www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt!
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultatliste Begge Dager - Klassedelt
- Resultatliste Begge Dager - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 08.08.2022 kl 13:10

Beretta Cup 2022 Klassedelt


Klasse A
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9789100979899951009897592
2.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
98100999988969792589
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
100969898999794959694588
4.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
97100999696989692586
5.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
95100959491929710098585
6.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
9889999391979898583
7.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
9896100989496582
8.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9594959998929399580
9.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
95949996969595968993577
10.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
97959290969696929490574
11.
Terje Fuglestveit

Sannidal J.F.F
959594929597568
12.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
959298949094563
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
969496959290563
14.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9591100929389560
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
98749485928880909591560
Even Smedstad

Skogen J.S.K
92941009390878491560
17.
Severin Larsen

Stange J.F.F
94878691939690958588559
18.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
90889793909587879191557
19.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
94989089948986898491556
20.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
959195968791555
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
9490908991959587555
22.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8895939585869289552
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
94948988919489898990552
24.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
939298928393551
25.
Roger Granli

Stange J.F.F
92928989939583898584550
26.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
91869188978974908688546
27.
Roar Hedels

Sollihøgda J.F.F
1008883978889545
28.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
879195909586544
29.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
9190959173908282539
30.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
928094959086537
31.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8784868988889090532
32.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
93908180929178807780527
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
958782849287527
34.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8579878782818989519
35.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
82808881968283512
36.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
8578777387897482498
37.
Jan Thore Nalum

Brunlanes J.F.F
9899929795481
38.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
9396969295472
39.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
9493948694461
40.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
9489937388437
41.
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
999696100391
42.
Henrik Fylling

Vang J.F.F
93949395375
43.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
95939292372
44.
Tarjei Lia

Kroken J.F.F
97928693368
45.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
93938494364
46.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
87958096358
47.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
78969588357
48.
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
88958983355
49.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
84878790348
50.
Kari-Matti Granholm

Høland J.F.F
84808695345
51.
Bjarte Olav Grimen

Brunlanes J.F.F
89878183340
52.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
80849083337
53.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
92897083334
54.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
989795290
55.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
979989285
56.
Lars Bergseng

Vang J.F.F
939594282
57.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
918990270
58.
Hallvar Næss

Andebu J.F.F
909283265
59.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
778077234
60.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
9996195
61.
Knut Nordli

Furnes J.F.F
9796193
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9697193
63.
Anders Frorud

Råde J.F.F
9594189
64.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
9989188
65.
Ørjan Eriksen

Ås J.F.F
9097187
66.
Johan Kvam

Levanger J.F.L
9096186
Simen Torgersen

Tvedestrand J.F.F
9591186
Roar Bakkane

Brunlanes J.F.F
9492186
69.
Hans Christian Jordan

Sokna J.F.F
8995184
70.
Petter Martinsen

Stange J.F.F
9489183
71.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
9290182
72.
Hans Petter Kirkerød

Rakkestad og Degernes J.F.F
8391174
73.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
8784171
74.
Jon Thommesen

Skien J.F.F
8682168
75.
Stig Olav Morgenlien

Hemnes J.F.F
7788165
76.
Anders Vedøy

Karmøy J.F.N.F
7282154
77.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
7078148
78.
Stuie Klijnstra

(ingen klubb)
7075145
79.
Arne Daniel Ose Helgesen

Moss og Omegn J.F.F
9797
80.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
9696
81.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
9393
82.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
9191
83.
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
9090
84.
Bjørn Eivind Floor

Løiten J.F.F
8888
85.
Ole Ivar Iversen

Ringerike J.F.F
8686
86.
Trond Sørensen

Ski J.F.F
8080
87.
Lasse Ness

(ingen klubb)
6262

Klasse B
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
93939293929593559
2.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
89889286889589909987554
3.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
9090919293879093549
4.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
85848991938979100547
5.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
809184939887858785541
6.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
87799679799577859086539
Max Nensén

