www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Rogaland
Haugesund og Omegn J.F.F og L.K.
Jæren J.F.L
Karmøy J.F.N.F
Nordvegen L.K.
Stavanger og Rogaland J.F.F
Team Sørvest
Møre og Romsdal
Averøy J.F.F
Eide J.F.F
Fræna J.F.F
Gjemnes J.F.F
Herøy og Sande J.F.F
Nordvestlandet L.K.
Skåla J.F.F
Sunndal J.F.F
Surnadal J.F.F
Sykkylven J.F.F
Åndalsnes og Omegn J.F.F
Ørskog J.S.S
Ørsta J.F.F
Vestland
Askvoll J.F.L og A.H.L.K
Bergens J.F. / Kismul S.S.K
Bømlo J.F.L
Eid J.F.L
Flora J.F.F
Førde J.F.L
Gloppen J.F.L
Leikanger J.F.L
Luster J.F.L
Os J.F.L
Samnanger J.F.L og S.S.L
Sotra og Øygarden J.F.F. / Sotra L.K.
Voss J.F.L
Årdal J.F.F
Åsane J.F.F / Bergen L.K.
Øystese J.F.L





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Resultater fra stevner:

Vestlandet


2023
Dato / tid Tittel Arrangør
November
18./11 kl 13:00 Åpent Klubbmesteskap 50 skudd Sporting Haugesund og Omegn J.F.F
18./11 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap 50 skudd Jegertrap Haugesund og Omegn J.F.F
Oktober
22./10 kl 10:00 50 Skudd FITASC Sporting (XXL-cup stevne 6) Førde J.F.L
21./10 kl 10:00 100 Skudd Compak (XXL-cup stevne 5) Førde J.F.L
17./10 kl 18:00 Bedriftsskyting kl 19 Skåla J.F.F
17./10 kl 17:00 Bedriftsskyting Skåla J.F.F
8./10 kl 10:00 50 skudd jegertrap med finale Os J.F.L
8./10 kl 10:00 50 Skudd kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
7./10 kl 10:00 50 skudd compak sporting Sotra L.K.
September
24./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti XXL Cup 2023 Åsane J.F.F
10./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
9./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
7./9 kl 18:00 Jegermeister 70 skudd leirduestii Karmøy J.F.N.F
3./9 kl 10:00 Leirduesti 50 SK+ Finale - FM (XXL CUP Stevne 1) Åsane J.F.F
2./9 kl 10:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
August
27./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT Kretsmesterskap Bergens J.F.
27./8 kl 10:00 Sporttrap Stavanger og Rogaland J.F.F
26./8 kl 14:30 Klubbmesterskap del 2 Skåla J.F.F
26./8 kl 11:00 Finale - Sogn & Fjordane-Cup Flora J.F.F
26./8 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L
26./8 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Stavanger og Rogaland J.F.F
26./8 kl 09:00 100 skot jegertrap + klubbmesterskap+LK Herøy og Sande J.F.F
25./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2023 Askvoll J.F.L
20./8 kl 17:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2023 Askvoll J.F.L
20./8 kl 10:00 Jegertrap /KM NT LK-kval Askvoll J.F.L
20./8 kl 10:00 Kompakt leirduesti 50-skudd Øystese J.F.L
19./8 kl 10:00 Jegertrap /DM NT LK-kval Askvoll J.F.L
19./8 kl 09:00 50 skudd + Finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
13./8 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
12./8 kl 09:00 100 Skudd Skåla J.F.F
6./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
5./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
4./8 kl 09:00 Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 Ørskog J.S.S
Juli
27./7 til 31./12 kl 21:00 Os JFL TRENING 2023 (Bane1) Os J.F.L
25./7 kl 18:00 Legenden 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
23./7 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
22./7 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
2./7 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
1./7 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
Juni
28./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Compakt Sporting 2023 Ørskog J.S.S
27./6 kl 17:30 Klubbmesterskap del1 Skåla J.F.F
26./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Trap 2023 Ørskog J.S.S
25./6 kl 10:00 Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT Øystese J.F.L
25./6 kl 10:00 Skeet 125 SK - KM Bergen L.K.
24./6 kl 09:00 Oppvarming NM - 100 skudd JT/NT Sunndal J.F.F
18./6 kl 11:00 Skeet 75 skudds treningsstevne m/finale Bergen L.K.
18./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT /FM njff stevne Eid J.F.L
18./6 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 Skudd Åsane J.F.F
18./6 kl 09:00 JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen Ørskog J.S.S
17./6 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L
17./6 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne Eid J.F.L
17./6 kl 09:00 JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen Ørskog J.S.S
11./6 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
11./6 kl 10:00 50-skudds Jegertrap med finale Sykkylven J.F.F
11./6 kl 10:00 Leirduesti 100 duer Vestlandskarusellen 2023 Bømlo J.F.L
10./6 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) Os J.F.L
10./6 kl 10:00 FITASC Engelsk Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Bømlo) Team Sørvest
6./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Sporting Karmøy J.F.N.F
4./6 kl 10:00 LM (Landsdelsmesterskap) Jegertrap 50 sk pluss finale Karmøy J.F.N.F
4./6 kl 09:00 Kombistevne 100 skudd JT og LK kval Averøy J.F.F
3./6 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
3./6 kl 09:00 100 Skudd Skåla J.F.F
Mai
30./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
29./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
28./5 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne - Eid J.F.L
27./5 kl 10:00 100 skudd JTNT stevne Eid J.F.L
27./5 kl 09:00 Fonnasprinten Jegertrap 50-skudd + finale. Sunndal J.F.F
21./5 kl 10:00 FM Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
21./5 kl 10:00 LM (Landsdelsmesterskap) Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 SimoKongen! Karmøy J.F.N.F
20./5 kl 10:00 Compak Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) Team Sørvest
19./5 kl 10:00 Engelsk sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) Team Sørvest
18./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
14./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
14./5 kl 10:00 SØJFF Klubbmesterskap 2023 50skudd Kompakt sti. Sotra og Øygarden J.F.F
14./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
14./5 kl 09:00 FM Jegertrap 50 skudd + finale Jæren J.F.L
13./5 kl 10:00 100 skot JT/NT Herøy og Sande J.F.F
13./5 kl 10:00 50 Skudd Jegertrap med finale Surnadal J.F.F
13./5 kl 10:00 Sporting 100 skudd 13/5-23 Askvoll J.F.L
13./5 kl 09:00 100 skudd jegertrap uten finale Jæren J.F.L
12./5 kl 17:00 50 Skudd Kveldstevne Eide J.F.F
9./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
9./5 kl 17:30 Treningsstevne 50skudd Surnadal J.F.F
7./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
7./5 kl 09:00 FM (Fylkesmesterskap) Leirduesti 100 skudd med finale, Vestlandskarusellen 2023 Stavanger og Rogaland J.F.F
6./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup Luster J.F.L
6./5 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2023 (STVG) Team Sørvest
6./5 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale - Fræna J.F.F Fræna J.F.F
2./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre Minnepokal 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
2./5 kl 17:00 Treningsstevne 50 skudd Surnadal J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
April
30./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (300sk helg) Os J.F.L
30./4 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
30./4 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" Ørskog J.S.S
29./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (300sk helg) Os J.F.L
29./4 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" Ørskog J.S.S
29./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
27./4 kl 18:00 Klubbmesterskap Leirduesti 50 skudd + Finale og Merkeskyting Jæren J.F.L
23./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
23./4 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
23./4 kl 10:00 Leirduesti 100 SK Vestlandskarusellen 2023 Åsane J.F.F
22./4 kl 10:00 Compak Sporting 100 SK Vestlandskarusellen 2023 (Åsane) Bergen L.K.
22./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
22./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
18./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
16./4 kl 10:00 50 skudd + Finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
16./4 kl 10:00 Jegertrap 50 Skudd Åsane J.F.F
15./4 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Haugesund og Omegn J.F.F
15./4 kl 10:00 50 Skudd med Finale Eide J.F.F
13./4 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd + Finale og Merkeskyting Jæren J.F.L
4./4 kl 12:00 Påskefjøla trap og sporting Surnadal J.F.F
1./4 kl 10:00 Sporting 100 skudd Askvoll J.F.L
1./4 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
Mars
29./3 kl 18:00 Korrespondanse Ulven Os J.F.L
26./3 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
26./3 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
26./3 kl 09:00 Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 Jæren J.F.L
25./3 kl 10:00 Compak Sporting 100 sk Vestlandskarusellen 2023 Jæren Team Sørvest
25./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
19./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap +finale Os J.F.L
12./3 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
11./3 kl 09:00 50skudd+ finale Skåla J.F.F
5./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap Bergens J.F.
