www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2020 - LEIRDUE.NET
2020

Oppdatert: 15.11.2020 kl 14:00

Klasseføring 2020


Klasse A
1.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
100
1.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
1.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
100
1.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100
1.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
100
1.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
100
1.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
100
1.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
100
1.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
100
10.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
10.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
99
10.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
99
10.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
10.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
10.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
99
10.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
99
10.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
99
10.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
99
10.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
99
10.
John Solbakken

Biri J.F.F
99
10.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
99
10.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
99
10.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
24.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
98
24.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
24.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
24.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
98
24.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
98
24.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
98
24.
Frank Våden

Gaula S.S.K
98
24.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
98
24.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
98
24.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
98
24.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
98
24.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
98
24.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
98
24.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
98
38.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
97
38.
Tommy Andersen

Siljan S.S.
97
38.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
97
38.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
97
38.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
38.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
38.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
97
38.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97
38.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
97
38.
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
97
38.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
38.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
38.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
97
38.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
97
38.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
97
38.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
97
38.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
38.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
97
38.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
38.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
97
38.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
59.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
96
59.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
96
59.
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
96
59.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
96
59.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
96
59.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
96
59.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
96
59.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
96
59.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
96
59.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
96
59.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
96
59.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
59.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
96
59.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
96
59.
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
96
59.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
96
59.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
96
59.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
77.
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
95
77.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
95
77.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
95
77.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
95
77.
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
95
77.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
95
77.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
95
77.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
95
77.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
95
77.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
95
77.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
77.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
77.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
95
77.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
77.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
77.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
95
77.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
95
77.
Roy Helli

Biri J.F.F
95
77.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
95
77.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
95
77.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
95
77.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
95
77.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
95
77.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
95
77.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
95

Klasse B
1.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
1.
Stig Rune Nørbech

Nordvestlandet L.K.
94
1.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
94
1.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
94
1.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
94
1.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
94
1.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
94
1.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
94
1.
Haso Music

Kismul S.S.K
94
1.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
94
1.
Klas Inge Elisenberg

Løiten S.S.
94
1.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
94
1.
Kristian Tolaas Lillevik

Nordvestlandet L.K.
94
1.
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
94
1.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
94
1.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
94
1.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
94
1.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
94
1.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
94
1.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
94
1.
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
94
1.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
94
1.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
94
1.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
94
1.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
94
1.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
94
27.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
93
27.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
93
27.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
93
27.
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
93
27.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
93
27.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
93
27.
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
93
27.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
93
27.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
93
27.
Esteban Dios

Nidaros S.K.
93
27.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
93
27.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
93
27.
Morten Berg

Romerike S.S.K
93
27.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
93
27.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
93
27.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
93
27.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
27.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
93
27.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
27.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
93
27.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
93
27.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93
27.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
93
27.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
93
27.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
93
27.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
93
53.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
92
53.
Bjørn Moe

(ingen klubb)
92
53.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
92
53.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
92
53.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
92
53.
Henning Løkken

Tynset J.F.F
92
53.
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
92
53.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
92
53.
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
92
53.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
53.
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
92
53.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
92
53.
Roar Njærheim

Time S.S.K
92
53.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
92
53.
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
92
53.
Ole Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
53.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
92
53.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
92
53.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
92
53.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
92
53.
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
92
74.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
91
74.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
91
74.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
91
74.
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
91
74.
Stian Johansen

Skien J.F.F
91
74.
Frode Skinstad

(ingen klubb)
91
74.
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
91
74.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
91
74.
Magne Ettestad

(ingen klubb)
91
74.
Tor Morten Larsen

Nedre Glomma S.S.K
91
74.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
91
74.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
91
74.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
74.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
91
74.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91
74.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
91
90.
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
90
90.
Rune Hagen

Skien J.F.F
90
90.
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
90
90.
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
90
90.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
90
90.
Aslak Tønneberg

(ingen klubb)
90
90.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
90
90.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
90
90.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
90
90.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
90
90.
Raymond Skaar

Bergen L.K.
90
90.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
90
90.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
90

Klasse C
1.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
89
1.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
89
1.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
89
1.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
89
1.
Simon Åsheim

(ingen klubb)
89
1.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
89
1.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
89
1.
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
89
1.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
89
1.
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
89
11.
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
11.
Dan Randa

