:00 Gunstock, 50 + finale Alta J.F.F
29./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 - Bodø J.F.F
29./6 kl 17:00 Compact Cupen 2016 Finale Songdalen J.F.F
28./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./6 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
27./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 25 JT/25 LS Åsane J.F.F
26./6 kl 10:30 Hatten Open, Sporting Hattfjelldal J.F.L
26./6 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
25./6 kl 10:30 Hatten Open Hattfjelldal J.F.L
25./6 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
24. til 26./6 kl 08:00 NM i Nordisk Trap 2016 Enebakk J.F.F
23./6 kl 18:00 Gunstock Alta J.F.F
22./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
21./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
19./6 kl 12:00 Åpent Trapstevne - 100 skudd Bardu J.F.F
19./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Vennesla J.S.P.F.F
19./6 kl 10:00 LM Jegertrap 19/6 på Skurve, Ålgård Stavanger og Rogaland J.F.F
19./6 kl 09:00 100 Skudds Lk kval Romerike S.S.K
19./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Åmot J.F.F
19./6 kl 08:00 LM JT 2016 Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 10:00 jegertrap Lindesnes J.F.F
18./6 kl 10:00 LM Jegersti 18/6 på Skurve, Ålgård Stavanger og Rogaland J.F.F
18./6 kl 10:00 LM KOMPAKT LEIRDUESTI Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 10:00 OL Trap 18.06.2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
18./6 kl 09:00 100 Skudds Lk kval Romerike S.S.K
18./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Åmot J.F.F
18./6 kl 09:00 FM 50 skudd jegertrap Onsøy J.F.F
18./6 kl 08:00 16JT1361 Trondheim J.F.F
17./6 kl 18:00 stemnetrening Luster J.F.L
17./6 kl 16:00 FredagsCup del 3 og VM Kroken J.F.F
16./6 kl 18:00 Traptrening Stavanger og Rogaland J.F.F
16./6 kl 17:30 Klubbmesterskap Trap Sarpsborg og Omegn J.F.F
15./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
15./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 - Bodø J.F.F
15./6 kl 18:00 Åpent stevne 15 juni Målselv J.F.F
15./6 kl 17:00 Sommercup KL 2016 Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 17:00 Åpen Klubbmesterskap. Songdalen J.F.F
14./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
14./6 kl 18:00 stemnetrening Luster J.F.L
13./6 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
12./6 kl 10:00 100 skudd JT/ Nordisk trap LK-kval Ørskog J.S.S
12./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap JT/NT 100-skuddsstevne Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
12./6 kl 10:00 Leirduesti / Sporting (FM) Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
12./6 kl 09:00 Fm Jegertrap Alta J.F.F
12./6 kl 09:00 Lk 100 Skudd 12/6 Eidanger J.F.L
12./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
12./6 kl 07:00 Nordisk jakt Målselv J.F.F
12./6 kl 07:00 Nordisk jakt 2 Målselv J.F.F
11./6 kl 11:00 FM Leirduesti Alta J.F.F
11./6 kl 10:00 FM Troms JT 2016 Målselv J.F.F
11./6 kl 10:00 Jegertrap (FM) Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
11./6 kl 10:00 LM Trøndelag/ Møre og Romsdal Ørskog J.S.S
11./6 kl 10:00 Ranatreffen 300 sk Rana J.F.F
11./6 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
11./6 kl 09:00 KM 11.6.2016 Svinndal J.F.F
11./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LKK Songdalen L.K.
9./6 kl 17:00 Eibypokalen Alta J.F.F
9./6 kl 17:00 Sommerstevne 2016 Røros J.F.F
9./6 kl 17:00 Åpningsstevne Tana J.F.F
8./6 kl 19:00 Sommercup KL 2016 Neiden og Omegn J.F.F
8./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
7./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
7./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
5./6 kl 11:00 LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S Kautokeino J.F.F
5./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
5./6 kl 09:00 BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - søndag Sokna J.F.F
5./6 kl 09:00 Jegertrap Skåla JFF 50skudd + finale Skåla J.F.F
5./6 kl 09:00 N.T. Kval 5. juni Krødsherad J.F.F
5./6 kl 09:00 Sørlandskarusellen Nordisk trap Lindesnes J.F.F
4./6 kl 10:00 FM Leirduesti Sør-Trøndelag Trondheim J.F.F
4./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup Luster J.F.L
4./6 kl 10:00 OL-Trap 04.06.2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
4./6 kl 09:00 16JT1848 Åndalsnes og Omegn J.F.F
4./6 kl 09:00 BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - lørdag Sokna J.F.F
4./6 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S Kautokeino J.F.F
4./6 kl 09:00 N.T. Kval 4. Juni Krødsherad J.F.F
4./6 kl 09:00 Sørlandskarusellen Nordisk trap Lindesnes J.F.F
4./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 4.juni Samnanger J.F.L
2./6 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 2. Juni Sokna J.F.F
2./6 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
1./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
1./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 - Bodø J.F.F
1./6 kl 18:00 Åpent stevne LS Målselv J.F.F
1./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
31./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
29./5 kl 10:00 Jegertrap - 50 skudd - Sykkylven Sykkylven J.F.F
29./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Vennesla J.S.P.F.F
29./5 kl 10:00 Leirduesti Åsane J.F.F
29./5 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmakskarusell og LDK Kautokeino J.F.F
29./5 kl 09:00 Prøve NM 29.05.2016 Enebakk J.F.F
28./5 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmarkskarusell og LDK Kautokeino J.F.F
28. til 29./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
28./5 kl 10:00 jegertrap Lindesnes J.F.F
28./5 kl 10:00 Jegertrap Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
28./5 kl 10:00 OL Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
28./5 kl 09:00 Prøve NM 28.05.2016 Enebakk J.F.F
27./5 kl 16:00 Fredagscup del 2 Kroken J.F.F
2016 kl 07:00 Klubbmesterskap 2016 Skåla J.F.F
26./5 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
26./5 kl 17:00 Leirduesti Vadsø J.F.F
26./5 kl 07:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2016 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 18:00 Åpent stevne 25 mai Målselv J.F.F
25./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
24./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
24./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
2016 kl 07:00 Felleskjøpetcupen 2016 Røros J.F.F
23./5 kl 07:00 test LS ahi Karmøy J.F.N.F
22./5 kl 09:00 100 Skudds LK kval med Zoli G.P Romerike S.S.K
22./5 kl 09:00 Leirduesti Fylkesmesterskap Ullensaker J.F.F
22./5 kl 09:00 Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
22./5 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes Lindesnes J.F.F
22./5 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
21./5 kl 11:00 Minnestevne 2016 Sør-Varanger J.F.F
21. til 22./5 kl 09:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
21./5 kl 09:00 100 Skudds LK kval med Zoli G.P Romerike S.S.K
21./5 kl 09:00 Nordisk trap Lindesnes Lindesnes J.F.F
21./5 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
19./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
19./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
18./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
18./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 - Bodø J.F.F
18./5 kl 07:00 Åpent trapstevne 18.mai Bardu J.F.F
16./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 16.mai Samnanger J.F.L
15. til 16./5 kl 10:00 Compak Sporting 200 duer Sokna L.K.
15./5 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
15. til 17./5 kl 09:00 Jakt & Friluft Grand Prix del 3 Sannidal Trap
14./5 kl 12:00 50 Skudd Jegertrap Årdal J.F.F
14./5 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet Øksnes J.F.F
14. til 15./5 kl 09:00 Jakt & Friluft Grand Prix del 2 i KROKEN Sannidal Trap
14. til 15./5 kl 09:00 Nordisk trap 200 Skudd over2 dager Songdalen L.K.
14. til 15./5 kl 09:00 OL-Trap Grand Prix 2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
14. til 15./5 kl 09:00 OL-Trap Grand Prix 2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
14./5 kl 09:00 Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen Råde J.F.F
14. til 16./5 kl 07:00 Jakt & Friluft Grand Prix 2016 Sannidal Trap
14. til 16./5 kl 07:00 Nordlysstevnet 300 Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 DTL 50 + finale Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
12./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
11./5 kl 07:00 Sporting 11.mai Bardu J.F.F
10./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
9./5 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
8./5 kl 11:00 LK-kval/LDK-kval Neiden og Omegn J.F.F
8./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
2016 kl 09:00 100 skudd Leirduesti 8. mai Ski J.F.F
8./5 kl 09:00 100 NT, LK Stevne Grasåsen Hemnes J.F.F
8./5 kl 09:00 8-5-16 Svinndal J.F.F
8./5 kl 09:00 Polvotten Målselv J.F.F
8./5 kl 09:00 Sørlandskarusellen Songdalen Songdalen L.K.