4./3 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25trap/25sporting Karmøy J.F.N.F
Februar
26./2 kl 10:00 50 skudd kompak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
26./2 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
25./2 kl 10:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
19./2 kl 10:00 125 skudd skeet Kismul S.S.K
Januar
28./1 kl 09:00 50skudd + Finale Skåla JFF Skåla J.F.F
21./1 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
8./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2023 Askvoll J.F.L
8./1 kl 10:00 PAKKESKYTING Os J.F.L
2022
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 2022 Bergens J.F.
27./12 kl 10:00 Romjulstevne + klubbmesterskap Skåla Skåla J.F.F
17./12 kl 12:00 Pakkeskyting 25 Trap/Sporting Karmøy J.F.N.F
November
19./11 kl 12:00 Klubbmesterskap Jegertrap 2022 Flora J.F.F
Oktober
30./10 kl 10:00 XXL Cup - 100SK Compac Sti - Finale Åsane J.F.F
22./10 kl 10:00 Dan Aasen minnepokal 25 trap/25 mini compact sporting + finale Haugesund og Omegn J.F.F
9./10 kl 10:00 XXL Cup - 50sk COMPAK Sporting Sotra og Øygarden J.F.F
8./10 kl 10:00 XXL Cup - 50sk COMPAK Leirduesti + "Make a breake" Sotra og Øygarden J.F.F
1./10 kl 11:00 Jegermesteren Karmøy J.F.N.F
September
25./9 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
24./9 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Os J.F.L
17./9 kl 10:00 Double/mini compact sport. 50 skudd + finale. Åpent Klubbmesterskap. Haugesund Omegn JFF Haugesund og Omegn J.F.F
11./9 kl 10:00 XXL cup 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
10./9 kl 10:00 XXL Cup 50 skudd "compact" leirduesti Os J.F.L
7./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Averøy J.F.F
4./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
4./9 kl 09:00 Leirduesti - 100 skudd u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
3./9 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
August
28./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
28./8 kl 10:00 XXL Cup - 50 SK FITASC Sporting Bergen L.K.
27./8 kl 11:00 Jegertrap 100sk + Klubbmesterskap Herøy og Sande J.F.F
27./8 kl 10:00 Variabel 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap Haugesund og Omegn J.F.F
27./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2022 Askvoll J.F.L
21./8 kl 17:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2022 Askvoll J.F.L
21./8 kl 10:00 Jegertrap / DM NT LK-kval Askvoll J.F.L
21./8 kl 09:00 Leirduesti FM Vangdalsåsen Øystese J.F.L
20./8 kl 10:00 Jegertrap /KM NT LK-kval Askvoll J.F.L
14./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
14./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
13./8 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
13./8 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
7./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
6./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
5./8 kl 09:00 Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval Ørskog J.S.S
Juli
31./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
30./7 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F
26./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
16./7 kl 09:00 Jegertrap 100-skudd Sunndal J.F.F
10./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S
9./7 kl 10:00 JT/NT 100 skudd kombistevne Ørskog J.S.S
Juni
26./6 kl 10:00 Jegertrap 50 Skudd m/finale Os J.F.L
19./6 kl 10:00 100 skudd Fylkesmesterskap/NT Bergens J.F.
19./6 kl 10:00 FM leirduesti S&Fj Askvoll J.F.L
19./6 kl 10:00 FM leirduesti/sporting Herøy og Sande J.F.F
19./6 kl 10:00 Skeet 125 SK - KM Hordaland Bergen L.K.
18./6 kl 10:00 100sk kombistevne JT/NT Herøy og Sande J.F.F
18./6 kl 10:00 FM jegertrap S&Fj/LK-kval NT Askvoll J.F.L
18./6 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd u/finale Jæren J.F.L
18./6 kl 10:00 OL Trap 125 SK - KM Hordaland Bergen L.K.
12./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 100 skudd pluss finale Karmøy J.F.N.F
12./6 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
12./6 kl 10:00 LM 50-skudd Jegertrap Sunndal J.F.F
11./6 kl 18:00 Compak Sporting 50 skudd Kveldstevne Extreme Karmøy J.F.N.F
11./6 kl 10:00 FM - Jegertrap 50 skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
11./6 kl 10:00 FM Jegertrap Sykkylven J.F.F
10./6 kl 17:00 50 skudds kveldstevne med Finale Eide J.F.F
7./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
6./6 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
5./6 kl 09:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
4./6 kl 10:00 Klubbmesterskap Skåla Skåla J.F.F
4./6 kl 09:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
Mai
31./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
29./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd med Finale Flora J.F.F
29./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
29./5 kl 09:00 Leirduesti 100 skudd "Simokongen" Vestlandskarusellen 2022 Karmøy J.F.N.F
28./5 kl 10:00 100 Skudd JT/NT (28.5.22) Os J.F.L
28./5 kl 10:00 Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Karmøy) Team Sørvest
27./5 kl 10:00 Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Karmøy J.F.N.F
26./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
23./5 kl 17:00 Treningstevne kompakt sti Ørskog J.S.S
22./5 kl 10:00 100 skudd jegertrap, LANDSDELSMESTERSKAP Os J.F.L
22./5 kl 10:00 Leirduestevne, trap - FJFF i Malmedalen Fræna J.F.F
22./5 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
21./5 kl 09:00 Landsdelsmesterskap Leirduesti, 50 skudd Samnanger J.F.L
15./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
15./5 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd u finale- Haugesund Omegn J.F.F. Haugesund og Omegn J.F.F
15./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
15./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
15./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
14./5 kl 10:00 OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg Bergen L.K.
10./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
7./5 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 Skudd Kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
3./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 50 skudd med finale Eide J.F.F
April
30./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Os J.F.L
30./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
24./4 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
24./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
24./4 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (STVG) Team Sørvest
24./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 100-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
23./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
23./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
23./4 kl 09:00 75 skudd JegerTrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
23./4 kl 09:00 Kompakt Sti - 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Stavanger og Rogaland J.F.F
19./4 kl 19:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
10./4 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (Bømlo)) Team Sørvest
9./4 kl 10:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
9./4 kl 10:00 Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Bømlo J.F.L
9./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Bergen L.K.
9./4 kl 10:00 OL Trap 125 SK Bergen L.K.
3./4 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Bergens J.F.
3./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
2./4 kl 12:00 Jegertrap 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap Haugesund og Omegn J.F.F
2./4 kl 10:00 Sporting 100 skudd Askvoll J.F.L
2./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
Mars
27./3 kl 09:00 Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Jæren) Team Sørvest
26./3 kl 09:00 Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 Jæren J.F.L
20./3 kl 10:00 Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT Øystese J.F.L
13./3 kl 10:00 100 skudd JT/NT Bergens J.F.
13./3 kl 09:00 50skudd m/finale Skåla J.F.F
12./3 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
12./3 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
6./3 kl 10:00 100 SK Engelsk Sporting - Vestlandskarusellen 2022 Bergen L.K.
6./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap m/finale Os J.F.L
5./3 kl 10:00 100 SK Leirduesti - Vestlandskarusellen 2022 Åsane J.F.F
Februar
27./2 kl 10:00 125 Skudd OL-Trap Bergen L.K.
27./2 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
27./2 kl 10:00 50 Skudd Kompakt leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
27./2 kl 09:00 Leirduesti - 100 skudd u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
26./2 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
26./2 kl 09:00 Kompakt Leirduesti stevne 100 skudd u/finale Jæren J.F.L
19./2 kl 17:00 Jegertrap Herøy og Sande J.F.F
12./2 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
5./2 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
Januar
30./1 kl 10:00 XXL Cup - stevne 4 av 4 - 100SK Leirduesti Åsane J.F.F
21./1 kl 18:00 50 skudd m/finale (Flomlys) Averøy J.F.F
16./1 kl 10:00 Pakkeskyting/jegertrap 50 skudd Os J.F.L
14./1 kl 18:00 50skudd m/finale(flomlys) Skåla J.F.F
11./1 kl 18:00 Tirs.11.01.22 Os J.F.L
2./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2022 Askvoll J.F.L
2021
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 skudd Bergens J.F.
