www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2018 - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 05.05.2019 kl 16:20

Klasseføring 2018


Klasse A
1.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
100
2.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
100
3.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
100
4.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
100
5.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
6.
Frank Våden

Gaula S.S.K
100
7.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100
8.
Anastasios Kaliafas

Kautokeino J.F.F
100
9.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
99
10.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
99
11.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
12.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
99
13.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
99
14.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
99
15.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
99
16.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
17.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
99
18.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
19.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
99
20.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
98
21.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
98
22.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
98
23.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
98
24.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
98
25.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
98
26.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
98
27.
Morten Tarvoll

Enebakk J.F.F
98
28.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
98
29.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
30.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
98
31.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
98
32.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
98
33.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
98
34.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
98
35.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
98
36.
Geir Lyngvær

Østlandske S.S.
98
37.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
98
38.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
98
39.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
98
40.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
98
41.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
42.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
43.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
97
44.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
45.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
97
46.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
47.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
97
48.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
97
49.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
97
50.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
97
51.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
97
52.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
97
53.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
54.
John Solbakken

Biri J.F.F
97
55.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
56.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
97
57.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
97
58.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
59.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
60.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
61.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
96
62.
Tommy Hadland

Time S.S.K
96
63.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
64.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
65.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
96
66.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
96
67.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
96
68.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
96
69.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
96
70.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
71.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
96
72.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
96
73.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
96
74.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
96
75.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
96
76.
Kjetil Roos-Bjerke

Nedre Glomma S.S.K
96
77.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
96
78.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
96
79.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
96
80.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
96
81.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
82.
Gjermund Pettersen

Neiden og Omegn J.F.F
96
83.
Geir Tidemandsen

(ingen klubb)
96
84.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
96
85.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
96
86.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
96
87.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
96
88.
Anders Øren

Bodø J.F.F
96
89.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
95
90.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
95
91.
Tom Joachim Strandene

Tvedestrand J.F.F
95
92.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
95
93.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
95
94.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
95
95.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
95
96.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
95
97.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
95
98.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
95
99.
Mats Randers

Målselv S.S.K
95
100.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
95
101.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
95
102.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
95
103.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
95
104.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
95
105.
Geir Lindem

Råde J.F.F
95
106.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
95
107.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
95
108.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
95
109.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
95
110.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
95
111.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
95
112.
Aksel Johannes A. Hætta

Kautokeino J.F.F
95

Klasse B
1.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
2.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
94
3.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
94
4.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
94
5.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
94
6.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
94
7.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
94
8.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
94
9.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
94
10.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
94
11.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
94
12.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
94
13.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
94
14.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
94
15.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
94
16.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
94
17.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
94
18.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
94
19.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
93
20.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
93
21.
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
93
22.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
93
23.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
93
24.
Simon Åsheim

(ingen klubb)
93
25.
Roy Helli

Biri J.F.F
93
26.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
93
27.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
93
28.
Kent Thorbjørn Olafsen

Løiten J.F.F
93
29.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
93
30.
John Egil Vælidalo

Neiden og Omegn J.F.F
93
31.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
93
32.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
93
33.
Jens Chr. Gulbrandsen

Biri J.F.F
93
34.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
93
35.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
93
36.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
93
37.
Frode Sneve Strand

Målselv S.S.K
93
38.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
39.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
93
40.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
92
41.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
92
42.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
92
43.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
92
44.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
92
45.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
92
46.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
92
47.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
92
48.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
49.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
92
50.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
92
51.
Vegard Nauste Berg

Nordvestlandet L.K.
91
52.
Trond R Berntsen

Saltdal P.K.
91
53.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
91
54.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
55.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
91
56.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
91
57.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
91
58.
Roger Kummervold

Nordvestlandet L.K.
91
59.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
91
60.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
91
61.
Knut Nordli

(ingen klubb)
91
62.
Jon Andre Nesland

Kroken J.F.F
91
63.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
91
64.
Jan-Robert Korsveien

Romerike S.S.K
91
65.
Glenn Hermstad

Brønnøy J.F.F
91
66.
Endre Turan Granheim

Kismul S.S.K
91
67.
Bendik Hætta

(ingen klubb)
91
68.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
91
69.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
90
70.
Ole Jørgen Eriksen

Lørenskog S.S.
90
71.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
90
72.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
73.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
90
74.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
90
75.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
76.
Kristian Tolaas Lillevik

Nordvestlandet L.K.
90
77.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
78.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
90
79.
Jens-Kristian Hesenget Jenssen

Kautokeino J.F.F
90
80.
Christian Martinussen

Bodø J.F.F
90
81.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
90
82.
Bjarte Bergstrøm

(ingen klubb)
90
83.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
90
84.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
89
85.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
89
86.
Stian Sæland

