Klasse S |
1. | Erik Watndal
Indre Østfold S.S. | 123 | 123 | 121 | 121 | 119 | 607 |
2. | Jørgen Engen
Oslo skeet- og trapklubb | 124 | 121 | 121 | 120 | 119 | 605 |
3. | Geir Heggertveit
Bergen L.K. | 119 | 119 | 117 | 116 | 116 | 587 |
4. | Kim Anders Øvrid
Oslo skeet- og trapklubb | 118 | 117 | 117 | 113 | 112 | 577 |
5. | Malin Farsjø
Sannidal Trap | 116 | 115 | 113 | 113 | 110 | 567 |
6. | Christer Jansson
Østlandske S.S. | 111 | 108 | 105 | 104 | 103 | 531 |
7. | Ørjan Fadnes
Bergen L.K. | 108 | 105 | 105 | 105 | 104 | 527 |
8. | Kurt Louis Krogsæter
Bergen L.K. | 105 | 104 | 102 | 101 | 97 | 509 |
9. | Sigbjørn Løes
Bergen L.K. | 106 | 103 | 100 | 99 | 97 | 505 |
10. | Lars Halkjelsvik Espevoll
Kismul S.S.K | 104 | 101 | 101 | 99 | 99 | 504 |
11. | Thomas Edvardsdal
Bergen L.K. | 107 | 102 | 101 | 96 | 95 | 501 |
12. | Daniel Stokker Thingnes
Eplerød S.S. | 105 | 101 | 99 | 97 | 97 | 499 |
13. | Andreas Bakke Myking
Asker J.F.F | 110 | 107 | 105 | 100 | | 422 |
14. | Ivar Hopsdal
Kismul S.S.K | 86 | 86 | 81 | 71 | 68 | 392 |
15. | Harald Jensen
Oslo skeet- og trapklubb | 118 | 117 | 115 | | | 350 |
| Tom Beier Jensen
Oslo skeet- og trapklubb | 119 | 118 | 113 | | | 350 |
17. | Espen Harbosen
Åsnes J.F.F | 108 | 106 | 104 | | | 318 |
18. | Claudio Melo
Bergen L.K. | 104 | 101 | 99 | | | 304 |
19. | Marius Michaelsen Lillehagen
(ingen klubb) | 104 | 99 | 98 | | | 301 |
20. | Thomas Adriaan Morel
Kismul S.S.K | 106 | 100 | 92 | | | 298 |
21. | Lars Norhamo
Oslo skeet- og trapklubb | 96 | 85 | 81 | | | 262 |
22. | Ivan Matsson Nyborg
Åsnes J.F.F | 118 | 114 | | | | 232 |
23. | Stener Kalberg
Eplerød S.S. | 104 | 98 | | | | 202 |
24. | Fredrik Ekeberg Andersen
Eplerød S.S. | 98 | 94 | | | | 192 |
25. | Benjamin Solsvik
Bergen L.K. | 100 | 80 | | | | 180 |
26. | Ole Odland
Bergen L.K. | 82 | 80 | | | | 162 |
27. | Knut Ivar Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 116 | | | | | 116 |
| Jonas Filtvedt
Åmot J.F.F | 116 | | | | | 116 |
29. | Stian Brunæs Johannessen
Sandefjord L.S. | 107 | | | | | 107 |
30. | Tobias Rønning
Åsnes J.F.F | 103 | | | | | 103 |
31. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 95 | | | | | 95 |
32. | Svein Hildenes
Sandefjord L.S. | 93 | | | | | 93 |
33. | Anders Johansson
Bærum J.F.F | 92 | | | | | 92 |
34. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 91 | | | | | 91 |
| Bjørn-Erik Hildonen
Team Hagleskyting | 91 | | | | | 91 |
36. | Even Hansen Smedbak
Åsnes J.F.F | 86 | | | | | 86 |
37. | Lars Emil Sukuvara
Varanger S.S.K | 78 | | | | | 78 |
38. | Svein Grøtness
Bærum J.F.F | 77 | | | | | 77 |
39. | Geir Kvilhaugsvik
Team Sørvest | 76 | | | | | 76 |
40. | Jimmy Lungström
Kroken J.F.F | 73 | | | | | 73 |
41. | Bjørn Andre Troli
Varanger S.S.K | 72 | | | | | 72 |
42. | Morten Bergersen
Indre Østfold S.S. | 71 | | | | | 71 |
43. | Magne Hansen
Varanger S.S.K | 42 | | | | | 42 |
Klasse K1 |
1. | Vilde Kartveit
Bergen L.K. | 103 | 100 | 95 | | | 298 |
Klasse K2 |
1. | Elisabeth Lande
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 59 | | | | | 59 |
2. | Gry Helander Våga
Varanger S.S.K | 42 | | | | | 42 |
Klasse Jm |
1. | Espen Teppdalen Nordsveen
Østlandske S.S. | 112 | 111 | 110 | 110 | 110 | 553 |
2. | Håkon Saxrud
Eplerød S.S. | 109 | 102 | 101 | 93 | 90 | 495 |
3. | Arne Johan Kartveit
Bergen L.K. | 101 | 98 | 98 | 97 | 97 | 491 |
4. | Elias Odland
Bergen L.K. | 102 | 96 | 91 | | | 289 |
5. | Magnus Skattebøl
Bærum J.F.F | 83 | 75 | 75 | 55 | | 288 |
6. | Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 93 | 86 | | | | 179 |
7. | Ruben Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F | 110 | | | | | 110 |
8. | Nicolai Ynnesdal
Kroken J.F.F | 70 | | | | | 70 |
Klasse V55 |
1. | Yngve Kartveit
Bergen L.K. | 118 | 114 | 112 | 112 | 110 | 566 |
2. | Vidar Myhrehagen
Østlandske S.S. | 114 | 114 | 113 | 113 | 108 | 562 |
3. | Ole Henrik Gusland
Brunlanes S.S. | 114 | 114 | 111 | 108 | 105 | 552 |
4. | Tonny Christiansen
Bergen L.K. | 107 | 104 | 100 | 97 | 88 | 496 |
5. | Gunnar Filtvedt
Åmot J.F.F | 122 | 116 | 113 | 110 | | 461 |
6. | Ståle Myklebust
Bergen L.K. | 98 | 95 | 92 | 86 | 84 | 455 |
7. | Tor Espevoll
Kismul S.S.K | 83 | 76 | 67 | | | 226 |
8. | Freddy Jensen
Bærum J.F.F | 107 | 102 | | | | 209 |
9. | Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden | 90 | 90 | | | | 180 |
10. | Frank Hansen
Åsnes J.F.F | 106 | | | | | 106 |
11. | Dan Randa
Alta J.F.F | 100 | | | | | 100 |
12. | Sverre Johan Hillem
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 94 | | | | | 94 |
13. | Knut Johansson
Bærum J.F.F | 93 | | | | | 93 |
14. | Egil Nodland
Bergen L.K. | 88 | | | | | 88 |
15. | Reidar Karlsen
Alta J.F.F | 83 | | | | | 83 |
16. | Jan Hofseth
Varanger S.S.K | 64 | | | | | 64 |
| Jan Gunnes
Alta J.F.F | 64 | | | | | 64 |
18. | Odd Helge Sukuvara
Varanger S.S.K | 57 | | | | | 57 |
19. | Paul Hofseth
Varanger S.S.K | 56 | | | | | 56 |