www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Oslo
Oslo skeet- og trapklubb
Oslo Sportsskyttere
Viken
Arbeidernes J.F.F Halden
Aurskog J.F.F
Bjørkelangen J.F.F
Blaker J.F.F
Buskeruds J.F.F
Buttentjern J.F.F og L.S.K
Eidsberg J.F.F
Enebakk J.F.F
Frogn J.F.F
Grasåsen S.S.
Hemnes J.F.F
Krødsherad J.F.F
Lørenskog S.S.
Moss og Omegn J.F.F
Nedre Glomma S.S.K
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
Onsøy J.F.F
Rakkestad og Degernes J.F.F
Romerike S.S.K
Råde J.F.F
Sarpsborg og Omegn J.F.F
Ski J.F.F
Skjeberg og Omegn J.F.F
Sokna J.F.F og L.K.
Svinndal J.F.F
Udnes J.F.F
Ullensaker J.F.F
Vestby J.F.F
Innlandet
Alvdal J.F.F
Biri J.F.F
Dovre J.F.F
Eidskog J.F.F
Fron J.F.F
Gjøvik J.F.F
Heidal J.F.F
Kongsvinger J.F.F
Kvam J.F.F og S.S.K
Lesja J.F.F
Lillehammer J.F.F
Løiten J.F.F og S.S.
Nord-Aurdal J.F.F
Nordre Land J.S.K
Ringebu og Fåvang J.F.F
Sel J.F.F
Skogen J.S.K og Glåmdal L.S.
Tynset J.F.F
Vestre Slidre J.F.L
Vestre Toten J.F.F
Vågå J.F.F
Åmot J.F.F
Åsnes J.F.F
Øyer-Tretten J.F.F
Øystre Slidre J.F.F





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Resultater fra stevner:

Østlandet


2020
Dato / tid Tittel Arrangør
Oktober
20./10 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
20./10 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff Sarpsborg og Omegn J.F.F
19./10 kl 17:30 Sporting trening Skjeberg og Omegn J.F.F
17./10 kl 10:00 Fårikålskyting og 50 duers trenings sti Leirdue Bjørkelangen J.F.F
15./10 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./10 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
13./10 kl 17:00 Trening Sarpsborg jff trap Sarpsborg og Omegn J.F.F
8./10 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
6./10 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
6./10 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap Sarpsborg og Omegn J.F.F
4./10 kl 09:00 100 skudd lk Biri J.F.F
3./10 kl 09:00 kretsmesterskap 100 skudd lk Biri J.F.F
1./10 kl 17:30 Trap trening bane 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
1./10 kl 17:30 Trap trening bane 2 Skjeberg og Omegn J.F.F
1./10 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/soorting Sarpsborg og Omegn J.F.F
September
29./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
29./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./9 kl 17:30 Sporting trening Bane 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
28./9 kl 17:30 Trap trening bane 2 Skjeberg og Omegn J.F.F
26./9 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
24./9 kl 17:30 Leirduesti trening 50 Skjeberg og Omegn J.F.F
24./9 kl 17:30 Trap trening bane 2 Skjeberg og Omegn J.F.F
24./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./9 kl 13:00 Trap trening bane 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
22./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
22./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
21./9 kl 17:30 Leirduesti trening 50 Skjeberg og Omegn J.F.F
21./9 kl 17:30 Trap trening bane 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
21./9 kl 17:30 Trap trening bane 2 Skjeberg og Omegn J.F.F
20./9 kl 10:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
19./9 kl 10:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
17./9 kl 17:30 Leirduesti trening 50 Skjeberg og Omegn J.F.F
17./9 kl 17:30 Trap trening bane 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
17./9 kl 17:30 Trap trening bane 2 Skjeberg og Omegn J.F.F
17./9 kl 17:00 Trening Sarpsborg jff Sarpsborg og Omegn J.F.F
15./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
15./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff Sarpsborg og Omegn J.F.F
10./9 kl 17:00 Trening Sarpsborg jff Sarpsborg og Omegn J.F.F
8./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
8./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Sarpsborg og Omegn J.F.F
6./9 kl 10:00 Compak sporting/morro Lesja J.F.F
6./9 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
5./9 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
5./9 kl 09:00 Trening Lesja J.F.F
3./9 kl 17:00 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
1./9 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
1./9 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
1./9 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti - Buttentjern Buttentjern J.F.F
August
31./8 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti Sokna J.F.F
30./8 kl 09:00 BUTTENTJERN SKEET, 125 skudd Buttentjern L.S.K
29./8 kl 10:00 Klubbmesterskap - sti, trap og sporting - lørdag 29.august Moss og Omegn J.F.F
29./8 kl 10:00 OL Trap stevne Nittedal Uttaks stevne 29. august Nittedal og Hakadal S.J.F.F
28./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
27./8 kl 17:30 Leirduesti trening 50 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
27./8 kl 17:30 Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
27./8 kl 17:30 Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
27./8 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
26./8 kl 17:00 Nybegynnerstevne Buttentjern J.F.F
25./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
25./8 kl 17:00 Trening Sarpsborg jff trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./8 kl 17:30 Leirduesti trening 50 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
24./8 kl 17:30 Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
24./8 kl 17:30 Trap trening Bane 2 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
23./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 sk. LK-kval Ullensaker J.F.F
22./8 kl 12:00 Klubbmesterskap Leirduesti Sokna J.F.F
22./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Compak Sporting Sokna L.K.
22./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Jegertrap Sokna J.F.F
22./8 kl 09:00 KM Nordisk Trap 100 sk. LK-kval Ullensaker J.F.F
21./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
20./8 kl 17:30 Leirduesti trening 50 Skudd Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
20./8 kl 17:30 Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
20./8 kl 17:30 Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
20./8 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
18./8 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
2020 kl 18:00 Treningskveld i Trampen - forhåndspåmelding Sokna J.F.F
17./8 kl 17:30 Leirduesti trening 50 Skudd Skjeberg OJFF - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
17./8 kl 17:30 Trap trening Bane 1 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
17./8 kl 17:30 Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmeldin Skjeberg og Omegn J.F.F
16./8 kl 10:00 FM Leirduesti 50 Skudd Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
16./8 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
16./8 kl 09:00 Finale Opplandcupen 2020 Vestre Toten J.F.F
15./8 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
15./8 kl 09:00 100 skudd N.T. LK-Kval Enebakk J.F.F
15./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Nordre Land J.S.K
15./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Vestre Toten J.F.F
14./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
13./8 kl 17:30 sarpsborg ojff trening trap/sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./8 kl 17:30 Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
13./8 kl 17:30 Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
11./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
11./8 kl 17:30 Trening Sarpsborg jff trap/Sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
10./8 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
9./8 kl 09:00 FINALE Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag. Dette er også Landsdels-mesterskap for region Øst. Bjørkelangen J.F.F
9./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Øyer-Tretten J.F.F
8./8 kl 10:00 OL Trap Stevne Nittedal 8 August Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8. til 9./8 kl 09:00 NM Compak sporting Løiten S.S.
8./8 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag Bjørkelangen J.F.F
8./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Vestre Toten J.F.F
7./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
6./8 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
4./8 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
4./8 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen 25 duer trap Løiten J.F.F
4./8 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti - Buttentjern Buttentjern J.F.F
3./8 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
2./8 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer Søndag - Finale Løiten J.F.F
2./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Sel J.F.F
1./8 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer Lørdag + FM Løiten J.F.F
1./8 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Ringebu og Fåvang J.F.F
Juli
31./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
30./7 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
28./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
27./7 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
27./7 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti. Sokna J.F.F
26./7 kl 09:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
26./7 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Kvam J.F.F
25./7 kl 09:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
25./7 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Fron J.F.F
24./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
24./7 kl 09:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
23./7 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
21./7 kl 18:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
20./7 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
19./7 kl 09:00 Compak sporting - 75 duer - søndag 19.juli Moss og Omegn J.F.F
18./7 kl 10:00 Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer Bjørkelangen J.F.F
18./7 kl 09:00 Compak sporting - 75 duer - lørdag 18.juli Moss og Omegn J.F.F
17./7 kl 17:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
16./7 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
13./7 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
12./7 kl 09:00 Leirduesti - 50 skudd - Søndag 12.juli Moss og Omegn J.F.F
11./7 kl 09:00 Leirduesti - 50 skudd - Lørdag 11.juli Moss og Omegn J.F.F
10./7 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
9./7 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
7./7 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
7./7 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti - Buttentjern Buttentjern J.F.F
6./7 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
5./7 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Heidal J.F.F
4. til 5./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-Trap 200 duer Oslo skeet- og trapklubb
4./7 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Heidal J.F.F
3./7 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
2./7 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
Juni
30./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
29./6 kl 19:00 Kveldstevne leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
29./6 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
28./6 kl 09:00 Beretta NorgesCup Sokna 100 duer søndag Sokna J.F.F
27./6 kl 10:00 OL Trap Stevne Nittedal 27 juni Nittedal og Hakadal S.J.F.F
27./6 kl 09:00 Beretta NorgesCup Sokna 100 duer lørdag Sokna J.F.F
27./6 kl 09:00 FM Leirduesti 50 duer Akershus Blaker J.F.F
27./6 kl 09:00 Norgesmesterskap Figurjakt 2020 I Grandalen Samarbeid mellom Aurskog JFF og Bjørkelangen JFF Bjørkelangen J.F.F
26./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
26./6 kl 13:00 Buttentjernstien 100 duer leirduesti Buttentjern J.F.F
25./6 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
25. til 27./6 kl 09:00 NM Mix team OL-trap 2020 Løiten S.S.
