www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM FITASC SPORTING 150 - Eidanger J.F.L
26. til 27. september 2020

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 26.09.2020 kl 09:00 - Bane 1
26.09.2020 kl 11:20 - Bane 2
26.09.2020 kl 13:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 11:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 13:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 16:00 - Bane 3
11 Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
22 Håkon Bøhmer (ingen klubb) V55
33 Sondre Haugland (ingen klubb) B
44 Hakan Ucarli (ingen klubb) B
55 Per Magnus Pedersen (ingen klubb) A
66 Stein H Gundersen (ingen klubb) V55
 
Lag 2 26.09.2020 kl 09:00 - Bane 2
26.09.2020 kl 11:20 - Bane 3
26.09.2020 kl 14:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 11:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 13:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 16:00 - Bane 2
71 Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. B
82 Trygve Larssen Ski J.F.F V55
93 Kenneth Eikenes Bærum J.F.F A
104 Rune Lauritzen (ingen klubb) C
115 Ørjan Eriksen (ingen klubb) A
126 Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V65
 
Lag 3 26.09.2020 kl 09:00 - Bane 3
26.09.2020 kl 11:40 - Bane 1
26.09.2020 kl 14:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 11:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 13:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 16:00 - Bane 1
131 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
142 Elling Tryterud (ingen klubb) B
153 Arvid Agnor (ingen klubb) A
164 Geir Walland Stavanger L.K. V55
175 Lennart Skoglund (ingen klubb) V55
186 Geir Kvilhaugsvik (ingen klubb) A
 
Lag 4 26.09.2020 kl 09:20 - Bane 1
26.09.2020 kl 11:40 - Bane 2
26.09.2020 kl 14:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 11:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 13:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 15:40 - Bane 3
191 Petter Martinsen Åmot J.F.F C
202 Zain Rage (ingen klubb) C
213 Bjørn Aatangen (ingen klubb) V55
224 Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
235 Geir Ståle Vie Førde P.K. V55
246 Henning Solem (ingen klubb) V55
 
Lag 5 26.09.2020 kl 09:20 - Bane 2
26.09.2020 kl 11:40 - Bane 3
26.09.2020 kl 14:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 10:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 13:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 15:40 - Bane 2
251 Torjus Tellefsen Haugland (ingen klubb) U
262 Thomas Osjord Stavanger L.K. C
273 Tom Nalum (ingen klubb) A
284 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
295 Tommy Bergane (ingen klubb) C
306 Caroline Waller Asker J.F.F K1
 
Lag 6 26.09.2020 kl 09:20 - Bane 3
26.09.2020 kl 12:00 - Bane 1
26.09.2020 kl 14:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 10:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 13:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 15:40 - Bane 1
311 Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
322 Tarald Huse (ingen klubb) A
333 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
344 Jørn Harkjær (ingen klubb) A
355 Johnny Skoglund (ingen klubb) C
366 William Mobekk Skoglund (ingen klubb) U
 
Lag 7 26.09.2020 kl 09:40 - Bane 1
26.09.2020 kl 12:00 - Bane 2
26.09.2020 kl 14:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 10:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 13:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 15:20 - Bane 3
371 Helge Fristad (ingen klubb) C
382 Kjell Skoglund (ingen klubb) V55
393 John-Ole Elseth Nordskog (ingen klubb) A
404 Oscar Bratlie (ingen klubb) U
415      
426 Jan Erik Bredesen (ingen klubb) C
 
Lag 8 26.09.2020 kl 09:40 - Bane 2
26.09.2020 kl 12:00 - Bane 3
26.09.2020 kl 14:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 10:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 13:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 15:20 - Bane 2
431 Magne Gusland (ingen klubb) A
442 Mantas Maciunskas (ingen klubb) C
453 Anders Støp Glåmdal L.S. C
464 Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
475 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
486 Abraham Jostein Nesland (ingen klubb) A
 
Lag 9 26.09.2020 kl 09:40 - Bane 3
26.09.2020 kl 12:20 - Bane 1
26.09.2020 kl 14:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 10:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 12:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 15:20 - Bane 1
491 Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
502 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
513 Kristoffer Eriksen (ingen klubb) J
524 Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
535 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
546 Thea Vestli Glåmdal L.S. K1
 
Lag 10 26.09.2020 kl 10:00 - Bane 1
26.09.2020 kl 12:20 - Bane 2
26.09.2020 kl 14:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 10:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 12:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 15:00 - Bane 3
551 Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
562 Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F C
573 Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K U
584 Knut Olav Gjerstad (ingen klubb) A
595 Nicolai Wagner (ingen klubb) J
606 Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
 
Lag 11 26.09.2020 kl 10:00 - Bane 2
26.09.2020 kl 12:20 - Bane 3
26.09.2020 kl 15:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 10:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 12:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 15:00 - Bane 2
611 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
622 Øyvind Fjeldstad (ingen klubb) V55
633 Per-Kristian Skinne (ingen klubb) V55
644 Knut Harald Fredriksen (ingen klubb) V73
655 Roger Granli (ingen klubb) C
666 Svein-Martin Tyreng (ingen klubb) A
 
Lag 12 26.09.2020 kl 10:00 - Bane 3
26.09.2020 kl 12:40 - Bane 1
26.09.2020 kl 15:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 10:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 12:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 15:00 - Bane 1
671 Simen Johannessen (ingen klubb) J
682 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
693 Even Smedstad Glåmdal L.S. B
704 Kenneth Lilleødegård (ingen klubb) A
715 Ole Henrik Bråthen Sand (ingen klubb) J
726 Tove Glad Aanonsen (ingen klubb) K1
 
