www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Lagskyting
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM FITASC SPORTING 150 - Eidanger J.F.L
26. til 27. september 2020

Oppdatert: 27.09.2020 kl 21:15

Resultater sammenlagt (etter bane)

Jury: Ole Morten Aakre, Jan Gunnar Skahjem, Magne Gusland, Rune Lauritzen, Amund Hiksdal

Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Bane 5
Bane 6
Sum
S.Off
1.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
24242120222413520
2.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo S.S.K
21252419232313519
3.
Svein-Martin Tyreng

Moss og Omegn J.F.F
23222320242313516
4.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
202123202423131
5.
Tore Brovold

Østlandske S.S.
212123182124128
6.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
192421192223128
7.
Bent Haga Johannessen

Team Hagleskyting
222522162023128
8.
Nicolai Wagner

Team Hagleskyting
202319182522127
9.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
181925182421125
10.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
202320182321125
11.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
162418182523124
12.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
212121201922124
13.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
182423172121124
14.
Terje Gravklev

Siljan S.S.
232120152222123
15.
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
192220182321123
16.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
212222162220123
17.
Jimmy Lungström

Bømlo S.S.K
172219192223122
18.
Øyvind Steinsbø

Bømlo S.S.K
182220182222122
19.
Jon Salve Håkedal

Team Hagleskyting
172120202321122
20.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
142222222120121
21.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
182318222119121
22.
Simen Torgersen

Tvedestrand J.F.F
172321152321120
23.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
182319152520120
24.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
202121191920120
25.
David Holand

Nordvegen L.K.
142521182319120
26.
Elling Tryterud

Sokna L.K.
142219182323119
27.
Knut Andre Holøien

Glåmdal L.S.
161820202322119
28.
Tommy Fjelde

Stavanger L.K.
152019212222119
29.
Henning Solem

Siljan S.S.
182321132519119
30.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
202219182218119
31.
Geir Kvilhaugsvik

Stavanger L.K.
161718242221118
32.
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
191922152320118
33.
Roger Granli

Østlandske S.S.
182120182120118
34.
Ludvig Løvall

Brunlanes S.S.
202016162223117
35.
Geir Ståle Vie

Brunlanes S.S.
172217152322116
36.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
172020162221116
37.
Simen Johannessen

Team Hagleskyting
192320171819116
38.
Trond Arild Bråten

Glåmdal L.S.
182120192117116
39.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
201716172223115
40.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
182019172120115
41.
Gunnar Gusland

Brunlanes S.S.
182216192020115
42.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
152320142419115
43.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
172217142321114
44.
Ann Synnøve Arnestad

Nordvegen L.K.
142117202220114
45.
Jan-Didrik Ørmen

Buskerud J.F.F
142219192218114
46.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
151916182223113
47.
Ole Henrik Bråthen Sand

Sarpsborg og Omegn J.F.F
161919182021113
48.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
182116152419113
49.
Ørjan Eriksen

Moss og Omegn J.F.F
172017172319113
50.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
142020192218113
51.
Bjørn Aatangen

Team Hagleskyting
172016162221112
52.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
182113172320112
53.
Geir Otto Kristiansen

Glåmdal L.S.
162119192116112
54.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
132219152319111
55.
Kim Andre Hjalmarsen

Glåmdal L.S.
182218152315111
56.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
211715162021110
57.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
172118142020110
58.
Jan Gunnar Skahjem

Team Hagleskyting
142117152419110
59.
Frank Sparby

Glåmdal L.S.
162220151819110
60.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
172515142118110
61.
Morten Myrvang

Siljan S.S.
171919172018110
62.
Jostein Bråthen

Glåmdal L.S.
192017112022109
63.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
162219131920109
64.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
161816182219109
65.
Arvid Agnor

Moss og Omegn J.F.F
191917152019109
66.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
192016162018109
67.
Geir Walland

Stavanger L.K.
152116182217109
68.
Helge Fristad

Siljan S.S.
152120161917108
69.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
141918132419107
70.
Simen Høgberg Slaastad

Glåmdal L.S.
122018152219106
71.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
171716162119106
72.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
172116131919105
73.
Jon Kvilhaugsvik

Stavanger L.K.
171715202016105
74.
Tarald Huse

Moss og Omegn J.F.F
141715162121104
75.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
171318191720104
76.
Henrik Alstad

Team Hagleskyting
132113132023103
77.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
171719102020103
78.
Tom Erik Fjelde Kvinnsland

Stavanger L.K.
151220151723102
79.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
132014162019102
80.
Eirik Møller

Kristiansand S J.F.F
151516162218102
81.
Caroline Waller

Brunlanes S.S.
162011152218102
82.
Murat Demir

Stavanger L.K.
151520142018102
83.
Renate Manvik

Brunlanes S.S.
131619132020101
84.
Jan Hallvard Myhren

Team Hagleskyting
13201917131799
85.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
13201716211299
86.
Mantas Maciunskas

Team Hagleskyting
13161518191798
87.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
14171214211997
88.
Iselin Aafloen

Glåmdal L.S.
16151415211697
89.
Zain Rage

Stavanger L.K.
15151316191896
90.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
14211412171896
91.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
11141715201895
92.
Frode Sneve Strand

Nidaros S.K.
14171413191895
93.
Håkon Manvik

Brunlanes S.S.
13191214201795
94.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
17171213201695
95.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
18121812191695
96.
Stein Anders Aarum

Moss og Omegn J.F.F
11181613221595
97.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
15161913201295
98.
Thomas Michaelsen

Glåmdal L.S.
13181513191492
99.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
15141114201791
100.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
12171114201690
101.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9181514181690
102.
Thor Hjalmarsen

Glåmdal L.S.
17131212171889
103.
Isac Ynnesdal

Bømlo S.S.K
16171311171589
104.
Oscar Bratlie

Team Hagleskyting
9161513191688
105.
Jan Aanes

Sandefjord L.S.
12141316181487
106.
Anders Vedøy

Stavanger L.K.
13161111191686
107.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
13111217181586
108.
Anders Støp

Glåmdal L.S.
11121612191585
109.
Thea Vestli

Glåmdal L.S.
13181410151585
110.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
10141611161784
111.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
11131214181684
112.
Jan Erik Bredesen

Nedre Glomma S.S.K
1217148171684
113.
Kristoffer Eriksen

Siljan S.S.
1420149121483
114.
Magnus Aleksander Bakkane

Brunlanes S.S.
13151214141482
115.
Stein H Gundersen

Sandefjord L.S.
14141411161382
116.
Bjørn Aaland

Glåmdal L.S.
10131711121780
117.
Ole Bråteseter

Glåmdal L.S.
619712181779
118.
Karl Even Lyngstad

Nordvegen L.K.
14141211121679
119.
Anne-Ragnhild Bjørge

Glåmdal L.S.
9151016161278
120.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
816138181477
121.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
122091017977
122.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
1111137181575
123.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
1114109171475
124.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes S.S.
817911171375
125.
Geir Wemmestad-Haaland

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
811137141568
126.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Glåmdal L.S.
1313106131166
127.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
137111191364
128.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
17171600050
129.
Trygve Larssen

Ski J.F.F
14191500048
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)