28./12 kl 12:00 50skudd stevnet Skåla J.F.F
19./12 kl 12:00 Pakke skyting 25 trap og 25 sporting. Juleavslutning. Haugesund og Omegn J.F.F
18./12 kl 12:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
5./12 kl 10:00 XXL Cup - stevne 3 av 4 - 100SK Compact Sti (FM Leirduesti 2021) Åsane J.F.F
November
10./11 kl 19:00 Dan Aasen Minnepokal 25 sporting/25trap Haugesund og Omegn J.F.F
3./11 kl 17:00 Vognteknikk Bergens J.F.
Oktober
24./10 kl 10:00 XXL Cup Stevne 2 av 4 50 Skudd Kompaktsti Øystese J.F.L
10./10 kl 09:00 XXL Cup Stevne 1 av 4 50 Skudd Kompaktsti Sotra og Øygarden J.F.F
3./10 kl 10:00 50 skudd JT stevne Bergens J.F.
September
30./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Trap Jæren J.F.L
29./9 kl 17:30 Åpent Klubbmesterskap Double Haugesund og Omegn J.F.F
24./9 kl 18:00 Trenings stevne 50 skudd compak leirduesti Sotra og Øygarden J.F.F
19./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
5./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
August
29./8 kl 10:00 100 Skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
28./8 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
28./8 kl 10:00 Jegertrapstevne 50 skudd+finale Herøy og Sande J.F.F
27./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2021 Askvoll J.F.L
27./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap Averøy J.F.F
22./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
18./8 kl 20:00 Åpent Klubbmesterskap Variabel 50skudd +finale Haugesund og Omegn J.F.F
18./8 kl 18:00 Klubbmesterskap sporting Ørskog J.S.S
18./8 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Ørskog JSS Ørskog J.S.S
18./8 til 31./12 kl 10:00 Trening Os JFL 21 Os J.F.L
18./8 kl 07:00 Vangdalsåsen Øystese J.F.L
15./8 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
14./8 kl 11:00 50 skudd Leirduesti Samnanger J.F.L
14./8 kl 10:00 DM Nordisk trap 2021 Askvoll og Holmedal L.K.
14./8 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
14./8 kl 10:00 ÅOJFF - Jegertrap - 21JT1836 Åndalsnes og Omegn J.F.F
8./8 kl 09:00 JT/NT 100-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
7./8 kl 15:00 Klubbmesterskap 2021 Skåla J.F.F
1./8 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
1./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
Juli
31./7 kl 10:00 100 skudd jegertrap/NT Os J.F.L
31./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
30./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S
27./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
24./7 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
21./7 kl 18:00 Treningstevne Kveld 50sk Os J.F.L
11./7 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Team Sørvest
10./7 kl 09:00 100 duer Compak Sporting Team Sørvest
3./7 kl 09:00 100-skudd Sunndal J.F.F
Juni
26./6 kl 09:00 100 skudd, vanlig Jegertrap Skåla J.F.F
24./6 kl 17:00 Skeet 75 SK Treningsstevne #6 Bergen L.K.
20./6 kl 10:00 FM leirduesti 2021. S & Fj Askvoll J.F.L
19./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval med KM-finale Askvoll J.F.L
13./6 kl 10:00 100 skots JT/NT Os J.F.L
13./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
12./6 kl 10:00 FM jegertrap - Herøy og sande JFF Herøy og Sande J.F.F
12./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
8./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
6./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap NJFF Sogn.fj./NordiskTrap,100 skudd Eid J.F.L
5./6 kl 10:00 100 skudd JT\NT Stevne Eid JF Eid J.F.L
5./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
1./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
Mai
30./5 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
30./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti Jæren J.F.L
29./5 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
29./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Jæren J.F.L
29./5 kl 09:00 Skeet 125 - (START kl 09:00!) Bergen L.K.
26./5 kl 18:00 Åpent Klubbmesterskap Jegertrap 50skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
26./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 3 (25 sk.+ 60 sk. finale) Bergen L.K.
24./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
23./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
22./5 kl 10:00 100 skudds JT/NT Os J.F.L
16./5 kl 10:00 100 skudd JT/ NT Bergens J.F.
16./5 kl 09:00 100 skudd Leirduesti "Simokongen" Karmøy J.F.N.F
15./5 kl 09:00 100 skudd Kompakt Leirduesti Karmøy J.F.N.F
13./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
11./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
11./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 2 (50 sk.) Bergen L.K.
9./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
8./5 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
5./5 kl 17:00 Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 1 (50 sk.) Bergen L.K.
4./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
2./5 kl 10:00 Jegertrap 100 SK Åsane J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L
April
25./4 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
25./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
25./4 kl 09:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
24./4 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
24./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
24./4 kl 09:00 Avlyst pga Covid-19 | ÅOJFF Jegertrap - 50 Skudd. Åndalsnes og Omegn J.F.F
24./4 kl 09:00 Skeet 125 SK (NB! Start kl 09:00) Bergen L.K.
20./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
18./4 kl 10:00 Bergen GrandPrix Leirduesti 100 SK Åsane J.F.F
17./4 kl 10:00 Jegertrap 50sk + finale Haugesund og Omegn J.F.F
17./4 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
7./4 kl 17:00 Skeet 75 SK Treningsstevne #4 Bergen L.K.
Mars
28./3 kl 10:00 100 Skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
28./3 kl 10:00 Compak Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest Team Sørvest
28./3 kl 10:00 Uttakstevne 125 Duer OL-Trap Bergen L.K.
27./3 kl 10:00 Fitasc Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest Team Sørvest
27./3 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudd Kismul S.S.K
27./3 kl 10:00 Uttakstevne 125 Duer OL-Trap Bergen L.K.
27./3 kl 09:00 100-skudd jegertrap LK Gjemnes J.F.F
24./3 kl 17:00 Skeet 50 SK Treningsstevne #3 Bergen L.K.
21./3 kl 10:00 Jegertrap 100 SK Åsane J.F.F
14./3 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
14./3 kl 10:00 XXL karusell leirduesti 50 skudd 3 av 3 + finale Åsane J.F.F
7./3 kl 10:00 50 skudd Jegertrap m /Finale Bergens J.F.
7./3 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K.
6./3 kl 10:00 50sk Jegertrap m/finale Os J.F.L
6./3 kl 09:00 50-skudd Med finale Gjemnes J.F.F
Februar
26./2 kl 18:00 Jegertrap flomlys Skåla J.F.F
24./2 kl 17:00 Skeet 50 SK Treningsstevne #2.5 Bergen L.K.
6./2 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
Januar
31./1 kl 10:00 XXL karusell compaksti 50 skudd 2 av 3 Åsane J.F.F
27./1 kl 17:00 Skeet 50 SK Treningsstevne #2 Bergen L.K.
20./1 kl 17:00 Skeet 50 SK Treningsstevne #1 Bergen L.K.
10./1 kl 10:00 Pakkeskyting 50 skot Os J.F.L
3./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2021 Askvoll J.F.L
2./1 kl 10:00 Godt Nyttår 21 (4x15 jegertrap) Haugesund og Omegn J.F.F
2020
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 skudd Bergens J.F.
27./12 kl 12:00 Juledua 2020 Herøy og Sande J.F.F
20./12 kl 11:00 Grøtfesten Haugesund og Omegn J.F.F
20./12 kl 10:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
17./12 kl 17:00 Dan Aasen Minnepokal Haugesund og Omegn J.F.F
5./12 kl 10:30 Nabokampen Karmøy J.F.N.F
November
27./11 kl 17:00 XXL førjulskarusell compaksti 50 skudd 3 av 3 Åsane J.F.F
14./11 kl 11:00 Nabokampen Haugesund og Omegn J.F.F
5./11 kl 17:00 Klubbmesterskap Variabel 50 skudd m/finale Haugesund og Omegn J.F.F
Oktober
18./10 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
17./10 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
16./10 kl 17:00 XXL førjulskarusell 50x leirduesti 1 av 3 Åsane J.F.F
4./10 kl 10:00 Fylkesmesterskap 50 skudd Jegertrap Bergens J.F.
September
27./9 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
26./9 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd LK Haugesund og Omegn L.K.
24./9 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd /finale Haugesund og Omegn J.F.F
20./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
19./9 kl 09:30 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
6./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
August
30./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
30./8 kl 10:00 100 Skudd Leirduesti Åsane J.F.F
29./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Os J.F.L
28./8 kl 17:00 Klubbmesterskap 2020 Askvoll J.F.L
27./8 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
26./8 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Ørskog JSS Ørskog J.S.S
23./8 kl 10:30 KM Nordisk Trap 2020 Askvoll og Holmedal L.K.
