www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skien J.F.F
 
Lk 100 skudd Høst - Skien J.F.F
4. til 5. august 2018

Oppdatert: 05.08.2018 kl 15:10

Resultater klassedelt

Jury: John Solbakken, Ole Petter Gulbrandsen, Morten Valhovd Andersen

Klasse A
Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F
25252325Sum: 98
Robert Helmo
Gaula S.S.K
22252525Sum: 97
Pål Høines
Skien J.F.F
24242325Sum: 96
John Takle Terjesen
Skien J.F.F
25222524Sum: 96
Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F
24242424Sum: 96
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
23252423Sum: 95
Per Johannes Mjærum
Ullensaker J.F.F
25222423Sum: 94
Knut Raymond Uglebakken
Alta J.F.F
23252323Sum: 94
Henning Øygarden
Kroken J.F.F
22252224Sum: 93
Leif Rune Lorang Jasper
Nedre Glomma S.S.K
23242124Sum: 92
Rune Aukland
Eidsberg J.F.F
25242221Sum: 92
John Solbakken
Biri J.F.F
24222222Sum: 90
Erik Ølmheim Gurholt
Skien J.F.F
21232122Sum: 87
Ole Kristian Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden
22221923Sum: 86
Kjell Gunnar Kristiansen
Sannidal Trap
22212022Sum: 85
Lars-Ove Fagerås
Grasåsen S.S.
22231921Sum: 85
Knut Ivar Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
Sum: 0

Klasse B
Geir Milsteinhaugen
Skien J.F.F
22222425Sum: 93
Stig Erling Talgø
Sarpsborg og Omegn J.F.F
21242323Sum: 91
Torbjørn Gautefald
Sannidal Trap
24192123Sum: 87
Knut Erik Bergum
Sannidal Trap
23212221Sum: 87
Stian Høines
(ingen klubb)
21212021Sum: 83
Sondre Bohlin
Skien J.F.F
17Sum: 17

Klasse C
Øyvind Johansen
Skien J.F.F
17222322Sum: 84
Aleksander Hoksrud
(ingen klubb)
21192222Sum: 84
Dan Martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F
19172121Sum: 78
Tom Morten Opheim
(ingen klubb)
16211721Sum: 75

Klasse J
Øystein Kongsli Jensvoll
(ingen klubb)
24242223Sum: 93

Klasse K1
Hanne Dalen
Kroken J.F.F
23242022Sum: 89
Heidi Cecilie Øverland
Kroken J.F.F
21222223Sum: 88
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen
Skien J.F.F
21222220Sum: 85
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
19182321Sum: 81
Annelin Hammerstad Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
Sum: 0

Klasse K2
Vicky Maria Solvang
Skien J.F.F
21171515Sum: 68

Klasse U
Jørgen Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden
22212324Sum: 90
Anders Opheim
(ingen klubb)
23222123Sum: 89
Martin Røsaker
Siljan S.S.
20192221Sum: 82
Nichlas Takle Maude-Terjesen
Skien J.F.F
13131516Sum: 57

Klasse V50
Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F
22242524Sum: 95
Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
24222124Sum: 91
Rune Lauritzen
Eidanger J.F.L
21252322Sum: 91
Harald Roheim
Skien J.F.F
24222122Sum: 89
Rolf Kristian Eilertsen
Tynset J.F.F
21221923Sum: 85

Klasse V60
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
21242324Sum: 92
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)