8./5 kl 07:00 OL Trap Bergen L.K.
7./5 kl 10:00 Bohus VP Rana J.F.F
7./5 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
7./5 kl 09:00 100 NT, LK Stevne Grasåsen Hemnes J.F.F
7./5 kl 09:00 7-5-16 Svinndal J.F.F
7./5 kl 09:00 Polvotten Målselv J.F.F
7./5 kl 09:00 Sørlandskarusellen Songdalen Songdalen L.K.
6./5 kl 12:00 Oppvarming Målselv S.S.K
5./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
5./5 kl 17:00 Ministevne Pizzabakern Målselv J.F.F
5./5 kl 10:00 100 skudd LK Bodø J.F.F
5./5 kl 10:00 50 skudd J.Trap Skien J.F.F
5./5 kl 09:00 DTL 100 + finale Alta J.F.F
5./5 kl 09:00 Nordisk Trap, 5. mai. LK Enebakk J.F.F
5./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 5.mai Samnanger J.F.L
4./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
4./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 - Bodø J.F.F
4./5 kl 17:00 Hasselstrømmen Trondheim J.F.F
4./5 kl 07:00 test Nittedal og Hakadal S.J.F.F
3./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
3./5 kl 17:00 BYGGERN CUP Vadsø J.F.F
1./5 kl 10:00 Skeet 125 skudd - Åmot JFF Åmot J.F.F
1./5 kl 10:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
1./5 kl 09:00 Lk 100 Skudd 1/5 Skien J.F.F
1./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd Lindesnes J.F.F
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
30./4 til 1./5 kl 10:00 Villmarksstevnet Brønnøy J.F.F
30./4 kl 10:00 Compak Sporting - 50 skudd - NJFF regler for leirduesti Åmot J.F.F
30./4 kl 10:00 Jakt og friluftscup del 2 Sannidal J.F.F
30./4 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
30./4 kl 09:00 Lk 100 Skud Skien J.F.F
30./4 kl 07:00 Lk 100 skudd 30/4 2016 Skien J.F.F
29./4 kl 07:00 Fredagscup Kroken J.F.F
28./4 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
27./4 kl 18:00 Åpent stevne 27 april Målselv J.F.F
26./4 kl 19:00 Klubbmesteskap 2016 Sarpsborg og Omegn J.F.F
26./4 kl 17:00 klubbmesterskap Leirduesti 2016 Sarpsborg og Omegn J.F.F
26./4 kl 07:00 Tørdalscup runde 1. Kroken B - Gjerstad Kroken J.F.F
24./4 kl 10:00 Jegertrap Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
24./4 kl 10:00 Lerduesti 24.april Samnanger J.F.L
24./4 kl 09:00 24-4-16 Svinndal J.F.F
24./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 24.Apr.2016 Ullensaker J.F.F
24./4 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
23./4 kl 11:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 23.Apr.2016 Ullensaker J.F.F
23./4 kl 09:00 NT trap Råde Råde J.F.F
21./4 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
20./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 - Bodø J.F.F
20./4 kl 07:00 trening Svinndal J.F.F
17./4 kl 10:00 OL-Skeet 125 skudd Kismul S.S.K
17./4 kl 10:00 Trap/Nordisk trap 17.04.16 Askvoll J.F.L
17./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd i Råde Råde J.F.F
17./4 kl 09:00 jegertrap 50sk Skåla J.F.F
17./4 kl 08:00 Zolli Grand Prix LKV 100 skudd Sannidal Trap
17./4 kl 08:00 Åpent 100 skudd stevne Lakselv J.F.F
16./4 kl 11:00 Åpent 100 skudd stevne Lakselv J.F.F
16./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale Alstahaug J.F.F
16./4 kl 10:00 Trap/Nordisk trap 16.04.16 Askvoll J.F.L
16./4 kl 08:30 100NT, LK-kval og Zolicup Kroken J.F.F
11./4 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
10./4 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
10./4 kl 10:00 Leirduesti 10. april Løiten J.F.F
10./4 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
10./4 kl 10:00 Skeet 125 skudd - Åmot JFF Åmot J.F.F
10./4 kl 09:00 N.T. Kval 10.april med Zoli G.P. Krødsherad J.F.F
9./4 kl 11:00 Jegertrap 50sk hos Trondheim JFF Trondheim J.F.F
9./4 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
9. til 10./4 kl 09:00 Nordisk Trap 200 skudd over 2 dager Songdalen L.K.
9./4 kl 09:00 N.T. Kval 9. April med Zoli G.P. Krødsherad J.F.F
8./4 kl 09:00 50 Skudd Lerduesti Skien J.F.F
6./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 - Bodø J.F.F
4./4 kl 17:00 Vårspretten/Kråkebollen Råde J.F.F
3./4 kl 10:00 KM Nordisk trap/LK-kval Askvoll J.F.L
3./4 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
3./4 kl 09:00 Nordisk Trap LK-kval 3 april Sarpsborg og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Compact Sporting Songdalen J.F.F
2./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
2./4 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
2./4 kl 09:00 Nordisk Trap LK-kval 2 april Sarpsborg og Omegn J.F.F
Mars
31./3 kl 17:30 Trening 31/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
2016 kl 17:00 NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del II - NOJFF Neiden og Omegn J.F.F
29./3 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
28./3 kl 12:00 Påskecompak Løiten J.F.F
28./3 kl 09:00 Compak Sporting 50 skudd Skien J.F.F
28./3 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, 2 Påskedag Songdalen L.K.
28./3 kl 07:00 Trening Målselv S.S.K
26./3 kl 12:00 Harehoppen Kautokeino J.F.F
26./3 kl 10:00 Jakt & Friluft cup 2016 del 1 Sannidal J.F.F
26./3 kl 09:00 Påskekarusell Onsøy Onsøy J.F.F
26./3 kl 07:00 Finale Onsøy Skjeberg og Omegn J.F.F
24./3 kl 10:00 Påskestevne 2016 Kroken J.F.F
24. til 28./3 kl 09:00 Påskekarusellen 2016 Skjeberg og Omegn J.F.F
24./3 kl 07:00 Finale Eidsberg Skjeberg og Omegn J.F.F
19./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
19./3 kl 10:00 Skeet Åmot J.F.F
17./3 kl 17:00 RLL- cupen 2016 Songdalen L.K.
13./3 kl 10:00 JT/NT 100 skudd Åsane J.F.F
13./3 kl 09:30 Treningsstevnet Nordisk trap Songdalen L.K.
12./3 kl 10:00 Compact Sporting ER AVLYST Songdalen J.F.F
12./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
9./3 kl 17:00 PVas Cupen 2015-16, Finale Bane 3 Songdalen L.K.
Februar
28./2 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
28./2 kl 09:00 50sk jegertrap Skåla J.F.F
27./2 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
21./2 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
20./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
20./2 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
4./2 kl 17:00 Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) Åsane J.F.F
Januar
31./1 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
30./1 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
28./1 til 27./4 kl 18:00 NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del I - SVJFF Sør-Varanger J.F.F
28./1 kl 17:00 Intersport vintercup 7:8 Åsane J.F.F
23./1 kl 10:00 Neglespretten 2016 Songdalen J.F.F
21./1 kl 17:00 Intersport vintercup 6:8 Åsane J.F.F
10./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2016 Askvoll J.F.L
7./1 kl 17:00 Intersport vintercup 5:8 Åsane J.F.F
5./1 kl 07:00 DTL trening Neiden og Omegn J.F.F
4./1 kl 07:00 Kompakt leirduesti - trening Neiden og Omegn J.F.F
2./1 kl 10:00 Nyttårsstevne NT Songdalen L.K.
2015
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Jule- og nyttårsstevne Bergens J.F.
31./12 kl 10:00 Nyttårsskytt/Klubbmesterskap Målselv J.F.F
2015 kl 20:00 BYGGERN CUP 2015 Vadsø J.F.F
30./12 kl 17:00 Romjulskyting Sør-Varanger J.F.F
30./12 kl 10:00 Julecup Jegertrap 25sk Trondheim J.F.F
27./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
19./12 kl 10:00 Kalkunskyting Sarpsborg og Omegn J.F.F
10./12 kl 17:00 Intersport Vintercup 4:8 Åsane J.F.F
5./12 kl 12:00 Nissestevnet 2015 Songdalen J.F.F
3./12 kl 17:00 Intersport vintercup 3:8 Åsane J.F.F
November
26./11 kl 17:00 Intersport vintercup 2:8 Åsane J.F.F
19./11 kl 17:00 Intersport vintercup 1:8 Åsane J.F.F
17./11 kl 18:00 Støtt Stigs kamp mot kreften Målselv J.F.F
7./11 kl 12:00 Jegertrap stevne 50 skudd Songdalen J.F.F
1./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
Oktober
25./10 kl 09:00 120-års jubileumsstevne Bergens J.F.
