www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skogen J.S.K
 
Leiduesti / supersporting - Skogen J.S.K
31. juli 2021

Oppdatert: 31.07.2021 kl 17:40

Resultater klassedelt2


Klasse A
1.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
1414141414141094
2.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
131314141515993
3.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
151412121515891
4.
Bjørn Trydal

Åmot J.F.F
131215141114988
5.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
151313131415588
6.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
121114141314987
7.
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
141013141313986
8.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
131213141215786
9.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
121115131313885
10.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
149151411111084
11.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
151312151011884
12.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
121213111115983
13.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
101213141214883
14.
Severin Larsen

Stange J.F.F
111213131212982
15.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
121113121015881
16.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
111114111113980
17.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
111111131113979
18.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
11915121114678
19.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
101013151210777
20.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
101113121312677
21.
Geir Otto Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
1281181214974
22.
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
1191291211670
23.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
1351312108869
24.
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
11101181010868
25.
Bård Boger

Eidskog J.F.F
8101013911667

Klasse B
1.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
1411141214141089
2.
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
131214151114988
3.
Knut-Magne Bjørnstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
1410151210151086
4.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
111312141114984
5.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
141115101213984
6.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
1112151111131083
7.
Nils Jørgen Aas

Norges Jeger og Fiskeforbund
13131381314983
8.
Marcus Langmyr

Gjerstad J.F.F
121115131014883
9.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
121114121013981
10.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
101213141211880
11.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
10715131114878
12.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
9111491315778
13.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
111212131013778
14.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
13111514911477
15.
Jane Ludvigsen

Ås J.F.F
12910131211976
16.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
1191412148876
17.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
6514141414875
18.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
131013131110575
19.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
11111112813874
20.
Fredrik Sæthern

Eidskog J.F.F
1011109915872
21.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
10111213125871
22.
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
9715121010770
23.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
9711121011969
24.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
1271210911869
25.
Geier Barlie

Ski J.F.F
1012129810667
26.
Kristoffer Krok

Skogen J.S.K
10131410104667
27.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
1010101368966
28.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
961512810666
29.
Knut Årnes

Lørenskog S.S.
111098109865
30.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
891391110565
31.
Jan Erik Skaar

Sarpsborg og Omegn J.F.F
78147913563
32.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
97119511759

Klasse C
1.
Vegard Myrvold

Heradsbygd J.F.F
117141212131079
2.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
1210139814975
3.
Kristian Sanne Andersen

Ullensaker J.F.F
12810111012972
4.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
11101181112871
5.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
98591014762
6.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
95139811560
7.
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
9691298659
8.
Rune Gusterud

Nord-Odal J.F.F
1085985651
9.
Daniel Wolden

Kongsvinger J.F.F
112105510649
10.
Hans Ola Kleven

Nord-Odal J.F.F
8110795646
11.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
649568644
12.
Espen Bråthen

Nord-Odal J.F.F
124424219

Klasse D1
1.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
10121314711471
2.
Oliver Walmsnæss

Åmot J.F.F
10998106860

Klasse D2
1.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
13913141514987
2.
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
779131211665
3.
Ole Bråteseter

Eidskog J.F.F
958958852

Klasse E1
1.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
111215111214984
2.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
141013101412881
3.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
149101212101077
4.
Trond Johansson

Sollihøgda J.F.F
11712121111771
5.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
1069111012765
6.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
688101210963
7.
Rune Waller

Bærum J.F.F
845666338

Klasse E2
1.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8715141211976

Klasse F
1.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
101091068861
2.
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
75101097856
3.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
910101154756
4.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
61351256855
5.
Andrea Sæthern

Ullensaker J.F.F
94610610752
6.
Wenche Torhild Aarskog

Brandval J.F.F
628735536
7.
Isabell Jansen Myhre

Nord-Odal J.F.F
457244026
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)