23./8 kl 10:00 Kompakt leirduesti 50-skudd stevne Øystese J.F.L
22./8 kl 10:00 DM Nordisk Trap 2020 Askvoll og Holmedal L.K.
22./8 kl 10:00 FM Leirduesti Hordaland Os J.F.L
16./8 kl 10:00 B3 Jeger- sporting Askvoll J.F.L
15./8 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
15./8 kl 09:00 ÅOJFF - Jegertrap 50 skudd m. finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
9./8 kl 15:00 Klubbmesterskap 2020 Skåla J.F.F
9./8 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
8./8 kl 10:00 50 sk - JegerTrap Herøy og Sande J.F.F
2./8 kl 09:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
1./8 kl 10:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
Juli
28./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
19./7 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Bømlo J.F.L
12./7 kl 10:00 OL-Trap 12.07.20 Bergen L.K.
12./7 kl 09:00 Ørskog 100 JT/NT Ørskog J.S.S
11./7 kl 10:00 OL-Trap 11.07.20 Bergen L.K.
11./7 kl 09:00 Ørskog 100 JT/NT Ørskog J.S.S
10./7 kl 10:00 Ørskog 100 JT/NT Ørskog J.S.S
5./7 kl 10:00 100 skudd NT Kretsmesterskap Kismul S.S.K
4./7 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Os J.F.L
4./7 kl 09:00 100 skudd Sunndal JFF Sunndal J.F.F
Juni
28./6 kl 10:00 FM leirduesti 2020. S&Fj Askvoll J.F.L
27./6 kl 11:00 JEGER TRAP FM Eid J.F.L
27./6 kl 09:00 50 Skudd jegertrap med finale Skåla JFF Skåla J.F.F
21./6 kl 09:30 Leirduesti 100 skudd Åsane J.F.F
14./6 kl 10:00 LM Leirduesti 2020 Askvoll J.F.L
13./6 kl 10:00 LM Jegertrap Askvoll J.F.L
13./6 kl 09:00 FM Jegertrap Gjemnes J.F.F
11./6 kl 10:00 FM - Jegertrap 50 skudd + finale Haugesund og Omegn J.F.F
9./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
7./6 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Os J.F.L
7./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd pluss finale Karmøy J.F.N.F
2./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 Trap Karmøy J.F.N.F
1./6 kl 10:00 100 skudd Nordisk Trap med Restriksjoner. Kismul S.S.K
1./6 kl 10:00 Pinsestevne Skåla Skåla J.F.F
1./6 kl 10:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
Mai
31./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne med Restriksjoner Bergens J.F.
31./5 kl 10:00 Pinsestevne 100+100 Herøy og Sande J.F.F
31./5 kl 10:00 Skeet 125 Skudd Bergen L.K.
30./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne (300sk pinsehelg) Os J.F.L
30./5 kl 10:00 Pinsestevne 100+100 Herøy og Sande J.F.F
24./5 kl 09:00 100 skudd Leirduesti "Simokongen" Karmøy J.F.N.F
23./5 kl 09:00 100 skudd Kompakt Leirduesti Karmøy J.F.N.F
22./5 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
21./5 kl 10:00 100 skudd kompakt leirduesti Jæren J.F.L
21./5 kl 09:00 100 skudd JT / NT stevne Samnanger J.F.L
19./5 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
16./5 kl 09:00 50 skudd Jegertrap med finale Gjemnes J.F.F
12./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
10./5 kl 10:00 Jegertrap Eid J.F.L
10./5 kl 09:00 100 skudd jegetrap/nordisk Bergen L.K.
9./5 kl 11:00 50 skudd Leirduesti Samnanger J.F.L
9./5 kl 10:00 jegertrap Eid J.F.L
3./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
1./5 kl 09:00 100 skudd JT / NT stevne Samnanger J.F.L
April
26./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
26./4 kl 10:00 kompakt leirduesti Jæren J.F.L
25./4 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Jæren J.F.L
25./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
19./4 kl 09:00 100 Jegertrap/LK-kval Gjemnes J.F.F
Mars
31./3 kl 18:00 Kismul SSK Trening Kismul S.S.K
29./3 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
28./3 kl 09:00 100 Jegertrap/LK-kval Gjemnes J.F.F
23./3 kl 18:00 Kismul SSk Trening Kismul S.S.K
22./3 kl 10:00 100 skudd JT/NT stevne Bergens J.F.
21./3 kl 09:00 100 skudd Nordisk trap Kismul S.S.K
16./3 kl 18:00 Kismul SSK Trening Kismul S.S.K
15./3 kl 10:00 AVLYST!!! 50 skudd jegertrap Fylkesmesterskap Åsane J.F.F
8./3 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
7./3 kl 09:00 50 skudd Jegertrap med finale Gjemnes J.F.F
1./3 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
Februar
29./2 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
22./2 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
21./2 kl 17:00 Fredagssporting 50 skudd Bergen L.K.
1./2 kl 11:00 Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F
Januar
25./1 kl 17:00 50 sk - Flomlys Herøy og Sande J.F.F
19./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2020 Askvoll J.F.L
18./1 kl 11:00 50 skudd Fræna J.F.F
17./1 kl 18:00 Flomlys stevne Averøy J.F.F
5./1 kl 10:00 Pakkeskyting 50skudd Os J.F.L
2019
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 2019 Bergens J.F.
28./12 kl 13:00 Klubbmesterskap Averøy J.F.F
27./12 kl 12:00 Juledua 2019 Herøy og Sande J.F.F
8./12 kl 17:00 XXLs Førjulskarusell Stemne 3 Åsane J.F.F
November
10./11 kl 11:00 XXLs Førjulskarusell stevne 2 Bergens J.F.
Oktober
20./10 kl 18:00 test Team Sørvest
13./10 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
6./10 kl 11:00 XXLs Førjulskarusell Stemne 1 Os J.F.L
September
22./9 kl 09:00 Skeet 125-skudd Kismul S.S.K
15./9 kl 10:00 Leirduesti 50-skuddstevne Bergens J.F.
August
30./8 kl 18:30 Klubbmesterskap 2019. Jegertrap Askvoll J.F.L
30./8 kl 17:00 Klubbmesterskap - HSJFF Herøy og Sande J.F.F
25./8 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne Os J.F.L
25./8 kl 10:00 KM Nordisk trap 100 LK Askvoll og Holmedal L.K.
25./8 kl 09:00 Deltakerlisten for KM Nordvestlandet L.K.
24./8 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 2019 Eide J.F.F
24./8 kl 10:00 DM Nordisk trap 100 LK Askvoll og Holmedal L.K.
24./8 kl 10:00 ol trap Bergen L.K.
24. til 25./8 kl 09:00 Nordvesttreffen 300 skudd NT + KM hos Ørskog JSS Nordvestlandet L.K.
24./8 kl 09:00 50 Skudd-Kompakt leirduesti Os J.F.L
19./8 kl 17:30 Klubbmesterskap JT Ørskog JSS Ørskog J.S.S
18./8 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
18./8 kl 10:00 Sporting - 100 skudd Jæren J.F.L
17./8 kl 10:00 Leirduesti - 100 skudd Jæren J.F.L
17./8 kl 09:00 Mr Cup Finale Eide J.F.F
11./8 kl 09:00 FM jegertrap (19JT1837) Åndalsnes og Omegn J.F.F
11./8 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Samnanger J.F.L
10./8 kl 11:00 Landsdelsmesterskap Skåla JFF Skåla J.F.F
10./8 kl 10:00 Fylkesmeisterskap Leirduesti Samnanger J.F.L
4./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 50-skuddstevne Bergens J.F.
4./8 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
Juli
21./7 kl 10:00 ol trap Bergen L.K.
20./7 kl 10:00 ol trap Bergen L.K.
7./7 kl 09:00 100 skudd LK Kval Ørskog J.S.S
6./7 kl 09:00 100 Jegertrap/LK kval Sunndal J.F.F
Juni
30./6 kl 14:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2019 Askvoll J.F.L
30./6 kl 10:00 Jegertrap 50 sk + Finale Sogn og Fjordane Cup Askvoll J.F.L
29./6 kl 10:00 FM leirduesti 2019. S&Fj Askvoll J.F.L
26./6 kl 18:00 Skeet test 50 skudd - Trening med touch av konkurranse Bergen L.K.