Sokna J.F.F
86879283909680878787539
8.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
898993889186536
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
74789488908878869079536
10.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
83759086939284848088533
11.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
94858586868990530
12.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
918486919183848672529
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
83918887948386529
14.
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
939182888588527
15.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
82818480949381868484525
16.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
84868878888487858286520
17.
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
828788808793517
18.
Joachim Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
8887857885848584514
19.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
87868185838874827279511
20.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
79798584848871888077509
21.
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
8382818771838290507
22.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
8182858385907875506
23.
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
807886849084502
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7380828869858978502
25.
Lars Klev

Sokna J.F.F
848187817890501
26.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
7170959069798184500
27.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
717184838482708278493
28.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
798382857786492
29.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
8384809070707773487
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
6673868281788476487
31.
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
75817586848476486
32.
Jane Ludvigsen

Ski J.F.F
8182897175807774484
33.
Bjørn Johansen

Brunlanes J.F.F
887772837884482
34.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
767877847888481
35.
Kristoffer Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
73838974877371479
36.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
779175768077476
37.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
79786976868274475
38.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
788175688389474
39.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
6871847183828071471
40.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
857584807964467
41.
William Herskedal

Ås J.F.F
7672758267667669450
42.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
817873806470446
43.
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
8187948689437
44.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
9387868485435
45.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8889859273427
46.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8286848983424
47.
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
8290828778419
48.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
8473948079410
49.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
6982917775394
50.
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7077748674381
51.
Tom Arild Pettersen

Sollihøgda J.F.F
7772678480380
52.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
89969791373
53.
Espen Teppdalen Nordsveen

Løiten J.F.F
93899293367
54.
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
90869693365
55.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
85938992359
56.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
88888888352
57.
Martin Palmgren

Eidanger J.F.L
94848487349
58.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
89918282344
59.
Cecilie Renate Dahle Næss

Nes J.F.F
74819591341
60.
Jørgen Weel

Fredrikstad og Omegn J.F.F
94927280338
61.
Martin Horrigmo

Skien J.F.F
83828090335
62.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
88867485333
63.
Eilev Aakre

Kroken J.F.F
85817690332
64.
Morten Åsheim

Gjerstad J.F.F
86877979331
65.
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
85887483330
66.
Petter Clausen

Sollihøgda J.F.F
86887280326
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
88848074326
68.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
80887778323
69.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
79808577321
70.
Ole Magnus Stabæk

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84828271319
Jacob Borgen

Ås J.F.F
79808080319
72.
Bjørn Nicolaysen

Kroken J.F.F
78847977318
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
72759180318
74.
Tormod Wahl-Westreng

Sollihøgda J.F.F
81807077308
75.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
70648474292
76.
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
939997289
77.
Tommy Andersen

Eidanger J.F.L
999490283
78.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
929190273
79.
Tore Håkonsrud

Nes J.F.F
908892270
80.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
898291262
81.
Kim Kleppang Rosengren

Eidanger J.F.L
888685259
82.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
838391257
83.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
878484255
84.
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
867580241
85.
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
816982232
86.
Kjetil Engebretsen

Hemnes J.F.F
846877229
87.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
707874222
88.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
9996195
Geir Lyngvær

Rindal J.F.L
9699195
90.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
9991190
91.
Magnus Stenbrenden

Jordet J.F.F
9297189
92.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
9590185
93.
Vidar Myrvold

Løiten J.F.F
9090180
94.
Hans Kåre Røysland

Hedrum J.F.L
9188179
John Arne Torp

Skogen J.S.K
8693179
96.
Magnus Aleksander Bakkane

Brunlanes J.F.F
8791178
97.
Vegard Myrvold

Løiten J.F.F
8988177
98.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
9086176
99.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
9085175
Mats Bruvoll Wikdahl

Levanger J.F.L
8986175
101.
Erling Westgård

Nidaros J.S.K
8389172
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
8290172
103.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
8289171
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
8982171
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
8982171
106.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
8878166
Ivan Bunes

Lillestrøm og Strømmen J.F.F
9076166
Roar Tyholdt

Levanger J.F.L
8779166
109.
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
8084164
110.
Rune Hagen