7./10 kl 16:00 G-Max Cupen 2015 Songdalen L.K.
6./10 kl 18:00 Bodø Cup Finale Bodø J.F.F
4./10 kl 10:00 Åpent stevne Alta J.F.F
3./10 kl 09:00 Åpent stevne Alta J.F.F
September
26./9 kl 10:00 N.T.Kval 100 skudd`s stevne. Årsavslutning Krødsherad J.F.F
25./9 kl 21:00 Nattstevnet Songdalen J.F.F
20./9 kl 10:00 Fylkesmesterskap Sporting Songdalen J.F.F
19./9 kl 10:00 Jegertrap Fylkesmesterskap 2015 Vennesla J.S.P.F.F
8./9 kl 17:00 Jeger-stevne Vadsø J.F.F
6./9 kl 10:00 100 sk.LK kval u/prem Rana J.F.F
6./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 6.Sept. 2015 Ullensaker J.F.F
6./9 kl 09:00 Nordisk trap LKK 100 sk. Songdalen L.K.
6./9 kl 08:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
5./9 kl 10:00 100 sk LK kval u/prem Rana J.F.F
5./9 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
5./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 5.Sept.2015 Ullensaker J.F.F
5./9 kl 09:00 Nordisk trap LKK 100 sk. Songdalen L.K.
2./9 kl 18:00 Felleskjøpetcupen B finale Røros J.F.F
2./9 kl 18:00 Felleskjøpetcupen finale Røros J.F.F
2./9 kl 17:00 Jegertrap 15JT1619 Bardu J.F.F
August
30./8 kl 13:00 Variabel Kautokeino J.F.F
30./8 kl 10:00 klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
29./8 kl 09:00 Klubbmesterskap 2015 Enebakk J.F.F
28./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2015 jegertrap Askvoll J.F.L
27./8 kl 18:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
26./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap trap 15JT1618 Bardu J.F.F
23./8 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
23./8 kl 09:00 FM Lerduesti Bodø J.F.F
23./8 kl 09:00 Km Nordiskk trap (LK-kval) Arbeidernes J.F.F Halden
23./8 kl 09:00 KM Sogn og Fjordane 2015. Nordisk trap Askvoll J.F.L
23./8 kl 09:00 Lk 100 skudd 23/8-15 Skien J.F.F
23./8 kl 09:00 Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Søndag Åmot J.F.F
23./8 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
22./8 kl 15:00 Zoli Grand Prix 2015 - Finaler Åmot J.F.F
22./8 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
22./8 kl 10:00 FM Jegertrap Bodø J.F.F
22./8 kl 09:00 Lk 100 Skudd 22/8-15 Skien J.F.F
22./8 kl 09:00 NT-landskampkval 22/8 Arbeidernes J.F.F Halden
22./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 22.august Samnanger J.F.L
22./8 kl 09:00 Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Lørdag Åmot J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compaktsporting 50 sk+finale Rana J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap sti 15 Målselv J.F.F
19./8 kl 18:00 Lagsmesterskap Samnanger J.F.L
19./8 kl 17:00 klubbmesterskap Skåla J.F.F
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Bodø J.F.F
16./8 kl 10:00 Klubbmesterskap m/gjesteklasse 100 sk+finale Rana J.F.F
16./8 kl 09:00 NT LK, Åpning nye baner Lindesnes J.F.F
16./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
15./8 kl 12:00 Klubbmesterskap Compak Sporting 2015 Åmot J.F.F
15./8 kl 12:00 Klubbmesterskap RJFF 2015 Røros J.F.F
15./8 kl 11:00 FINNMARKSKARUSELL FINALE Neiden og Omegn J.F.F
15./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Trapp 2015 Åmot J.F.F
15./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet Bodø J.F.F
15./8 kl 09:00 Klubbmesterskap Sannidal J.F.F
15./8 kl 09:00 NT LK, Åpning nye baner Lindesnes J.F.F
15./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
14./8 kl 17:00 Vestmarmesterskap 2015 Sannidal J.F.F
12./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap i Lerduesti 15LS1610 Bardu J.F.F
11./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 10:00 Jegertrap 50 skot. 9. aug 2015 Luster J.F.L
9./8 kl 09:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2015 Luster J.F.L
9./8 kl 09:00 FM/NNM i Lerduesti 15LS1609 Bardu J.F.F
8./8 kl 11:00 Open 50skot Leikanger J.F.L
8./8 kl 10:00 25 skudd Kviteseid J.F.F
8./8 kl 09:00 NNM og FM Troms JT Målselv J.F.F
7./8 kl 09:00 Landskamp Krødsherad J.F.F
6./8 kl 18:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
6./8 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
6./8 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
5./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 - Bodø J.F.F
4./8 kl 17:00 Kveldsstevne 4 August KL 1700. 200KR 25SK Røros J.F.F
2./8 kl 09:00 Nordisk Hemnes J.F.F
2./8 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
1./8 kl 11:00 lk kvalikk, 100 skudd Kautokeino J.F.F
1./8 kl 10:00 Vennesla mesterskap Vennesla J.S.P.F.F
1./8 kl 09:00 100sk Trap Trondheim J.F.F
1./8 kl 09:00 Grasåsen Nordisk 100 Hemnes J.F.F
1./8 kl 09:00 NM OL Trap 1-2 August 2015 Bergen L.K.
1./8 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap Krødsherad J.F.F
Juli
28./7 kl 17:00 Klubbmesterskap trap Vadsø J.F.F
11./7 kl 09:00 NM Jegertrap (8. til 11. juli) Alta J.F.F
9./7 kl 18:00 Sommerstevne Røros J.F.F
6./7 kl 13:00 Test Skien J.F.F
5./7 kl 12:00 NM-trening Målselv J.F.F
5./7 kl 10:00 FM TRAP Vadsø J.F.F
4./7 kl 11:00 FM Leirduesti Vadsø J.F.F
2./7 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
1./7 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 - Bodø J.F.F
Juni
28./6 kl 10:00 OL Trap 28.06.2015 Bergen L.K.
27./6 kl 10:00 OL Trap 27.06.2015 Bergen L.K.
27./6 kl 08:00 NM Nordisk Trap 2015 Songdalen L.K.
25./6 kl 17:00 Eibypokalen Alta J.F.F
24./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
24./6 kl 18:00 Lerduesti 15LS1608 Bardu J.F.F
24./6 kl 17:00 Jenteskyting Røros J.F.F
24./6 kl 10:00 Leirduesti / Sporting Bergens J.F.
21./6 kl 10:00 FM leirduesti 21.06.15 Askvoll J.F.L
21./6 kl 10:00 Jegertrap Vennesla J.S.P.F.F
21./6 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
21./6 kl 10:00 OL Skeet 21.06.2015 Bergen L.K.
21./6 kl 09:00 NT LK 100 skudd 21/6 Enebakk J.F.F
21./6 kl 08:00 Neiden Classic Neiden og Omegn J.F.F
21./6 kl 07:00 HELGEFINALE NEIDEN CLASSIC 2015 Neiden og Omegn J.F.F
20./6 kl 10:00 FM jegertrap 20.06.15 Askvoll J.F.L
20./6 kl 10:00 jegertrap Lindesnes J.F.F
20./6 kl 10:00 OL Skeet 20.06.2015 Bergen L.K.
20./6 kl 09:00 Neiden Classic Neiden og Omegn J.F.F
20./6 kl 09:00 NT LK 100 skudd 20/6 Enebakk J.F.F
20./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 20.juni Samnanger J.F.L
19./6 kl 20:00 KÆPPÆLLÆ CUP FINALE Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 20:00 LAKSETRAPPEN FINALE Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 14:00 Käppäälä cup 2015 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 14:00 LAKSETRAPPEN 2015 Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 19:00 KM skeet Samnanger S.S.L
17./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
17./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 - Bodø J.F.F
17./6 kl 18:00 Gunstock Alta J.F.F
17./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Samnanger S.S.L
17./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 m/finale Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 10:00 LM Leirduesti 14.06.2015 Åsane J.F.F
14./6 kl 09:00 100 skudd JT Målselv J.F.F
14./6 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd 14.06 Romerike S.S.K
14./6 kl 09:00 Nordisk trap LK 125 skudd. Songdalen L.K.
