www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Skeet - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 22.05.2020 kl 10:30

Ranking Skeet 2019


Klasse S
1.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
124124121120119 608
2.
Tom Beier Jensen

Asker J.F.F
124122121120120 607
3.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
122121120119119 601
4.
Jørgen Engen

Oslo skeet- og trapklubb
122120119119119 599
5.
Geir Heggertveit

Bergen L.K.
119118118117115 587
6.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
119118117116115 585
7.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
120120116115113 584
8.
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
120117116116114 583
9.
Frank Hansen

Åsnes J.F.F
120119118110110 577
10.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
119114112112110 567
11.
Vidar Myhrehagen

Østlandske S.S.
115113113112109 562
12.
Marius Michaelsen Lillehagen

Asker J.F.F
109107106104103 529
13.
Christer Jansson

Østlandske S.S.
11010810510099 522
14.
Fredrik Ekeberg Andersen

Eplerød S.S.
1031011019893 496
15.
Lars Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
103100989793 491
16.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
106103969392 490
17.
Daniel Stokker Thingnes

Eplerød S.S.
10397959291 478
18.
Ulf Steinar Farsjø

Sannidal Trap
11310210094 409
19.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
1051019995 400
20.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
7070706764 341
21.
Stian Brunæs Johannessen

Sandefjord L.S.
115110105 330
22.
Stener Kalberg

Eplerød S.S.
116106105 327
23.
Thomas Edvardsdal

Bergen L.K.
86797875 318
24.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
1079897 302
25.
Espen Harbosen

Åsnes J.F.F
1009791 288
26.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
1019381 275
27.
Kristian Clausen

Sandefjord L.S.
908985 264
28.
Ole Undseth

Rakkestad S.S.K
120117 237
29.
Harald Jensen

Asker J.F.F
119115 234
30.
Freddy Jensen

Bærum J.F.F
107107 214
31.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
103100 203
32.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
885654 198
33.
Vebjørn Berg

Grasåsen S.S.
10195 196
34.
Ørjan Fadnes

Bergen L.K.
10382 185
35.
Svein Hildenes

Sandefjord L.S.
9390 183
36.
Kurt Louis Krogsæter

Bergen L.K.
8989 178
37.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8281 163
38.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
8578 163
39.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
113 113
40.
Anstein Schwencke

Eplerød S.S.
109 109
41.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
106 106
42.
Vegard Teie

Ullensaker J.F.F
104 104
43.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
101 101
44.
Claudio Melo

Bergen L.K.
100 100
45.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
98 98
46.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
96 96
47.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
96 96
48.
Lars Jakob Løtvedt

Bergen L.K.
95 95
49.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93 93
50.
Dan Randa

Alta J.F.F
92 92
51.
Benjamin Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
90 90
52.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
89 89
53.
Roger Holte Halvorsen

Sannidal Trap
89 89
54.
Even Hansen Smedbak

(ingen klubb)
89 89
55.
Egil Nodland

Bergen L.K.
88 88
56.
Erik Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
87 87
57.
Henning Haugen

Farris S.S.
86 86
58.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
86 86
59.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
82 82
60.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
80 80
61.
Lars Halkjelsvik Espevoll

Kismul S.S.K
69 69
62.
Sondre Magnussen Aardal

(ingen klubb)
66 66
63.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
56 56
64.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
51 51
65.
Morten Larsen

Sannidal Trap
19 19

Klasse K1
1.
Malin Farsjø

Sannidal Trap
117115112111111 566
2.
Barbro Breivik

Østlandske S.S.
108108106103101 526
3.
Torun Bredholt

Rakkestad S.S.K
104 104

Klasse Jk
1.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
78 78

Klasse Jm
1.
Arne Johan Kartveit

Bergen L.K.
1041011019893 497
2.
Espen Teppdalen Nordsveen

Østlandske S.S.
1008779 266
3.
Erik B. Jensen

Asker J.F.F
9993 192
4.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
97 97
5.
Vegard Balberg Øhre

Bærum J.F.F
74 74

Klasse V55
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
117116116115114 578
2.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
115111109109108 552
3.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
837571 229
4.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
10894 202
5.
Tonny Christiansen

Bergen L.K.
10098 198
6.
Yngve Dahler

Sandefjord L.S.
8484 168
7.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
99 99
8.
Knut Johansson

Bærum J.F.F
85 85
9.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
78 78
10.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
68 68

Klasse V73
1.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
36 36
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)