www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 Sporting - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 17.03.2019 kl 21:05

Ranking Sporting 2018


Klasse A
1.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
100100100 300
2.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
100100100 300
3.
Geir Lyngvær

Østlandske S.S.
100100100 300
4.
Simen Torgersen

Tvedestrand J.F.F
98.99897.9 294.8
5.
Terje Gravklev

Siljan S.S.
10097.996.8 294.7
6.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
9897.997.8 293.7
7.
Bent Haga Johannessen

Team Hagleskyting
1009993.8 292.8
8.
Svein-Martin Tyreng

Moss og Omegn J.F.F
98.697.493.8 289.8
9.
Oskar Næss

Moss og Omegn J.F.F
10097.192.7 289.8
10.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
979695.9 288.9
11.
Roar Olsen

Grasåsen S.S.
10095.293.2 288.4
12.
Hans Christian Jordan

Sokna L.K.
96.99695.4 288.3
13.
Eirik Tanum

Brunlanes S.S.
9795.993.9 286.8
14.
Anders Quist Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95.794.894.3 284.8
15.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
9794.392.7 284
16.
Tommy Fjelde

Stavanger L.K.
9794.292.8 284
17.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
95.794.393 283
18.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
96.392.492.1 280.8
19.
Magnus Darbo

Sokna L.K.
95.792.891.9 280.4
20.
Tommy Andersen

Siljan S.S.
93.992.992.6 279.4
21.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
94.693.191.7 279.4
22.
Arvid Agnor

Moss og Omegn J.F.F
95.791.991.8 279.4
23.
Tore Brovold

Østlandske S.S.
97.795.485.9 279
24.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
91.990.789.9 272.5
25.
Martin Palmgren

Siljan S.S.
92.189.989.7 271.7
26.
Jan Gunnar Skahjem

Team Hagleskyting
91.99089.7 271.6
27.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94.889.787 271.5
28.
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
91.890.688.9 271.3
29.
Ole Ivar Iversen

Sokna L.K.
92.391.587.2 271
30.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
93.888.986.9 269.6
31.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
94.88886.5 269.3
32.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
91.889.288 269
33.
Elling Tryterud

Sokna L.K.
9088.387.3 265.6
34.
Jimmy Lungström

Nordvegen L.K.
94.384.684.4 263.3
35.
Roger Hansen

Buskerud J.F.F
90.786.284.5 261.4
36.
Bjørn Trydal

Åmot J.F.F
90.98882.3 261.2
37.
Jostein Bråthen

Glåmdal L.S.
89.286.384 259.5
38.
Petter Martinsen

Romedal og Vallset J.F.F
93.382.281.4 256.9
39.
Kenneth Aspestrand

Aremark J.F.F
90.787.7 178.4
40.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
90.285.1 175.3
41.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
88.384.8 173.1
42.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
83.580.9 164.4
43.
Jan Thore Nalum

Brunlanes S.S.
97.9 97.9
44.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
96 96
45.
Tore Harry Halvorsen

Grimstad S.S.
91.2 91.2
46.
Lars Bergseng

Glåmdal L.S.
90.7 90.7
47.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
90.6 90.6
48.
Håvard Rustad

Sokna L.K.
90.2 90.2
49.
Frode Melberg

Stavanger L.K.
86.9 86.9
50.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86.6 86.6
51.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
80.4 80.4
52.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
78.4 78.4
53.
Henrik Flaskerud

Sokna L.K.
74 74

Klasse B
1.
Ørjan Eriksen

Moss og Omegn J.F.F
94.392.989.2 276.4
2.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna L.K.
90.989.789.2 269.8
3.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
91.39088.1 269.4
4.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
94.889.984.4 269.1
5.
Stig Smistad

Nidaros S.K.
929185.9 268.9
6.
Jan Olav Halvorsen

Grimstad S.S.
94.887.185.4 267.3
7.
Martin Moen

Buskerud J.F.F
91.887.987.4 267.1
8.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
89.78987.9 266.6
9.
Frode Kristoffersen

Sokna L.K.
89.788.987.6 266.2
10.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
88.787.987.6 264.2
11.
Håkon Østby

