www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Nordland
Alstahaug J.F.F
Andøy J.F.F
Bodø J.F.F
Brønnøy J.F.F
Fauske og Sørfold J.F.F/S.S.K
Hattfjelldal J.F.L
Korgen og Hemnes J.F.F
Narvik og Omegn J.F.F
Rana J.F.F
Øksnes J.F.F
Troms
Bardu J.F.F
Harstad J.F.F
Målselv J.F.F og S.S.K
Nordreisa J.F.L
Finnmark
Alta J.F.F
Kautokeino J.F.F
LEIRDUE.NET
Neiden og Omegn J.F.F
Sør-Varanger J.F.F
Tana J.F.F
Vadsø J.F.F
Varanger S.S.K





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Resultater fra stevner:

Nord-Norge


2019
Dato / tid Tittel Arrangør
Oktober
9./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering korrespondanse Rana J.F.F
2./10 kl 16:00 Hemnes Il cup Rana J.F.F
September
25./9 kl 18:00 Bodø Cup Finale 2019 Bodø J.F.F
25./9 kl 17:00 Klubbmesterskap 2019 Harstad J.F.F
22./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
21./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
18./9 kl 17:00 Anleggsservice cup 2019 Rana J.F.F
18./9 kl 17:00 Sprudlestevnet 50 duer Alta J.F.F
11./9 kl 18:00 CONSTO cup 2019 Rana J.F.F
8./9 kl 17:00 Klubbmesterskap 2019 Fauske og Sørfold J.F.F
8./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Sporting 100 sk m/finale Brønnøy J.F.F
7./9 kl 13:30 Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
7./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100 sk m/finale – Kjerringlorten cup – LK kval Brønnøy J.F.F
7./9 kl 09:00 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2019 Neiden og Omegn J.F.F
5./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
5./9 kl 17:00 Rypetreffen Klubbmesterskap Nordreisa J.F.L
5./9 kl 17:00 Øksnescupen 2019 9:9 + FINALE Øksnes J.F.F
4./9 kl 18:00 EVRY ungdomscup Rana J.F.F
4./9 kl 18:00 Jegermesteren Bodø J.F.F
1./9 kl 11:00 Klubbmesterskapet 2019 Øksnes J.F.F
1./9 kl 09:00 KM SKEET 125 duer Alta J.F.F
August
31./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
31./8 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
31./8 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
31./8 kl 10:00 Øksnesmesterskapet 2019 Øksnes J.F.F
29./8 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
29./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 8:9 Øksnes J.F.F
29./8 kl 15:00 Klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
28./8 kl 16:00 MBA CUP 2019 Rana J.F.F
27./8 kl 19:00 Kompakt leirduesti Alta J.F.F
25./8 kl 12:00 FM Sti Bardu J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Andøy J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 100 sk+finale Rana J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Jegertrap 50 duer Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Skeet Alta J.F.F
21./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Alstahaug J.F.F
21./8 kl 18:00 Veidekke cup 2019 Rana J.F.F
21./8 kl 17:00 KM JegerTrap Bardu J.F.F
21./8 kl 17:00 NEIDENMESTERSKAP KLS Neiden og Omegn J.F.F
20./8 kl 17:00 50 Skudd- Høstsmellen Nordreisa J.F.L
18./8 kl 10:00 FM Kompakt Leirduesti 50skudd + finale Brønnøy J.F.F
18./8 kl 10:00 Åpent Kombi 100 duer Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 11:00 FM Jegertrapp 2019 Brønnøy J.F.F
17./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
15./8 kl 18:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
15./8 kl 17:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap CompactSporting 50sk +Finale Rana J.F.F
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
14./8 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K
14./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
14./8 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
13./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 7:9 Øksnes J.F.F
11./8 kl 10:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F
10./8 kl 10:00 FM- Jegertrap Troms 2019 Nordreisa J.F.L
10./8 kl 10:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
9./8 kl 15:00 Treningskveld Før FM-Jegertrap Nordreisa J.F.L
8./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 Bodø J.F.F
7./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
7./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
7./8 kl 17:00 Åpent Stevne Målselv J.F.F
6./8 kl 18:00 50 skudd /uten premiering Andøy J.F.F
6./8 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F
4./8 kl 09:00 NNM Landsdelmesterskap Kautokeino J.F.F
3. til 4./8 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet 2019 Øksnes J.F.F
3./8 kl 09:00 LM-Kompakt leirduesti Alta J.F.F
1./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
1./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 6:9 Øksnes J.F.F
Juli
31./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 09:00 Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne Varanger S.S.K
20./7 kl 09:00 100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap Varanger S.S.K
18./7 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
10./7 kl 17:00 Leirduesti 50 duer Vadsø J.F.F
4./7 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
Juni
30./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F
29./6 kl 10:00 FylkesMesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
26./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
26./6 kl 17:00 Åpent stevne JT Målselv J.F.F
23./6 kl 11:00 Hatten Open, Sporting Hattfjelldal J.F.L
23./6 kl 10:00 NM Mix Team Neiden og Omegn J.F.F
22./6 kl 10:30 Hatten Open Trap Hattfjelldal J.F.L
22. til 23./6 kl 09:00 Midt Sommer Treff Fauske og Sørfold J.F.F
21. til 23./6 kl 10:00 NM NORDISK TRAP 2019 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
19./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F
19./6 kl 17:00 Jeger trap Bardu J.F.F
18./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
18./6 kl 14:00 Jegertrap 50 skudd, St.Hans treffen Nordreisa J.F.L
16./6 kl 10:00 NC19, PrøveNM 125 duer m/finaler del V Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 16:00 NC19, 100 duer KM LK-kval lørdag del IV Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 11:00 Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval Brønnøy J.F.F
15. til 16./6 kl 10:00 200 skudd Jegertrap/ LK-kval Andøy J.F.F
15./6 kl 09:00 NC19, 100 duer LK-kval lørdag del III Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NC 19, 50 Dobbel/Autotrap del II Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NC19, DTL 50 duer fredag del I Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
13./6 kl 17:00 Øksnescupen 2019 5:9 Øksnes J.F.F
12./6 kl 18:00 50 sk u/premiering Korrospondanse Nord Rana J.F.F
12./6 kl 18:00 Sport 1 Cup - Del 3 Alstahaug J.F.F
12./6 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K
12./6 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 17:00 Leirduesti 50 duer Vadsø J.F.F
12./6 kl 17:00 åpent Målselv J.F.F
12./6 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
11./6 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
10./6 kl 10:00 Nordlysstevnet del 3 Alta J.F.F
10./6 kl 09:00 LK-kval Rana J.F.F
9./6 kl 10:00 Nordlysstevnet del 2 Alta J.F.F
8./6 kl 10:00 Nordlysstevnet 300 duer Alta J.F.F
8. til 9./6 kl 09:00 Ranatreffen 300sk Rana J.F.F
6./6 kl 17:00 Jegertrap 50 Skudd, Vårsalutten Nordreisa J.F.L
6./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
5./6 kl 18:00 50 sk u/premiering Korrospondanse Nord Rana J.F.F
5./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 - Korrespondanse NORD Bodø J.F.F
5./6 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
4./6 kl 18:00 50 skudd /uten premiering Andøy J.F.F
4./6 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F
4./6 kl 17:00 Øksnescupen 2019 4:9 Øksnes J.F.F
2./6 kl 09:00 Haglbyger i midnattsol (NSF) Kautokeino J.F.F
1./6 kl 17:00 Haglbyger i midnattsol (NSF) Kautokeino J.F.F
1./6 kl 09:00 Haglbyger i midnattsol (NSF) Kautokeino J.F.F
1./6 kl 09:00 Trap 100 skudd m/finale Korgen og Hemnes J.F.F
Mai
29./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Korrospondanse Nord Rana J.F.F
29./5 kl 18:00 Korrespondanse NORD Bodø J.F.F
29./5 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
27./5 kl 18:00 EVRY ungdomscup Rana J.F.F
26./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
25./5 kl 12:00 Jegertrap 25 mai Harstad J.F.F
25./5 kl 11:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F
25. til 26./5 kl 09:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F
23./5 kl 18:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
23./5 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
23./5 kl 17:00 Øksnescupen 2019 3:9 Øksnes J.F.F
23. til 26./5 kl 07:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2019 Neiden og Omegn J.F.F
22./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
22./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
