www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner som er registrert her på www.leirdue.net:

2022
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Juni
25. til 26./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F
25. til 26./6 kl 09:00 NM FITASC SPORTING Eidanger J.F.L
25./6 kl 14:00 Neiden Classic JT/NT del IV Neiden og Omegn J.F.F
25./6 kl 16:00 OL-trap Oslo skeet- og trapklubb
26./6 kl 09:00 LM JT - 100 duer + finale Neiden Classic del V Neiden og Omegn J.F.F
26./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP (Agder fylke) Tvedestrand J.F.F
26./6 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F
26./6 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Lillehammer J.F.F
26./6 kl 09:00 FM lerduesti 2022 Lillehammer J.F.F
26./6 kl 10:00 Jegertrap 50 Skudd m/finale Os J.F.L
28./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
28./6 kl 17:00 Klubbmesterskap sporting Tynset J.F.F Påmelding
28./6 kl 18:00 KM 25 Skudds Jegertrap Variabel Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
29./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F Påmelding
29./6 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 3 Rana J.F.F Påmelding
29./6 kl 18:00 50 skudd sporting Hølonda J.F.F Påmelding
Juli
1./7 kl 17:30 Fredagscup leirduesti del4 Kroken J.F.F Påmelding
2./7 Nordisk trap LK - kvalik. - NT Steinkjer S.S.K
2./7 kl 09:00 Regionmesterskap i Nordisk trap /med finale Lindesnes J.F.F Påmelding
2./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2022 lørdag + FM Brunlanes J.F.F Påmelding
2./7 kl 09:00 100skudd Åpent stevne, Jeger/Nordisk Trap. LK-kval Steinkjer J.F.F Påmelding
2./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Lesja J.F.F Påmelding
2. til 3./7 kl 09:00 NM Skeet 2022 Norges Skytterforbund
2. til 3./7 kl 09:00 NM OL-trap 2022 Norges Skytterforbund
2./7 kl 10:00 Hatten Open Trap 100SK + F Hattfjelldal J.F.L Påmelding
2./7 kl 10:00 Reisastevnet Åpent kombi stevne 100 skudd+ LK kval + Fylkesmesterskap Nordreisa J.F.L Påmelding
3./7 Nordisk trap LK - kvalik. - NT Steinkjer S.S.K
3./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2022 søndag Brunlanes J.F.F Påmelding
3./7 kl 09:00 Reisastevnet del 2. Åpent komistevne 100skudd + LK kvalvne. Nordreisa J.F.L Påmelding
3./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 50 skudd JT Fylkesmesterskap 2022 Dovre J.F.F Påmelding
3./7 kl 09:00 100skudd Åpent stevne Jeger/Nordisk trap. LK.kval Steinkjer J.F.F Påmelding
3./7 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
3./7 kl 11:00 Leirduesti 50 skudd Verdal J.F.F Påmelding
6./7 kl 15:00 50 skudd fitach kompakt sporting Varanger S.S.K Påmelding
6./7 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldstevne Sokna J.F.F Påmelding
6./7 kl 17:30 Sommercup - Compak Sporting - Stevne 4 Rana J.F.F Påmelding
9./7 kl 09:00 Super sporting 100 duer Løiten J.F.F Påmelding
9./7 kl 09:00 Klubbmesterskap RFjff Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
9. til 10./7 kl 10:00 200 skudd/ LK Andøy J.F.F
9./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S Påmelding
10./7 kl 08:00 Super sporting 100 duer Løiten J.F.F Påmelding
10./7 kl 09:00 Klubbmesterskap RFjff sporting Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
10./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S Påmelding
16./7 kl 09:00 100-skudd m/påmelding Sunndal J.F.F Påmelding
19. til 23./7 kl 08:00 NM Jegertrap Opdal J.F.L Påmelding
19. til 23./7 kl 10:00 NM Leirduesti Opdal J.F.L Påmelding
21./7 kl 17:00 Åpent 50 skudd Vadsø J.F.F Påmelding
26./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
27./7 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F Påmelding
29./7 kl 09:00 Sommerstevne 1 L.K.kval. Krødsherad J.F.F Påmelding
30./7 kl 09:00 KM med innbakt klubbmesterskap Varanger S.S.K Påmelding
30./7 kl 09:00 Sommerstevne 2 L.K.kval. Krødsherad J.F.F Påmelding
30. til 31./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-trap Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
30. til 31./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix Skeet Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
30./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
30./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F Påmelding
31./7 kl 09:00 KM Skeet med innbakt klubbmesterskap Varanger S.S.K Påmelding
31./7 kl 09:00 Sommerstevne 3 L.K.kval. Krødsherad J.F.F Påmelding
31./7 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
31./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F Påmelding
August
3./8 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - FINALE Sokna J.F.F Påmelding
4. til 6./8 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap 2022 Løiten J.F.F Påmelding
4./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
5./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S Påmelding
6./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F Påmelding