25. til 27./6 kl 09:00 NM OL-trap 2020 Løiten S.S.
25. til 27./6 kl 09:00 NM Skeet 2020 Løiten S.S.
23./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
22./6 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
21./6 kl 10:00 Klubbmesterskap Ringebu og Fåvang J.F.F
21./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F
20./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F
20./6 kl 09:00 FM jegertrap Onsøy J.F.F
20./6 kl 09:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
20./6 kl 09:00 opplandscupen Biri J.F.F
20./6 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Vestre Slidre J.F.L
19./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
18./6 kl 21:00 Hedemarkenkarusellen 25 duer trap Løiten J.F.F
18./6 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
17./6 kl 17:00 Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer Bjørkelangen J.F.F
16./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
16./6 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F
15./6 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
14./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
14./6 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
14./6 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Alvdal J.F.F
13./6 kl 10:00 Jegertrap 50 duer Bjørkelangen J.F.F
13./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
13./6 kl 09:00 NT 13.06.2020 Svinndal J.F.F
13./6 kl 09:00 Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark Tynset J.F.F
12./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
11./6 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
10./6 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Tynset J.F.F
9./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
9./6 kl 17:00 Hedemarkenkarusellen 25 duer trap Løiten J.F.F
8./6 kl 17:30 Sporting trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
7./6 kl 10:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag 7 Juni Eidskog J.F.F
7./6 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
7./6 kl 09:00 OL-trap Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7./6 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Ringebu og Fåvang J.F.F
6./6 kl 10:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag 6 Juni Eidskog J.F.F
6./6 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
6./6 kl 07:00 Test skyting OL Trap Løiten S.S.
6./6 kl 07:00 Test skyting skeet Løiten S.S.
5./6 kl 17:00 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
4./6 kl 17:30 Trap trening - kun forhåndspåmelding Skjeberg og Omegn J.F.F
2./6 kl 17:30 Trening - åpen for alle - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
2./6 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti RingeriksCup - Buttentjern Buttentjern J.F.F
1./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 sk. LK-kval Jubileumsstevne 100 år Ullensaker J.F.F
1./6 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Ringebu og Fåvang J.F.F
1./6 kl 09:00 Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap Løiten J.F.F
Mai
31./5 kl 09:00 FM Leirdusti Interjakt Norges cup Leirduesti / super sporting 100 duer Skogen J.S.K
31./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval Jubileumsstevne 100 år Ullensaker J.F.F
31./5 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Fron J.F.F
31./5 kl 09:00 Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap Løiten J.F.F
30. til 31./5 kl 13:00 100 duer Sportrap Sokna L.K.
30. til 31./5 kl 10:00 100 duer Engelsk Sporting Sokna L.K.
30. til 31./5 kl 09:00 Nittedal Grand Prix 2020 (Pinse) Nittedal og Hakadal S.J.F.F
30./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti / super sporting 100 duer Skogen J.S.K
30./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval Ullensaker J.F.F
30./5 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Kvam J.F.F
30./5 kl 09:00 Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap Løiten J.F.F
28./5 kl 17:30 Trap trening Skjeberg og Omegn J.F.F
27./5 kl 17:00 50 skudd leirduesti kvelds stevne ( førstemann til mølla) Skogen J.S.K
27./5 kl 17:00 Compacsporting 50 sk Tynset J.F.F
25./5 kl 17:30 Sporting trening Skjeberg og Omegn J.F.F
25./5 kl 17:00 Kveldstevne leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F
24./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
24./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer søndag Buskeruds J.F.F
24./5 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
24./5 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Lesja J.F.F
23./5 kl 10:00 OL Trap Stevne Nittedal 23 mai Nittedal og Hakadal S.J.F.F
23./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
23./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer lørdag Buskeruds J.F.F
23./5 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Dovre J.F.F
21. til 22./5 kl 10:00 Compak Sporting 100 duer Sokna L.K.
21./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
21./5 kl 09:00 NT 21.05.2020 Svinndal J.F.F
19./5 kl 17:00 Hedemarkenkarusellen 25 duer trap Løiten J.F.F
18./5 kl 17:00 Sporting trening Skjeberg og Omegn J.F.F
10./5 kl 10:00 SKEET - 125 Skudd (søndag) Åmot J.F.F
10./5 kl 09:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
9. til 10./5 kl 09:00 Prøve NM OL-trap 125 duer Løiten S.S.
9. til 10./5 kl 09:00 Prøve NM Skeet 125 duer Løiten S.S.
9./5 kl 09:00 N.T. L.K.Kval Krødsherad J.F.F
9./5 kl 09:00 Prøve NM Figurjakt Lørdag 9 Mai ( Også Marbre Cup ) Bjørkelangen J.F.F
9. til 10./5 kl 08:00 Fitasc Sporting 50 duer «Old style» Sokna L.K.
8./5 kl 17:30 Trening for medlemmer - med restriksjoner Moss og Omegn J.F.F
7./5 kl 17:00 50 skudd leirduesti kvelds stevne ( førstemann til mølla) Skogen J.S.K
7./5 kl 09:00 Opplandscupen 2020 Ringebu og Fåvang J.F.F
3./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
3./5 kl 08:00 Leirduesti Søndag 3 Mai 2020 100 Duer stevne 3 av 3 stevner denne helgen Bjørkelangen J.F.F
2./5 kl 10:00 OL Trap stevne Nittedal 2 Mai Nittedal og Hakadal S.J.F.F
2./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
2./5 kl 08:00 Leirduesti Lørdag 2 Mai 2020 100 Duer Stevne 2 av 3 stevner denne helgen Også LM leirduesti denne dagen Bjørkelangen J.F.F
1./5 kl 10:00 Frogn JFF Leiirduesti Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 Jegertrap 100 duer Opplandscup Løiten J.F.F
1./5 kl 08:00 Leirduesti Fredag 1 Mai 2020 100 Duer Stevne 1 av 3 stevner denne helgen Bjørkelangen J.F.F
April
26./4 kl 10:00 SUPERSPORTING Interjakt-NorgesCup på Korperud i samarbeid med Brandval JFF. SØNDAG Kongsvinger J.F.F
26./4 kl 09:00 Jegertrap - Opplandscup 50 skudd Ullensaker J.F.F
26./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 LK Lørenskog S.S.
25./4 kl 10:00 SUPERSPORTING Interjakt-NorgesCup på Korperud i samarbeid med Brandval JFF. LØRDAG Kongsvinger J.F.F
25./4 kl 09:00 Jegertrap - Opplandscup 50 skudd Ullensaker J.F.F
25./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 LK Lørenskog S.S.