22./5 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
21./5 kl 17:00 Gunstock-50 duer Alta J.F.F
18. til 19./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
15./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
15./5 kl 18:00 Sport 1 Cup - Del 2 Alstahaug J.F.F
15./5 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K
15./5 kl 17:00 Jegertrap Bardu J.F.F
15./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
15./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
14./5 kl 17:00 Eibypokalen-50 Duer Alta J.F.F
12./5 kl 11:00 Kjerringlorten Compak Sporting 100 sk Brønnøy J.F.F
11. til 12./5 kl 11:00 Minnestevnet 2019 Sør-Varanger J.F.F
11./5 kl 10:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
9./5 kl 17:00 Vårstevne 50 duer Vadsø J.F.F
8./5 kl 18:00 50 sk. u/premiering Korgen og Hemnes J.F.F
8./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
8./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
8./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
8./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
7./5 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F
7./5 kl 17:00 Vårpokalen-50 duer Alta J.F.F
7./5 kl 17:00 Øksnescupen 2019 2:9 Øksnes J.F.F
5./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
4./5 kl 10:00 Bohus Rana J.F.F
4. til 5./5 kl 08:00 Polvotten Målselv J.F.F
2019 kl 17:00 Byggern cup Vadsø J.F.F
1./5 kl 11:00 Trening 1.mai. Rana J.F.F
April
30./4 kl 17:00 Øksnescupen 2019 1:9 Øksnes J.F.F
28./4 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
27. til 28./4 kl 11:00 Villmarkstevne 200 sk m/finale – LK kval Brønnøy J.F.F
27./4 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F
24./4 kl 18:00 50 sk. u/premiering Korgen og Hemnes J.F.F
24./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
24./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
24./4 kl 17:00 19JT1612 Bardu J.F.F
23./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
20./4 kl 11:00 Påskehare Kautokeino J.F.F
13./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix Alstahaug J.F.F
10./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
10./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
10./4 kl 18:00 Sport 1 Cup - Del 1 Alstahaug J.F.F
9./4 kl 18:00 Bodø Cup Finale 2018 Bodø J.F.F
6./4 kl 13:00 Trening 6.april Rana J.F.F
3./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
2019 kl 18:00 Trening 2019 Brønnøy J.F.F
2./4 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F
Mars
27./3 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
23./3 kl 11:00 Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval Brønnøy J.F.F
19./3 kl 16:00 trenings-stevne 50 skudd m/finale Korgen og Hemnes J.F.F
16./3 kl 10:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
5./3 kl 17:00 Vintercup 2019 Alta J.F.F
2./3 kl 17:00 Flomlys stevne Alstahaug J.F.F
Februar
23./2 kl 16:00 Flomlystevne 50 sk Brønnøy J.F.F
Januar
23./1 kl 13:00 Vintercup Sør-Varanger J.F.F
14./1 kl 14:00 NC 19, 50 Dobbel/Autotrap fredag del I Neiden og Omegn J.F.F
13./1 kl 11:00 Treningstevne 100sk+f Rana J.F.F
2018
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Klubbmesterskap Målselv J.F.F
2018 kl 18:00 Ranking 2019 Nordisk trap (Høststevnet) LEIRDUE.NET
30./12 kl 15:00 Adventscup2018 NSF Sør-Varanger J.F.F
2018 kl 13:00 Ranking 2018 OL-trap LEIRDUE.NET
2018 kl 13:00 Ranking 2018 Skeet LEIRDUE.NET
2018 kl 13:00 Ranking 2018 Sporting LEIRDUE.NET
30./12 kl 11:00 Adventscup 2018 finale Sør-Varanger J.F.F
2018 kl 10:00 Ranking 2018 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2018 kl 07:00 Klasseføring NT 2018 LEIRDUE.NET
29./12 kl 17:00 Flomlysstevne 2018 Øksnes J.F.F
28./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
November
14./11 kl 17:00 EVRY ungdomscup Rana J.F.F
2018 kl 17:00 Adventscup 2018 Sør-Varanger J.F.F
4./11 kl 17:00 Blærekataren Rana J.F.F
Oktober
30./10 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
30./10 kl 18:00 HSB-cup 2018 trap Brønnøy J.F.F
24./10 kl 18:00 Elkem Rana Cup 2018 Rana J.F.F
23./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
16./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
September
30./9 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
29./9 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
27./9 kl 18:00 HSB-cup 2018 sporting Brønnøy J.F.F
13./9 kl 18:00 Dameskyting Brønnøy J.F.F
10./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Fauske og Sørfold J.F.F
9./9 kl 12:00 Klubbmesterskap Sporting 100 skudd Brønnøy J.F.F
8./9 kl 13:00 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2018 Neiden og Omegn J.F.F
8./9 kl 11:00 Kjerringlortencup / Klubbmesterskap Jegertrap 100 /LK Brønnøy J.F.F
8./9 kl 10:00 Klubbmesterskap / Jegermester Andøy J.F.F
8./9 kl 09:00 Åpent klubbmesterskap 2018 Sør-Varanger J.F.F
6./9 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 FINALE Øksnes J.F.F
6./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
6./9 kl 17:00 KLS 50 duer Alta J.F.F
5./9 kl 18:00 Jegermesteren Bodø J.F.F
5./9 kl 17:00 18JT1629 Bardu J.F.F
5./9 kl 17:00 Sprudlestevnet Alta J.F.F
4./9 kl 17:00 DTL 50 duer Alta J.F.F
2./9 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
1./9 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
1./9 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
August
29./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
28./8 kl 17:00 KLS 50 duer Alta J.F.F
28./8 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
26./8 kl 11:00 Klubbmesterskapet 2018 Øksnes J.F.F
26./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 100sk+Finale Rana J.F.F
26./8 kl 10:00 Klubbmesterskap åpen Kautokeino J.F.F
25./8 kl 10:00 Øksnesmesterskapet 2018 Øksnes J.F.F
25./8 kl 09:00 Mesterpokalen Jegertrap Alta J.F.F
25./8 kl 09:00 Mesterpokalen KLS 50 duer Alta J.F.F
25./8 kl 09:00 Mesterpokalen olympisk skeet Alta J.F.F
23./8 kl 18:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
22./8 kl 18:00 Kjerringlortencup Jegertrap 100/LK Brønnøy J.F.F
22./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2018 Alstahaug J.F.F
22./8 kl 17:00 NEIDENMESTERSKAPET KLS 2018 + NEIDEN CUP 5 av 5 Neiden og Omegn J.F.F
22./8 kl 17:00 Åpent Klubbmesterskap LS Bardu J.F.F
19./8 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd klubbmesterskap Nordreisa J.F.L
19./8 kl 09:00 FM Lerduesti Bodø J.F.F
19./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F
18./8 kl 09:00 FM Jegertrap Bodø J.F.F
18./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
16./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Sporting Bodø J.F.F
16./8 til 9./9 kl 09:00 Korrespondanse JT i Nord - Cup 2018 Neiden og Omegn J.F.F
15./8 kl 18:00 Klubbmesterskap CompactSporting 50sk +Finale Rana J.F.F
15./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
15./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 4 av 5 Neiden og Omegn J.F.F
14./8 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 7:8 (Øksnes JFF, Tretinddalen)en) Øksnes J.F.F
12./8 kl 11:00 Nordisk Jaktskyting, hagleskyting Jegertrap Brønnøy J.F.F
12./8 kl 11:00 Nordisk Jaktskyting, hagleskyting Sporting Brønnøy J.F.F
12./8 kl 09:00 NordNorsk mesterskap Sti Målselv J.F.F
12./8 kl 08:00 NNM Compact sti Målselv J.F.F
11./8 kl 09:00 NordNorsk mesterskap Trap Målselv J.F.F
9./8 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Nordreisa J.F.L
8./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 Bodø J.F.F
8./8 kl 18:00 Korrespondanseskyting i Nord (Neiden/Bodø/Brønnøy/Alstahaug/Alta/Kauto/Bardu) Neiden og Omegn J.F.F
8./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 3 av 5 Neiden og Omegn J.F.F
8./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap Målselv J.F.F
8./8 kl 11:00 18JT1625 Bardu J.F.F
5./8 kl 10:00 LK åpen Kautokeino J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk Jaktskyting - ELG Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk Jaktskyting - KLS Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk Jaktskyting - RÅBUKK Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 09:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent JT Neiden og Omegn J.F.F
4. til 5./8 kl 11:00 Nordkølenkampen Brønnøy J.F.F
4./8 kl 11:00 LK åpen Kautokeino J.F.F
2./8 kl 18:00 Trening 02.08.18 Nordreisa J.F.L
2./8 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 6:8 (Sortland JFF, Elverum) Øksnes J.F.F
2./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
1./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 2 av 5 Neiden og Omegn J.F.F
Juli
29./7 kl 10:00 Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne Varanger S.S.K
28./7 kl 11:00 100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap Varanger S.S.K
