www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt!
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultatliste Begge Dager - Klassedelt
- Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 08.08.2022 kl 13:10

Beretta Cup 2022 Sammenlagt

Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9789100979899951009897592
2.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
98100999988969792589
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
100969898999794959694588
4.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
97100999696989692586
5.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
95100959491929710098585
6.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
9889999391979898583
7.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
9896100989496582
8.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9594959998929399580
9.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
95949996969595968993577
10.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
969497969594969495575
11.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
97959290969696929490574
12.
Nicolai Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
929695979396569
13.
Terje Fuglestveit

Sannidal J.F.F
959594929597568
14.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
959298949094563
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
969496959290563
16.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9591100929389560
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
98749485928880909591560
Even Smedstad

Skogen J.S.K
92941009390878491560
19.
Severin Larsen

Stange J.F.F
94878691939690958588559
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
93939293929593559
21.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
90889793909587879191557
22.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
94989089948986898491556
23.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
959195968791555
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
9490908991959587555
25.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
89889286889589909987554
26.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8895939585869289552
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
94948988919489898990552
28.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
939298928393551
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
9085909196968588551
30.
Roger Granli

Stange J.F.F
92928989939583898584550
31.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
9090919293879093549
32.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
85848991938979100547
33.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
91869188978974908688546
34.
Roar Hedels

Sollihøgda J.F.F
1008883978889545
35.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
879195909586544
36.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
809184939887858785541
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
81879289929177829084541
38.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
87799679799577859086539
Max Nensén

Sokna J.F.F
86879283909680878787539
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
9190959173908282539
41.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
928094959086537
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
918888868592808989537
43.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
898993889186536
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
74789488908878869079536
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8588839089928592536
46.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
918186969089533
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
83759086939284848088533
48.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8784868988889090532
49.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
94858586868990530
50.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
918486919183848672529
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
83918887948386529
52.
Magnus Wåsjø

Sannidal J.F.F
889090888983528
53.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
93908180929178807780527
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
958782849287527
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
939182888588527
56.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
82818480949381868484525
57.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
80877877898980828592524
58.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
84868878888487858286520
Øivind Holm

Holter J.F.F
8088909282817787520
60.
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
75878677888382887887519
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8579878782818989519
62.
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
828788808793517
63.
Joachim Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
8887857885848584514
64.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
84838480838692847576513
65.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
82808881968283512
66.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
87868185838874827279511
Geir Lindem

Råde J.F.F
868183898587511
68.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7883948979808480510
69.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
80928583828770737677509
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
79798584848871888077509
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
8581808790738678509
72.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
838182909082508
73.
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
8382818771838290507
74.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
8182858385907875506
75.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
74838384758362848185502
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
807886849084502
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7380828869858978502
78.
Lars Klev

Sokna J.F.F
848187817890501
79.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
7170959069798184500
80.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
8578777387897482498
81.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
78868583738463796960495
82.
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
7277909281737280493
Roy Wagner

Andebu J.F.F
8576758576788782493
Rolf Andresen

Asker J.F.F
869275808278493
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
717184838482708278493
86.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
798382857786492
87.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
797084868870717972488
88.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
8384809070707773487
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
6673868281788476487
90.
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
75817586848476486
91.
Jane Ludvigsen

Ski J.F.F
8182897175807774484
92.
Bjørn Johansen

Brunlanes J.F.F
887772837884482
93.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
767877847888481
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
748388688187481
Jan Thore Nalum

Brunlanes J.F.F
9899929795481
96.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
73778485728773479
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
768678698377727968479
Kristoffer Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
73838974877371479
99.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
779175768077476
100.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
79786976868274475
101.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
77767570778264857774474
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
788175688389474
103.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
9396969295472
104.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
6871847183828071471
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
8368778373777774471
106.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
898575737571468
107.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
857584807964467
108.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
9493948694461
109.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
83816770807157646869454
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
717775817476454
111.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
6480726771808268453
112.
William Herskedal

Ås J.F.F
7672758267667669450
113.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
817873806470446
114.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
667184936170445
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
636979709074445
116.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
6363758261727969440
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
6870717957718165440
118.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
9489937388437
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
8187948689437
120.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
9387868485435
121.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8889859273427
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
40656753777359657471427
123.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8286848983424
124.
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
8290828778419
125.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
52677366706968636967416
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6562777762647161416
127.
Tea Sjølstad

Høland J.F.F
5963716967765867413
128.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
8473948079410
129.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
6982917775394
130.
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
999696100391
131.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
6865556250706362390
132.
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7077748674381
133.
Tom Arild Pettersen

