www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Svinndal J.F.F
 
Nordisk trap 100 skud LK - Svinndal J.F.F
14. april 2018

Oppdatert: 14.04.2018 kl 16:00

Resultater klassedelt

Jury: Raymond Eggesvik, Ole Petter Gulbrandsen, Ole Petter Nordli

Klasse A
1. Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F
24252524Sum: 98
2. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
25252523Sum: 98
3. Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
24232425Sum: 96
4. Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
24222425Sum: 95
5. Terje Hansen
Nedre Glomma S.S.K
24252323Sum: 95
6. Per Johannes Mjærum
Ullensaker J.F.F
21242325Sum: 93
7. Ole Kristian Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden
21242423Sum: 92
8. Frode Bjervamoen
Skien J.F.F
22252223Sum: 92
9. Rokas Abazorius
Lørenskog S.S.
23232122Sum: 89

Klasse B
1. Cato Fjeld Andersen
Ski J.F.F
23232124Sum: 91
2. Sondre Bohlin
Skien J.F.F
24202224Sum: 90
3. Lars Rino Heyerdahl
Nedre Glomma S.S.K
23222221Sum: 88
4. Olav Knai
Ullensaker J.F.F
21212221Sum: 85
5. Thomas Knudsen
Svinndal J.F.F
21241921Sum: 85
6. Trond Henning Hansen
Råde J.F.F
24182121Sum: 84
7. Jostein Skjelin
Sarpsborg og Omegn J.F.F
20222118Sum: 81
8. Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
14231721Sum: 75

Klasse C
1. Dan martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F
20232220Sum: 85
2. Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
20201622Sum: 78

Klasse J
1. Bastian Hagen
Onsøy J.F.F
24212424Sum: 93
2. Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
21242422Sum: 91

Klasse K1
1. Lena Reppe
Romerike S.S.K
23211921Sum: 84
2. Solveig Walaker
Romerike S.S.K
19182120Sum: 78
3. Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
17211818Sum: 74

Klasse K2
1. Lise Kristin Haugland
Nedre Glomma S.S.K
19201518Sum: 72

Klasse V50
1. Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
25232524Sum: 97
2. Tommy Ulriksen
Onsøy J.F.F
23252324Sum: 95
3. Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
23212523Sum: 92
4. Raymond Eggesvik
Svinndal J.F.F
24212423Sum: 92
5. Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
24242123Sum: 92
6. John Aamodt-Haug
Svinndal J.F.F
21242321Sum: 89
7. Morten Berg
Romerike S.S.K
24222219Sum: 87
8. Anders Klund
Eidsberg J.F.F
21202322Sum: 86
9. Morten Grefslie
(ingen klubb)
21242219Sum: 86
10. Knut Erland Hansen
Eidsberg J.F.F
17212223Sum: 83

Klasse V60
1. Gunnar Grønnerød
Kroken J.F.F
23232425Sum: 95
2. Roy Zakariassen
Svinndal J.F.F
20212225Sum: 88
3. Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
23232020Sum: 86
4. Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
22192221Sum: 84
5. Johan Sikkeland
Rakkestad og Degernes J.F.F
17191923Sum: 78
6. Jon Tore Gravdal
Eidsberg J.F.F
17141918Sum: 68

Klasse V70
1. Oddbjørn Onsaker
Svinndal J.F.F
20252421Sum: 90
2. Thor-Anders Gjulem
Eidsberg J.F.F
21182320Sum: 82
3. Sten-Arild Pettersen
Råde J.F.F
15211719Sum: 72
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)