www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Finnmark skytterkrets
 
Kretscup, Nordisk trap 2021 - Finnmark skytterkrets
24. juli 2021

Oppdatert: 27.07.2021 kl 00:00

KRETSCUP, NORDISK TRAP 2021

Utvalgte LK-kval stevnerSum
1.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9896969190471
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
9695959491471
3.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
9594949393469
4.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9695949390468
5.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9594939392467
6.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
9493919090458
7.
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
8787868583428
8.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
8882797777403
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
8682827776403
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
9086837569403
11.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
9185808059395
12.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
9287818150391
13.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
98969693383
14.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
96949392375
15.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
93939292370
16.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
8481777550367
17.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
92908989360
18.
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
92918985357
19.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
92898683350
20.
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
86838361313
21.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
82777147277
22.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
77747351275
23.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
888382253
24.
Dan Randa

Alta J.F.F
797977235
25.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
9595190
26.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
9594189
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
9693189
28.
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
9492186
29.
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
9392185
30.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
9191182
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
9389182
32.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
9388181
33.
Musa Gitau Anderssen

Målselv S.S.K
9189180
34.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
9089179
35.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
9087177
36.
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
8888176
37.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
8887175
38.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
8785172
39.
Stig Even Hansen

Neiden og Omegn J.F.F
9177168
40.
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
8582167
41.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
8479163
42.
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
8075155
43.
Bjørn-Erik Hildonen

Team Hagleskyting
7844122
44.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
7544119
45.
Sunniva Lillesund

Neiden og Omegn J.F.F
5349102
46.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
7979
47.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
7272
48.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
5959
49.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
5151
50.
Marthe Berg Krumsvik

Varanger S.S.K
3030
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)