www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
SM-Kval Nimrod 2018-03-18 Uddevalla - LEIRDUE.NET
18. mars 2018

Oppdatert: 24.03.2018 kl 19:00

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.

Klasse A
1. Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
97Sum: 97
2. Robert Elmgren
Sverige
95Sum: 95
3. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
94Sum: 94
4. Peter Svensson
Sverige
93Sum: 93
5. Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
93Sum: 93
6. Bo Nilsson
Sverige
93Sum: 93
7. Terje Hansen
Nedre Glomma S.S.K
92Sum: 92
8. Anastasios Kaliafas
Kautokeino J.F.F
92Sum: 92
9. Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F
92Sum: 92
10. Johan Ros
Sverige
92Sum: 92
11. Robert Henriksson
Sverige
92Sum: 92
12. Arne Isaksson
Sverige
91Sum: 91
13. Martin Jansson
Sverige
91Sum: 91
14. Klemet Anders Sara
Kautokeino J.F.F
89Sum: 89
15. Leif Bjerkland
Eidsberg J.F.F
88Sum: 88
16. Bastian Hagen
Onsøy J.F.F
87Sum: 87
17. Tom R. Jensen
Romerike S.S.K
87Sum: 87
18. Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
82Sum: 82

Klasse B
1. Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F
90Sum: 90
2. Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
90Sum: 90
3. Even André Kammen
Nordvestlandet L.K.
89Sum: 89
4. Leif Rune Lorang Jasper
Nedre Glomma S.S.K
88Sum: 88
5. Peter Karlsson
Sverige
87Sum: 87
6. Jonatan Bjørnerød Haga
Eidsberg J.F.F
86Sum: 86
7. Lars Edvardsson
Sverige
86Sum: 86
8. Stefan Hansson
Sverige
86Sum: 86
9. Ronny Syversen
Råde J.F.F
85Sum: 85
10. Tore Willy Eriksen
Onsøy J.F.F
85Sum: 85
11. Emil Sjöstrand
Sverige
84Sum: 84
12. Peter Nilsson
Sverige
83Sum: 83
13. Claes Gustavsson
Sverige
83Sum: 83
14. Morten Grefslie
(ingen klubb)
81Sum: 81
15. Lars Rino Heyerdahl
Nedre Glomma S.S.K
81Sum: 81
16. Thomas Paulsen
Onsøy J.F.F
79Sum: 79
17. Daniel Andersson
Sverige
79Sum: 79
18. Douglas Hjartinge
Sverige
77Sum: 77

Klasse C
1. Olav Knai
Ullensaker J.F.F
80Sum: 80
2. Line Martinsen
Romerike S.S.K
79Sum: 79
3. John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F
78Sum: 78
4. Rune Aukland
Eidsberg J.F.F
78Sum: 78
5. Thor-Anders Gjulem
Eidsberg J.F.F
77Sum: 77
6. Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
73Sum: 73
7. Stian Føskerud
Fet J.F.F
72Sum: 72
8. Sven Roar Gran
Nedre Glomma S.S.K
71Sum: 71
9. Lise Kristin Haugland
Nedre Glomma S.S.K
70Sum: 70
10. Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
70Sum: 70
11. Lene Lindstøm
Sverige
68Sum: 68
12. Jakob Rasmussen
Frogn J.F.F
66Sum: 66
13. Edwin Karlsson
Sverige
64Sum: 64
14. Lars-Erik Jonsson
Sverige
63Sum: 63
15. Karianne Lund Lier
Onsøy J.F.F
57Sum: 57
16. Mads Hansen
Fet J.F.F
45Sum: 45
17. Stein Arne Bergsland
Nedre Glomma S.S.K
45Sum: 45
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)