Time S.S.K
89
87.
Sem Rakovic

Time S.S.K
89
88.
Rune Pettersen

Romedal og Vallset J.F.F
89
89.
Rune Hagen

Skien J.F.F
89
90.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
89
91.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
89
92.
Kristian Klungnes

Nordvestlandet L.K.
89
93.
Knut Hovland

(ingen klubb)
89
94.
Jone Haugland

(ingen klubb)
89
95.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
89
96.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
89
97.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
89
98.
Gunnar Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
89
99.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
89
100.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
89
101.
Øyvind Bjørknes

(ingen klubb)
88
102.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
88
103.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
88
104.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
88
105.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
88
106.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
88
107.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
108.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
88
109.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
88
110.
Gard Jostad Solbakken

Biri J.F.F
88
111.
Finn Kjetil Roulund

Rakkestad og Degernes J.F.F
88
112.
Eirik Frorud

Nedre Glomma S.S.K
88

Klasse C
1.
Torkil Kirkhus

(ingen klubb)
87
2.
Tom Andre Storbråten

Romedal og Vallset J.F.F
87
3.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
87
4.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
5.
Robin Bastesen Nilsen

(ingen klubb)
87
6.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
87
7.
Ole Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
8.
Odd Rune Hagerud

Gjerdrum P.K.
87
9.
Morten Hansen

Åsnes J.F.F
87
10.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
87
11.
Kristian Sandaas

Sannidal Trap
87
12.
Kenneth Ivarsson

Lørenskog S.S.
87
13.
Joacim Schistad

(ingen klubb)
87
14.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
87
15.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
87
16.
Daniel Kjørmo

Songdalen L.K.
87
17.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
86
18.
Thorbjørn Grøndalen

(ingen klubb)
86
19.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
86
20.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
86
21.
Helge Rønning

Tynset J.F.F
86
22.
Bernt Toldnes

Bodø J.F.F
86
23.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
85
24.
Per Asbjørn Arnesen

Samnanger S.S.L
85
25.
Jonas Kallar Gunnes

(ingen klubb)
85
26.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
85
27.
Christopher Store

Varanger S.S.K
85
28.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
85
29.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
85
30.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85
31.
Mathis Oliver Pentha

Kautokeino J.F.F
84
32.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
84
33.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
84
34.
Kai Rune Nordli

Målselv S.S.K
84
35.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
84
36.
Eirik Stokke

Nordvestlandet L.K.
84
37.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
84
38.
Atle Bergli

Nordre Land J.S.K
84
39.
Anders Grefslie

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84
40.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
83
41.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
83
42.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
83
43.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
83
44.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
83
45.
Petter Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
83
46.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
83
47.
Erik Lübbe

Nordvestlandet L.K.
83
48.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
83
49.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
82
50.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
82
51.
Ole Andreas Johansen

(ingen klubb)
81
52.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
81
53.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
81
54.
Henrik Henriksen Stokke

Lørenskog S.S.
81
55.
Asger Rambøl

Time S.S.K
81
56.
Ole Kristian Fagerås

Grasåsen S.S.
80
57.
Knut Olav Brendemoen

Kvam S.S.K
80
58.
Klas-Andre Elisenberg

Løiten J.F.F
80
59.
Glenn Richard Tangen

Marker J.F.F
80
60.
Tor Hugo Ekran

Øksnes S.K.
79
61.
Tom Westby

(ingen klubb)
79
62.
Ruben Ludvigsen

Brønnøy J.F.F
79
63.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
79
64.
Bjørn Hannisdal

Kismul S.S.K
79
65.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
78
66.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
77
67.
Lars-Kristian Svartdahl

Sarpsborg P.K.
77
68.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
77
69.
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
76
70.
Roger Ruud

(ingen klubb)
76
71.
Håmund Brochmann

Tvedestrand J.F.F
76
72.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
76
73.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
75
74.
Roy Nilsen

Alstahaug J.F.F
75
75.
Ole Johnny Johnsen

Romerike S.S.K
75
76.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
75
77.
Even Søvik

Nordvestlandet L.K.
75
78.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
74
79.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
73
80.
Marius Andre Riiser

Enebakk J.F.F
73
81.
Mads Gjevert Pettersen

Grasåsen S.S.
72
82.
Christer Øveraas

Alstahaug J.F.F
72
83.
Alexander Mikkelsen Ytterøy

Rana J.F.F
72
84.
Thomas Narmo

Lørenskog S.S.
71
85.
Terje Erik Karlsen

Løiten J.F.F
71
86.
Arvid Sandvær

Brønnøy J.F.F
71
87.
Peter Larsen

Skien J.F.F
70
88.
Mats Vicente Thomassen

Alta J.F.F
69
89.
Glenn Bø

Time S.S.K
68
90.
Tage Johnsen

Onsøy J.F.F
66
91.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
64
92.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
64
93.
Stig A. Holden

