www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner som er registrert her på www.leirdue.net:

2024
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Februar
24./2 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
24./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Songdalen J.F.F
24./2 kl 11:00 U-Approbert 50 Kompak leirduesti stevne Karmøy J.F.N.F
28./2 kl 18:00 vintercup del 5 Sør-Varanger J.F.F Påmelding
Mars
2./3 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 trap / 25 sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
6./3 kl 18:00 vintercup del 6 Sør-Varanger J.F.F Påmelding
9./3 kl 10:00 75 skudd compac sporting Moss og Omegn J.F.F Påmelding
10./3 kl 10:00 75 skudd compac sporting Moss og Omegn J.F.F Påmelding
10./3 kl 10:00 50 skudd kompak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F Påmelding
13./3 kl 18:00 vintercup del 7 Sør-Varanger J.F.F Påmelding
16./3 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd COMPAK Sporting (Åsane) Bergen L.K. Påmelding
17./3 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F Påmelding
17./3 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd Kompaktsti (Åsane) Åsane J.F.F Påmelding
20./3 kl 18:00 vintercup del 8 Sør-Varanger J.F.F Påmelding
23./3 kl 09:00 Påskefjøla Trap Surnadal J.F.F Påmelding
23./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
24./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
24./3 kl 10:00 50 skudd med finale Os J.F.L Påmelding
28./3 kl 10:00 Påskestevne jegertrap Kroken J.F.F Påmelding
28./3 kl 11:00 Påskestevne kompakt sti Kroken J.F.F Påmelding
30./3 kl 10:00 Påskeharen Kautokeino J.F.F Påmelding
April
3./4 kl 18:00 Vårcup #1 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F Påmelding
5./4 kl 09:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden Påmelding
6./4 kl 09:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden Påmelding
6./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
6./4 kl 10:00 Compak Sporting Fokserød 50 Duer Sandefjord L.S. Påmelding
6./4 kl 10:00 SKEET 125 & SKEET R75 - Løvenskioldbanen Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
6./4 kl 10:00 OL- Trap Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
6./4 kl 11:00 Vinterstien - 100 duer Leirduesti Rana J.F.F Påmelding
7./4 kl 09:00 100 duer LK-Kval Arbeidernes J.F.F Halden Påmelding
7./4 kl 09:00 100skudd LK Skåla J.F.F Påmelding
7./4 kl 09:00 Magne Landerø cup Eidskog J.F.F Påmelding
7./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
7./4 kl 10:00 Magne Landerø cup Eidskog J.F.F
7./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
7./4 kl 10:00 Compak Sporting Fokserød 100 Duer Sandefjord L.S. Påmelding
7./4 kl 11:00 Mangholmheia Grand Prix - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F Påmelding
10./4 kl 18:00 Vårcup #2 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F Påmelding
13. til 14./4 kl 09:00 Hallingsmellen Ål J.F.F Påmelding
13./4 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (STVG) Team Sørvest Påmelding
13./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
13./4 kl 10:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F Påmelding
13./4 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
14./4 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd leirduesti - SRJF Stavanger og Rogaland J.F.F Påmelding
14./4 kl 09:00 50-skudd med finale Gjemnes J.F.F Påmelding
14./4 kl 09:00 Figurjakt Magne Landrø cup Udnes J.F.F Påmelding
14./4 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
14./4 kl 10:00 100 skudds leirduesti Moss og Omegn J.F.F Påmelding
14./4 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
16./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F Påmelding
17./4 kl 18:00 Vårcup #3 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F Påmelding
20./4 100sk LK NT-Stevne - NT Skien J.F.F
20./4 NT 100 skudds LK-kval, kombistevne med JT - NT Ullensaker J.F.F
20./4 kl 09:00 100 skudd Lk 20 April Skien J.F.F Påmelding
20./4 kl 09:00 JT/NT 100 - Smell(te)stevne Ørskog J.S.S Påmelding
20./4 kl 10:00 JegerTrap 50SK Åsane J.F.F Påmelding
20./4 kl 10:00 Engelsk-Sporting 100duer KM Brunlanes S.S. Påmelding
20./4 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
21./4 100sk LK NT-Stevne - NT Skien J.F.F
21./4 NT 100 skudds LK-kval, kombistevne med JT - NT Ullensaker J.F.F
21./4 kl 09:00 100 skudd Lk 21 April Skien J.F.F Påmelding
21./4 kl 09:00 JT/NT 100 - Smell(te)stevne Ørskog J.S.S Påmelding
21./4 kl 10:00 JegerTrap 100SK Åsane J.F.F Påmelding
24./4 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
24./4 kl 18:00 Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F Påmelding
24./4 kl 18:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
27./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S. Påmelding
27./4 kl 10:00 Åpent stevne 50 skudds + finale Steinkjer J.F.F Påmelding
28./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S. Påmelding
28./4 kl 09:00 50-skudd med finale Gjemnes J.F.F Påmelding
30./4 kl 17:00 50 skudd jegertrap inngår i energikontrollcupen Narvik J.F.F Påmelding
30./4 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
Mai
1./5 kl 09:00 50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus Frogn J.F.F Påmelding
4./5 Nordisk Trap - 100 skudd - NT Team Sørvest
