www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Resultater fra stevner:

2024
Dato / tid Tittel Arrangør
Juni
19./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F
19./6 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K
19./6 kl 17:00 Klubbmesterskap lerduesti Tynset J.F.F
19./6 kl 17:00 Kveldsstevne 50-skudds compak sporting Alstahaug og Leirfjord J.F.F
19./6 kl 17:00 Åpent stevne leirduesti, 50 duer Alta J.F.F
19./6 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
18./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
18./6 kl 17:00 Rekruteringsstevne Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L
18./6 kl 17:00 Skeet 75 skudd - Stevne 2 Bergen L.K.
16./6 kl 10:00 Haglebyger i midtnattsol del 3 Kautokeino J.F.F
16./6 kl 10:00 hatten open Hattfjelldal J.F.L
16./6 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd Haugesund og Omegn J.F.F
16./6 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
16./6 kl 09:00 Magne Landrø Cup Figurjakt Vang J.F.F
16./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd JT/LK kval Tynset J.F.F
16./6 kl 07:00 RM 100 skudd nt lk kval Rakkestad og Degernes J.F.F
15./6 kl 18:30 Haglebyger i midtnattsol del 2 Kautokeino J.F.F
15./6 kl 14:00 RM Leirduesti Sogn og Fjordane Askvoll J.F.L
15./6 kl 11:00 Midtsommertreffet Fauske og Sørfold J.F.F
15./6 kl 11:00 Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 100 sk Brønnøy J.F.F
15./6 kl 10:00 100 skudd Lk NomeBanen Skien J.F.F
15./6 kl 10:00 Haglebyger i midtnattsol del 1, inkl. FM JT Kautokeino J.F.F
15./6 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd Haugesund og Omegn J.F.F
15./6 kl 10:00 RM Jegertrap Sogn og Fjordane Askvoll J.F.L
15./6 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S.
15. til 16./6 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting 2024 Sokna L.K.
15./6 kl 09:00 100 skudd compac sporting Verdal J.F.F
15./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd JT/LK kval Tynset J.F.F
14./6 kl 17:00 50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis Trondheim J.F.F
14./6 kl 17:00 Skeet 125 SK (skytes over 2 dager, 75+50sk) Bergen L.K.
13./6 kl 18:00 Leirduesti, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting. Jæren J.F.L
13./6 kl 18:00 Trening Slidrestølan Vestre Slidre J.F.L
13./6 kl 17:00 Torsdagstrening Nome J.F.F
12./6 kl 18:00 50 skudd JT midtuke Os J.F.L
12./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F
12./6 kl 17:30 Klubbmesterskap Compak sporting - ØJSS Ørskog J.S.S
12./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Hølonda J.F.F
12./6 kl 17:00 I kveld Målselv J.F.F
12./6 kl 17:00 Jentetreffen, del 1 Alta J.F.F
12./6 kl 17:00 Lerduesti Sollihøgda Sollihøgda J.F.F
11./6 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L
10./6 til 30./12 kl 19:00 Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L
10./6 kl 17:30 Klubbmesterskap jegertrap - ØJSS Ørskog J.S.S
10./6 kl 17:00 Skeet 75 Skudd - Stevne 1 Bergen L.K.
10./6 kl 15:00 NAIS medaljen Målselv S.S.K
9./6 kl 10:00 100 skudd stevne JT/NT Eid J.F.L
9./6 kl 10:00 Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT Øystese J.F.L
9./6 kl 09:00 100 skudd Jegertrap/LK-Kval Støren J.F.F
9./6 kl 09:00 100-skudd jegertrap med LK Gjemnes J.F.F
9./6 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd leirduesti RM Karmøy J.F.N.F
9./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
9./6 kl 09:00 Opplandscup - 100 skudd - Løiten JFF - Søndag Løiten J.F.F
9./6 kl 09:00 RM jegertrap Onsøy J.F.F
8./6 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L
8./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT njff stevne Eid J.F.L
8./6 kl 10:00 50 skudd +finale Sykkylven J.F.F
8./6 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (Karmøy) Team Sørvest
8. til 9./6 kl 09:00 Ranatreffen 2024 - Hovedsponsor: Vartdal Plast Rana J.F.F
8./6 kl 09:00 100 skudd Jegertrap/LK-Kval Støren J.F.F
8./6 kl 09:00 Jonny Karlsens Minnepokal Buttentjern J.F.F
8./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
8./6 kl 09:00 Opplandscup - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F
6./6 kl 17:00 Jegertrap - Åpen 50 duer Vadsø J.F.F
6./6 kl 17:00 Vårdua Nordreisa J.F.L
5./6 kl 17:00 Klubbmesterskap jegertrap Tynset J.F.F
5./6 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K
5./6 kl 17:00 Åpent stevne leirduesti, 50 duer Alta J.F.F
5./6 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Finale Bjørkelangen J.F.F
4./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
4./6 kl 18:00 Hedemarkenkarusell 2024 Vang J.F.F
4./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
2./6 kl 10:00 Birgers minnestevne dag 2 Sør-Varanger J.F.F
2./6 kl 10:00 LM 100 Leirduesti + 30 Skudd Finale Førde J.F.L
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Løiten J.F.F
2./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
2./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Biri J.F.F
1./6 kl 11:00 Birgers minnestevne Sør-Varanger J.F.F
1. til 2./6 kl 10:00 Jakt & Friluft Grand Prix 50skudds leirduesti Gjøvik J.F.F
1./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT /LM njff stevne Eid J.F.L
1./6 kl 10:00 Ol-Trap Oslo skeet- og trapklubb
1. til 2./6 kl 09:00 300 i Narvik Narvik J.F.F
1./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F
1./6 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd+finale Beitstad J.S.K
1./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP Tvedestrand J.F.F
1./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Biri J.F.F
1./6 kl 09:00 Region mesterskap jegertrap Buskerud /NT 100 skudd Krødsherad J.F.F
Mai
30./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L
30./5 kl 17:00 50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne Sokna L.K.
30./5 kl 17:00 Torsdagstrening Nome J.F.F
29./5 kl 17:30 Leirduesti KLS 50 duer Vadsø J.F.F
29./5 kl 17:00 50 skudd jt Nidaros J.S.K
29./5 kl 17:00 Kompakt lerduesti 50 skudd Tynset J.F.F
29./5 kl 17:00 onsdags stevne trap Energikontroll cup Bardu J.F.F
29./5 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F
29./5 kl 17:00 Skeet-cup - Stevne 4 Rana J.F.F
28./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Trap Karmøy J.F.N.F
28./5 kl 17:00 Bedriftskyting Skåla J.F.F
28./5 kl 17:00 Gunstock, 50 duer ! Alta J.F.F
28./5 kl 17:00 Kveldsstevne Alvdal J.F.F
27./5 kl 18:00 Pokalskyting, treningspokal. 1/3 Alvdal J.F.F
27./5 kl 07:00 50 skudds leirduesti RM Verdal J.F.F
26./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
26./5 kl 10:00 100 skudd JT/Nordisk trap Averøy J.F.F
26./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK-Kval Os J.F.L
26./5 kl 10:00 RM JEGER TRAP Hedrum J.F.L
26./5 kl 10:00 RM Lerduesti Orkla J.F.F
26./5 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
26./5 kl 09:30 Opplandscupen 2024 Ringebu og Fåvang J.F.F
26./5 kl 09:00 100 duer LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
26./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti søndag Kroken J.F.F
26./5 kl 07:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
25./5 kl 12:00 Teststevne Nome J.F.F
25./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Luster J.F.L
25. til 26./5 kl 10:00 Helgelandstreffet + 2 x LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F
25. til 26./5 kl 10:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F
25./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK-Kval Os J.F.L
25./5 kl 10:00 50skudd u/finale Surnadal J.F.F
25./5 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F
25./5 kl 10:00 Regionsmesterskap Leirduesti Surnadal J.F.F
25./5 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S.
25./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
25./5 kl 09:30 Opplandscupen 2024 Ringebu og Fåvang J.F.F
25./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti lørdag Kroken J.F.F
25./5 kl 09:00 Forhaga LK Norges Skytterforbund
25./5 kl 09:00 LM leirduesti Nidaros J.S.K
25./5 kl 09:00 Nordisk Trapp 100 Skudd-LK-KVAL-NT Romerike S.K.
24./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
24./5 kl 17:00 50-skudd uten finale Gjemnes J.F.F
22./5 kl 17:00 75 skudd sporting/sti energikontrollcupen Narvik J.F.F
22./5 kl 17:00 Skeet-cup - Stevne 3 Rana J.F.F
22./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
22./5 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
21./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Sporting Karmøy J.F.N.F
20./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 3 Alta J.F.F
20./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F
20./5 kl 09:00 Stemtjønntreffen 2024. Prøve NM Songdalen L.K.
19./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 2 Alta J.F.F
19./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2024 Prøve NM Songdalen L.K.
19./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F
18./5 kl 11:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
18./5 kl 11:00 Morro holtermyra Holter J.F.F
18./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 1 Alta J.F.F
18./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K.
18./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F
16./5 kl 17:00 Eibypokalen, 50 duer Alta J.F.F
16./5 kl 16:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K.
15./5 kl 17:00 Jegetrap 50 skudd Tynset J.F.F
15./5 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K
15./5 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F
15./5 kl 17:00 Skeet-cup - Stevne 2 Rana J.F.F
15./5 kl 16:00 50 skudd jegertrap - Gjerstad JFF Gjerstad J.F.F
14./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
14./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L
14./5 kl 17:00 Vårstevne 50 duer Jegertrap Vadsø J.F.F
13./5 kl 18:00 Jaktskyting 3 Alvdal J.F.F
12./5 kl 13:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F
12./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
12./5 kl 10:00 Magne Landrø Cup - Regionmesterskap Furnes J.F.F
12./5 kl 10:00 Nordisk trap 100SK - Åsane Bergen L.K.
12./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Leirduesti Eidanger J.F.L
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK kval Sannidal Trap
12./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Dovre J.F.F
12./5 kl 09:00 Polvotten 3 (LK) Målselv J.F.F
11./5 kl 10:00 100 sk Sporting Askvoll J.F.L
11./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
11./5 kl 10:00 Nordisk trap 100SK - Åsane - Bergen L.K. Bergen L.K.
11./5 kl 10:00 Polvotten 2 (LK) Målselv J.F.F
11./5 kl 10:00 SKEET - 125skudd Åmot J.F.F
11./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Compak Sporting Eidanger J.F.L
11./5 kl 09:00 FM Jegertrap Udnes J.F.F
11./5 kl 09:00 Fonnasprinten JT/NT 100-skudd Sunndal J.F.F
11./5 kl 09:00 JT/NT 100 - HSJFF Herøy og Sande J.F.F
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK kval Sannidal Trap
11./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Lesja J.F.F
11./5 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti Buskeruds J.F.F
10./5 kl 15:00 50 skudd leirduesti - Gjerstad JFF Gjerstad J.F.F
10./5 kl 10:00 Polvotten 1 (LK) Målselv J.F.F
9./5 kl 11:58 Prøvestevne Nome J.F.F
9./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L
9./5 kl 10:00 100-skudd Compac Sti Levanger J.F.L
9./5 kl 10:00 Jegertrap/LK-kvalik/100 skudd Opdal J.F.L
9./5 kl 09:00 GREKER'N Minnestevne 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
9./5 kl 09:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Påmelding på banen 9-11 Skien J.F.F
8./5 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
8./5 kl 17:00 Skeet-cup - Stevne 1 Rana J.F.F
8./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
7./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
7./5 til 5./9 kl 17:00 Byggern Cup Vadsø J.F.F
7./5 kl 17:00 Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap Løiten J.F.F
6./5 kl 18:00 Jaktskyting 2 Alvdal J.F.F
6./5 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50skudd Tvedestrand J.F.F
5./5 kl 11:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse Rana J.F.F
5./5 kl 10:00 75 skudd Skeet - Treningstevne Bergen L.K.
5./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap (FM) 50 sk+finale Karmøy J.F.N.F
5./5 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
5./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
5./5 kl 10:00 Opplandscupen 2024 Nord-Aurdal J.F.F
5./5 kl 10:00 Åpent stevne - NT Alta J.F.F
5./5 kl 09:00 100 skudds supersporting søndag Eidskog J.F.F
5./5 kl 09:00 50 skudd trap og 50 variabel Rakkestad og Degernes J.F.F
4./5 til 31./12 kl 11:00 Lørdags Os J.F.L
4./5 kl 10:00 100 skudd combi stevne jeger/nordisktrap Klinga J.F.F
4./5 kl 10:00 50 sk Leirduesti Trondheim J.F.F
4./5 kl 10:00 50 skudd kompakt leirduesti klubbmesterskap Sotra og Øygarden J.F.F
4./5 kl 10:00 50 skudds lerdue sti Nes J.F.F
4./5 kl 10:00 Helgeland Marinasystemers og Bohus VP - 200 skudd Jegertrap/LK Rana J.F.F
4./5 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
4./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
4./5 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
4./5 kl 10:00 Åpent stevne - NT Alta J.F.F
4./5 kl 09:00 100 skudds supersporting lørdag Eidskog J.F.F
4./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Nord-Aurdal J.F.F
4./5 kl 09:00 Skeet 125 sk. max 18 delt. Ullensaker J.F.F
4./5 kl 07:00 Nordisk Trap 100 sk Team Sørvest
3./5 kl 16:00 50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis Trondheim J.F.F
1./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L
1./5 kl 10:00 Jegertrap Opdal J.F.L
1./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + Finale Regionmesterskap Påmelding på banen 10-12 Skien J.F.F
1./5 kl 10:00 sporting Opdal J.F.L
1./5 kl 09:00 100 duer LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
1./5 kl 09:00 50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 Magne Landrø Cup Kongsvinger J.F.F
April
30./4 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
30./4 kl 17:00 50 skudd jegertrap inngår i energikontrollcupen Narvik J.F.F
30./4 kl 17:00 Vårpokalen, 50 duer Alta J.F.F
29./4 kl 18:00 Jaktskyting Alvdal J.F.F
28./4 kl 10:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S.
28./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
28./4 kl 09:30 Skeet 125 SK Bergen L.K.
28./4 kl 09:00 50-skudd med finale Gjemnes J.F.F
27. til 28./4 kl 11:00 Kjerringlorten 200 sk+f (også 2 LK-Kval) Brønnøy J.F.F
27./4 kl 10:00 50 skudd m/finale Eide J.F.F
27./4 kl 10:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S.
27./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
27./4 kl 10:00 Åpent stevne 50 skudds + finale Steinkjer J.F.F
27. til 28./4 kl 09:00 RM figurjakt Onsøy J.F.F
27./4 kl 09:00 Figurjakt RDJFF Rakkestad og Degernes J.F.F
27./4 kl 09:00 Magne Landerø Cup Skogen J.S.K
25./4 kl 18:00 Jegertrap, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting Jæren J.F.L
24./4 kl 18:00 Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
24./4 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K
24./4 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F
21./4 kl 10:00 NORDISK TRAP 100sk LK i ÅSANE / BLK Bergen L.K.
21./4 kl 09:00 100 skudd Lk 21 April Skien J.F.F
21./4 kl 09:00 JT/NT 100 - Smell(te)stevne Ørskog J.S.S
21./4 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Ullensaker J.F.F
20./4 kl 10:00 Engelsk-Sporting 100duer KM Brunlanes S.S.
20./4 kl 10:00 NORDISK TRAP 100sk LK i ÅSANE / BLK Bergen L.K.
20./4 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
20./4 kl 10:00 Regionmesterskap i leirduesti Skjeberg og Omegn J.F.F
20./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix + LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F
20./4 kl 09:00 100 skudd Lk 20 April Skien J.F.F
20./4 kl 09:00 JT/NT 100 - Smell(te)stevne Ørskog J.S.S
20./4 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Ullensaker J.F.F
17./4 kl 18:00 Vårcup #3 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
17./4 kl 17:00 50 skudd jt Nidaros J.S.K
16./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
14./4 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L
14./4 kl 10:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F
14./4 kl 10:00 Jegerrennet 2024 Vang J.F.F
14./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
14./4 kl 09:00 50-skudd med finale Gjemnes J.F.F
14./4 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd leirduesti - SRJF Stavanger og Rogaland J.F.F
14./4 kl 09:00 Figurjakt Magne Landrø cup Udnes J.F.F
14./4 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Romedal og Vallset J.F.F
14./4 kl 09:00 RM i Nordisk jaktskyting Brønnøy J.F.F
13./4 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L
13./4 kl 10:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F
13./4 kl 10:00 50 skudd med finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
13./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
13. til 14./4 kl 09:00 Hallingsmellen Ål J.F.F
13./4 kl 09:00 100 skudds JT & NT LK-kval Verdal J.F.F
13./4 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (STVG) Team Sørvest
13./4 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Romedal og Vallset J.F.F
10./4 kl 18:00 Vårcup #2 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
9./4 kl 18:00 Jegertrap trening 2024 Nordreisa J.F.L
8./4 kl 17:00 Trening Slidrestølan Vestre Slidre J.F.L
7./4 kl 11:00 Mangholmheia Grand Prix - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F
7./4 kl 10:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
7./4 kl 10:00 Compak Sporting Fokserød 100 Duer Sandefjord L.S.
7./4 kl 10:00 Klubbmesterskap sporting Ringebu og Fåvang J.F.F
7./4 kl 10:00 Magne Landerø cup Eidskog J.F.F
7./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
7./4 kl 09:00 100skudd kombistevne LK Skåla J.F.F
7./4 kl 09:00 Magne Landerø cup Eidskog J.F.F
6./4 kl 11:00 Vinterstien - 100 duer Leirduesti Rana J.F.F
6./4 kl 11:00 Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) Brønnøy J.F.F
6./4 kl 10:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
6./4 kl 10:00 50 skudd m/ finale Sula J.F.F
6./4 kl 10:00 Compak Sporting Fokserød 50 Duer Sandefjord L.S.
6./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
6./4 kl 10:00 OL- Trap Oslo skeet- og trapklubb
6./4 kl 10:00 SKEET 125 & SKEET R75 - Løvenskioldbanen Oslo skeet- og trapklubb
6./4 kl 09:00 Skeet 75 Skudd Bergen L.K.
