www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Romerike S.S.K
 
Nordisk trap 100 skudd, LK - Romerike S.S.K
26. mai 2019

Oppdatert: 26.05.2019 kl 16:25

Resultater klassedelt

Jury: Thorbjørn Cato Jokstad, Gjermund Aas, Vidar Ringstad

Klasse A
Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
24242425Sum: 97
Anastasios Kaliafas
Nedre Glomma S.S.K
25212525Sum: 96
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
25222425Sum: 96
Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F
25242225Sum: 96
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
23242325Sum: 95
Panagiotis Kalogerakis
Nedre Glomma S.S.K
25222424Sum: 95
Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F
25232324Sum: 95
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
23232325Sum: 94
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
24232423Sum: 94
Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F
22202425Sum: 91
Geir Lindem
Råde J.F.F
23232223Sum: 91
Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
20232324Sum: 90
Leif Rune Lorang Jasper
Nedre Glomma S.S.K
21222324Sum: 90
Kjetil Roos
Nedre Glomma S.S.K
22222222Sum: 88
Tore Eriksen
Onsøy J.F.F
23232022Sum: 88
Rune Aukland
Eidsberg J.F.F
19232124Sum: 87
Erik Ølmheim Gurholt
Skien J.F.F
20212024Sum: 85

Klasse B
Jan Bålerud
Grasåsen S.S.
23202524Sum: 92
John Solbakken
Biri J.F.F
24241924Sum: 91

Klasse C
Jørgen Kristoffersen
Råde J.F.F
22232323Sum: 91

Klasse J
Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F
22252324Sum: 94
Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F
23212223Sum: 89
Øystein Kongsli Jensvoll
Kvam S.S.K
22222024Sum: 88

Klasse K1
Siri Marlen Lindem
Råde J.F.F
23222321Sum: 89
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen
Skien J.F.F
20232220Sum: 85
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
20192320Sum: 82
Aina Halldén
Ullensaker J.F.F
23162022Sum: 81
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
19211922Sum: 81
Solveig Walaker
Romerike S.S.K
17191719Sum: 72

Klasse K2
Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
20151620Sum: 71
Ann Jeanette Tornsberg
Grasåsen S.S.
13181721Sum: 69
Signe Marie Drabløs Myrvold
Ullensaker J.F.F
10161516Sum: 57

Klasse U
Robin Jensvoll
Kvam S.S.K
20181721Sum: 76
Julian Svendsen
(ingen klubb)
1011812Sum: 41

Klasse V55
Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F
24242325Sum: 96
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
23232225Sum: 93
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
21222125Sum: 89
Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
25212320Sum: 89
Lars Erik Ruud
Ullensaker J.F.F
22212123Sum: 87
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
21192519Sum: 84

Klasse V65
John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F
23212223Sum: 89
Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
19222423Sum: 88
Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F
22212023Sum: 86
Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
20191720Sum: 76

Klasse V73
Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
22222523Sum: 92
Tom Håkonsen
Løiten S.S.
23211923Sum: 86
Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
22192018Sum: 79
Gunnar Pedersen
Romerike S.S.K
15182020Sum: 73
Leif Nordhagen
Enebakk J.F.F
15161616Sum: 63
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)