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
88.787.386.5 262.5
12.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskerud J.F.F
91.486.684.2 262.2
13.
Bjarte Olav Grimen

Bergen L.K.
90.186.679.2 255.9
14.
Atle Hartz

Sokna L.K.
84.583.578.1 246.1
15.
Tarald Huse

Moss og Omegn J.F.F
82.281.681.4 245.2
16.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
82.680.178.9 241.6
17.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
78.874.773.7 227.2
18.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
97.794.7 192.4
19.
Eirik Nordbø

Nordvegen L.K.
92.891.8 184.6
20.
Kim Andre Hjalmarsen

Lørenskog S.S.
94.682.3 176.9
21.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
90.985.6 176.5
22.
Tom Einar Rosland

Skien J.F.F
89.777.1 166.8
23.
Ole-Christian Flugre

(ingen klubb)
82.582.1 164.6
24.
Knut Andre Holøien

Glåmdal L.S.
84.579.2 163.7
25.
Jan Christian Thoresen

Sokna L.K.
87.176.6 163.7
26.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
80.278.3 158.5
27.
Jørgen Weel

Sarpsborg og Omegn J.F.F
77.272.9 150.1
28.
Hans Petter Kirkerød

Aremark J.F.F
91.8 91.8
29.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
87.6 87.6
30.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
87.6 87.6
31.
Ronny Hokåsmoen

Glåmdal L.S.
87.5 87.5
32.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
86.3 86.3
33.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
85.6 85.6
34.
Bård Boger

Løiten J.F.F
85.6 85.6
35.
Geir Kvilhaugsvik

Stavanger L.K.
85.4 85.4
36.
Ole Martin Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85.1 85.1
37.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
81.4 81.4
38.
Frank Sparby

Glåmdal L.S.
81.3 81.3
39.
Jan-Didrik Ørmen

Buskerud J.F.F
80.6 80.6
40.
Lars Ole Lauritzen

Team Hagleskyting
78 78
41.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
75 75
42.
Hans Lindvard Tryterud

Sokna L.K.
74 74
43.
Pål Viktor Samuelsen

(ingen klubb)
66 66
44.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
59.4 59.4

Klasse C
1.
Ole Gunnar Rimol

Nidaros S.K.
98.995.288.5 282.6
2.
Henning Loe

Nidaros S.K.
98.991.991 281.8
3.
Magne Gåsvand

Rindal P.K.
97.69284.5 274.1
4.
Nils Jørgen Aas

Brunlanes S.S.
91.987.680.8 260.3
5.
Tore Solheim

Team Hagleskyting
95.785.175.3 256.1
6.
Morten Myrvang

Siljan S.S.
87.184.882.1 254
7.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
85.68483.6 253.2
8.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
8782.281.4 250.6
9.
Trygve Larssen

Moss og Omegn J.F.F
88.681.478.9 248.9
10.
Egil Andersen

Team Hagleskyting
84.88479 247.8
11.
Edvart Skogli

Moss og Omegn J.F.F
80.880.475.7 236.9
12.
Aleksander Stanisic

Sokna L.K.
82.575.874.7 233
13.
Geir Hole

Buskerud J.F.F
79.97675.4 231.3
14.
Jarle Nymoen

Sokna L.K.
78.473.468.6 220.4
15.
Zain Rage

Stavanger L.K.
79.474.862 216.2
16.
Idar Bølgenhaugen

Sokna L.K.
81.465.758.5 205.6
17.
Nerijus Podzeckas

Stavanger L.K.
74.870.156.3 201.2
18.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
97.996.6 194.5
19.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7467.143.8 184.9
20.
Ole Smevoll

Rindal P.K.
90.589.2 179.7
21.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
93.185.7 178.8
22.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
89.682.8 172.4
23.
Øyvind Steinsbø

Bømlo S.S.K
86.681 167.6
24.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
87.579.4 166.9
25.
Ola Eirik Bolme

Rindal P.K.
86.774.2 160.9
26.
Jens Magne Stavland

Bømlo S.S.K
8371.9 154.9
27.
Bård Almåsbakk

Team Hagleskyting
86.263.2 149.4
28.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
72.872.6 145.4
29.
Fredrik Ljunggren

