www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Lørenskog S.S.
 
Nordisk trap 100 skudd LK - Lørenskog S.S.
28. april 2019

Oppdatert: 30.04.2019 kl 07:55

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.

Klasse A
Robert Helmo
Gaula S.S.K
25232524Sum: 97
Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
24232524Sum: 96
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
24232325Sum: 95
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
23242423Sum: 94
Leif Henry Klokset
Råde J.F.F
25232323Sum: 94
Tore Eriksen
Onsøy J.F.F
23232522Sum: 93
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
24242322Sum: 93
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
21242322Sum: 90
Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
20222423Sum: 89
Leif Rune Lorang Jasper
Nedre Glomma S.S.K
19211924Sum: 83
Isak N Triumf
Nedre Glomma S.S.K
19202020Sum: 79

Klasse B
John Solbakken
Biri J.F.F
18242425Sum: 91
Trond Henning Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
18202524Sum: 87
Vegard Utne
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23212020Sum: 84
Kristian Ingvar Raaen
Krødsherad J.F.F
19182322Sum: 82

Klasse C
Stian Hoff
(ingen klubb)
23202021Sum: 84
Stian Johansen
Skien J.F.F
20181721Sum: 76
Åsmund Blindheim
(ingen klubb)
17211718Sum: 73

Klasse J
Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F
25242323Sum: 95

Klasse K1
Heidi Bråten
Lørenskog S.S.
24242324Sum: 95
Monica Skår
Løiten J.F.F
22222124Sum: 89
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
19181924Sum: 80
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
19191817Sum: 73
Solveig Walaker
Romerike S.S.K
19171318Sum: 67

Klasse K2
Lena Reppe
Romerike S.S.K
19222121Sum: 83
Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
15191723Sum: 74
Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
17201419Sum: 70
Silje Merete Vidme
Krødsherad J.F.F
16151916Sum: 66

Klasse U
Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
25212219Sum: 87

Klasse V55
Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
23252425Sum: 97
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
23232124Sum: 91
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
23232520Sum: 91
Cato Fjeld Andersen
Ski J.F.F
21222223Sum: 88
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
18212320Sum: 82

Klasse V65
Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
21242221Sum: 88
Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
19192221Sum: 81

Klasse V73
Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
20222018Sum: 80
Jan Sigurd Foss
Oslo Sportsskyttere
20191821Sum: 78
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)