6./8 kl 09:00 BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
6./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S Påmelding
6./8 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd/haglecupen Lindesnes J.F.F Påmelding
6./8 kl 10:00 Åpent stevne LK-Kval Kautokeino J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100sk LK Skien J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG - FINALE Bjørkelangen J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 50 Skudds Jegertrap Variabel Jakt Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 50 Skudds Sportingstevne Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S Påmelding
7./8 kl 09:00 100 skudd jegertrap Hølonda J.F.F Påmelding
7./8 kl 10:00 Åpent stevne LK-Kval Kautokeino J.F.F Påmelding
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap / Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F Påmelding
12. til 14./8 kl 08:00 NM Nordisk Trap 2022 Åmot J.F.F Påmelding
13./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F Påmelding
13./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F Påmelding
13./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
13./8 kl 10:00 100 sk. Promatic open Steinkjer J.F.F Påmelding
13./8 kl 10:00 dame/jentestevne Narvik J.F.F Påmelding
13./8 kl 14:00 dame/jentestevne Narvik J.F.F Påmelding
14./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F Påmelding
14./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F Påmelding
14./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K. Påmelding
14./8 kl 11:00 Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
16./8 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F
17./8 kl 15:00 50 skudd fitach kompakt sporting Varanger S.S.K
17./8 kl 16:00 Neidenmesterskapet JT/NT Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 17:00 50sk Klubbmesterskap Jegertrap Steinkjer J.F.F Påmelding
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - Leirduesti - Gjesteklasse Rana J.F.F Påmelding
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
20./8 Åpent stevne m/KM Skeet - Østfold SK - SK Rakkestad S.S.K
20./8 kl 09:00 Varangermesterskapet LS/KLS/ES del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
20./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
20./8 kl 09:00 Nordisk Trap Kvam S.S.K Påmelding
20./8 kl 10:00 Compakt sporting Lindesnes J.F.F Påmelding
20./8 kl 10:00 Jegertrap /KM NT LK-kval Askvoll J.F.L Påmelding
20./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
20./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap jegertrap Narvik J.F.F Påmelding
20./8 kl 10:00 50 sk Promatic-trap Leksvik J.F.F Påmelding
20./8 kl 13:00 Varangermesterskapet LS/KLS/ES del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 Varangermesterskapet kls Vadsø J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 Leirduesti FM Vangdalsåsen Øystese J.F.L Påmelding
21./8 kl 09:00 DM skeet Alta Grand Prix Alta J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 Nordisk Trap/ KM Kvam S.S.K Påmelding
21./8 kl 10:00 Klubbmesterskap LJFF 2022 Løiten J.F.F
21./8 kl 10:00 Jegertrap / DM NT LK-kval Askvoll J.F.L Påmelding
21./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap sti Narvik J.F.F Påmelding
21./8 kl 13:00 Varangermesterskapet LS Vadsø J.F.F Påmelding
23./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F Påmelding
25./8 kl 17:00 Høstsmellen 2022 Nordreisa J.F.L
27./8 Nordisk trap LK - kvalik. - NT Steinkjer S.S.K
27./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L Påmelding
27./8 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F Påmelding
27./8 kl 09:00 FINALE Opplandcup 2022 Gausdal J.F.F Påmelding
27./8 kl 09:00 2x 100 sk Jegertrap Leksvik J.F.F
27./8 kl 09:00 100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval Steinkjer J.F.F Påmelding
27./8 kl 10:00 Jegermesteren 2022 Bodø J.F.F Påmelding
27./8 kl 10:00 Variabel 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
27./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 2022 Alstahaug J.F.F Påmelding
27./8 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen Vennesla J.S.P.F.F Påmelding
27./8 kl 10:00 Altastien 100 + Finale Alta J.F.F Påmelding
27./8 kl 11:00 Jegertrap + Klubbmesterskap Herøy og Sande J.F.F Påmelding
28./8 Nordisk trap LK - kvalik. - NT Steinkjer S.S.K
28./8 kl 09:00 NT LK kval 100 skudd Råde J.F.F Påmelding
28./8 kl 09:00 2x 100 sk Jegertrap Leksvik J.F.F
28./8 kl 09:00 100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval Steinkjer J.F.F Påmelding
28./8 kl 09:00 100 Skudd LK Kval Biri J.F.F Påmelding
28./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F. Påmelding
28./8 kl 10:00 Haglecupen 100 skudd Jegertrap. Songdalen J.F.F Påmelding
28./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
September
2. til 3./9 kl 09:00 Landskamp 2022/ Scandinavisk Mesterskap Songdalen L.K.