Ullensaker J.F.F
75.869.1 144.9
30.
Hallvar Næss

Team Hagleskyting
7866.7 144.7
31.
Jan Hallvard Myhren

Løiten J.F.F
76.943.9 120.8
32.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
59.457.7 117.1
33.
Andrè Vesterdal

Skien J.F.F
86.9 86.9
34.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
86.6 86.6
35.
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer P.K.
85.1 85.1
36.
Asbjørn Koller

Buttentjern L.S.K
85.1 85.1
37.
John Kåre Andersen

Team Hagleskyting
84 84
38.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
83.5 83.5
39.
Kim Kleppang Rosengren

Sandefjord L.S.
81.6 81.6
40.
Geir Asle Rønningen

Lillehammer P.K.
81.4 81.4
41.
Severin Larsen

Østlandske S.S.
80.8 80.8
42.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
78.4 78.4
43.
Flemming Øhre

Bærum J.F.F
78.4 78.4
44.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
78.1 78.1
45.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
78.1 78.1
46.
Thomas Osjord

Time S.S.K
77.4 77.4
47.
Trond Sørensen

Ski J.F.F
77.1 77.1
48.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskerud J.F.F
76.9 76.9
49.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
74.7 74.7
50.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
74.2 74.2
51.
Bjørn Johansen

Rana J.F.F
72.9 72.9
52.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
72.8 72.8
53.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
72.2 72.2
54.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
71.1 71.1
55.
Tord Olsen

Sokna L.K.
70.6 70.6
56.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
68 68
57.
Terje Walmsness

Team Hagleskyting
67 67
58.
Asle Skårdal

Siljan S.S.
65.7 65.7
59.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
64 64
60.
Jesper Maj Larsen

Grasåsen S.S.
62.5 62.5
61.
Thomas Skaare

Team Hagleskyting
58.5 58.5
62.
Nils Lennart Røen

Rindal P.K.
57.1 57.1
63.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
55.2 55.2
64.
Stian Hval Frydenheim

Buskerud J.F.F
49.3 49.3
65.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
46 46
66.
Finn Kjetil Roulund

Rakkestad og Degernes J.F.F
45.2 45.2
67.
John-Aage Torgersen

Team Hagleskyting
42.7 42.7
68.
Joar Pynten

Nidaros S.K.
31 31
69.
Jens Kristian Pynten

Nidaros S.K.
31 31

Klasse K
1.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
92.890.788.6 272.1
2.
Tonje Fuglås Kvendbø

Åmot J.F.F
91.786.584.5 262.7
3.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
89.28981 259.2
4.
Ann Synnøve Arnestad

Stavanger L.K.
96.487.475 258.8
5.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
84.878.474.3 237.5
6.
Gro Anita Ynnesdal

Nordvegen L.K.
79.472.871.9 224.1
7.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
77.369.866.5 213.6
8.
Elisabeth Lande

Sarpsborg og Omegn J.F.F
75.564.458.9 198.8
9.
Lene Storbæk

Åmot J.F.F
73.765.757.5 196.9
10.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
85.158.3 143.4
11.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
75.367.7 143
12.
Anita Vindheim

Siljan S.S.
77.362.8 140.1
13.
Ingvill Hågensen

(ingen klubb)
64.959.8 124.7
14.
Torun Bredholt

Rakkestad S.S.K
87.7 87.7
15.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
78.7 78.7
16.
Lene Karlsen

Bømlo S.S.K
64.6 64.6
17.
Valeria Lindvåg

Brunlanes S.S.
54.2 54.2
18.
Lisa Jeanette Korsmo

Siljan S.S.
50 50
19.
Siv Mariann Aas

Rindal P.K.
45.2 45.2

Klasse J
1.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
10010099 299
2.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
9998.597.9 295.4
3.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
9994.693.3 286.9
4.
Nicolai Ynnesdal