22./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
19./4 kl 09:00 Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F Moss og Omegn J.F.F
19./4 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
19./4 kl 09:00 Supersporting 100duer Løiten J.F.F
18./4 kl 09:00 Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag - Moss og Omegn J.F.F Moss og Omegn J.F.F
18./4 kl 09:00 Supersporting 100duer Løiten J.F.F
13./4 kl 09:00 Påskekarusellen- Skjeberg OJFF 2020 Skjeberg og Omegn J.F.F
11./4 kl 18:00 Treningskveld Sokna JFF Sokna J.F.F
11./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
9./4 kl 09:00 Påskekarusellen stevne / XXL Cup Arbeidernes J.F.F Halden
5./4 kl 09:00 Nordisk trap i Uddevalla Nedre Glomma S.S.K
4./4 kl 10:00 SKEET - 125 Skudd (lørdag) Åmot J.F.F
Mars
29./3 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
29./3 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./3 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
28./3 kl 09:00 Lk kval 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
22./3 kl 10:00 SKEET - 125 Skudd (søndag) Åmot J.F.F
21./3 kl 10:00 SKEET - 125 Skudd (lørdag) Åmot J.F.F
15./3 kl 09:00 Compak 100 Duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
14./3 kl 09:00 Compak 100 Duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
7./3 kl 09:00 Compak Sporting 75 duer - Lørdag 7. Mars Moss og Omegn J.F.F
Februar
29./2 kl 10:00 Trening Bjørkelangen J.F.F
1./2 kl 10:00 Vinterskyting Bjørkelangen J.F.F
2019
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
7./12 kl 10:00 Nissemor jegertrap 2019 Onsøy J.F.F
November
23./11 kl 10:00 50-skudds Jegertrap stevne for Damer! Råde J.F.F
9./11 kl 09:00 Compac sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
Oktober
20./10 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
20./10 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Søndag Grasåsen S.S.
19./10 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
19./10 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Lørdag Grasåsen S.S.
September
22./9 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Søndag Grasåsen S.S.
22./9 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
21./9 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Lørdag Grasåsen S.S.
21./9 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
21./9 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8./9 kl 09:00 LK kval 100 skudd Biri J.F.F
7./9 kl 09:00 KM 100 skudd LK kval Biri J.F.F
3./9 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F
1./9 kl 09:00 Nordisk trap 100 LK Løiten S.S.
August
31./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 LK Løiten S.S.
25./8 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./8 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./8 kl 09:00 Finale Opplandscup Øyer-Tretten J.F.F
18./8 kl 09:00 Leirduesti 100 duer Søndag Bjørkelangen J.F.F
18./8 kl 09:00 NT 100 skudd L.K. kval. KM inngår i dette stevnet Ullensaker J.F.F
17./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Compak Sporting 2019 Moss og Omegn J.F.F
17./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 2019 Moss og Omegn J.F.F
17./8 kl 09:00 Klubbmesterskap 2019 Enebakk J.F.F
17./8 kl 09:00 Leirduesti 100 duer Lørdag Bjørkelangen J.F.F
17./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
11./8 kl 09:00 Beretta Norgescup finale 100 duer Løiten Søndag Løiten J.F.F
10./8 kl 09:00 Beretta Norgescup og LM 100 duer Lørdag Løiten J.F.F
2019 kl 18:00 klubbmesterskap Ringebu og Fåvang J.F.F
6./8 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F
4./8 kl 09:00 Opplandscupen R.F. Ringebu og Fåvang J.F.F
4./8 kl 09:00 Pres skytinga under NM OL-Trap 2019 Søndag 4 August Bjørkelangen J.F.F
3./8 kl 09:00 Opplandscupen Fron Fron J.F.F
2. til 4./8 kl 15:00 NM Mix team OL-trap Grasåsen S.S.
2. til 4./8 kl 09:00 NM OL trap Grasåsen S.S.
2./8 kl 09:00 Pres skytinga under NM OL-Trap 2019 Fredag 2 August Bjørkelangen J.F.F
Juli
28./7 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
28./7 kl 09:00 Opplandscup / FM Jegertrap NA Nord-Aurdal J.F.F
27./7 kl 12:00 Klubbmesterskap Sporting Bjørkelangen J.F.F
27./7 kl 10:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
27./7 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
27./7 kl 09:00 Opplandscupen Ø.S. Øystre Slidre J.F.F
6. til 7./7 kl 09:00 OSLO GRAND PRIX 2019 - SKEET Oslo skeet- og trapklubb
6. til 7./7 kl 09:00 Oslo Grand Prix 2019 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
2./7 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F
Juni
29./6 kl 09:00 Prøve NM OL trap Grasåsen S.S.
28. til 29./6 kl 15:00 NM figurjakt 2019 Ringebu og Fåvang J.F.F
22./6 kl 10:00 OL-Trap 125 duer Oslo skeet- og trapklubb
16./6 kl 10:00 75 duer FITASC sporting Buskerud J.F.F
16./6 kl 09:00 100 Skudds stevne RDJFF Rakkestad og Degernes J.F.F
16./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F
16./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
16./6 kl 09:00 Opplandscupen Lesja Lesja J.F.F
15./6 kl 09:00 50 skudd jegertrap Eidsberg J.F.F
15./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F
15./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
15./6 kl 09:00 Opplandscupen Dovre Dovre J.F.F
11./6 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen Løiten J.F.F
10./6 kl 09:00 19jt0019 Svinndal J.F.F
10./6 kl 09:00 Opplandscupen Lillehammer Lillehammer J.F.F
9./6 kl 10:00 Interjakt Norges Cup Leirduesti Søndag 9 Juni Finale - FM Eidskog J.F.F
9./6 kl 09:00 Opplandscupen Lillehammer Lillehammer J.F.F
9./6 kl 09:00 Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 2 Råde J.F.F
8./6 kl 10:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag 8 Juni Eidskog J.F.F
8. til 9./6 kl 09:00 Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 1 Råde J.F.F
8./6 kl 09:00 NT Svinndal 8-6 Svinndal J.F.F
8./6 kl 09:00 Opplandscupen N.L. Nordre Land J.S.K
8. til 9./6 kl 08:00 Nittedal Grand Prix Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6./6 kl 17:00 Kveldsstevne 50-duers leirduesti Moss Ojff Moss og Omegn J.F.F
4./6 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F
2./6 kl 09:00 100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) Enebakk J.F.F
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna 100 duer søndag Sokna J.F.F
2./6 kl 09:00 Kompakt leirduesti Sokna 50 duer søndag Sokna J.F.F
2./6 kl 09:00 Opplandscupen Sel Sel J.F.F
1./6 kl 09:00 100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) Enebakk J.F.F
1./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna 100 duer lørdag Sokna J.F.F
1./6 kl 09:00 Kompakt leirduesti Sokna 50 duer lørdag Sokna J.F.F
1./6 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1./6 kl 09:00 Opplandscupen Vågå Vågå J.F.F
Mai
30./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
29./5 kl 17:00 Kveldsstevne 50-duers leirduesti Moss Ojff Moss og Omegn J.F.F
26./5 kl 10:00 FM Leirduesti Skjeberg og Omegn J.F.F
26./5 kl 09:00 19JT0346 Opplandscup Alvdal J.F.F
26./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Skogen J.S.K
26./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK Romerike S.S.K
26./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
25./5 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
25./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Skogen J.S.K
25./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK Romerike S.S.K
25./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F
25./5 kl 09:00 Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark Tynset J.F.F
21./5 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen Løiten J.F.F
19./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag Bjørkelangen J.F.F
19./5 kl 09:00 opplandscup Biri J.F.F
18./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag Bjørkelangen J.F.F
18./5 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F
18./5 kl 09:00 Opplandscup Biri J.F.F
15./5 kl 17:00 Compacsporting 50 sk Tynset J.F.F
12./5 kl 10:00 Jegertrap 50 duer m/finale Buttentjern J.F.F
12./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer søndag Buskeruds J.F.F
12./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd.Opplands cup Vestre Toten J.F.F
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
11./5 kl 10:00 OL-Trap 125 Duer Oslo skeet- og trapklubb
11./5 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
11./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer lørdag Buskeruds J.F.F
11./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap jegertrap Råde J.F.F
11./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd.Opplands cup Vestre Toten J.F.F
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
5./5 kl 09:00 Compak sporting - 100 skudd Åmot J.F.F
5./5 kl 09:00 Opplandscupen Heidal Heidal J.F.F
4./5 kl 09:00 Compak sporting - 100 skudd Åmot J.F.F
4./5 kl 09:00 NT Svinndal 4-5 Svinndal J.F.F
4./5 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F
4./5 kl 09:00 Opplandscupen Heidal Heidal J.F.F
1./5 kl 10:00 Frogn JFF Leiirduesti Frogn J.F.F
1./5 kl 09:00 Jegertrap 100duer Oppland cup Løiten J.F.F
1./5 kl 09:00 Leirduesti 50-skuddstevne Frogn J.F.F
April
28./4 kl 10:00 Buttentjernstien søndag Buttentjern J.F.F
28./4 kl 10:00 INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) Kongsvinger J.F.F
28./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Arbeidernes J.F.F Halden
28./4 kl 09:00 Jegertrap, Oppland cup 50 skudd Ullensaker J.F.F
28./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lørenskog S.S.
