www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Romerike S.S.K
 
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd - Romerike S.S.K
16. juni 2019

Oppdatert: 16.06.2019 kl 16:00

Resultater klassedelt

Jury: Ole Johnny Oterholt, Ole Petter Gulbrandsen, Morten Berg

Klasse A
Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
25242525Sum: 99
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
24252524Sum: 98
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
24252322Sum: 94
Rokas Abazorius
Lørenskog S.S.
22242124Sum: 91
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
24192423Sum: 90
Marius Opdal
Nidaros S.K.
23222223Sum: 90
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
2325220Sum: 70

Klasse B
Aslak Tønneberg
(ingen klubb)
23232123Sum: 90
Jan Bålerud
Grasåsen S.S.
21232321Sum: 88
Trond Henning Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23241822Sum: 87
John Solbakken
Biri J.F.F
24202320Sum: 87
Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
17162020Sum: 73

Klasse C
Håkon Ekornrud
Askvoll og Holmedal L.K.
21202224Sum: 87
Ted Fiskerud
Trøgstad J.F.F
24182321Sum: 86
Tomasz Pochron
Lørenskog S.S.
20232221Sum: 86
Christian Ekstrøm
Romerike S.S.K
16181919Sum: 72

Klasse J
Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F
24252324Sum: 96

Klasse K1
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
23222223Sum: 90
Line Våden
Nidaros S.K.
22212421Sum: 88
Solveig Walaker
Romerike S.S.K
18232023Sum: 84
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
18202223Sum: 83
Monica Vennevik
Gaula S.S.K
20202220Sum: 82

Klasse K2
Monica Kippernes Rånes
Gaula S.S.K
22212225Sum: 90
Rikke Alina Haugland
Nedre Glomma S.S.K
20212419Sum: 84
Lena Reppe
Romerike S.S.K
21181825Sum: 82
Else-Brit Jensen
Arbeidernes J.F.F Halden
18222121Sum: 82
Lise Kristin Haugland
Nedre Glomma S.S.K
21192319Sum: 82
Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
21221819Sum: 80
Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
22202018Sum: 80
Signe Marie Drabløs Myrvold
Ullensaker J.F.F
18162421Sum: 79
Ina Marie Hemstad
Sarpsborg og Omegn J.F.F
20152019Sum: 74

Klasse U
Fredrik Fiskerud
Trøgstad J.F.F
24232324Sum: 94
Ida Sofie Ekornrud
Askvoll og Holmedal L.K.
20201923Sum: 82

Klasse V55
Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
24212525Sum: 95
Per Kristian Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
20242324Sum: 91
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
25212322Sum: 91
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
21242117Sum: 83

Klasse V65
Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F
23252425Sum: 97
Raymond Price
Ullensaker J.F.F
22252319Sum: 89
Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
24182024Sum: 86
Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
19221716Sum: 74

Klasse V73
Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
23252523Sum: 96
Gunnar Pedersen
Romerike S.S.K
19211822Sum: 80
Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
20201520Sum: 75
Leif Nordhagen
Enebakk J.F.F
1915919Sum: 62
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)