14./6 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
13./6 kl 11:00 100 skudd JT Målselv J.F.F
13./6 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
13./6 kl 10:00 Jegertrap 50sk+finale Skåla J.F.F
13./6 kl 10:00 Klubbmesterskap 2015 Songdalen J.F.F
13./6 kl 10:00 LM JT 50 sk. + finale Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
13./6 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd 13.6 Romerike S.S.K
11./6 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
10./6 kl 18:00 Jegertrap Bardu J.F.F
10./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 18:00 50 skuddern Alta J.F.F
9./6 kl 17:00 25 skudd uten premiering Røros J.F.F
7./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2015. Leikanger Leikanger J.F.L
7./6 kl 09:00 N.T.Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 7. Juni Krødsherad J.F.F
7./6 kl 09:00 Zolli G P Sannidal Trap
7./6 kl 08:00 Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
6./6 kl 11:00 Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
6./6 kl 11:00 Indre Sogn Cup 2015. Luster Luster J.F.L
6./6 kl 11:00 Ranatreffen 300 sk. Rana J.F.F
6./6 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 6. Juni Krødsherad J.F.F
4./6 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
3./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
3./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 - Bodø J.F.F
3./6 kl 18:00 Lerduesti Bardu J.F.F
3./6 kl 17:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 18:00 50 skudd-stevne Alta J.F.F
2./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
Mai
31./5 kl 10:00 50 skudd lerduesti Samnanger J.F.L
31./5 kl 09:00 1500108 Svinndal J.F.F
31./5 kl 09:00 Birgers Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
31./5 kl 09:00 Jegertrap Fylkesmesterskap Ullensaker J.F.F
31./5 kl 09:00 Nordisk trap. Landskampkval. 31.05.15 - Askvoll J.F.L Askvoll J.F.L
31./5 kl 09:00 Pr. NM Nordisk trap LK. 100 sk. Songdalen L.K.
30./5 kl 11:00 Birgers Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
30./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
30./5 kl 09:00 100 sk Jegertrap Trondheim J.F.F
30./5 kl 09:00 Pr. NM Nordisk Trap LK. 100 sk. Songdalen L.K.
28./5 kl 19:00 Compact sporting Vadsø J.F.F
28./5 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
27./5 kl 18:00 Åpent stevne JT Målselv J.F.F
25./5 kl 10:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
25./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 25 mai Samnanger J.F.L
24./5 kl 10:00 Jegertrap Vennesla J.S.P.F.F
24./5 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
23./5 kl 18:00 Finaleskyting DM NT Alta J.F.F
23./5 kl 11:00 Nordlysstevnet 23-25 Mai Alta J.F.F
23./5 kl 10:00 Jakt & Friluftcup Sannidal J.F.F
23./5 kl 10:00 jegertrap Lindesnes J.F.F
23./5 kl 09:00 Helgelandstreffet 200 skudd Alstahaug J.F.F
23./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd 23.05.2015 Åsane J.F.F
23./5 kl 07:00 TRENI NG KAK Neiden og Omegn J.F.F
21./5 kl 19:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2015 Neiden og Omegn J.F.F
20./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
20./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
20./5 kl 18:00 Kismul Cupen 2015 Kismul S.S.K
20./5 kl 18:00 Sporting Målselv J.F.F
19./5 kl 18:00 Felleskjøpetcupen Røros J.F.F
19./5 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
14./5 kl 10:00 100 sk LK Bodø J.F.F
14./5 kl 10:00 50 Skudd J.Trap + Finale Skien J.F.F
14./5 kl 09:00 NT LK 100 skudd 14/5 Enebakk J.F.F
14./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 14 mai Samnanger J.F.L
13./5 kl 18:00 Jegertrap 50 skudd + finale Bardu J.F.F
12./5 kl 19:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
10./5 kl 10:00 Compakt Sporting Karmøy J.F.N.F
10./5 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
10./5 kl 10:00 Jegertrap Tua 100 skudd Eid J.F.L
10./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
10./5 kl 09:00 Lk 100 Skudd 10/5-15 Skien J.F.F
10./5 kl 09:00 NM Dobbel Trap 10.05.15 Bergen L.K.
9./5 kl 12:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
9./5 kl 11:00 Årdal 2015 Årdal J.F.F
9./5 kl 10:00 Bohus VP Rana J.F.F
9./5 kl 10:00 Dobbel Trap 09.05.2015 Bergen L.K.
9./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Lindesnes J.F.F
6./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 - Bodø J.F.F
6./5 kl 17:00 Hasselstrømmen Trondheim J.F.F
3./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK kval 3/5-15 Arbeidernes J.F.F Halden
3./5 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
3./5 kl 08:00 Benelli Grand Prix Sannidal Trap
2./5 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
2./5 kl 09:00 Benelli Grand Prix Sannidal Trap
2./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK kval 2/5-15 Arbeidernes J.F.F Halden
2./5 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
1./5 kl 10:00 Vårpokalen Alta J.F.F
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
1./5 kl 08:00 Benelli Grand Prix Sannidal Trap
April
26./4 kl 10:00 Jegertrap Tua Eid J.F.L
26./4 kl 10:00 OL Trap 26.04.2015 Bergen L.K.
26./4 kl 09:00 Jegertrap Ullensaker J.F.F
26./4 kl 09:00 NT 26-04-2015 Svinndal J.F.F
26./4 kl 09:00 åpent stevne 100 skudd+finale Kautokeino J.F.F
25./4 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd+finale Kautokeino J.F.F
25./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Vennesla J.S.P.F.F
25./4 kl 10:00 Nordisk trap. Landskampkval. 25.04.15 Askvoll J.F.L
25./4 kl 10:00 OL Trap 25.04.2015 Bergen L.K.
25./4 kl 09:00 25-4-2015 Svinndal J.F.F
25./4 kl 09:00 Lk 100 Skudd 25/4-15 Skien J.F.F
25./4 kl 09:00 NT25.04.2015 Svinndal J.F.F
24./4 kl 16:00 JegertrapCup (50) Kroken J.F.F
21./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
19./4 kl 10:00 OL Skeet 19.04.15 Bergen L.K.
19./4 kl 09:00 Compak Sporting 50 (2x25) skudd Åmot J.F.F
19./4 kl 09:00 CompaqSporting Kroken J.F.F
19./4 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 19. april Krødsherad J.F.F
18./4 kl 10:00 OL Skeet 18.04.15 Bergen L.K.
18./4 kl 09:00 CompaqSporting Kroken J.F.F
18./4 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 18. april Krødsherad J.F.F
12./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd. 12.04.15 Askvoll J.F.L
12./4 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
12./4 kl 10:00 Leirduesti Karmøy J.F.N.F
12./4 kl 10:00 SKEET 75/125 duer (søndag) Åmot J.F.F
12./4 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
11./4 kl 11:00 Åpent stevne 100sk + finale Alstahaug J.F.F
11./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd. 11.04.15 Askvoll J.F.L
11./4 kl 10:00 Jegertrap stevne Karmøy J.F.N.F
11./4 kl 10:00 SKEET 75/125 duer (lørdag) Åmot J.F.F
11./4 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd 11.04.2015 Åsane J.F.F
11./4 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
9./4 kl 16:00 Vintercup 2015 FINALE Neiden og Omegn J.F.F
6./4 kl 10:00 Lerduesti 50skudd Skien J.F.F
6./4 kl 09:00 Påskekarusellen 2015 Skjeberg og Omegn J.F.F
6./4 kl 09:00 Påskekarusellen Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
5./4 kl 17:00 Trening 2015 Sør-Varanger J.F.F
4./4 kl 15:00 Finale Onsøy JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
4./4 kl 10:00 Påskekarusell og Jakt og Friluft cup Sannidal J.F.F
4./4 kl 09:00 Påskekarusellen Onsøy JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Påskekarusellen Eidsberg JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Påskestevne Kroken J.F.F
Mars
29./3 kl 17:00 NT Stevne 29/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./3 kl 09:00 NT Stevne 28/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./3 kl 18:00 Vintercup 2015 9/9 Neiden og Omegn J.F.F
22./3 kl 10:00 Nordisk trap. Landskampkval. 22.03.15 Askvoll J.F.L
22./3 kl 09:00 100 Skudd Lk 22/3-15 Skien J.F.F
22./3 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap - 100 skudd 22.03.15 Åsane J.F.F
22./3 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
21./3 kl 09:00 100 Skudd Lk 21/3-15 Skien J.F.F
21./3 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd. Songdalen L.K.
17./3 kl 18:00 Vintercup 2015 8/9 Neiden og Omegn J.F.F
15./3 kl 15:00 OL Trap 15.03.2015 Bergen L.K.
14./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
14./3 kl 10:00 OL Trap 14.03.2015 Bergen L.K.
10./3 kl 18:00 Vintercup 2015 7/9 Neiden og Omegn J.F.F
8./3 kl 10:00 OL Skeet 08.03.15 Bergen L.K.