Nordvegen L.K.
93.291.890.3 275.3
5.
Ole Magnus Loe

Nidaros S.K.
95.491.987.6 274.9
6.
Alexander Palmgren

Siljan S.S.
92.191.890.9 274.8
7.
Nicolai Wagner

Sandefjord L.S.
87.987.180.2 255.2
8.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
10080.574.2 254.7
9.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
88.985.179.8 253.8
10.
Simen Johannessen

Team Hagleskyting
8987.5 176.5
11.
Johan Kvam

Team Hagleskyting
88.382 170.3
12.
Daniel Disenbroen

Moss og Omegn J.F.F
62.950.740.2 153.8
13.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
89.762.5 152.2
14.
Jørgen Andersen

Team Hagleskyting
88.359.6 147.9
15.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
69.853.6 123.4
16.
Tom Erik Fjelde Kvinnsland

Stavanger L.K.
63.440.8 104.2
17.
Bendik Øfsti Herje

Team Hagleskyting
93.6 93.6
18.
Simen Johannessen

Team Hagleskyting
88.3 88.3
19.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
84 84
20.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
81.6 81.6
21.
Nikolai Tjøsvoll

Nordvegen L.K.
81.4 81.4
22.
Anders Rustad

Sokna L.K.
75.8 75.8
23.
Martin Bølgenhaugen

Sokna L.K.
71.3 71.3
24.
Adrian Wingquist Dalsjø

Glåmdal L.S.
69.1 69.1
25.
Joakim Bentsen

Siljan S.S.
68.7 68.7
26.
Espen Teppdalen Nordsveen

Norge
66 66
27.
Kjell Andre Juklerød

Kroken J.F.F
65.6 65.6

Klasse V55
1.
Jostein Vibstad

Namdal S.S.L
98.998.896.6 294.3
2.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
10095.993.3 289.2
3.
Jon Salve Håkedal

Team Hagleskyting
9896.892.6 287.4
4.
Henrik Alstad

Team Hagleskyting
95.494.794 284.1
5.
Henning Solem

Siljan S.S.
9993.988.3 281.2
6.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
97.391.891.5 280.6
7.
Geir Ståle Vie

Brunlanes S.S.
93.890.788.9 273.4
8.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92.991.887.4 272.1
9.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
93.890.287.9 271.9
10.
Lars Kristian Sand Holmsen

Team Hagleskyting
91.790.789.1 271.5
11.
Bjørn Aatangen

Team Hagleskyting
91.989.987.4 269.2
12.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
93.987.684.9 266.4
13.
Arvid Haugen

Bæverdalen P.K.
90.582.875.3 248.6
14.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
84.582.578.1 245.1
15.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
83.577.875.8 237.1
16.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
79.870.1 149.9
17.
Thor Hjalmarsen

Lørenskog S.S.
77.171.7 148.8
18.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
89.7 89.7
19.
Rune Sundli

Stavanger L.K.
82.7 82.7
20.
Ole Johan Kvendbø

Nordvestlandet L.K.
75 75
21.
Jan Francois Hoffmann

Stavanger L.K.
74.8 74.8
22.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
69.1 69.1
23.
Geir Walland

Stavanger L.K.
68.8 68.8
24.
Tom Grønneberg Sørensen

(ingen klubb)
67.7 67.7
25.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
53.1 53.1

Klasse V65
1.
Per Østigård

Tynset J.F.F
96.890.887.6 275.2
2.
Øivind Steinsholt

Farris S.S.
80.273.772.2 226.1
3.
Arne Johannesen

Stavanger L.K.
75.87573.8 224.6
4.
Jan Aanes

Sandefjord L.S.
76.363.863.5 203.6
5.
Kjell Nicolaisen

Siljan S.S.
70.767.560.7 198.9
6.
Bjørn E Hansen

Oslo Sportsskyttere
72.36258.6 192.9
7.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85.969.9 155.8
8.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
72.972.6 145.5
9.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes S.S.
70.157.4 127.5
10.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
89.7 89.7
11.
Gunnar Gusland

Brunlanes S.S.
82.3 82.3
12.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
77.5 77.5
13.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
76.1 76.1
14.
Sverre Ekli

Nidaros S.K.
74.2 74.2
15.
Finn Jensen

Oslo Sportsskyttere
72.7 72.7
16.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
72.4 72.4
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)