27./4 kl 10:00 Buttentjernstien lørdag Buttentjern J.F.F
27./4 kl 10:00 INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) Kongsvinger J.F.F
27./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
27./4 kl 10:00 SKEET 125 duer Oslo skeet- og trapklubb
27./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
27./4 kl 09:00 Jegertrap, Oppland cup 50 skudd Ullensaker J.F.F
27./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lørenskog S.S.
24./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
22./4 kl 09:00 Påskekarusellen Skjeberg og Omegn J.F.F
20./4 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F
20./4 kl 09:00 Påskekarusellen/xxl cup Onsøy J.F.F
18./4 kl 09:00 Påskekarusellen/XXL Cup. første stevne. Råde J.F.F
14./4 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
14./4 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./4 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
13./4 kl 09:00 100 duer supersporting Løiten J.F.F
13./4 kl 09:00 NT Svinndal13-4 Svinndal J.F.F
7./4 kl 09:00 Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag Moss og Omegn J.F.F
6./4 kl 09:00 Interjakt Lørdags karusell Jegertrap Grasåsen Skytesenter 4/4 i karusellen og Fylkes mesterskap Jegertrap Akershus Bjørkelangen J.F.F
6./4 kl 09:00 Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag Moss og Omegn J.F.F
5. til 6./4 kl 10:00 Malaga Cup 2019 Onsøy J.F.F
Mars
30./3 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
30./3 kl 09:00 Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 3/4 i karusellen Aurskog J.F.F
30./3 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
23./3 kl 09:00 Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 2/4 i karusellen Blaker J.F.F
23./3 kl 09:00 NT Svinndal 23-3 Svinndal J.F.F
22./3 kl 16:00 test Svinndal J.F.F
16./3 kl 09:00 Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 1/4 i Karusellen Udnes J.F.F
10./3 kl 10:00 Compak Sporting 75 duer Søndag Moss og Omegn J.F.F
9./3 kl 10:00 Compak Sporting 75 duer Lørdag Moss og Omegn J.F.F
9./3 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
3./3 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
2./3 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
Februar
23./2 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
Januar
26./1 kl 09:30 OL trap Grasåsen S.S.
2018
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
29./12 kl 10:00 Julestevne 50 duer Løiten J.F.F
19./12 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
15./12 kl 10:00 Sideligger Stevne Lørdag Bjørkelangen J.F.F
November
24./11 kl 09:00 50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff Råde J.F.F
17./11 kl 09:00 Gamebore Norgescup Compak sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
4./11 kl 10:00 75 duer Sportrap Sokna L.K.
Oktober
13. til 14./10 kl 09:00 Nordisk Trap 200 skudd LK-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F
11./10 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
September
29./9 kl 11:00 FM Jegertrap Akershus 50 skudd Bjørkelangen J.F.F
23./9 kl 09:00 L.K.Kval 23. sept. Krødsherad J.F.F
22./9 kl 09:00 L.K.Kval 22. sept. Krødsherad J.F.F
15./9 kl 10:00 Leverandørkampen 2018 Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 10:00 Interjakt cup FM Eidskog J.F.F
2./9 kl 09:00 Lk Nordisk Trap, Råde Råde J.F.F
1./9 kl 10:00 Interjakt cup Eidskog J.F.F
1./9 kl 09:00 Klubbmesterskap - Leirdue - 2018 Variabel Enebakk J.F.F
1./9 kl 08:00 Klubbmesterskap - leirdue -2018 Enebakk J.F.F
August
26./8 kl 09:00 Nordisk Mesterskap 2018 Mix team OL-trap Oslo Sportsskyttere
26./8 kl 09:00 Nordisk Mesterskap 2018 Mix team Skeet Oslo Sportsskyttere
26./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
25. til 26./8 kl 09:30 Nordisk Mesterskap 2018 Enebakk J.F.F
25./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
24. til 26./8 kl 09:00 Nordisk Mesterskap 2018 OL-trap Oslo Sportsskyttere
24. til 26./8 kl 09:00 Nordisk Mesterskap 2018 Skeet Oslo Sportsskyttere
22./8 kl 17:00 50 duers leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
19./8 kl 10:00 Opplandscup 2018 Finale Ringebu og Fåvang J.F.F
18. til 19./8 kl 09:00 NM OL-trap 2018 Oslo Sportsskyttere
18. til 19./8 kl 09:00 NM SKEET Åmot J.F.F
18./8 kl 09:00 FYLKESMESTERSKAP JEGERTRAP Arbeidernes J.F.F Halden
18./8 kl 09:00 Opplandscup 2018 VS (18JT0437) Vestre Slidre J.F.L
13./8 kl 20:00 50 duer leirduesti - klubbmesterskap Sokna J.F.F
12./8 kl 09:00 BERETTA CUP - 100 skudd leirduesti Søndag - FINALE Løiten J.F.F
11./8 kl 10:00 FM Jegertrap Akershus 50 skudd Bjørkelangen J.F.F
11./8 kl 08:00 BERETTA CUP - 100 skudd leirduesti Lørdag Løiten J.F.F
4./8 kl 09:00 KM OL trap Grasåsen S.S.
4./8 kl 09:00 VETERAN NM J.T. Krødsherad J.F.F
Juli
29./7 kl 09:00 Opplandscup 2018 NA (18JT0433) Nord-Aurdal J.F.F
28./7 kl 09:00 Opplandscup 2018 ØS (18JT0432) Øystre Slidre J.F.F
1./7 kl 09:00 Opplandscup 2018 Vågå jff Vågå J.F.F
Juni
30./6 til 1./7 kl 10:00 Norsk Grand Prix Skeet 200 duer Oslo Sportsskyttere
30./6 til 1./7 kl 09:00 NM Compak Sporting 2018 Sokna L.K.
30./6 til 1./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-trap 2018 Oslo Sportsskyttere
30./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 Fron Fron J.F.F
27./6 kl 17:00 Trap klubbmesterskap 2018 Tynset J.F.F
24./6 kl 09:00 75duer Compak Sporting Løiten S.S.
24./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 Lesja Lesja J.F.F
23./6 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 75 duer Buskerud J.F.F
23./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 Dovre Dovre J.F.F
22. til 24./6 kl 08:00 NM Nordisk trap 2018 Krødsherad J.F.F
20./6 kl 17:00 50 duers leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
20./6 kl 17:00 Sporting klubbmesterskap 2018 Tynset J.F.F
17./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Søndag Åmot J.F.F
17./6 kl 09:00 LK Kval Romerike S.S.K
17./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 LK Biri J.F.F
16./6 kl 10:00 OL-Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
16./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Lørdag Åmot J.F.F
16./6 kl 09:00 LK Kval Nordisk Trap Romerike S.S.K
16./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 LK + KM Biri J.F.F
14./6 kl 10:00 Test inline Compak Sokna L.K.
13./6 kl 17:00 Klubbmesterskap i CompakSporting 2018 Moss og Omegn J.F.F
13./6 kl 17:00 Klubbmesterskap i Jegertrap 2018 Moss og Omegn J.F.F
12./6 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen Løiten J.F.F
10./6 kl 09:00 INTERJAKT CUP - Leirduesti Åsnes J.F.F
10./6 kl 09:00 LK-kval Nordisk Trap KRETSMESTERSKAP. Ullensaker J.F.F
10./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 alvdal Alvdal J.F.F
9./6 kl 10:00 Ol-trap OSS Oslo Sportsskyttere
9./6 kl 09:00 50 skudd Jegertrap FYLKESMESTERSKAP Arbeidernes J.F.F Halden
9./6 kl 09:00 INTERJAKT CUP+FM-Leirduesti Åsnes J.F.F
9./6 kl 09:00 LK-kval Nordisk Trap Ullensaker J.F.F
9./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd Tynset J.F.F
3./6 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer søndag Sokna J.F.F
3./6 kl 09:00 NM dobbel trap Grasåsen S.S.
3./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 VT 2-AVLYST Vestre Toten J.F.F
3./6 kl 09:00 Prøve NM 2018 Dag 2 LK Stevne Krødsherad J.F.F
2./6 kl 10:00 OL-Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer lørdag Sokna J.F.F
2./6 kl 09:00 Opplandscup 2018 VT. 1 Vestre Toten J.F.F
2./6 kl 09:00 Prøve NM 2018 LK Stevne Krødsherad J.F.F
2. til 3./6 kl 07:00 Jegertrapp skytinga på NM Nordisk Jaktskyting Resultater Bjørkelangen J.F.F
2./6 kl 07:00 AVLYST - Compak sporting Gamebore cup75 duer - AVLYST Grasåsen S.S.