7./3 kl 10:00 OL Skeet 07.03.15 Bergen L.K.
4./3 kl 18:00 Vintercup 2015 6/9 Neiden og Omegn J.F.F
Februar
26./2 kl 17:00 Vintercupen 8:8 Åsane J.F.F
25./2 kl 18:00 Vintercup 2015 5/9 Neiden og Omegn J.F.F
21./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd 21/02 Songdalen J.F.F
18./2 kl 18:00 Vintercup 2015 4/9 Neiden og Omegn J.F.F
12./2 kl 17:00 Vintercupen 7:8 Åsane J.F.F
11./2 kl 17:00 Vintercup 2015 3/9 Neiden og Omegn J.F.F
8./2 kl 10:00 OL Trap 08.02.2015 Bergen L.K.
7./2 kl 10:00 OL Trap 7 feb Bergen L.K.
4./2 kl 18:00 Vintercup 2015 2/9 Neiden og Omegn J.F.F
4./2 kl 17:00 Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) Åsane J.F.F
Januar
29./1 kl 17:00 Vintercupen 6:8 Åsane J.F.F
29./1 kl 13:00 n lkjm,nbhj Sør-Varanger J.F.F
28./1 kl 18:00 Vintercup 2015 1/9 Neiden og Omegn J.F.F
25./1 kl 10:00 Skeetstevne 02 Bergen L.K.
24./1 kl 10:00 Neglespretten 2015 Songdalen J.F.F
24./1 kl 10:00 Skeetstevne 01 Bergen L.K.
15./1 kl 17:00 Vintercupen 5:8 Åsane J.F.F
11./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2015 Askvoll J.F.L
2014
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 sk. Bergens J.F.
29./12 kl 10:00 Julecup Jegertrap Trondheim J.F.F
28./12 kl 13:00 Romjulscup Rana J.F.F
27./12 kl 10:00 Julestevnet 2014 Songdalen J.F.F
November
6./11 kl 17:00 Vintercupen 2:8 Åsane J.F.F
2./11 kl 15:00 Blærekatarren Flomlysstevne Rana J.F.F
Oktober
30./10 kl 17:00 Vintercupen 1:8 Åsane J.F.F
12./10 kl 09:00 100 Skudd Lk 12/10-14 Skien J.F.F
11./10 kl 10:00 Klubbmesterskap 2014 SJFF Songdalen J.F.F
5./10 kl 10:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
4./10 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
1./10 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
September
27./9 kl 10:00 N.T. L.K. Kval Årsavslutning Krødsherad J.F.F
26./9 kl 21:00 Nattstevne 2014 Songdalen J.F.F
24./9 kl 17:00 G-Max Cupen 2014 Songdalen L.K.
14./9 kl 10:00 Nordisk Trap 100sk.LK Kval Rana J.F.F
14./9 kl 09:00 100 Skudd LK 14/9-14 Skien J.F.F
13./9 kl 10:00 Nordisk Trap 100sk.LK kval Rana J.F.F
13./9 kl 09:00 100 Skudd LK 13/9-14 Skien J.F.F
8./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
7./9 kl 09:00 N.T. L.K.K. 100 Sk. DM. Åpen stevne Songdalen L.K.
7./9 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
6./9 kl 12:00 Klubbmesterskap 2014 Røros J.F.F
6./9 kl 11:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
6./9 kl 09:00 N.T. L.K.K. 100 Sk. KM. Åpen stevne. Songdalen L.K.
4./9 kl 20:00 Utenom trening 2014 Vadsø J.F.F
4./9 kl 17:00 Jeger-stevne Vadsø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Jegertrap) Bodø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Sporting) Bodø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Variabel) Bodø J.F.F
3./9 kl 16:00 KM trap Bardu Bardu J.F.F
August
31./8 kl 16:00 Klubbmesterskap jegertrap Rana J.F.F
31./8 kl 11:00 Åpent Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
31./8 kl 09:00 N.T. L.K.Kval 31. August Krødsherad J.F.F
30./8 kl 10:00 Åpent NEIDENMESTERSKAP 2014 -LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
30./8 kl 09:00 N.T. L.K.Kval 30. August Krødsherad J.F.F
29./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2014 Askvoll J.F.L
27./8 kl 16:00 KM Bardu Bardu J.F.F
24./8 kl 10:00 GUNSTOCK 100 skudd Alta J.F.F
24./8 kl 10:00 HagleCupen 2014 Vennesla Vennesla J.S.P.F.F
24./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 24.august Samnanger J.F.L
23./8 kl 16:00 Mesterpokalen-Sporting Alta J.F.F
23./8 kl 12:00 FM leirduesti Troms. Bardu J.F.F
23./8 kl 12:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
23./8 kl 10:00 Haglecup 2014 Lindesnes Lindesnes J.F.F
23./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Trap Alta J.F.F
23./8 kl 09:00 FM jegertrap Troms. Bardu J.F.F
23./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
20./8 kl 18:00 Klubbmesterskap compaktsporting Rana J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
17./8 kl 11:00 Saltenmesterskapet Bodø J.F.F
17./8 kl 10:00 Haglecupen 2014 Marnadal Songdalen L.K.
17./8 kl 10:00 LK-kvalik / KM Sogn og Fjordane Askvoll J.F.L
16./8 kl 10:00 Finnmarks karusell/ LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
16./8 kl 10:00 Haglecupen 2014 Songdalen L.K.
16./8 kl 09:00 LANDSDELSKAMP 2014 Neiden og Omegn J.F.F
10./8 kl 12:00 Finale Sogn og Fjordane cup 2014 Eid J.F.L
10./8 kl 12:00 Jergertrap Tua - Eid jfl Eid J.F.L
10./8 kl 10:00 Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
10./8 kl 09:00 LM Lerduesti/Compaktsporting Rana J.F.F
9./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot. Førde JFF. Førde J.F.L
9./8 kl 10:00 LM Jegertrap 100 sk.+ finale Rana J.F.F
9./8 kl 08:00 Klubbmesterskap 2014 Sannidal J.F.F
3./8 kl 10:00 NT LK Kval 100 skudd Trondheim J.F.F
2./8 kl 10:00 NM Veteran Songdalen J.F.F
2./8 kl 09:00 Landsdelkamp 2014 Bodø J.F.F
2./8 kl 09:00 NM SKEET 2014 Åmot J.F.F
1./8 kl 09:00 NM Veteran Jubileumsskyting Songdalen J.F.F
1./8 kl 09:00 Press NM Veteran 2014 Songdalen J.F.F
1./8 kl 07:00 kveldsgøy Songdalen J.F.F
Juli
31./7 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
21./7 kl 18:00 Treningscup 2014 Røros J.F.F
7./7 kl 09:00 NM Leirduesti (7. til 11. juli) Bardu J.F.F
7./7 kl 08:00 NM Jegertrap (7. til 12 juli) Målselv J.F.F
6./7 kl 12:00 FM LEIRDUESTI Neiden og Omegn J.F.F
6./7 kl 11:00 Finnmarksmesterskap i Leirduesti/sporting Alta J.F.F
5./7 kl 10:00 Finnmarksmesterskap i jegertrap 2014 Kautokeino J.F.F
2./7 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
Juni
30./6 kl 18:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
29./6 kl 10:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
29./6 kl 09:00 Fylkemesterskapet Jegertrap i Marnardal Songdalen J.F.F
28./6 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
28./6 kl 10:00 leirduesti/sporting fylkesmesterskap 50 skudd Lindesnes J.F.F
26./6 kl 18:00 Sporting 26062014 Hemnes J.F.F
26./6 kl 18:00 Trap 26062014 Hemnes J.F.F
25./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
24./6 kl 20:00 Trening 24062014 Hemnes J.F.F
24./6 kl 18:00 Trap 24062014 Hemnes J.F.F
20./6 kl 09:00 NM Nordisk Trap Krødsherad J.F.F
19./6 kl 19:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
18./6 kl 20:00 50 sk./u premiering Rana J.F.F
18./6 kl 20:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
18./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 m/FINALE Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 16:00 14LS1608 Bardu J.F.F
17./6 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
16./6 kl 20:00 Finale Østfold Cup 2014 Skjeberg og Omegn J.F.F
15./6 kl 12:00 LM Leirduesti Eid J.F.L
15./6 kl 09:00 Neiden Classic og Finnmarkskarusell (Arr. 6) Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd 15 Juni Songdalen L.K.
