www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Lagskyting
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM FITASC SPORTING 150 - Eidanger J.F.L
26. til 27. september 2020

Oppdatert: 27.09.2020 kl 21:15

Resultater klassedelt (etter bane)

Jury: Ole Morten Aakre, Jan Gunnar Skahjem, Magne Gusland, Rune Lauritzen, Amund Hiksdal


Klasse A
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
242421202224135
2.
Svein-Martin Tyreng

Moss og Omegn J.F.F
232223202423135
3.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
202123202423131
4.
Tore Brovold

Østlandske S.S.
212123182124128
5.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
192421192223128
6.
Bent Haga Johannessen

Team Hagleskyting
222522162023128
7.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
181925182421125
8.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
162418182523124
9.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
212121201922124
10.
Terje Gravklev

Siljan S.S.
232120152222123
11.
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
192220182321123
12.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
212222162220123
13.
Jimmy Lungström

Bømlo S.S.K
172219192223122
14.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
142222222120121
15.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
182318222119121
16.
Simen Torgersen

Tvedestrand J.F.F
172321152321120
17.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
182319152520120
18.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
202121191920120
19.
David Holand

Nordvegen L.K.
142521182319120
20.
Geir Kvilhaugsvik

Stavanger L.K.
161718242221118
21.
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
191922152320118
22.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
152320142419115
23.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
151916182223113
24.
Ørjan Eriksen

Moss og Omegn J.F.F
172017172319113
25.
Geir Otto Kristiansen

Glåmdal L.S.
162119192116112
26.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
132219152319111
27.
Kim Andre Hjalmarsen

Glåmdal L.S.
182218152315111
28.
Jan Gunnar Skahjem

Team Hagleskyting
142117152419110
29.
Jostein Bråthen

Glåmdal L.S.
192017112022109
30.
Arvid Agnor

Moss og Omegn J.F.F
191917152019109
31.
Tarald Huse

Moss og Omegn J.F.F
141715162121104

Klasse B
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
182423172121124
2.
Øyvind Steinsbø

Bømlo S.S.K
182220182222122
3.
Elling Tryterud

Sokna L.K.
142219182323119
4.
Knut Andre Holøien

Glåmdal L.S.
161820202322119
5.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
202219182218119
6.
Trond Arild Bråten

Glåmdal L.S.
182120192117116
7.
Jan-Didrik Ørmen

Buskerud J.F.F
142219192218114
8.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
182113172320112
9.
Frank Sparby

Glåmdal L.S.
162220151819110
10.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
162219131920109
11.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
141918132419107
12.
Jan Hallvard Myhren

Team Hagleskyting
13201917131799

Klasse C
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
202320182321125
2.
Roger Granli

Østlandske S.S.
182120182120118
3.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
201716172223115
4.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
142020192218113
5.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
172118142020110
6.
Morten Myrvang

Siljan S.S.
171919172018110
7.
Helge Fristad

Siljan S.S.
152120161917108
8.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
172116131919105
9.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
171719102020103
10.
Eirik Møller

Kristiansand S J.F.F
151516162218102
11.
Murat Demir

Stavanger L.K.
151520142018102
12.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
13201716211299
13.
Mantas Maciunskas

Team Hagleskyting
13161518191798
14.
Zain Rage

Stavanger L.K.
15151316191896
15.
Frode Sneve Strand

Nidaros S.K.
14171413191895
16.
Håkon Manvik

Brunlanes S.S.
13191214201795
17.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
17171213201695
18.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
18121812191695
19.
Stein Anders Aarum

Moss og Omegn J.F.F
11181613221595
20.
Thomas Michaelsen

Glåmdal L.S.
13181513191492
21.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
15141114201791
22.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
12171114201690
23.
Anders Vedøy

Stavanger L.K.
13161111191686
24.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
13111217181586
25.
Anders Støp

Glåmdal L.S.
11121612191585
26.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
10141611161784
27.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
11131214181684
28.
Jan Erik Bredesen

Nedre Glomma S.S.K
1217148171684
29.
Karl Even Lyngstad

Nordvegen L.K.
14141211121679
30.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
816138181477
31.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
137111191364
32.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
17171600050

Klasse K1
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Ann Synnøve Arnestad

Nordvegen L.K.
142117202220114
2.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
16181618221910915
3.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
19201616201810914
4.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
171318191720104
5.
Caroline Waller

Brunlanes S.S.
162011152218102
6.
Renate Manvik

Brunlanes S.S.
131619132020101
7.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
14171214211997
8.
Iselin Aafloen

Glåmdal L.S.
16151415211697
9.
Thea Vestli

Glåmdal L.S.
13181410151585
10.
Anne-Ragnhild Bjørge

Glåmdal L.S.
9151016161278
11.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Glåmdal L.S.
1313106131166

Klasse J
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo S.S.K
212524192323135
2.
Nicolai Wagner

Team Hagleskyting
202319182522127
3.
Ludvig Løvall

Brunlanes S.S.
202016162223117
4.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
172020162221116
5.
Simen Johannessen

Team Hagleskyting
192320171819116
6.
Ole Henrik Bråthen Sand

Sarpsborg og Omegn J.F.F
161919182021113
7.
Simen Høgberg Slaastad

Glåmdal L.S.
122018152219106
8.
Tom Erik Fjelde Kvinnsland

Stavanger L.K.
151220151723102
9.
Kristoffer Eriksen

Siljan S.S.
1420149121483
10.
Magnus Aleksander Bakkane

Brunlanes S.S.
13151214141482
11.
Ole Bråteseter

Glåmdal L.S.
619712181779

Klasse U
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
15161913201295
2.
Isac Ynnesdal

Bømlo S.S.K
16171311171589
3.
Oscar Bratlie

Team Hagleskyting
9161513191688
4.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
1111137181575
5.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
1114109171475

Klasse V55
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Jon Salve Håkedal

Team Hagleskyting
172120202321122
2.
Tommy Fjelde

Stavanger L.K.
15201921222211916
3.
Henning Solem

Siljan S.S.
18232113251911910
4.
Geir Ståle Vie

Brunlanes S.S.
172217152322116
5.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
182019172120115
6.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
172217142321114
7.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
182116152419113
8.
Bjørn Aatangen

Team Hagleskyting
172016162221112
9.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
211715162021110
10.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
172515142118110
11.
Geir Walland

Stavanger L.K.
152116182217109
12.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
171716162119106
13.
Henrik Alstad

Team Hagleskyting
132113132023103
14.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
14211412171896
15.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
11141715201895
16.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9181514181690
17.
Thor Hjalmarsen

Glåmdal L.S.
17131212171889
18.
Stein H Gundersen

Sandefjord L.S.
14141411161382
19.
Bjørn Aaland

Glåmdal L.S.
10131711121780
20.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
122091017977
21.
Trygve Larssen

Ski J.F.F
14191500048

Klasse V65
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Gunnar Gusland

Brunlanes S.S.
182216192020115
2.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
132014162019102
3.
Geir Wemmestad-Haaland

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
811137141568

Klasse V73
Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
Jon Kvilhaugsvik

Stavanger L.K.
171715202016105
2.
Jan Aanes

Sandefjord L.S.
12141316181487
3.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes S.S.
817911171375
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)