Alta J.F.F
88
11.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
88
11.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
88
11.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
88
11.
Kjetil Roos

Nedre Glomma S.S.K
88
11.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
88
11.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
88
11.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
11.
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
88
11.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
11.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
88
11.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
88
11.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
88
11.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
88
11.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
88
11.
Håvard Gaski Brevik

Varanger S.S.K
88
28.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
87
28.
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
87
28.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
87
28.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
87
28.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
87
28.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
87
28.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
87
28.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
87
36.
John-Aage Torgersen

Team Hagleskyting
86
36.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
86
36.
Ronny Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
86
39.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
85
39.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
85
39.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
85
39.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
85
39.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
85
39.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
85
45.
John Eriksen

Trøgstad J.F.F
84
45.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
84
45.
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
84
45.
Ali Keser

Skien J.F.F
84
45.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
84
45.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
84
45.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
84
45.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
84
53.
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
83
53.
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
83
53.
Mihkkal Ante Oskal

(ingen klubb)
83
53.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
83
53.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
83
58.
Ingar Solberg

Nordvestlandet L.K.
82
58.
Jan Kåre H. Tveter

Sør-Odal P.K.
82
58.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
82
58.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
82
58.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
82
63.
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
81
63.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
81
63.
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
81
63.
Christopher Store

Varanger S.S.K
81
67.
Torstein Røysland

Kristiansand S J.F.F
80
68.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
68.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
79
70.
Arnold Klokseth

Bergen L.K.
78
71.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
77
71.
Kenneth Aabel

Songdalen L.K.
77
71.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
77
74.
Terje Flemmen

(ingen klubb)
76
74.
Arne Stensland

(ingen klubb)
76
76.
Thomas Keidel

Biri J.F.F
75
76.
Mats Rosaas

Songdalen L.K.
75
78.
Kenneth Hanssen

Moss og Omegn J.F.F
74
78.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
74
80.
Morten Larsen

Sannidal Trap
73
81.
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
72
81.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
72
83.
Jøran Røsaker

(ingen klubb)
71
84.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
69
84.
Pål Sidhu

Vestre Toten J.F.F
69
86.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
66
87.
Svein Gislerud

Krødsherad J.F.F
55
88.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
19

Klasse K1
1.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
96
2.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
95
2.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
95
2.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
5.
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
5.
Monica Skår

Løiten S.S.
94
7.
Line Våden

Nidaros S.K.
93
7.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
93
9.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
91
10.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
90
10.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
90

Klasse K2
1.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
1.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
89
1.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
89
4.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
88
4.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
4.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
88
7.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
87
7.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
87
7.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
87
10.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
85
11.
Linda Beate Heitmann

Alta J.F.F
85
11.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
85
14.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
14.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
84
14.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
84
14.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
84
18.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
83
19.
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
80
20.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
79
21.
Hege Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
78
21.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
78
23.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
76
23.
Ann Jeanette Tornsberg

Nedre Glomma S.S.K
76
25.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
73
26.
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
71
27.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
70
28.
Tove Solheim

Skien J.F.F
69
28.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
69
30.
Grete Skum Haldorsen

Alta J.F.F
68
31.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
66
32.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
61
32.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
61
34.
Eva Cathrine Nilsen

Alta J.F.F
57

Klasse J
1.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
98
3.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
97
3.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
97
5.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
94
5.
Jon Fredrik Vesteng

Trøgstad J.F.F
94
5.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
94
8.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
93
9.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
91
9.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
91
11.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
90
11.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
11.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
90
11.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
90
11.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
90
11.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
90
17.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
89
18.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
88
18.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
88
20.
Alexander Tønnessen

Lindesnes J.F.F
87
21.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
86
22.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
85
23.
Arne August Brøvig

Songdalen L.K.
84
24.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
83
25.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
79
26.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
78
26.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
78
28.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
73
28.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
73
30.
Camilla Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
67
31.
Sofie Flaterås

Kismul S.S.K
58
32.
Alexsander Stausland

Songdalen L.K.
57
33.
Oliver Schröder

Kismul S.S.K
48

Klasse U
1.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
1.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
3.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
95
4.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
5.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
90
6.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
88
7.
Truls Fredriksen

Eidsberg J.F.F
87
8.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
86
8.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
86
8.
Olav Gaptjern