25./7 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F
25./7 kl 17:00 Korrespondanseskyting (Neiden/Alta/Bodø/Målselv) Neiden og Omegn J.F.F
25./7 kl 17:00 åpent 50 skudd Vadsø J.F.F
17./7 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
3./7 kl 17:00 DTL 50 duer Alta J.F.F
Juni
28./6 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 5:8 Tretinddalen Øksnes J.F.F
27./6 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
24./6 kl 11:00 Hatten Open, Sporting 2018 Hattfjelldal J.F.L
23./6 kl 10:30 Hatten Open Hattfjelldal J.F.L
21./6 kl 09:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
20./6 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
19./6 kl 17:00 KLS 50 duer Alta J.F.F
17./6 kl 12:00 Andøymesteren 100 skudd + Finale Andøy J.F.F
17./6 kl 09:00 NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 3 100 DUER NJFF/NT Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 16:00 NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 2 100 DUER NJFF/NT Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 09:00 NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 1 100 DUER NJFF/NT Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2018 50 DUER JT NJFF Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2018 50 DUER KLS NJFF Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2018 DTL Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NC19, DTL Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NC19, KLS 50 duer Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 18:00 50 sk u7premiering Rana J.F.F
13./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
13./6 kl 18:00 Kjerringlortencup Jegertrap 100/LK Brønnøy J.F.F
13./6 kl 17:00 jegertrap Bardu J.F.F
13./6 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 4 Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 4:8 (Andøy JFF, Dverberg) Andøy J.F.F
12./6 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
10./6 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
10./6 kl 09:00 FM Jegertrap Alta J.F.F
9. til 10./6 kl 09:00 Ranatreffen 300sk. Rana J.F.F
9./6 kl 09:00 FM-Leirduesti 50 duer + Finale Alta J.F.F
6./6 kl 18:00 50sk,u/premiering Rana J.F.F
6./6 kl 18:00 Sport1 Cup - del 3 Alstahaug J.F.F
6./6 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 3 Neiden og Omegn J.F.F
6./6 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
5./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
5./6 kl 17:00 KLS 50 duer Alta J.F.F
3./6 kl 12:00 FM Nordisk Jaktskyting - JT Neiden og Omegn J.F.F
3./6 kl 10:00 Hagelbyger i midtnattsol (del 3) Kautokeino J.F.F
3./6 kl 09:00 100 Skudd Lk Fauske og Sørfold S.S.K
2./6 kl 17:00 Hagelbyger i midtnattsol (del 2) Kautokeino J.F.F
2./6 kl 10:00 FM Nordisk Jaktskyting - KLS Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 10:00 Hagelbyger i midtnattsol (del 1) Kautokeino J.F.F
2./6 kl 09:00 100 Skudd LK Fauske og Sørfold S.S.K
Mai
31./5 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 3:8 (Sortland JFF, Elverum) Øksnes J.F.F
31./5 kl 17:00 Gunstock Alta J.F.F
30./5 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
30./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
30./5 kl 17:00 Leirdue sti Bardu J.F.F
30./5 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 2 Neiden og Omegn J.F.F
29./5 kl 17:00 DTL 50 duer Alta J.F.F
26. til 27./5 kl 10:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F
24./5 kl 18:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
24./5 kl 17:00 50 skudd Nordreisa J.F.L
24./5 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
24. til 27./5 kl 12:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2018 Neiden og Omegn J.F.F
23./5 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
23./5 kl 18:00 Kjerringlortencup Jegrertrap 100/LK Brønnøy J.F.F
23./5 kl 18:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
23./5 kl 17:00 NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 1 Neiden og Omegn J.F.F
21./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 2018 del 3 Alta J.F.F
20./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 2018 del 2 Alta J.F.F
19. til 20./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
19./5 kl 10:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
19./5 kl 10:00 Nordlystevnet 2018 Alta J.F.F
16./5 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
16./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 - Bodø J.F.F
16./5 kl 18:00 Sport1 Cup - del 2 Alstahaug J.F.F
2018 kl 17:00 Trening leirduesti Vadsø J.F.F
2018 kl 17:00 Trening Skeet Vadsø J.F.F
15./5 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 2:8 (Andøy JFF, Dverberg) Andøy J.F.F
15./5 kl 17:00 Eibypokalen Alta J.F.F
13./5 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet 2018 (Øksnes JFF, Tretinddalen) Øksnes J.F.F
12. til 13./5 kl 11:00 Birger`s Minnestevne 2018 Sør-Varanger J.F.F
12./5 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet 2018 (Sortland JFF, Elverum) Øksnes J.F.F
11./5 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet 2018 (Andøy JFF, Dverberg) Andøy J.F.F
10./5 kl 10:00 Himmelspretten Bodø J.F.F
9./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
8./5 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
8./5 kl 17:00 Vårstevne 50 duer Vadsø J.F.F
6./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
6./5 kl 09:00 100 sk LK Kval Rana J.F.F
5./5 kl 10:00 Bohus VP Rana J.F.F
5./5 kl 09:00 100 sk LK Kval Rana J.F.F
5. til 6./5 kl 08:00 Polvotten 1-3 Målselv S.S.K
2./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
2./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 - Bodø J.F.F
2018 kl 17:00 Trening Byggern Cup Vadsø J.F.F
April
29./4 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
28. til 29./4 kl 11:00 Villmarkstevne 200 skudd + Finale / 2 x NT 100 LK Brønnøy J.F.F
28./4 kl 10:00 Åpent stevne 100 duer Alta J.F.F
25./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
25./4 kl 17:00 Åpnet Jegertrap Bardu J.F.F
24./4 kl 18:00 Vesterålscupen 2018 1:8 (Øksnes JFF, Tretinddalen) Øksnes J.F.F
18./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
18./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 - Bodø J.F.F
18./4 kl 18:00 Kjerringlortencup Jegrertrap 100/LK Brønnøy J.F.F
18./4 kl 18:00 Kjerringlortencup Nordisk trap 100 LK Brønnøy J.F.F
18./4 kl 18:00 Sport1 Cup - del 1 Alstahaug J.F.F
14./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix Alstahaug J.F.F
11./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
11./4 kl 17:30 Vintercup 2018 Alta J.F.F
4./4 kl 17:30 Vintercup 2018 Alta J.F.F
3./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
2./4 kl 16:00 Påsketreffet Sør-Varanger J.F.F
Mars
31./3 kl 18:00 Påskeharen 50 skudd + finale Kautokeino J.F.F
21./3 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
21./3 kl 17:00 Vintercup 2018 Alta J.F.F
18./3 kl 10:00 SM-Kval Nimrod 2018-03-18 Uddevalla LEIRDUE.NET
17./3 kl 10:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
5./3 kl 09:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent STI Neiden og Omegn J.F.F
4./3 kl 11:00 Treningsstevne 100 sk.+finale Rana J.F.F
Februar
28./2 kl 17:30 Vintercup 2018 Alta J.F.F
21./2 kl 17:30 Vintercup 2018 Alta J.F.F
14./2 kl 17:30 Vintercup 2018 Alta J.F.F
Januar
2018 kl 17:00 SVJFF/NOJFF VINTERCUP JT 2018 Sør-Varanger J.F.F
2017
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Åpent klubbmesterska Målselv J.F.F
30./12 kl 16:00 Klubbstevne, Flomlys. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
30./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
30./12 kl 12:00 Kalkunskyting Sør-Varanger J.F.F
27./12 kl 12:00 Marsipangrisskyting Brønnøy J.F.F
10./12 kl 10:00 Tom Ares Vinterstevne Fauske og Sørfold J.F.F
2017 kl 13:00 Treningscup Nordreisa J.F.L
November
22./11 til 27./12 kl 17:00 Adventscup Sør-Varanger J.F.F
15./11 kl 20:00 Skytekveld Elkem Rana AS Rana J.F.F
5./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
Oktober
31./10 kl 18:00 50 sk.treningsstevne Rana J.F.F
19./10 kl 18:00 2017 cup jegertrap Brønnøy J.F.F
19./10 kl 18:00 2017 cup sporting Brønnøy J.F.F
18./10 kl 18:00 Bodø Cup FINALE Bodø J.F.F
8./10 kl 11:00 Treningsstevne 100sk+fin Rana J.F.F
5./10 kl 18:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
1./10 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
September
30./9 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
26./9 kl 18:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
20./9 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
9./9 kl 10:00 Rypetreffen Målselv J.F.F
2017 kl 14:00 jegertrap trening Vadsø J.F.F
2017 kl 14:00 Trening leirduesti Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 jegerstevne Vadsø J.F.F