5./4 kl 10:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
3./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
3./4 kl 18:00 test trening Hattfjelldal J.F.L
3./4 kl 18:00 Vårcup #1 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
1./4 kl 09:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Påmelding ved oppmøte 9-11 Skien J.F.F
Mars
30./3 kl 10:00 Påskeharen Kautokeino J.F.F
30./3 kl 10:00 Påskekarusell del 2. Sannidal J.F.F
28./3 kl 11:00 Påskestevne kompakt sti Kroken J.F.F
28./3 kl 09:00 Påskestevne jegertrap Kroken J.F.F
24./3 kl 10:00 50 skudd med finale Os J.F.L
24./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
23./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
23./3 kl 10:00 Påskefjøla Sti/sporting 50 skudd Surnadal J.F.F
23./3 kl 10:00 Påskefjøla Trap 50 skudd Surnadal J.F.F
23./3 kl 09:00 Påskedua 2024 50sk + finale Leksvik J.F.F
21./3 kl 17:00 Trening Slidrestølan Vestre Slidre J.F.L
20./3 kl 18:00 vintercup del 8 Sør-Varanger J.F.F
20./3 kl 17:00 Trening 2024 Nord-Aurdal J.F.F
18./3 kl 18:00 Bedriftsskyting Skåla J.F.F
17./3 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd Kompaktsti (Åsane) Åsane J.F.F
17./3 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
16./3 kl 11:00 Vinterstevnet 2024 Bodø J.F.F
16./3 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd COMPAK Sporting (Åsane) Bergen L.K.
13./3 kl 18:00 vintercup del 7 Sør-Varanger J.F.F
11./3 kl 10:00 Sporting 100 skudd Askvoll J.F.L
10./3 kl 12:00 50 skudd kompak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
10./3 kl 10:00 75 skudd compac sporting Moss og Omegn J.F.F
10./3 kl 10:00 Skeet 75 SK treningsstevne Bergen L.K.
9./3 kl 10:00 75 skudd compac sporting Moss og Omegn J.F.F
6./3 kl 18:00 vintercup del 6 Sør-Varanger J.F.F
5./3 til 31./10 kl 07:00 Trening 2024 Brønnøy J.F.F
3./3 kl 12:00 Trening Slidrestølan Vestre Slidre J.F.L
2./3 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 trap / 25 sporting Karmøy J.F.N.F
Februar
28./2 kl 18:00 vintercup del 5 Sør-Varanger J.F.F
24./2 kl 11:00 U-Approbert 50 Kompak leirduesti stevne Karmøy J.F.N.F
24./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
24./2 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
21./2 kl 18:00 vintercup del 4 Sør-Varanger J.F.F
17./2 kl 10:00 Vintercup - Stevne 4 av 4 - Leirduesti - 50 skudd Løiten J.F.F
14./2 kl 18:00 vintercup del 3 Sør-Varanger J.F.F
6./2 kl 19:00 Lk 100 skudd Nordisk Skien J.F.F
6./2 kl 18:00 vintercup del 2 Sør-Varanger J.F.F
Januar
31./1 kl 18:00 vintercup del 1 Sør-Varanger J.F.F
27./1 kl 10:00 Neglespretten Songdalen J.F.F
27./1 kl 10:00 Vintercup - Stevne 3 av 4 - Leirduesti - 50 skudd Løiten J.F.F
22./1 kl 20:00 50 Skudd Compac Sti Steinkjer J.F.F
20./1 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/ finale Averøy J.F.F
7./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2024 Askvoll J.F.L
7./1 kl 10:00 50 skudd jegertrap "Pakkeskyting" Os J.F.L
7./1 kl 10:00 75 Skudd FITASC Sporting Bergen L.K.
2023
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsskytten 2023 KM JT 25sk Målselv J.F.F
2023 kl 19:00 Klasseføring NT 2023 LEIRDUE.NET
2023 kl 16:00 Ranking 2023 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2023 kl 14:00 Ranking 2023 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2023 kl 12:00 Kretscup, Nordisk trap 2023 Finnmark skytterkrets
2023 kl 12:00 Ranking 2023 OL-trap LEIRDUE.NET
30./12 kl 12:00 Romjulsmell 2023 - V2 Notodden J.F.F
30./12 kl 11:00 Romjulsmell Notodden J.F.F
30./12 kl 11:00 Skinkeskyting Brønnøy J.F.F
2023 kl 10:00 Ranking 2023 Skeet LEIRDUE.NET
30./12 kl 10:00 Pakkeskyting Romjulsstevne Skåla J.F.F
30./12 kl 10:00 Thorleifs minnestevne Onsøy J.F.F
30./12 kl 10:00 Vintercup - Stevne 2 av 4 - Compakt Leirduesti - 50 skudd Løiten J.F.F
28./12 kl 18:00 JokerNord skyting Sør-Varanger J.F.F
28./12 kl 15:00 Romjulscup - Jegertrap - 50 skudd + finale Rana J.F.F
28./12 kl 10:00 Ribbestevne 2023 Kroken J.F.F
27./12 kl 18:00 50sk JULESTVNE Levanger J.F.L
20./12 kl 17:00 Adventscup 7 Sør-Varanger J.F.F
16./12 kl 10:00 Pakkeskyting 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
13./12 kl 17:00 Adventscup 6 Sør-Varanger J.F.F
10./12 kl 11:00 Pakkeskyting - 50 COMPAK Bergen L.K.
9./12 kl 09:00 Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale Songdalen J.F.F
8./12 kl 15:00 Miras-cup (privat arr.) Rana J.F.F
6./12 kl 17:00 Adventscup 5 Sør-Varanger J.F.F
2./12 kl 13:00 Dan Aasen Minnepokal Haugesund og Omegn J.F.F
2./12 kl 11:00 Åpent klubbmesterskap Averøy J.F.F
2./12 kl 10:00 Jule Sti 50 duer med Sideligger-klasse / Event Bjørkelangen J.F.F
November
29./11 kl 17:00 Adventscup 4 Sør-Varanger J.F.F
22./11 kl 17:00 Adventscup 3 Sør-Varanger J.F.F
18./11 kl 13:00 Åpent Klubbmesteskap 50 skudd Sporting Haugesund og Omegn J.F.F
18./11 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap 50 skudd Jegertrap Haugesund og Omegn J.F.F
15./11 kl 17:00 Adventscup 2 Sør-Varanger J.F.F
11./11 kl 09:00 Compak Sporting 75 duer - Grasåsen KM og DM Blaker J.F.F
8./11 kl 18:00 Adventscup Sør-Varanger J.F.F
5./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
4./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
4./11 kl 10:00 Vintercup - Stevne 1 av 4 - Supersporting - 50 skudd Løiten J.F.F
Oktober
28./10 kl 11:00 Blærekataren - Jegertrap - 100 skudd + finale Rana J.F.F
25./10 kl 19:00 Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 4 Rana J.F.F
22./10 kl 10:00 50 Skudd FITASC Sporting (XXL-cup stevne 6) Førde J.F.L
21./10 kl 10:00 100 Skudd Compak (XXL-cup stevne 5) Førde J.F.L
18./10 kl 19:00 Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 3 Rana J.F.F
17./10 kl 18:00 Bedriftsskyting kl 19 Skåla J.F.F
17./10 kl 17:00 Bedriftsskyting Skåla J.F.F
11./10 kl 18:00 Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 2 Rana J.F.F
8./10 kl 10:00 50 skudd jegertrap med finale Os J.F.L
8./10 kl 10:00 50 Skudd kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
8./10 kl 10:00 Høststevnet Søndag Bodø J.F.F
7./10 kl 10:00 50 skudd compak sporting Sotra L.K.
7./10 kl 10:00 Høststevnet Lørdag Bodø J.F.F
7. til 8./10 kl 09:30 NM FITASC SPORTING 2023 Brunlanes S.S.
4./10 kl 18:00 Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 1 Rana J.F.F
1./10 kl 11:00 Høststevne - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F
1./10 kl 10:00 100 duer LK kval Arbeidernes J.F.F Halden
September
30./9 kl 11:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse Rana J.F.F
30./9 kl 10:00 Rupesekken Ål J.F.F
30./9 kl 09:00 100 duer LK Kval KRETSMESTERSKAP Arbeidernes J.F.F Halden
30./9 kl 09:00 75 SK Compak Sporting Råde J.F.F
30./9 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Fylkesmesterskap Tvedestrand J.F.F
29./9 kl 21:00 Nattstevne 50 skudd + finale Lindesnes J.F.F
27./9 kl 17:00 Haaland Cup 2023 (Privat arr.) Rana J.F.F
24./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti XXL Cup 2023 Åsane J.F.F
24./9 kl 10:00 Compacstevne Songdalen J.F.F
23./9 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
22./9 kl 20:00 Nattstevne 50 skudd Jegertrap med finale. Songdalen J.F.F
20./9 kl 21:00 Haglecupen 100 skudd Jegertrap. Songdalen J.F.F
17./9 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Tvedestrand J.F.F
16./9 kl 09:00 Nordisk trap Sidenfejden Norges Skytterforbund
14. til 19./9 kl 17:00 ekstra serier ungdom Vadsø J.F.F
13./9 kl 17:00 Sporting-cup #3 - Promatic Trap Rana J.F.F
10./9 kl 10:00 100 Skudd Jegertrap Kombi + 50 kr NT (Haglecupen) Kristiansand S J.F.F
10./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
10./9 kl 09:00 100 skudd lk kval Biri J.F.F
9./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
9./9 kl 09:00 KM nordisk trap Biri J.F.F
8./9 kl 18:00 Renta Cup (Privat arr.) Rana J.F.F
7./9 kl 18:00 Jegermeister 70 skudd leirduestii Karmøy J.F.N.F
7./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Compak Sporting Sokna L.K.
7./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Sokna J.F.F
7./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
6./9 kl 17:00 Consto-Cup (Privat arr.) Rana J.F.F
6./9 kl 17:00 Elkem-Cup (Privat arr.) Rana J.F.F
6./9 kl 17:00 Høststevne Engelsk Sporting Neiden og Omegn J.F.F
5./9 kl 17:00 jegerstevnet Vadsø J.F.F
4./9 kl 17:00 Sprudle-stevnet 50 duer Alta J.F.F
3./9 kl 14:00 klubb sti Bardu J.F.F
3./9 kl 14:00 Rypetreffen del 2. Nordreisa J.F.L
3./9 kl 13:00 Rypetreffen del 1. leirduesti Nordreisa J.F.L
3./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Fron J.F.F
3./9 kl 11:00 Klubbmesterskap 2023 Holter J.F.F
3./9 kl 11:00 Klubbmesterskap 2023 Fauske og Sørfold J.F.F
3./9 kl 10:00 FM Leirduesti 2023. 50 skudd + finale. Støren J.F.F
3./9 kl 10:00 Klubbmesterskap Bardu J.F.F
3./9 kl 10:00 Leirduesti 50 SK+ Finale - FM (XXL CUP Stevne 1) Åsane J.F.F
3./9 kl 10:00 Regionsmesterskap Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
3./9 kl 09:00 Lillehammer Open Lillehammer J.F.F
3./9 kl 09:00 Lillehammer Open Sti Lillehammer J.F.F
3./9 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
3./9 kl 09:00 RM Oppland 2023 Lillehammer J.F.F
2./9 kl 12:00 Klubbmesterskap trap Ringebu og Fåvang J.F.F
2./9 kl 11:00 Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2024) Brønnøy J.F.F
2./9 kl 11:00 Klubbmesterskap L.J.F.F 2023 Løiten J.F.F
2./9 kl 11:00 pasvikmesterskap Sør-Varanger J.F.F
2./9 kl 11:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
2./9 kl 11:00 Saltenmesterskapet 2023 Fauske og Sørfold J.F.F
2./9 kl 10:00 Avslutningskyting / KM Compak Kroken J.F.F
2./9 kl 10:00 Haglecupen 100 skudd Jegertrap./LK NT Songdalen J.F.F
2./9 kl 10:00 Klubbmesterskap sporting Ringebu og Fåvang J.F.F
2./9 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
2./9 kl 10:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
2./9 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap I trap og press-skyting Klinga J.F.F
2./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap jegertrap Alta J.F.F
2./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap Kls Alta J.F.F
2./9 kl 09:00 Mesterpokalen/klubbmesterskap/ Skeet Alta J.F.F
2./9 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval. inkl. KM Ullensaker J.F.F
August
31./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
2023 kl 20:00 Ranking 2023 Nordisk trap LEIRDUE.NET
30./8 kl 17:00 Pokalskyting, treningspokal. 3/3 Alvdal J.F.F
30./8 kl 17:00 Sporting-cup #2 - Promatic Trap Rana J.F.F
30./8 kl 11:00 MBA-Cup Rana J.F.F
29./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2023 Einang Nordre Land J.F.F
27./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT Kretsmesterskap Bergens J.F.
27./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Sporting Alstahaug og Leirfjord J.F.F
27./8 kl 10:00 NNM leirduesti Narvik J.F.F
27./8 kl 10:00 Sporttrap Stavanger og Rogaland J.F.F
27./8 kl 10:00 Åpent stevne m/LK-Kval Sør-Varanger J.F.F
27./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK (klubbmesterskap) Tvedestrand J.F.F
27./8 kl 09:00 Trønderdua Del 2. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
26./8 kl 15:00 Klubbmesterskap Compak Sannidal J.F.F
26./8 kl 14:30 Klubbmesterskap del 2 Skåla J.F.F
26./8 kl 11:00 Finale - Sogn & Fjordane-Cup Flora J.F.F
26./8 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L
26./8 kl 10:00 Jegermeister/Jegertrap/50 skudd Opdal J.F.L
26./8 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Stavanger og Rogaland J.F.F
26./8 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen Vennesla J.S.P.F.F
26./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 2023 Sannidal J.F.F
26./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 2023 + LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F
26./8 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
26. til 27./8 kl 09:00 NM Compak Sporting Team Hagleskyting
26./8 kl 09:00 100 skot jegertrap + klubbmesterskap+LK Herøy og Sande J.F.F
26./8 kl 09:00 Finale Opplandscup 2023 Kvam J.F.F
26./8 kl 09:00 NNM jegertrap Narvik J.F.F
26./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Fylkesmesterskap Tvedestrand J.F.F
26./8 kl 09:00 Trønderdua Del 1. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
25./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2023 Askvoll J.F.L
24./8 kl 18:00 Km Sporting Rakkestad og Degernes J.F.F
23./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compak-Sporting Brunlanes S.S.
23./8 kl 17:00 50Sk Jegertrap treningsstevne Hølonda J.F.F
22./8 kl 10:00 Km Jegertrap Rakkestad og Degernes J.F.F
20./8 kl 17:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2023 Askvoll J.F.L
20./8 kl 10:00 Altastien 100 + Finale Alta J.F.F
20./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Sporting 50sk+f Alstahaug og Leirfjord J.F.F
20./8 kl 10:00 Jegertrap /KM NT LK-kval Askvoll J.F.L
20./8 kl 10:00 Kompakt leirduesti 50-skudd Øystese J.F.L
20./8 kl 09:00 100 skudds Leirduesti. Åpen for alle! Buskeruds J.F.F
20./8 kl 09:00 FM Leirduesti (Gamle Vest Agder) 50 skudd + finale Kristiansand S J.F.F
20./8 kl 09:00 Fm LS Målselv J.F.F
20./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 LK KM Kroken J.F.F
20./8 kl 09:00 Opplandscup 2023 Lillehammer J.F.F
20./8 kl 09:00 vadsøtreffen 2 Vadsø J.F.F
19./8 kl 12:00 KM i jegertrap Kroken J.F.F
19./8 kl 10:00 Compak sporting 150 duer Nidaros S.K.
19./8 kl 10:00 Fm JT Troms Målselv J.F.F
19./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk + finale. (LK-kval) Alstahaug og Leirfjord J.F.F
19./8 kl 10:00 Jegertrap /DM NT LK-kval Askvoll J.F.L
19./8 kl 10:00 Åpent Klubbmestetskap Sportingsti 50 Skudds /finale Klinga J.F.F
19./8 kl 09:00 50 skudd + Finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
19./8 kl 09:00 FM_ Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F
19./8 kl 09:00 KM i leirduesti Kroken J.F.F
19./8 kl 09:00 KM/DM skeet Alta J.F.F
19./8 kl 09:00 Opplandscup 2023 Gausdal J.F.F
19./8 kl 09:00 RM 100 skudds Leirduesti. Åpen for alle! Buskeruds J.F.F
19./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F
19./8 kl 08:00 Kombistevne 100 skudd JT og LK kval Leksvik J.F.F
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 50sk. m/gjesteklasse. Korgen og Hemnes J.F.F
17./8 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
16./8 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd + finale, 5 runde karusell Steinkjer J.F.F
16./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Leirduesti - Gjesteklasse Rana J.F.F
16./8 kl 17:00 Klubbmesterskap leirduesti 2023 Brunlanes J.F.F
16./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Sporting 2023 Alvdal J.F.F
16./8 kl 17:00 Sammenlagtresultater Steinkjer jegertrap karusell 5/5 Leksvik J.F.F
16./8 kl 17:00 åpent 50 skudd Jegertrap Bardu J.F.F
16./8 kl 16:00 Neidenmesterskapet JT/NT 2023 Neiden og Omegn J.F.F
14./8 kl 17:00 Kveldsstevne LeirdueSti - 4 av 4 Åmot J.F.F
13./8 kl 11:00 Klubbmesterskap - Jegertrap - Gjesteklasse Rana J.F.F
13./8 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
13./8 kl 10:00 LM Leirduesti + FINALE Levanger J.F.L
13./8 kl 08:00 Varanger åpen FITASC 100sk (Varangermesterskapet Del IV) Varanger S.S.K
12./8 kl 10:00 50 skudd Jegertrap Kviteseid J.F.F
12./8 kl 10:00 FM Leirduesti 50 skudd + finale Steinkjer J.F.F
12./8 kl 10:00 Jegermeister/Jegertrap/50 skudd Opdal J.F.L
12./8 kl 10:00 Jegermeister/Jegertrap/LK-kvalik Opdal J.F.L
12./8 kl 09:00 100 Skudd Skåla J.F.F
12./8 kl 09:00 Varanger åpen FITASC 100sk (Varangermesterskapet Del III) Varanger S.S.K
11./8 kl 17:00 Sportrap Varanger S.S.K
11. til 13./8 kl 09:00 NM Nordisk Trap 2023 Sannidal Trap
10./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
10./8 kl 09:00 100 skudd Lk 10 August Skien J.F.F
9./8 kl 17:00 Klubbmesterskap jegertrap 2023 Brunlanes J.F.F
9./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Trap 2023 Alvdal J.F.F
9./8 kl 17:00 Åpent 50 skudd leirduesti Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
9./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap i Leirduesti 50 skudd Steinkjer J.F.F
8./8 kl 17:00 Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap Løiten J.F.F
6./8 kl 14:00 Sommerstevne JT/NT del II Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 10:00 100 skudd Promatic open Steinkjer J.F.F
6./8 kl 10:00 Sommerstevne JT/NT del I Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 09:00 Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 Bjørkelangen J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
5./8 kl 13:00 KM Engelsk Sporting - Varangermesterskapet del II Neiden og Omegn J.F.F
5. til 6./8 kl 10:00 NM OL-Trap 2023 Oslo skeet- og trapklubb
5. til 6./8 kl 10:00 NM Skeet Åsnes J.F.F
5./8 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT/NT Verdal J.F.F
5./8 kl 10:00 Varangermesterskapet STI del I Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
5./8 kl 08:00 Beretta Norgescup Leirduesti Lørdag 5 august 2023 Bjørkelangen J.F.F
4./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
2./8 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
1./8 kl 18:00 50 skudd Jegertrap Levanger J.F.L
1./8 kl 18:00 Sammenlagtresultater Levanger jegertrap karusell 4/5 Leksvik J.F.F
1./8 kl 17:00 Hedemarkenkarusellen 2023 VJFF Trap Vang J.F.F
1./8 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
Juli
30./7 kl 09:00 Region mesterskap 2023(FM) Ringebu og Fåvang J.F.F
30./7 kl 09:00 RM Hedmark Jegertrap 50 skudd Løiten J.F.F
30./7 kl 09:00 Skeet med innbakt klubbmesterskap Varanger S.S.K
29./7 kl 09:00 Opplandscup 2023 Ringebu og Fåvang J.F.F
29./7 kl 08:00 Veteran NM Jegertrap 2023 Lørenskog S.S.