4./5 Skeet 125 sk, max 18 deltagere - SK Ullensaker J.F.F
4./5 Åpnings stevne 2024 - NT Alta J.F.F
4./5 OL-trap 125 duer - OL Oslo skeet- og trapklubb
4./5 kl 09:00 Skeet 125 sk. max 18 delt. Ullensaker J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 100 skudds supersporting lørdag Eidskog J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 50 skudds lerdue sti Nes J.F.F
4./5 kl 10:00 Helgeland Marinasystemers og Bohus VP - 200 skudd Jegertrap/LK Rana J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F Påmelding
5./5 Åpent stevne - NT Alta J.F.F
5./5 kl 09:00 100 skudds supersporting søndag Eidskog J.F.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap (FM) 50 sk+finale Karmøy J.F.N.F Påmelding
5./5 kl 11:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse Rana J.F.F Påmelding
7./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
8./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F Påmelding
9./5 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
9./5 kl 10:00 100-skudd Compac Sti Levanger J.F.L Påmelding
10./5 kl 10:00 Polvotten 1 Målselv J.F.F Påmelding
11./5 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
11./5 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti - Buskeruds J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Compak Sporting Eidanger J.F.L Påmelding
11./5 kl 09:00 Fonnasprinten JT/NT 100-skudd Sunndal J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 JT/NT 100 - HSJFF Herøy og Sande J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:30 FM Jegertrap Udnes J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 JegerTrap 100SK Åsane J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 Polvotten 2 Målselv J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
12./5 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F
12./5 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Polvotten 3 Målselv J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Leirduesti Eidanger J.F.L Påmelding
12./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 JegerTrap 100SK Åsane J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap Figurjakt Furnes J.F.F
14./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
14./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
15./5 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
15./5 kl 17:00 Jegetrap 50 skudd Tynset J.F.F Påmelding
15./5 kl 18:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
16./5 kl 16:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K. Påmelding
18./5 Nordlysstevnet del 1 - NT Alta J.F.F
18./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K. Påmelding
19./5 Nordlysstevnet del 2 - NT Alta J.F.F
19./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2023 Prøve NM Songdalen L.K. Påmelding
20./5 Nordlysstevnet del 3 - NT Alta J.F.F
20./5 kl 09:00 Stemtjønntreffen 2024. Prøve NM Songdalen L.K. Påmelding
21./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
22./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F Påmelding
22./5 kl 17:00 75 skudd sporting/sti energikontrollcupen Narvik J.F.F Påmelding
24./5 kl 17:00 50-skudd uten finale Gjemnes J.F.F Påmelding
24./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 Nordisk Trapp 100 Skudd-LK-KVAL-NT Romerike S.K. Påmelding
25./5 kl 09:00 50skudd u/finale Surnadal J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti lørdag Kroken J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S. Påmelding
25./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
26./5 kl 07:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti søndag Kroken J.F.F Påmelding
26./5 kl 10:00 RM Lerduesti Orkla J.F.F Påmelding
26./5 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
28./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Trap Karmøy J.F.N.F Påmelding
29./5 kl 17:00 onsdags stevne trap Energikontroll cup Bardu J.F.F Påmelding
29./5 kl 17:00 Kompakt lerduesti 50 skudd Tynset J.F.F Påmelding
29./5 kl 18:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
30./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
Juni
1./6 kl 07:00 Region mesterskap jegertrap - NT Krødsherad J.F.F Påmelding
1./6 LK/JT Kombistevne - NT Biri J.F.F
1./6 Minnestevne - NT Neiden og Omegn J.F.F
1./6 OL-trap 125 duer - OL Oslo skeet- og trapklubb
1./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F Påmelding
1. til 2./6 kl 09:00 300 i Narvik Narvik J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Region mesterskap jegertrap Buskerud /NT 100 skudd Krødsherad J.F.F Påmelding
1./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT /LM njff stevne - Eid J.F.L Eid J.F.L Påmelding
2./6 Minnestevne - NT Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Løiten J.F.F Påmelding
4./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
5./6 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Finale Bjørkelangen J.F.F Påmelding
5./6 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
5./6 kl 17:00 Klubbmesterskap jegertrap Tynset J.F.F Påmelding
8./6 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
8./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
8. til 9./6 kl 09:00 Ranatreffen 2024 Rana J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 Jonny Karlsens Minnepokal Buttentjern J.F.F Påmelding
