www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 208
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F B
Anders Frorud Råde J.F.F A
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Ansten Svensen (ingen klubb) C
Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
Arne Daniel Ose Helgesen Moss og Omegn J.F.F A
Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
August Wikborg (ingen klubb) D2
Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
Benny Nordnes Holter J.F.F C
Bente Helgesen Tynset J.F.F F
Bente Svebak Holter J.F.F F
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
Christer Østgaard Nordre Elverum J.F.G.F C
Christian Fuchs Buskeruds J.F.F C
Daniel Saltvik Løiten J.F.F C
Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
Eirik Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F B
Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
Erling Westgård Nidaros J.S.K B
Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F C
Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F B
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F C
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Frode Svensrud Brandval J.F.F B
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Lindem Råde J.F.F C
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Geir Lyngvær Rindal J.F.L B
Geir Walland Karmøy J.F.N.F E1
Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F E1
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Henrik Fylling Vang J.F.F A
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Håkon Helleland (ingen klubb) C
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
Håvard Søgård Brandval J.F.F B
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Isak N Triumf Frogn J.F.F B
Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
Jacob Borgen Ås J.F.F B
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F C
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F C
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Jimmy Lungström Karmøy J.F.N.F A
Johan Kvam Levanger J.F.L A
John Arne Torp Skogen J.S.K B
Johnny Engen Sørskogbygda J.S.K E1
Johnny Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F E1
Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Engen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
Jørgen Weel Fredrikstad og Omegn J.F.F B
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kari-Matti Granholm Høland J.F.F A
Karl Emil Myrvold Åmot J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kevin Brubakken Løiten J.F.F C
Kevin Sterner Tunsjø J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
Kjetil Pedersen Trysil J.F.F C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Rustad Åmot J.F.F A
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
Lars Bergseng Vang J.F.F A
Lars Klev Sokna J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Dalbak Løiten J.F.F F
Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
Mads Lillehol Høland J.F.F C
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magne Lilleng Råde J.F.F C
Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
Marius Kolstad Høland J.F.F C
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
Mathias Buraas Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Mathias Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Mats Bruvoll Wikdahl Levanger J.F.L B
Max Nensén Sokna J.F.F B
Morten Andersen Koppang J.S.K C
Morten Jensen Nannestad J.F.F E1
Morten Myrvang Andebu J.F.F A
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Odd Arne Simensen (ingen klubb) C
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Oliver Magnus Walmsnæss Evenstad J.F.F D1
Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Per Østigård Tynset J.F.F E2
Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
Richard K Johansen Furnes J.F.F B
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Robert Syversen Åmot J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Roy Vinje Lørenskog S.S. B
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Sander Johnsen Haget Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F A
Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
Silje Haugen Ådal J.F.F F
Simen Simensen Sørskogbygda J.S.K C
Stian Bjørklund Holter J.F.F B
Susan Høgberg Brandval J.F.F F
Tea Sjølstad Høland J.F.F D2
Thea Vestli Eidskog J.F.F C
Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F C
Thomas Aalerud Fet J.F.F C
Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tiril Melkild Andebu J.F.F B
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Tore Andreas Gundersen (ingen klubb) C
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L B
Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F B
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Cato Olufsen Rælingen J.F.F C
Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Bakkestuen Lillehammer J.F.F C
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
William Herskedal Ås J.F.F B
Øivind Holm Holter J.F.F C
Øivind Tollefsen Åmot J.F.F E1


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)