29./7 kl 07:00 Klubbmesterskap Åpent 100 skudd LK Kval - NT Varanger S.S.K
27./7 til 31./12 kl 21:00 Os JFL TRENING 2023 (Bane1) Os J.F.L
25./7 kl 18:00 Legenden 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
23./7 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
22./7 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
22./7 kl 09:00 Compak Sporting 100 duer - Grasåsen Blaker J.F.F
20./7 kl 18:00 50 Skudds Sporting Verdal J.F.F
19./7 kl 17:00 Åpent 50 skudd leirduesti Vadsø J.F.F
19./7 kl 09:00 Nordisk trap forhaga Norges Skytterforbund
16./7 kl 09:00 Opplandscup 2023 Nordre Land J.F.F
16./7 kl 09:00 Sommerstevne Søndag Krødsherad J.F.F
15./7 kl 09:00 Sommerstevne Lørdag Krødsherad J.F.F
14./7 kl 09:00 Sommerstevne Fredag Krødsherad J.F.F
11./7 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP 4 Levanger J.F.L
8./7 kl 10:00 Jubileumsfinale Løiten Løiten J.F.F
8./7 kl 10:00 Prøve NM Skeet 2023 Åsnes J.F.F
8./7 kl 10:00 Superfinale Press Løiten og Vang Løiten J.F.F
5./7 kl 17:00 Kveldsstevne LeirdueSti - 3 av 4 Åmot J.F.F
5./7 kl 17:00 Trenigsstevne Leirduesti Steinkjer J.F.F
3. til 8./7 kl 08:00 Norgesmesterskap Jegertrap NJFF Løiten J.F.F
3. til 7./7 kl 08:00 Norgesmesterskap Leirduesti NJFF - 2023 Vang J.F.F
2./7 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
2./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk Lindesnes J.F.F
2./7 kl 10:00 Reisastevnet del.3 2023 Nordreisa J.F.L
2./7 kl 09:00 100 Skudd NT LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
2./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2023 søndag 2. juli Brunlanes J.F.F
2./7 kl 09:00 Opplandscup 2023 Fron J.F.F
1./7 kl 16:00 Norsk Breton Klubb - Leirduesti Rana J.F.F
1. til 2./7 kl 11:00 Ranastien 2023 Rana J.F.F
1./7 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
1./7 kl 10:00 100 skuddsstevne Opdal J.F.L
1./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk ( haglecupen) Lindesnes J.F.F
1./7 kl 09:00 100 Skudd NT LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
1./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2023 lørdag 1. juli + RM Brunlanes J.F.F
1./7 kl 09:00 Opplandscup 2023 Ringebu og Fåvang J.F.F
1./7 kl 09:00 Reisastevnet del 2. 2023 Nordreisa J.F.L
1./7 kl 08:00 Klubbmesterskap Leirdue Nidaros J.S.K
1./7 kl 08:00 Nordisk trap Sverige Norges Skytterforbund
Juni
30./6 kl 17:00 50Sk Jegertrap treningsstevne Hølonda J.F.F
30./6 kl 17:00 Reisastevnet del 1. 2023 Nordreisa J.F.L
30./6 kl 10:00 Haglecupen 100 skudd Jegertrap. Songdalen J.F.F
29./6 kl 17:00 Treningskveld før Reisastevnet 2023 Nordreisa J.F.L
28./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Compakt Sporting 2023 Ørskog J.S.S
28./6 kl 17:00 75 - Sportrap i Stokke Team Hagleskyting
28./6 kl 17:00 Jentetreffen del 2 Alta J.F.F
28./6 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudds JT Steinkjer J.F.F
28./6 kl 17:00 åpent 50 skudd leirduesti Bardu J.F.F
28./6 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap i Sporting 50 skudd Steinkjer J.F.F
28./6 kl 16:00 Pokalskyting, treningspokal. 2/3 Alvdal J.F.F
27./6 kl 17:30 Klubbmesterskap del1 Skåla J.F.F
26./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Trap 2023 Ørskog J.S.S
25./6 kl 10:00 FM Leirduesti (Gamle Vest Agder) 50 skudd + finale Kristiansand S J.F.F
25./6 kl 10:00 Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT Øystese J.F.L
25./6 kl 10:00 LM Jegertrap 100 skudd + finale/ LK kval. Steinkjer J.F.F
25./6 kl 10:00 Skeet 125 SK - KM Bergen L.K.
25./6 kl 09:00 100 Skudds Leirduesti -LM Skogen J.S.K
25./6 kl 09:00 Fitasc Sporting 50duer Kroken J.F.F
25./6 kl 09:00 KM NT Neiden Classic del V Neiden og Omegn J.F.F
25./6 kl 09:00 opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval Biri J.F.F
25./6 kl 09:00 Prøve NM Nordisk Trap 2023 Sannidal Trap
24./6 kl 15:00 Neiden Classic JT/NT del IV Neiden og Omegn J.F.F
24. til 25./6 kl 10:00 Andøytreffen 200 skudd Andøy J.F.F
24./6 kl 10:00 Fylkesmesteskap Jegertrap 50 Skudds + Finale Verdal J.F.F
24./6 kl 10:00 Sammenlagtresultater Verdal jegertrap karusell 3/5 Leksvik J.F.F
24./6 kl 09:00 100 Skudds Leirduesti -RM Skogen J.S.K
24./6 kl 09:00 Compak Sporting 50 Skudd Råde J.F.F
24./6 kl 09:00 Neiden Classic JT/NT del III Neiden og Omegn J.F.F
24./6 kl 09:00 opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval Biri J.F.F
24./6 kl 09:00 Oppvarming NM - 100 skudd JT/NT Sunndal J.F.F
24./6 kl 09:00 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F
24./6 kl 09:00 Prøve NM Nordisk Trap 2023 Sannidal Trap
23./6 kl 14:30 DTL, Neiden Classic del II Neiden og Omegn J.F.F
23./6 kl 14:00 Double rise, Neiden Classic del I Neiden og Omegn J.F.F
22./6 kl 17:00 Klubbmesterskap sporting 50 skudd + finale Tynset J.F.F
22./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
22./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
21./6 kl 17:00 leirduesti åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
21./6 kl 17:00 Sollihøgda Kveldstevne lerduesti Sollihøgda J.F.F
21./6 kl 17:00 Treningsstevne compak Sporting 50 skudd Steinkjer J.F.F
21./6 kl 17:00 Åpent stevne 50 skudds JT + finale (Klubbmesterskap for Steinkjer JFF) Steinkjer J.F.F
19./6 kl 17:00 Jegertrap 50sk Leksvik J.F.F
18./6 kl 11:00 Skeet 75 skudds treningsstevne m/finale Bergen L.K.
18./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT /FM njff stevne Eid J.F.L
18./6 kl 10:00 Haglbyger i midnattssol Del 3. LK-kval. Kautokeino J.F.F
18./6 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 Skudd Åsane J.F.F
18./6 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap I trap og press-skyting Klinga J.F.F
18./6 kl 09:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
18./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F
18./6 kl 09:00 JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen Ørskog J.S.S
18./6 kl 09:00 Opplandcup 2023 50 skudd JT Dovre J.F.F
17./6 kl 16:00 Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval. Kautokeino J.F.F
17./6 kl 11:00 Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 75 sk+f Brønnøy J.F.F
17./6 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L
17./6 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne Eid J.F.L
17./6 kl 10:00 Midtsommertreff Fauske og Sørfold J.F.F
17./6 kl 10:00 Skeet 125 SK stevne er flyttet til Løvenskjold Eplerød S.S.
17./6 kl 09:00 100 duer LK-Kval med innlagt kretsmesterskap. Arbeidernes J.F.F Halden
17./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F
17./6 kl 09:00 Haglbyger i midnattssol Del 1. LK-kval. Kautokeino J.F.F
17./6 kl 09:00 JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen Ørskog J.S.S
17./6 kl 09:00 Opplandscup 2023 Dovre J.F.F
17. til 18./6 kl 08:00 Norsk GP OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
17./6 kl 08:00 100 skudd Jegertrapp JT/LK Namdalseid J.F.L
15./6 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP 3 Levanger J.F.L
15./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
15./6 kl 17:00 Rekruteringsstevne Jegertrap Nordreisa J.F.L
15./6 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
14./6 kl 18:00 Compak sporting Opdal J.F.L
14./6 kl 17:30 Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K
14./6 kl 17:00 Engelsk Sporting - Stokke Team Hagleskyting
14./6 kl 17:00 Åpent 50 skudd Jegertrap Bardu J.F.F
14./6 kl 15:00 compack 50 skudd Varanger S.S.K
11./6 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
11./6 kl 10:00 50-skudds Jegertrap med finale Sykkylven J.F.F
11./6 kl 10:00 Compak sporting 75 duer Tvedestrand J.F.F
11./6 kl 10:00 Leirduesti 100 duer Vestlandskarusellen 2023 Bømlo J.F.L
11./6 kl 10:00 Supersporting Eidskog J.F.F
11./6 kl 09:00 100 skudd jegertrap LK/kval Støren J.F.F
11./6 kl 09:00 Compak sporting Rindal S.S.
11./6 kl 09:00 FM Leirduesti Vadsø J.F.F
11./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
11./6 kl 09:00 Opplandscup 50 skudd - Alvdal J.F.F 11 juni 2023 Alvdal J.F.F
10./6 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
10./6 kl 10:00 Compak sporting 75 duer Tvedestrand J.F.F
10./6 kl 10:00 FITASC Engelsk Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Bømlo) Team Sørvest
10./6 kl 10:00 Supersporting Eidskog J.F.F
10. til 11./6 kl 09:00 NM Nordisk jaktskyting 2023 Opdal J.F.L
10. til 11./6 kl 09:00 NM Nordisk Jaktskyting 2023 Orkla J.F.F
10. til 11./6 kl 09:00 Ranatreffen 2023 Rana J.F.F
10./6 kl 09:00 100 skudd jegertrap LK/kval Støren J.F.F
10./6 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Nidaros S.K.
10./6 kl 09:00 FM Jegertrap Vadsø J.F.F
10./6 kl 09:00 FM Jegertrap Kroken J.F.F
10./6 kl 09:00 Jonny Karlsens minnepokal Buttentjern J.F.F
10./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
10./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd Tynset J.F.F
9./6 kl 18:00 50sk kompakt sti Målselv J.F.F
9./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
8./6 kl 17:00 Gunstock 50 duer del 2 Alta J.F.F
7./6 kl 17:00 Jentetreffen del 1 Alta J.F.F
7./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
7./6 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
7./6 kl 16:00 Pokalskyting, treningspokal. 2/3 Alvdal J.F.F
6./6 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP 2 + Nordtrønderkarusell Levanger J.F.L
6./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Sporting Karmøy J.F.N.F
5./6 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd, runde 2 karusell Leksvik J.F.F
5./6 kl 17:00 Kveldsstevne LeirdueSti - 2 av 4 Åmot J.F.F
5./6 kl 17:00 Sammenlagtresultater Leksvik jegertrap karusell 2/5 Leksvik J.F.F
4./6 kl 14:00 Del 2 kombistevne 200 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
4./6 kl 10:00 FM Jegertrap Orkla J.F.F
4./6 kl 10:00 LM (Landsdelsmesterskap) Jegertrap 50 sk pluss finale Karmøy J.F.N.F
4./6 kl 10:00 Minnestevnet 2023 del 2 Sør-Varanger J.F.F
4./6 kl 10:00 Narviktreffen del 3. Narvik J.F.F
4./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk Lindesnes J.F.F
4./6 kl 10:00 Ol Trap 125 SK Oslo skeet- og trapklubb
4./6 kl 09:00 Beretta cup Leirduesti 100 duer. Løiten J.F.F
4./6 kl 09:00 Del 1 kombistevne 200 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
4./6 kl 09:00 Kombistevne 100 skudd JT og LK kval Averøy J.F.F
4./6 kl 09:00 Opplandscup 2023 Nord-Aurdal J.F.F
4./6 kl 09:00 RM/FM Jegertrap Onsøy J.F.F
3./6 kl 10:00 50 Skudds Leirduesti, Karusell Verdal J.F.F
3./6 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
3./6 kl 10:00 Korgsmellet 100sk. Korgen og Hemnes J.F.F
3./6 kl 10:00 Minnestevnet 2023 Sør-Varanger J.F.F
3./6 kl 10:00 Narviktreffen del 2 Narvik J.F.F
3./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk Lindesnes J.F.F
3./6 kl 10:00 Ol Trap 125 SK Oslo skeet- og trapklubb
3./6 kl 09:00 100 Skudd Skåla J.F.F
3./6 kl 09:00 Beretta cup Leirduesti 100 duer. Samtidig Klubbmesterskap for LJFF Løiten J.F.F
3./6 kl 09:00 Lk nordisk 100sk kval Romerike S.K.
3./6 kl 09:00 Narviktreffen del 1. Narvik J.F.F
3./6 kl 09:00 NT 3 JUNI LK Svinndal J.F.F
3./6 kl 09:00 Opplandscup 2023 Vestre Slidre J.F.L
2./6 kl 18:00 Jegertrap Opdal J.F.L
2./6 kl 18:00 Treningsstevne 50 skudds JT - Haltdalen JFF Haltdalen J.F.F
1./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 Vårcup #8 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
31./5 kl 17:00 50 skudds FM i jegertrap Gjerstad J.F.F
31./5 kl 17:00 Compaksporting 50 skudd Tynset J.F.F
31./5 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
31./5 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudds JT Steinkjer J.F.F
30./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
29./5 kl 12:00 Pinsecup Finale Ringebu og Fåvang J.F.F
29./5 kl 10:00 Nordlysstevnet del 3 (Lk kval) Alta J.F.F
29./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
29./5 kl 09:00 Pinsecup/Opplandscup 2023 Ringebu og Fåvang J.F.F
29./5 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting mandag Sokna L.K.
29./5 kl 09:00 Stemtjønntreffen 2023 Songdalen L.K.
28./5 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne - Eid J.F.L
28./5 kl 10:00 Nordlysstevnet del 2 /DM Nordisk trap Alta J.F.F
28./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2023 Songdalen L.K.
28./5 kl 09:00 100skudds NT LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
28./5 kl 09:00 Pinsecup/Opplandscup 2023 Kvam J.F.F
28./5 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting søndag Sokna L.K.
27. til 29./5 kl 10:00 Løvold GP Bodø J.F.F
27./5 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne Eid J.F.L
27./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd+finale Beitstad J.S.K
27./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300 del1 (Lk kval) Alta J.F.F
27./5 kl 10:00 Sammenlagtresultater Beitstad jegertrap karusell 1/5 Leksvik J.F.F
27./5 kl 10:00 Skeet 125 SK Max 12 deltagere kl 10.00 Eplerød S.S.
27./5 kl 10:00 Sporting 50 Skudds /finale Klinga J.F.F
27./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2023 Songdalen L.K.
27./5 kl 09:00 100skudds NT LK kval Eidsberg Omegn J.F.F
27./5 kl 09:00 Fonnasprinten Jegertrap 50-skudd + finale. Sunndal J.F.F
27./5 kl 09:00 Pinsecup/Opplandscup 2023 Fron J.F.F
27./5 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting lørdag Sokna L.K.
27./5 kl 07:00 LK Forhaga Norges Skytterforbund
26./5 kl 14:00 Stemtjønntreffen 2023 Songdalen L.K.
26./5 kl 09:00 Beretta cup Kroken J.F.F
25./5 kl 17:00 Gunstock 50 del 1 Alta J.F.F
25./5 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
24./5 kl 18:00 Jegertrap Målselv J.F.F
24./5 kl 18:00 Trening Eidsberg Omegn J.F.F
24./5 kl 18:00 Vårcup #7 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
24./5 kl 17:00 Jegertrap 24.Mai Målselv J.F.F
24./5 kl 17:00 Klubbmesterskap JT - 2023 Tynset J.F.F
24./5 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
21./5 kl 10:00 75-Skudd Fitasc Sporting Torsbustaden S.S.K
21./5 kl 10:00 FM Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
21./5 kl 10:00 LM (Landsdelsmesterskap) Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 SimoKongen! Karmøy J.F.N.F
21./5 kl 10:00 Åpent stevne, LK-kval Kautokeino J.F.F
21./5 kl 09:00 100 skudd jegertrap LK/kval Støren J.F.F
21./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
21./5 kl 09:00 Opplandscup 2023 Ringebu og Fåvang J.F.F
21./5 kl 08:00 Beretta Norges Cup Kroken J.F.F
20./5 kl 10:30 Fitasc sporting 75 duer Nidaros S.K.
20./5 kl 10:00 Compak Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) Team Sørvest
20./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug og Leirfjord J.F.F
20./5 kl 10:00 Åpent stevne, LK-kval Kautokeino J.F.F
20./5 kl 09:00 100sk LK kval/jegertrap Hølonda J.F.F
20./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
20./5 kl 09:00 Opplandscup 2023 Ringebu og Fåvang J.F.F
20./5 kl 08:00 Beretta Norges Cup Kroken J.F.F
19./5 kl 15:00 50skudds leirduesti Gjerstad J.F.F
19./5 kl 11:00 Fitasc sporting 75 duer Nidaros S.K.