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap Kls Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/ Klubbmesterskap jegertrap Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 Mesterpokalen/klubbmesterskap/ Skeet Alta J.F.F
3./9 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
3./9 kl 11:00 Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2023) Brønnøy J.F.F Påmelding
4./9 kl 09:00 Leirduesti - 100 skudd u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F Påmelding
4./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K Påmelding
4./9 kl 15:00 Klubbmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
5./9 kl 17:00 Sprudlestevnet Alta J.F.F
6./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
6./9 kl 17:00 Rypetreffen 2022 KM Nordreisa JFL o gNTKF+ Åpent Stevne Nordreisa J.F.L Påmelding
6./9 kl 18:00 KM 25 Skudds Jegertrap Standard Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
7./9 Neidenmesterskapet NT - NT Neiden og Omegn J.F.F
7./9 kl 16:30 Neidenmesterskapet LS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
8./9 kl 17:00 Jegerstevne 25 skudd Vadsø J.F.F Påmelding
8./9 kl 18:00 Jegermester 50 skudd leirduesti Karmøy J.F.N.F Påmelding
8./9 kl 18:00 KM 50 Skudds Sporting Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
11./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F. Påmelding
17./9 kl 10:00 Double/mini compact sport. 50 skudd + finale. Åpent Klubbmesterskap. Haugesund Omegn JFF Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
18./9 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Tvedestrand J.F.F Påmelding
23./9 kl 21:00 Nattstevne 50 skudd Jegertrap med finale. Songdalen J.F.F Påmelding
24./9 KM OL-Trap 125 duer Østfold, Akershus, Oslo - OL Oslo skeet- og trapklubb
24./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Os J.F.L Påmelding
25./9 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F. Påmelding
30./9 kl 21:00 Nattstevne Lindesnes J.F.F Påmelding
Oktober
2./10 kl 11:00 Høststevne jegertrap 100sk+f(også LK-Kval) Rana J.F.F Påmelding
5./10 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Høstcup Rana J.F.F Påmelding
12./10 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Høstcup Rana J.F.F Påmelding
15./10 kl 11:00 Høststevnet / LK Bodø J.F.F Påmelding
16./10 kl 10:00 Høststevnet / LK Bodø J.F.F Påmelding
19./10 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Høstcup Rana J.F.F Påmelding
22./10 kl 10:00 Dan Aasen minnepokal 25 trap/25 mini compact sporting + finale Haugesund-Omegn JFF. Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
26./10 kl 18:00 Korrespondanse 50sk-Høstcup Rana J.F.F Påmelding
30./10 kl 11:00 Blærekataren 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
November
5./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
6./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
Desember
10./12 kl 10:00 Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale Songdalen J.F.F Påmelding
17./12 kl 10:00 Pakkeskyting 25 Trap/Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
28./12 kl 15:00 Romjulscup 50sk+f Rana J.F.F Påmelding
2022 kl 16:00 Klasseføring NT 2022 LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 OL-trap LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 Skeet LEIRDUE.NET
2022 kl 19:00 Ranking 2022 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2022 kl 20:00 Ranking 2022 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2022 kl 21:00 Ranking 2022 Nordisk trap LEIRDUE.NET
31./12 kl 10:00 Nyttårsskytten KM JT 25sk Målselv J.F.F Påmelding
2023
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
April
29./4 100sk LK kval - NT Målselv S.S.K
30./4 100sk LK kval - NT Målselv S.S.K
Mai
1./5 100sk LK kval - NT Målselv S.S.K
13./5 Polvotten del 1 - NT Målselv S.S.K
13./5 Polvotten del 2 - NT Målselv S.S.K
14./5 Polvotten del 3 - NT Målselv S.S.K
26./5 Stemtjønntreffen 2023 - NT Songdalen L.K.
27./5 Stemtjønntreffen 2023 - NT Songdalen L.K.
28./5 Stemtjønntreffen 2023 - NT Songdalen L.K.
29./5 Stemtjønntreffen 2023 - NT Songdalen L.K.
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)