Skien J.F.F
7191162
Renate Manvik

Brunlanes J.F.F
8082162
112.
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
8179160
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
7684160
114.
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
8079159
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
8376159
Tor Ari Känninen

Buskeruds J.F.F
7683159
117.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8276158
118.
Aleksander Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7384157
119.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
7283155
120.
Jo Åsmund Sandåker

Gjerstad J.F.F
8173154
Elisabeth Hokåsmoen

Skogen J.S.K
7480154
122.
Kenneth Arvesen

Løiten J.F.F
8172153
123.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
7577152
Kristian Wold Nesse

Sotra og Øygarden J.F.F
7478152
Per Kristian Bakkane

Brunlanes J.F.F
7379152
126.
Arnold Klokseth

Åsane J.F.F
7873151
127.
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
6882150
128.
Gard Solberg

Kroken J.F.F
7475149
129.
Stian Thorsrud

Sokna J.F.F
6879147
130.
Odd Erik Westreng

Bjørkelangen J.F.F
7370143
131.
Hans J. Torkildsrud Hvidsten

Onsøy J.F.F
7369142
132.
Andre Lund

Trysil J.F.F
6665131
133.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9595
134.
Geir Otto Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
9292
135.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
9090
136.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
8888
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
8888
138.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
8787
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8787
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
8787
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal J.F.F
8787
142.
Ronny Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
8686
143.
Magnus Rydning

Bærum J.F.F
8585
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
8585
145.
Kristian Thomassen

Vennesla J.S.P.F.F
8484
Halvor Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
8484
147.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
8383
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
8383
Knut Johansson

Bærum J.F.F
8383
150.
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
8282
Håvar Olsen

Gjøvik J.F.F
8282
Magnus Wickstrøm Solberg

Lørenskog S.S.
8282
Christoffer Torp

Fenstad J.F.F
8282
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
8282
155.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
8181
156.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
8080
Heinz Koschnitzke

Vang J.F.F
8080
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
8080
159.
Tarald Huse

Ås J.F.F
7979
160.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
7878
161.
Bjørn Erik Jensen

Asker J.F.F
7777
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
7777
163.
Håvard Søgård

Brandval J.F.F
7676
164.
Pål Høines

Skien J.F.F
7070
165.
John Kåre Bakken Tangen

Åmot J.F.F
6969
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
6969
167.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
6868
168.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
6767
Torje Farsjø

Sannidal J.F.F
6767
170.
Anders Paulsen

Ringerike J.F.F
6363
171.
Bente Magnussen

Brunlanes J.F.F
6262

Klasse C
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Magnus Wåsjø

Sannidal J.F.F
889090888983528
2.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
80877877898980828592524
3.
Øivind Holm

Holter J.F.F
8088909282817787520
4.
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
75878677888382887887519
5.
Geir Lindem

Råde J.F.F
868183898587511
6.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
838182909082508
7.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
78868583738463796960495
8.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
8576758576788782493
9.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
797084868870717972488
10.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
73778485728773479
11.
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
8368778373777774471
12.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
6480726771808268453
13.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
6865556250706362390
14.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
8276766362359
15.
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
88869088352
16.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
6167728066346
17.
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
505466614256329
18.
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
70817983313
19.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
70897374306
20.
Sander Hansen

Høland J.F.F
61798674300
21.
Valeria Lindvåg

Brunlanes J.F.F
74846868294
22.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
78737365289
23.
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
72736068273
24.
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
73676765272
25.
Magne Lilleng

Råde J.F.F
67735868266
26.
Mats Moe

Høland J.F.F
61676364255
27.
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
808283245
28.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
728785244
29.
Benny Nordnes

Holter J.F.F
678587239
30.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
857873236
31.
Kenneth Løvmyr

Skjeberg og Omegn J.F.F
768176233
32.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
778370230
33.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
798466229
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
62536054229
35.
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
748569228
36.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
697382224
37.
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
746680220
38.
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
676983219
39.
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
776471212
40.
Morten Ninive Solli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
696574208
41.
Kenneth Østby