19./5 kl 10:00 Engelsk sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) Team Sørvest
19./5 kl 09:00 100sk LK kval/jegertrap Hølonda J.F.F
18./5 kl 14:00 100sk Jegertrap/LK kval Orkla J.F.F
18./5 kl 11:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Skien J.F.F
18./5 kl 10:00 100-skudd Leiduesti Levanger J.F.L
18./5 kl 10:00 FM Jegertrap Larvik JFL Brunlanes J.F.F
18./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
18./5 kl 09:00 nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
18./5 kl 08:30 100sk Jegertrap/LK kval Orkla J.F.F
16./5 kl 17:00 Eibypokalen 50 duer Alta J.F.F
14./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
14./5 kl 10:00 Fokserød Stevne Compak Sporting 100 Skudd Sandefjord L.S.
14./5 kl 10:00 JEGERTRAP 50 skudd + finale Grimstad J.F.F
14./5 kl 10:00 Leirduesti 50 skudd Kristiansand S J.F.F
14./5 kl 10:00 SØJFF Klubbmesterskap 2023 50skudd Kompakt sti. Sotra og Øygarden J.F.F
14./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
14./5 kl 09:00 FM Jegertrap 50 skudd + finale Jæren J.F.L
14./5 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Vestre Toten J.F.F
14./5 kl 09:00 Polvotten del 3 Målselv J.F.F
13./5 kl 15:00 Polvotten del 2 Målselv J.F.F
13./5 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
13./5 kl 10:00 100 skudds JT/NT Verdal J.F.F
13./5 kl 10:00 50 Skudd Jegertrap med finale Surnadal J.F.F
13./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Akershus Bjerke J.F.F
13./5 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F
13./5 kl 10:00 Mai-Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
13./5 kl 10:00 Sporting 100 skudd 13/5-23 Askvoll J.F.L
13./5 kl 09:00 100 skudd jegertrap uten finale Jæren J.F.L
13./5 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Vestre Toten J.F.F
13./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Romerike S.K.
13./5 kl 09:00 Polvotten del 1 Målselv J.F.F
13./5 kl 07:00 E-18 Smellen - Eidanger J.F.L Eidanger J.F.L
12./5 kl 17:00 50 Skudd Kveldstevne Eide J.F.F
12./5 kl 17:00 Treningsstevne 50 sk jegertrap Trondheim J.F.F
11./5 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
11./5 kl 17:00 Vårstevnet Vadsø J.F.F
10./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
10./5 kl 18:00 Vårcup #6 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
10./5 kl 17:00 Pokalskyting, treningspokal. 1/3 Alvdal J.F.F
10./5 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
10./5 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudds JT Steinkjer J.F.F
10./5 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
9./5 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP 1 Levanger J.F.L
9./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
9./5 kl 17:30 Treningsstevne 50skudd Surnadal J.F.F
9./5 kl 17:00 Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap Løiten J.F.F
8./5 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 skudd Tvedestrand J.F.F
8./5 kl 17:00 Kveldsstevne LeirdueSti - 1 av 4 Åmot J.F.F
7./5 kl 11:00 Bohus Vandrepremie - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F
7./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
7./5 kl 10:00 Skeet - 125skudd Åmot J.F.F
7./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
7./5 kl 09:00 FM (Fylkesmesterskap) Leirduesti 100 skudd med finale, Vestlandskarusellen 2023 Stavanger og Rogaland J.F.F
7./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
7./5 kl 09:00 opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval Biri J.F.F
6./5 kl 11:00 Helgeland Marinasystemers VP - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F
6./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Luster J.F.L
6./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK Oslo skeet- og trapklubb
6./5 kl 10:00 Skeet - 125skudd Åmot J.F.F
6./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
6./5 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2023 (STVG) Team Sørvest
6./5 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale - Fræna J.F.F Fræna J.F.F
6./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
6./5 kl 09:00 NT 6 MAI LK Svinndal J.F.F
6./5 kl 09:00 opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval Biri J.F.F
6. til 7./5 kl 08:00 Trøndertreffen Opdal J.F.L
5./5 kl 17:00 50Sk Jegertrap treningsstevne Hølonda J.F.F
3./5 kl 18:00 Vårcup #5 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
3./5 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
3./5 til 7./9 kl 07:00 Sporting Vadsø J.F.F
2./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre Minnepokal 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
2./5 til 7./9 kl 17:00 Byggern Cup Vadsø J.F.F
2./5 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudd Surnadal J.F.F
1./5 kl 12:00 Jegertrap 50 skudd + Finale Skien J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Kvam J.F.F
April
30./4 kl 10:00 100 skudd Compak sti Levanger J.F.L
30./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (300sk helg) Os J.F.L
30./4 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
30./4 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" Ørskog J.S.S
30./4 kl 09:00 Kombistevne 100 Skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Kvam J.F.F
30./4 kl 09:00 Nordisk trap 100LK Kroken J.F.F
29./4 til 30./9 kl 17:00 Jegertraptrening 2023 Andøy J.F.F
29./4 til 30./9 kl 17:00 Leirduestitrening 2023 Andøy J.F.F
29./4 kl 10:00 100 skudd Compak sti Levanger J.F.L
29./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (300sk helg) Os J.F.L
29./4 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" Ørskog J.S.S
29./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
29. til 30./4 kl 09:00 Figurjakt stevne Onsøy J.F.F
29. til 30./4 kl 09:00 Kjerringlorten 300 sk uf (også 3 LK-Kval) Brønnøy J.F.F
29./4 kl 09:00 100 skudd NT LK kval Rakkestad og Degernes J.F.F
29./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK Kval Opplandscup Kvam J.F.F
29./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 LK Kroken J.F.F
28./4 kl 17:00 Treningsstevne Orkla J.F.F
27./4 kl 18:00 Klubbmesterskap Leirduesti 50 skudd + Finale og Merkeskyting Jæren J.F.L
26./4 kl 18:00 Vintercup del 8 Sør-Varanger J.F.F
26./4 kl 18:00 Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
26./4 kl 17:30 Treningsstevne 50 skudds JT Steinkjer J.F.F
26./4 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
23./4 kl 10:00 50 Skudds jegertrap/finale Klinga J.F.F
23./4 kl 10:00 Compak Sporting Fokserød 50 Skudd Sandefjord L.S.
23./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
23./4 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
23./4 kl 10:00 Leirduesti 100 SK Vestlandskarusellen 2023 Åsane J.F.F
23./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Ullensaker J.F.F
23./4 kl 09:00 Leirduesti FM skjeberg Skjeberg og Omegn J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
22./4 kl 10:00 Compak Sporting 100 SK Vestlandskarusellen 2023 (Åsane) Bergen L.K.
22./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
22./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix Alstahaug og Leirfjord J.F.F
22./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
22./4 kl 09:00 Compak-Sporting 100duer KM Brunlanes S.S.
22./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F
22./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Ullensaker J.F.F
22./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
21./4 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
19./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
19./4 kl 18:00 Vintercup del 7 Sør-Varanger J.F.F
19./4 kl 18:00 Vårcup #3 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
19./4 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudds JT Steinkjer J.F.F
18./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
16./4 kl 10:00 50 skudd + Finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
16./4 kl 10:00 Jegertrap 50 Skudd Åsane J.F.F
16./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
16./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Oslo skeet- og trapklubb
16./4 kl 09:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F
16./4 kl 09:00 Fylkesmesterskap Nordisk jaktskyting Brønnøy J.F.F
15./4 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Haugesund og Omegn J.F.F
15./4 kl 10:00 50 sk.sportiing Namdalseid J.F.L
15./4 kl 10:00 50 Skudd med Finale Eide J.F.F
15./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
15./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Oslo skeet- og trapklubb
15./4 kl 10:00 SKEET 125 - Løvenskioldbanen Oslo skeet- og trapklubb
15./4 kl 09:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F
13./4 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd + Finale og Merkeskyting Jæren J.F.L
12./4 kl 18:00 Vintercup del 6 Sør-Varanger J.F.F
12./4 kl 18:00 Vårcup #2 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
11./4 kl 18:00 Bodø Industri Bodø J.F.F
10./4 kl 11:00 Holter Grand Prix All Inn Holter J.F.F
10./4 kl 11:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Skien J.F.F
8./4 kl 12:00 Påskeharen Kautokeino J.F.F
8./4 kl 10:00 Påskekarusell Sannidal J.F.F
6./4 kl 10:00 Påskestevne jegertrap Kroken J.F.F
6./4 kl 09:00 Påskestevne kompakt sti Kroken J.F.F
4./4 kl 12:00 Påskefjøla trap og sporting Surnadal J.F.F
2./4 kl 10:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
2./4 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk Lindesnes J.F.F
1./4 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk Lindesnes J.F.F
1./4 kl 10:00 Sporting 100 skudd Askvoll J.F.L
1./4 kl 09:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden
1./4 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
1./4 kl 09:00 Påskedua 50sk + finale Leksvik J.F.F
Mars
29./3 kl 18:00 Korrespondanse Ulven Os J.F.L
29./3 kl 18:00 Vårcup #1 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F
28./3 kl 18:00 Vintercup del 5 Sør-Varanger J.F.F
26./3 kl 11:00 Mangholmheia Grand Prix - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F
26./3 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
26./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
26./3 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
26./3 kl 09:00 Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 Jæren J.F.L
25./3 kl 11:00 Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) Brønnøy J.F.F
25./3 kl 10:00 Compak Sporting 100 sk Vestlandskarusellen 2023 Jæren Team Sørvest
25./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
25./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
25./3 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
22./3 kl 18:00 Vintercup del 4 Sør-Varanger J.F.F
19./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap +finale Os J.F.L
18./3 kl 11:00 Mer morro i Holter Holter J.F.F
18./3 kl 10:00 Vinterstevnet 2023 Bodø J.F.F
15./3 kl 18:00 Vintercup del 3 Sør-Varanger J.F.F
12./3 kl 10:00 75 skudd compak sporting Moss og Omegn J.F.F
12./3 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd Kombistevnet + 50kr NT Kristiansand S J.F.F
12./3 kl 10:00 KM Figurjakt Rakkestad og Degernes J.F.F
12./3 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
11./3 kl 10:00 75 skudd compak sporting Moss og Omegn J.F.F
11./3 kl 09:00 50skudd+ finale Skåla J.F.F
10./3 kl 11:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Skien J.F.F
8./3 kl 18:00 Vintercup del 2 Sør-Varanger J.F.F
7./3 kl 20:00 test 25 skudd Verdal J.F.F
7./3 til 26./10 kl 18:00 Trening 2023 Brønnøy J.F.F
7./3 kl 18:00 25 skudd trening test Verdal J.F.F
5./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap Bergens J.F.
4./3 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
1./3 kl 18:00 Vintercup del 1 Sør-Varanger J.F.F
Februar
28./2 kl 18:00 Klubbmesterskap Flomlys Rakkestad og Degernes J.F.F
26./2 kl 10:00 50 skudd kompak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
26./2 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
25./2 kl 11:00 Klubbmesterskap 2023 Arbeidernes J.F.F Halden
25./2 kl 10:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
25./2 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
20./2 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 8 Rana J.F.F
19./2 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
13./2 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 7 Rana J.F.F
11./2 kl 11:00 Morro smell Holter J.F.F
6./2 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 6 Rana J.F.F
Januar
29./1 kl 11:00 Treningsstevne - Compak Sporting Rana J.F.F
28./1 kl 11:00 Leirduesti cup LJFF Løiten J.F.F
28./1 kl 09:00 50skudd + Finale Skåla JFF Skåla J.F.F
28./1 kl 09:00 Neglespretten Songdalen J.F.F
22./1 kl 12:00 RM Oppland Ringebu og Fåvang J.F.F
21./1 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
17./1 til 1./3 kl 15:00 Serieskyting Flomlys Rakkestad og Degernes J.F.F
8./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2023 Askvoll J.F.L
8./1 kl 10:00 PAKKESKYTING Os J.F.L
7./1 kl 11:00 Leirduesti cup LJFF Løiten J.F.F
7./1 kl 10:00 Thorleif's minnestevne Onsøy J.F.F
2022
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsskytten KM JT 25sk Målselv J.F.F
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 2022 Bergens J.F.
31./12 kl 10:00 Nyttårstrening Compac og Trap Moss og Omegn J.F.F
2022 kl 21:00 Ranking 2022 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2022 kl 20:00 Ranking 2022 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 OL-trap LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 Skeet LEIRDUE.NET
2022 kl 16:00 Klasseføring NT 2022 LEIRDUE.NET
30./12 kl 15:00 Romjulsstevnet 2022 Alta J.F.F
30./12 kl 11:00 Nyttårs smell Holter J.F.F
30./12 kl 11:00 nyttårssmellen Holter J.F.F
29./12 kl 18:00 Kalkunskyting Sør-Varanger J.F.F
29./12 kl 12:00 Skinkeskyting Brønnøy J.F.F
29./12 kl 10:00 Klubbmesterskap 2022 Alstahaug og Leirfjord J.F.F
28./12 kl 15:00 Romjulscup 50sk+f Rana J.F.F
28./12 kl 10:00 Ribbestevne 2022 Kroken J.F.F
27./12 kl 10:00 Romjulstevne + klubbmesterskap Skåla Skåla J.F.F
21./12 kl 18:00 adventscup del 6 Sør-Varanger J.F.F
17./12 kl 12:00 Pakkeskyting 25 Trap/Sporting Karmøy J.F.N.F
17./12 kl 11:00 Sideligger Stevne Bjørkelangen J.F.F
14./12 kl 18:00 adventscup del 5 Sør-Varanger J.F.F
10./12 kl 10:00 Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale Songdalen J.F.F
7./12 kl 18:00 adventscup del 4 Sør-Varanger J.F.F
November
30./11 kl 18:00 adventscup del 3 Sør-Varanger J.F.F
28./11 kl 17:00 Trening - Junior - uke 48 Rana J.F.F
23./11 kl 18:00 adventscup del 2 Sør-Varanger J.F.F
19./11 kl 12:00 Klubbmesterskap Jegertrap 2022 Flora J.F.F
19./11 kl 11:00 Leirduesti cup LJFF Løiten J.F.F
19./11 kl 10:00 Barby Shooting challenge Team Hagleskyting
16./11 kl 18:00 adventscup del 1 Sør-Varanger J.F.F
15./11 kl 18:49 Trening Froland J.F.F
7./11 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 45 Rana J.F.F
6./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
5./11 kl 11:00 Leirduesti cup LJFF Løiten J.F.F
5./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
5./11 kl 09:00 100 duer Høst stevne. LK-kval. Arbeidernes J.F.F Halden
Oktober
30./10 kl 11:00 Blærekataren 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F
30./10 kl 10:00 XXL Cup - 100SK Compac Sti - Finale Åsane J.F.F
26./10 kl 18:00 Octobercup - Korrespondanse - Stevne 4 Rana J.F.F
22./10 kl 10:00 Dan Aasen minnepokal 25 trap/25 mini compact sporting + finale Haugesund og Omegn J.F.F
19./10 kl 18:00 Octobercup - Korrespondanse - Stevne 3 Rana J.F.F
17./10 kl 18:00 Trening Junior uke 42 Rana J.F.F
16./10 kl 10:00 Høststevnet / LK Bodø J.F.F
15./10 kl 11:00 Høststevnet / LK Bodø J.F.F
12./10 kl 18:00 Octobercup - Korrespondanse - Stevne 2 Rana J.F.F
12./10 kl 18:00 Oktobercup 2 Målselv J.F.F
10./10 kl 17:30 Trening - Junior - Uke 41 Rana J.F.F
9./10 kl 10:00 XXL Cup - 50sk COMPAK Sporting Sotra og Øygarden J.F.F
8./10 kl 10:00 XXL Cup - 50sk COMPAK Leirduesti + "Make a breake" Sotra og Øygarden J.F.F
7./10 kl 12:00 The Coring Company (Privat arr.) Rana J.F.F
5./10 kl 18:00 Octobercup - Korrespondanse - Stevne 1 Rana J.F.F
3./10 kl 17:30 Trening - Junior - Uke 40 Rana J.F.F
2./10 kl 11:00 Høststevne jegertrap 100sk+f(også LK-Kval) Rana J.F.F
1./10 kl 11:00 Jegermesteren Karmøy J.F.N.F
1./10 kl 11:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse Rana J.F.F
September
30./9 kl 21:00 Nattstevne Lindesnes J.F.F
28./9 kl 17:30 MIP BIL Rana J.F.F
25./9 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
24./9 kl 21:00 OL Trap Oslo skeet- og trapklubb
24./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Os J.F.L
24./9 kl 10:00 KM Akershus Compak Sporting 75 duer - Grasåsen Blaker J.F.F
24./9 kl 09:00 Compacsporting 75 skudd + finale Songdalen J.F.F
24./9 kl 09:00 Compacsporting 75 skudd + finale Songdalen J.F.F
23./9 kl 21:00 Nattstevne 50 skudd Jegertrap med finale. Songdalen J.F.F
21./9 kl 16:00 Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Trap Mesterskap (privat arr.) Rana J.F.F
19./9 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 38 Rana J.F.F
18./9 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale (FYLKESMESTERSKAP FOR GAMLE AUST AGDER FYLKE) Tvedestrand J.F.F
17./9 kl 10:00 Double/mini compact sport. 50 skudd + finale. Åpent Klubbmesterskap. Haugesund Omegn JFF Haugesund og Omegn J.F.F
17./9 kl 09:00 Leksvikmesterskapet 2022 Leksvik J.F.F
17./9 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Rakkestad og Degernes J.F.F
11./9 kl 10:00 XXL cup 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
10./9 kl 10:00 XXL Cup 50 skudd "compact" leirduesti Os J.F.L
8./9 kl 17:00 Jegerstevne 25 skudd Vadsø J.F.F
8./9 kl 17:00 Klubbmesterskap sporting Rakkestad og Degernes J.F.F
7./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Averøy J.F.F
7./9 kl 16:30 Neidenmesterskapet LS Neiden og Omegn J.F.F
6./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Rakkestad og Degernes J.F.F
6./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
6./9 kl 17:00 Rypetreffen 2022 KM Nordreisa JFL o gNTKF+ Åpent Stevne Nordreisa J.F.L
5./9 kl 17:00 Consto (bedriftskyting) Rana J.F.F
5./9 kl 17:00 Sprudlestevnet Alta J.F.F
5./9 kl 10:00 Klubbmesterskap/Jegermesteren Andøy J.F.F
4./9 kl 15:00 Klubbmesterskap Kvam S.S.K
4./9 kl 15:00 Klubbmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
4./9 kl 14:00 Åpent Klubbmesterskap Leirdue sti Bardu J.F.F
4./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Hjff Holter J.F.F
4./9 kl 11:00 Ranastien - Dag 2 Rana J.F.F
4./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
4./9 kl 10:00 Introskyting i Nordisk Jaktskyting Brønnøy J.F.F
4./9 kl 10:00 Åpent klubbmeseterskap Bardu J.F.F
4./9 kl 09:00 Leirduesti - 100 skudd u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
3./9 kl 11:00 Engelsk Sporting - Stevne Stokke Team Hagleskyting
3./9 kl 11:00 Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2023) Brønnøy J.F.F
3./9 kl 11:00 Ranastien - Dag 1 Rana J.F.F
3./9 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
3./9 kl 09:00 Avslutningsskyting/KM i compak sporting Kroken J.F.F
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap jegertrap Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap Kls Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/klubbmesterskap/ Skeet Alta J.F.F
2. til 3./9 kl 09:00 Landskamp 2022 / Scandinavisk Mesterskap Songdalen L.K.