23./6 kl 11:00 50 skudd med finale Fræna J.F.F
20./6 kl 18:00 Klubbmesterskap FJFF Fræna J.F.F
16./6 kl 10:00 LM Leirduesti 100 med eventuelle omskytinger Stavanger og Rogaland J.F.F
16./6 kl 09:00 100 Jegertrap/LK-kval Gjemnes J.F.F
16./6 kl 09:00 ol trap Bergen L.K.
15./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap Jegertrap Jæren J.F.L
15./6 kl 10:00 ol trap Bergen L.K.
10./6 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Samnanger J.F.L
9./6 kl 10:00 Herøy og Sande 100 skudd kombi JT/NT Herøy og Sande J.F.F
9./6 kl 10:00 Jegertrap / Kretsmesterskap Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
9./6 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
8./6 kl 11:00 FM jegertrap 2019. S&Fj Flora J.F.F
8./6 kl 10:00 Herøy og Sande 100 skudd kombi JT/NT Herøy og Sande J.F.F
8./6 kl 10:00 Leirduesti 50-skuddsstevne Os J.F.L
2./6 kl 11:00 FM Leirduesti 100 med eventuelle omskytinger Stavanger og Rogaland J.F.F
2./6 kl 11:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
1./6 kl 11:00 Indre sogn cup Luster J.F.L
1./6 kl 10:00 50 skudd Jegertrap Sykkylven J.F.F
Mai
30./5 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Samnanger J.F.L
26./5 kl 10:00 100 skudd leirduesti "Simokongen" Karmøy J.F.N.F
26./5 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
26./5 kl 10:00 Jegertrap:njff/nordisktrap.nsf 100sk.stevne Eid J.F.L
25./5 kl 10:00 100 skudd kompakt leirduesti Karmøy J.F.N.F
25./5 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Ulvehiet,Os Os J.F.L
25./5 kl 10:00 Jegertrap njff/nordisk trap nsf 100sk.stevne Eid J.F.L
19./5 kl 12:00 Variabel 25 skot Årdal J.F.F
19./5 kl 11:00 Årdal 50sk Jegertrap Årdal J.F.F
19./5 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
19./5 kl 09:00 50 skudd Jegertrap med finale Skåla J.F.F
16./5 til 6./9 kl 18:00 Klubbmesterskap del 1 Skåla JFF 2019 Skåla J.F.F
12./5 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100 skudd Åsane J.F.F
12./5 kl 10:00 Leirduesti 100 skudd Stavanger og Rogaland J.F.F
11./5 kl 15:00 Leirduesti 100 skudd Stavanger og Rogaland J.F.F
11./5 kl 09:00 100 skudd Nordisktrap /Jegertrap Samnanger J.F.L
5./5 kl 10:00 Jegertrap - 100 Skudd Jæren J.F.L
5./5 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
5./5 kl 09:00 Compak Sporting 100duer Nordvegen L.K.
4./5 kl 10:00 Jegertrap - 100 Skudd Jæren J.F.L
4./5 kl 09:00 50 Skudd m/Finale Eide J.F.F
4./5 kl 09:00 Compak Sporting 100duer Nordvegen L.K.
1./5 kl 10:00 ol trap Bergen L.K.
1./5 kl 09:00 100 skudd jegertrap/Nordisktrap Samnanger J.F.L
April
28./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
28./4 kl 09:00 50 Skudd m.finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
28./4 kl 09:00 Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen Øystese J.F.L
27./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
27./4 kl 09:00 50 skudd Jegertrap Gjemnes J.F.F
2019 kl 18:00 Leirduesti Training 2019 - Fuglejeger Cup Os J.F.L
21./4 kl 17:00 Test Lagskonkuranse ØJFL 22.april Øystese J.F.L
14./4 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
14./4 kl 09:00 OL trap Bergen L.K.
13./4 kl 10:00 100sk JT/NT kombisteve Os J.F.L
13./4 kl 10:00 OL trap Bergen L.K.
7./4 kl 10:00 Skeet 125-skudd Kismul S.S.K
7./4 kl 09:00 Ørskog JSS Kombistevne Ørskog J.S.S
6./4 kl 09:00 Ørskog JSS Kombistevne Ørskog J.S.S
Mars
31./3 kl 09:00 50 skudd Jegertrap Surnadal J.F.F
31./3 kl 09:00 ol trapp Bergen L.K.
30. til 31./3 kl 10:00 ol Trap Bergen L.K.
30./3 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne Os J.F.L
30./3 kl 09:00 100 Jegertrap/LK-kval Gjemnes J.F.F
24./3 kl 10:00 Jegertrap 50-skuddstevne Bergens J.F.
17./3 kl 10:00 Jegertrap Åsane J.F.F
10./3 kl 09:00 50 skudd Jegertrap Gjemnes J.F.F
3./3 kl 10:00 Leirduesti 50-skuddstevne Bergens J.F.
2./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap m/finale Herøy og Sande J.F.F
Februar
24./2 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
23./2 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd m/finale Averøy J.F.F
17./2 kl 12:00 17.02.19 Leirdue/Compakt Karmøy J.F.N.F
17./2 kl 09:00 Skeet 125 Bergen L.K.
8./2 kl 18:00 Flomlysstevne Skåla Jff Skåla J.F.F
2./2 kl 11:00 ol Trap Bergen L.K.
1./2 kl 18:00 Flomlysstevne Averøy J.F.F
Januar
25./1 kl 20:00 50 skudd Fræna J.F.F
6./1 kl 13:00 Nyttårsstevne Os J.F.L
6./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2019 Askvoll J.F.L
2018
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 2018 Bergens J.F.
29./12 kl 11:00 Romjuls "graut" stevne Skåla J.F.F
28./12 kl 12:00 Juledua Herøy og Sande J.F.F
16./12 kl 10:00 Klubbmesterskap Os J.F.L
16./12 kl 10:00 Pakkeskyting 2018 Karmøy J.F.N.F
November
17./11 kl 09:00 Jærecupen 8. runde Jæren J.F.L
11./11 kl 09:00 Klubbmesterskap - Jegertrap Jæren J.F.L
Oktober
14./10 kl 09:00 100 skudd Trap/ Nordisk Trap Bergens J.F.
13./10 kl 12:00 Klubbmesterskap 2018 Gjemnes J.F.F
7./10 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
September
16./9 kl 10:00 50 skudd Jegertrap Bergens J.F.
9./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
2./9 kl 14:00 Klubbmesterskap 2018 Askvoll J.F.L
2./9 kl 10:00 100 skudd Leirduesti Bergens J.F.
August
29./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Averøy J.F.F
29./8 kl 17:30 Klubbmesterskap 2018 Ørskog J.S.S
26./8 kl 09:00 Kretsmesterskap Søndag 26.08 (NordvestTreffen) Nordvestlandet L.K.
26./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 26/8 Samnanger J.F.L
25./8 kl 10:00 FM Jegertrap 2018 Os J.F.L
25./8 kl 09:00 NordvestTreffen Lørdag 25.08 og Søndag 26.08 Nordvestlandet L.K.
19./8 kl 17:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2018 Flora J.F.F
19./8 kl 11:00 Trap 50 sk. Sogn og Fjordane cup - KL. 11:00 Flora J.F.F
19./8 kl 09:00 100 skudd Trap/ Nordisk Trap Bergens J.F.
18./8 kl 16:00 Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd+ finale Eide J.F.F
18./8 kl 10:00 Finale Møre og Romsdal cup Sykkylven J.F.F
18./8 kl 10:00 FM Leirduesti Ørskog J.S.S
12./8 kl 10:00 LK-kvalik Nordisk trap. DM & KM Askvoll og Holmedal L.K.
12./8 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
12./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap Møre og Romsdal Jegertrap Skåla JFF Skåla J.F.F
11./8 kl 10:00 LK-kvalik Nordisk trap - Askvoll og Holmedal L.K. Askvoll og Holmedal L.K.
11./8 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF Gjemnes J.F.F
5./8 kl 11:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
5./8 kl 09:00 50 skudd med finale Fræna J.F.F
4./8 kl 11:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
4./8 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd m. finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
Juli
31./7 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal Karmøy J.F.N.F
21. til 22./7 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
8./7 kl 09:00 50 skudd med finale Fræna J.F.F
7./7 kl 09:00 100skudd jegertrap Sunndal JFF Sunndal J.F.F
1./7 kl 10:00 Jegertrap Njff / NSF trap 100 skudd Eid J.F.L
Juni
30./6 kl 10:00 Jegertrap. Njff / NSF trap.100 SKUDD Eid J.F.L
30./6 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF Gjemnes J.F.F
24./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd med finale Ørsta JFF Ørsta J.F.F
23./6 kl 09:00 100skudd jegertrap Eide JFF Eide J.F.F
17./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap Leirduesti Bergens J.F.