Toten J.F.F Alm. Lodd 4
676674207
42.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
9386179
43.
Jørgen Engen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
9383176
Mattias Lindstad

Løiten J.F.F
8789176
45.
Snorre Ekeheien Laakso

Hemnes J.F.F
8585170
46.
Alexander Palmgren

Eidanger J.F.L
8188169
47.
Vidar Crosby

Moss og Omegn J.F.F
7491165
48.
Åsmund Rakstad

Bjørkelangen J.F.F
7982161
49.
Vegard Anvik

Brunlanes J.F.F
7585160
Børre Svindal Larsen

Eidanger J.F.L
8674160
51.
Nils Anders Østberg

Løiten J.F.F
8178159
52.
Even Ødegård Auråen

Sannidal J.F.F
8077157
Edvin Fjølstad

Levanger J.F.L
7384157
54.
Daniel Saltvik

Løiten J.F.F
7284156
Joakim Hellermyr

Levangsheia J.F.F
8175156
Knut Årnes

Blaker J.F.F
8076156
57.
Kristian Fjølstad

Levanger J.F.L
8273155
58.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
6985154
59.
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
7478152
60.
Johan Palmgren

Sverige
7971150
Kristoffer Knasbø

Sotra og Øygarden J.F.F
7080150
62.
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F
8263145
Øystein Grindstad

Jevnaker J.F.F
7273145
64.
Joakim Hagen

(ingen klubb)
7965144
65.
Eivind Flekstad

Sokna J.F.F
7369142
Alexander Ekren

(ingen klubb)
7666142
67.
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F
7466140
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7961140
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
7268140
Jan Fredrik Gjerde

Sotra og Øygarden J.F.F
6773140
71.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
7166137
Mathias Buraas

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6770137
73.
Morten Berglie

Høland J.F.F
7164135
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
6471135
75.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
6865133
76.
Jan Erik Bredesen

Råde J.F.F
6963132
Slawomir Sternal

Bjørkelangen J.F.F
7656132
78.
Thomas Jakobsen

Sotra og Øygarden J.F.F
6561126
79.
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
6360123
Ingar Jogerud

Bjørkelangen J.F.F
6657123
81.
Piotr Batko

Sollihøgda J.F.F
6157118
82.
Alexander Kristiansen

Ådal J.F.F
4869117
83.
Anders Strömvall

Vestre Toten J.F.F
6254116
84.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
5361114
85.
Knut Liheim

Løiten J.F.F
5360113
Espen Furuseth

Moss og Omegn J.F.F
5756113
87.
Roger Hansen

Buskeruds J.F.F
4756103
88.
Tore Andreas Gundersen

(ingen klubb)
514798
89.
Anders Nygård

Bjørkelangen J.F.F
524496
90.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9393
91.
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
9090
92.
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
8686
Nils Kristian Orthe

Solemskogen J.F.F
8686
94.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
8484
95.
Tallak Dieset

Åmot J.F.F
8383
96.
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
8282
Ola Berntsen

Vang J.F.F
8282
98.
Stian Røed

Gjerstad J.F.F
8181
99.
Markus Løes Sørby

Fenstad J.F.F
8080
100.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
7979
Trond Fjeldstrøm Sundby

Sollihøgda J.F.F
7979
102.
Roger Nygaard

Vang J.F.F
7878
Philip Lauritzen

Sollihøgda J.F.F
7878
104.
Per Østby

Eidsberg J.F.F
7777
105.
Bjørnar Lillesund

Andebu J.F.F
7676
106.
Bjørn Joakimsen

Vang J.F.F
7474
107.
Marius Hovden

Lillehammer J.F.F
7373
108.
Anders Presterud

Aurskog J.F.F
7272
109.
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
7070
110.
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
6969
Espen Knutsen