14./6 kl 12:00 KM NT 125 duer og Finnmarkskarusell (Arr. 5) Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 12:00 LM Jegertrap - Nordfjordeid Eid J.F.L
14./6 kl 09:00 100 skudd stevne 14.juni 2014 Enebakk J.F.F
13./6 kl 17:00 50 JT (Arr. 4) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 16:00 50 JT (Arr. 3) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 14:00 Påmelding Neiden Classic 2014 Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 13:00 Käppäälä cup (Arr. 2) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 13:00 Laksetrappen (Arr 1) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 11:00 NEIDEN CLASSIC 2014 Neiden og Omegn J.F.F
11./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 11:00 100sk.stevnet Rana J.F.F
9./6 kl 10:00 jegertrap 50 skudd Lindesnes J.F.F
9./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 9.juni Samnanger J.F.L
8./6 kl 09:00 Nordisk Trap Grasåsen 08062014 Hemnes J.F.F
7./6 kl 12:00 Nordlys stevnet 300 7-9 juni Alta J.F.F
7./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skot. Årdal JFF Årdal J.F.F
7./6 kl 11:00 Nordisk Trap Grasåsen 07062014 Hemnes J.F.F
7./6 kl 10:00 Jakt & Friluft cup del 2 Sannidal J.F.F
7./6 kl 10:00 jakt & friluftcup del 2 Sannidal J.F.F
7./6 kl 10:00 Jakt & Friluftcup del 2 Sannidal J.F.F
7./6 kl 10:00 Ranatreffen 7./8.juni Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
4./6 kl 17:00 14JT1616 Bardu J.F.F
4./6 kl 17:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
1./6 kl 10:00 50-skudd stevne Jegertrap Sykkylven J.F.F
1./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti 2014 Askvoll J.F.L
1./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap Jegertrap Songdalen J.F.F
1./6 kl 09:00 100 skudd stevne 1 juni Enebakk J.F.F
Mai
31./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 2014 Askvoll J.F.L
31./5 kl 10:00 KomplettFritid Grand Prix/DM Nordisk Trap Bodø J.F.F
31./5 kl 09:00 100 skudd stevne 31 mai Enebakk J.F.F
31./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd 31 mai Songdalen L.K.
31./5 kl 09:00 Åpent stevne, Skeet 100+ Finale Alta J.F.F
29./5 kl 11:00 50 skudds stevne Alta J.F.F
29./5 kl 11:00 LK 100 skudd Torsdag Bodø J.F.F
29./5 kl 09:00 100 skudd stevne 29 mai Enebakk J.F.F
29./5 kl 07:00 Trap/Nordisk trap 29 mai Samnanger J.F.L
25./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
25./5 kl 10:00 Krieghoff Classic 2014 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 09:00 Prøve Nm -L.K.Kval 25. mai Krødsherad J.F.F
25./5 kl 09:00 PrøveNM Målselv J.F.F
25./5 kl 09:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
25./5 kl 07:00 Trap/Nordisk trap 25 mai Samnanger J.F.L
24./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup 2014. Luster Luster J.F.L
24./5 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
24./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Lindesnes J.F.F
24./5 kl 10:00 Prøvenm JT Målselv J.F.F
24./5 kl 09:00 Dovre JFF Kvam J.F.F
24./5 kl 09:00 Prøve NM L.K.Kval 24. mai Krødsherad J.F.F
24./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 24 mai Samnanger J.F.L
23./5 kl 17:00 Trening 23/5-14 Kroken J.F.F
22./5 kl 17:00 Compact sporting Vadsø J.F.F
21./5 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
21./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
20./5 kl 18:00 50-skudder`n Alta J.F.F
18./5 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
18./5 kl 10:00 FM Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
18./5 kl 09:00 Compak Sporting Åmot J.F.F
15./5 kl 20:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
14./5 kl 17:00 Sporting 14.5 Bardu J.F.F
11./5 kl 10:00 Grunnlovsstevnet Sør-Varanger J.F.F
11./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
11./5 kl 09:00 Nordisk trap LK. Askvoll J.F.L
10./5 kl 19:00 RC-Cup 10.mai Kroken J.F.F
10./5 kl 12:00 Grunnlovsstevnet Sør-Varanger J.F.F
10./5 kl 11:00 Bohus VP Rana J.F.F
10./5 kl 10:00 Jegertrap Sløgedal Songdalen J.F.F
10./5 kl 09:00 Nordisk trap LK Askvoll J.F.L
8./5 kl 18:00 Eibypokalen Alta J.F.F
7./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
7./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 1. Bodø J.F.F
4./5 kl 11:00 Jegertrap Tua - Eid jfl Eid J.F.L
4./5 kl 09:00 N.T. Kval 4. mai Krødsherad J.F.F
3./5 kl 10:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
3./5 kl 09:00 N.T.Kval 3. mai Krødsherad J.F.F
1./5 kl 10:00 Vårpokalen Alta J.F.F
1./5 kl 09:00 NT-landskampkval 1/5 Arbeidernes J.F.F Halden
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
29./4 kl 17:00 Trening 2014 Vadsø J.F.F
27./4 kl 10:00 Sporting sjff Songdalen J.F.F
27./4 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
26./4 kl 12:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
26./4 kl 11:00 Compact Sporting L Luster J.F.L
26./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd 26 april Songdalen L.K.
25./4 kl 17:00 Trening Kroken J.F.F
22./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
22./4 kl 16:00 Trening Tirsdag 22. april Kroken J.F.F
21./4 kl 12:00 Påskestevne Sør-Varanger J.F.F
21./4 kl 10:00 14JT1702 Sør-Varanger J.F.F
21./4 kl 09:00 Compak Sporting - 50skudd Åmot J.F.F
19./4 kl 09:00 Jakt & Friluft cup del 1 Sannidal J.F.F
17./4 kl 10:00 Påskestevne 2014 Kroken J.F.F
15./4 kl 17:00 15.04.14 Kroken J.F.F
13./4 kl 10:00 FM Leirduesti 2014 Hordaland 50 duer Bømlo J.F.L
13./4 kl 10:00 Jegertrap dobbelstevne søn Askvoll J.F.L
13./4 kl 10:00 SKEET - ÅmotJFF - 13.04.2014 Åmot J.F.F
13./4 kl 09:00 LK Kval 100 skudd Sannidal Trap
13./4 kl 09:00 NT-landskampkval 13/4 Arbeidernes J.F.F Halden
12./4 kl 11:00 Jegertrap dobbelstevne lør. Askvoll J.F.L
12./4 kl 10:00 SKEET - ÅmotJFF - 12.04.2014 Åmot J.F.F
12./4 kl 09:00 100skudd NT. LK.kval Kroken J.F.F
12./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd 12 april Songdalen L.K.
12./4 kl 09:00 NT-landskampkval 12/4 Arbeidernes J.F.F Halden
9./4 kl 17:00 Vintercup Finale Neiden og Omegn J.F.F
6./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Askvoll J.F.L
4./4 kl 17:00 TRENING FREDAG 4.April Kroken J.F.F
3./4 kl 18:00 trening Arbeidernes J.F.F Halden
Mars
30./3 kl 09:00 LK-Kval 30/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
29./3 kl 09:00 LK-Kval 29/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
23./3 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd 23 Mars Songdalen L.K.
22./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
15./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
Februar
22./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Songdalen J.F.F
Januar
18./1 kl 10:00 Neglespretten 2014 Songdalen J.F.F
12./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2013 Askvoll J.F.L
2013
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
29./12 kl 13:00 Romjuls - Cup 50+F Rana J.F.F
28./12 kl 10:00 Romjulsstevne 2013 Songdalen J.F.F
18./12 kl 17:00 NISSEKAMP Neiden og Omegn J.F.F
2013 kl 11:00 TRENING JT 2014 Neiden og Omegn J.F.F
13./12 kl 11:00 TRENING DTL 2014 Neiden og Omegn J.F.F
November
3./11 kl 15:00 Blærekatarren Flomlysstevne 50+F Rana J.F.F
Oktober
6./10 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. Alta J.F.F
5./10 kl 09:00 L.K. Kval. N.T.5. okt Krødsherad J.F.F
5./10 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. Alta J.F.F
September
29./9 kl 11:00 100 skudd LK Søndag Bodø J.F.F
28./9 kl 11:00 100 skudd LK Lørdag Bodø J.F.F
27./9 kl 21:00 Nattstemne 2013 Songdalen J.F.F
25./9 kl 17:00 Vugge cupen 2013 Songdalen J.F.F
15./9 kl 09:00 100 skudd LK Skien J.F.F
8./9 kl 09:00 DM Nordisk Trap 2013 Songdalen L.K.
7./9 kl 12:00 Klubbmesterskap 2013 Røros J.F.F
7./9 kl 09:00 KM Nordisk Trap 2013 Songdalen L.K.