17./6 kl 09:00 Jegertrap Skåla JFF 50 skudd med finale Skåla J.F.F
16./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap Jegertrap Bergens J.F.
16./6 kl 09:00 Jegertrap - 50 skudd m. Finale Åndalsnes og Omegn J.F.F
12./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 skudd Sporting Karmøy J.F.N.F
10./6 kl 10:00 FM leirduesti 2018. S&Fj Askvoll J.F.L
10./6 kl 10:00 FM Leirduesti/Sporting Karmøy J.F.N.F
10./6 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
10./6 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
10./6 kl 09:00 100 skudd Trap/ Nordisk Trap Bergens J.F.
2018 kl 12:00 Demmmmo Karmøy J.F.N.F
9./6 kl 10:00 FM Jegertrap Karmøy J.F.N.F
9./6 kl 10:00 FM jegertrap 2018. S&Fj Askvoll J.F.L
9./6 kl 10:00 Leirduesti Samnanger J.F.L
9./6 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
5./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 skudd Trap Karmøy J.F.N.F
2./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd stevnestart 11.00 Årdal J.F.F
2./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Sykkylven J.F.F
Mai
27./5 kl 11:00 50 skudd sporting Jæren J.F.L
27./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
27./5 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
26./5 kl 11:00 Sporting - 100 skudd Leirduesti Jæren J.F.L
26./5 kl 10:00 Indre sogn cup Luster J.F.L
26./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd Herøy og Sande J.F.F
22./5 kl 18:00 Espira 25 Trap Karmøy J.F.N.F
21./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 21/5 Samnanger J.F.L
20./5 kl 09:00 100 skudd Trap/ Nordisk Trap Bergens J.F.
20./5 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale Herøy og Sande JFF Herøy og Sande J.F.F
19./5 kl 09:00 Jegertrap Averøy 50 skudd med finale Averøy J.F.F
15./5 kl 18:00 Thor Iversen minnepokal 25 trap /25 sporting Karmøy J.F.N.F
13./5 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Ørskog J.S.S
12. til 13./5 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
12./5 kl 10:00 100 Skudd JT/NT Ørskog J.S.S
10./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap Samnanger J.F.L
8./5 kl 18:00 Asbjørn Vorre minnepokal 25 trapp/25 sporting Karmøy J.F.N.F
6./5 kl 11:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
6./5 kl 10:00 50 skudd Jegertrap Bergens J.F.
6./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale Sunndal Sunndal J.F.F
5./5 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
1./5 kl 09:00 Trap / Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
29./4 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk trap 29. april 2018 Askvoll J.F.L
29./4 kl 09:00 100skudd jegertrap Gjemnes JFF Gjemnes J.F.F
28./4 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk trap 28. april 2018 Askvoll J.F.L
24./4 kl 18:00 3 x 15 Trap Karmøy J.F.N.F
21./4 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
21./4 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
21./4 kl 09:00 100skudd jegertrap Eide JFF Eide J.F.F
15./4 kl 10:00 100 duer Leirduesti Karmøy J.F.N.F
15./4 kl 10:00 100 skudd Trap/ Nordisk Trap Bergens J.F.
15./4 kl 10:00 Jegertrap Surnadal med finale Surnadal J.F.F
14./4 kl 10:00 50 skudd jegertrap Os J.F.L
14./4 kl 10:00 Kombistevne 50 Trap + 50 Sporting Karmøy J.F.N.F
14./4 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
8./4 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
7./4 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
Mars
18./3 kl 10:00 50 skudd Jegertrap Bergens J.F.
17./3 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
17./3 kl 10:00 50 skudd jegertrap Os J.F.L
11./3 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
11./3 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF Gjemnes J.F.F
10. til 11./3 kl 11:00 Ol trap Bergen L.K.
4./3 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F.
4./3 kl 10:00 Jærcupen 7. runde Jæren J.F.L
Februar
25./2 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
24./2 kl 09:00 Jegertrap Averøy 50 skudd med finale Averøy J.F.F
18./2 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K
17./2 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
10./2 kl 09:00 Jegertrap Skåla JFF 50skudd med finale Skåla J.F.F
3./2 kl 10:00 Jærcupen 6. runde Jæren J.F.L
3./2 kl 10:00 Ol trap Bergen L.K.
Januar
27./1 kl 18:00 Jegertrap Averøy 50 skudd med finale,flomlys Averøy J.F.F
26./1 kl 18:00 flomlys 26.01.18 Fræna J.F.F
20./1 kl 10:00 100 skudd Jegertrap Jæren J.F.L
7./1 kl 11:00 Pakkeskyting 2018 Askvoll J.F.L
2017
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårs stevne 2017 Bergens J.F.
16./12 kl 11:00 Julepakkeskyting ÅJFF Åsane J.F.F
2./12 kl 10:00 Jærcupen - serie 4 50 skudd Jæren J.F.L
Oktober
15./10 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
1./10 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
September
17./9 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
10./9 kl 10:00 Leirduesti 100 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
3./9 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk trap 100 skudd Åsane J.F.F
August
27./8 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
26./8 kl 14:00 25 skudd jegertrap Samnanger J.F.L
26./8 kl 14:00 25 skudd Lerduesti Samnanger J.F.L
24./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2017 Askvoll J.F.L
20./8 kl 11:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd Åsane J.F.F
19. til 20./8 kl 10:00 NordvestTreffen 300 skudd NT Nordvestlandet L.K.
13./8 kl 10:00 FINALE MR CUP Surnadal J.F.F
13./8 kl 10:00 ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap. KM Sogn og Fj Askvoll og Holmedal L.K.
12./8 kl 10:00 ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap Askvoll og Holmedal L.K.
11./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 11.06.2017 Fræna J.F.F
6./8 kl 18:00 6 august jegertrap 50 skudd med finale Fræna J.F.F
6./8 kl 16:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2017 Flora J.F.F
6./8 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
6./8 kl 10:00 Trap 50 sk. Sogn og Fjordane cup Flora J.F.F
6./8 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
6./8 kl 09:00 Nordisk trap 6.aug 2017 Samnanger S.S.L
5./8 kl 10:00 ÅOJFF Jegertrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
Juli
30./7 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
23./7 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
22./7 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
2017 kl 12:00 Klubbmesterskap 2017 SKÅLA JFF Skåla J.F.F
2./7 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
1./7 kl 08:00 FM Jegertrap Averøy J.F.F
Juni
25./6 kl 09:00 50 skudds Jegertrap med finale Skåla J.F.F
24./6 kl 09:00 50 skudds jegertrap med finale Fræna J.F.F
18./6 kl 10:00 LM Leirduesti 2017 Askvoll J.F.L
17./6 kl 10:00 LM Jegertrap 2017 Askvoll J.F.L
17./6 kl 09:00 50 skudd med Finale. Jegertrap Åndalsnes og Omegn J.F.F
11./6 kl 10:00 FM leirduesti/kompaktsporting Luster J.F.L
11./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap 100 leirduesti Stavanger og Rogaland J.F.F
11./6 kl 10:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
11./6 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
10./6 kl 10:00 FM Jegertrap Luster J.F.L
8./6 kl 17:00 TestStevne Stavanger og Rogaland J.F.F
5./6 kl 12:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
5./6 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
5./6 kl 09:00 Terminstevne - Jegertrap - Sykkylven Sykkylven J.F.F
3./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skudd Årdal J.F.F
3./6 kl 10:00 Vaffel og Trap - 50 skudd Flora J.F.F
Mai
28./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2017 Leikanger JFL Leikanger J.F.L
28./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
28./5 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
27. til 28./5 kl 10:00 OL-Trap - Uttaksstevne EM/VM Bergen L.K.
27./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2017. Luster Luster J.F.L
27./5 kl 09:00 Jegertrapstevne Averøy Averøy J.F.F
25./5 kl 09:00 100 skudd Trap/Nordisk Samnanger J.F.L
24./5 kl 17:00 trening Averøy J.F.F
21./5 kl 10:00 100 leirduesti u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
21./5 kl 10:00 100 leirduesti u/finale Stavanger og Rogaland J.F.F
21./5 kl 10:00 100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK Ørskog J.S.S
20./5 kl 10:00 100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK Ørskog J.S.S
14./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Åsane J.F.F
14./5 kl 10:00 trap 100 sk Sogn og fjordane cup Eid J.F.L
13./5 kl 10:00 50 Skudd Jegertrap stevne m. Finale. Åndalsnes og Omegn J.F.F
7./5 kl 10:00 Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne Bergens J.F.