1./6 kl 09:00 Trening Jegertrap NM Nordisk Jaktskyting Bjørkelangen J.F.F
Mai
30./5 kl 18:00 Sporting 50 skudd Tynset J.F.F
27./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 LK Tynset J.F.F
27./5 kl 09:00 75 skudd jegertrap Onsøy J.F.F
27./5 kl 09:00 LM leirduesti Skogen J.S.K
27./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd LK Svinndal J.F.F
27./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK Romerike S.S.K
27./5 kl 09:00 opplandscup 2018 Ringebu Ringebu og Fåvang J.F.F
26./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 LK Tynset J.F.F
26./5 kl 09:00 100 skudd leirduesti interjaktcup Skogen J.S.K
26./5 kl 09:00 50 Duers Jegertrap, 25 ordinær og 25 variabel Moss og Omegn J.F.F
26./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd LK (Kretsmesterskap) Svinndal J.F.F
26./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK Romerike S.S.K
26./5 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
23./5 kl 17:00 50 duers leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
22./5 kl 18:00 Jegertrap 50duer åpent kveldsstevnet innbakt klubbmesterskap Buskeruds J.F.F
22./5 kl 18:00 Jegertrap 50duer åpent kveldsstevnet innbakt klubbmesterskap Buskeruds J.F.F
22./5 kl 17:00 Hedmarkenkarusellen Løiten J.F.F
21./5 kl 20:00 Finale pinsecup Nordre Land J.S.K
21./5 kl 09:00 2 pinse Svinndal Svinndal J.F.F
21./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 - Finale pinsecup Nordre Land J.S.K
20./5 kl 09:00 LK STEVNE NORDISK TRAP Råde J.F.F
20./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 Biri J.F.F
19./5 kl 09:00 Leirduesti/supersporting 100 duer Løiten J.F.F
19./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 Biri J.F.F
19./5 kl 09:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
18./5 kl 09:00 Interjakt Norgescup Leirduesti Lørdag 18 mai Bjørkelangen J.F.F
18. til 20./5 kl 08:00 Nittedal Grand Prix Nittedal og Hakadal S.J.F.F
13./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100duer Søndag Buskeruds J.F.F
13./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 Sel Sel J.F.F
13./5 kl 09:00 Rizzini 13. mai 2018. 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
12./5 kl 12:00 Jegertrap 50 Råde J.F.F
12./5 kl 10:00 OL-trap OSS Oslo Sportsskyttere
12./5 kl 10:00 Oslo Sportsskyttere SKEET 125 duer Oslo Sportsskyttere
12./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer lørdag Buskeruds J.F.F
12./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 Kvam Kvam J.F.F
12./5 kl 09:00 Rizzini 12.mai 2018. 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
10./5 kl 10:00 50 Leirduesti Oppsjø Skjeberg og Omegn J.F.F
10./5 kl 10:00 Hagleskyting Open - 55 duer SuperSporting torsdag Sokna J.F.F
10./5 kl 09:00 Himmelspretten 2018. LK 100 skudd Enebakk J.F.F
9./5 kl 10:00 Hagleskyting Open - 55 duer SuperSporting onsdag Sokna L.K.
6./5 kl 10:00 Nordisk trap LK stevne Arbeidernes J.F.F Halden
6./5 kl 09:00 50 duer Leirduesti, FM Oppland Gjøvik J.F.F
5./5 kl 10:00 Nordisk trap LK stevne Arbeidernes J.F.F Halden
5./5 kl 10:00 OL-Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1./5 kl 09:00 Fitasc Sporting 75 duer Buskerud J.F.F
1./5 kl 09:00 FM Jegertrap 100 skudd Løiten J.F.F
1./5 kl 09:00 Opplandscup 2018 Heidal 3 Heidal J.F.F
April
29./4 kl 10:00 Interjakt Leirduesti cup 100 skudd Søndag Bjørkelangen J.F.F
29./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Lørenskog S.S.
29./4 kl 09:00 Opplandscup 2018 Heidal 2 Heidal J.F.F
28./4 kl 10:00 Interjakt Leirduesti cup 100 skudd Lørdag Bjørkelangen J.F.F
28./4 kl 10:00 OL-trap OSS Oslo Sportsskyttere
28./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK Lørenskog S.S.
28./4 kl 09:00 Opplandscup 2018 Heidal 1 Heidal J.F.F
28./4 kl 07:00 Skeet 125 duer Løvenskioldbanen Oslo Sportsskyttere
27./4 kl 18:00 pulvergutta Heidal J.F.F
22./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti Ski J.F.F
22./4 kl 10:00 Interjaktcup 100 duer KORPERUD Kongsvinger J.F.F
22./4 kl 09:00 L.K.Kval 22.april Krødsherad J.F.F
22./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd Ullensaker J.F.F
21./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti Ski J.F.F
21./4 kl 10:00 Interjaktcup 100 duer KORPERUD Kongsvinger J.F.F
21./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
21./4 kl 10:00 OL-Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
21./4 kl 09:00 75-skudds Jegertrap Råde J.F.F
21./4 kl 09:00 L.K.Kval 21. april Krødsherad J.F.F
21./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd LK Ullensaker J.F.F
21./4 kl 09:00 Opplandscup 2018 ØT Øyer-Tretten J.F.F
18./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
15./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti m/ finale i Gamebore Cup, Søndag 15. April Sarpsborg og Omegn J.F.F
15./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd LK Svinndal J.F.F
14. til 15./4 kl 09:00 SKEET - 125 skudd + finaler- 2 dagers stevne Åmot J.F.F
14./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti, Gamebore Cup, Lørdag 14. April Sarpsborg og Omegn J.F.F
14./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skud LK Svinndal J.F.F
13./4 kl 16:00 test Svinndal J.F.F
8./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti, Gamebore Cup, Søndag 8. April Moss og Omegn J.F.F
7./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
7./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti, FM + Gamebore Cup, Lørdag 7. April Moss og Omegn J.F.F
7./4 kl 09:00 LK STEVNE NORDISK TRAP Råde J.F.F
2./4 kl 09:00 Påskekarusellen. - Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
1./4 kl 10:00 Interjakt Påske cup Dag 3 Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
Mars
31./3 til 1./4 kl 10:00 Interjakt Påske cup Dag 2 Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
31./3 kl 09:00 Påskekarusellen. Onsøy J.F.F
30./3 til 1./4 kl 10:00 Interjakt Påske cup Dag 1 Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
29./3 kl 09:00 Påskekarusellen, første stevne. Råde J.F.F
24./3 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F
18./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup Sarpsborg og Omegn J.F.F
17./3 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
17./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup Sarpsborg og Omegn J.F.F
11./3 kl 09:00 75 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, Søndag 11. Mars Moss og Omegn J.F.F
10./3 kl 09:00 75 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, Lørdag 10. Mars Moss og Omegn J.F.F
Februar
17./2 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
2017
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
28./12 kl 10:00 Jule skinka Løiten S.S.
16./12 kl 10:00 Sideligger Stevne 16 desember 2017 Bjørkelangen J.F.F
November
25./11 kl 09:00 50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff Råde J.F.F
18./11 kl 10:00 klubbmesterskap Sarpsborg OJFF 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./11 kl 09:00 Klubbmesterskap 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
Oktober
14./10 kl 10:00 OL-Trap Veteranstevne Oslo Sportsskyttere
12./10 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd. Flomlys Tynset J.F.F
7. til 8./10 kl 10:00 Nordisk Ranking Finale 2017 - SKEET Oslo Sportsskyttere
7. til 8./10 kl 10:00 Nordisk Ranking Finale OL-Trap Oslo Sportsskyttere
September
24./9 kl 14:00 Klubbmesterskap Compak Sporting Sokna L.K.
24./9 kl 14:00 Klubbmesterskap jegertrap Sokna J.F.F
24./9 kl 09:00 L.K.Kval 24. sept. Krødsherad J.F.F
23./9 kl 09:00 L.K. Kval 23. sept Krødsherad J.F.F
17./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
16./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F
9./9 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup,Sarpsborg OJFF. 9,9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./9 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
6./9 kl 16:00 Moss Ojff Klubbmesterskap Compak Sporting 2017 Moss og Omegn J.F.F
6./9 kl 16:00 Moss Ojff Klubbmesterskap Jegertrap 2017 Moss og Omegn J.F.F
3./9 kl 09:00 100 skudd LK-Kval 3.9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
3./9 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Søndag Løiten S.S.
2./9 kl 17:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 SPORTING Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 10:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Jegertrap Bjørkelangen J.F.F
2./9 kl 10:00 Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Sporting Bjørkelangen J.F.F
2017 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Lørdag Løiten S.S.