Krødsherad J.F.F
86
11.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
85
11.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
85
13.
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
82
14.
Isak Magga

Neiden og Omegn J.F.F
81
15.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
79
16.
Markus Sjøholt

Eidsberg J.F.F
69
16.
Emma Rønning

Kroken J.F.F
69
18.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
67
19.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
64
20.
Håvard Øygarden

Kroken J.F.F
51
21.
Amalie Hagen

Onsøy J.F.F
46

Klasse V55
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
99
1.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
99
1.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
4.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
98
4.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
98
4.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
4.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
98
4.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
98
4.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
98
4.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
98
4.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
98
4.
Anastasios Kaliafas

Nedre Glomma S.S.K
98
13.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
97
13.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
97
13.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
97
13.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
97
13.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
18.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
96
18.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
96
18.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
96
18.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
18.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
96
18.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
96
24.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
95
24.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
24.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
95
24.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
95
24.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
95
24.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
24.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
95
24.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
95
24.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
95
24.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
95
24.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
95
24.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
95
36.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
94
36.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
94
36.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
94
36.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
94
36.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
94
36.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
94
42.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
93
42.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
93
42.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
93
42.
Harald Roheim

Skien J.F.F
93
42.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
93
42.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
93
42.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
93
42.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
93
42.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
93
42.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
42.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
93
42.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
93
54.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
54.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
92
54.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
92
54.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
92
54.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
92
59.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
91
59.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
59.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
91
62.
Knut Hovland

Krødsherad J.F.F
90
62.
Knut Asbjørn Lia

Kroken J.F.F
90
62.
Rolf Kristian Eilertsen

Ullensaker J.F.F
90
62.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
62.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
90
62.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
90
62.
Harald Haugom

Sannidal Trap
90
62.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
90
70.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
89
70.
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
89
70.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
89
70.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
89
70.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
89
70.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
89
76.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
88
76.
Lasse Lier

Onsøy J.F.F
88
76.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
88
76.
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
88
76.
Jan Erik Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
76.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
88
82.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
87
82.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
87
82.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
87
82.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
87
82.
Mette Syvertsen

Skien J.F.F
87
87.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
84
87.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
84
87.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
84
87.
Thorvid Skjelle

Krødsherad J.F.F
84
91.
John Øivind Vigsnes

Kristiansand S J.F.F
82
91.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
82
91.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
82
91.
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
82
95.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
81
95.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
81
97.
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
80
98.
Gro Stene

Eidsberg J.F.F
79
99.
Jens Andreassen

Alta J.F.F
78
100.
Reidar Johansen

Vefsn P.K.
77
100.
Olafur Halldorsson

(ingen klubb)
77
102.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
74
103.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
67
104.
Frank Fossum

Eidsberg J.F.F
58
105.
Stein Arne Bergsland

Nedre Glomma S.S.K
34

Klasse V65
1.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
99
2.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
97
2.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
97
2.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
97
5.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
5.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
94
5.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
94
5.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
94
5.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
10.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
93
10.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
93
10.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
93
10.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
93
10.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
93
15.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
92
15.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
92
15.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
92
15.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
92
15.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
92
15.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
21.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
21.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
91
23.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
90
23.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
23.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
90
26.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
89
27.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
27.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
88
27.
Raymond Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
30.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
87
30.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
87
32.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
86
33.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84
33.
Audun Vevle

Bergen L.K.
84
33.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
84
33.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
84
37.
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
83
38.
Peer Aasarød

(ingen klubb)
82
38.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
82
38.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
82
41.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
77
42.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
76
43.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
75
44.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
74
45.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
67
46.
Bente Troye

Askvoll og Holmedal L.K.
65
47.
Jakob Eirik Mjelde

Lindesnes P.K.
59

Klasse V73
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
98
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
97
3.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
96
3.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
96
5.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
95
5.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
95
7.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
94
7.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
94
9.
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
9.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
91
9.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
12.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
89
12.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
89
12.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
89
15.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
87
16.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
86
16.
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
86
16.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
86
16.
Vidar Tors

Skien J.F.F
86
16.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
86
21.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
84
22.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
81
23.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
80
24.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
78
24.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
78
26.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
77
27.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
74
28.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
67
28.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
67
30.
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
66
31.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
44
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)