www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Romerike S.S.K
 
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd - Romerike S.S.K
15. juni 2019

Oppdatert: 15.06.2019 kl 16:26

Resultater klassedelt

Jury: Ole Johnny Oterholt, Ole Petter Gulbrandsen, Morten Berg

Klasse A
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
23252524Sum: 97
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
25232524Sum: 97
Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden
23232525Sum: 96
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
23232425Sum: 95
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
25212325Sum: 94
Sondre Bohlin
Skien J.F.F
23222422Sum: 91
Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24192324Sum: 90
Rokas Abazorius
Lørenskog S.S.
22242222Sum: 90
Knut Haugen
Svinndal J.F.F
20232422Sum: 89

Klasse B
John Solbakken
Biri J.F.F
25252425Sum: 99
Glenn Berntsen
Enebakk J.F.F
22252520Sum: 92
Olav Knai
Ullensaker J.F.F
23202123Sum: 87
Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
22202319Sum: 84

Klasse C
Stian Hoff
Lørenskog S.S.
22252523Sum: 95
Håkon Ekornrud
Askvoll og Holmedal L.K.
21232023Sum: 87
Ted Fiskerud
Trøgstad J.F.F
20222122Sum: 85
Tomasz Pochron
Lørenskog S.S.
21202120Sum: 82
Christian Ekstrøm
Romerike S.S.K
23172219Sum: 81
Åsmund Blindheim
Lørenskog S.S.
18152215Sum: 70

Klasse J
Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F
23242325Sum: 95

Klasse K1
Monica Skår
Løiten S.S.
23242522Sum: 94
Monica Vennevik
Gaula S.S.K
23242222Sum: 91
Line Våden
Nidaros S.K.
20232418Sum: 85
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
19182320Sum: 80
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
16191919Sum: 73
Solveig Walaker
Romerike S.S.K
16161719Sum: 68

Klasse K2
Else-Brit Jensen
Arbeidernes J.F.F Halden
21242324Sum: 92
Laila K. Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F
23222020Sum: 85
Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
17231923Sum: 82
Monica Kippernes Rånes
Gaula S.S.K
19221820Sum: 79
Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
21182019Sum: 78
Therese Nesseth Tørlen
Lørenskog S.S.
18162021Sum: 75
Signe Marie Drabløs Myrvold
Ullensaker J.F.F
14141811Sum: 57

Klasse U
Fredrik Fiskerud
Trøgstad J.F.F
23242224Sum: 93
Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
21232324Sum: 91
Ida Sofie Ekornrud
Askvoll og Holmedal L.K.
22212322Sum: 88

Klasse V55
Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
24242525Sum: 98
Tommy Ulriksen
Onsøy J.F.F
22232325Sum: 93
Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
22222123Sum: 88
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
19212323Sum: 86
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
23192222Sum: 86
Vidar Ringstad
Romerike S.S.K
20202018Sum: 78

Klasse V65
Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
25222324Sum: 94
Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
21202323Sum: 87

Klasse V73
Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
24232524Sum: 96
Hans Pedersen
Frogn J.F.F
22252321Sum: 91
Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
19231922Sum: 83
Gunnar Pedersen
Romerike S.S.K
22212118Sum: 82
Leif Nordhagen
Enebakk J.F.F
20191817Sum: 74
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)