Sollihøgda J.F.F
7772678480380
134.
Henrik Fylling

Vang J.F.F
93949395375
135.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
89969791373
136.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
95939292372
137.
Tarjei Lia

Kroken J.F.F
97928693368
138.
Espen Teppdalen Nordsveen

Løiten J.F.F
93899293367
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6263656950565226367
140.
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
90869693365
141.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
93938494364
142.
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
54635749617155361
143.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
8276766362359
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
85938992359
145.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
87958096358
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
84889393358
147.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
78969588357
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
88969281357
149.
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
88958983355
150.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
88888888352
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
88869088352
152.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
69535351456150625235350
Per Østigård

Tynset J.F.F
87908687350
154.
Martin Palmgren

Eidanger J.F.L
94848487349
155.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
84878790348
156.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
6167728066346
157.
Kari-Matti Granholm

Høland J.F.F
84808695345
158.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
89918282344
159.
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
84878981341
Cecilie Renate Dahle Næss

Nes J.F.F
74819591341
161.
Bjarte Olav Grimen

Brunlanes J.F.F
89878183340
162.
Jørgen Weel

Fredrikstad og Omegn J.F.F
94927280338
163.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
80849083337
164.
Martin Horrigmo

Skien J.F.F
83828090335
165.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
92897083334
166.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
88867485333
167.
Eilev Aakre

Kroken J.F.F
85817690332
168.
Morten Åsheim

Gjerstad J.F.F
86877979331
169.
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
85887483330
170.
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
505466614256329
171.
Petter Clausen

Sollihøgda J.F.F
86887280326
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
88848074326
173.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
80887778323
174.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
79808577321
175.
Ole Magnus Stabæk

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84828271319
Jacob Borgen

Ås J.F.F
79808080319
177.
Bjørn Nicolaysen

Kroken J.F.F
78847977318
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
72759180318
179.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
81768773317
180.
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
70817983313
181.
Tormod Wahl-Westreng

Sollihøgda J.F.F
81807077308
182.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
70897374306
183.
Sander Hansen

Høland J.F.F
61798674300
184.
Valeria Lindvåg

Brunlanes J.F.F
74846868294
185.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
70648474292
186.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
989795290
187.
Simen Johansen

Andebu J.F.F
78836365289
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
939997289
Mads Lillehol

Høland J.F.F
78737365289
190.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
979989285
191.
Tommy Andersen

Eidanger J.F.L
999490283
192.
Lars Bergseng

Vang J.F.F
939594282
193.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
929190273
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
72736068273
Silje Haugen

Ådal J.F.F
2840373242495649273
196.
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
73676765272
197.
Tore Håkonsrud

Nes J.F.F
908892270
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
918990270
199.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
68667361268
Henning Solem

Stokke J.F.L
949084268
201.
Magne Lilleng

Råde J.F.F
67735868266
202.
Hallvar Næss

Andebu J.F.F
909283265
203.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
898291262
204.
Rune Waller

Bærum J.F.F
4753554858261
205.
Kim Kleppang Rosengren

Eidanger J.F.L
888685259
206.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
838391257
207.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
878484255
Mats Moe

Høland J.F.F
61676364255
209.
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
64546569252
210.
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
808283245
211.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
728785244
212.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
68547546243
213.
Hannah-Anette Flekstad

Sokna J.F.F
63665657242
214.
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
867580241
215.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
858768240
216.
Benny Nordnes

Holter J.F.F
678587239
217.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
857873236
218.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
778077234
219.
Kenneth Løvmyr

Skjeberg og Omegn J.F.F
768176233
220.
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
816982232
221.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
778370230
222.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
798466229
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
62536054229
Kjetil Engebretsen

Hemnes J.F.F
846877229
225.
Arild Tangen

Bjørkelangen J.F.F
68574855228
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
748569228
227.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
697382224
Rune Olsen

Gjøvik og Vardal J.F.
727676224
Eivind Hogner

Kroken J.F.F
52615061224
230.
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
787372223
231.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
707874222
232.
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
746680220
233.
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
676983219
234.
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
776471212
235.
Morten Ninive Solli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
696574208
236.
Kenneth Østby

Toten J.F.F Alm. Lodd 4
676674207
237.
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
3839594028204
238.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
9996195
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
9996195
Geir Lyngvær

Rindal J.F.L
9699195
241.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
656069194
242.
Knut Nordli

Furnes J.F.F
9796193
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9697193
244.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
9991190
245.
Anders Frorud

Råde J.F.F
9594189
Magnus Stenbrenden

Jordet J.F.F
9297189
247.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
9989188
248.
Ørjan Eriksen