Nordvestlandet L.K.
63
94.
Per Nesje

(ingen klubb)
63
95.
Morten Labahå

(ingen klubb)
63
96.
Lars Bergli-Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
63
97.
Espen Knutsen

Målselv S.S.K
63
98.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
60
99.
Arne Grøndalen

(ingen klubb)
58
100.
Christoffer Lorentsen

Grimstad S.S.
54

Klasse K1
1.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
99
2.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
99
3.
Sally Jane Haugland

Nedre Glomma S.S.K
97
4.
Line Våden

Nidaros S.K.
96
5.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
95
6.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
7.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
94
8.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
94
9.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
93
10.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
92
11.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
92
12.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
92
13.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
91
14.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
90
15.
Monica Skår

Løiten J.F.F
90
16.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
90
17.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
90
18.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
19.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
89
20.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
89
21.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
89
22.
Gunn Tønder

Rana J.F.F
89
23.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
88
24.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
88
25.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
26.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
83

Klasse K2
1.
Siri Røsholt Myhra

Skien J.F.F
87
2.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
87
3.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
87
4.
Anja Ollikainen

Alta J.F.F
87
5.
Ruth Rønhild

Nedre Glomma S.S.K
86
6.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
86
7.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
86
8.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
86
9.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
86
10.
Unni Bakke

Lørenskog S.S.
85
11.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
85
12.
Katja Olesen

Råde J.F.F
85
13.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
85
14.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
15.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
84
16.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
84
17.
Janne Eirin Holberg

Nordvestlandet L.K.
83
18.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
83
19.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
82
20.
Hilde Larsen

Alstahaug J.F.F
82
21.
Torild Rønhild

Nedre Glomma S.S.K
81
22.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
81
23.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
81
24.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
81
25.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
80
26.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
80
27.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
80
28.
Linn Mari Farsjø

Sannidal Trap
79
29.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
79
30.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
79
31.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
77
32.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
77
33.
Edith Cecilie Loftheim

Enebakk J.F.F
76
34.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
75
35.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
74
36.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
73
37.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
70
38.
Silje Mortensen

Råde J.F.F
67
39.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
63
40.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
59
41.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
58
42.
Jørgi Eline L Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
49

Klasse J
1.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
99
2.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
3.
Thomas Hadland

Time S.S.K
98
4.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
98
5.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
98
6.
Jonatan L Bjorland

Songdalen L.K.
98
7.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
98
8.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
9.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
97
10.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
97
11.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
96
12.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
13.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
96
14.
Johan Hermstad

(ingen klubb)
96
15.
Torbjørn Hermstad

(ingen klubb)
95
16.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
95
17.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
93
18.
Sander Ingvarsønn Sjøvoll

Rana J.F.F
93
19.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
93
20.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
93
21.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
92
22.
Tobias Riiser

(ingen klubb)
91
23.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
91
24.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
91
25.
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen

Biri J.F.F
91
26.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
91
27.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
90
28.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
89
29.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
88
30.
Herman Halvorsrød

Råde J.F.F
88
31.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
88
32.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
87
33.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
87
34.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
86
35.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
86
36.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
85
37.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
85
38.
Sander Andersen

Skien J.F.F
84
39.
Bjørn Erik Olsen

Halden og Omegn J.F.F
83
40.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
81
41.
Espen Brovold Haugen

Biri J.F.F
80
42.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
79
43.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
79
44.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
79
45.
Frida Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
77
46.
Kim Edvard Handeland

Songdalen L.K.
76
47.
Filip Frøystad

(ingen klubb)
72
48.
Håvard Gill

Lindesnes J.F.F
70
49.
Stian Svensdal

Samnanger S.S.L
66
50.
Torstein Krok

Kvam S.S.K
64
51.
Kristin Arnesen

Alta J.F.F
64
52.
Sander Hermansen

Lindesnes J.F.F
57
53.
Ailu Pulk

Kautokeino J.F.F
55
54.
Camilla Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
53
55.
Jonas Ose Finsådal

Songdalen L.K.
52
56.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
45
57.
Sondre Kjørmo

Songdalen L.K.
29
58.
Alexandra Thomassen

(ingen klubb)
20

Klasse U
1.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
89
2.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
88
3.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
4.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
75

Klasse V50
1.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
99
2.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
98
3.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
98
4.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
5.
Eigil Lorentzen

Eidsberg J.F.F
98
6.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
97
7.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
97
8.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
97
9.
Mikjel Meland

Skien J.F.F
97
10.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97
11.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
96
12.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
96
13.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
96
14.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
96
15.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
96
16.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
96
17.
Morten Berg