7./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
6./5 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
30./4 kl 10:00 Leirduesti 50 skudd Åsane J.F.F
23./4 kl 10:00 Trap 100 sk. Sogn og fjordane cup Eid J.F.L
23./4 kl 09:00 100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 23.4 Nordvestlandet L.K.
22./4 kl 09:00 100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 22.4 Nordvestlandet L.K.
22./4 kl 09:00 OL-Trap stevne Bergen L.K.
9./4 kl 09:00 100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap Skåla J.F.F
9./4 kl 09:00 100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap Nordvestlandet L.K.
9./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 9. april 2017 Askvoll J.F.L
8./4 kl 10:00 Jegertrap 100-skudd 8.April 2017 Jæren J.F.L
8./4 kl 09:00 Jegertrap/Nordisk trap 8. april 2017 Askvoll J.F.L
5./4 kl 18:00 Sportingtrening 5/4 Stavanger og Rogaland J.F.F
5./4 kl 18:00 Traptrening 5/4 Stavanger og Rogaland J.F.F
2./4 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Kismul S.S.K
1./4 kl 11:00 Jegertrap 100-skudd JJFL Jæren J.F.L
Mars
26./3 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
19./3 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Åsane J.F.F
19./3 kl 09:00 Leirdue stevne: 17JT1826 Åndalsnes og Omegn J.F.F
12./3 kl 10:00 Jegertrap, 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
12./3 kl 09:00 Jegertrap 50skudd med finale. 17JT1825 Skåla J.F.F
5./3 kl 10:00 Leirduesti 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter Bergens J.F.
5./3 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
4./3 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
Februar
26./2 kl 10:00 Skeet stevne, 125 skudd Kismul S.S.K
5./2 kl 10:00 Skeetstevne 125 skudd Bergen L.K.
4./2 kl 10:00 OL-Trap (Avlyst) Bergen L.K.
Januar
15./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2017 Askvoll J.F.L
2016
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 09:30 Jule- og Nyttårsstevne Bergens J.F.
2016 kl 15:30 30.12.2016 - ÅOJFF - Romjuls Knerten Åndalsnes og Omegn J.F.F
September
11./9 kl 10:00 Lerduesti 100-skudd Bergens J.F.
4./9 kl 10:00 JT / NT 100 skudd - ( FLYTTES TIL BJF/KISMUL S.S.K.) Åsane J.F.F
4./9 kl 10:00 JT/NT 100-skudd Bergens J.F.
August
28./8 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2016. Jegertrap Askvoll J.F.L
26./8 kl 11:00 Kubbmesterskap Luster J.F.L
22./8 kl 18:00 Klkubbmesterskap JT Ørskog Ørskog J.S.S
21./8 kl 14:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2016 Askvoll J.F.L
21./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 21. aug.16 Askvoll J.F.L
14./8 kl 10:00 Leirduesti Åsane J.F.F
2016 kl 10:00 FINALE MR CUP Skåla J.F.F
7./8 kl 10:00 100sk. jegertrap Ørskog J.S.S
7./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 7.august Samnanger J.F.L
6./8 kl 10:00 100 sk. LK.kval. Nordvestlandet L.K.
Juli
31./7 kl 10:00 OL-Skeet 125 skudd Kismul S.S.K
30./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
24./7 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
23./7 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
10./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
9./7 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
5./7 kl 19:00 Superspeedtest Åndalsnes og Omegn J.F.F
3./7 kl 10:00 100 skudd JT/Nordisk trap LK-kval Ørskog J.S.S
3./7 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
2./7 kl 09:00 FM Jegertrap Møre og Romsdal Ørskog J.S.S
Juni
27./6 kl 18:00 Klubbmesterskap 25 JT/25 LS Åsane J.F.F
26./6 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
25./6 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
19./6 kl 10:00 LM Jegertrap 19/6 på Skurve, Ålgård Stavanger og Rogaland J.F.F
18./6 kl 10:00 LM Jegersti 18/6 på Skurve, Ålgård Stavanger og Rogaland J.F.F
17./6 kl 18:00 stemnetrening Luster J.F.L
16./6 kl 18:00 Traptrening Stavanger og Rogaland J.F.F
14./6 kl 18:00 stemnetrening Luster J.F.L
12./6 kl 10:00 100 skudd JT/ Nordisk trap LK-kval Ørskog J.S.S
12./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap JT/NT 100-skuddsstevne Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
12./6 kl 10:00 Leirduesti / Sporting (FM) Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
11./6 kl 10:00 Jegertrap (FM) Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
11./6 kl 10:00 LM Trøndelag/ Møre og Romsdal Ørskog J.S.S
11./6 kl 10:00 Skeet 125 skudd Bergen L.K.
5./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
5./6 kl 09:00 Jegertrap Skåla JFF 50skudd + finale Skåla J.F.F
4./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup Luster J.F.L
4./6 kl 09:00 16JT1848 Åndalsnes og Omegn J.F.F
4./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 4.juni Samnanger J.F.L
Mai
29./5 kl 10:00 Jegertrap - 50 skudd - Sykkylven Sykkylven J.F.F
29./5 kl 10:00 Leirduesti Åsane J.F.F
28./5 kl 10:00 Jegertrap Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
2016 kl 07:00 Klubbmesterskap 2016 Skåla J.F.F
22./5 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
21./5 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
16./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 16.mai Samnanger J.F.L
15./5 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
14./5 kl 12:00 50 Skudd Jegertrap Årdal J.F.F
8./5 kl 07:00 OL Trap Bergen L.K.
7./5 kl 10:00 OL Trap Bergen L.K.
5./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 5.mai Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
24./4 kl 10:00 Jegertrap Tua/Nordfjordeid Eid J.F.L
24./4 kl 10:00 Lerduesti 24.april Samnanger J.F.L
17./4 kl 10:00 OL-Skeet 125 skudd Kismul S.S.K
17./4 kl 10:00 Trap/Nordisk trap 17.04.16 Askvoll J.F.L
17./4 kl 09:00 jegertrap 50sk Skåla J.F.F
16./4 kl 10:00 Trap/Nordisk trap 16.04.16 Askvoll J.F.L
10./4 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
10./4 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
9./4 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
3./4 kl 10:00 KM Nordisk trap/LK-kval Askvoll og Holmedal L.K.
3./4 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
2./4 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
Mars
13./3 kl 10:00 JT/NT 100 skudd Åsane J.F.F
Februar
28./2 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
28./2 kl 09:00 50sk jegertrap Skåla J.F.F
27./2 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
21./2 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
20./2 kl 09:00 OL-Skeet Bergen L.K.
4./2 kl 17:00 Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) Åsane J.F.F
Januar
31./1 kl 10:00 OL-Trap Bergen L.K.
30./1 kl 10:00 OL-Skeet Bergen L.K.
28./1 kl 17:00 Intersport vintercup 7:8 Åsane J.F.F
21./1 kl 17:00 Intersport vintercup 6:8 Åsane J.F.F
10./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2016 Askvoll J.F.L
7./1 kl 17:00 Intersport vintercup 5:8 Åsane J.F.F
2015
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Jule- og nyttårsstevne Bergens J.F.
10./12 kl 17:00 Intersport Vintercup 4:8 Åsane J.F.F
3./12 kl 17:00 Intersport vintercup 3:8 Åsane J.F.F
November
26./11 kl 17:00 Intersport vintercup 2:8 Åsane J.F.F
19./11 kl 17:00 Intersport vintercup 1:8 Åsane J.F.F
Oktober
25./10 kl 09:00 120-års jubileumsstevne Bergens J.F.
August
28./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2015 jegertrap Askvoll J.F.L
23./8 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
23./8 kl 09:00 KM Sogn og Fjordane 2015. Nordisk trap Askvoll og Holmedal L.K.
22./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 22.august Samnanger J.F.L
19./8 kl 18:00 Lagsmesterskap Samnanger J.F.L
19./8 kl 17:00 klubbmesterskap Skåla J.F.F
9./8 kl 10:00 Jegertrap 50 skot. 9. aug 2015 Luster J.F.L
9./8 kl 09:00 Finale Sogn og Fjordane Cup 2015 Luster J.F.L
8./8 kl 11:00 Open 50skot Leikanger J.F.L
1./8 kl 09:00 NM OL Trap 1-2 August 2015 Bergen L.K.
