www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2021 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 15.11.2020 kl 13:45

Ranking 2021 Nordisk trap


Klasse J
LK-kval stevnerSum
1.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
9797194
2.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
9796193
3.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9594189
4.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
9494188
5.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
9393186
6.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
9590185
7.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
9291183
8.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
9189180
9.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
8988177
10.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
8888176
11.
Tobias Granly Tønnesen

Songdalen L.K.
8887175
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8887175
13.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
8787174
14.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
8686172
15.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
8585170
16.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
8279161
17.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
7978157
18.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
8068148
19.
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
7572147
20.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
7569144
Kristian Storvoll

Korgen S.S.K
7965144
22.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
6452116
23.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
9393
24.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
9090
25.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
7979
26.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
7878
27.
Fredrik Stål

Songdalen L.K.
6666
28.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
4141

Klasse V55
LK-kval stevnerSum
1.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
9999198
2.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
9997196
3.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
9897195
4.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
9797194
5.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
9795192
6.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9694190
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
9694190
Jo Terje Sagmo

Gaula S.S.K
9595190
9.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
9594189
10.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
9593188
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9494188
12.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
9592187
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
9592187
14.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
9591186
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
9492186
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9492186
17.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
9392185
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
9392185
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
9392185
20.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
9292184
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
9292184
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9490184
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9391184
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
9292184
25.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
9291183
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
9588183
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
9291183
28.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
9389182
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
9191182
30.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
9190181
Roger Pedersen

Rana J.F.F
9586181
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
9190181
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9190181
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
9289181
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
9190181
36.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
9288180
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
9189180
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9387180
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
9189180
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9288180
41.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
9089179
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9089179
43.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
9187178
44.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
9087177
45.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
8986175
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
8986175
47.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
9084174
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
8886174
Rolf Kristian Eilertsen

Ullensaker J.F.F
8985174
50.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
8786173
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
8984173
Harald Hindrumsen

Korgen S.S.K
9083173
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
8786173
54.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
8884172
55.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
8784171
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
8982171
57.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
8585170
58.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
8683169
Svein Granøien

Gaula S.S.K
8980169
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
8782169
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
8683169
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
8584169
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
8584169
64.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
8682168
65.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
8481165
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
8481165
67.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
8178159
68.
Lars Ottar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7978157
69.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
7878156
70.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
9191
71.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
9090
72.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
8888
73.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
8181
74.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
8080
75.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
7777
76.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
7272
77.
Geir Walland

Stavanger L.K.
5757

Klasse V65
LK-kval stevnerSum
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
9898196
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
9794191
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
9695191
4.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
9494188
5.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
9393186
6.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
9392185
7.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
9391184
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
9391184
9.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
9291183
10.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
9290182
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
9290182
12.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
9190181
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
9190181
14.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
9486180
15.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
9386179
16.
Jan Amundsen

(ingen klubb)
9088178
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
8989178
18.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
8988177
19.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
8786173
20.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8884172
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
8785172
22.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
8585170
23.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
8681167
24.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
8481165
25.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
8281163
26.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
8675161
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
8378161
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
8180161
29.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
8080160
30.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
8178159
31.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
8686
32.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8080
33.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
7979
34.
Audun Vevle

Bergen L.K.
7676
35.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
6868
36.
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
6262

Klasse V73
LK-kval stevnerSum
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
9494188
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
9593188
3.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
9392185
4.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
8989178
5.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
8888176
6.
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8686172
7.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
8685171
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
8685171
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
8685171
10.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
8783170
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
8585170
12.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
8582167
13.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
8280162
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
8478162
15.
Lauritz Manfred Apeland

Stavanger L.K.
7269141
16.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
6665131
17.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8282
18.
Per Bunes

Romerike S.S.K
7575
19.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
6767
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
6767
21.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
5656
22.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
4848
23.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
4747

Klasse S
LK-kval stevnerSum
1.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
10098198
2.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
9998197
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
9998197
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9998197
5.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
9898196
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
10096196
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
9898196
8.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
9897195
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
9897195
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9897195
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
9897195
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
9897195
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9996195
John Solbakken

Biri J.F.F
9897195
15.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9797194
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
9797194
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9896194
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
9797194
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
9896194
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
10094194
21.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9796193
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
9796193
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
9796193
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9796193
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
9895193
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
9796193
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
9796193
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
9796193
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
9796193
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
9895193
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
9796193
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
9895193
33.
Morten Larsen

Sannidal Trap
9696192
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
9795192
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
9696192
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
9894192
37.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9794191
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
9695191
Bjørn Milsteinhaugen

(ingen klubb)
9695191
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9695191
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
9695191
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
9695191
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
9695191
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
9695191
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
9695191
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
9695191
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
9695191
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
9893191
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
9794191
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9695191
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
9794191
52.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
9595190
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
9892190
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9595190
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
9595190
56.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
9594189
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
9594189
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
9594189
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
9594189
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
9594189
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
9594189
Robert Helmo

Gaula S.S.K
9594189
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
9594189
Stian Johansen

Skien J.F.F
9594189
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
9792189
66.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
9494188
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
9494188
Haso Music

Kismul S.S.K
9494188
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9494188
Frode Skinstad

(ingen klubb)
9494188
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
9593188
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
9494188
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
9593188
74.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9493187
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
9493187
Roar Njærheim

Time S.S.K
9592187
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
9691187
Jon Thommesen

Skien P.K.
9592187
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
9592187
80.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
9492186
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9492186
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
9393186
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
9492186
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
9492186
Musa Gitau Anderssen

(ingen klubb)
9690186
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
9591186
87.
Mihkkal Ante Oskal

