www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt!
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultatliste Begge Dager - Klassedelt
- Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 19.06.2022 kl 17:25

Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt

18. juni
19. juni
Sum
1.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9699195
2.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9599194
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
9697193
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
93100193
5.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
9696192
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
9696192
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
9696192
Geir Lyngvær

Rindal J.F.L
9399192
9.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9299191
10.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9397190
Even Smedstad

Skogen J.S.K
9793190
12.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
9396189
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
9495189
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
9396189
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9792189
16.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
9395188
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
9395188
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
9395188
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
9098188
20.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
9691187
Mortén Resell

Tynset J.F.F
9592187
22.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
9195186
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9294186
Severin Larsen

Stange J.F.F
9096186
Anders Frorud

Varteig J.F.F
9294186
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
9393186
27.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
9689185
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
9392185
Roger Granli

Stange J.F.F
9095185
30.
Henrik Fylling

Vang J.F.F
9094184
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
9193184
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
9094184
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
8995184
34.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
9489183
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
9291183
Johan Kvam

Levanger J.F.L
8796183
Jørgen Weel

Fredrikstad og Omegn J.F.F
9192183
Max Nensén

Sokna J.F.F
8796183
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
8895183
40.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
9290182
Espen Teppdalen Nordsveen

Løiten J.F.F
8993182
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
8993182
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8894182
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8795182
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
9290182
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
9092182
47.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
8992181
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
8596181
49.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
8991180
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8991180
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
9189180
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
8892180
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
8595180
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
8991180
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
8595180
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
9189180
57.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
9089179
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
8792179
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8396179
Øivind Holm

Holter J.F.F
8792179
61.
Kari-Matti Granholm

Høland J.F.F
8395178
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
8890178
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
8494178
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
8494178
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
8692178
66.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8988177
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
8691177
68.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
8788175
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
8689175
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
8788175
71.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8292174
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8193174
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8292174
74.
Jørgen Engen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
9083173
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
8489173
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
8786173
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
8489173
78.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8389172
Mats Bruvoll Wikdahl

Levanger J.F.L
8686172
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
8488172
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8785172
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
8290172
83.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
8883171
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8487171
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7695171
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
8586171
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
8091171
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
8388171
89.
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
8288170
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8090170
Per Østigård

Tynset J.F.F
8387170
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7991170
93.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
8584169
Erling Westgård

Nidaros J.S.K
8089169
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
8188169
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
7990169
97.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
8682168
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
8583168
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8088168
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
8088168
101.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
7790167
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
7988167
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
8384167
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7988167
105.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
8086166
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7987166
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
7591166
108.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
7788165
Lars Klev

Sokna J.F.F
8481165
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
7887165
111.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7985164
112.
Ole Magnus Stabæk

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8182163
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
8182163
114.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
8082162
115.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
8180161
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
8180161
Geir Lindem

Råde J.F.F
7883161
118.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
8278160
119.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
8277159
120.
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7286158
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
7484158
122.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
8473157
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
7483157
124.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
7878156
Jacob Borgen

Ås J.F.F
7680156
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
6987156
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
7482156
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
8076156
129.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
7283155
130.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
7084154
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
8272154
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
7282154
133.
Daniel Saltvik

Løiten J.F.F
6984153
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
7083153
135.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
7082152
Robert Syversen

Åmot J.F.F
6983152
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
7478152
138.
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
8269151
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7477151
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
6685151
141.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
7080150
142.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
7376149
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
6683149
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
7277149
Benny Nordnes

Holter J.F.F
6485149
146.
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
7573148
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
7771148
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7474148
149.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
7473147
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
6879147
151.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
7670146
152.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7273145
153.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
7569144
154.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
7073143
155.
Magne Lilleng

Råde J.F.F
6473137
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F
7166137
Tea Sjølsda

Høland J.F.F
6869137
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
7067137
159.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
6967136
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
6769136
161.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7065135
162.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
7163134
163.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
6566131
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6269131
165.
William Herskedal

Ås J.F.F
6466130
166.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
5867125
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
5768125
168.
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
6361124
169.
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
6057117
170.
Oliver Magnus Walmsnæss

Evenstad J.F.F
5660116
171.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
5262114
172.
August Wikborg

(ingen klubb)
5252104
173.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
4261103
174.
Arild Tangen

Bjørkelangen J.F.F
4555100
175.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
9696
176.
Tore Andreas Gundersen

(ingen klubb)
484795
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
365995
178.
Arne Daniel Ose Helgesen

Moss og Omegn J.F.F
9494
179.
Lars Bergseng

Vang J.F.F
9191
180.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
9090
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9090
182.
Kristoffer Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8989
183.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
394988
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
8888
185.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
8787
186.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8686
187.
Magnus Rydning

Bærum J.F.F
8585
188.
Halvor Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8484
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
8484
190.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
8383
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
8383
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
8383
Tallak Dieset

Åmot J.F.F
8383
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
8383
195.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
8282
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
8282
197.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8181
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
8181
199.
Heinz Koschnitzke

Vang J.F.F
8080
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8080
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
8080
202.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
7979
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
7979
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
7979
205.
Philip Lauritzen

Sollihøgda J.F.F
7878
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
7878
207.
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
7777
208.
Rune Olsen

Gjøvik og Vardal J.F.
7676
209.
Kenneth Østby

Toten J.F.F Alm. Lodd 4
7474
Morten Ninive Solli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7474
211.
Håvard Søgård

Brandval J.F.F
7373
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
7373
213.
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
7070
214.
Vebjørn Hegdal

Sollihøgda J.F.F
6767
Mathias Buraas

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6767
216.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
6565
217.
Morten Andersen

Koppang J.S.K
6363
218.
Odd Arne Simensen

(ingen klubb)
6262
219.
Johnny Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
6161
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
6161
221.
Johnny Engen

Sørskogbygda J.S.K
6060
222.
Bente Svebak

Holter J.F.F
263258
223.
Trond Cato Olufsen

Rælingen J.F.F
5353
224.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
5151
225.
Christer Østgaard

Nordre Elverum J.F.G.F
4949
226.
Ansten Svensen

(ingen klubb)
4747
227.
Håkon Helleland

(ingen klubb)
241842
228.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
Espen Nordseth

Nordre Elverum J.F.G.F
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)