www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Enebakk J.F.F
 
100 skudd N.T. LK-Kval - Enebakk J.F.F
15. august 2020

Oppdatert: 15.08.2020 kl 15:40

Resultater klassedelt

Jury: Bjørn Haug, Ole Petter Gulbrandsen, Øyvind Syvertsen


Klasse A
1.
John Solbakken

Biri J.F.F
2425242598
2.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
2425252498
3.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
2523242496
4.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
2422242595
5.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
2425222495
6.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
2123252392
7.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
2423242192
8.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
2524232092
9.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
2121242591
10.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
2323242191
11.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
2521222189
12.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2120232387
13.
Roy Helli

Biri J.F.F
2122222186
14.
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
2123251685
15.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
2521211784
16.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
1620232483

Klasse B
1.
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
2525232598
2.
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
2123232592
3.
Stian Johansen

Skien J.F.F
2423242192
4.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
2521222391
5.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
2522192490
6.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
2223212389
7.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
2021212284

Klasse C
1.
Morten Larsen

Sannidal Trap
2423242596
2.
Jan Marka

Enebakk J.F.F
2321212590
3.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
2221222489
4.
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
2222232289
5.
Anders Grefslie

(ingen klubb)
2121222387
6.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
2320222085
7.
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
1821232183
8.
Ronny Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
1922192181
9.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
1821231981
10.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
2020172380
11.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
2017231777
12.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
1416171966
13.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K

Klasse K2
1.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
2224212390
2.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
2125191984
3.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
1821172379
4.
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
1719172073

Klasse U
1.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
2123232491
2.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
2225222291
3.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
1824232186
4.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
2219212284

Klasse V55
1.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
2425252397
2.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
2224242595
3.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
2422252394
4.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
2521232392
5.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
2124232290
6.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
2323232190
7.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2420212489
8.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
2224182286
9.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
2222231986
10.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
2022202284
11.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
2023172181
12.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
2121221781

Klasse V65
1.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
2524202493
2.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
2323222492
3.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
2123242391
4.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
2423222190
5.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
2420202387
6.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
1922242186
7.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
2220222185
8.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
2120181978
9.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
1819181873
10.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
0000

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
2322222390
2.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
1511151556
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)