6./9 kl 17:30 Jegermesteren Bodø J.F.F
6./9 kl 16:00 NEIDENMESTERSKAP KLS 2017 Neiden og Omegn J.F.F
5./9 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
3./9 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
3./9 kl 09:00 KM Skeet Finale Alta J.F.F
2./9 kl 11:00 Klubbmesterskap. 50 skudd + Finale m/prem. Øksnes J.F.F
2./9 kl 10:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
2./9 kl 10:00 Saltenmesterskapet Fauske og Sørfold J.F.F
August
31./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
30./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap jegertrap Bardu J.F.F
28./8 kl 18:00 Klubbmesterskap JegerTrap Fauske og Sørfold J.F.F
27./8 kl 10:00 Klubbmesterskap jegertrap 100sk.+finale Rana J.F.F
27./8 kl 10:00 Nordisk Jaktskyting - Compak Sporting Brønnøy J.F.F
27./8 kl 10:00 Nordisk Jaktskyting - Nordisk Trap Brønnøy J.F.F
27./8 kl 09:00 NNM Nordisk Jaktskyting Målselv J.F.F
27./8 kl 09:00 NNM Nordisk Jaktskyting Målselv J.F.F
26./8 kl 11:00 Åpent klubbmesterskap 2017 Sør-Varanger J.F.F
26./8 kl 11:00 Øksnesmesterskapet. 100 skudd + Finale m/prem. Øksnes J.F.F
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
26./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
24./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti stevne Alta J.F.F
23./8 kl 18:00 50 skudds klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
23./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2017 Alstahaug J.F.F
23./8 kl 17:00 Åpent stevne 50 skudd Kautokeino J.F.F
20./8 kl 12:00 20 august jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
20./8 kl 11:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
20./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap sti/compaktsporting Rana J.F.F
20./8 kl 09:00 Åpent 100 duer Vadsø J.F.F
19./8 kl 12:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
19./8 kl 11:00 Vadsøstien 100 duer Vadsø J.F.F
19./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap jegertrap Rana J.F.F
18./8 kl 16:00 NEIDEN CUP KLS Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti/sporting Bodø J.F.F
16./8 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
16./8 kl 18:00 klubbmesterskap compaktsporting Rana J.F.F
13./8 kl 09:00 NordNorsk Mesterskap Lerduesti/sporting Bodø J.F.F
12./8 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
12./8 kl 10:00 NordNorsk Mesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
10./8 kl 17:30 Gunstock Alta J.F.F
9./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 17:00 Jegertrap Bardu J.F.F
6./8 kl 12:00 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2017 Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 12:00 KM Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
5./8 kl 10:00 100Skudd LKKVAL Målselv S.S.K
5./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Målselv J.F.F
5./8 kl 10:00 KM Skeet Bardu J.F.F
2./8 kl 21:00 NEIDEN CUP KLS Neiden og Omegn J.F.F
2./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 Bodø J.F.F
Juli
27./7 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
27./7 kl 17:00 Klubbmesterskap. Vadsø J.F.F
5./7 kl 16:00 Trening KLS Double Neiden og Omegn J.F.F
5./7 kl 15:00 Trening KLS Neiden og Omegn J.F.F
4./7 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
1./7 kl 10:00 FM i Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
Juni
29./6 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
29./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
28./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 Bodø J.F.F
27./6 kl 17:00 Åpent 50 duer. Vadsø J.F.F
2017 kl 20:00 Ranking 2018 Nordisk trap (høststevnet) LEIRDUE.NET
23. til 25./6 kl 10:00 NM Nordisk Trap 2017 Alta J.F.F
21./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
21./6 kl 17:00 FINALE NEIDEN SOMMERCUP 2017 Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 18:00 Hatten Open Sporting 3 Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 12:00 Sporting 2 Hattfjelldal Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 11:00 Hatten Open, Sporting Hattfjelldal J.F.L
18./6 kl 10:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
18./6 kl 09:00 Nordisk trap - LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 08:00 FYLKESMESTERSKAP JT 2017 inkl. 100 duer LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 15:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
17./6 kl 15:00 Nordisk trap - LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2017 100 DUER NJFF inkl. NT LK-KVAL Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 12:00 Jegertrap 100 skudd Nordreisa J.F.L
17./6 kl 11:00 Hatten Open Hattfjelldal J.F.L
17./6 kl 09:00 FYLKESMESTERSKAP KLS 2017 Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 21:00 100 skudds L.K.Kval Kautokeino J.F.F
16./6 kl 16:00 DTL Neiden og Omegn J.F.F
16./6 kl 14:00 NEIDEN SOMMERCUP 5/5 og ÅPENT 50 DUER Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
14./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
14./6 kl 18:00 Åpent stevne 50 skudd Kautokeino J.F.F
14./6 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 4/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk trap Bardu J.F.F
10./6 kl 10:00 LK kvalik Bardu J.F.F
10. til 11./6 kl 09:00 Ranatreffen 300 sk Rana J.F.F
10./6 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd lk inkludert klubbmesterskap Varanger S.S.K
8./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti stevne Alta J.F.F
7./6 kl 17:00 JT 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
7./6 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 3/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
6./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
3. til 5./6 kl 10:00 Nordlysstevnet/ Prøve-NM Nordisk trap Alta J.F.F
2017 kl 17:00 Trening Leirduesti Vadsø J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
31./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
31./5 kl 18:00 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
31./5 kl 18:00 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
31./5 kl 17:00 Leirduesti/Sporting Målselv J.F.F
31./5 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 2/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
30./5 kl 17:00 50 skuddern Alta J.F.F
27. til 28./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
25./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
25. til 28./5 kl 14:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2017 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 09:00 100sk LK - Himmelsprettstevnet Bodø J.F.F
24./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
24./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
24./5 kl 17:00 Jegertrap Bardu J.F.F
24./5 kl 17:00 NEIDEN SOMMERCUP 1/5 2017 Neiden og Omegn J.F.F
24./5 kl 17:00 Sporting/Leirduesti Bardu J.F.F
23./5 kl 17:00 Åpent 50 duer. Vadsø J.F.F
20. til 21./5 kl 12:00 Birgers minnestevne 2017 Sør-Varanger J.F.F
20. til 21./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
18./5 kl 17:30 Eibypokalen Alta J.F.F
14./5 kl 10:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
13./5 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
13./5 kl 10:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F
11./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
10./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
9./5 kl 17:30 Vårpokalen Alta J.F.F
9./5 kl 16:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
7./5 kl 10:00 Sporten Havna VP 100sk+finale Rana J.F.F
6./5 kl 10:00 Bohus VP 100sk.+finale Rana J.F.F
6. til 7./5 kl 08:00 Polvotten 2017 Målselv J.F.F
5./5 kl 17:00 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
3./5 kl 18:00 50 sk. u/premiering Rana J.F.F
3./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
2./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
2017 kl 17:00 Trening/Byggerncup 2017 Vadsø J.F.F
1./5 kl 09:00 100 skudds L.K.Kval Brønnøy J.F.F
April
29. til 30./4 kl 11:00 Villmarkstevnet/2x 100 skudds L.K.Kval Brønnøy J.F.F
27./4 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
26./4 kl 18:30 Kjerringlortcup Brønnøy J.F.F
26./4 kl 18:00 50 sk. u/premiering Rana J.F.F
26./4 kl 17:00 Åpent Jegertrapstevne Bardu J.F.F
22./4 kl 16:00 Klubbstevne. 50 skudd u/prem. Øksnes J.F.F
22./4 kl 10:00 Nordisk trap Alstahaug J.F.F
22./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale Alstahaug J.F.F
20./4 kl 17:30 Jegertrap, 50 skudd+Finale Målselv J.F.F
19./4 kl 18:00 50.sk u/premiering Rana J.F.F
19./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
18./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
6./4 kl 13:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
5./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