August
31./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compak Sporting 2022 Brunlanes S.S.
31./8 kl 17:30 MBA-cup 2022 Rana J.F.F
31./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2022 Sannidal J.F.F
28./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
28./8 kl 10:00 Haglecupen 100 skudd Jegertrap. Songdalen J.F.F
28./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
28./8 kl 10:00 XXL Cup - 50 SK FITASC Sporting Bergen L.K.
28./8 kl 10:00 åpent stevne Sør-Varanger J.F.F
28./8 kl 09:00 100 Skudd LK Kval Biri J.F.F
28./8 kl 09:00 100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval Steinkjer J.F.F
28./8 kl 09:00 2x 100 sk Jegertrap Leksvik J.F.F
28./8 kl 09:00 Lillehammer Open Lillehammer J.F.F
28./8 kl 09:00 Lillehammer Open Sti Lillehammer J.F.F
28./8 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F
27./8 kl 11:00 Jegertrap 100sk + Klubbmesterskap Herøy og Sande J.F.F
27./8 kl 11:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
27./8 kl 10:00 Altastien 100 + Finale Alta J.F.F
27./8 kl 10:00 Jegermesteren 2022 Bodø J.F.F
27./8 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen Vennesla J.S.P.F.F
27./8 kl 10:00 Variabel 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap Haugesund og Omegn J.F.F
27./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
27./8 kl 09:00 100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval Steinkjer J.F.F
27./8 kl 09:00 2x 100 sk Jegertrap Leksvik J.F.F
27./8 kl 09:00 FINALE Opplandcup 2022 Gausdal J.F.F
27./8 kl 09:00 Klubbmesterskap i jegertrap Kroken J.F.F
27./8 kl 09:00 Klubbmesterskap i leirduesti Kroken J.F.F
27./8 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2022 Askvoll J.F.L
26./8 kl 16:00 Klubbmesterskap Sannidal Trap
25./8 kl 17:00 Høstsmellen 2022 Nordreisa J.F.L
25./8 kl 16:00 Test hjff Holter J.F.F
24./8 kl 17:30 Treningsstevne - Skeet Rana J.F.F
24./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti BJFF Brunlanes J.F.F
23./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
21./8 kl 17:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2022 Askvoll J.F.L
21./8 kl 16:00 Varangermesterskapet Finale Vadsø J.F.F
21./8 kl 13:00 Varangermesterskapet LS Vadsø J.F.F
21./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap compak sporting Narvik J.F.F
21./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap sti Narvik J.F.F
21./8 kl 10:00 Jegertrap / DM NT LK-kval Askvoll J.F.L
21./8 kl 09:00 DM skeet Alta Grand Prix Alta J.F.F
21./8 kl 09:00 Leirduesti FM Vangdalsåsen Øystese J.F.L
21./8 kl 09:00 Nordisk Trap/ KM (LK-kval) Kvam S.S.K
21./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
21./8 kl 09:00 Varangermesterskapet kls Vadsø J.F.F
20./8 kl 13:00 Varangermesterskapet LS/KLS/ES del II Neiden og Omegn J.F.F
20./8 kl 10:00 50 sk Promatic-trap Leksvik J.F.F
20./8 kl 10:00 FM Jegertrap 50 skudd Trondheim J.F.F
20./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap jegertrap Narvik J.F.F
20./8 kl 10:00 Jegertrap /KM NT LK-kval Askvoll J.F.L
20./8 kl 10:00 Klubbmesterskap LJFF 2022 Løiten J.F.F
20./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK Nittedal og Hakadal S.J.F.F
20./8 kl 09:00 Nordisk Trap (LK-kval) Kvam S.S.K
20./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval også kretsmesterskap Ullensaker J.F.F
20./8 kl 09:00 Varangermesterskapet LS/KLS/ES del I Neiden og Omegn J.F.F
18./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap jegertrap 2022 Brunlanes J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
17./8 kl 17:00 50sk Klubbmesterskap Jegertrap Steinkjer J.F.F
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Leirduesti - Gjesteklasse Rana J.F.F
17./8 kl 16:00 Neidenmesterskapet JT/NT Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 15:00 50 skudd fitasc compak sporting Varanger S.S.K
16./8 kl 18:00 TEST FM Narvik J.F.F
16./8 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
14./8 kl 11:00 Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F
14./8 kl 10:00 LM Leirduesti 100skudd Levanger J.F.L
14./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
14./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
14./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
13./8 kl 14:00 dame/jentestevne Narvik J.F.F
13./8 kl 12:00 Klubbmesterskap Compak Sporting Sokna L.K.
13./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap Sokna J.F.F
13./8 kl 11:00 KM (Østfold) Compak Sporting 50 skudd Moss og Omegn J.F.F
13./8 kl 10:00 100 sk. Promatic open Steinkjer J.F.F
13./8 kl 10:00 dame/jentestevne Narvik J.F.F
13./8 kl 10:00 Jegermesteren KM Orkla J.F.F
13./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Orkla J.F.F
13./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Sporting Hølonda J.F.F
13./8 kl 10:00 KM Sti Orkla J.F.F
13./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
13./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
13./8 kl 09:00 klubbmesterskap Jegertrap Hølonda J.F.F
13./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F
12. til 14./8 kl 09:00 NM Nordisk Trap 2022 Åmot J.F.F
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap / Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F
10./8 kl 17:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting
10./8 kl 17:00 Klubbemesterskap Nidaros jsk Nidaros J.S.K
9./8 kl 17:30 Leirduesti 50 duer Moss og Omegn J.F.F
7./8 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd/haglecupen Kristiansand S J.F.F
7./8 kl 09:00 100 skudd jegertrap/Nordisk Hølonda J.F.F
7./8 kl 09:00 50 Skudds Jegertrap Variabel Jakt Rakkestad og Degernes J.F.F
7./8 kl 09:00 50 Skudds Sportingstevne Rakkestad og Degernes J.F.F
7./8 kl 09:00 BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG - FINALE Bjørkelangen J.F.F
7./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
7./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
7./8 kl 08:00 Åpent stevne, LK-kval Kautokeino J.F.F
6./8 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd/haglecupen Lindesnes J.F.F
6./8 kl 09:00 BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag Bjørkelangen J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
6./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
6./8 kl 08:00 Åpent stevne, LK-kval Kautokeino J.F.F
5./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
4./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
4. til 6./8 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap 2022 Løiten J.F.F
3./8 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - FINALE Sokna J.F.F
2./8 kl 17:30 Leirduesti 50 duer Moss og Omegn J.F.F
Juli
31./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
31./7 kl 09:00 KM Skeet med innbakt klubbmesterskap Varanger S.S.K
31./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F
31./7 kl 09:00 Sommerstevne 3 L.K.kval. Krødsherad J.F.F
30. til 31./7 kl 11:00 NORSK GRAND PRIX SKEET Oslo skeet- og trapklubb
30./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
30. til 31./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
30./7 kl 09:00 KM med innbakt klubbmesterskap Varanger S.S.K
30./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F
30./7 kl 09:00 Sommerstevne 2 L.K.kval. Krødsherad J.F.F
29./7 kl 09:00 Sommerstevne 1 L.K.kval. Krødsherad J.F.F
27./7 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
26./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
21./7 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
19. til 23./7 kl 10:00 NM Leirduesti Opdal J.F.L
19. til 23./7 kl 08:00 NM Jegertrap Opdal J.F.L
17./7 kl 12:00 Klubmesterskap Fron Fron J.F.F
17. til 18./7 kl 10:00 NM Trening Bane 1 Opdal J.F.L
17. til 18./7 kl 10:00 Trening på NM Banene Opdal J.F.L
16./7 kl 09:00 Jegertrap 100-skudd Sunndal J.F.F
15./7 kl 17:30 Trening-stevne Kroken J.F.F
11./7 kl 18:00 Trening 11.7.22 Hølonda J.F.F
11./7 kl 18:00 Trening 11.7.22 Hølonda J.F.F
10./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S
10./7 kl 10:00 Klubbmesterskap sporting Ringebu og Fåvang J.F.F
10./7 kl 09:00 Super sporting 100 duer Løiten J.F.F
9. til 10./7 kl 10:00 200 skudd/ LK Andøy J.F.F
9./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S
9./7 kl 09:00 Klubbmesterskap RFjff Ringebu og Fåvang J.F.F
9./7 kl 09:00 Super sporting 100 duer Løiten J.F.F
6./7 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 4 Rana J.F.F
6./7 kl 17:00 50 skudd fitac compak sporting Varanger S.S.K
6./7 kl 17:00 HENT - Bedriftscup Rana J.F.F
6./7 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldstevne Sokna J.F.F
4./7 kl 18:00 Trening 4.7.2022 Hølonda J.F.F
3./7 kl 11:00 FM Oppland Dovre J.F.F
3./7 kl 11:00 Leirduesti 50 skudd Verdal J.F.F
3./7 kl 10:00 100skudd Åpent stevne Jeger/Nordisk trap. LK.kval Steinkjer J.F.F
3./7 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
3./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2022 søndag Brunlanes J.F.F
3./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Fylkesmesterskap 2022 Dovre J.F.F
3./7 kl 09:00 Reisastevnet del 2. Åpent komistevne 100skudd + LK kvalvne. Nordreisa J.F.L
2. til 3./7 kl 10:00 NM OL-trap 2022 Norges Skytterforbund
2. til 3./7 kl 10:00 NM Skeet 2022 Norges Skytterforbund
2./7 kl 10:00 Hatten Open Trap 100SK + F Hattfjelldal J.F.L
2./7 kl 10:00 Reisastevnet Åpent kombi stevne 100 skudd+ LK kval + Fylkesmesterskap Nordreisa J.F.L
2./7 kl 09:00 100skudd Åpent stevne, Jeger/Nordisk Trap. LK-kval Steinkjer J.F.F
2./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2022 lørdag + FM Brunlanes J.F.F
2./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Lesja J.F.F
2./7 kl 09:00 Regionmesterskap i Nordisk trap /med finale Lindesnes J.F.F
1./7 kl 17:30 Fredagscup leirduesti del4 Kroken J.F.F
1./7 kl 17:00 Test-Stevne anders Steinkjer S.S.K
1./7 kl 17:00 Treningskveld før Reisastevnet 2022 Nordreisa J.F.L
Juni
29./6 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 3 Rana J.F.F
29./6 kl 17:00 50 skudd sporting Hølonda J.F.F
29./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
28./6 kl 17:00 Klubbmesterskap sporting Tynset J.F.F
28./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
28./6 kl 14:00 MIP - Bedriftsskyting Rana J.F.F
27./6 kl 18:00 Trening Opdal J.F.L
27./6 kl 18:00 Trening 27.06.2022 Hølonda J.F.F
27./6 kl 17:00 Pokalskyting, treningspokal. Alvdal J.F.F
26./6 kl 10:00 Jegertrap 50 Skudd m/finale Os J.F.L
26./6 kl 09:00 FM lerduesti 2022 Lillehammer J.F.F
26./6 kl 09:00 LM JT - 100 duer + finale Neiden Classic del V Neiden og Omegn J.F.F
26./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP (Agder fylke) Tvedestrand J.F.F
26./6 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F
26./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Lillehammer J.F.F
25./6 kl 16:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
25./6 kl 14:00 Neiden Classic JT/NT del IV Neiden og Omegn J.F.F
25./6 kl 10:00 FM Jegertrap 50 skudd med finale. Fylkesmesterskap for gamle Vest Agder fylke. Songdalen J.F.F
25. til 26./6 kl 09:00 NM FITASC SPORTING Eidanger J.F.L
25./6 kl 09:00 LM LS 2022 - 50 duer + finale Neiden Classic del III Neiden og Omegn J.F.F
25./6 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F
25./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Biri J.F.F
25. til 26./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F
24./6 kl 17:30 Jegertrap Kroken J.F.F
24./6 kl 14:00 Neiden Classic 50 DTL del I Neiden og Omegn J.F.F
24./6 kl 14:00 Neiden Classic 50 duer LS del II Neiden og Omegn J.F.F
22./6 kl 18:00 50 Skudd Jegertrap Hølonda J.F.F
22./6 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 2 Rana J.F.F
22./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
22. til 23./6 kl 09:00 NM Compak Sporting Eidanger J.F.L
20./6 kl 19:00 Trening - Junior - Uke 25 Rana J.F.F
20./6 kl 18:00 Trening 20.06.22 Hølonda J.F.F
19./6 kl 10:00 100 skudd Fylkesmesterskap/NT Bergens J.F.
19./6 kl 10:00 FM - Leirduesti Kristiansand S J.F.F
19./6 kl 10:00 FM leirduesti S&Fj Askvoll J.F.L
19./6 kl 10:00 FM leirduesti/sporting Herøy og Sande J.F.F
19./6 kl 10:00 Jegertrap Opdal J.F.L
19./6 kl 10:00 Skeet 125 SK - KM Hordaland Bergen L.K.
19./6 kl 09:00 100 Skudds Jegertrap Stevne Rakkestad og Degernes J.F.F
19./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Romerike S.K.
19./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Fron J.F.F
19./6 kl 08:00 100 skudd Fitasc Sporting Varanger S.S.K
19./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F
19./6 kl 08:00 Haglbyger i midnattssol Del 3. LK-kval Del3 Kautokeino J.F.F
18./6 kl 14:00 Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval Del2 Kautokeino J.F.F
18./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd + Finale Verdal J.F.F
18./6 kl 10:00 100sk kombistevne JT/NT Herøy og Sande J.F.F
18./6 kl 10:00 50sk Jegertrap minnestevne Trondheim J.F.F
18./6 kl 10:00 FM jegertrap S&Fj/LK-kval NT Askvoll J.F.L
18./6 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd u/finale Jæren J.F.L
18./6 kl 10:00 Midtsommertreff Fauske og Sørfold J.F.F
18./6 kl 10:00 OL Trap 125 SK - KM Hordaland Bergen L.K.
18./6 kl 09:30 Skeet 125 Eplerød S.S.
18. til 19./6 kl 09:00 Vang i 100 - Jubileumsstevne leirduesti Vang J.F.F
18./6 kl 09:00 100 skudd Fitasc Sporting Varanger S.S.K
18./6 kl 09:00 100skudds Jegertrap Eidsberg Omegn J.F.F
18./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Romerike S.K.
18./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Sel J.F.F
18./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F
18./6 kl 08:00 Haglbyger i midnattssol. LK-kval Del1 Kautokeino J.F.F
16./6 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP Levanger J.F.L
16./6 kl 17:30 50 Skudds Compak Kveldsstevne Buskerud J.F.F
16./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
16./6 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
15./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
15./6 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 1 Rana J.F.F
15./6 kl 17:00 75 duer leirduesti/supersporting Nidaros J.S.K
15./6 kl 17:00 Compaksporting 50 skudd Tynset J.F.F
15./6 kl 16:00 Neidenmesterskapet DTL Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 10:00 Fm Jegertrap Alta J.F.F
12./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 100 skudd pluss finale Karmøy J.F.N.F
12./6 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
12./6 kl 10:00 LM 50-skudd Jegertrap Sunndal J.F.F
12./6 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
12./6 kl 09:00 Jegertrap/LK kval 100 skudd - Støren J.F.F Støren J.F.F
12./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Nord-Aurdal J.F.F
12./6 kl 09:00 Prøve NM Nordisk Trap 100 skudd LK Åmot J.F.F
11./6 kl 18:00 Compak Sporting 50 skudd Kveldstevne Extreme Karmøy J.F.N.F
11./6 kl 10:00 FM - Jegertrap 50 skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
11./6 kl 10:00 FM Jegertrap Sykkylven J.F.F
11./6 kl 10:00 FM Leirduesti Alta J.F.F
11./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap Region Øst 50 duer Leirduesti LM Bjørkelangen J.F.F
11./6 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
11./6 kl 10:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
11. til 12./6 kl 09:00 Ranatreffen 300sk(også 3 stk LK-Kval) Rana J.F.F
11./6 kl 09:00 50 skudds jegertrap Gjerstad J.F.F
11./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Vestre Slidre J.F.L
11./6 kl 09:00 Prøve NM Nordisk Trap 100 skudd LK Åmot J.F.F
10./6 kl 17:00 50 skudds kveldstevne med Finale Eide J.F.F
9./6 kl 17:30 50 Skudds Compak Kveldsstevne Buskerud J.F.F
7./6 kl 21:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
7./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap HALTDALEN JFF. Støren J.F.F
7./6 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP Levanger J.F.L
7./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
7./6 kl 17:00 Hedemarkenkarusellen Løiten J.F.F
6./6 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff) Alta J.F.F
6./6 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
6./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Kvam J.F.F
6./6 kl 09:00 Stemtjønntreffen 2022 Songdalen L.K.
5./6 kl 11:00 50-skudd leirduesti Verdal J.F.F
5./6 kl 11:00 Leirduesti 50 skudd Verdal J.F.F
5./6 kl 10:00 Compak sporting 75 duer Tvedestrand J.F.F
5./6 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff) Alta J.F.F
5./6 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2022 Songdalen L.K.
5./6 kl 09:00 100 duer Compak sporting Rindal S.S.
5./6 kl 09:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
5./6 kl 09:00 FM Leirduesti 100 skudd Eidskog J.F.F
5./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Kvam J.F.F
4./6 kl 10:00 Compak sporting 100 duer Nidaros S.K.