2./9 kl 09:00 100 skudd LK-Kval 2.9 Sarpsborg og Omegn J.F.F
August
31./8 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F
30./8 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
27./8 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval og Kretsmesterskap Arbeidernes J.F.F Halden
26./8 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
26. til 27./8 kl 09:00 NM i Skeet 125 Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
22./8 kl 17:00 Trap klubbmesterskap 2017 Tynset J.F.F
20./8 kl 09:00 L.K. Kval m/Zoli Finale Krødsherad J.F.F
19./8 kl 10:00 NM Dobbeltrap 2017 Oslo Sportsskyttere
19. til 20./8 kl 09:00 NM og Nordisk Mesterskap Fitasc Sporting 2017 Sokna L.K.
19. til 20./8 kl 09:00 Nordic Championship Fitasc Sporting 2017 - registration only for foreign shooters Sokna L.K.
19./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti Ski J.F.F
19./8 kl 09:00 Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
19./8 kl 09:00 L.K. Kval 19.Aug m/Zoli Krødsherad J.F.F
13./8 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
13./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
13./8 kl 09:00 Beretta cup 100 skudd leirduesti Søndag- Finale Løiten J.F.F
13./8 kl 09:00 Finale Jakt & Friluft cup Heidal J.F.F
13./8 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
12. til 13./8 kl 09:00 NM Olympisk Trap Grasåsen S.S.
12./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
12./8 kl 09:00 Beretta cup 100 skudd leirduesti Lørdag Løiten J.F.F
6./8 kl 10:00 Leirduesti 100skudd Søndag Eidskog J.F.F
5./8 kl 10:00 Leirduesti 100skudd Lørdag Eidskog J.F.F
5./8 kl 09:30 OL trap Grasåsen S.S.
3. til 5./8 kl 10:00 Veteran NM Jegertrap 3.-5. August 2017 Biri J.F.F
Juli
30./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Vestre Slidre Vestre Slidre J.F.L
29. til 30./7 kl 09:00 NM FITASC Compak Sporting 2017 200 Duer! Grasåsen S.S.
29./7 kl 09:00 J&F Cup Ringebu og Fåvang J.F.F
26./7 kl 15:00 Kveldsstevne Fitasc Sporting Sokna L.K.
9./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup/ FM Oppland Dovre J.F.F
8./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Lesja JFF Lesja J.F.F
2./7 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Nordre Land JSK Nordre Land J.S.K
1. til 2./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-trap 2017 Oslo Sportsskyttere
1. til 2./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix Skeet 2017 Oslo Sportsskyttere
1./7 kl 09:00 100 skudd LK Kval + KM Biri J.F.F
Juni
28./6 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
27./6 kl 18:00 50 Duers compak kveldsstevne Buskerud J.F.F
25./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Sel Sel J.F.F
24./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Vågå Vågå J.F.F
24./6 kl 09:00 OLTrap 24.06.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
19./6 kl 18:00 Finale Østfoldcupen 2017 Onsøy J.F.F
18./6 kl 09:00 100 skudd landslagskval Romerike S.S.K
18./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Søndag Åmot J.F.F
18./6 kl 08:00 J&F Cup-100 skudd VTJFF Vestre Toten J.F.F
17. til 18./6 kl 10:00 OL trap utakstevne EM/VM Grasåsen S.S.
17./6 kl 10:00 OL Trap 17.06.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
17./6 kl 09:00 100 skudd landslagskval Romerike S.S.K
17./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Lørdag - Fylkes Mesterskap Åmot J.F.F
17./6 kl 08:00 J&F Cup-100 skudd VTJFF Vestre Toten J.F.F
11./6 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
11./6 kl 09:00 FITASC Compak Sporting - Gamebore Cup Grasåsen S.S.
11./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup/ FM Hedmark Alvdal J.F.F
11./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K.-kval. Ullensaker J.F.F
10./6 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Arbeidernes J.F.F Halden
10./6 kl 09:00 J&F Cup 100 skudd. Tynset J.F.F
10./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K.Kval Ullensaker J.F.F
10./6 kl 09:00 OL-Trap Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
5./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Øyer/tretten Øyer-Tretten J.F.F
5./6 kl 09:00 JT 5-6-2017 Svinndal J.F.F
4./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna søndag Sokna J.F.F
4./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Fron Fron J.F.F
3./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna lørdag Sokna J.F.F
3./6 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Kvam Kvam J.F.F
3. til 4./6 kl 08:30 Nittedal Grand Prix OL Trap Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1./6 kl 17:00 Sporting 50 skudd Tynset J.F.F
Mai
31./5 kl 17:00 50 duer leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F
31./5 kl 17:00 Klubbmesterskap Råde JFF Råde J.F.F
28./5 kl 10:00 FM Leirduesti Skjeberg og Omegn J.F.F
28./5 kl 10:00 Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd Skogen J.S.K
28./5 kl 09:00 17JT0426 - G-Sport / Jakt & Friluft Cup Nord-Aurdal J.F.F
28./5 kl 09:00 Rizzini 2017. 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F
27./5 kl 16:00 prøve 1 Skjeberg og Omegn J.F.F
27./5 kl 10:00 Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd Skogen J.S.K
27./5 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Øystre Slidre Øystre Slidre J.F.F
27./5 kl 09:00 Rizzini 2017. 100 skudd Lk-kval Enebakk J.F.F
26./5 kl 12:00 Kveldsstevne 26.05.2017 Eidskog J.F.F
25./5 kl 10:00 FM Jegertrap Akershus 50 Skudd Bjørkelangen J.F.F
25./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval 25.05.17 Enebakk J.F.F
21./5 kl 09:00 100 sk kval med Zoli GP Romerike S.S.K
21./5 kl 09:00 100 Skudds Leirduesti Ullensaker J.F.F
21./5 kl 09:00 Jegertrap 50 Skudd Moss og Omegn J.F.F
21./5 kl 08:00 Beretta Norgescup Buskeruds JFF søndag 100 duer lerduesti Buskeruds J.F.F
20./5 kl 10:00 OL Trap 20.05.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
20. til 21./5 kl 09:00 Skeet 125, Åmot (DM) - Uttaksstevne 1 EM/VM Åmot J.F.F
20./5 kl 09:00 100 sk kval med Zoli GP Romerike S.S.K
20./5 kl 09:00 Beretta Norgescup Buskeruds JFF lørdag 100 duer lerduesti Buskeruds J.F.F
14./5 kl 09:00 100 skudd LK-stevne, 14. mai, Lørenskog sportsskyttere Lørenskog S.S.
14./5 kl 09:00 100 skudds. L.K. Kval Tynset J.F.F
14./5 kl 09:00 FM lerduesti Oppland Lillehammer J.F.F
13./5 kl 10:00 OL-Trap Uttaksstevne til EM og VM - Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
13./5 kl 09:00 100 skudd LK stevne, 13 mai, Lørenskog sportsskyttere Lørenskog S.S.
13./5 kl 09:00 100 skudds. L.K. Kval Tynset J.F.F
13./5 kl 09:00 50 skudd Jakt & Friluftcup 2017 Biri J.F.F
13./5 kl 09:00 FM Østfold Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
7./5 kl 09:00 L.K. Kval 7. mai m/Zoli Krødsherad J.F.F
7./5 kl 09:00 NT 7 MAI Svinndal J.F.F
6./5 kl 10:00 Compak Sporting 150 duer GameboreCup Sokna L.K.
6./5 kl 10:00 OL Trap 06.05.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6./5 kl 09:00 L.K.Kval 6. mai m/Zoli Krødsherad J.F.F
5./5 kl 18:00 test Biri J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval - Zoli GP Løiten S.S.
1./5 kl 09:00 FITASC Compak Sporting 100duer - Gamebore Cup Buskerud J.F.F
1./5 kl 09:00 Two Smokin Barrels 3, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
1./5 kl 08:00 50 skudd J&F Cup Heidal JFF Heidal J.F.F
April
30./4 kl 09:00 100 skudd leirduesti Ski J.F.F
30./4 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Løiten S.S.
30./4 kl 09:00 Two Smokin Barrels 2, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
30./4 kl 08:00 100skudd J&F cup Heidal JFF Heidal J.F.F
29./4 kl 10:00 OL-Trap Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
29./4 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval - Zoli GP Løiten S.S.
29./4 kl 09:00 Jegertrap [50 Duer] Råde J.F.F
29./4 kl 09:00 Two Smokin Barrels 1, Gamebore Cup Glåmdal L.S.
