www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Nordisk trap (Høststevnet) - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 08.04.2019 kl 13:55

Ranking 2019 Nordisk trap (høststevnet 2018)

Totalt

Klasse S
1.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
100
2.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
99
3.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
99
4.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
5.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
99
6.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
99
7.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
99
8.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
99
9.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
98
10.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
98
11.
Pål Høines

Skien J.F.F
98
12.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
98
13.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
98
14.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
15.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
16.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
17.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
98
18.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
97
19.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
97
20.
Olav Nygård

Gaula S.S.K
97
21.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
22.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
97
23.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
97
24.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97
25.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
97
26.
Frank Våden

Nidaros S.K.
97
27.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
28.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
97
29.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
30.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
97
31.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
97
32.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
97
33.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
96
34.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
35.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
96
36.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
96
37.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
96
38.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
96
39.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
40.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
96
41.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
96
42.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
43.
Tommy Hadland

Time S.S.K
95
44.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
95
45.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
95
46.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
95
47.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
95
48.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
95
49.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
95
50.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
95
51.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
95
52.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
95
53.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
95
54.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
95
55.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
95
56.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
94
57.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
94
58.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
94
59.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
94
60.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
94
61.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
94
62.
Kristoffer Wremer

(ingen klubb)
94
63.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
94
64.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
94
65.
John Solbakken

Biri J.F.F
94
66.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
94
67.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
94
68.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
94
69.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
94
70.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
71.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
94
72.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
93
73.
Terje Ingolf Hilmarsen

Kautokeino J.F.F
93
74.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
93
75.
Rune Hagen

Skien J.F.F
93
76.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
93
77.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
93
78.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93
79.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
80.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
93
81.
Knut Haugen

Arbeidernes J.F.F Halden
93
82.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
93
83.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
93
84.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
93
85.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
93
86.
Geir Milsteinhaugen

Skien J.F.F
93
87.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
93
88.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
89.
Dan Randa

Alta J.F.F
93
90.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
91.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
93
92.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
92
93.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
92
94.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
92
95.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
96.
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
92
97.
Roar Njærheim

Time S.S.K
92
98.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
99.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
92
100.
Mats Randers

Målselv S.S.K
92
101.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
92
102.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
92
103.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
92
104.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
92
105.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
106.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
92
107.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
92
108.
Jan Thore Nalum

Brunlanes S.S.
92
109.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
92
110.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
91
111.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
112.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
91
113.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
91
114.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
91
115.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
91
116.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
91
117.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
91
118.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
91
119.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
91
120.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
121.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
122.
Esteban Dios

Team Hagleskyting
91
123.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
91
124.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
90
125.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
90
126.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
90
127.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
90
128.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
90
129.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
90
130.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
90
131.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
90
132.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
90
133.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
90
134.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
90
135.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
89
136.
Roy Helli

Biri J.F.F
89
137.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
89
138.
Morten Berg

Romerike S.S.K
89
139.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
89
140.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
89
141.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
89
142.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
89
143.
Geir Lindem

Råde J.F.F
89
144.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
89
145.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
89
146.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
147.
Torstein Røysland

Kristiansand S J.F.F
88
148.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
88
149.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
88
150.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
88
151.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
88
152.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
88
153.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
88
154.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
88
155.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
156.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
87
157.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
87
158.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
87
159.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
87
160.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
86
161.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
86
162.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
86
163.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
86
164.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
86
165.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
86
166.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
85
167.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
85
168.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
85
169.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
85
170.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
85
171.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
85
172.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
84
173.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
84
174.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
84
175.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
83
176.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
83
177.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
83
178.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
83
179.
Kent Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
82
180.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
82
181.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
81
182.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
81
183.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
80
184.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
80
185.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
80
186.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
79
187.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
79
188.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
79
189.
Lasse Lier

Onsøy J.F.F
78
190.
Kim Daniel Lislevand

Songdalen L.K.
78
191.
John Eriksen

Trøgstad J.F.F
78
192.
Thor Strand

Kristiansand S J.F.F
76
193.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
76
194.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
76
195.
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
75
196.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
75
197.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
73
198.
Joacim Schistad

(ingen klubb)
73
199.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
70
200.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
69
201.
Arve Rosseland

Kristiansand S J.F.F
69
202.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
65
203.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
39

Klasse K
1.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
95
2.
Eva Kristin Knudsen

Kvam S.S.K
95
3.
Line Våden

Nidaros S.K.
94
4.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
94
5.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
93
6.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
7.
Monica Skår

Løiten J.F.F
91
8.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
90
9.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
90
10.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
90
11.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
89
12.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
89
13.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
89
14.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
15.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
88
16.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
17.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
88
18.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
87
19.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
87
20.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
87
21.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
87
22.
Hilde Karin Eggen

Bærum J.F.F
87
23.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
24.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
84
25.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
83
26.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
83
27.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
82
28.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
29.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
81
30.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
81
31.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
81
32.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
80
33.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
79
34.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
79
35.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
79
36.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
76
37.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
75
38.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
71
39.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
70
40.
Monica Eftevåg

Songdalen L.K.
70
41.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
66
42.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
36

Klasse J
1.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
2.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
3.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
4.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
5.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
94
6.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
94
7.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
8.
Øystein Kongsli Jensvoll

(ingen klubb)
93
9.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
93
10.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
93
11.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
91
12.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
90
13.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
90
14.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
89
15.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
89
16.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
88
17.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
88
18.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
84
19.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
84
20.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
81
21.
Kristoffer Jensås

Nidaros S.K.
79
22.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
77
23.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
75
24.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
74
25.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
70
26.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
67
27.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
65

Klasse V55
1.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
2.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
98
3.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
98
4.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
97
5.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
6.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
97
7.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
96
8.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
96
9.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
96
10.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
11.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
12.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
13.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
95
14.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
94
15.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
94
16.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
17.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
94
18.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
94
19.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
94
20.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
93
21.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
93
22.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
93
23.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
93
24.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
93
25.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
93
26.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
92
27.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
92
28.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
92
29.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
92
30.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
92
31.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
92
32.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
92
33.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
34.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
91
35.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
91
36.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
91
37.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
91
38.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
91
39.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
91
40.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
91
41.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
90
42.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
90
43.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
44.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
45.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
89
46.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
89
47.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
89
48.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
49.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
89
50.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
89
51.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
89
52.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
88
53.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
87
54.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
87
55.
Jan Erik Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
56.
Harald Roheim

Skien J.F.F
87
57.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
84
58.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
83
59.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
83
60.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
83
61.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
80
62.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
75
63.
Sem Rakovic

Time S.S.K
37

Klasse V65
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
97
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
96
3.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
95
4.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
95
5.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
6.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
94
7.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
8.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
93
9.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
92
10.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
92
11.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
92
12.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
91
13.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
90
14.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
90
15.
Audun Vevle

Bergen L.K.
90
16.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
17.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
88
18.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
86
19.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
85
20.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
85
21.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
84
22.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
83
23.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
82
24.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
82
25.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
82
26.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
81
27.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
80
28.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
80
29.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
80
30.
Arild Anderson

Svinndal J.F.F
73
31.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
72
32.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
69

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
100
2.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
3.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
92
4.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
91
5.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
91
6.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
91
7.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
89
8.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
89
9.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
88
10.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
88
11.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
85
12.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
85
13.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
14.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
82
15.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
82
16.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
82
17.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
18.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
77
19.
Per Bunes

Romerike S.S.K
72
20.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
65
21.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
56
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)