www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 Nordisk trap (høststevnet) - LEIRDUE.NET
2017

Oppdatert: 05.05.2019 kl 16:27

Ranking 2018 Nordisk trap (høststevnet 2017)

Totalt

Klasse S
1.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
99
2.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
3.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
99
4.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
99
5.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
99
6.
Frank Våden

Gaula S.S.K
99
7.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
8.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
98
9.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
98
10.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
98
11.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
12.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
13.
Geir Lyngvær

Østlandske S.S.
98
14.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
98
15.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
98
16.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
98
17.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
18.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
97
19.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
97
20.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
21.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
22.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
23.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
97
24.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
97
25.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
97
26.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
27.
John Solbakken

Biri J.F.F
97
28.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
29.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
97
30.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97
31.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
97
32.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
33.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
34.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
96
35.
Tommy Hadland

Time S.S.K
96
36.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
37.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
96
38.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
96
39.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
96
40.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
96
41.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
96
42.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
96
43.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
96
44.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
96
45.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
46.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
96
47.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
95
48.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
95
49.
Roar Njærheim

Time S.S.K
95
50.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
95
51.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
95
52.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
95
53.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
95
54.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
95
55.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
95
56.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
95
57.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
95
58.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
95
59.
Geir Tidemandsen

(ingen klubb)
95
60.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
95
61.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
95
62.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
95
63.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
95
64.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
65.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
94
66.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
94
67.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
94
68.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
94
69.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
70.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
94
71.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
94
72.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
94
73.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
94
74.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
94
75.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
94
76.
Geir Lindem

Råde J.F.F
94
77.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
94
78.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
94
79.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
94
80.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
94
81.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
94
82.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
93
83.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
93
84.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
93
85.
Jens Chr. Gulbrandsen

Biri J.F.F
93
86.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
93
87.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
88.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
93
89.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
90.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
93
91.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
92
92.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
92
93.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
92
94.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
92
95.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
92
96.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
92
97.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
92
98.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
92
99.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
92
100.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
92
101.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
102.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
92
103.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
104.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
92
105.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
91
106.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
91
107.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
108.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
91
109.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
91
110.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
91
111.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
91
112.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
91
113.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
91
114.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
91
115.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
91
116.
Endre Turan Granheim

Kismul S.S.K
91
117.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
91
118.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
90
119.
Roy Helli

Biri J.F.F
90
120.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
90
121.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
122.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
90
123.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
90
124.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
90
125.
Bjarte Bergstrøm

(ingen klubb)
90
126.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
89
127.
Tobias Riiser

(ingen klubb)
89
128.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
89
129.
Sem Rakovic

Time S.S.K
89
130.
Rune Pettersen

Romedal og Vallset J.F.F
89
131.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
89
132.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
89
133.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
89
134.
Knut Hovland

(ingen klubb)
89
135.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
89
136.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
89
137.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
89
138.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
139.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
88
140.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
88
141.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
88
142.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
88
143.
Gard Jostad Solbakken

Biri J.F.F
88
144.
Frode Sneve Strand

Målselv S.S.K
88
145.
Finn Kjetil Roulund

Rakkestad og Degernes J.F.F
88
146.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
147.
Torkil Kirkhus

(ingen klubb)
87
148.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
87
149.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
150.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
87
151.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
87
152.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
87
153.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
87
154.
Kristian Sandaas

Sannidal Trap
87
155.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
156.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
87
157.
Daniel Kjørmo

Songdalen L.K.
87
158.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
86
159.
Thorbjørn Grøndalen

(ingen klubb)
86
160.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
86
161.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
86
162.
Jone Haugland

(ingen klubb)
86
163.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
86
164.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
86
165.
Thomas Lien

(ingen klubb)
85
166.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
85
167.
Jonas Kallar Gunnes

(ingen klubb)
85
168.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
85
169.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85
170.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
84
171.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
84
172.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
84
173.
Eirik Stokke

Nordvestlandet L.K.
84
174.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
84
175.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
83
176.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
83
177.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
83
178.
Atle Bergli

Nordre Land J.S.K
83
179.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
82
180.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
82
181.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
82
182.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
81
183.
Asger Rambøl

Time S.S.K
81
184.
Ole Kristian Fagerås

Grasåsen S.S.
80
185.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
80
186.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
80
187.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
79
188.
Bjørn Hannisdal

Kismul S.S.K
79
189.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
77
190.
Lars-Kristian Svartdahl

Sarpsborg P.K.
77
191.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
76
192.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
76
193.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
75
194.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
75
195.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
74
196.
Marius Andre Riiser

Enebakk J.F.F
73
197.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
73
198.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
72
199.
Thomas Narmo