4./4 kl 18:00 50.sk treningsstevne Rana J.F.F
Mars
18./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
Februar
12./2 kl 11:00 100 sk+finale Rana J.F.F
Januar
2017 kl 17:00 Vintercup 2017 Sør-Varanger J.F.F
2017 kl 13:00 Ranking 2017 Sporting LEIRDUE.NET
2017 kl 12:00 Ranking 2017 OL-trap LEIRDUE.NET
2017 kl 12:00 Ranking 2017 Skeet LEIRDUE.NET
2017 kl 09:00 Ranking 2017 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2016
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Klubbmesterskap/åpent stevne Målselv J.F.F
30./12 kl 17:00 Kalkunskyting Sør-Varanger J.F.F
29./12 kl 17:00 Flomlysstevne Øksnes J.F.F
28./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
November
20./11 kl 11:00 100 sk.+ fin treningsstevne Rana J.F.F
6./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
3./11 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
Oktober
27./10 kl 18:00 Compak Sporting (1+2+2) - Trening Brønnøy J.F.F
27./10 kl 18:00 Helgeland Sparebank cup for glade amatører Brønnøy J.F.F
27./10 kl 12:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
26./10 kl 19:00 Skytekveld Rana Metall Finale Rana J.F.F
20./10 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
19./10 kl 18:00 Bodø Cup FINALE Bodø J.F.F
13./10 kl 18:00 50 sk treningsstevne m. finale. Rana J.F.F
2./10 kl 21:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
1./10 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
September
21./9 kl 17:00 Kjerringlortencup/Klubbmesterskap Brønnøy J.F.F
17./9 kl 10:00 SaltenMesterskap Fauske og Sørfold J.F.F
14./9 kl 18:00 Sinus Brønnøy J.F.F
8./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 Åpent stevne KM Leirduesti Bardu J.F.F
7./9 kl 07:00 Åpent klubbmesterskap i leirduesti Bardu J.F.F
4./9 kl 10:00 Klubbmesterskap JT F&SJFF Fauske og Sørfold J.F.F
4./9 kl 09:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
4./9 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
3./9 kl 12:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
3./9 kl 10:00 Klubbstevne Øksnes J.F.F
3./9 kl 09:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
August
30./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./8 kl 10:00 Høststevne Målselv S.S.K
28./8 kl 10:00 Klubbmesterskap JT Rana J.F.F
28./8 kl 10:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
27./8 kl 11:00 Åpen klubbmesterskap, LK Kval, 100 skudd Kautokeino J.F.F
27./8 kl 10:00 NEIDENMESTERSKAP inkl. LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
27./8 kl 10:00 Øksnesmesterskapet Øksnes J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
27./8 kl 09:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
24./8 kl 18:00 Klubbmesterskap 2016 Alstahaug J.F.F
24./8 kl 17:00 Åpent Klubbmesterskap LS Målselv J.F.F
23./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
21./8 kl 09:00 Finale KM Skeet Alta J.F.F
21./8 kl 09:00 FM Lerduesti Bodø J.F.F
21./8 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
20./8 kl 11:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
20./8 kl 11:00 Jegertrap Nordreisa Nordreisa J.F.L
20./8 kl 09:00 FM Jegertrap Bodø J.F.F
20./8 kl 09:00 Landelskamp 2016 Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 07:00 Klubbmesterskap Compaktsporting Rana J.F.F
17./8 kl 07:00 Åpent klubbmesterskap i trap Bardu J.F.F
16./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
15./8 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
14./8 kl 09:00 100 skudd LK-KVAL Varanger S.S.K
14./8 kl 08:00 Finnmarkskarusellen - LK-Kval - LDK-Kval Vadsø J.F.F
13./8 kl 11:00 VadsøTreffen Vadsø J.F.F
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
9./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
7./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti/Sporting Bardu J.F.F
7./8 kl 10:00 NJFF/NSF LK-kval - NC16 Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 11:00 NJFF/NSF LK-kval - Finnmarkskarusell Sør-Varanger J.F.F
6. til 7./8 kl 10:00 Landsdelskamp Nordland-Norr/Vesterboten Rana J.F.F
5./8 kl 18:00 DTL NC16 (konvertert) Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 17:30 DTL NC16 Neiden og Omegn J.F.F
5./8 kl 16:00 KL NC16 Neiden og Omegn J.F.F
3./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 - Bodø J.F.F
2./8 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
Juli
31./7 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK Kautokeino J.F.F
30./7 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK Kautokeino J.F.F
28./7 kl 17:00 Klubbmesterskap 50 skudd Vadsø J.F.F
11. til 16./7 kl 08:00 NM Jegertrap 2016 Målselv J.F.F
3./7 kl 07:00 LK. KVAL, 100 SKUDD Kautokeino J.F.F
2./7 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD Kautokeino J.F.F
Juni
30./6 kl 17:00 Gunstock, 50 + finale Alta J.F.F
29./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 7 - Bodø J.F.F
28./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
28./6 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
26./6 kl 10:30 Hatten Open, Sporting Hattfjelldal J.F.L
25./6 kl 10:30 Hatten Open Hattfjelldal J.F.L
23./6 kl 18:00 Gunstock Alta J.F.F
22./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
21./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
19./6 kl 12:00 Åpent Trapstevne - 100 skudd Bardu J.F.F
19./6 kl 08:00 LM JT 2016 Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 10:00 LM KOMPAKT LEIRDUESTI Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
15./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 - Bodø J.F.F
15./6 kl 18:00 Åpent stevne 15 juni Målselv J.F.F
15./6 kl 17:00 Sommercup KL 2016 Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
13./6 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
12./6 kl 09:00 Fm Jegertrap Alta J.F.F
12./6 kl 07:00 Nordisk jakt Målselv J.F.F
12./6 kl 07:00 Nordisk jakt 2 Målselv J.F.F
11./6 kl 11:00 FM Leirduesti Alta J.F.F
11./6 kl 10:00 FM Troms JT 2016 Målselv J.F.F
11./6 kl 10:00 Ranatreffen 300 sk Rana J.F.F
9./6 kl 17:00 Eibypokalen Alta J.F.F
9./6 kl 17:00 Åpningsstevne Tana J.F.F
8./6 kl 19:00 Sommercup KL 2016 Neiden og Omegn J.F.F
8./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
7./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
7./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
5./6 kl 11:00 LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S Kautokeino J.F.F
4./6 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S Kautokeino J.F.F
2./6 kl 17:00 Vårpokalen Alta J.F.F
1./6 kl 18:00 50sk u/premiering Rana J.F.F
1./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 - Bodø J.F.F
1./6 kl 18:00 Åpent stevne LS Målselv J.F.F
1./6 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
Mai
31./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
31./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
29./5 kl 09:00 LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmakskarusell og LDK Kautokeino J.F.F
28./5 kl 12:00 LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmarkskarusell og LDK Kautokeino J.F.F
28. til 29./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
26./5 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
26./5 kl 17:00 Leirduesti Vadsø J.F.F
26./5 kl 07:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2016 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 18:00 Åpent stevne 25 mai Målselv J.F.F
25./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Neiden og Omegn J.F.F
24./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
24./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
22./5 kl 09:00 Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
21./5 kl 11:00 Minnestevne 2016 Sør-Varanger J.F.F
21. til 22./5 kl 09:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F
19./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
19./5 kl 17:00 NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT Sør-Varanger J.F.F
18./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
18./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 - Bodø J.F.F
18./5 kl 07:00 Åpent trapstevne 18.mai Bardu J.F.F
14./5 kl 10:00 Vesterålsmesterskapet Øksnes J.F.F
14. til 16./5 kl 07:00 Nordlysstevnet 300 Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 DTL 50 + finale Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
12./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
11./5 kl 07:00 Sporting 11.mai Bardu J.F.F
10./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
9./5 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
8./5 kl 11:00 LK-kval/LDK-kval Neiden og Omegn J.F.F
8./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
8./5 kl 09:00 Polvotten Målselv J.F.F
7./5 kl 10:00 Bohus VP Rana J.F.F
7./5 kl 09:00 Polvotten Målselv J.F.F