Tvedestrand J.F.F
6969
112.
Eirik Løes Sørby

Eidsberg J.F.F
6868
Joakim Svenskerud

Sokna J.F.F
6868
Johan Kristian Engen

Trøgstad J.F.F
6868
115.
Haakon Gaukerud Høye

Løiten J.F.F
6767
Erlend Lillesund

(ingen klubb)
6767
Vebjørn Hegdal

Sollihøgda J.F.F
6767
118.
Håvard Løe

Fet J.F.F
6666
Morten Andersen

Koppang J.S.K
6666
Trygve Bolstad

Asker J.F.F
6666
121.
Odd Arne Simensen

(ingen klubb)
6565
122.
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
6464
123.
Martin Sørlie

Holter J.F.F
6363
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
6363
125.
Eirik Østreng Evensen

Vang J.F.F
6262
Henrik Krane Førland

(ingen klubb)
6262
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
6262
128.
Lars Ugland

(ingen klubb)
6161
Ingvald Orthe

Solemskogen J.F.F
6161
Håvard Hanstvedt

Sør-Varanger J.F.F
6161
131.
Joakim Jevnaker

Løiten J.F.F
6060
Anders Frydenlund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6060
133.
Stefan Mesna

Bjørkelangen J.F.F
5959
134.
Steffen Torgersbråten

Ringerike J.F.F
5858
Dag Avlesen

Fet J.F.F
5858
136.
Gunder Søsveen Lie

Romedal og Vallset J.F.F
5757
137.
Trond Cato Olufsen

Rælingen J.F.F
5656
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
5656
139.
Ronny Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
5555
140.
Erik Hov

(ingen klubb)
5353
141.
Christer Østgaard

Nordre Elverum J.F.G.F
5252
142.
Bjørn Wiggo Bergum

Gjøvik og Vardal J.F.
5050
Erik Andre Johnsen

Råde J.F.F
5050
Ansten Svensen

(ingen klubb)
5050
145.
Glenn Fossum

Sokna J.F.F
4848
Runar Holberg

Vennesla J.S.P.F.F
4848
147.
Endre Maarud

Øststranda J.F.F
4747
148.
Håkon Helleland

(ingen klubb)
271845
149.
Ole Andreas Haugland

Enebakk J.F.F
3939
150.
Stian Sveistrup

Aurskog J.F.F
3535

Klasse D1
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
9085909196968588551
2.
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
7277909281737280493
3.
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
748388688187481
4.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
636979709074445
5.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
40656753777359657471427
6.
Simen Johansen

Andebu J.F.F
78836365289
7.
Eivind Hogner

Kroken J.F.F
52615061224
8.
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
3839594028204
9.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8585170
10.
Wiliam Palmgren

Sverige
6073133
11.
Fredrik Bråthen Fossvold

Bjørkelangen J.F.F
6171132
12.
Oliver Magnus Walmsnæss

Evenstad J.F.F
5960119
13.
Amund Slaastad Godtlund

Eidskog J.F.F
6767
14.
Adrian Fossum

Sokna J.F.F
3030

Klasse D2
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Nicolai Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
929695979396569
2.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
918888868592808989537
3.
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8588839089928592536
4.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
84838480838692847576513
5.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
74838384758362848185502
6.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
77767570778264857774474
7.
Tea Sjølstad

Høland J.F.F
5963716967765867413
8.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
81768773317
9.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
68667361268
10.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
68547546243
11.
Hannah-Anette Flekstad

Sokna J.F.F
63665657242
12.
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
7878156
13.
August Wikborg

(ingen klubb)
375552144
Emil Filberg

Bjørkelangen J.F.F
7074144
15.
Oliver Bohlin Nilsen

Bjørkelangen J.F.F
7765142
16.
Eivind Eriksen

Rakkestad og Degernes J.F.F
6866134
17.
Michelle Egelund

Bjørkelangen J.F.F
6361124
18.
Oda Mesna

Bjørkelangen J.F.F
5152103
19.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9494
20.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
7979
21.
Tim Erik Johnsen

Råde J.F.F
6969
22.
Even Urdal

Vennesla J.S.P.F.F
6868
23.
Nikolai Johnsen

Onsøy J.F.F
6666

Klasse E1
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
969497969594969495575
2.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
81879289929177829084541
3.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
918186969089533
4.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7883948979808480510
5.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
80928583828770737677509
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
8581808790738678509
7.
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
768678698377727968479
8.
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6562777762647161416
9.
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
84889393358
10.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
88969281357
11.
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
84878981341
12.
Henning Solem

