www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangørKl: 08:00
1 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F B
2 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
3 Robert Syversen Åmot J.F.F B
4 Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F E1
5 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
 
Lag 2 Reservert arrangørKl: 08:10
1 Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
2 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
3 Øivind Tollefsen Åmot J.F.F E1
4 Isak N Triumf Frogn J.F.F B
5 Karl Emil Myrvold Åmot J.F.F B
 
Lag 3 Reservert arrangørKl: 08:20
1 Christer Østgaard Nordre Elverum J.F.G.F C
2 Johnny Engen Sørskogbygda J.S.K E1
3 Johnny Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F E1
4 Odd Arne Simensen (ingen klubb) C
5 Simen Simensen Sørskogbygda J.S.K C
 
Lag 4 Reservert arrangørKl: 08:30
1 Knut Rustad Åmot J.F.F A
2      
3      
4      
5      
 
Lag 7 Kl: 09:00
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 8 Kl: 09:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 9 Kl: 09:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 10 Kl: 09:30
1 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
2 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
3 Morten Jensen Nannestad J.F.F E1
4 Bente Svebak Holter J.F.F F
5 Vidar Bakkestuen Lillehammer J.F.F C
 
Lag 11 Kl: 09:40
1 Kevin Brubakken Løiten J.F.F C
2 Henrik Fylling Vang J.F.F A
3 Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
4 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
5 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
 
Lag 12 Kl: 09:50
1 Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F B
2 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
3 Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F C
4 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
5 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
 
Lag 13 Kl: 10:00
1 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
2 Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
3 Bente Helgesen Tynset J.F.F F
4 Kevin Sterner Tunsjø J.F.F C
5 Christian Fuchs Buskeruds J.F.F C
 
Lag 14 Kl: 10:10
1 Eirik Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
2 Lars Bergseng Vang J.F.F A
3 Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F C
4 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
5 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 10:20
1 Håvard Søgård Brandval J.F.F B
2 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
5 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
 
Lag 16 Kl: 10:30
1 Geir Lyngvær Rindal J.F.L B
2 Mats Bruvoll Wikdahl Levanger J.F.L B
3 Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
 
Lag 17 Kl: 10:40
1 Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
2 Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
3 Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
4 Tea Sjølstad Høland J.F.F D2
5 Mads Lillehol Høland J.F.F C
 
Lag 18 Kl: 10:50
1 Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
2 Marius Kolstad Høland J.F.F C
3 Øivind Holm Holter J.F.F C
4 Benny Nordnes Holter J.F.F C
5 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
 
Lag 20 Kl: 11:10
1 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
2 Johan Kvam Levanger J.F.L A
3 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
4 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
5 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
 
Lag 21 Kl: 11:20
1 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
2 Lars Klev Sokna J.F.F B
3 Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
4 Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
5 Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
 
Lag 22 Kl: 11:30
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
3 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
5 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
 
Lag 23 Kl: 11:40
1 Morten Myrvang Andebu J.F.F A
2 Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F B
3 Tiril Melkild Andebu J.F.F B
4 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
5 Richard K Johansen Furnes J.F.F B
 
Lag 24 Kl: 11:50
1 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
2 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
 
Lag 25 Kl: 12:00
1 Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Magne Lilleng Råde J.F.F C
3 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
4 Jørgen Weel Fredrikstad og Omegn J.F.F B
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 26 Kl: 12:10
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
3 Roy Vinje Lørenskog S.S. B
4 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
5 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
 
Lag 27 Kl: 12:20
1 Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
2 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Jørgen Engen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
4 Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
5 Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
 
Lag 28 Kl: 12:30
1 Trond Cato Olufsen Rælingen J.F.F C
2 Ansten Svensen (ingen klubb) C
3 Arne Daniel Ose Helgesen Moss og Omegn J.F.F A
4 Silje Haugen Ådal J.F.F F
5 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
 
Lag 29 Kl: 12:40
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
3 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
4 Max Nensén Sokna J.F.F B
5 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 30 Kl: 12:50
1 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
2 Sander Johnsen Haget Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
3 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Mathias Buraas Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
5 Kjetil Pedersen Trysil J.F.F C
 
Lag 31 Kl: 13:00
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
2 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
3 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
4 Geir Walland Karmøy J.F.N.F E1
5 Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
 
Lag 32 Kl: 13:10
1 Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F C
2 Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F B
3 Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
4 Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F C
5 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
 
Lag 33 Reservert arrangørKl: 13:20
1 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
2      
3      
4      
5      
 
Lag 34 Kl: 13:30
1 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
2 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
3 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
4 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
5 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
 
Lag 35 Kl: 13:40
1 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
2 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
3 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
4 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
5 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
 
Lag 36 Kl: 13:50
1 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
2 Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
3 Jimmy Lungström Karmøy J.F.N.F A
4 Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
5 Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
 
Lag 37 Kl: 14:00
1 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
2 Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
5 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
 
Lag 38 Kl: 14:10
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Roger Granli Stange J.F.F A
3 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
 
Lag 39 Kl: 14:20
1 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
2 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
3 Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
4 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
5 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
 
Lag 40 Kl: 14:30
1 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
2 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
3 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
4 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
5 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
 
Lag 41 Kl: 14:40
1 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
2 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
4 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L B
5 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
 
Lag 42 Kl: 14:50
1 Morten Andersen Koppang J.S.K C
2 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
3 Mortén Resell Tynset J.F.F A
4 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
5 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
 
Lag 43 Kl: 15:00
1 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
2 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
3 Erling Westgård Nidaros J.S.K B
4 Per Østigård Tynset J.F.F E2
5 Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
 
Lag 44 Kl: 15:10
1 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
2 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
3 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
4 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
5 Kari-Matti Granholm Høland J.F.F A
 
Lag 45 Kl: 15:20
1 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
2 William Herskedal Ås J.F.F B
3 Jacob Borgen Ås J.F.F B
4 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 46 Kl: 15:30
1 Daniel Saltvik Løiten J.F.F C
2 Thomas Aalerud Fet J.F.F C
3 Tore Andreas Gundersen (ingen klubb) C
4 August Wikborg (ingen klubb) D2
5 Håkon Helleland (ingen klubb) C
 
Lag 47 Kl: 15:40
1 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
2 Oliver Magnus Walmsnæss Evenstad J.F.F D1
3 Geir Lindem Råde J.F.F C
4 Anders Frorud Råde J.F.F A
5      
 
Lag 48 Kl: 15:50
1 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
2 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
3 John Arne Torp Skogen J.S.K B
4 Mathias Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
5      
 
Lag 49 Kl: 16:00
1 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
4 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
5 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
 
Lag 70 Reservert arrangørKl: 19:30
1 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
2 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
3      
4      
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)