6./5 kl 12:00 Oppvarming Målselv S.S.K
5./5 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
5./5 kl 17:00 Ministevne Pizzabakern Målselv J.F.F
5./5 kl 10:00 100 skudd LK Bodø J.F.F
5./5 kl 09:00 DTL 100 + finale Alta J.F.F
4./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F
4./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 - Bodø J.F.F
3./5 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
3./5 kl 17:00 BYGGERN CUP Vadsø J.F.F
1./5 kl 10:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
April
30./4 til 1./5 kl 10:00 Villmarksstevnet Brønnøy J.F.F
28./4 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
27./4 kl 18:00 Åpent stevne 27 april Målselv J.F.F
24./4 kl 09:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
23./4 kl 11:00 Åpent stevne/ LK-kval. Alta J.F.F
21./4 kl 17:00 Klubbstevne / Utenpremiering Øksnes J.F.F
20./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 - Bodø J.F.F
16./4 kl 10:00 Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale Alstahaug J.F.F
11./4 kl 17:00 Kjerringlortencup Brønnøy J.F.F
6./4 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 - Bodø J.F.F
Mars
2016 kl 17:00 NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del II - NOJFF Neiden og Omegn J.F.F
29./3 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
28./3 kl 07:00 Trening Målselv S.S.K
26./3 kl 12:00 Harehoppen Kautokeino J.F.F
19./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
Januar
28./1 til 27./4 kl 18:00 NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del I - SVJFF Sør-Varanger J.F.F
5./1 kl 07:00 DTL trening Neiden og Omegn J.F.F
4./1 kl 07:00 Kompakt leirduesti - trening Neiden og Omegn J.F.F
2015
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
31./12 kl 10:00 Nyttårsskytt/Klubbmesterskap Målselv J.F.F
2015 kl 20:00 BYGGERN CUP 2015 Vadsø J.F.F
30./12 kl 17:00 Romjulskyting Sør-Varanger J.F.F
27./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F
November
17./11 kl 18:00 Støtt Stigs kamp mot kreften Målselv J.F.F
1./11 kl 17:00 Blærekatarren Rana J.F.F
Oktober
6./10 kl 18:00 Bodø Cup Finale Bodø J.F.F
4./10 kl 10:00 Åpent stevne Alta J.F.F
3./10 kl 09:00 Åpent stevne Alta J.F.F
September
8./9 kl 17:00 Jeger-stevne Vadsø J.F.F
6./9 kl 10:00 100 sk.LK kval u/prem Rana J.F.F
6./9 kl 08:00 KM Nordisk trap Alta J.F.F
5./9 kl 10:00 100 sk LK kval u/prem Rana J.F.F
5./9 kl 09:00 KM Skeet Alta J.F.F
2./9 kl 17:00 Jegertrap 15JT1619 Bardu J.F.F
August
30./8 kl 13:00 Variabel Kautokeino J.F.F
30./8 kl 10:00 klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Compact sporting Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Jegertrap Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
29./8 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
27./8 kl 18:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
26./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap trap 15JT1618 Bardu J.F.F
23./8 kl 09:00 FM Lerduesti Bodø J.F.F
23./8 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
22./8 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
22./8 kl 10:00 FM Jegertrap Bodø J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Compaktsporting 50 sk+finale Rana J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap sti 15 Målselv J.F.F
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Bodø J.F.F
16./8 kl 10:00 Klubbmesterskap m/gjesteklasse 100 sk+finale Rana J.F.F
16./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
15./8 kl 11:00 FINNMARKSKARUSELL FINALE Neiden og Omegn J.F.F
15./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet Bodø J.F.F
15./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
12./8 kl 17:00 Åpent klubbmesterskap i Lerduesti 15LS1610 Bardu J.F.F
11./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
9./8 kl 09:00 FM/NNM i Lerduesti 15LS1609 Bardu J.F.F
8./8 kl 09:00 NNM og FM Troms JT Målselv J.F.F
6./8 kl 18:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
6./8 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
6./8 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
5./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 - Bodø J.F.F
2./8 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
1./8 kl 11:00 lk kvalikk, 100 skudd Kautokeino J.F.F
Juli
28./7 kl 17:00 Klubbmesterskap trap Vadsø J.F.F
11./7 kl 09:00 NM Jegertrap (8. til 11. juli) Alta J.F.F
5./7 kl 12:00 NM-trening Målselv J.F.F
5./7 kl 10:00 FM TRAP Vadsø J.F.F
4./7 kl 11:00 FM Leirduesti Vadsø J.F.F
2./7 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
1./7 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 - Bodø J.F.F
Juni
25./6 kl 17:00 Eibypokalen Alta J.F.F
24./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
24./6 kl 18:00 Lerduesti 15LS1608 Bardu J.F.F
21./6 kl 08:00 Neiden Classic Neiden og Omegn J.F.F
21./6 kl 07:00 HELGEFINALE NEIDEN CLASSIC 2015 Neiden og Omegn J.F.F
20./6 kl 09:00 Neiden Classic Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 20:00 KÆPPÆLLÆ CUP FINALE Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 20:00 LAKSETRAPPEN FINALE Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 14:00 Käppäälä cup 2015 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 14:00 LAKSETRAPPEN 2015 Neiden og Omegn J.F.F
17./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
17./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 4 - Bodø J.F.F
17./6 kl 18:00 Gunstock Alta J.F.F
17./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 m/finale Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 09:00 100 skudd JT Målselv J.F.F
14./6 kl 08:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
13./6 kl 11:00 100 skudd JT Målselv J.F.F
13./6 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
11./6 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
10./6 kl 18:00 Jegertrap Bardu J.F.F
10./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 18:00 50 skuddern Alta J.F.F
7./6 kl 08:00 Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
6./6 kl 11:00 Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
6./6 kl 11:00 Ranatreffen 300 sk. Rana J.F.F
4./6 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
3./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
3./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 - Bodø J.F.F
3./6 kl 18:00 Lerduesti Bardu J.F.F
3./6 kl 17:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 18:00 50 skudd-stevne Alta J.F.F
2./6 kl 18:00 Merkeskyting Målselv J.F.F
Mai
31./5 kl 09:00 Birgers Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
30./5 kl 11:00 Birgers Minnestevne Sør-Varanger J.F.F
30./5 kl 10:00 Komplettfritid Grand Prix Bodø J.F.F
28./5 kl 19:00 Compact sporting Vadsø J.F.F
28./5 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
27./5 kl 18:00 Åpent stevne JT Målselv J.F.F
25./5 kl 10:00 100 sk LK kval Rana J.F.F
23./5 kl 18:00 Finaleskyting DM NT Alta J.F.F
23./5 kl 11:00 Nordlysstevnet 23-25 Mai Alta J.F.F
23./5 kl 09:00 Helgelandstreffet 200 skudd Alstahaug J.F.F
23./5 kl 07:00 TRENI NG KAK Neiden og Omegn J.F.F
21./5 kl 19:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2015 Neiden og Omegn J.F.F
20./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
20./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
20./5 kl 18:00 Sporting Målselv J.F.F
19./5 kl 17:00 åpent stevne 50 skudd NJFF Kautokeino J.F.F
14./5 kl 10:00 100 sk LK Bodø J.F.F
13./5 kl 18:00 Jegertrap 50 skudd + finale Bardu J.F.F
12./5 kl 19:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
10./5 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
10./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
9./5 kl 12:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
9./5 kl 10:00 Bohus VP Rana J.F.F
6./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 1 - Bodø J.F.F
2./5 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F
1./5 kl 10:00 Vårpokalen Alta J.F.F
April
26./4 kl 09:00 åpent stevne 100 skudd+finale Kautokeino J.F.F
25./4 kl 11:00 åpent stevne 100 skudd+finale Kautokeino J.F.F
21./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
11./4 kl 11:00 Åpent stevne 100sk + finale Alstahaug J.F.F
9./4 kl 16:00 Vintercup 2015 FINALE Neiden og Omegn J.F.F
5./4 kl 17:00 Trening 2015 Sør-Varanger J.F.F
Mars
24./3 kl 18:00 Vintercup 2015 9/9 Neiden og Omegn J.F.F
17./3 kl 18:00 Vintercup 2015 8/9 Neiden og Omegn J.F.F
14./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
10./3 kl 18:00 Vintercup 2015 7/9 Neiden og Omegn J.F.F
4./3 kl 18:00 Vintercup 2015 6/9 Neiden og Omegn J.F.F
Februar
25./2 kl 18:00 Vintercup 2015 5/9 Neiden og Omegn J.F.F
18./2 kl 18:00 Vintercup 2015 4/9 Neiden og Omegn J.F.F
11./2 kl 17:00 Vintercup 2015 3/9 Neiden og Omegn J.F.F