4./6 kl 10:00 Compak sporting 75 duer Tvedestrand J.F.F
4./6 kl 10:00 Jakt og friluft cup del 2 Sannidal J.F.F
4./6 kl 10:00 Klubbmesterskap Skåla Skåla J.F.F
4./6 kl 10:00 Korgsmellet Korgen og Hemnes J.F.F
4./6 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff) Alta J.F.F
4./6 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2022 Songdalen L.K.
4./6 kl 09:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
4./6 kl 09:00 100 skudds leirduesti Eidskog J.F.F
4./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Fron J.F.F
4. til 5./6 kl 07:00 Nittedal GP Nittedal og Hakadal S.J.F.F
3./6 kl 17:00 Fredagscup leirduesti del3 Kroken J.F.F
3./6 kl 16:00 Stemtjønntreffen 2022 Songdalen L.K.
2./6 kl 18:00 Sporting -kveldsstevne Opdal J.F.L
2./6 kl 17:00 Gunstock 50 duer Alta J.F.F
1./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
1./6 kl 18:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
1./6 kl 18:00 Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 50 sk+f Brønnøy J.F.F
1./6 kl 17:00 50sk Jegertrap Orkla J.F.F
1./6 kl 17:00 75 duer leirduesti/supersporting Nidaros J.S.K
1./6 kl 17:00 Klubbmetserskap Leirduesti Vadsø J.F.F
1./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
31./5 kl 17:00 Rekruteringsstevne Jegertrap Nordreisa J.F.L
31./5 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
29./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd med Finale Flora J.F.F
29./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
29./5 kl 10:00 Skeet 125 "NM - WarmUp" Oslo skeet- og trapklubb
29./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval DAG 3 Enebakk J.F.F
29./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap jegertrap 50 skudd Onsøy J.F.F
29./5 kl 09:00 Jegertrap/LK kval 100 skudd - Støren J.F.F Støren J.F.F
29./5 kl 09:00 Leirduesti 100 skudd "Simokongen" Vestlandskarusellen 2022 Karmøy J.F.N.F
29./5 kl 09:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
29./5 kl 09:00 Opplandscup 2022 Ringebu og Fåvang J.F.F
28. til 29./5 kl 10:00 SOKNA COMPAK SPORTING 150 DUER STEEL CHALLENGE Sokna L.K.
28./5 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (28.5.22) Os J.F.L
28./5 kl 10:00 Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Karmøy) Team Sørvest
28./5 kl 10:00 FM LEIRDUESTI 100-skudd + FINALE Levanger J.F.L
28./5 kl 10:00 Polvotten 3,100sk Målselv J.F.F
28./5 kl 10:00 Skeet 125 "NM - WarmUp" Oslo skeet- og trapklubb
28. til 29./5 kl 09:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F
28./5 kl 09:00 100 skudd jegertrap/lk kval Nidaros J.S.K
28./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval DAG 2 Enebakk J.F.F
28./5 kl 09:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
28./5 kl 09:00 Opplandscup. Jegertrap 100 duer Vestre Toten J.F.F
27./5 kl 11:00 100 LK Bodø J.F.F
27./5 kl 10:00 Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Karmøy J.F.N.F
27./5 kl 10:00 Polvotten 2, 100sk Målselv J.F.F
27./5 kl 09:00 100 skudd jergertrap/lk kval Nidaros J.S.K
26./5 kl 12:00 Jegertrap 50 skudd FM Skien J.F.F
26./5 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Levanger J.F.L
26./5 kl 10:00 125+Finael / DM (NNM) NT Bodø J.F.F
26./5 kl 10:00 Polvotten 1, 100sk Målselv J.F.F
26./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
26./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval DAG 1 Enebakk J.F.F
26./5 kl 08:30 100sk Jegertrap/LK kval Orkla J.F.F
25./5 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
25./5 kl 18:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
25./5 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
25./5 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
25./5 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
23./5 kl 18:00 Jegertrap Opdal J.F.L
23./5 kl 17:30 50 duer Leirduesti - Treningsstevne Rana J.F.F
23./5 kl 17:00 Treningstevne kompakt sti Ørskog J.S.S
22./5 kl 10:00 100 skudd jegertrap, LANDSDELSMESTERSKAP Os J.F.L
22./5 kl 10:00 Leirduestevne, trap - FJFF i Malmedalen Fræna J.F.F
22./5 kl 10:00 Minnestevnet 2022 del 2 Sør-Varanger J.F.F
22./5 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
22./5 kl 10:00 Sportingstevne 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
22./5 kl 09:00 FM Opplandscup 50 sk Alvdal J.F.F
22./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap Alvdal J.F.F
22./5 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
22./5 kl 08:30 Beretta Norges Cup - Kroken JFF Kroken J.F.F
21. til 22./5 kl 10:00 Helgelandstreffet. 2 x LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F
21./5 kl 10:00 125 Skeet ,max 12 deltagere Eplerød S.S.
21./5 kl 10:00 50sk Jegertrap Leksvik J.F.F
21./5 kl 10:00 Compakt sporting Lindesnes J.F.F
21./5 kl 10:00 Minnestevnet 2022 Sør-Varanger J.F.F
21./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK Nittedal og Hakadal S.J.F.F
21./5 kl 09:00 Beretta Norges Cup - Kroken JFF Kroken J.F.F
21./5 kl 09:00 Landsdelsmesterskap Leirduesti, 50 skudd Samnanger J.F.L
21./5 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
21./5 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd Tynset J.F.F
19./5 kl 18:00 50-skudd JEGERTRAP Levanger J.F.L
19./5 kl 17:30 50 Skudds kveldstevne. Compak Sporting Buskerud J.F.F
18./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
18./5 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
18./5 kl 18:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
18./5 kl 17:00 50sk Jegertrap Orkla J.F.F
18./5 kl 17:00 75 - Sporttrap i Stokke Team Hagleskyting
18./5 kl 17:00 75 duer leirduesti/supersporting Nidaros J.S.K
18./5 kl 17:00 Klubbmesterskap jegertrap Tynset J.F.F
15./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
15./5 kl 10:00 100sk JT (LK kval godkjent) Målselv J.F.F
15./5 kl 10:00 50skudds leirduesti Gjerstad J.F.F
15./5 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd u finale- Haugesund Omegn J.F.F. Haugesund og Omegn J.F.F
15./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
15./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
15./5 kl 10:00 Åpent stevne LK-Kval Kautokeino J.F.F
15./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
15./5 kl 09:00 FM Jegertrap Nordtrøndelag 2022 Namdalseid J.F.L
15./5 kl 09:00 NT 100 Lk stevne Lørenskog S.S.
15./5 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F
14./5 kl 11:00 Åpent Stevne Beitstad J.S.K
14./5 kl 10:00 100sk JT (LK kval godkjent) Målselv J.F.F
14./5 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F
14./5 kl 10:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
14./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
14./5 kl 10:00 Åpent stevne LK-Kval Kautokeino J.F.F
14./5 kl 09:00 E-18 Smellen Eidanger J.F.L
14./5 kl 09:00 LK Kval 100 duer - KM for Østfold krets Råde J.F.F
14./5 kl 09:00 NT 100 Lk stevne Lørenskog S.S.
14./5 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F
13./5 kl 17:30 Fredagscup leirduesti del2 Kroken J.F.F
13./5 kl 17:00 Klubbmesterskap Alvdal J.F.F
12./5 kl 17:30 100 skudd lk kval Narvik P.K.
12./5 kl 17:00 50 Skudds kveldstevne. Compak Sporting Buskerud J.F.F
12./5 kl 17:00 Eibypokalen 50 duer Alta J.F.F
11./5 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
11./5 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
11./5 kl 17:00 50 skudd JT Nidaros J.S.K
11./5 kl 17:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
10./5 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP Levanger J.F.L
10./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
10./5 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
10./5 kl 17:00 Hedermarkenkarusellen Løiten J.F.F
10./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
8./5 kl 11:00 Bohus VP(også LK) Rana J.F.F
8./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
8./5 kl 09:00 50 skudd leirduesti Hedrum J.F.L
8./5 kl 09:00 FITASC Sporting 75 duer - Levanger Nidaros S.K.
8./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Romerike S.K.
8./5 kl 08:00 Beretta cup Leirduesti 100 duer. Løiten J.F.F
7./5 kl 17:00 Trøndertreffen Opdal J.F.L
7./5 kl 11:00 Helgeland Marinasystemer Vandrepremie (LK-Kval) Rana J.F.F
7./5 kl 10:00 50 sk. Sporting Steinkjer J.F.F
7./5 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 Skudd Kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
7./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
7./5 kl 09:00 FITASC Sporting 75 duer - Trondheim Nidaros S.K.
7./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Romerike S.K.
7./5 kl 08:00 Beretta cup Leirduesti 100 duer pluss Klubbmesterskap i LJFF Løiten J.F.F
5./5 kl 18:00 50-skudd LEVANGER-CUP Levanger J.F.L
5./5 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
4./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
4./5 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
4./5 kl 18:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Blaker J.F.F
4./5 kl 17:00 75 duer leirduesti/supersporting Nidaros J.S.K
4./5 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
3./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
3./5 til 6./9 kl 17:00 Byggern Cup Vadsø J.F.F
2./5 kl 17:00 50 duer kompakt leirduesti Tvedestrand J.F.F
2./5 kl 17:00 Trening Alvdal J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 50 skudd kompakt sti Skien J.F.F
1./5 kl 09:00 50 skudd med finale Eide J.F.F
1./5 kl 09:00 LK 100 skudd Sannidal Trap
1./5 kl 08:00 Opplands cup. Jegertrap 50 duer Løiten J.F.F
April
30./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Os J.F.L
30./4 til 1./5 kl 09:00 Kjerringlorten 300 sk+f (også 3 LK-Kval) Brønnøy J.F.F
30./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
30./4 kl 09:00 100skudd Jegertrap Åpent stevne Steinkjer J.F.F
30./4 kl 09:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 50 duer Bjørkelangen J.F.F
30./4 kl 09:00 Nordisk trap 100LK Kroken J.F.F
30./4 kl 08:00 Opplands cup. Jegertrap 100 duer Løiten J.F.F
28./4 kl 18:00 50skudd jegertrap Narvik J.F.F
27./4 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
27./4 kl 18:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F
27./4 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
27./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
27./4 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
27./4 kl 16:00 50 skudd JT Nidaros J.S.K
25./4 kl 19:00 Finale Elkem Rana-cup 2022 Rana J.F.F
25./4 kl 17:00 Elkem Rana-cup 2022 Rana J.F.F
24./4 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
24./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
24./4 kl 09:00 50 skudd leirduesti Hedrum J.F.L
24./4 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (STVG) Team Sørvest
24./4 kl 09:00 Fylkesmesterkap Leirduesti - 50 duer - Søndag 24.april Moss og Omegn J.F.F
24./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 100-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
24./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Ullensaker J.F.F
24./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
24./4 kl 07:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
23./4 kl 10:00 100skudds Treningstevne Nordisk trap Steinkjer J.F.F
23./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
23./4 kl 10:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
23./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix. LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F
23./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
23./4 kl 09:00 75 skudd JegerTrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
23./4 kl 09:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup Ullensaker J.F.F
23./4 kl 09:00 Kompakt Sti - 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Stavanger og Rogaland J.F.F
23./4 kl 09:00 Leirduesti 100 duer - lørdag 23.april Moss og Omegn J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
22./4 kl 17:30 Fredagscup leirduesti del1 Kroken J.F.F
20./4 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
2022 kl 17:30 Sporting Serieskyting Rakkestad og Degernes J.F.F
19./4 kl 19:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
19./4 kl 18:00 Bodø Industri's VP Bodø J.F.F
2022 kl 17:30 Jegertrap Serieskyting Rakkestad og Degernes J.F.F
18./4 kl 15:00 Påske-Sporting Rana J.F.F
18./4 kl 10:00 Påskeharen 2022 - Jegertrap Buttentjern J.F.F
18./4 kl 09:00 Compac/sti 50skudd Skien J.F.F
18./4 kl 09:00 Påskekarusell/xxl cup - Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
16./4 kl 12:00 Påskeharen Kautokeino J.F.F
16./4 kl 10:00 1. del Jakt og Friluftcup Sannidal J.F.F
16./4 kl 09:00 Påskekarusell/xxl cup Onsøy J.F.F
14./4 kl 09:00 Første stevne i Påskekarusell/xxl cup Råde J.F.F
14./4 kl 09:00 Påskestevne Kroken J.F.F
14./4 kl 09:00 Påskestevne kompakt sti Kroken J.F.F
10./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
10./4 kl 09:00 50 Skudds Jegertrap Standard Rakkestad og Degernes J.F.F
10./4 kl 09:00 50 Skudds Jegertrap Variabel Rakkestad og Degernes J.F.F
10./4 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (Bømlo)) Team Sørvest
9./4 kl 10:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
9./4 kl 10:00 Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Bømlo J.F.L
9./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
9./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Bergen L.K.
9./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Bergen L.K.
9./4 kl 09:00 Påskedua 2x25sk m/finale Leksvik J.F.F
6./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
6./4 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
6./4 kl 18:00 Vintercup 8 Sør-Varanger J.F.F
3./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Bergens J.F.
3./4 kl 10:00 75 duer Compak sporting Løiten S.S.
3./4 kl 10:00 Jegerrennet 2022 Vang J.F.F
3./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
3./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
3./4 kl 09:00 Fylkesmesterskap Nordisk jaktskyting Brønnøy J.F.F
2./4 kl 12:00 Jegertrap 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap Haugesund og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 75 duer Compak sporting Løiten S.S.
2./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F
2./4 kl 10:00 Sporting 100 skudd Askvoll J.F.L
2./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
Mars
30./3 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Vårcup Rana J.F.F
30./3 kl 17:00 Vintercup 7 Sør-Varanger J.F.F
29./3 kl 18:00 Serieskyting 25 Skudd Jegertrap Flomlys Rakkestad og Degernes J.F.F
29./3 kl 14:00 Treningscup 2022 Nordreisa J.F.L
27./3 kl 11:00 Mangholmeia Grand Prix +LK 100sk+F Rana J.F.F
27./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
27./3 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Jæren) Team Sørvest
27./3 kl 09:00 Glåmdal Compak sporting 100 Duer Steel Challenge Glåmdal L.S.
26./3 kl 11:00 Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) Brønnøy J.F.F
26./3 kl 10:00 Glåmdal Compak sporting 100 Duer Steel Challenge Glåmdal L.S.
26./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K.
26./3 kl 09:00 Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Jæren J.F.L
24./3 til 27./10 kl 18:00 Trening 2022 Brønnøy J.F.F
24./3 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
23./3 kl 18:00 Vintercup 6 Sør-Varanger J.F.F
22./3 kl 18:00 KM 25 skudds Jegertrap Flomlys Rakkestad og Degernes J.F.F
20./3 kl 10:00 Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT Øystese J.F.L
19./3 kl 10:00 100skudds Treningstevne Steinkjer J.F.F
16./3 kl 18:00 Vintercup 5 Sør-Varanger J.F.F
13./3 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
13./3 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
13./3 kl 08:00 Compak Sporting 75 duer - søndag 13.mars Moss og Omegn J.F.F
12./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med Finale Kristiansand S J.F.F
12./3 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
12./3 kl 10:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
12./3 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
12./3 kl 08:00 Compak Sporting 75 duer - lørdag 12.mars Moss og Omegn J.F.F
9./3 kl 18:00 Vintercup 4 Sør-Varanger J.F.F
6./3 kl 10:00 100 SK Engelsk Sporting - Vestlandskarusellen 2022 Bergen L.K.
6./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap m/finale Os J.F.L
5./3 kl 11:00 50skudds Treningsstevne Steinkjer J.F.F
5./3 kl 10:00 100 SK Leirduesti - Vestlandskarusellen 2022 Åsane J.F.F
2./3 kl 18:00 Vintercup 3 Sør-Varanger J.F.F
Februar
27./2 kl 10:00 125 Skudd OL-Trap Bergen L.K.
27./2 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
27./2 kl 10:00 50 Skudd Kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
27./2 kl 09:00 Leirduesti - 100 skudd u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
26./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
26./2 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
26./2 kl 09:00 Kompakt Leirduesti stevne 100 skudd u/finale Jæren J.F.L
23./2 kl 18:00 Vintercup 2 Sør-Varanger J.F.F
19./2 kl 17:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
16./2 kl 18:00 Vintercup 1 Sør-Varanger J.F.F
12./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
5./2 kl 11:00 Treningsstevne 100sk+F med LK-Kval Rana J.F.F
5./2 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
Januar
30./1 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
30./1 kl 10:00 XXL Cup - stevne 4 av 4 - 100SK Leirduesti Åsane J.F.F
21./1 kl 18:00 50 skudd m/finale (Flomlys) Averøy J.F.F
16./1 kl 10:00 Pakkeskyting/jegertrap 50 skudd Os J.F.L
15./1 kl 11:00 Bjelvins Jubileumsstevne Rana J.F.F
14./1 kl 18:00 50skudd m/finale(flomlys) Skåla J.F.F
11./1 kl 18:00 Tirs.11.01.22 Os J.F.L
2./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2022 Askvoll J.F.L
2021
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Klubbmesterskap JT 25sk Målselv J.F.F
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 skudd Bergens J.F.
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne Sporting 50 duer - AVLYST Moss og Omegn J.F.F
2021 kl 07:00 Ranking 2021 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 OL-trap LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 Skeet LEIRDUE.NET
29./12 kl 18:00 50sk JULESTVNE Levanger J.F.L
29./12 kl 17:30 Kalkunstevne 21 Sør-Varanger J.F.F
2021 kl 16:00 Ranking 2021 Nordisk trap LEIRDUE.NET
29./12 kl 13:00 Skinkeskyting 50sk Brønnøy J.F.F
2021 kl 12:00 Klasseføring NT 2021 LEIRDUE.NET
28./12 kl 15:00 Romjulscup 50sk+f Rana J.F.F
28./12 kl 12:00 50skudd stevnet Skåla J.F.F
22./12 kl 18:00 adventscup del 4 Sør-Varanger J.F.F
19./12 kl 12:00 Pakke skyting 25 trap og 25 sporting. Juleavslutning. Haugesund og Omegn J.F.F
18./12 kl 12:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
15./12 kl 18:00 adventscup del 3 Sør-Varanger J.F.F
12./12 kl 18:00 adventscup del 2 Sør-Varanger J.F.F
11./12 kl 10:00 AVLYST Sideligger og Halv-auto Stevne 25 Jegertrap og 25 Sporting duer Bjørkelangen J.F.F
11./12 kl 10:00 Nissestevnet. 50 skudd og finale. Songdalen J.F.F
5./12 kl 10:00 XXL Cup - stevne 3 av 4 - 100SK Compact Sti (FM Leirduesti 2021) Åsane J.F.F
1./12 kl 18:00 adventscup del 1 Sør-Varanger J.F.F
November
10./11 kl 19:00 Dan Aasen Minnepokal 25 sporting/25trap Haugesund og Omegn J.F.F
7./11 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K.
