www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skien J.F.F
 
Lk 100 skudd 5/5-18 - Skien J.F.F
5. mai 2018

Oppdatert: 06.05.2018 kl 10:40

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.

Klasse A
Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F
24232425Sum: 96
Knut Ivar Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
25242422Sum: 95
Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F
22232425Sum: 94
Erik Ølmheim Gurholt
Skien J.F.F
24222325Sum: 94
Øyvind Skoglund
Kroken J.F.F
23242324Sum: 94
Pål Høines
Skien J.F.F
24242124Sum: 93
Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
24232323Sum: 93
Torstein Kleppe Sørdalen
Sannidal Trap
24242223Sum: 93
Ole Johan Triumf
Skien J.F.F
21242522Sum: 92
Anastasios Kaliafas
Kautokeino J.F.F
24222223Sum: 91
Frode Bjervamoen
Skien J.F.F
23222422Sum: 91
Henning Øygarden
Kroken J.F.F
25212123Sum: 90
Jan Marius Larsen
Tvedestrand J.F.F
22232322Sum: 90
Knut Raymond Uglebakken
Alta J.F.F
18222424Sum: 88
Sondre Johnsen
Kroken J.F.F
21192224Sum: 86
Even André Kammen
Nordvestlandet L.K.
21202320Sum: 84
Roar Haraldsen
Tvedestrand J.F.F
19232217Sum: 81
Tore Eriksen
Onsøy J.F.F
Sum: 0

Klasse B
Tom Einar Rosland
Skien J.F.F
23242423Sum: 94
Sondre Bohlin
Skien J.F.F
24232323Sum: 93
Knut Erik Bergum
Sannidal Trap
23202217Sum: 82
Jostein Isaksen
Skien J.F.F
21181923Sum: 81
Ivar Andre Tors
Skien J.F.F
19232217Sum: 81
Jostein Skjelin
Sarpsborg og Omegn J.F.F
18212019Sum: 78

Klasse C
Erik Amlie
Eidanger J.F.L
22242522Sum: 93
Ole Martin Lauritzen
Eidanger J.F.L
23192024Sum: 86
Frode Stenehjem
Kroken J.F.F
16172021Sum: 74
Tor Inge Hagen
Notodden J.F.F
20171915Sum: 71
Per-Åsmund Grindholm
Eidanger T.T.
17151515Sum: 62
Thomas Lien
(ingen klubb)
Sum: 0

Klasse J
Preben Stensrud
Skien J.F.F
25222324Sum: 94
Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
21202424Sum: 89
Arne Johan Kartveit
Samnanger S.S.L
21242123Sum: 89
Susanne Valhovd Andersen
Skien J.F.F
19231922Sum: 83

Klasse K1
Hanne Dalen
Kroken J.F.F
23222021Sum: 86
Cathrine Nordhov
Skien J.F.F
22191823Sum: 82
Monica Øygarden Halvorsen
Skien J.F.F
17171916Sum: 69

Klasse K2
Vicky Maria Solvang
Skien J.F.F
14131014Sum: 51

Klasse U
Mathias Hagane Johnsen
Kroken J.F.F
23232424Sum: 94
Martin Røsaker
Siljan S.S.
17181821Sum: 74

Klasse V50
Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
22242523Sum: 94
Yngve Kartveit
Samnanger S.S.L
25202523Sum: 93
Knut Erik Skjolden
Tvedestrand J.F.F
22242423Sum: 93
Kjell Gunnar Kristiansen
Sannidal Trap
24232422Sum: 93
Harald Roheim
Skien J.F.F
19222524Sum: 90
Pål Sørensen
Tvedestrand J.F.F
21222323Sum: 89
Rune Lauritzen
Eidanger J.F.L
21251824Sum: 88
Stig Johnsen
Notodden J.F.F
23222219Sum: 86

Klasse V60
Harald Flaen
Songdalen L.K.
23232525Sum: 96
Gunnar Grønnerød
Kroken J.F.F
24232323Sum: 93
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
24252222Sum: 93
Harald Johansen
Haugesund L.S.K
24241724Sum: 89
Ole Petter Wraalsen
Skien J.F.F
23192322Sum: 87
Jon A. Nesland
Kroken J.F.F
18222220Sum: 82
Knut Naper
Eidanger J.F.L
20181717Sum: 72

Klasse V70
Olav Løvåsdal
Kroken J.F.F
23222124Sum: 90
Vidar Tors
Skien J.F.F
21232116Sum: 81
Per Arne Benjaminsen
Kroken J.F.F
221700Sum: 39
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)