Lag 13 26.09.2020 kl 10:20 - Bane 1
26.09.2020 kl 12:40 - Bane 2
26.09.2020 kl 15:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 10:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 12:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 14:40 - Bane 3
731 Morten Myrvang (ingen klubb) C
742 Jan Hallvard Myhren (ingen klubb) B
753 Simon Sommerfeld Bergen L.K. C
764 Thomas Michaelsen Glåmdal L.S. C
775 Henrik Alstad Verdal S.S.L V55
786 Bent Haga Johannessen (ingen klubb) A
 
Lag 14 26.09.2020 kl 10:20 - Bane 2
26.09.2020 kl 12:40 - Bane 3
26.09.2020 kl 15:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 09:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 12:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 14:40 - Bane 2
791 Dan Martin Nordeng (ingen klubb) C
802 Ole Morten Aakre (ingen klubb) A
813 Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F C
824 Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F U
835 Terje Gravklev (ingen klubb) A
846 Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
 
Lag 15 26.09.2020 kl 10:20 - Bane 3
26.09.2020 kl 13:00 - Bane 1
26.09.2020 kl 15:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 09:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 12:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 14:40 - Bane 1
851 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
862 Veronica Lilleødegård (ingen klubb) K1
873 Øyvind Steinsbø Bømlo S.S.K B
884 Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K A
895 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
906 Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 16 26.09.2020 kl 10:40 - Bane 1
26.09.2020 kl 13:00 - Bane 2
26.09.2020 kl 15:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 09:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 12:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 14:20 - Bane 3
911 Ann Synnøve Arnestad Nordvegen L.K. K1
922 Eirik Møller (ingen klubb) C
933 Tommy Fjelde (ingen klubb) V55
944 Tom Erik Fjelde Kvinnsland Stavanger L.K. J
955 Jan Aanes (ingen klubb) V73
966 Håkon Manvik (ingen klubb) C
 
Lag 17 26.09.2020 kl 10:40 - Bane 2
26.09.2020 kl 13:00 - Bane 3
26.09.2020 kl 15:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 09:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 12:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 14:20 - Bane 2
971 Gunnar Gusland (ingen klubb) V65
982 Erik Ølmheim Gurholt (ingen klubb) C
993 Jon Salve Håkedal (ingen klubb) V55
1004 Ludvig Løvall (ingen klubb) J
1015 Frode Sneve Strand Nidaros S.K. C
1026 Knut Ivar Larsen (ingen klubb) C
 
Lag 18 26.09.2020 kl 10:40 - Bane 3
26.09.2020 kl 13:20 - Bane 1
26.09.2020 kl 15:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 09:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 11:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 14:20 - Bane 1
1031 Anders Vedøy Stavanger L.K. C
1042 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
1053 Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. C
1064 Ole Bråteseter Glåmdal L.S. J
1075 Martin Skoglund (ingen klubb) C
1086 Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1
 
Lag 19 26.09.2020 kl 11:00 - Bane 1
26.09.2020 kl 13:20 - Bane 2
26.09.2020 kl 15:40 - Bane 3
27.09.2020 kl 09:20 - Bane 1
27.09.2020 kl 11:40 - Bane 2
27.09.2020 kl 14:00 - Bane 3
1091 Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J
1102 Karl Even Lyngstad Nordvegen L.K. C
1113 Trond Henning Hansen (ingen klubb) C
1124 Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V73
1135 Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
1146 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 20 26.09.2020 kl 11:00 - Bane 2
26.09.2020 kl 13:20 - Bane 3
26.09.2020 kl 16:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 09:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 11:40 - Bane 1
27.09.2020 kl 14:00 - Bane 2
1151 Tore Skjønhaug (ingen klubb) V55
1162 Geir Otto Kristiansen Glåmdal L.S. A
1173 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
1184 Georg Lundeby (ingen klubb) A
1195 Bjørn Aaland Glåmdal L.S. V55
1206      
 
Lag 21 26.09.2020 kl 11:00 - Bane 3
26.09.2020 kl 13:40 - Bane 1
26.09.2020 kl 16:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 09:00 - Bane 2
27.09.2020 kl 11:20 - Bane 3
27.09.2020 kl 14:00 - Bane 1
1211 David Holand Nordvegen L.K. A
1222 Thomas Lien Nordvegen L.K. J
1233 Magnus Aleksander Bakkane (ingen klubb) J
1244 Renate Manvik (ingen klubb) K1
1255 Stein Anders Aarum (ingen klubb) C
1266 Frank Sparby Glåmdal L.S. B
 
Lag 22 26.09.2020 kl 11:20 - Bane 1
26.09.2020 kl 13:40 - Bane 2
26.09.2020 kl 16:00 - Bane 3
27.09.2020 kl 09:00 - Bane 1
27.09.2020 kl 11:20 - Bane 2
27.09.2020 kl 13:40 - Bane 3
1271 Tore Brovold (ingen klubb) A
1282 Anders Rånes Jensen (ingen klubb) C
1293 Martin Røsrud Graven (ingen klubb) A
1304 Murat Demir Stavanger L.K. C
1315 Sindre Bråten Skoglund (ingen klubb) B
1326      
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)