Juni
28./6 kl 10:00 OL Trap 28.06.2015 Bergen L.K.
27./6 kl 10:00 OL Trap 27.06.2015 Bergen L.K.
24./6 kl 10:00 Leirduesti / Sporting Bergens J.F.
21./6 kl 10:00 FM leirduesti 21.06.15 Askvoll J.F.L
21./6 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
21./6 kl 10:00 OL Skeet 21.06.2015 Bergen L.K.
20./6 kl 10:00 FM jegertrap 20.06.15 Askvoll J.F.L
20./6 kl 10:00 OL Skeet 20.06.2015 Bergen L.K.
20./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 20.juni Samnanger J.F.L
17./6 kl 19:00 KM skeet Samnanger S.S.L
17./6 kl 18:00 Klubbmesterskap Samnanger S.S.L
14./6 kl 10:00 LM Leirduesti 14.06.2015 Åsane J.F.F
13./6 kl 10:00 Jegertrap 50sk+finale Skåla J.F.F
13./6 kl 10:00 LM JT 50 sk. + finale Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
7./6 kl 10:00 Indre Sogn Cup 2015. Leikanger Leikanger J.F.L
6./6 kl 11:00 Indre Sogn Cup 2015. Luster Luster J.F.L
Mai
31./5 kl 10:00 50 skudd lerduesti Samnanger J.F.L
31./5 kl 09:00 Nordisk trap. Landskampkval. 31.05.15 - Askvoll J.F.L Askvoll og Holmedal L.K.
25./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 25 mai Samnanger J.F.L
24./5 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
23./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd 23.05.2015 Åsane J.F.F
20./5 kl 18:00 Kismul Cupen 2015 Kismul S.S.K
14./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 14 mai Samnanger J.F.L
10./5 kl 10:00 Jegertrap Tua 100 skudd Eid J.F.L
10./5 kl 09:00 NM Dobbel Trap 10.05.15 Bergen L.K.
9./5 kl 11:00 Årdal 2015 Årdal J.F.F
9./5 kl 10:00 Dobbel Trap 09.05.2015 Bergen L.K.
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
26./4 kl 10:00 Jegertrap Tua Eid J.F.L
26./4 kl 10:00 OL Trap 26.04.2015 Bergen L.K.
25./4 kl 10:00 Nordisk trap. Landskampkval. 25.04.15 Askvoll og Holmedal L.K.
25./4 kl 10:00 OL Trap 25.04.2015 Bergen L.K.
19./4 kl 10:00 OL Skeet 19.04.15 Bergen L.K.
18./4 kl 10:00 OL Skeet 18.04.15 Bergen L.K.
12./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd. 12.04.15 Askvoll J.F.L
12./4 kl 10:00 JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
12./4 kl 10:00 Leirduesti Karmøy J.F.N.F
11./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd. 11.04.15 Askvoll J.F.L
11./4 kl 10:00 Jegertrap stevne Karmøy J.F.N.F
11./4 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd 11.04.2015 Åsane J.F.F
Mars
22./3 kl 10:00 Nordisk trap. Landskampkval. 22.03.15 Askvoll og Holmedal L.K.
22./3 kl 09:00 Jegertrap / Nordisk Trap - 100 skudd 22.03.15 Åsane J.F.F
15./3 kl 15:00 OL Trap 15.03.2015 Bergen L.K.
14./3 kl 10:00 OL Trap 14.03.2015 Bergen L.K.
8./3 kl 10:00 OL Skeet 08.03.15 Bergen L.K.
7./3 kl 10:00 OL Skeet 07.03.15 Bergen L.K.
Februar
26./2 kl 17:00 Vintercupen 8:8 Åsane J.F.F
12./2 kl 17:00 Vintercupen 7:8 Åsane J.F.F
8./2 kl 10:00 OL Trap 08.02.2015 Bergen L.K.
7./2 kl 10:00 OL Trap 7 feb Bergen L.K.
4./2 kl 17:00 Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) Åsane J.F.F
Januar
29./1 kl 17:00 Vintercupen 6:8 Åsane J.F.F
25./1 kl 10:00 Skeetstevne 02 Bergen L.K.
24./1 kl 10:00 Skeetstevne 01 Bergen L.K.
15./1 kl 17:00 Vintercupen 5:8 Åsane J.F.F
11./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2015 Askvoll J.F.L
2014
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 sk. Bergens J.F.
November
6./11 kl 17:00 Vintercupen 2:8 Åsane J.F.F
Oktober
30./10 kl 17:00 Vintercupen 1:8 Åsane J.F.F
August
29./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2014 Askvoll J.F.L
24./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 24.august Samnanger J.F.L
17./8 kl 10:00 LK-kvalik / KM Sogn og Fjordane Askvoll og Holmedal L.K.
10./8 kl 12:00 Finale Sogn og Fjordane cup 2014 Eid J.F.L
10./8 kl 12:00 Jergertrap Tua - Eid jfl Eid J.F.L
10./8 kl 10:00 Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
9./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot. Førde JFF. Førde J.F.L
Juni
15./6 kl 12:00 LM Leirduesti Eid J.F.L
14./6 kl 12:00 LM Jegertrap - Nordfjordeid Eid J.F.L
9./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 9.juni Samnanger J.F.L
7./6 kl 11:00 Jegertrap 50 skot. Årdal JFF Årdal J.F.F
1./6 kl 10:00 50-skudd stevne Jegertrap Sykkylven J.F.F
1./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti 2014 Askvoll J.F.L
Mai
31./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 2014 Askvoll J.F.L
29./5 kl 07:00 Trap/Nordisk trap 29 mai Samnanger J.F.L
25./5 kl 10:00 Indre Sogn Cup Leikanger J.F.L
25./5 kl 07:00 Trap/Nordisk trap 25 mai Samnanger J.F.L
24./5 kl 11:00 Indre Sogn Cup 2014. Luster Luster J.F.L
24./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 24 mai Samnanger J.F.L
18./5 kl 10:00 FM Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter Bergens J.F.
11./5 kl 09:00 Nordisk trap LK. Askvoll og Holmedal L.K.
10./5 kl 09:00 Nordisk trap LK Askvoll og Holmedal L.K.
4./5 kl 11:00 Jegertrap Tua - Eid jfl Eid J.F.L
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 1.mai Samnanger J.F.L
April
26./4 kl 11:00 Compact Sporting L Luster J.F.L
13./4 kl 10:00 FM Leirduesti 2014 Hordaland 50 duer Bømlo J.F.L
13./4 kl 10:00 Jegertrap dobbelstevne søn Askvoll J.F.L
12./4 kl 11:00 Jegertrap dobbelstevne lør. Askvoll J.F.L
6./4 kl 10:00 Nordisk trap LK Askvoll og Holmedal L.K.
Januar
12./1 kl 12:00 Pakkeskyting 2013 Askvoll J.F.L
2013
Dato / tid Tittel Arrangør
August
30./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Askvoll J.F.L
18./8 kl 09:00 Nordisk Trap Askvoll og Holmedal L.K.
18./8 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 18.august Samnanger J.F.L
11./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Årdal J.F.F
11./8 kl 10:00 Finale Sogn og Fjordane Cup Askvoll J.F.L
10./8 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Årdal J.F.F
Juni
29./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skot Eid J.F.L
9./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 9.juni Samnanger J.F.L
8./6 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 8.juni Samnanger J.F.L
2./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Askvoll J.F.L
1./6 kl 10:00 Leirduesti Askvoll J.F.L
Mai
26./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skot Leikanger J.F.L
25./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Luster J.F.L
20./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 20.mai Samnanger J.F.L
18./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Førde J.F.L
12./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Gloppen J.F.L
11./5 kl 11:00 Jegertrap 50 skot Eid J.F.L
9./5 kl 09:00 Trap/nordisk trap 9.mai 2013 Samnanger J.F.L
1./5 kl 09:00 Trap/Nordisk trap 100 skudd Samnanger J.F.L
April
28./4 kl 09:00 Nordisk Trap 28.4.13 Askvoll og Holmedal L.K.
27./4 kl 09:00 Nordisk Trap 27.4.13 Askvoll og Holmedal L.K.
14./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd S Askvoll J.F.L
13./4 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd L. Askvoll J.F.L
7./4 kl 09:00 Nordisk Trap Askvoll og Holmedal L.K.
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)