www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt!
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultatliste Begge Dager - Klassedelt
- Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 19.06.2022 kl 17:25

Resultatliste Begge Dager - Klassedelt


Klasse A
18. juni
19. juni
Sum
1.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9699195
2.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9599194
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
9697193
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
93100193
5.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
9696192
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
9696192
7.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9299191
8.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9397190
Even Smedstad

Skogen J.S.K
9793190
10.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
9495189
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
9396189
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9792189
13.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
9395188
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
9395188
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
9395188
16.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
9592187
17.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
9195186
Severin Larsen

Stange J.F.F
9096186
Anders Frorud

Varteig J.F.F
9294186
20.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
9689185
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
9392185
Roger Granli

Stange J.F.F
9095185
23.
Henrik Fylling

Vang J.F.F
9094184
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
9094184
25.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
9489183
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
9291183
Johan Kvam

Levanger J.F.L
8796183
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
8895183
29.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8894182
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8795182
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
9290182
32.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
8992181
33.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
8991180
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
9189180
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
8892180
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
8595180
37.
Kari-Matti Granholm

Høland J.F.F
8395178
38.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8988177
39.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
8489173
40.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8389172
41.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8487171
42.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
7788165
43.
Arne Daniel Ose Helgesen

Moss og Omegn J.F.F
9494
44.
Lars Bergseng

Vang J.F.F
9191

Klasse B
18. juni
19. juni
Sum
1.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
9696192
Geir Lyngvær

Rindal J.F.L
9399192
3.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
9098188
4.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
9691187
5.
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
9393186
6.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
9193184
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
8995184
8.
Jørgen Weel

Fredrikstad og Omegn J.F.F
9192183
Max Nensén

Sokna J.F.F
8796183
10.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
9290182
Espen Teppdalen Nordsveen

Løiten J.F.F
8993182
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
8993182
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
9092182
14.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
8595180
15.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
9089179
16.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
8494178
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
8494178
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
8692178
19.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
8691177
20.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
8788175
21.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8292174
22.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
8786173
23.
Mats Bruvoll Wikdahl

Levanger J.F.L
8686172
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
8488172
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8785172
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
8290172
27.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
8883171
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7695171
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
8586171
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
8091171
31.
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
8288170
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7991170
33.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
8584169
Erling Westgård

Nidaros J.S.K
8089169
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
8188169
36.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
8682168
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8088168
38.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
7790167
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
7988167
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
8384167
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7988167
42.
Lars Klev

Sokna J.F.F
8481165
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
7887165
44.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7985164
45.
Ole Magnus Stabæk

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8182163
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
8182163
47.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
8082162
48.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
8180161
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
8180161
50.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
8277159
51.
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7286158
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
7484158
53.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
7878156
Jacob Borgen

Ås J.F.F
7680156
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
8076156
56.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
6983152
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
7478152
58.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
7080150
59.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
7277149
60.
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7474148
61.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
7569144
62.
William Herskedal

Ås J.F.F
6466130
63.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
9696
64.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
9090
65.
Kristoffer Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8989
66.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
8888
67.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
8787
68.
Magnus Rydning

Bærum J.F.F
8585
69.
Halvor Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8484
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
8484
71.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
8383
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
8383
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
8383
74.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
8282
75.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8181
76.
Heinz Koschnitzke

Vang J.F.F
8080
77.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
7979
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
7979
79.
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
7777
80.
Håvard Søgård

Brandval J.F.F
7373
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
7373
82.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F

Klasse C
18. juni
19. juni
Sum
1.
Øivind Holm

Holter J.F.F
8792179
2.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
8689175
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
8788175
4.
Jørgen Engen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
9083173
5.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
8388171
6.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
7990169
7.
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
8583168
8.
Geir Lindem

Råde J.F.F
7883161
9.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
8278160
10.
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
7483157
11.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
6987156
12.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
7084154
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
8272154
14.
Daniel Saltvik

Løiten J.F.F
6984153
15.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
7082152
16.
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
8269151
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
6685151
18.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
7376149
Benny Nordnes

Holter J.F.F
6485149
20.
Magne Lilleng

Råde J.F.F
6473137
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F
7166137
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
7067137
23.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
6967136
24.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7065135
25.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
5867125
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
5768125
27.
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
6361124
28.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
5262114
29.
Tore Andreas Gundersen

(ingen klubb)
484795
30.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8686
31.
Tallak Dieset

Åmot J.F.F
8383
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
8383
33.
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
8282
34.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
8181
35.
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8080
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
8080
37.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
7979
38.
Philip Lauritzen

Sollihøgda J.F.F
7878
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
7878
40.
Kenneth Østby

Toten J.F.F Alm. Lodd 4
7474
Morten Ninive Solli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7474
42.
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
7070
43.
Vebjørn Hegdal

Sollihøgda J.F.F
6767
Mathias Buraas

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6767
45.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
6565
46.
Morten Andersen

Koppang J.S.K
6363
47.
Odd Arne Simensen

(ingen klubb)
6262
48.
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
6161
49.
Trond Cato Olufsen

Rælingen J.F.F
5353
50.
Christer Østgaard

Nordre Elverum J.F.G.F
4949
51.
Ansten Svensen

(ingen klubb)
4747
52.
Håkon Helleland

(ingen klubb)
241842
53.
Espen Nordseth

Nordre Elverum J.F.G.F

Klasse D1
18. juni
19. juni
Sum
1.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
9396189
2.
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
8792179
3.
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
8088168
4.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
7473147
5.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
7670146
6.
Oliver Magnus Walmsnæss

Evenstad J.F.F
5660116
7.
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
365995

Klasse D2
18. juni
19. juni
Sum
1.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8292174
2.
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8090170
3.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
8086166
4.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
8473157
5.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
7482156
6.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
7283155
7.
Tea Sjølsda

Høland J.F.F
6869137
8.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
6566131
9.
August Wikborg

(ingen klubb)
5252104
10.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
5151

Klasse E1
18. juni
19. juni
Sum
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9294186
2.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
8596181
3.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8991180
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
8991180
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
9189180
6.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8396179
7.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
8890178
8.
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
8489173
9.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7987166
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
7591166
11.
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
7083153
12.
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7477151
13.
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
6683149
14.
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
7573148
15.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
7073143
16.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9090
17.
Rune Olsen

Gjøvik og Vardal J.F.
7676
18.
Johnny Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
6161
19.
Johnny Engen

Sørskogbygda J.S.K
6060

Klasse E2
18. juni
19. juni
Sum
1.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8193174
2.
Per Østigård

Tynset J.F.F
8387170
3.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7273145
4.
Arild Tangen

Bjørkelangen J.F.F
4555100

Klasse F
18. juni
19. juni
Sum
1.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
7282154
2.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
7771148
3.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
6879147
4.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
6769136
5.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
7163134
6.
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6269131
7.
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
6057117
8.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
4261103
9.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
394988
10.
Bente Svebak

Holter J.F.F
263258
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)