Ås J.F.F
9097187
249.
Johan Kvam

Levanger J.F.L
9096186
Simen Torgersen

Tvedestrand J.F.F
9591186
Roar Bakkane

Brunlanes J.F.F
9492186
252.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
9590185
253.
Hans Christian Jordan

Sokna J.F.F
8995184
254.
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
9291183
Petter Martinsen

Stange J.F.F
9489183
256.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
9290182
257.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
9190181
258.
Vidar Myrvold

Løiten J.F.F
9090180
259.
Hans Kåre Røysland

Hedrum J.F.L
9188179
John Arne Torp

Skogen J.S.K
8693179
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
9386179
262.
Magnus Aleksander Bakkane

Brunlanes J.F.F
8791178
263.
Vegard Myrvold

Løiten J.F.F
8988177
264.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
9086176
Jørgen Engen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
9383176
Mattias Lindstad

Løiten J.F.F
8789176
267.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
8788175
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
9085175
Mats Bruvoll Wikdahl

Levanger J.F.L
8986175
270.
Hans Petter Kirkerød

Rakkestad og Degernes J.F.F
8391174
271.
Erling Westgård

Nidaros J.S.K
8389172
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
8290172
273.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
8586171
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
8289171
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
8982171
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
8982171
Merethe K Hansen

Buskeruds J.F.F
43494732171
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
8784171
279.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8585170
Snorre Ekeheien Laakso

Hemnes J.F.F
8585170
281.
Alexander Palmgren

Eidanger J.F.L
8188169
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
7891169
283.
Jon Thommesen

Skien J.F.F
8682168
284.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
8878166
Ivan Bunes

Lillestrøm og Strømmen J.F.F
9076166
Roar Tyholdt

Levanger J.F.L
8779166
287.
Stig Olav Morgenlien

Hemnes J.F.F
7788165
Vidar Crosby

Moss og Omegn J.F.F
7491165
289.
Gunnar Gusland

Brunlanes J.F.F
8381164
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
8084164
291.
Stein Nikolaysen

Løiten J.F.F
8281163
292.
Rune Hagen

Skien J.F.F
7191162
Renate Manvik

Brunlanes J.F.F
8082162
294.
Stine Dørsdal Gjøslien

Asker J.F.F
8279161
Åsmund Rakstad

Bjørkelangen J.F.F
7982161
296.
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
8179160
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
7684160
Vegard Anvik

Brunlanes J.F.F
7585160
Børre Svindal Larsen

Eidanger J.F.L
8674160
300.
Nils Anders Østberg

Løiten J.F.F
8178159
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
7782159
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
8079159
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
8376159
Tor Ari Känninen

Buskeruds J.F.F
7683159
305.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8276158
306.
Even Ødegård Auråen

Sannidal J.F.F
8077157
Aleksander Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7384157
Edvin Fjølstad

Levanger J.F.L
7384157
309.
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
7878156
Daniel Saltvik

Løiten J.F.F
7284156
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
7383156
Joakim Hellermyr

Levangsheia J.F.F
8175156
Knut Årnes

Blaker J.F.F
8076156
314.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
7580155
Robert Syversen

Åmot J.F.F
7283155
Kristian Fjølstad

Levanger J.F.L
8273155
317.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
6985154
Jo Åsmund Sandåker

Gjerstad J.F.F
8173154
Elisabeth Hokåsmoen

Skogen J.S.K
7480154
Anders Vedøy

Karmøy J.F.N.F
7282154
Arild Belstad

Løiten J.F.F
7975154
322.
Kenneth Arvesen

Løiten J.F.F
8172153
323.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
7577152
Kristian Wold Nesse

Sotra og Øygarden J.F.F
7478152
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
7478152
Per Kristian Bakkane

Brunlanes J.F.F
7379152
327.
Arnold Klokseth

Åsane J.F.F
7873151
328.
Johan Palmgren

Sverige
7971150
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
6882150
Kristoffer Knasbø

Sotra og Øygarden J.F.F
7080150
Claes Palmgren

Sverige
6981150
332.
Gard Solberg

Kroken J.F.F
7475149
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
7871149
334.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
7177148
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
7078148
336.
Stian Thorsrud

Sokna J.F.F
6879147
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
7275147
338.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
7373146
Åge-Walter Hansen

Råde J.F.F
7373146
340.
Stuie Klijnstra

(ingen klubb)
7075145
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F
8263145
Øystein Grindstad

Jevnaker J.F.F
7273145
343.
Joakim Hagen

(ingen klubb)
7965144
August Wikborg

(ingen klubb)
375552144
Emil Filberg

Bjørkelangen J.F.F
7074144
346.
Odd Erik Westreng

Bjørkelangen J.F.F
7370143
347.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
6775142
Eivind Flekstad