6./11 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K.
4./11 kl 17:00 Flomlysstevnet 2021 Øksnes J.F.F
4./11 kl 12:00 Helgeland Kraft Rana J.F.F
3./11 kl 17:00 Vognteknikk Bergens J.F.
Oktober
31./10 kl 11:00 Lk Kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
30./10 kl 14:00 Lk Kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
30./10 kl 11:00 Blærekataren/Sporten Havna VP 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F
30./10 kl 08:00 Lk Kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
29./10 kl 13:00 Lk Kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
27./10 kl 18:00 Oktober-cup Stevne 4 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) Rana J.F.F
24./10 kl 10:00 XXL Cup Stevne 2 av 4 50 Skudd Kompaktsti Øystese J.F.L
23./10 kl 12:00 Utebursdag 2021 Andøy J.F.F
23./10 kl 09:00 Fylkesmesterskap jegertrap 2021 - Østfold Råde J.F.F
20./10 kl 18:00 Oktober-cup Stevne 3 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) Rana J.F.F
16. til 17./10 kl 10:00 NM FITASC SPORTING 100 Sokna L.K.
14./10 kl 17:00 Åpent stevne / Teningsstevne Øksnes J.F.F
13./10 kl 18:00 Oktober-cup Stevne 2 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) Rana J.F.F
10./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F
10./10 kl 09:00 XXL Cup Stevne 1 av 4 50 Skudd Kompaktsti Sotra og Øygarden J.F.F
9./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F
6./10 kl 18:00 Oktober-cup Stevne 1 - 50 skudd u/premiering(korrespondanse) Rana J.F.F
4./10 kl 17:00 Nilsson Rana J.F.F
3./10 kl 11:00 Høststevne jegertrap 100sk+f Rana J.F.F
3./10 kl 10:00 50 skudd JT stevne Bergens J.F.
3./10 kl 09:00 100 skudd LK-kval Biri J.F.F
3./10 kl 09:00 Lk Kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
3./10 kl 09:00 Meskog -smellen Åpent 100sk JT Leksvik J.F.F
2./10 kl 13:00 Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Sporting Mesterskap (privat arr.) Rana J.F.F
2./10 kl 10:00 Øijord&Aanes cup Rana J.F.F
2./10 kl 09:00 100 skudd LK-kval med KM Biri J.F.F
2./10 kl 09:00 Lk Kval 100 duer-KM for Østfold krets Sarpsborg og Omegn J.F.F
1./10 kl 21:00 Nattstevne Lindesnes J.F.F
September
30./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Trap Jæren J.F.L
29./9 kl 17:30 Åpent Klubbmesterskap Double Haugesund og Omegn J.F.F
25./9 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
24./9 kl 21:00 Nattstevnet. 50 skudd og finale. Songdalen J.F.F
24./9 kl 18:00 Trenings stevne 50 skudd compak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
22./9 kl 16:00 Haaland/Ahlsell-cup 2021 Rana J.F.F
19./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
19./9 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale (Åpent stevne + klubbmesterskap) Tvedestrand J.F.F
18./9 kl 08:00 Leksvikmesterskapet 50sk m/finale Jegertrap, klubbmesterskap Leksvik J.F.F
11./9 kl 09:00 Klubbmesterskap Compac/trap Skien J.F.F
9./9 kl 17:00 jegerstevnet Vadsø J.F.F
8./9 kl 17:00 Høstcup - Compak Sporting - Stevne 5 Rana J.F.F
8./9 kl 17:00 Kompakt Leirduesti Vadsø J.F.F
8./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
8./9 kl 16:00 Klubbmesterskap, åpent stevne. Bardu J.F.F
7./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
6./9 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F
6./9 kl 17:00 Rypetreffen 50 skudd, KM NJFL/ NTFK Nordreisa J.F.L
5./9 kl 17:00 Klubbmesterskap Fauske og Sørfold J.F.F
5./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
5./9 kl 10:00 Altastien 100 duer Alta J.F.F
5./9 kl 10:00 Jegermesteren/ Rosa sløyfe aksjonen Andøy J.F.F
5./9 kl 10:00 Nordisk trap 100LK Kroken J.F.F
5./9 kl 10:00 Rosa sløyfe stevne 100sk Nordisk trap i Målselv Målselv S.S.K
5./9 kl 10:00 Sporting. 75 skudd og finale. Songdalen J.F.F
5./9 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval + KM Enebakk J.F.F
5./9 kl 09:00 Fylkesmesterskap Nordisk Jaktskyting Brønnøy J.F.F
4./9 kl 11:00 Klubbmesterskap 2021 Øksnes J.F.F
4./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F
4./9 kl 10:00 Engelsk Sporting - Stokke Team Hagleskyting
4./9 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti 50 duer - Akershus Blaker J.F.F
4./9 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd. Songdalen J.F.F
4./9 kl 10:00 Klubbmesterskap NT 100sk + finale - Rosa sløyfe stevne Målselv S.S.K
4./9 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
4./9 kl 09:00 KM Skeet 125 duer + Finale Alta J.F.F
4./9 kl 09:00 Åpent klubbmesterskap Trap og sporting Stange J.F.F
3./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
2./9 kl 17:00 Klubbmesterskap 2021 Compak Sporting Frogn Jff Frogn J.F.F
2./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
2./9 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F
1./9 kl 19:00 Artic Cup Varanger S.S.K
1./9 kl 18:00 Klubbmesterskap 2021 Alstahaug og Leirfjord J.F.F
1./9 kl 17:00 Høstcup - Compak Sporting - Stevne 4 Rana J.F.F
1./9 kl 17:00 MBA - cup 2021 Rana J.F.F
1./9 kl 17:00 Sprudle-stevnet 50 duer Alta J.F.F
1./9 kl 16:00 Klubbmesterskap, åpent stevne. Bardu J.F.F
1./9 kl 16:00 NEIDENMESTERSKAPET LEIRDUESTI 2021 Neiden og Omegn J.F.F
August
31./8 kl 18:00 50 duer klubbmesterskap med jegerklasse, rosasløyfe stevne. Narvik J.F.F
31./8 kl 18:00 50 skudd + finale, Klubbmesterskap 2021 Harstad J.F.F
31./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
30./8 kl 17:00 Consto Stevne Rana J.F.F
29./8 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (3:4) Andøy J.F.F
29./8 kl 17:00 Klubbmesterskap m/gjesteklasse Korgen og Hemnes J.F.F
29./8 kl 14:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del II Neiden og Omegn J.F.F
29./8 kl 11:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
29./8 kl 10:00 100 Skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
29./8 kl 10:00 FM Leirduesti 50sk+finale Bardu J.F.F
29./8 kl 10:00 Klubbmesterskap i Compak Sporting 2021 Sokna L.K.
29./8 kl 10:00 Klubbmesterskap i Jegertrap 2021 Sokna J.F.F
29./8 kl 10:00 Klubbmesterskap i Leirduesti 2021 Sokna J.F.F
29./8 kl 10:00 Nordisk Trap 100 LK Kristiansand S J.F.F
29./8 kl 09:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del I Neiden og Omegn J.F.F
29./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
28./8 kl 11:00 Jegermesteren 2021 Bodø J.F.F
28./8 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
28./8 kl 10:00 Anlegg Bardu: Jegertrap 100sk Bardu J.F.F
28./8 kl 10:00 Jegertrapstevne 50 skudd+finale Herøy og Sande J.F.F
28./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Løiten J.F.F
28./8 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K.
28./8 kl 10:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
28./8 kl 09:00 Avslutningskyting/KM Compak Kroken J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ kompakt Leirduesti Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ Skeet Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/jegertrap Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
27./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2021 Askvoll J.F.L
27./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap Averøy J.F.F
27./8 kl 10:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
26./8 kl 19:30 Klubbmesterskap Sporting 25sk+f Brønnøy J.F.F
26./8 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti Brunlanes J.F.F
25./8 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F
25./8 kl 17:00 Finale Sommercup 2021 Leksvik J.F.F
25./8 kl 17:00 Høstcup - Compak Sporting - Stevne 3 Rana J.F.F
25./8 kl 17:00 LEIRDUESTI høst-cup Neiden og Omegn J.F.F
25./8 kl 16:00 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
24./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
24./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Sporting - 25 skudd Moss og Omegn J.F.F
24./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Trap - 25 skudd Moss og Omegn J.F.F
22./8 kl 11:00 Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F
22./8 kl 10:00 Compact sporting 50 + 50 finale Lindesnes J.F.F
22./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
22./8 kl 09:00 Compaksporting stevne Løiten S.S.
22./8 kl 09:00 Finale Opplandscup 2021 Øyer-Tretten J.F.F
21./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Sporting Hølonda J.F.F
21./8 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd/haglecupen Lindesnes J.F.F
21./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Trap HJFF Hølonda J.F.F
21. til 22./8 kl 09:00 100 skudd, trap, variabel trap og 2xsporting Stange J.F.F
21./8 kl 09:00 Compaksporting stevne Løiten S.S.
21./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap i jegertrap, 50 duer - Akershus Blaker J.F.F
21./8 kl 09:00 Klubbmesterskap JT Kroken J.F.F
21./8 kl 09:00 Klubbmesterskap LS Kroken J.F.F
21./8 kl 08:00 Klubbmesterskap 2021 Sannidal J.F.F
21./8 kl 08:00 VETERAN NM 2021 Sarpsborg og Omegn J.F.F
20./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
19./8 kl 17:00 50 skudd + finale 19 august 2021 Harstad J.F.F
19./8 kl 17:00 Høstsmellen 50 skudd Nordreisa J.F.L
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Leirduesti - 50 skudd Moss og Omegn J.F.F
18./8 kl 20:00 Åpent Klubbmesterskap Variabel 50skudd +finale Haugesund og Omegn J.F.F
18./8 kl 18:00 Klubbmesterskap sporting Ørskog J.S.S
18./8 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
18./8 kl 17:00 Bodø Cup 2021 Finale Bodø J.F.F
18./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 50 duer + finale Rana J.F.F
18./8 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Ørskog JSS Ørskog J.S.S
18./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
18./8 kl 17:00 LEIRDUESTI høst-cup Neiden og Omegn J.F.F
18./8 til 31./12 kl 10:00 Trening Os JFL 21 Os J.F.L
18./8 kl 07:00 Vangdalsåsen Øystese J.F.L
17./8 kl 10:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
15./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Sporting 75sk+f Brønnøy J.F.F
15./8 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
15./8 kl 10:00 LM Trap Opdal J.F.L
15./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd + Finale Nordreisa J.F.L
15./8 kl 09:00 50 Skudd jegertrap med finale Vennesla J.S.P.F.F
15./8 kl 09:00 Lillehammer Open 2021 Lillehammer J.F.F
15./8 kl 09:00 Lillehammer Open 2021 Sti Lillehammer J.F.F
15./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F
14./8 kl 11:00 50 skudd Leirduesti Samnanger J.F.L
14./8 kl 11:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F
14./8 kl 10:00 100 skudd Leirduesti/Sporting Steinkjer J.F.F
14./8 kl 10:00 DM Nordisk trap 2021 Askvoll og Holmedal L.K.
14./8 kl 10:00 Jegermesteren Orkla J.F.F
14./8 kl 10:00 Jegertrap 100 Skudd, Haglecupen Kristiansand S J.F.F
14./8 kl 10:00 KM Sti Orkla J.F.F
14./8 kl 10:00 KM Trap Orkla J.F.F
14./8 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
14./8 kl 10:00 ÅOJFF - Jegertrap - 21JT1836 Åndalsnes og Omegn J.F.F
14./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd + Finale Nordreisa J.F.L
14. til 15./8 kl 09:00 NM Compak Sporting Sokna L.K.
14./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Lillehammer J.F.F
14./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
14. til 15./8 kl 08:00 NM OL-trap 2021 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
14./8 kl 07:00 Klubbmesterskap 2021 Enebakk J.F.F
13./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
13./8 kl 17:00 Treningskveld før Skytestevne Nordreisa J.F.L
12./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
11./8 kl 21:00 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
11./8 kl 17:00 Høstcup - Compak Sporting - Stevne 1 Rana J.F.F
11./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
11./8 kl 17:00 LEIRDUESTI høst-cup Neiden og Omegn J.F.F
11./8 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 7 Leksvik J.F.F
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
10./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
10./8 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
9./8 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F
9./8 kl 17:00 LEIRDUESTI høst-cup Neiden og Omegn J.F.F
8./8 kl 10:00 LM Leirduesti NordNorge Bardu J.F.F
8./8 kl 09:00 100 skuddjegertrap Hølonda J.F.F
8./8 kl 09:00 JT/NT 100-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
8./8 kl 08:00 Beretta Norgescup 100 duer Finale - Løiten J.F.F +Fylkesmesterskap Løiten J.F.F
7./8 kl 15:00 Klubbmesterskap 2021 Skåla J.F.F
7./8 kl 13:00 Jegermeisteren Opdal J.F.L
7./8 kl 10:00 100 sk. Promatic open Steinkjer J.F.F
7./8 kl 09:00 NNM Jegertrap 100sk+finale (LM + LK kval) Bardu J.F.F
7./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Toten J.F.F Lodd Nr. 2
7./8 kl 08:00 Beretta Norgescup 100 duer + klubbmesterskap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F
7./8 kl 08:00 NM Mix OL-trap Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
6. til 8./8 kl 09:00 NM Nordisk Trap 2021 Sannidal Trap
5./8 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F
4./8 kl 17:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting
3./8 kl 18:00 50 sk JEGERTRAP Levanger J.F.L
3./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
3./8 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F
3./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F
3./8 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Buttentjern J.F.F
1./8 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
1./8 kl 10:00 FM Lerduesti Orkla J.F.F
1./8 kl 09:00 LM Leiduesti / supersporting Skogen J.S.K
1./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
1./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
Juli
31./7 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
31./7 kl 09:00 Leiduesti / supersporting Skogen J.S.K
31./7 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
31./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
30./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
30. til 31./7 kl 15:00 150 duer Sporttrap Nidaros S.K.
30./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
28./7 kl 19:00 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
28./7 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
28./7 kl 17:00 LEIRDUESTI høst-cup Neiden og Omegn J.F.F
27./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
27./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
25./7 kl 09:00 Compak sporting - 100 duer Åmot J.F.F
25./7 kl 09:00 Klubbmesterskap skeet Varanger S.S.K
25./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Kvam J.F.F
25./7 kl 09:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F
24./7 kl 16:00 Kretscup, Nordisk trap 2021 Finnmark skytterkrets
24./7 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
24./7 kl 09:00 Compak sporting - 100 duer Åmot J.F.F
24./7 kl 09:00 Klubbmetserskap Varanger S.S.K
24./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Fron J.F.F
24./7 kl 09:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F
23./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
23./7 kl 09:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F
21./7 kl 18:00 Treningstevne Kveld 50sk Os J.F.L
21./7 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
20./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
17. til 18./7 kl 10:00 200 skudd/ LK Andøy J.F.F
17./7 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
17./7 kl 10:00 Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer Bjørkelangen J.F.F
16./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
14./7 kl 17:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting
14./7 kl 08:00 Nordisk Trap Uddevalla LEIRDUE.NET
13./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
11./7 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Team Sørvest
11./7 kl 09:00 75 duer Fitasc Sporting Sokna L.K.
10./7 kl 19:00 KORRESPONDANSE SOMMER-CUP 2021 FINALE - BARDU Neiden og Omegn J.F.F
10./7 kl 09:00 100 duer Compak Sporting Team Sørvest
10./7 kl 09:00 75 duer Fitasc Sporting Sokna L.K.
10. til 13./7 kl 08:00 NM Jegertrap Målselv J.F.F
10. til 12./7 kl 08:00 NM Leirduesti Målselv J.F.F
9./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
7./7 kl 20:00 Artic Cup Varanger S.S.K
7./7 kl 18:00 50sk Jegertrap+finale Bardu J.F.F
7./7 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
6./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
5./7 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F
4./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Lindesnes J.F.F
4./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Heidal J.F.F
4./7 kl 08:30 Beretta Norges Cup 2021 søndag Brunlanes J.F.F
3./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Lindesnes J.F.F
3. til 4./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-Trap 200 duer Oslo skeet- og trapklubb
3./7 kl 09:00 100-skudd Sunndal J.F.F
3./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2021 lørdag Brunlanes J.F.F
3./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Heidal J.F.F
2./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
2./7 kl 17:00 Klubbmesterskap Alvdal J.F.F
1./7 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F
Juni
30./6 kl 20:00 Klubbmetserskap Sporting Varanger S.S.K
30./6 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F
30./6 kl 17:30 FITASC Sporting - 50 duer Rana J.F.F
30./6 kl 17:30 klubbmesterskap Steinkjer J.F.F
30./6 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
30./6 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 6 Leksvik J.F.F
30./6 kl 14:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting
29./6 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (2:4) Andøy J.F.F
29./6 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
29./6 kl 17:00 50 skudd jt 25 skudd sti Narvik J.F.F
28./6 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 26 Rana J.F.F
27./6 kl 10:00 100 skudd Compak sporting Rindal S.S.
27./6 kl 10:00 50 skudd jegertrap Vennesla J.S.P.F.F
27./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd Hedrum J.F.L
27./6 kl 10:00 Åpent 100sk Jegertrap stevne/LK kval Harstad J.F.F
27./6 kl 09:00 Leirduesti / Supersporting 100 duer Eidskog J.F.F
27./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Løiten J.F.F
26./6 kl 10:00 Comkak sporting 100 duer - Levanger Nidaros S.K.
26./6 kl 10:00 Jegertrap FM Kroken J.F.F
26./6 kl 10:00 leirduesti/compack FM Lindesnes J.F.F
26./6 kl 10:00 Åpent 100sk Jegertrapstevne/LK kval Harstad J.F.F
26. til 27./6 kl 09:00 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F
26./6 kl 09:00 100 skudd, vanlig Jegertrap Skåla J.F.F
26./6 kl 09:00 Leirduesti / Supersporting 100 duer Eidskog J.F.F
26./6 kl 09:00 Opplandscup 2021+FM Løiten J.F.F
25./6 kl 18:00 Hagleskyting - for alle! - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
25./6 kl 17:00 FM Leirduesti og del 4 av Leirduesticupen. Kroken J.F.F
25. til 27./6 kl 09:00 NM Skeet Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./6 kl 18:00 Leirduesti/sporting Opdal J.F.L
24./6 kl 18:00 Sporting 1 Opdal J.F.L
24./6 kl 18:00 Sporting/Leirduesti Opdal J.F.L
24./6 kl 17:00 Skeet 75 SK Treningsstevne #6 Bergen L.K.
