www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Team Sørvest
 
Fitasc Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest - Team Sørvest
27. mars 2021

Oppdatert: 14.06.2021 kl 17:55

Resultater sammenlagt

Jury: Ikke registrert.

1.
Henriette Schibstad

Team Sørvest
Tom Erik Fjelde Kvinnsland

Team Sørvest
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
Richard Rasmussen

(ingen klubb)
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
Jone Haugland

(ingen klubb)
Geir Kvilhaugsvik

Team Sørvest
Simon Sommerfeld

(ingen klubb)
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
Zain Rage

Team Sørvest
Imre Hole

Time S.S.K
Balder Hole

Time S.S.K
Marius Johansson

Bergen L.K.
Murat Demir

Team Sørvest
Rune Aasheim

Team Sørvest
Joakim Bore

(ingen klubb)
Lisa A. Eriksen

(ingen klubb)
Karl Even Lyngstad

Nordvegen L.K.
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
Håkon Lode Thorsen

Time S.S.K
Marco Verdecchia

(ingen klubb)
Isac Ynnesdal

Bømlo S.S.K
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
Eirik Nordbø

Nordvegen L.K.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
Øyvind Steinsbø

Team Sørvest
Jens Magne Stavland

Team Sørvest
Geir Walland

Team Sørvest
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
Frode Melberg

(ingen klubb)
David Holand

Nordvegen L.K.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
Anders Vedøy

Team Sørvest
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
Rune Sundli

Team Sørvest
Jan Francois Hoffmann

Team Sørvest
Nicolai Ynnesdal

Bømlo S.S.K
Gro Anita Ynnesdal

Bømlo S.S.K
Tommy Fjelde

Team Sørvest
Jon Kvilhaugsvik

Team Sørvest
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
Kjell Arnt Stava

(ingen klubb)
Stian Eikåsen

Team Sørvest
Raymond Skaar

(ingen klubb)
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)