4./2 kl 18:00 Vintercup 2015 2/9 Neiden og Omegn J.F.F
Januar
28./1 kl 18:00 Vintercup 2015 1/9 Neiden og Omegn J.F.F
2014
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
28./12 kl 13:00 Romjulscup Rana J.F.F
November
2./11 kl 15:00 Blærekatarren Flomlysstevne Rana J.F.F
Oktober
5./10 kl 10:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
4./10 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
1./10 kl 18:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
September
14./9 kl 10:00 Nordisk Trap 100sk.LK Kval Rana J.F.F
13./9 kl 10:00 Nordisk Trap 100sk.LK kval Rana J.F.F
8./9 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F
7./9 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
6./9 kl 11:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
4./9 kl 20:00 Utenom trening 2014 Vadsø J.F.F
4./9 kl 17:00 Jeger-stevne Vadsø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Jegertrap) Bodø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Sporting) Bodø J.F.F
3./9 kl 18:00 Jegermesteren (Variabel) Bodø J.F.F
3./9 kl 16:00 KM trap Bardu Bardu J.F.F
August
31./8 kl 16:00 Klubbmesterskap jegertrap Rana J.F.F
31./8 kl 11:00 Åpent Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
30./8 kl 10:00 Åpent NEIDENMESTERSKAP 2014 -LK-kval Neiden og Omegn J.F.F
27./8 kl 16:00 KM Bardu Bardu J.F.F
24./8 kl 10:00 GUNSTOCK 100 skudd Alta J.F.F
23./8 kl 16:00 Mesterpokalen-Sporting Alta J.F.F
23./8 kl 12:00 FM leirduesti Troms. Bardu J.F.F
23./8 kl 12:00 Mesterpokalen-Skeet Alta J.F.F
23./8 kl 10:00 Mesterpokalen-Trap Alta J.F.F
23./8 kl 09:00 FM jegertrap Troms. Bardu J.F.F
23./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
20./8 kl 18:00 Klubbmesterskap compaktsporting Rana J.F.F
19./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
17./8 kl 11:00 Saltenmesterskapet Bodø J.F.F
16./8 kl 10:00 Finnmarks karusell/ LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
16./8 kl 09:00 LANDSDELSKAMP 2014 Neiden og Omegn J.F.F
10./8 kl 09:00 LM Lerduesti/Compaktsporting Rana J.F.F
9./8 kl 10:00 LM Jegertrap 100 sk.+ finale Rana J.F.F
2./8 kl 09:00 Landsdelkamp 2014 Bodø J.F.F
Juli
31./7 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
7./7 kl 09:00 NM Leirduesti (7. til 11. juli) Bardu J.F.F
7./7 kl 08:00 NM Jegertrap (7. til 12 juli) Målselv J.F.F
6./7 kl 12:00 FM LEIRDUESTI Neiden og Omegn J.F.F
6./7 kl 11:00 Finnmarksmesterskap i Leirduesti/sporting Alta J.F.F
5./7 kl 10:00 Finnmarksmesterskap i jegertrap 2014 Kautokeino J.F.F
2./7 kl 18:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
Juni
30./6 kl 18:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
29./6 kl 10:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
28./6 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
25./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
19./6 kl 19:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
18./6 kl 20:00 50 sk./u premiering Rana J.F.F
18./6 kl 20:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
18./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 m/FINALE Neiden og Omegn J.F.F
18./6 kl 16:00 14LS1608 Bardu J.F.F
17./6 kl 17:00 Compact sporting Stevne Alta J.F.F
15./6 kl 09:00 Neiden Classic og Finnmarkskarusell (Arr. 6) Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 12:00 KM NT 125 duer og Finnmarkskarusell (Arr. 5) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 17:00 50 JT (Arr. 4) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 16:00 50 JT (Arr. 3) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 14:00 Påmelding Neiden Classic 2014 Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 13:00 Käppäälä cup (Arr. 2) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 13:00 Laksetrappen (Arr 1) Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 11:00 NEIDEN CLASSIC 2014 Neiden og Omegn J.F.F
11./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 11:00 100sk.stevnet Rana J.F.F
7./6 kl 12:00 Nordlys stevnet 300 7-9 juni Alta J.F.F
7./6 kl 10:00 Ranatreffen 7./8.juni Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
4./6 kl 17:00 14JT1616 Bardu J.F.F
4./6 kl 17:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
Mai
31./5 kl 10:00 KomplettFritid Grand Prix/DM Nordisk Trap Bodø J.F.F
31./5 kl 09:00 Åpent stevne, Skeet 100+ Finale Alta J.F.F
29./5 kl 11:00 50 skudds stevne Alta J.F.F
29./5 kl 11:00 LK 100 skudd Torsdag Bodø J.F.F
25./5 kl 10:00 Krieghoff Classic 2014 Neiden og Omegn J.F.F
25./5 kl 09:00 PrøveNM Målselv J.F.F
25./5 kl 09:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
24./5 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
24./5 kl 10:00 Prøvenm JT Målselv J.F.F
22./5 kl 17:00 Compact sporting Vadsø J.F.F
21./5 kl 18:00 50sk.u/premiering Rana J.F.F
21./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
20./5 kl 18:00 50-skudder`n Alta J.F.F
18./5 kl 11:00 Åpent stevne/LK kval. 100 skudd Kautokeino J.F.F
15./5 kl 20:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
14./5 kl 17:00 Sporting 14.5 Bardu J.F.F
11./5 kl 10:00 Grunnlovsstevnet Sør-Varanger J.F.F
11./5 kl 10:00 Sporten Havna VP Rana J.F.F
10./5 kl 12:00 Grunnlovsstevnet Sør-Varanger J.F.F
10./5 kl 11:00 Bohus VP Rana J.F.F
8./5 kl 18:00 Eibypokalen Alta J.F.F
7./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F
7./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 1. Bodø J.F.F
3./5 kl 10:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
1./5 kl 10:00 Vårpokalen Alta J.F.F
April
29./4 kl 17:00 Trening 2014 Vadsø J.F.F
27./4 kl 09:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
26./4 kl 12:00 Åpent stevne/ Lk-kval 100 Alta J.F.F
22./4 kl 18:00 Bodø Industris VP Bodø J.F.F
21./4 kl 12:00 Påskestevne Sør-Varanger J.F.F
21./4 kl 10:00 14JT1702 Sør-Varanger J.F.F
9./4 kl 17:00 Vintercup Finale Neiden og Omegn J.F.F
Mars
15./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
2013
Dato / tid Tittel Arrangør
Desember
29./12 kl 13:00 Romjuls - Cup 50+F Rana J.F.F
18./12 kl 17:00 NISSEKAMP Neiden og Omegn J.F.F
2013 kl 11:00 TRENING JT 2014 Neiden og Omegn J.F.F
13./12 kl 11:00 TRENING DTL 2014 Neiden og Omegn J.F.F
November
3./11 kl 15:00 Blærekatarren Flomlysstevne 50+F Rana J.F.F
Oktober
6./10 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. Alta J.F.F
5./10 kl 09:00 Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. Alta J.F.F
September
29./9 kl 11:00 100 skudd LK Søndag Bodø J.F.F
28./9 kl 11:00 100 skudd LK Lørdag Bodø J.F.F
5./9 kl 17:00 Jegerstevnet, Vadsø J.F.F
4./9 kl 17:00 Finale Bodø Cup Bodø J.F.F
1./9 kl 09:00 Åpent klubbmesterskap 2013 JT og NT Neiden og Omegn J.F.F
August
31./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
28./8 kl 17:00 Klubbmesterskap m/gj.kl. 50+F Rana J.F.F
25./8 kl 12:00 variabel Kautokeino J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Kautokeino J.F.F
25./8 kl 09:00 Vestby JFF Sør-Varanger J.F.F
24./8 kl 09:00 Klubbmesterskap/Mesterpokalen Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Vestby jff Sør-Varanger J.F.F
21./8 kl 17:00 Jegermesteren Bodø J.F.F
19./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Lerduesti 50 skudd+ Finale Bodø J.F.F
18./8 kl 10:00 LM leirduesti, 50 skudd pluss finale, Alta J.F.F
17./8 kl 10:00 LM jegertrapp Alta J.F.F
14./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F
11./8 kl 10:00 Saltenmesterskapet 50+Finale Bodø J.F.F
10./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
9./8 kl 17:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
6./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti/Sporting Sør-Varanger J.F.F
4./8 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
3./8 kl 10:00 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
1./8 kl 17:00 Klubbmesterskap, 50 skudd Vadsø J.F.F
Juli
28./7 kl 09:00 Finnmarkskarusellen søndag Kautokeino J.F.F
27./7 kl 09:00 Finnmarkskarusellen lørdag Kautokeino J.F.F
2./7 kl 17:00 Bodø Cup runde 6 Bodø J.F.F
2./7 kl 08:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
Juni
30./6 kl 14:00 Finale FM jegertrap Vadsø J.F.F
30./6 kl 09:00 FM Jegertrap, 100 skudd pluss finale Vadsø J.F.F
29./6 kl 16:00 Finale FM Leirduesti Vadsø J.F.F
29./6 kl 10:00 FM Leirduesti Vadsø J.F.F
26./6 kl 18:00 Bardutrap Målselv J.F.F
26./6 kl 17:00 Kval u/premiering 26 Juni Rana J.F.F
26./6 kl 17:00 Åpent stevne, Skeet Alta J.F.F
20./6 kl 18:00 Åpent stevne Kautokeino J.F.F
20./6 kl 17:00 Klubbmesterskap LS Vadsø J.F.F
19./6 kl 18:00 Sporting, 50 skudd Alta J.F.F
18./6 kl 17:00 Bodø Cup runde 5 Bodø J.F.F
16./6 kl 10:00 DM NT Neiden og Omegn J.F.F