Stokke J.F.L
949084268
13.
Rune Waller

Bærum J.F.F
4753554858261
14.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
858768240
15.
Rune Olsen

Gjøvik og Vardal J.F.
727676224
16.
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
787372223
17.
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
9291183
18.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
9190181
19.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
8788175
20.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
8586171
21.
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
7891169
22.
Stein Nikolaysen

Løiten J.F.F
8281163
23.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
7782159
24.
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
7383156
25.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
7580155
26.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
7871149
27.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
7177148
28.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
7373146
29.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
6775142
30.
Knut Engebretsen

Blaker J.F.F
6075135
31.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
5763120
32.
Hans Johnny Gjøslien

Asker J.F.F
5859117
33.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
5754111
34.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
5749106
35.
Jon Salve Håkedal

Stokke J.F.L
9090
36.
Per Johnny Paulsen

Jevnaker J.F.F
7474
Øystein Ahlstrøm

Ås J.F.F
7474
38.
Steinar Lillesund

Andebu J.F.F
6868
39.
Jens Gaus

Ringerike J.F.F
6767
40.
Lars Randby

Asker J.F.F
6565
41.
Erik Steen

Vang J.F.F
6464
Johnny Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
6464
43.
Johnny Engen

Sørskogbygda J.S.K
6363
44.
Øyvind Syvertsen

Nome J.F.F
5555
45.
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
5050

Klasse E2
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Rolf Andresen

Asker J.F.F
869275808278493
2.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
898575737571468
3.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
717775817476454
4.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
667184936170445
5.
Per Østigård

Tynset J.F.F
87908687350
6.
Arild Tangen

Bjørkelangen J.F.F
68574855228
7.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
656069194
8.
Gunnar Gusland

Brunlanes J.F.F
8381164
9.
Arild Belstad

Løiten J.F.F
7975154
10.
Claes Palmgren

Sverige
6981150
11.
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
7275147
12.
Åge-Walter Hansen

Råde J.F.F
7373146
13.
Gunnar Pedersen

Kongsvinger J.F.F
5454108
14.
Åge Jensen

Brunlanes J.F.F
7676
15.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
7171

Klasse F
Kroken J.F.F
21. mai
Kroken J.F.F
22. mai
Løiten J.F.F
7. mai
Løiten J.F.F
8. mai
Åmot J.F.F
18. juni
Åmot J.F.F
19. juni
Brunlanes J.F.F
2. juli
Brunlanes J.F.F
3. juli
Bjørkelangen J.F.F
6. august
Bjørkelangen J.F.F
7. august
Sum
6 stevner
1.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
83816770807157646869454
2.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
6363758261727969440
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
6870717957718165440
4.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
52677366706968636967416
5.
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6263656950565226367
6.
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
54635749617155361
7.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
69535351456150625235350
8.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
2840373242495649273
9.
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
64546569252
10.
Merethe K Hansen

Buskeruds J.F.F
43494732171
11.
Stine Dørsdal Gjøslien

Asker J.F.F
8279161
12.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
7463137
13.
Siri Marlen Hemstad

Råde J.F.F
5974133
14.
Vibeke Kristiansen

Vestre Sylling og Øversk. J.F.F
413941121
Malene Sigvartsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
6457121
16.
Marte Sjølstad

Høland J.F.F
5261113
17.
Elin Hagren

Sotra og Øygarden J.F.F
4169110
18.
Sunniva Lillesund

Sør-Varanger J.F.F
6969
19.
June Vibeke Bakke

Råde J.F.F
343064
20.
Bente Svebak

Holter J.F.F
293261
21.
Linn Marie Leknes

Askvoll J.F.L
4848
22.
Tonje Thøgersen

Aurskog J.F.F
4646
23.
Kristin Bækkelund

Bærum J.F.F
4141
24.
Celine Dalen

Eidanger J.F.L
3838
25.
Marthe Haugen

Bjørkelangen J.F.F
1919
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)