8./6 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (Karmøy) Team Sørvest Påmelding
8./6 kl 10:00 50 skudd +finale Sykkylven J.F.F Påmelding
8./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT njff stevne - Eid J.F.L Eid J.F.L Påmelding
9./6 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
9./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 100-skudd jegertrap med LK Gjemnes J.F.F Påmelding
9./6 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd leirduesti Karmøy J.F.N.F Påmelding
9./6 kl 10:00 100 skudd stevne JT/NT Eid JFL Eid J.F.L Påmelding
11./6 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
12./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F
13./6 kl 18:00 50 skudd JT midtuke Os J.F.L Påmelding
15./6 hagle byger i midnattssol del 1 - NT Kautokeino J.F.F
15. til 16./6 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting 2024 Sokna L.K. Påmelding
15./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd-LK-Kval-NT Romerike S.K. Påmelding
15./6 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S. Påmelding
15./6 hagle byger i midnattssol del 2 - NT Kautokeino J.F.F
16./6 hagle byger i midnattssol del 3 - NT Kautokeino J.F.F
18./6 kl 17:00 Rekruteringsstevne Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
18./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
19./6 kl 17:00 Klubbmesterskap lerduesti Tynset J.F.F Påmelding
19./6 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
19./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
21. til 22./6 kl 15:00 Neiden Classic del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
22./6 kl 09:00 RM stevne på Skåla Skåla J.F.F Påmelding
22./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F Påmelding
22./6 kl 10:00 LM jegertrap (desentralisert modell) Steinkjer J.F.F Påmelding
22./6 kl 10:00 RM Jegertrap 50 skudd m finale Klinga J.F.F
22./6 kl 10:00 RM Jegertrap Orkla J.F.F Påmelding
22./6 kl 10:00 50 skudd JT Regionsmesterskap Os J.F.L Påmelding
22./6 kl 14:00 Neiden Classic del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 09:00 Neiden Classic del III Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F Påmelding
23./6 kl 10:00 LM Jegertrap Orkla J.F.F Påmelding
26./6 kl 17:00 onsdags stevne sti Energikontroll cup Bardu J.F.F Påmelding
28./6 kl 14:00 Reisastevnet del 1. 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
29./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F Påmelding
29. til 30./6 kl 09:00 Trøndersk open - Compak sporting 150 duer - Trondheim/Levanger Nidaros S.K. Påmelding
29./6 kl 09:00 Reisastevnet del 2.2024 Åpent LK kval Nordreisa J.F.L Påmelding
29./6 kl 09:00 Oppvarming NM - 100 skudd JT/NT Sunndal J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap i leirduesti for region øst Blaker J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
29./6 kl 10:00 Compakt sti FM Lindesnes J.F.F Påmelding
30./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F Påmelding
30./6 kl 09:00 Magne Landrø Cupfinale og LM Figurjakt Søndag 30 juni 2024 Aurskog / Bjørkelangen JFF Stevnet arrangeres i Grandalen Bjørkelangen J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale FM Vest Agder Songdalen J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Reisastevnet del 3.2024 Åpent LK kval Nordreisa J.F.L Påmelding
30./6 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
Juli
6./7 kl 09:00 100 skudd JT/NT Kombi stevne 1 av 2 Herøy og Sande J.F.F Påmelding
6./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2024 lørdag Brunlanes J.F.F Påmelding
7./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2024 søndag Brunlanes J.F.F Påmelding
7./7 kl 09:00 100 skudd JT/NT Kombi stevne 2 av 2 Herøy og Sande J.F.F Påmelding
8. til 13./7 kl 08:00 NM Jegertrap Kroken J.F.F Påmelding
9. til 13./7 kl 10:00 NM Leirduesti Kroken J.F.F Påmelding
18./7 kl 18:00 50 skudd JT midtuke Os J.F.L Påmelding
20./7 Klubbmesterskap 50 skeet - SK Varanger S.S.K
20./7 Klubbmesterskap 50 compak - CS Varanger S.S.K
20./7 Norsk Grand Prix 2024 OL-trap - OL Oslo skeet- og trapklubb
20./7 kl 10:00 Jegertrap Stevne 50 duer Bjørkelangen J.F.F Påmelding
21./7 Klubbmesterskap 100 nordisktrap, øl kval. - NT Varanger S.S.K
23./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
26./7 kl 09:00 Sommerstevnet Fredag Krødsherad J.F.F Påmelding
26./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåttane Ørskog J.S.S Påmelding
27. til 28./7 kl 07:00 NM Fitasc 2024 Varanger S.S.K Påmelding
27./7 kl 09:00 Sommerstevnet Lørdag Krødsherad J.F.F Påmelding
27./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåtter Ørskog J.S.S Påmelding
28./7 kl 09:00 Sommerstevnet Søndag Krødsherad J.F.F Påmelding
28./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåtter Ørskog J.S.S Påmelding
August
3./8 DM/KM åpent stevne - NT Kautokeino J.F.F
3./8 kl 09:00 100 skudd Lk 3 August Skien J.F.F
3./8 kl 09:00 Beretta Norgescup Leirduesti Lørdag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
4./8 DM/KM, pent stevne - NT Kautokeino J.F.F
4./8 kl 09:00 Lk 100 skudd Nordisk 4 August Skien J.F.F
4./8 kl 09:00 Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
7./8 kl 18:00 50 Skudd Compac Sti Steinkjer J.F.F Påmelding
9./8 NM Nordisk Trap 2024 - NT Songdalen L.K.