24./6 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti Brunlanes J.F.F
23./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #8 - 25 Duer Rana J.F.F
23./6 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 7 Bodø J.F.F
23./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F
23./6 kl 17:30 Trening i Stokke. Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
22./6 kl 18:00 Hagleskyting - for alle! - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
22./6 kl 18:00 Sporting trening Opdal J.F.L
22./6 kl 17:00 Kveldstevne Leirduesti RingeriksCup Buttentjern J.F.F
20./6 kl 10:00 DM Nordisk Trap Alta J.F.F
20./6 kl 10:00 FM leirduesti 2021. S & Fj Askvoll J.F.L
20./6 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff/Nsf) Alta J.F.F
20./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Dovre J.F.F
20./6 kl 09:00 Prøve NM Sannidal Trap
20./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F
19./6 kl 15:00 Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff/Nsf) Alta J.F.F
19./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval med KM-finale Askvoll J.F.L
19./6 kl 10:00 KM Nordisk Trap Alta J.F.F
19./6 kl 10:00 Midtsommertreff Fauske og Sørfold J.F.F
19./6 kl 09:00 Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff/Nsf) Alta J.F.F
19./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Lesja J.F.F
19./6 kl 09:00 Prøve NM Sannidal Trap
19./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F
18./6 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
17./6 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti 17. juni (flyttet) Brunlanes J.F.F
17./6 kl 14:00 Neiden Classic Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #7 - 25 Duer Rana J.F.F
16./6 kl 17:00 75 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K
16./6 kl 17:00 Compacsporting 50 sk Tynset J.F.F
16./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
16./6 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 5 Leksvik J.F.F
16./6 kl 15:00 Åpent LK-kval kveldsstevne Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 12:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
15./6 kl 17:30 Leirduesticup del 3 Kroken J.F.F
15./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
13./6 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
13./6 kl 10:00 100 skots JT/NT Os J.F.L
13./6 kl 10:00 FM Jegertrap (LK kval 100sk) + finale Bardu J.F.F
13./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
13./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap JT Sør-Varanger J.F.F
13./6 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
13./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
13./6 kl 09:00 Opplandscup- 100 skudd Heidal J.F.F
13./6 kl 08:00 LM jegertrap Opdal J.F.L
12./6 kl 14:00 Neiden Classic 100 LK Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
12./6 kl 10:00 100skudd compac sporting Narvik P.K.
12./6 kl 10:00 FM jegertrap - Herøy og sande JFF Herøy og Sande J.F.F
12./6 kl 10:00 Fm jegertrap 50 skudd+finale Nidaros J.S.K
12./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
12./6 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
12./6 kl 10:00 skeet 125 Sandefjord L.S.
12. til 13./6 kl 09:00 Kjerringlorten 300sk+f (også 3 stk Lk-Kval) Brønnøy J.F.F
12./6 kl 09:00 FM LEIRDUESTI 2021 Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap NordTrøndelag - JegerTrap Namdalseid J.F.L
12./6 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
12./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
12./6 kl 09:00 Opplandscup 50 skudd FM 2021 Heidal J.F.F
11./6 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
11./6 kl 14:00 Recover - Bedriftsskyting (Priv arr.) Rana J.F.F
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 2021 - 50 duer leirduesti Neiden og Omegn J.F.F
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 21 - DTL Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 18:00 Generalprøve FM Namdalseid J.F.L
9./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #6 - 25 Duer Rana J.F.F
9./6 kl 19:00 Åpent LK-kval kveldsstevne Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 6 Bodø J.F.F
9./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 17:30 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
9./6 kl 17:00 50 skudd jt Nidaros J.S.K
9./6 kl 17:00 JT klubbmesterskap 2021 Tynset J.F.F
9./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
9./6 kl 16:00 SPH Trap Rana J.F.F
8./6 kl 20:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
8./6 kl 18:00 100 skudd Leirduesti Levanger J.F.L
8./6 kl 18:00 Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F
8./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
8./6 til 10./9 kl 17:00 Cupen 2021 Røros J.F.F
7./6 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F
6./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap NJFF Sogn.fj./NordiskTrap,100 skudd Eid J.F.L
6./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lindesnes J.F.F
6./6 kl 10:00 Skeet 125 (Prøve NM) Sarpsborg og Omegn J.F.F
6./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ringebu og Fåvang J.F.F
6./6 kl 08:00 BERETTA Norgescup - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG Bjørkelangen J.F.F
5. til 6./6 kl 17:00 Haglbyger i midnattsol del 2 Kautokeino J.F.F
5. til 6./6 kl 17:00 Haglbyger i midnattsol del 3 Kautokeino J.F.F
5./6 kl 10:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
5./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
5./6 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lindesnes J.F.F
5. til 6./6 kl 09:00 Ranatreffen 300sk(også 3 stk Lk-Kval) Rana J.F.F
5./6 kl 09:00 Korgsmellet 100 sk. Korgen og Hemnes J.F.F
5./6 kl 09:00 Åpent stevne 100 duer sti Vadsø J.F.F
5. til 6./6 kl 08:00 Haglbyger i midnattsol del 1 Kautokeino J.F.F
5./6 kl 08:00 BERETTA Norgescup - Leirduesti - 100 duer - LØRDAG Bjørkelangen J.F.F
4./6 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
3./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
3./6 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F
3./6 kl 17:00 Åpent 50 duer jegertrap Vadsø J.F.F
3./6 kl 11:00 Rekruteringsstevne Jegertrap Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L
2./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #5 - 25 Duer Rana J.F.F
2./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 17:00 75 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K
2./6 kl 17:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting
2./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
2./6 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 4 Leksvik J.F.F
1./6 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (1:4) Andøy J.F.F
1./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
1./6 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
1./6 kl 17:00 50sk Jegertrap Orkla J.F.F
1./6 kl 17:00 Kveldstevne Leirduesti RingeriksCup Buttentjern J.F.F
Mai
30./5 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
30./5 kl 10:00 Compak Sporting 100 duer - Søndag 30. Mai Frogn J.F.F
30./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
30./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti Jæren J.F.L
30./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 LK kval Kroken J.F.F
30./5 kl 09:00 Opplandscup Alvdal Alvdal J.F.F
30./5 kl 08:00 LM LEIRDUESTI Levanger J.F.L
29./5 kl 10:00 Treningsstevne OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
29./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
29./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd kombistevne/LK kval + finale Harstad J.F.F
29. til 30./5 kl 09:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F
29./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
29./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Jæren J.F.L
29./5 kl 09:00 Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark Tynset J.F.F
29./5 kl 09:00 Skeet 125 - (START kl 09:00!) Bergen L.K.
29./5 kl 08:00 FM LEIRDUESTI Levanger J.F.L
28./5 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
27./5 kl 18:00 Trening Compak Sporting Torsdager på Grasåsen Bjørkelangen J.F.F
27./5 kl 17:00 Åpent 50 duer jegertrap Vadsø J.F.F
26./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #4 - 25 Duer Rana J.F.F
26./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #8 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
26./5 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 5 Bodø J.F.F
26./5 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F
26./5 kl 18:00 Åpent Klubbmesterskap Jegertrap 50skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
26./5 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
26./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 3 (25 sk.+ 60 sk. finale) Bergen L.K.
26./5 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 3 Leksvik J.F.F
26./5 kl 07:00 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
25./5 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
25./5 kl 17:00 50sk Jegertrap Orkla J.F.F
24./5 kl 10:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 3 (NOJFF) Neiden og Omegn J.F.F
24./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
24./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
24./5 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
24./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Pinsecup Ringebu og Fåvang J.F.F
24./5 kl 09:00 Stemtjønn Treffen 2021 Songdalen L.K.
23./5 kl 21:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
23./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
23./5 kl 10:00 Stemtjønn Treffen 2021 Songdalen L.K.
23./5 kl 10:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 2 (SVJFF) Neiden og Omegn J.F.F
23./5 kl 09:00 Fitasc sporting 75 duer- Levanger Nidaros S.K.
23./5 kl 09:00 NT-100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
23./5 kl 09:00 Opplandscup- 50 skudd Pinsecup Fron J.F.F
22./5 kl 11:00 Skeet 125 duer Åsnes Åsnes J.F.F
22. til 23./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug og Leirfjord J.F.F
22./5 kl 10:00 100 skudds JT/NT Os J.F.L
22./5 kl 10:00 Jakt og Friluft del 2 Sannidal J.F.F
22./5 kl 10:00 Stemtjønn Treffen 2021 Songdalen L.K.
22./5 kl 09:00 Fitasc sporting 75 duer Nidaros S.K.
22./5 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F
22./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Pinsecup Kvam J.F.F
22./5 kl 09:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 1 (VSSK) Varanger S.S.K
21./5 kl 21:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
21./5 kl 16:00 Stemtjønn Treffen 2021 Songdalen L.K.
20./5 kl 18:00 Torsdags-trap 20.05.21 test/trening Namdalseid J.F.L
20./5 kl 17:00 Gunstock 50 duer Alta J.F.F
19./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #3 - 25 Duer Rana J.F.F
19./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #7 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
19./5 kl 17:00 75 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K
18./5 kl 21:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
18./5 kl 18:00 Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F
18./5 kl 18:00 Trening på leirduesti for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
18./5 kl 17:00 Leirduesti-cup del 2 Kroken J.F.F
16./5 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
16./5 kl 10:00 100 skudd JT/ NT Bergens J.F.
16./5 kl 09:00 100 skudd Leirduesti "Simokongen" Karmøy J.F.N.F
16./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
16./5 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk trap LK kval 100 skudd. Støren J.F.F
16./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ringebu og Fåvang J.F.F
15./5 kl 10:00 Mai-Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
15./5 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
15./5 kl 09:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
15./5 kl 09:00 100 skudd Kompakt Leirduesti Karmøy J.F.N.F
15./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
15./5 kl 09:00 100 skudd trap med lk kval. Nidaros J.S.K
15./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ringebu og Fåvang J.F.F
15./5 kl 09:00 PRØVE NM JT - Polvotten 3, 100sk LK kval Målselv J.F.F
15./5 kl 08:00 Kurs i mental trening Østre Viken S.S.K
14./5 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
14./5 kl 10:00 PRØVE NM JT - Polvotten 2, 100sk LK kval Målselv J.F.F
14./5 kl 09:00 100 skudd trap med lk kval Nidaros J.S.K
13./5 kl 10:00 100sk sporttrap/promatictrap Levanger J.F.L
13./5 kl 10:00 PRØVE NM JT - Polvotten 1, 100sk LK kval Målselv J.F.F
13./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
13./5 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
13./5 kl 09:00 100sk Jegertrap/LK kval Orkla J.F.F
13./5 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Skien J.F.F
12./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #2 - 25 Duer Rana J.F.F
12./5 kl 20:00 Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap Team Hagleskyting
12./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #6 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
12./5 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 4 Bodø J.F.F
12./5 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 2 Leksvik J.F.F
11./5 kl 21:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
11./5 kl 18:00 Test Trap 2 Namdalseid J.F.L
11./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
11./5 kl 17:00 Eibypokalen 50 duer Alta J.F.F
11./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 2 (50 sk.) Bergen L.K.
11./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
9./5 kl 10:00 100 skudd Compak Sporting Rindal S.S.
9./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
9./5 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
9./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Kvam J.F.F
8. til 9./5 kl 14:00 Trøndertreffen Opdal J.F.L
8. til 9./5 kl 10:00 Birger`s minnestevne Sør-Varanger J.F.F
8. til 9./5 kl 10:00 Leirduesti/supersporting Eidskog J.F.F
8./5 kl 10:00 100 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K
8./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
8./5 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
8./5 kl 10:00 Skeet 125 8.mai 2021 Sandefjord L.S.
8./5 kl 09:00 OL Trap stevne Østre Viken S.S.K
8./5 kl 09:00 Opplandscup 2021 Kvam J.F.F
7./5 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
7./5 kl 17:00 Leirduesti-cup Kroken J.F.F
6./5 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F
6./5 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
5./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #1 - 25 Duer Rana J.F.F
5./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #5 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
5./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 1 (50 sk.) Bergen L.K.
4./5 til 28./10 kl 18:00 Trening 2021 med restriksjoner Brønnøy J.F.F
4./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
4./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
4./5 til 9./9 kl 17:00 Byggern Cup Vadsø J.F.F
4./5 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Buttentjern J.F.F
3./5 kl 18:00 Treningskveld i Trampen Sokna L.K.
2./5 kl 16:00 Bonus Stevne - Søndag - Compak Sporting Rana J.F.F
2./5 kl 11:00 Bohus cup (LK-Kval) - 100 skudd + finale Rana J.F.F
2./5 kl 11:00 Kombistevne 100sk LK kval Målselv J.F.F
2./5 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Hedrum J.F.L
2./5 kl 10:00 Jegertrap 100 SK Åsane J.F.F
2./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 LK kval Kroken J.F.F
2./5 kl 10:00 skeet 125 2.mai 2021 Sandefjord L.S.
2./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
2./5 kl 09:00 Jegertrap 50 duer Opplandscup- Løiten J.F.F Løiten J.F.F
2./5 kl 09:00 OL Trap 125 skudd Østre Viken S.S.K
1./5 til 10./9 kl 17:00 Treningscup 2021 Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L
1./5 kl 16:00 Bonus Stevne - Compak Sporting Rana J.F.F
1./5 kl 12:00 Kombistevne 100sk LK kval Målselv J.F.F
1./5 kl 11:00 Compak sporting treningsstevne Åmot J.F.F
1./5 kl 11:00 Helgeland Marinasystemer Vandrepremie (LK-Kval) Rana J.F.F
1./5 kl 11:00 trening sporting Åmot J.F.F
1./5 kl 10:00 Compac/sti 50 skudd Skien J.F.F
1./5 kl 10:00 skeet 125 1. mai 2021 Sandefjord L.S.
1./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
1./5 kl 09:00 !!! AVLYST !!! Frogn JFF - 50 Duers Leirduesti - 1. Mai Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 Jegertrap 50 duer Opplandscup- Løiten J.F.F Løiten J.F.F
April
29./4 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti Brunlanes J.F.F
28./4 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #4 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
28./4 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 3 Bodø J.F.F
28./4 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F
28./4 kl 17:30 75 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K
28./4 kl 16:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
25./4 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
25./4 kl 10:00 AVLYST COVID-19 Glåmdalscup supersporting Kongsvinger J.F.F
25./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
25./4 kl 10:00 OL Trap kurs Østre Viken S.S.K
25./4 kl 09:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
25./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Opplandscupen Ullensaker J.F.F
25./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
25./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
24./4 kl 14:00 Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Sporting (privat arr.) Rana J.F.F
24./4 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
24./4 kl 10:00 AVLYST COVID-19 Glåmdalscup supersporting Kongsvinger J.F.F
24./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
24./4 kl 10:00 Leirduesti 50 + Finale Kristiansand S J.F.F
24./4 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
24./4 kl 09:00 Avlyst pga Covid-19 | ÅOJFF Jegertrap - 50 Skudd. Åndalsnes og Omegn J.F.F
24./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Opplandscupen Ullensaker J.F.F
24./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
24./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F
24./4 kl 09:00 Skeet 125 SK (NB! Start kl 09:00) Bergen L.K.
21./4 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #3 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
21./4 kl 18:00 Leirdue-trening Brunlanes J.F.F
21./4 kl 17:00 50 skudd jegertrap. Nidaros J.S.K
21./4 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 1 Leksvik J.F.F
20./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
20./4 kl 17:00 100 skudd lk kval Narvik P.K.
19./4 kl 17:00 Leirdue-egentrening Brunlanes J.F.F
18./4 kl 19:00 OL Trap stevne Østre Viken S.S.K
18./4 kl 10:00 Bergen GrandPrix Leirduesti 100 SK Åsane J.F.F
18./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 LK Kristiansand S J.F.F
18./4 kl 10:00 NT 100sk LK kval Målselv S.S.K
18./4 kl 10:00 Skeet 125 Skudd (Vurderingsstevne) Åmot J.F.F
18./4 kl 09:00 Fylkesmesterskap Østfold leirduesti søndag 18.april Moss og Omegn J.F.F
17./4 kl 11:00 200 skudds trenings stevne Brønnøy J.F.F
17./4 kl 10:00 Jegertrap 50sk + finale Haugesund og Omegn J.F.F
17./4 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK Songdalen L.K.
17./4 kl 10:00 NT 100sk LK kval Målselv S.S.K
17./4 kl 10:00 Skeet 125 Skudd (Vurderingsstevne) Åmot J.F.F
17./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
17./4 kl 09:00 Leirduesti 100 skudd lørdag 17.april Moss og Omegn J.F.F
14./4 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #2 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
14./4 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 2 Bodø J.F.F
11./4 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lindesnes J.F.F
11./4 kl 09:00 Supersporting 100duer - Løiten JFF Løiten J.F.F
10./4 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lindesnes J.F.F
10./4 kl 10:00 OL Trap kurs for damer Østre Viken S.S.K
10./4 kl 09:00 Supersporting 100duer - Løiten JFF Løiten J.F.F
7./4 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #1 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
7./4 kl 17:00 Skeet 75 SK Treningsstevne #4 Bergen L.K.
6./4 kl 18:00 Bodø Industri's VP Bodø J.F.F
5./4 kl 10:00 Compak 50sk Skien J.F.F
4./4 kl 12:00 Påsketreffen NT LK kval 100sk Målselv S.S.K
3./4 kl 12:00 Påsketreffen NT LK kval 100sk Målselv S.S.K
3./4 kl 10:00 Påskehare Kautokeino J.F.F
3./4 kl 10:00 Påskekarusellen del 2, og Jakte og Friluftcup Sannidal J.F.F
1./4 kl 09:00 Påskestevne jegertrap Kroken J.F.F
1./4 kl 09:00 Påskestevne kompakt-sti Kroken J.F.F
Mars
31./3 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
30./3 kl 18:00 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
28./3 kl 11:00 Mangholmheia grand prix 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F
28./3 kl 10:00 100 Skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
28./3 kl 10:00 Compak Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest Team Sørvest
28./3 kl 10:00 Uttakstevne 125 Duer OL-Trap