29./4 kl 08:00 100skudd J&F cup Heidal JFF Heidal J.F.F
2017 kl 18:00 Trening Heidal Heidal J.F.F
23./4 kl 09:00 Lerduesti KORPERUD 100 duer Kongsvinger J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
22./4 kl 10:00 OL Trap 22.04.2017 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
22./4 kl 09:00 Jakt & Friluft cup Oppland Øyer-Tretten J.F.F
22./4 kl 09:00 LM lerduesti KORPERUD 100 duer Kongsvinger J.F.F
22./4 kl 09:00 Nordisk trap [100 Duer] Råde J.F.F
20./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F
17./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
17./4 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
17./4 kl 09:00 Påskekarusell 2017 Svinndal Svinndal J.F.F
16./4 kl 10:00 Interjaktcup 2017 Bjørkelangen Bjørkelangen J.F.F
15./4 kl 09:00 Andre stevnet i Påskekarusellen 2017 - 50 Skudd jegertrap Onsøy J.F.F
15./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
14./4 kl 10:00 Interjaktcup 2017 Aurskog Bjørkelangen J.F.F
14./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
13./4 kl 14:00 Kvelds finale Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
13./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti påske stevne Løiten J.F.F
13./4 kl 09:00 Første stevne i Påskekarusellen 2017 50 Skudd jegertrap Skjeberg og Omegn J.F.F
13./4 kl 09:00 Påskesmellen 2017 Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./4 kl 15:00 Finale Gamebore cup 100 duer Lerduesti Sarpsborg og Omegn J.F.F
9./4 kl 09:00 Gamebore cup 100 duer Lerduesti m/Final Sarpsborg og Omegn J.F.F
8./4 kl 10:00 100 skudd leirduesti lørdag 8.april Løiten J.F.F
8./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
8./4 kl 10:00 Skeet 125 Løvenskiold Oslo Sportsskyttere
8./4 kl 09:00 Gamebore cup 100 duer Lerduesti Sarpsborg og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Skeet - 75/125 duer Åmot J.F.F
2./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 2. April Moss og Omegn J.F.F
2./4 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S.
1./4 kl 10:00 OL trap Grasåsen S.S.
1./4 kl 10:00 Skeet Grasåsen S.S.
1./4 kl 09:00 100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 1. April Moss og Omegn J.F.F
1./4 kl 09:00 NT 1-4 Svinndal Svinndal J.F.F
Mars
26./3 kl 11:00 test 26-3-2017 Svinndal J.F.F
25./3 kl 09:00 Skeet - 75/125 duer Åmot J.F.F
19./3 kl 09:00 Fitasc Sporting 75 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./3 kl 11:00 Vårspretten Råde J.F.F
18./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting Gamebore Cup 18 Mars Sarpsborg og Omegn J.F.F
18./3 kl 09:00 OL-Trap Grasåsen Grasåsen S.S.
11./3 kl 09:00 100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, 11.03 Moss og Omegn J.F.F
2016
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
18./12 kl 11:00 Julestevne Løiten S.S.
17./12 kl 11:00 KALKUNSKYTING Sarpsborg og Omegn J.F.F
17./12 kl 11:00 Rådekalkunen Råde J.F.F
3./12 kl 09:00 50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff Råde J.F.F
November
19./11 kl 08:00 Compak Stevne 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F
September
24./9 kl 09:00 N.T. Kval Årsavslutning Krødsherad J.F.F
18./9 kl 09:00 Compak Sporting NM Løiten S.S.
17./9 kl 09:00 Nordisk trap - Jerndalen Råde J.F.F
5./9 kl 17:30 Svein Ihlebys Minnepokal Råde J.F.F
4./9 kl 09:00 Høststevne LK-Kval for 2017 4 September Sarpsborg og Omegn J.F.F
3./9 kl 09:00 Høststevne LK-Kval for 2017 3 September Sarpsborg og Omegn J.F.F
1./9 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 1. september Sokna J.F.F
August
28./8 kl 09:00 N.T. Kval 28. August m/FINALE i ZOLI GRAND PRIX Krødsherad J.F.F
27./8 kl 09:00 N.T. Kval 27. August m/ Zoli Grand Prix Krødsherad J.F.F
22./8 kl 17:30 Klubbmesterskap Jegertrap Råde J.F.F
21./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
20./8 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
20./8 kl 09:00 KM Compak Sporting Sarpsborg og Omegn J.F.F
2016 kl 12:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting Åmot J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compak - Sokna LK Sokna L.K.
17./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Løiten J.F.F
14./8 kl 10:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Løiten J.F.F
14./8 kl 10:00 OL Trap Hemnes J.F.F
13./8 kl 10:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F
13./8 kl 10:00 OL Trap Hemnes J.F.F
13./8 kl 09:00 Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen Råde J.F.F
8./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Sokna J.F.F
7./8 kl 10:00 Landskampkval. Arbeidernes J.F.F Halden
6./8 kl 10:00 Landskampkval. Arbeidernes J.F.F Halden
4./8 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 4. august Sokna J.F.F
Juli
30./7 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap Ullensaker J.F.F
7./7 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 7. juli Sokna J.F.F
3. til 6./7 kl 09:00 NM Leirduesti 2016 Løiten J.F.F
Juni
24. til 26./6 kl 08:00 NM i Nordisk Trap 2016 Enebakk J.F.F
19./6 kl 09:00 100 Skudds Lk kval Romerike S.S.K
19./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Åmot J.F.F
18./6 kl 10:00 OL Trap 18.06.2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
18./6 kl 09:00 100 Skudds Lk kval Romerike S.S.K
18./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Åmot J.F.F
18./6 kl 09:00 FM 50 skudd jegertrap Onsøy J.F.F
16./6 kl 17:30 Klubbmesterskap Trap Sarpsborg og Omegn J.F.F
11./6 kl 09:00 KM 11.6.2016 Svinndal J.F.F
5./6 kl 09:00 BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - søndag Sokna J.F.F
5./6 kl 09:00 N.T. Kval 5. juni Krødsherad J.F.F
4./6 kl 10:00 OL-Trap 04.06.2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
4./6 kl 09:00 BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - lørdag Sokna J.F.F
4./6 kl 09:00 N.T. Kval 4. Juni Krødsherad J.F.F
2./6 kl 17:00 50 duer leirduesti, kveldstevne 2. Juni Sokna J.F.F
Mai
29./5 kl 09:00 Prøve NM 29.05.2016 Enebakk J.F.F
28./5 kl 10:00 OL Trap Stevne Nittedal og Hakadal S.J.F.F
28./5 kl 09:00 Prøve NM 28.05.2016 Enebakk J.F.F
22./5 kl 09:00 100 Skudds LK kval med Zoli G.P Romerike S.S.K
22./5 kl 09:00 Leirduesti Fylkesmesterskap Ullensaker J.F.F
21./5 kl 09:00 100 Skudds LK kval med Zoli G.P Romerike S.S.K
15. til 16./5 kl 10:00 Compak Sporting 200 duer Sokna L.K.
14. til 15./5 kl 09:00 OL-Trap Grand Prix 2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
14. til 15./5 kl 09:00 OL-Trap Grand Prix 2016 Nittedal og Hakadal S.J.F.F
14./5 kl 09:00 Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen Råde J.F.F
2016 kl 09:00 100 skudd Leirduesti 8. mai Ski J.F.F
8./5 kl 09:00 100 NT, LK Stevne Grasåsen Hemnes J.F.F
8./5 kl 09:00 8-5-16 Svinndal J.F.F
7./5 kl 09:00 100 NT, LK Stevne Grasåsen Hemnes J.F.F
7./5 kl 09:00 7-5-16 Svinndal J.F.F
5./5 kl 09:00 Nordisk Trap, 5. mai. LK Enebakk J.F.F
4./5 kl 07:00 test Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1./5 kl 10:00 Skeet 125 skudd - Åmot JFF Åmot J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
April
30./4 kl 10:00 Compak Sporting - 50 skudd - NJFF regler for leirduesti Åmot J.F.F
30./4 kl 09:00 100 skudd LK stevne Lørenskog S.S.