10./8 NM Compak Sporting - CS Løiten S.S.
10./8 kl 09:00 100 skudd Lk 10 August Skien J.F.F Påmelding
10./8 kl 09:00 NNM Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
11./8 100sk LK NT-Stevne - NT Skien J.F.F
11./8 kl 09:00 100 skudd Lk 11 August Skien J.F.F Påmelding
11./8 kl 09:00 NNM Leirduesti 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
14./8 kl 17:00 onsdags stevne jegertrap Bardu J.F.F Påmelding
17./8 Klubbmesterskap SVJFF - NT Neiden og Omegn J.F.F
17./8 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
17./8 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024. RM. 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
17./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Trønderdua del 1. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 FM Jeger trap Bardu J.F.F Påmelding
17. til 18./8 kl 10:00 Ranastien 2024 Rana J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk ( haglecupen) Lindesnes J.F.F Påmelding
18./8 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
18./8 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
18./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
18./8 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
18./8 kl 10:00 Trønderdua del 2. Kombistevne 100 skudds JT og NT med LK. kvalik Steinkjer J.F.F Påmelding
21./8 kl 16:00 Neidenmesterskapet JT/NT 2024 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23. til 24./8 kl 19:00 Landskamp Sverige Karstad Norges Skytterforbund
24./8 kl 09:00 Finale energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
24./8 kl 10:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd Compak Sporting (Jæren) Team Sørvest Påmelding
24./8 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
24./8 kl 12:00 Finale energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
25./8 KM/DM skeet - SK Alta J.F.F
25./8 kl 09:00 Blaser Cup Norge 2024, Kompakt Leirduesti 75 duer Jæren J.F.L Påmelding
25./8 kl 10:00 JegerTrap 50SK Åsane J.F.F Påmelding
28./8 kl 18:00 50 Skudd Leirduesti Steinkjer J.F.F Påmelding
31./8 til 1./9 kl 09:00 200 duer sti/sporting Narvik J.F.F
31./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
31./8 kl 10:00 Rypetreffen- del 1 åpent kompakt sporting + klubbmesterskap for Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L Påmelding
31./8 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen Vennesla J.S.P.F.F
31./8 kl 12:00 Rypetreffen- del 2 Leirduesti + klubbmesterskap for Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L Påmelding
September
1./9 kl 10:00 50 skudd leirdusti / sporting Støren J.F.F Påmelding
3./9 kl 17:30 Åpent stevne 50 skudds JT + finale (Klubbmesterskap for Steinkjer JFF) Steinkjer J.F.F Påmelding
3./9 kl 18:00 Jegermeister 70 skudd leirduesti Karmøy J.F.N.F Påmelding
4./9 kl 16:00 Neidenmesterskapet LEIRDUESTI/ESP 2024 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
8./9 kl 10:00 50 skudd JT m/finale Os J.F.L Påmelding
27./9 kl 21:00 Natt stevne Lindesnes J.F.F Påmelding
Oktober
26./10 kl 11:00 Blærekataren - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F Påmelding
November
2./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
3./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
Desember
7./12 kl 10:00 Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale Songdalen J.F.F Påmelding
24./12 kl 09:00 OL Trap 125 skudd. Østre Viken S.S.K
28./12 kl 11:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
2024 kl 07:00 Ranking 2024 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2024 kl 07:00 Ranking 2024 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2024 kl 13:00 Klasseføring NT 2024 LEIRDUE.NET
30./12 kl 18:00 50-skudd Compac sti Levanger J.F.L
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)