Lørenskog S.S.
71
200.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
64
201.
Lars Bergli-Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
63
202.
Arne Grøndalen

(ingen klubb)
58

Klasse K
1.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
95
2.
Line Våden

Nidaros S.K.
95
3.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
4.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
94
5.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
93
6.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
91
7.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
91
8.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
9.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
89
10.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
88
11.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
88
12.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
88
13.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
14.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
87
15.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
87
16.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
86
17.
Unni Bakke

Lørenskog S.S.
85
18.
Katja Olesen

Råde J.F.F
85
19.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
85
20.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
21.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
84
22.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
84
23.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
84
24.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
83
25.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
83
26.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
83
27.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
82
28.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
82
29.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
81
30.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
81
31.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
80
32.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
79
33.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
79
34.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
78
35.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
77
36.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
77
37.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
76
38.
Edith Cecilie Loftheim

Enebakk J.F.F
76
39.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
74
40.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
74
41.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
73
42.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
71
43.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
63
44.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
59
45.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
57

Klasse J
1.
Thomas Hadland

Time S.S.K
98
2.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
98
3.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
98
4.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
98
5.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
98
6.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
7.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
8.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
96
9.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
95
10.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
93
11.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
92
12.
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen

Biri J.F.F
91
13.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
90
14.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
15.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
87
16.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
86
17.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
86
18.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
85
19.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
83
20.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
83
21.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
82
22.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
79
23.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
79
24.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
79
25.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
74
26.
Filip Frøystad

(ingen klubb)
72
27.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
72
28.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
66
29.
Sondre Kjørmo

Songdalen L.K.
29

Klasse V50
1.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
98
2.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
3.
Eigil Lorentzen

Eidsberg J.F.F
98
4.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
97
5.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
97
6.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
96
7.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
96
8.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
96
9.
Kai Engeli

Vestre Toten J.F.F
96
10.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
95
11.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
95
12.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
95
13.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
95
14.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
94
15.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
94
16.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
94
17.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
94
18.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
19.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
94
20.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
94
21.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
94
22.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
94
23.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
93
24.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
93
25.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
93
26.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
93
27.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
93
28.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
93
29.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
93
30.
Morten Berg

Romerike S.S.K
93
31.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
92
32.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
92
33.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
92
34.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
92
35.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
92
36.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
92
37.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
92
38.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
39.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
40.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
91
41.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
91
42.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
91
43.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
91
44.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
91
45.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
91
46.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
91
47.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
91
48.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
90
49.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
90
50.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
90
51.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
90
52.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
89
53.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
89
54.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
88
55.
Thor Strømme

(ingen klubb)
87
56.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
87
57.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
87
58.
Dan Randa

Alta J.F.F
87
59.
Morten Berntsen

Løiten J.F.F
86
60.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
85
61.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
85
62.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
85
63.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
83
64.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
83
65.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
81
66.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
81
67.
Lars Randby

Enebakk J.F.F
79
68.
Even Søvik

Nordvestlandet L.K.
75
69.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
74
70.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
58

Klasse V60
1.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
99
2.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
99
3.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
98
4.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
97
5.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
97
6.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
97
7.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
97
8.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
96
9.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
96
10.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
11.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
12.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
95
13.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
95
14.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
94
15.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
16.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
94
17.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
93
18.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
93
19.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
20.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
93
21.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
93
22.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
92
23.
Henning Brattlien

Biri J.F.F
92
24.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
25.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
92
26.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
91
27.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
28.
Steinar Grimestad

Lindesnes J.F.F
91
29.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
91
30.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
91
31.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
91
32.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
90
33.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
90
34.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
90
35.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
90
36.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
90
37.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
38.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
89
39.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
89
40.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
89
41.
Audun Vevle

Bergen L.K.
89
42.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
88
43.
Jan Arvid Motrøen

Råde J.F.F
88
44.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
88
45.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
87
46.
Arnfinn Joløkken

Biri J.F.F
87
47.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
86
48.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
85
49.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
85
50.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
84
51.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
84
52.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
80
53.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
80
54.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
76

Klasse V70
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
96
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
96
3.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
96
4.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
95
5.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
94
6.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
94
7.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
94
8.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
93
9.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
92
10.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
91
11.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
91
12.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
90
13.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
89
14.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
88
15.
Oddbjørn Onsaker

Svinndal J.F.F
85
16.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
85
17.
Tore Noddeland

Songdalen L.K.
83
18.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
83
19.
Agnar Husebråten

Marker J.F.F
82
20.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
81
21.
Svein Reidar Fredheim

Kismul S.S.K
80
22.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
71
23.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
71
24.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
58
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)