www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM FITASC SPORTING 150 - Eidanger J.F.L
26. til 27. september 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 136
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Støp Glåmdal L.S. C
Anders Vedøy Stavanger L.K. C
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
Ann Synnøve Arnestad Nordvegen L.K. K1
Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K A
Bjørn Aaland Glåmdal L.S. V55
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K C
David Holand Nordvegen L.K. A
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. A
Elling Tryterud Sokna L.K. B
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
Even Smedstad Glåmdal L.S. B
Frank Sparby Glåmdal L.S. B
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frode Sneve Strand Nidaros S.K. C
Geir Otto Kristiansen Glåmdal L.S. A
Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. A
Geir Walland Stavanger L.K. V55
Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V65
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1
Gunnar Gusland Brunlanes S.S. V65
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
Hans Marius Støre Mastermo (ingen klubb) C
Helge Fristad Siljan S.S. C
Henning Solem Siljan S.S. V55
Henrik Alstad Team Hagleskyting V55
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Håkon Manvik Brunlanes S.S. C
Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1
Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K U
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
Jan Erik Bredesen Nedre Glomma S.S.K C
Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jan Hallvard Myhren Team Hagleskyting B
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F C
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
Jan Aanes Sandefjord L.S. V65
Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K C
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. A
Johnny Skoglund Kroken J.F.F C
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V73
Jon Thommesen Skien P.K. A
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kalle Lyngstad (ingen klubb) C
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Eikenes Bærum J.F.F A
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
Kjell Skoglund Kroken J.F.F -
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
Knut Harald Fredriksen Brunlanes S.S. V73
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Kristoffer Eriksen Siljan S.S. J
Lennart Skoglund Kroken J.F.F -
Ludvig Løvall Brunlanes S.S. J
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes S.S. J
Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C
Marius Malmbekk Mastermo (ingen klubb) U
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
Martin Skoglund Kroken J.F.F C
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Myrvang Siljan S.S. C
Murat Demir Stavanger L.K. C
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F -
Ole Bråteseter Glåmdal L.S. J
Oscar Bratlie Bjørkelangen P.K. U
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Petter Martinsen Åmot J.F.F A
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
Renate Manvik Brunlanes S.S. K1
Roger Granli Østlandske S.S. B
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L C
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
Simen Johannessen Team Hagleskyting B
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
Simon Sommerfeld Bergen L.K. B
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F -
Sondre Haugland Kroken J.F.F B
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. C
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F B
Stein H Gundersen Sandefjord L.S. V55
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F A
Terje Gravklev Siljan S.S. A
Thea Vestli (ingen klubb) K1
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Michaelsen (ingen klubb) C
Thomas Osjord Stavanger L.K. C
Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Stavanger L.K. J
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Tommy Bergane Sannidal Trap -
Tommy Fjelde Stavanger L.K. V55
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Brovold Østlandske S.S. A
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. B
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
Trond Henning Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Trygve Larssen Ski J.F.F V55
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
Zain Rage Stavanger L.K. C
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
Øyvind Steinsbø Bømlo S.S.K B


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)