Sokna J.F.F
7369142
Oliver Bohlin Nilsen

Bjørkelangen J.F.F
7765142
Alexander Ekren

(ingen klubb)
7666142
Hans J. Torkildsrud Hvidsten

Onsøy J.F.F
7369142
352.
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F
7466140
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7961140
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
7268140
Jan Fredrik Gjerde

Sotra og Øygarden J.F.F
6773140
356.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
7166137
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
7463137
Mathias Buraas

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6770137
359.
Knut Engebretsen

Blaker J.F.F
6075135
Morten Berglie

Høland J.F.F
7164135
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
6471135
362.
Eivind Eriksen

Rakkestad og Degernes J.F.F
6866134
363.
Wiliam Palmgren

Sverige
6073133
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
6865133
Siri Marlen Hemstad

Råde J.F.F
5974133
366.
Jan Erik Bredesen

Råde J.F.F
6963132
Slawomir Sternal

Bjørkelangen J.F.F
7656132
Fredrik Bråthen Fossvold

Bjørkelangen J.F.F
6171132
369.
Andre Lund

Trysil J.F.F
6665131
370.
Thomas Jakobsen

Sotra og Øygarden J.F.F
6561126
371.
Michelle Egelund

Bjørkelangen J.F.F
6361124
372.
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
6360123
Ingar Jogerud

Bjørkelangen J.F.F
6657123
374.
Vibeke Kristiansen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
413941121
Malene Sigvartsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
6457121
376.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
5763120
377.
Oliver Magnus Walmsnæss

Evenstad J.F.F
5960119
378.
Piotr Batko

Sollihøgda J.F.F
6157118
379.
Hans Johnny Gjøslien

Asker J.F.F
5859117
Alexander Kristiansen

Ådal J.F.F
4869117
381.
Anders Strömvall

Vestre Toten J.F.F
6254116
382.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
5361114
383.
Marte Sjølstad

Høland J.F.F
5261113
Knut Liheim

Løiten J.F.F
5360113
Espen Furuseth

Moss og Omegn J.F.F
5756113
386.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
5754111
387.
Elin Hagren

Sotra og Øygarden J.F.F
4169110
388.
Gunnar Pedersen

Kongsvinger J.F.F
5454108
389.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
5749106
390.
Oda Mesna

Bjørkelangen J.F.F
5152103
Roger Hansen

Buskeruds J.F.F
4756103
392.
Tore Andreas Gundersen

(ingen klubb)
514798
393.
Arne Daniel Ose Helgesen

Moss og Omegn J.F.F
9797
394.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
9696
Anders Nygård

Bjørkelangen J.F.F
524496
396.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9595
397.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9494
398.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
9393
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9393
400.
Geir Otto Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
9292
401.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
9191
402.
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
9090
Jon Salve Håkedal

Stokke J.F.L
9090
Anders Johansson

Bærum J.F.F
9090
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
9090
406.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
8888
Bjørn Eivind Floor

Løiten J.F.F
8888
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
8888
409.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
8787
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8787
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
8787
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal J.F.F
8787
413.
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
8686
Ronny Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
8686
Nils Kristian Orthe

Solemskogen J.F.F
8686
Ole Ivar Iversen

Ringerike J.F.F
8686
417.
Magnus Rydning

Bærum J.F.F
8585
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
8585
419.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
8484
Kristian Thomassen

Vennesla J.S.P.F.F
8484
Halvor Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8484
422.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
8383
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
8383
Knut Johansson

Bærum J.F.F
8383
Tallak Dieset

Åmot J.F.F
8383
426.
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
8282
Ola Berntsen

Vang J.F.F
8282
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
8282
Håvar Olsen

Gjøvik J.F.F
8282
Magnus Wickstrøm Solberg

Lørenskog S.S.
8282
Christoffer Torp

Fenstad J.F.F
8282
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
8282
433.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
8181
Stian Røed

Gjerstad J.F.F
8181
435.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
8080
Heinz Koschnitzke

Vang J.F.F
8080
Trond Sørensen

Ski J.F.F
8080
Markus Løes Sørby

Fenstad J.F.F
8080
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
8080
440.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
7979
Trond Fjeldstrøm Sundby

Sollihøgda J.F.F
7979
Martin Røsaker

Skien J.F.F
7979
Tarald Huse

Ås J.F.F
7979
444.
Roger Nygaard

Vang J.F.F
7878
Philip Lauritzen

Sollihøgda J.F.F
7878
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
7878
447.
Bjørn Erik Jensen