15./6 kl 10:00 KM NT Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 18:00 Käppäälä cup NC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 16:00 50 JT NC 2013 II Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 15:00 Laksetrappen 2013 Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 50 JT NC 2013 I Neiden og Omegn J.F.F
14./6 kl 14:00 NEIDEN CLASSIC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 18:00 Åpent stevne Kautokeino J.F.F
12./6 kl 18:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
12./6 kl 17:00 Neiden Cup 2/3 Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 17:00 Neiden Cup 3/3 Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 18:00 GUNSTOCK 50 skudd Alta J.F.F
9./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
8./6 kl 11:00 Ranatreffen 300 skudd 08/09.juni 2013 Rana J.F.F
8./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
5./6 kl 18:00 Neiden Cup 1/3 Neiden og Omegn J.F.F
5./6 kl 17:00 Kval u/premiering 5/6 Rana J.F.F
4./6 kl 18:00 50-skudder`n Alta J.F.F
4./6 kl 17:00 Bodø Cup runde 4 Bodø J.F.F
2./6 kl 09:00 DM skeet 125 skudd + Finale Alta J.F.F
1./6 kl 11:00 KomplettFritid Grand Prix Bodø J.F.F
1./6 kl 09:00 KM Skeet 125 + Finale Alta J.F.F
Mai
28./5 kl 18:00 Audi/vw/skoda-pokalen Alta J.F.F
26./5 kl 11:00 FM Sti Målselv J.F.F
25./5 kl 10:00 FM troms Jegertrap Målselv J.F.F
23./5 kl 10:00 KRIEGHOFF CLASSIC 2013 Neiden og Omegn J.F.F
22./5 kl 17:00 Kval u/premiering Rana J.F.F
21./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 3 Bodø J.F.F
18./5 kl 09:00 Nordlysstevnet Alta J.F.F
14./5 kl 18:00 Eibypokalen, 50 skudd Alta J.F.F
14./5 kl 17:00 Vårstevnet, 50 skudd Vadsø J.F.F
14./5 kl 14:00 trening 14 mai Kautokeino J.F.F
12./5 kl 10:00 Grunnlovstevnet 2013 Sør-Varanger J.F.F
12./5 kl 09:00 Sporten Havna V.P. Rana J.F.F
11./5 kl 12:00 Grunnlovstevnet 2013 Sør-Varanger J.F.F
11./5 kl 11:00 Rana Jakt & Villmark V.P, Nitedal.kval Rana J.F.F
9./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Alta J.F.F
8./5 kl 17:00 Kval u/premiering Rana J.F.F
7./5 kl 18:00 Bodø Cup runde 2 Bodø J.F.F
7./5 kl 18:00 Vårpokalen, 50 skudd Alta J.F.F
5./5 kl 12:00 Trening 5 mai Kautokeino J.F.F
2013 kl 18:00 Trening 2013 Vadsø J.F.F
2./5 kl 17:00 trening 2 mai kl. 18.00 Kautokeino J.F.F
1./5 kl 11:00 Test Trening Rana J.F.F
April
28./4 kl 10:00 Åpent Stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
27./4 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
27./4 kl 10:00 Åpent Stevne 100 skudd Sør-Varanger J.F.F
23./4 kl 17:00 Bodø Cup runde 1 Bodø J.F.F
20./4 kl 12:00 trening Kautokeino J.F.F
17./4 kl 18:00 Sporting, 50 skudd Alta J.F.F
2./4 kl 18:00 Bodø Industis vandrepremie Bodø J.F.F
1./4 kl 10:00 Påskestevnet Sør-Varanger J.F.F
Mars
30./3 kl 10:00 Påskeharen 2013 Neiden og Omegn J.F.F
2013 kl 21:00 Trening DTL Neiden og Omegn J.F.F
2013 kl 18:00 Trening DTL Sør-Varanger J.F.F
2013 kl 17:00 Trening 2013 Sør-Varanger J.F.F
16./3 kl 11:00 Vinterstevnet Bodø J.F.F
Januar
14./1 kl 07:00 Test Målselv J.F.F
2013 kl 17:00 TRENING 2013 Neiden og Omegn J.F.F
2012
Dato / tid Tittel Arrangør
Oktober
7./10 kl 09:00 Åpent stevne, 100 skudd LK kval Alta J.F.F
6./10 kl 09:00 Åpent stevne, 100 skudd LK kval Alta J.F.F
September
8./9 kl 10:00 Åpne Klubbmesterskap JT og NT (LK-kval) Neiden og Omegn J.F.F
6./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
August
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 skudd KJFF Kautokeino J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 50 skudd KSSK Kautokeino J.F.F
23./8 kl 16:00 Trening kl. 18.00 Kautokeino J.F.F
18./8 kl 09:00 Avslutning Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
17./8 kl 17:00 Byggmannpokalen, 50 skudd, Rafsbotn Alta J.F.F
14./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
12./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen 6/7 Vadsø J.F.F
11./8 kl 09:00 Finnmarkskarusellen 5/7 Vadsø J.F.F
5./8 kl 09:00 Fylkesmesterskap, jegertrap Alta J.F.F
4./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap leirduesti Alta J.F.F
Juli
21./7 kl 09:00 NEIDEN CLASSIC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 17:00 DM NT Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 17:00 KM NT Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 14:00 50 JT NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 14:00 Käppäälä cup NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
20./7 kl 07:00 Neidendua 300 Neiden og Omegn J.F.F
19./7 kl 14:00 50 JT NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
19./7 kl 14:00 Laksetrappen NC 2012 Neiden og Omegn J.F.F
4./7 kl 18:00 Audi/VW/Skoda pokalen Alta J.F.F
Juni
26./6 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
20./6 kl 17:00 Nitedal kval 5/5 Neiden og Omegn J.F.F
19./6 kl 18:00 50 skuddern Alta J.F.F
17./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
16./6 kl 09:00 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
14./6 kl 18:00 NittedalsKvalifisering Kautokeino J.F.F
13./6 kl 17:00 Nitedal kval 4/5 Neiden og Omegn J.F.F
10./6 kl 09:00 Finnmarkskarusell 2/7 Neiden og Omegn J.F.F
9./6 kl 09:00 Finnmarkskarusell 1/7 Neiden og Omegn J.F.F
6./6 kl 18:00 Eiby pokalen / Nitedal kval 50 skudd Alta J.F.F
6./6 kl 17:00 Nitedal kval 1/5 Neiden og Omegn J.F.F
Mai
29./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
26./5 kl 09:00 Nordlysstevnet 300 Alta J.F.F
23./5 kl 18:00 Vårpokalen/Nitedal kval. Alta J.F.F
23./5 kl 17:00 VKU OPEN Vadsø J.F.F
19./5 kl 10:00 Grunnlovstevnet 2012 Sør-Varanger J.F.F
2012 kl 17:00 Trening skeet Vadsø J.F.F
2012 kl 07:00 Trening trap 2012 Sør-Varanger J.F.F
2012 kl 07:00 Trening 2012 Vadsø J.F.F
April
9./4 kl 10:00 Påskestevnet 2012 Sør-Varanger J.F.F
Februar
2012 kl 07:00 Trening DTL 2012 Neiden og Omegn J.F.F
2012 kl 07:00 Trening JT/NT 2012 Neiden og Omegn J.F.F
Januar
2012 kl 20:00 Trening trap 2012 Alta J.F.F
2011
Dato / tid Tittel Arrangør
September
8./9 kl 02:02 Jegerstevne Vadsø J.F.F
7./9 kl 17:00 Klubbmesterskap JT Neiden og Omegn J.F.F
7./9 kl 02:02 Klubbmesterskap NT Neiden og Omegn J.F.F
3./9 kl 02:02 Klubbmesterskap JT Sør-Varanger J.F.F
August
27./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Sør-Varanger J.F.F
14./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
13./8 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Alta J.F.F
11./8 kl 02:02 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
11./8 kl 02:02 VW/Audi/Skoda pokalen, 50 skudd + finale Alta J.F.F
7./8 kl 02:02 FYLKESMESTERSKAP JT Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 02:02 Fylkesmesterskap Sør-Varanger J.F.F
Juli
24./7 kl 02:02 DM NT Finale Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 KM NT Finale Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 3 (11JT1730) Neiden og Omegn J.F.F
24./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 4 Neiden og Omegn J.F.F
23./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 1 (11JT1729) Neiden og Omegn J.F.F
23./7 kl 02:02 Neidendua 300 - Del 2 Neiden og Omegn J.F.F
22./7 kl 02:02 50 duer JT Neiden og Omegn J.F.F
22./7 kl 02:02 Käppäälä cup Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 50 duer JT Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 Laksetrappen Neiden og Omegn J.F.F
21./7 kl 02:02 LAKSETRAPPFINALE Neiden og Omegn J.F.F
Juni
30./6 kl 02:02 50 skuddern Alta J.F.F
30./6 kl 02:02 Nittedal kvalifisering 50 skudd Kautokeino J.F.F
29./6 kl 02:02 29.06-2011 Kautokeino J.F.F
28./6 kl 02:02 Klubbmesterskap sporting Sør-Varanger J.F.F
24. til 26./6 kl 02:02 NM Nordisk Trap - Finnmarkskyttere Neiden og Omegn J.F.F
21./6 kl 02:02 Åpent Stevne 25 skudd Vadsø J.F.F
19./6 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
18./6 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Kautokeino J.F.F
16./6 kl 17:00 Byggern Pokalen Vadsø J.F.F
16./6 kl 02:02 Eiby pokalen, 50 skudd Alta J.F.F
16./6 kl 02:02 Åpent 50-skudd, jegertrap Sør-Varanger J.F.F
14./6 kl 02:02 Klubbmesterskap LS 50 skudd Vadsø J.F.F
11./6 kl 02:02 teststevne i Båtsfjord Vadsø J.F.F
5./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 3) Alta J.F.F
5./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 4) Alta J.F.F
4./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 1) Alta J.F.F
4./6 kl 02:02 Nordlysstevnet (Del 2) Alta J.F.F
1./6 til 1./10 kl 02:02 Trening DTL 2011 Neiden og Omegn J.F.F
Mai
29./5 kl 02:02 50 skudds teststevne Alta J.F.F
26./5 kl 02:02 Åpent 50-skudd, jegertrap Sør-Varanger J.F.F
22./5 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
21./5 kl 02:02 Finnmarkskarusellen Vadsø J.F.F
19./5 kl 02:02 Vårpokalen 19052011 Alta J.F.F
12./5 kl 17:00 Vårstevne Vadsø J.F.F
9./5 til 5./9 kl 02:02 Trening Skeet 2011 Vadsø J.F.F
3./5 kl 07:00 Trening 2011 Vadsø J.F.F
April
25./4 kl 02:02 Påskestevne / LK-kval Sør-Varanger J.F.F
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)