Romerike S.S.K
96
18.
Kai Engeli

Vestre Toten J.F.F
96
19.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
96
20.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
96
21.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
95
22.
Roar Njærheim

Time S.S.K
95
23.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
95
24.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
95
25.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
95
26.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
95
27.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
95
28.
Jarle Fossdal

Tvedestrand J.F.F
95
29.
Harald Haugom

Sannidal Trap
95
30.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
31.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
95
32.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
94
33.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
94
34.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
94
35.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
94
36.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
94
37.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
38.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
94
39.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
94
40.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
94
41.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
94
42.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
94
43.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
94
44.
Roy Oskar Skaug

Askim P.K.
93
45.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
93
46.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
93
47.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
93
48.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
92
49.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
92
50.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
92
51.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
92
52.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
53.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
92
54.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
92
55.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
92
56.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
91
57.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
58.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
91
59.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
91
60.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
91
61.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
90
62.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
90
63.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
90
64.
Erling Jensen

Bodø J.F.F
90
65.
Dan Randa

Alta J.F.F
90
66.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
90
67.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
90
68.
Rolf Johnsen

Alta J.F.F
89
69.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
89
70.
Erik Larsen

Tynset J.F.F
89
71.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
72.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
88
73.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
88
74.
Leif Økland

Enebakk J.F.F
88
75.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
88
76.
Thor Strømme

(ingen klubb)
87
77.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
87
78.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
87
79.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
86
80.
Morten Berntsen

Løiten J.F.F
86
81.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
85
82.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
85
83.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
84
84.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
84
85.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
82
86.
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
81
87.
Bård Grøtting

Tynset J.F.F
80
88.
Lars Randby

Enebakk J.F.F
79
89.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
78
90.
Trond Sørensen

Ski J.F.F
77
91.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
73
92.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
73
93.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
67

Klasse V60
1.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
99
2.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
99
3.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
99
4.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
98
5.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
98
6.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
97
7.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
97
8.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
97
9.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
97
10.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
97
11.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
97
12.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
97
13.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
96
14.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
96
15.
Leif Bjerkland

Eidsberg J.F.F
96
16.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
96
17.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
96
18.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
96
19.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
20.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
21.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
95
22.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
95
23.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
95
24.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
94
25.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
94
26.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
94
27.
Jon Arild Willa

Nordvestlandet L.K.
94
28.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
94
29.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
94
30.
Gunnar Unneland

Samnanger S.S.L
94
31.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
94
32.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
93
33.
Steinar Grimestad

Lindesnes J.F.F
93
34.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
93
35.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
93
36.
Harald Hindrumsen

Rana J.F.F
93
37.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
38.
Henning Brattlien

Biri J.F.F
92
39.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
40.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
92
41.
Yngvar Tønder

Rana J.F.F
91
42.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
43.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
91
44.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
91
45.
Erik Frimann Gjerløv

Bodø J.F.F
91
46.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
90
47.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
90
48.
Kurt-Reidar Holte

Kroken J.F.F
90
49.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
50.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
90
51.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
90
52.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
89
53.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
89
54.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
89
55.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
89
56.
Audun Vevle

Bergen L.K.
89
57.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
88
58.
Jan Arvid Motrøen

Råde J.F.F
88
59.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
87
60.
Arnfinn Joløkken

Biri J.F.F
87
61.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
84
62.
Arne-Kjell Lynghaug

Bodø S.S.K
84
63.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
83
64.
Per Østigård

Tynset J.F.F
83
65.
Jan Erik Eriksen

Kroken J.F.F
83
66.
Børre Børresen

Tynset J.F.F
82
67.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
81
68.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
80
69.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
80
70.
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
72

Klasse V70
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
98
2.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
96
3.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
96
4.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
95
5.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
6.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
94
7.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
94
8.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
94
9.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
94
10.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
93
11.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
93
12.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
92
13.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
91
14.
Vidar Tors

Skien J.F.F
90
15.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
90
16.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
90
17.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
90
18.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
90
19.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
89
20.
Svein Reidar Fredheim

Kismul S.S.K
89
21.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
88
22.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
23.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
86
24.
Oddbjørn Onsaker

Svinndal J.F.F
85
25.
Tore Noddeland

Songdalen L.K.
83
26.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
83
27.
Finn Johnsen

Biri P.K.
82
28.
Agnar Husebråten

Marker J.F.F
82
29.
Åge Almestrand

(ingen klubb)
81
30.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
81
31.
Finn Rønnild

(ingen klubb)
81
32.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
80
33.
Erling Henriksen

Tynset J.F.F
80
34.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
76
35.
Thor Arvid Edlund

Råde J.F.F
73
36.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
73
37.
Aasmund Mykland

(ingen klubb)
72
38.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
71
39.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
71
40.
Per Bunes

Romerike S.S.K
67
41.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
58
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)