26./4 kl 19:00 Klubbmesteskap 2016 Sarpsborg og Omegn J.F.F
26./4 kl 17:00 klubbmesterskap Leirduesti 2016 Sarpsborg og Omegn J.F.F
24./4 kl 09:00 24-4-16 Svinndal J.F.F
24./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 24.Apr.2016 Ullensaker J.F.F
23./4 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 23.Apr.2016 Ullensaker J.F.F
23./4 kl 09:00 NT trap Råde Råde J.F.F
20./4 kl 07:00 trening Svinndal J.F.F
17./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd i Råde Råde J.F.F
10./4 kl 10:00 Leirduesti 10. april Løiten J.F.F
10./4 kl 10:00 Skeet 125 skudd - Åmot JFF Åmot J.F.F
10./4 kl 09:00 N.T. Kval 10.april med Zoli G.P. Krødsherad J.F.F
9./4 kl 09:00 N.T. Kval 9. April med Zoli G.P. Krødsherad J.F.F
4./4 kl 17:00 Vårspretten/Kråkebollen Råde J.F.F
3./4 kl 09:00 Nordisk Trap LK-kval 3 april Sarpsborg og Omegn J.F.F
2./4 kl 09:00 Nordisk Trap LK-kval 2 april Sarpsborg og Omegn J.F.F
Mars
31./3 kl 17:30 Trening 31/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./3 kl 12:00 Påskecompak Løiten S.S.
26./3 kl 09:00 Påskekarusell Onsøy Onsøy J.F.F
26./3 kl 07:00 Finale Onsøy Skjeberg og Omegn J.F.F
24. til 28./3 kl 09:00 Påskekarusellen 2016 Skjeberg og Omegn J.F.F
24./3 kl 07:00 Finale Eidsberg Skjeberg og Omegn J.F.F
19./3 kl 10:00 Skeet Åmot J.F.F
2015
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
19./12 kl 10:00 Kalkunskyting Sarpsborg og Omegn J.F.F
September
26./9 kl 10:00 N.T.Kval 100 skudd`s stevne. Årsavslutning Krødsherad J.F.F
6./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 6.Sept. 2015 Ullensaker J.F.F
5./9 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd 5.Sept.2015 Ullensaker J.F.F
August
29./8 kl 09:00 Klubbmesterskap 2015 Enebakk J.F.F
23./8 kl 09:00 Km Nordiskk trap (LK-kval) Arbeidernes J.F.F Halden
23./8 kl 09:00 Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Søndag Åmot J.F.F
22./8 kl 15:00 Zoli Grand Prix 2015 - Finaler Åmot J.F.F
22./8 kl 09:00 NT-landskampkval 22/8 Arbeidernes J.F.F Halden
22./8 kl 09:00 Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Lørdag Åmot J.F.F
15./8 kl 12:00 Klubbmesterskap Compak Sporting 2015 Åmot J.F.F
15./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Trapp 2015 Åmot J.F.F
7./8 kl 09:00 Landskamp Krødsherad J.F.F
2./8 kl 09:00 Nordisk Hemnes J.F.F
1./8 kl 09:00 Grasåsen Nordisk 100 Hemnes J.F.F
1./8 kl 09:00 Veteran NM Jegertrap Krødsherad J.F.F
Juni
21./6 kl 09:00 NT LK 100 skudd 21/6 Enebakk J.F.F
20./6 kl 09:00 NT LK 100 skudd 20/6 Enebakk J.F.F
14./6 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd 14.06 Romerike S.S.K
13./6 kl 09:00 Nordisk trap LK 100 skudd 13.6 Romerike S.S.K
7./6 kl 09:00 N.T.Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 7. Juni Krødsherad J.F.F
6./6 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 6. Juni Krødsherad J.F.F
Mai
31./5 kl 09:00 1500108 Svinndal J.F.F
31./5 kl 09:00 Jegertrap Fylkesmesterskap Ullensaker J.F.F
14./5 kl 09:00 NT LK 100 skudd 14/5 Enebakk J.F.F
3./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK kval 3/5-15 Arbeidernes J.F.F Halden
2./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK kval 2/5-15 Arbeidernes J.F.F Halden
April
26./4 kl 09:00 Jegertrap Ullensaker J.F.F
26./4 kl 09:00 NT 26-04-2015 Svinndal J.F.F
25./4 kl 09:00 25-4-2015 Svinndal J.F.F
25./4 kl 09:00 NT25.04.2015 Svinndal J.F.F
19./4 kl 09:00 Compak Sporting 50 (2x25) skudd Åmot J.F.F
19./4 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 19. april Krødsherad J.F.F
18./4 kl 09:00 N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 18. april Krødsherad J.F.F
12./4 kl 10:00 SKEET 75/125 duer (søndag) Åmot J.F.F
11./4 kl 10:00 SKEET 75/125 duer (lørdag) Åmot J.F.F
6./4 kl 09:00 Påskekarusellen 2015 Skjeberg og Omegn J.F.F
6./4 kl 09:00 Påskekarusellen Skjeberg OJFF Skjeberg og Omegn J.F.F
4./4 kl 15:00 Finale Onsøy JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
4./4 kl 09:00 Påskekarusellen Onsøy JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Påskekarusellen Eidsberg JFF Skjeberg og Omegn J.F.F
Mars
29./3 kl 17:00 NT Stevne 29/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
28./3 kl 09:00 NT Stevne 28/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
2014
Dato / tid Tittel Arrangør
September
27./9 kl 10:00 N.T. L.K. Kval Årsavslutning Krødsherad J.F.F
August
31./8 kl 09:00 N.T. L.K.Kval 31. August Krødsherad J.F.F
30./8 kl 09:00 N.T. L.K.Kval 30. August Krødsherad J.F.F
2./8 kl 09:00 NM SKEET 2014 Åmot J.F.F
Juni
26./6 kl 18:00 Sporting 26062014 Hemnes J.F.F
26./6 kl 18:00 Trap 26062014 Hemnes J.F.F
24./6 kl 20:00 Trening 24062014 Hemnes J.F.F
24./6 kl 18:00 Trap 24062014 Hemnes J.F.F
20./6 kl 09:00 NM Nordisk Trap Krødsherad J.F.F
16./6 kl 20:00 Finale Østfold Cup 2014 Skjeberg og Omegn J.F.F
14./6 kl 09:00 100 skudd stevne 14.juni 2014 Enebakk J.F.F
8./6 kl 09:00 Nordisk Trap Grasåsen 08062014 Hemnes J.F.F
7./6 kl 11:00 Nordisk Trap Grasåsen 07062014 Hemnes J.F.F
1./6 kl 09:00 100 skudd stevne 1 juni Enebakk J.F.F
Mai
31./5 kl 09:00 100 skudd stevne 31 mai Enebakk J.F.F
29./5 kl 09:00 100 skudd stevne 29 mai Enebakk J.F.F
25./5 kl 09:00 Prøve Nm -L.K.Kval 25. mai Krødsherad J.F.F
24./5 kl 09:00 Dovre JFF Kvam J.F.F
24./5 kl 09:00 Prøve NM L.K.Kval 24. mai Krødsherad J.F.F
18./5 kl 09:00 Compak Sporting Åmot J.F.F
4./5 kl 09:00 N.T. Kval 4. mai Krødsherad J.F.F
3./5 kl 09:00 N.T.Kval 3. mai Krødsherad J.F.F
1./5 kl 09:00 NT-landskampkval 1/5 Arbeidernes J.F.F Halden
April
21./4 kl 09:00 Compak Sporting - 50skudd Åmot J.F.F
13./4 kl 10:00 SKEET - ÅmotJFF - 13.04.2014 Åmot J.F.F
13./4 kl 09:00 NT-landskampkval 13/4 Arbeidernes J.F.F Halden
12./4 kl 10:00 SKEET - ÅmotJFF - 12.04.2014 Åmot J.F.F
12./4 kl 09:00 NT-landskampkval 12/4 Arbeidernes J.F.F Halden
3./4 kl 18:00 trening Arbeidernes J.F.F Halden
Mars
30./3 kl 09:00 LK-Kval 30/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
29./3 kl 09:00 LK-Kval 29/3 Sarpsborg og Omegn J.F.F
2013
Dato / tid Tittel Arrangør
Oktober
5./10 kl 09:00 L.K. Kval. N.T.5. okt Krødsherad J.F.F
August
25./8 kl 09:00 Vestby JFF Vestby J.F.F
10./8 kl 09:00 Landskamp N.T. 2013 Krødsherad J.F.F
Mai
19./5 kl 09:00 L.K.Kval N.T. 19. mai Krødsherad J.F.F
18./5 kl 09:00 L.K. Kval. N.T 18 mai Krødsherad J.F.F
April
1./4 kl 09:00 NT Svinndal 1301507 Svinndal J.F.F
2012
Dato / tid Tittel Arrangør
Oktober
14./10 kl 10:00 L.K.Kval N.T. Søndag 14/10 Krødsherad J.F.F
13./10 kl 10:00 L.K. Kval N.T. Lørdag 13/10 Krødsherad J.F.F
August
10./8 kl 09:00 Landskamp NT Krødsherad J.F.F
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)