(ingen klubb)
9689185
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
9590185
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
9392185
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
9392185
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
9392185
Steffen Vik

Kismul S.S.K
9392185
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9491185
94.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
9292184
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9292184
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9391184
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
9391184
Sondre Sannesmoen

Skien J.F.F
9391184
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
9292184
100.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
9291183
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
9390183
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
9291183
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
9390183
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
9291183
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
9489183
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
9291183
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
9291183
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
9291183
109.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
9488182
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
9290182
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
9290182
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
9191182
Tore Kristian Storvoll

Korgen S.S.K
9290182
114.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
9190181
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
9190181
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
9190181
Roy Helli

Biri J.F.F
9586181
Harald Ausland

Time S.S.K
9190181
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
9190181
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
9289181
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
9190181
122.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
9288180
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
9189180
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
9288180
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
9189180
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
9090180
127.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9188179
Esteban Dios

Nidaros S.K.
9089179
129.
Mats Randers

Målselv S.S.K
9187178
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9385178
131.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8988177
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
8988177
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
8988177
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
8988177
135.
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8987176
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
8888176
137.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
9085175
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
8887175
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
8986175
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
8986175
141.
Ronny Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
8886174
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
8985174
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
8886174
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
8886174
145.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
8786173
Thorstein Bjørnstad

(ingen klubb)
8786173
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
8984173
Simen Randem

Enebakk J.F.F
9083173
149.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
8686172
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
8686172
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
8785172
152.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
8685171
Dan Randa

Alta J.F.F
8685171
Tor Morten Larsen

Nedre Glomma S.S.K
8883171
155.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
8585170
Tommy Bergane

Sannidal Trap
8684170
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8684170
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
8981170
Rune Hagen

Skien J.F.F
8783170
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8585170
161.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
8584169
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
8584169
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
8782169
164.
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
8781168
165.
Thomas Andre Benonisen

(ingen klubb)
8582167
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
8978167
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
8582167
168.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
8581166
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
8581166
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8482166
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
8383166
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
8383166
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
8581166
174.
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
8976165
Dan Jøran Munkli

(ingen klubb)
8481165
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
8679165
177.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
8480164
178.
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
8380163
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
8677163
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
8380163
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
8479163
182.
Rune Aasheim

Stavanger L.K.
8277159
183.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
8078158
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
8177158
185.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
7978157
186.
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
8373156
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
7977156
Mats Andreas Buljo

(ingen klubb)
7977156
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
7878156
190.
Svein L Apeland

Haugesund og Omegn L.K.
7976155
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
7877155
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
8471155
193.
Jan Erik Bredesen

Nedre Glomma S.S.K
7876154
194.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
7776153
195.
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
7874152
196.
Stian Røed

Kroken J.F.F
7575150
197.
Kai Håvard Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7572147
198.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
8361144
199.
Frode Isaksen

(ingen klubb)
7964143
200.
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
7268140
201.
Juan Morales

Haugesund og Omegn L.K.
7069139
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
7663139
203.
Thomas Andersen

Arbeidernes J.F.F Halden
7068138
204.
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
6866134
205.
Nicklas Codiglia Løkkeberg

Sarpsborg og Omegn J.F.F
6860128
206.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
7552127
207.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
6956125
208.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
6457121
209.
Kevin Melhus

Lindesnes J.F.F
6058118
210.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
5751108
211.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
9595
212.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
9494
213.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9292
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
9292
215.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
9191
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
9191
Krisander Barka

Songdalen L.K.
9191
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
9191
219.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
9090
220.
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
8989
David Holand

Nordvegen L.K.
8989
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
8989
Trond Eklund

(ingen klubb)
8989
Magne Ettestad

(ingen klubb)
8989
225.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
8888
226.
Stian Rolstad

(ingen klubb)
8787
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
8787
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
8787
Anders Grefslie

(ingen klubb)
8787
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold S.S.K
8787
231.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
8686
Tommy Hadland

Time S.S.K
8686
233.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8585
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
8585
235.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
8484
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
8484
237.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
8383
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
8383
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
8383
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
8383
241.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
8282
242.
Morten Åsheim

(ingen klubb)
8181
243.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
8080
244.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
7979
245.
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
7878
246.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
7676
Terje Arnseth

(ingen klubb)
7676
248.
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
7272
249.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
7171
250.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
7070
251.
Jens Edvard Columnas Vargas

Songdalen L.K.
353166
252.
Martin Simulak

(ingen klubb)
6464
253.
Marius Johansson

Bergen L.K.
6363
254.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
5050
255.
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
4444
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
4444
257.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
4343
258.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
3636
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
3636

Klasse K
LK-kval stevnerSum
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
9695191
2.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
9593188
3.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
9392185
4.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
9390183
5.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
9389182
6.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
8984173
7.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9179170
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
8684170
9.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
8584169
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8980169
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
8880168
12.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
8381164
13.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
8380163
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
8578163
15.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
8279161
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
8378161
17.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
8178159
18.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
7878156
19.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
7876154
20.
Ann Jeanette Tornsberg

Nedre Glomma S.S.K
7675151
21.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
7574149
22.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
7572147
23.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
7369142
24.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
7863141
25.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
7268140
26.
Tove Solheim

Skien J.F.F
7064134
27.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
6766133
28.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
7060130
29.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
6058118
30.
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
6057117
31.
Ann Helene Haugen

Kroken J.F.F
5251103
32.
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
553792
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
9292
34.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
8989
35.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
8181
36.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
8080
37.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
7070
38.
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
6868
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
6868
40.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
6767
41.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
4343
42.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
2828
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)