www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 OL-trap - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 25.02.2019 kl 18:00

Ranking OL-trap 2018


Klasse S
1.
Martin Siemsen Larsen

Grasåsen S.S.
119119115114114 581
2.
Jan Øivind Johansen

Romerike S.S.K
118117115113113 576
3.
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
117116115114111 573
4.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
121114113113112 573
5.
Espen Unneland

Bergen L.K.
118117112112112 571
6.
Magne Østby

Grasåsen S.S.
113112112112110 559
7.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
115113112109109 558
8.
Benn Edvard Wolden

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
114112111110109 556
9.
Jørn Simenstad

(ingen klubb)
115110110110108 553
10.
Nadir Rghioui

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
113111111109108 552
11.
Øivind Steinsholt

Farris S.S.
112110110105103 540
12.
Tarald Øvergaard

Oslo Sportsskyttere
111110108107100 536
13.
Geir Wemmestad-Haaland

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
111111107104102 535
14.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
111110106103102 532
15.
Ulrik Lund

Bergen L.K.
107106106106104 529
16.
Jan Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
110104101100100 515
17.
Thor Pedersen

Enebakk J.F.F
10410310310299 511
18.
Terje Stokkebekk

Grasåsen S.S.
111103999898 509
19.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
113102999797 508
20.
Frank Larsen

Grasåsen S.S.
10510510410094 508
21.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
104101101101101 508
22.
Christian Nielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1051041039995 506
23.
Morten Berg

Romerike S.S.K
106105989592 496
24.
Arnold Sørensen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
105104979693 495
25.
Tim Carl Gustav Skønberg

Bergen L.K.
9999989584 475
26.
Sindre Krågsrud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
117116114114 461
27.
Leif Vålvannet

Enebakk J.F.F
9792878783 446
28.
Ivar Støen

Oslo Sportsskyttere
108107106105 426
29.
Lars Kristian Gammelsrud Kapstad

Grasåsen S.S.
1111009999 409
30.
Ådne Syvertsen

Oslo Sportsskyttere
10710210198 408
31.
Finn Jensen

Oslo Sportsskyttere
88868678 338
32.
Tom Arve Sognebro

(ingen klubb)
1079995 301
33.
Terje Halvorsen

Åsnes J.F.F
948778 259
34.
Sverre Johan Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
10095 195
35.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
8473 157
36.
Nils Sindre Sørensen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8769 156
37.
Stian Hoff Berg

Romerike S.S.K
6964 133
38.
Trond Reidar Øybakken

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
113 113
39.
Thomas Ove Nilsen

Grasåsen S.S.
109 109
40.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
108 108
41.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
104 104
42.
Simon Sommerfeld

(ingen klubb)
93 93
43.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
90 90
44.
Alexander Holm Akselsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
90 90
45.
Kjell Tore Mæland

Bømlo S.S.K
82 82
46.
Egil Nodland

Bergen L.K.
72 72
47.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
62 62
48.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
49 49

Klasse K1
1.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
108100999887 492
2.
Elisabeth Larsen

Grasåsen S.S.
9797979794 482
3.
Magdalena Maj Larsen

Grasåsen S.S.
10096949291 473
4.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
9793939291 466
5.
Eva Kristin Bjørkmann

Grasåsen S.S.
9577767272 392
6.
Izabela Prestegård

Bergen L.K.
111103 214
7.
May-Lill Sørensen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6654 120
8.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
87 87

Klasse K2
1.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
36 36

Klasse Jk
1.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
105103999390 490
2.
Evita Cecilie Tornsberg

Norge
8785818180 414

Klasse Jm
1.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
119117117113112 578
2.
Sander Holtet

Grasåsen S.S.
100100989892 488
3.
Loke Gustus Holth

Grasåsen S.S.
91898987 356
4.
Adrian Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
10910586 300
5.
Simen Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
99 99
6.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
97 97
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)