www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Svinndal J.F.F
 
Nordisk Trap 100 Skudd LK - Svinndal J.F.F
15. april 2018

Oppdatert: 17.04.2018 kl 08:02

Resultater klassedelt

Jury: Raymond Eggesvik, Ole Petter Gulbrandsen, Ole Petter Nordli

Klasse A
1. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
23252525Sum: 98
2. Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
23252425Sum: 97
3. Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F
23242425Sum: 96
4. Jonatan Bjørnerød Haga
Eidsberg J.F.F
25222425Sum: 96
5. Ole Kristian Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden
25232522Sum: 95
6. Tore Eriksen
Nedre Glomma S.S.K
23212425Sum: 93
7. Panagiotis Kalogerakis
Nedre Glomma S.S.K
22242225Sum: 93
8. Kjell Gunnar Kristiansen
Sannidal Trap
22232424Sum: 93
9. Frode Bjervamoen
Skien J.F.F
23242224Sum: 93
10. Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
24252123Sum: 93
11. Peter Fåland
Enebakk J.F.F
23222324Sum: 92
12. Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F
25222322Sum: 92
13. Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden
23222323Sum: 91
14. Simen Randem
Enebakk J.F.F
23242221Sum: 90
15. Rokas Abazorius
Lørenskog S.S.
22222221Sum: 87
16. Knut Haugen
Arbeidernes J.F.F Halden
21202322Sum: 86

Klasse B
1. Thomas Knudsen
Svinndal J.F.F
20232323Sum: 89
2. Jostein Skjelin
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24192321Sum: 87
3. Lars Rino Heyerdahl
Nedre Glomma S.S.K
23232118Sum: 85
4. Arild Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
22242217Sum: 85
5. Olav Knai
Ullensaker J.F.F
20221923Sum: 84
6. Torbjørn Gautefald
Sannidal Trap
18192121Sum: 79
7. Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
20192119Sum: 79

Klasse C
1. Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
21242022Sum: 87
2. Dan martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F
22172221Sum: 82

Klasse Jm
1. Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
24252524Sum: 98
2. Preben Stensrud
Skien J.F.F
24242523Sum: 96
3. Bastian Hagen
Onsøy J.F.F
24232023Sum: 90
4. Jakob Rasmussen
Frogn J.F.F
1171712Sum: 47

Klasse K1
1. Siv Eriksen
Råde J.F.F
24231918Sum: 84
2. Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
23241718Sum: 82

Klasse K2
1. Karianne Lund Lier
Onsøy J.F.F
19212016Sum: 76
2. Trine Kjøniksen
Råde J.F.F
19171722Sum: 75
3. Line Ødegård Angeloff
Onsøy J.F.F
18171417Sum: 66

Klasse U
1. Jørgen Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden
24212421Sum: 90
2. Alexander Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
15221816Sum: 71

Klasse V50
1. John Aamodt-Haug
Svinndal J.F.F
24222424Sum: 94
2. Morten Grefslie
(ingen klubb)
22232325Sum: 93
3. Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
24222323Sum: 92
4. Raymond Eggesvik
Svinndal J.F.F
23242322Sum: 92
5. Anders Klund
Eidsberg J.F.F
22232021Sum: 86
6. Jørn Vidar Sukke
Svinndal J.F.F
19202122Sum: 82

Klasse V60
1. Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
24242325Sum: 96
2. Roy Zakariassen
Svinndal J.F.F
22252524Sum: 96
3. Gudmund Kalvik Kjøniksen
Råde J.F.F
24222222Sum: 90
4. Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
23232122Sum: 89
5. Morten Olsen
Svinndal J.F.F
21192322Sum: 85
6. Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
23212117Sum: 82

Klasse V70
1. Jan Sigurd Foss
Oslo Sportsskyttere
24232221Sum: 90
2. Oddbjørn Onsaker
Svinndal J.F.F
22252022Sum: 89
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)