5./9 kl 17:00 Jegerstevnet, Vadsø J.F.F
4./9 kl 17:00 Finale Bodø Cup Bodø J.F.F
1./9 kl 09:00 Åpent klubbmesterskap 2013 JT og NT Neiden og Omegn J.F.F
August
31./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
30./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Askvoll J.F.L
28./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2013 Notodden J.F.F
28./8 kl 17:00 Klubbmesterskap m/gj.kl. 50+F Rana J.F.F
25./8 kl 12:00 variabel Kautokeino J.F.F
25./8 kl 10:00 Haglecupen Marnadal Songdalen J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
25./8 kl 09:00 Vestby JFF Vestby J.F.F
25./8 kl 09:00 Vestby JFF Sør-Varanger J.F.F
24./8 kl 10:00 Haglecupen Lindesnes J.F.F
24./8 kl 09:00 Klubbmesterskap/Mesterpokalen Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Vestby jff Sør-Varanger J.F.F
21./8 kl 17:00 Jegermesteren Bodø J.F.F
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Lerduesti 50 skudd+ Finale Bodø J.F.F
18./8 kl 11:00 Haglecupen 2013 Songdalen J.F.F
18./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Jegertrap Kroken J.F.F
18./8 kl 10:00 LM leirduesti, 50 skudd pluss finale, Alta J.F.F
18./8 kl 09:00 Nordisk Trap Askvoll J.F.L
18./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 18.august Samnanger J.F.L
17./8 kl 10:00 Haglecupen Lindesnes J.F.F
17./8 kl 10:00 LM jegertrapp Alta J.F.F
14./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
11./8 kl 11:00 Jegertrap Songdalen J.F.F
11./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Årdal J.F.F
11./8 kl 10:00 Finale Sogn og Fjordane Cup Askvoll J.F.L
11./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet 50+Finale Bodø J.F.F
10./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Årdal J.F.F
10./8 kl 11:00 Sporting Songdalen J.F.F
10./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
10./8 kl 09:00 Landskamp N.T. 2013 Krødsherad J.F.F
10./8 kl 08:00 Klubbmesterskap 2013 Sannidal J.F.F
9./8 kl 17:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
6./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti/Sporting Sør-Varanger J.F.F
4./8 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
3./8 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
1./8 kl 17:00 Klubbmesterskap, 50 skudd Vadsø J.F.F
Juli
28./7 kl 09:00 Finnmarkskarusellen søndag Kautokeino J.F.F
27./7 kl 09:00 Finnmarkskarusellen lørdag Kautokeino J.F.F
2./7 kl 17:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
2./7 kl 08:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
Juni
30./6 kl 14:00 Finale FM jegertrap Vadsø J.F.F
30./6 kl 11:00 Fylkesmesterskap 2013 Songdalen J.F.F
30./6 kl 09:00 FM Jegertrap, 100 skudd pluss finale Vadsø J.F.F
29./6 kl 16:00 Finale FM Leirduesti Vadsø J.F.F
29./6 kl 12:00 Klubbmesterskap Prøve Røros J.F.F
29./6 kl 11:00 Sporting FM Lindesnes J.F.F
29./6 kl 10:00 FM Leirduesti Vadsø J.F.F
29./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skot Eid J.F.L
28./6 kl 17:00 Vestmarmesterskap (50JT) Kroken J.F.F
26./6 kl 18:00 Bardutrap Målselv J.F.F
26./6 kl 17:00 Kval u/premiering 26 Juni Rana J.F.F
26./6 kl 17:00 Åpent stevne, Skeet Alta J.F.F
23./6 kl 08:00 NM 2013 Sannidal Trap
20./6 kl 18:00 Åpent stevne Kautokeino J.F.F
20./6 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
19./6 kl 18:00 Sporting, 50 skudd Alta J.F.F
18./6 kl 17:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
16./6 kl 10:00 DM NT Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 11:00 Jegertrap Lindesnes J.F.F
15./6 kl 10:00 KM NT Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 18:00 Käppäälä cup NC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 16:00 50 JT NC 2013 II Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 15:00 Laksetrappen 2013 Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 50 JT NC 2013 I Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 18:00 Åpent stevne Kautokeino J.F.F
12./6 kl 18:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
12./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 18:00 GUNSTOCK 50 skudd Alta J.F.F
9./6 kl 11:00 Klubbmesterskap Songdalen 2013 Songdalen J.F.F
9./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
9./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 9.juni Samnanger J.F.L
8./6 kl 11:00 Ranatreffen 300 skudd 08/09.juni 2013 Rana J.F.F
8./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
8./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 8.juni Samnanger J.F.L
5./6 kl 18:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
5./6 kl 17:00 Kval u/premiering 5/6 Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 50-skudder`n Alta J.F.F
4./6 kl 17:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
2./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Askvoll J.F.L
2./6 kl 09:00 DM skeet 125 skudd + Finale Alta J.F.F
2./6 kl 09:00 prøve NM L.Kv. Sannidal Trap
1./6 kl 11:00 Jegertrap Lindesnes J.F.F
1./6 kl 11:00 KomplettFritid Grand Prix Bodø J.F.F
1./6 kl 10:00 Leirduesti Askvoll J.F.L
1./6 kl 09:00 KM Skeet 125 + Finale Alta J.F.F
1./6 kl 09:00 Prøve NM L. Kv Sannidal Trap
Mai
2013 kl 18:00 Treningscup 2013 Røros J.F.F
28./5 kl 18:00 Audi/vw/skoda-pokalen Alta J.F.F
27./5 kl 17:00 Skytekveld for Volvo Notodden J.F.F
26./5 kl 11:00 FM Sti Målselv J.F.F
26./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skot Leikanger J.F.L
26./5 kl 10:00 RC-cup og Fylkesmesterskap (LS) Kroken J.F.F
26./5 kl 09:00 Nordisk Trap Sjff Songdalen L.K.
25./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Luster J.F.L
25./5 kl 11:00 Sporting Songdalen J.F.F
25./5 kl 10:00 FM troms Jegertrap Målselv J.F.F
23./5 kl 10:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
22./5 kl 17:00 Kval u/premiering Rana J.F.F
21./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
20./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 20.mai Samnanger J.F.L
19./5 kl 09:00 L.K.Kval N.T. 19. mai Krødsherad J.F.F
18./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Førde J.F.L
18./5 kl 10:00 Jakt & friluftcup 2013 del 3 Sannidal J.F.F
18./5 kl 09:00 L.K. Kval. N.T 18 mai Krødsherad J.F.F
18./5 kl 09:00 Nordlysstevnet Alta J.F.F
14./5 kl 18:00 Eibypokalen, 50 skudd Alta J.F.F
14./5 kl 17:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
14./5 kl 14:00 trening 14 mai Kautokeino J.F.F
12./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Gloppen J.F.L
12./5 kl 10:00 Grunnlovstevnet 2013 Sør-Varanger J.F.F
12./5 kl 09:00 Sporten Havna V.P. Rana J.F.F
11./5 kl 12:00 Grunnlovstevnet 2013 Sør-Varanger J.F.F
11./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Eid J.F.L
11./5 kl 11:00 Rana Jakt & Villmark V.P, Nitedal.kval Rana J.F.F
9./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Alta J.F.F
9./5 kl 09:00 Trap/nordisk trap 9.mai 2013 Samnanger J.F.L
8./5 kl 17:00 Kval u/premiering Rana J.F.F
7./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
7./5 kl 18:00 Vårpokalen, 50 skudd Alta J.F.F
5./5 kl 12:00 Trening 5 mai Kautokeino J.F.F
2013 kl 18:00 Trening 2013 Vadsø J.F.F
2./5 kl 17:00 trening 2 mai kl. 18.00 Kautokeino J.F.F
1./5 kl 12:00 1 Mai stevne 25 skudd med finale Notodden J.F.F
1./5 kl 11:00 Test Trening Rana J.F.F
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 100 skudd Samnanger J.F.L
April
28./4 kl 10:00 Åpent Stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
28./4 kl 09:00 Nordisk Trap 28.4.13 Askvoll J.F.L
27./4 kl 10:00 Åpent Stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
27./4 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
27./4 kl 09:00 Nordisk Trap Songdalen L.K.