Asker J.F.F
7777
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
7777
Per Østby

Eidsberg J.F.F
7777
450.
Håvard Søgård

Brandval J.F.F
7676
Åge Jensen

Brunlanes J.F.F
7676
Bjørnar Lillesund

Andebu J.F.F
7676
453.
Per Johnny Paulsen

Jevnaker J.F.F
7474
Øystein Ahlstrøm

Ås J.F.F
7474
Bjørn Joakimsen

Vang J.F.F
7474
456.
Marius Hovden

Lillehammer J.F.F
7373
457.
Anders Presterud

Aurskog J.F.F
7272
458.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
7171
459.
Pål Høines

Skien J.F.F
7070
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
7070
461.
Tim Erik Johnsen

Råde J.F.F
6969
John Kåre Bakken Tangen

Åmot J.F.F
6969
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
6969
Sunniva Lillesund

Sør-Varanger J.F.F
6969
Espen Knutsen

Tvedestrand J.F.F
6969
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
6969
467.
Even Urdal

Vennesla J.S.P.F.F
6868
Eirik Løes Sørby

Eidsberg J.F.F
6868
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
6868
Steinar Lillesund

Andebu J.F.F
6868
Joakim Svenskerud

Sokna J.F.F
6868
Johan Kristian Engen

Trøgstad J.F.F
6868
473.
Amund Slaastad Godtlund

Eidskog J.F.F
6767
Haakon Gaukerud Høye

Løiten J.F.F
6767
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
6767
Torje Farsjø

Sannidal J.F.F
6767
Jens Gaus

Ringerike J.F.F
6767
Erlend Lillesund

(ingen klubb)
6767
Vebjørn Hegdal

Sollihøgda J.F.F
6767
480.
Håvard Løe

Fet J.F.F
6666
Morten Andersen

Koppang J.S.K
6666
Trygve Bolstad

Asker J.F.F
6666
Nikolai Johnsen

Onsøy J.F.F
6666
484.
Lars Randby

Asker J.F.F
6565
Odd Arne Simensen

(ingen klubb)
6565
486.
Erik Steen

Vang J.F.F
6464
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
6464
Johnny Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
6464
June Vibeke Bakke

Råde J.F.F
343064
490.
Martin Sørlie

Holter J.F.F
6363
Anders Paulsen

Ringerike J.F.F
6363
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
6363
Johnny Engen

Sørskogbygda J.S.K
6363
494.
Bente Magnussen

Brunlanes J.F.F
6262
Eirik Østreng Evensen

Vang J.F.F
6262
Henrik Krane Førland

(ingen klubb)
6262
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
6262
Lasse Ness

(ingen klubb)
6262
499.
Lars Ugland

(ingen klubb)
6161
Bente Svebak

Holter J.F.F
293261
Ingvald Orthe

Solemskogen J.F.F
6161
Håvard Hanstvedt

Sør-Varanger J.F.F
6161
503.
Joakim Jevnaker

Løiten J.F.F
6060
Anders Frydenlund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6060
505.
Stefan Mesna

Bjørkelangen J.F.F
5959
506.
Steffen Torgersbråten

Ringerike J.F.F
5858
Dag Avlesen

Fet J.F.F
5858
508.
Gunder Søsveen Lie

Romedal og Vallset J.F.F
5757
509.
Trond Cato Olufsen

Rælingen J.F.F
5656
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
5656
511.
Øyvind Syvertsen

Nome J.F.F
5555
Ronny Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
5555
513.
Erik Hov

(ingen klubb)
5353
514.
Christer Østgaard

Nordre Elverum J.F.G.F
5252
515.
Bjørn Wiggo Bergum

Gjøvik og Vardal J.F.
5050
Erik Andre Johnsen

Råde J.F.F
5050
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
5050
Ansten Svensen

(ingen klubb)
5050
519.
Glenn Fossum

Sokna J.F.F
4848
Runar Holberg

Vennesla J.S.P.F.F
4848
Linn Marie Leknes

Askvoll J.F.L
4848
522.
Endre Maarud

Øststranda J.F.F
4747
523.
Tonje Thøgersen

Aurskog J.F.F
4646
524.
Håkon Helleland

(ingen klubb)
271845
525.
Kristin Bækkelund

Bærum J.F.F
4141
526.
Ole Andreas Haugland

Enebakk J.F.F
3939
527.
Celine Dalen

Eidanger J.F.L
3838
528.
Stian Sveistrup

Aurskog J.F.F
3535
529.
Adrian Fossum

Sokna J.F.F
3030
530.
Marthe Haugen

Bjørkelangen J.F.F
1919
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)