www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt!
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultatliste Begge Dager - Klassedelt
- Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 18.06.2022 kl 19:25

Resultater klassedelt!

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
1091010910910101097
2.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
1010910101099101097
3.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
91071010101010101096
4.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
8109910101010101096
5.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
910910910910101096
6.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
1010101089109101096
7.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
1081010910101010996
8.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
109910810109101095
9.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
810101091010109995
10.
Arne Daniel Ose Helgesen

Moss og Omegn J.F.F
99101010891091094
11.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
101091091071010994
12.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
10101010991098994
13.
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
881089101010101093
14.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
98910981010101093
15.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
8101010871010101093
16.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9101098109991093
17.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
9981010991010993
18.
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
999910991010993
19.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
910910999910993
20.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
88810910101010992
21.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9710910991010992
22.
Anders Frorud

Varteig J.F.F
10971010991010892
23.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
81010981010109892
24.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
69101089910101091
25.
Lars Bergseng

Vang J.F.F
851010910109101091
26.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
9910799101010891
27.
Roger Granli

Stange J.F.F
10710910108791090
28.
Severin Larsen

Stange J.F.F
810108610101081090
29.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
10710107101089990
30.
Henrik Fylling

Vang J.F.F
991097910910890
31.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
6891089109101089
32.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
10681089108101089
33.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
6910108981091089
34.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
109810888109888
35.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
981098108109788
36.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
989991081010688
37.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
97989910791087
38.
Johan Kvam

Levanger J.F.L
999109841010987
39.
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
788999989985
40.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
98879810108784
41.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
10979881089684
42.
Kari-Matti Granholm

Høland J.F.F
791096610910783
43.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
6898989109783
44.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
8699887108477

Klasse B
1.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
991010910910101096
2.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
109101099910101096
3.
Geir Lyngvær

Rindal J.F.L
91010991071091093
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
91010991071091093
5.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
9710109109910992
6.
Jørgen Weel

Fredrikstad og Omegn J.F.F
87810109101010991
7.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
810991099109891
8.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
98101086910101090
9.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
9810799101081090
10.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
999981010109790
11.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
1098108910109790
12.
Espen Teppdalen Nordsveen

Løiten J.F.F
10810910985101089
13.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
889108108991089
14.
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
989910710810989
15.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
109898610991088
16.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
5891097910101087
17.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
109108688910987
18.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
108899108610987
19.
Max Nensén

Sokna J.F.F
9789991098987
20.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
9681081091010787
21.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
89999581010986
22.
Mats Bruvoll Wikdahl

Levanger J.F.L
108910778108986
23.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
88109891099686
24.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
98910881099686
25.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
99871081078985
26.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
5101087910108885
27.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
108109810789685
28.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
78106999971084
29.
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
869105109109884
30.
Lars Klev

Sokna J.F.F
868910881010784
31.
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
78799910108784
32.
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
76106910101010684
33.
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
69109581098983
34.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
659108810910883
35.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
7591096101010783
36.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
841068910981082
37.
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
109105669981082
38.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
74999910810782
39.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
10778791099682
40.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
97109871097682
41.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
97885106991081
42.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
771056891010981
43.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
96891051087981
44.
Ole Magnus Stabæk

Sarpsborg og Omegn J.F.F
58987710910881
45.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
85106898109881
46.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
76987810108881
47.
Erling Westgård

Nidaros J.S.K
3610999997980
48.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
7681098978880
49.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
879869989780
50.
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
10797810698680
51.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
68810899107580
52.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7985610989879
53.
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
9399897810779
54.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
1098965889779
55.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
8579989810679
56.
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
776108910106679
57.
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
691010598107579
58.
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
8641097899878
59.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
79867109105778
60.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
8769510989677
61.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
927978999776
62.
Jacob Borgen

Ås J.F.F
96109781085476
63.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
877788889575
64.
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
889856787874
65.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
699748988674
66.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
879858889474
67.
Håvard Søgård

Brandval J.F.F
5710659988673
68.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
44996101096673
69.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
5797886107572
70.
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
5988781076472
71.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
787757885870
72.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
7591095439869
73.
William Herskedal

Ås J.F.F
379578876464
74.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F

Klasse C
1.
Jørgen Engen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
99981089910990
2.
Øivind Holm

Holter J.F.F
889995109101087
3.
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
769991081010987
4.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
108898101069886
5.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6108108981010786
6.
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
78987910109885
7.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
571068101099983
8.
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
989988959882
9.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
968106810810782
10.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
9710978889782
11.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
88810851079881
12.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
67109689108679
13.
Geir Lindem

Råde J.F.F
10738871088978
14.
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
5810779989678
15.
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
699948778774
16.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
7510857998573
17.
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F
3887486108971
18.
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
6885731095970
19.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
567948878870
20.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
47107571093870
21.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
6810658758770
22.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
7810774578669
23.
Daniel Saltvik

Løiten J.F.F
36810751077669
24.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
1029677888469
25.
Mathias Buraas

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
569557799567
26.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
4591078675566
27.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
9577761062665
28.
Benny Nordnes

Holter J.F.F
2710547888564
29.
Magne Lilleng

Råde J.F.F
7589210676464
30.
Morten Andersen

Koppang J.S.K
357758885763
31.
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
5786671072563
32.
Odd Arne Simensen

(ingen klubb)
4867468106362
33.
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
798634875461
34.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
565446897458
35.
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
6510575336757
36.
Trond Cato Olufsen

Rælingen J.F.F
5574351093253
37.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
465645694352
38.
Christer Østgaard

Nordre Elverum J.F.G.F
637405993349
39.
Tore Andreas Gundersen

(ingen klubb)
448616167548
40.
Ansten Svensen

(ingen klubb)
343545764647
41.
Håkon Helleland

(ingen klubb)
313311442224
42.
Espen Nordseth

Nordre Elverum J.F.G.F

Klasse D1
1.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
98101091089101093
2.
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
871099791010887
3.
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
88788108810580
4.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
788968599776
5.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
7988410948774
6.
Oliver Magnus Walmsnæss

Evenstad J.F.F
857484428656
7.
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
424233644436

Klasse D2
1.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
899979799884
2.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
9588799910882
3.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
6489898910980
4.
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8876888810980
5.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
4679571098974
6.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
4888686108672
7.
Tea Sjølsda

Høland J.F.F
5910835947868
8.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
7387767105565
9.
August Wikborg

(ingen klubb)
687664146452
10.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
565535751951

Klasse E1
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
10891010109791092
2.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
9710108101099991
3.
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
971079991091089
4.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
89109791099989
5.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
89910999610988
6.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
107791010599985
7.
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
779871010710984
8.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
77107999108783
9.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
98910510678779
10.
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
789685788975
11.
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
8108977585875
12.
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
84108910469674
13.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
8768656107770
14.
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
9469897105370
15.
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
569967847566
16.
Johnny Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
484956867461
17.
Johnny Engen

Sørskogbygda J.S.K
458647785660

Klasse E2
1.
Per Østigård

Tynset J.F.F
761098109710783
2.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
6109107571010781
3.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7510668958872
4.
Arild Tangen

Bjørkelangen J.F.F
544525864245

Klasse F
1.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
78108104697877
2.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
778795598772
3.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
766796788771
4.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
9105837948568
5.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
5471048887667
6.
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
4777410946462
7.
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
655857867360
8.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
324812572842
9.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
526156541439
10.
Bente Svebak

Holter J.F.F
236202141526
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)