27./4 kl 09:00 Nordisk Trap 27.4.13 Askvoll J.F.L
23./4 kl 17:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
20./4 kl 12:00 trening Kautokeino J.F.F
17./4 kl 18:00 Sporting, 50 skudd Alta J.F.F
14./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd S Askvoll J.F.L
14./4 kl 08:00 L KV Nordisk 100 skudd Sannidal Trap
13./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd L. Askvoll J.F.L
13./4 kl 09:00 NordiskTrap LK kval Kroken J.F.F
7./4 kl 09:00 Nordisk Trap Askvoll J.F.L
2./4 kl 18:00 Bodø Industis vandrepremie Bodø J.F.F
1./4 kl 10:00 Påskestevnet Sør-Varanger J.F.F
1./4 kl 09:00 NT Svinndal 1301507 Svinndal J.F.F
Mars
30./3 kl 10:00 Påskeharen 2013 Neiden og Omegn J.F.F
28./3 kl 09:00 Påskestevne Kroken J.F.F
2013 kl 21:00 Trening DTL Neiden og Omegn J.F.F
2013 kl 18:00 Trening DTL Sør-Varanger J.F.F
2013 kl 17:00 Trening 2013 Sør-Varanger J.F.F
17./3 kl 09:00 Nordisk Trap Songdalen L.K.
16./3 kl 11:00 Jegertrap Songdalen J.F.F
16./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
Februar
17./2 kl 11:00 Jegertrap Songdalen J.F.F
Januar
20./1 kl 11:00 Neglespretten Songdalen J.F.F
14./1 kl 07:00 Test Målselv J.F.F
2013 kl 17:00 TRENING 2013 Neiden og Omegn J.F.F
2012
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
29./12 kl 11:00 Julestevne Songdalen J.F.F
Oktober
14./10 kl 10:00 L.K.Kval N.T. Søndag 14/10 Krødsherad J.F.F
13./10 kl 10:00 L.K. Kval N.T. Lørdag 13/10 Krødsherad J.F.F
7./10 kl 09:00 Åpent stevne, 100 skudd LK kval Alta J.F.F
6./10 kl 09:00 Åpent stevne, 100 skudd LK kval Alta J.F.F
3./10 kl 17:00 Finale Treningscupen Songdalen J.F.F
September
28./9 kl 21:00 Nattstemne 50 skudd + finale Songdalen J.F.F
8./9 kl 11:00 Landsdelsmesterskap jegertrap Songdalen J.F.F
8./9 kl 10:00 Åpne Klubbmesterskap JT og NT (LK-kval) Neiden og Omegn J.F.F
6./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
August
26./8 kl 10:00 Hagle cup 2012 Marnadal Songdalen J.F.F
25./8 kl 11:00 Haglecupen 2012 Songdalen J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 skudd KJFF Kautokeino J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 skudd KSSK Kautokeino J.F.F
23./8 kl 16:00 Trening kl. 18.00 Kautokeino J.F.F
19./8 kl 10:00 Hagle cup 2012 Songdalen J.F.F
18./8 kl 13:00 Klubbmesterskap Kroken J.F.F
18./8 kl 10:00 Haglecupen 2012 Lindesnes J.F.F
18./8 kl 09:00 Avslutning Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
17./8 kl 17:00 Byggmannpokalen, 50 skudd, Rafsbotn Alta J.F.F
14./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
12./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen 6/7 Vadsø J.F.F
11./8 kl 10:00 Sporting 50 skudd Songdalen J.F.F
11./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen 5/7 Vadsø J.F.F
10./8 kl 09:00 Landskamp NT Krødsherad J.F.F
5./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap, jegertrap Alta J.F.F
4./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti Alta J.F.F
Juli
29./7 kl 09:00 DM i Skeet Vadsø S.L.
28./7 kl 09:00 KM i Skeet Vadsø S.L.
21./7 kl 09:00 NEIDEN CLASSIC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 17:00 DM NT Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 17:00 KM NT Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 14:00 50 JT NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 14:00 Käppäälä cup NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 07:00 Neidendua 300 Neiden og Omegn J.F.F
19./7 kl 14:00 50 JT NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
19./7 kl 14:00 Laksetrappen NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
4./7 kl 18:00 Audi/VW/Skoda pokalen Alta J.F.F
1./7 kl 11:00 Fylkesmesterskap Vest Agder Songdalen J.F.F
Juni
26./6 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
2012 kl 09:00 NM Nordisk trap Kroken J.F.F
20./6 kl 17:00 Nitedal kval 5/5 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 18:00 50 skuddern Alta J.F.F
17./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
16./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
14./6 kl 18:00 NittedalsKvalifisering Kautokeino J.F.F
13./6 kl 17:00 Nitedal kval 4/5 Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 09:00 Finnmarkskarusell 2/7 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 09:00 Finnmarkskarusell 1/7 Neiden og Omegn J.F.F
6./6 kl 18:00 Eiby pokalen / Nitedal kval 50 skudd Alta J.F.F
6./6 kl 17:00 Nitedal kval 1/5 Neiden og Omegn J.F.F
Mai
29./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
26./5 kl 09:00 Nordlysstevnet 300 Alta J.F.F
23./5 kl 18:00 Vårpokalen/Nitedal kval. Alta J.F.F
23./5 kl 17:00 VKU OPEN Vadsø J.F.F
19./5 kl 10:00 Grunnlovstevnet 2012 Sør-Varanger J.F.F
2012 kl 17:00 Trening skeet Vadsø J.F.F
2012 kl 07:00 Trening trap 2012 Sør-Varanger J.F.F
2012 kl 07:00 Trening 2012 Vadsø J.F.F
April
9./4 kl 10:00 Påskestevnet 2012 Sør-Varanger J.F.F
Februar
2012 kl 07:00 Trening DTL 2012 Neiden og Omegn J.F.F
2012 kl 07:00 Trening JT/NT 2012 Neiden og Omegn J.F.F
Januar
2012 kl 20:00 Trening trap 2012 Alta J.F.F
2011
Dato / tid Tittel Arrangør
September
8./9 kl 02:02 Jegerstevne Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Neiden og Omegn J.F.F
7./9 kl 02:02 Klubbmesterskap NT Neiden og Omegn J.F.F
3./9 kl 02:02 Klubbmesterskap JT Sør-Varanger J.F.F
August
27./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
20./8 kl 02:02 KM SKEET Vadsø S.L.
14./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
13./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
11./8 kl 02:02 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
11./8 kl 02:02 VW/Audi/Skoda pokalen, 50 skudd + finale Alta J.F.F
7./8 kl 02:02 FYLKESMESTERSKAP JT Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 02:02 Fylkesmesterskap Sør-Varanger J.F.F
Juli
24./7 kl 02:02 DM NT Finale Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 KM NT Finale Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 3 (11JT1730) Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 4 Neiden og Omegn J.F.F
23./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 1 (11JT1729) Neiden og Omegn J.F.F
23./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 2 Neiden og Omegn J.F.F
22./7 kl 02:02 50 duer JT Neiden og Omegn J.F.F
22./7 kl 02:02 Käppäälä cup Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 50 duer JT Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 Laksetrappen Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 LAKSETRAPPFINALE Neiden og Omegn J.F.F
Juni
30./6 kl 02:02 50 skuddern Alta J.F.F
30./6 kl 02:02 Nittedal kvalifisering 50 skudd Kautokeino J.F.F
29./6 kl 02:02 29.06-2011 Kautokeino J.F.F
28./6 kl 02:02 Klubbmesterskap sporting Sør-Varanger J.F.F
24. til 26./6 kl 02:02 NM Nordisk Trap - Finnmarkskyttere Neiden og Omegn J.F.F
21./6 kl 02:02 Åpent Stevne 25 skudd Vadsø J.F.F
19./6 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
18./6 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
16./6 kl 17:00 Byggern Pokalen Vadsø J.F.F
16./6 kl 02:02 Eiby pokalen, 50 skudd Alta J.F.F
16./6 kl 02:02 Åpent 50-skudd, jegertrap Sør-Varanger J.F.F
14./6 kl 02:02 Klubbmesterskap LS 50 skudd Vadsø J.F.F
11./6 kl 02:02 teststevne i Båtsfjord Vadsø J.F.F
5./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 3) Alta J.F.F
5./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 4) Alta J.F.F
4./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 1) Alta J.F.F
4./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 2) Alta J.F.F
1./6 til 1./10 kl 02:02 Trening DTL 2011 Neiden og Omegn J.F.F
Mai
29./5 kl 02:02 50 skudds teststevne Alta J.F.F
26./5 kl 02:02 Åpent 50-skudd, jegertrap Sør-Varanger J.F.F
22./5 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
21./5 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
19./5 kl 02:02 Vårpokalen 19052011 Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
9./5 til 5./9 kl 02:02 Trening Skeet 2011 Vadsø J.F.F
3./5 kl 07:00 Trening 2011 Vadsø J.F.F
April
25./4 kl 02:02 Påskestevne / LK-kval Sør-Varanger J.F.F
1970
Dato / tid Tittel Arrangør
Januar
1./1 kl 01:00 Skien J.F.F
1./1 kl 01:00 Alta J.F.F
Copyright © 2017 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)