www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Romerike S.S.K
 
Nordisk trap 100 skudd, LK - Romerike S.S.K
25. mai 2019

Oppdatert: 25.05.2019 kl 16:45

Resultater klassedelt

Jury: Thorbjørn Cato Jokstad, Gjermund Aas, Vidar Ringstad

Klasse A
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
25252425Sum: 99
Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F
25252524Sum: 99
Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden
24242525Sum: 98
Panagiotis Kalogerakis
Nedre Glomma S.S.K
25222525Sum: 97
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
24252424Sum: 97
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
25252324Sum: 97
Leif Henry Klokset
Råde J.F.F
24242424Sum: 96
Anastasios Kaliafas
Nedre Glomma S.S.K
24252324Sum: 96
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
25252422Sum: 96
Sondre Bohlin
Skien J.F.F
24232325Sum: 95
Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F
25222424Sum: 95
Erik Ølmheim Gurholt
Skien J.F.F
22252324Sum: 94
Isak N Triumf
Nedre Glomma S.S.K
25242421Sum: 94
Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23212524Sum: 93
Rokas Abazorius
Lørenskog S.S.
24232224Sum: 93
Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
23222225Sum: 92
Rune Aukland
Eidsberg J.F.F
23222324Sum: 92

Klasse B
John Solbakken
Biri J.F.F
24252524Sum: 98
Vegard Utne
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23242424Sum: 95
Olav Knai
Ullensaker J.F.F
24222221Sum: 89
Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
16202223Sum: 81

Klasse J
Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F
24242325Sum: 96
Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F
22232325Sum: 93
Øystein Kongsli Jensvoll
Kvam S.S.K
19222020Sum: 81

Klasse K1
Aina Halldén
Ullensaker J.F.F
23242224Sum: 93
Monica Skår
Løiten S.S.
21242224Sum: 91
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
23202219Sum: 84
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
18192122Sum: 80
Solveig Walaker
Romerike S.S.K
18192219Sum: 78

Klasse K2
Laila K. Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F
23211822Sum: 84
Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
18221616Sum: 72

Klasse U
Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
22242324Sum: 93
Julian Svendsen
Eidsberg J.F.F
15181514Sum: 62

Klasse V55
Tommy Ulriksen
Onsøy J.F.F
24242324Sum: 95
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
24252224Sum: 95
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
21242324Sum: 92
Lars Erik Ruud
Ullensaker J.F.F
22232423Sum: 92
Per Kristian Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
22212224Sum: 89

Klasse V65
Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F
22232425Sum: 94
Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
22222522Sum: 91
Thor-Anders Gjulem
Eidsberg J.F.F
21212223Sum: 87
Ole Petter Wraalsen
Skien J.F.F
21232121Sum: 86
Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
20222220Sum: 84

Klasse V73
Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
23242223Sum: 92
Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
22212323Sum: 89
Gunnar Pedersen
Romerike S.S.K
23202122Sum: 86
Hans Pedersen
Frogn J.F.F
24212120Sum: 86
Tom Håkonsen
Løiten S.S.
20202223Sum: 85
Jan Sigurd Foss
Oslo Sportsskyttere
20241722Sum: 83
Leif Nordhagen
Enebakk J.F.F
17161713Sum: 63
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)