www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Team Hagleskyting
 
75 - Sporttrap i Stokke - Team Hagleskyting
18. mai 2022

Oppdatert: 19.05.2022 kl 00:10

Resultatliste etter bane


Klasse A
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
24222470
2.
Oskar Næss

Team Hagleskyting
22222165
3.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
24221864
4.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
21212062
5.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
23152260
6.
Frode Sneve Strand

Nidaros S.K.
21211557
7.
Roger Hansen

Sokna L.K.
15211955
8.
Arvid Agnor

Frogn J.F.F
19152054
9.
Tarald Huse

Frogn J.F.F
18181551
10.
Magnus Darbo

(ingen klubb)
12181848

Klasse B
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Ørjan Eriksen

Frogn J.F.F
25182265
2.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
17202259
3.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
20182159
4.
Bjarte Olav Grimen

Bergen L.K.
14201953

Klasse C
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Roger Amundsen

Siljan S.S.
21151753
2.
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
14191447
3.
Even Olsen

(ingen klubb)
106521

Klasse K1
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Caroline Waller

Brunlanes S.S.
17151345
2.
Valeria Lindvåg

Brunlanes S.S.
15151343

Klasse J
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Nicolai Wagner

Team Hagleskyting
24222268

Klasse U
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Simen Johansen

(ingen klubb)
18171651
2.
Heine Aarum

Frogn J.F.F
1691641

Klasse V55
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Henning Solem

Siljan S.S.
23172161
2.
Bjørn Aatangen

Team Hagleskyting
19191654
3.
Roy Wagner

Team Hagleskyting
17161548
4.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
17131545
5.
Stein H Gundersen

Sandefjord L.S.
16121341

Klasse V65
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
21181655
2.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
16131544

Klasse V73
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Sum
1.
Jan Aanes

Sandefjord L.S.
17101744
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)