www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Lagskyting
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM FITASC SPORTING 150 - Eidanger J.F.L
26. til 27. september 2020

Oppdatert: 27.09.2020 kl 21:15

Lagskyting

Jury: Ole Morten Aakre, Jan Gunnar Skahjem, Magne Gusland, Rune Lauritzen, Amund Hiksdal


1. Brunlanes 1
Martin Røsrud Graven
202123202423131
Tom Nalum
192518211824125
Magne Gusland
212121222019124
380

2. Bømlo SSK
Nicolai Ynnesdal
212524192323135
Jimmy Lungström
172219192223122
Øyvind Steinsbø
201822222218122
379

3. Siljan Sportsskyttere
John-Ole Elseth Nordskog
242421202224135
Terje Gravklev
212023221522123
Henning Solem
182321132519119
377

4. Kroken
Sindre Bråten Skoglund
182423172121124
Ole Morten Aakre
222221201622123
Abraham Jostein Nesland
222214202221121
368

5. Østlandske S.S.
Tore Brovold
212123182124128
Knut Olav Gjerstad
202121191920120
Roger Granli
212018201821118
366

6. Team Hagleskyting 1
Nicolai Wagner
202319182522127
Jon Salve Håkedal
212017212023122
Simen Johannessen
201923181917116
365

7. Tvedestrand J.F.F.
Marius Sørensen
192421192223128
Simen Torgersen
211723232115120
Karl Egil Nylén
181419241913107
355

8. Sarpsborg OJFF
Knut Ivar Larsen
232020211823125
Per-Kristian Skinne
221717211423114
Ole Henrik Bråthen Sand
191619202118113
352

9. Nordvegen L.K.
David Holand
211425231918120
Thomas Lien
201720222116116
Ann Synnøve Arnestad
142117202220114
350

10. Brunlanes 2
Ludvig Løvall
201620231622117
Geir Ståle Vie
172217152322116
Kenneth Lilleødegård
201523241914115
348

11. Moss og Omegn J.F.F 1
Svein-Martin Tyreng
222323232024135
Georg Lundeby
231918201525120
Øyvind Fjeldstad
1815916141890
345

12. Team Hagleskyting 2
Bent Haga Johannessen
222522162320128
Bjørn Aatangen
172016162221112
Henrik Alstad
132113132320103
343

13. Glåmdal 2
Trond Arne Grinder
181624252318124
Rune Dalsjø
221913191523111
Simen Høgberg Slaastad
122018152219106
341

14. Glåmdal 8
Knut Andre Holøien
201618232220119
Geir Otto Kristiansen
211916161921112
Jostein Bråthen
201719221120109
340

15. Glåmdal 7
Trond Arild Bråten
212018171921116
Even Smedstad
131821232017112
Frank Sparby
201622181915110
338

16. Brunlanes 3
Gunnar Gusland
221618201920115
Veronica Lilleødegård
161920201816109
Caroline Waller
201116181522102
326

17. Moss og Omegn J.F.F 2
Hakan Ucarli
202219182218119
Tarald Huse
151417212116104
Stein Anders Aarum
16111822151395
318

18. Siljan Sportsskyttere 2
Morten Myrvang
171919171820110
Helge Fristad
152120161917108
Kristoffer Eriksen
1414201214983
301

19. Team Hagleskyting 3
Jan Gunnar Skahjem
171421241915110
Håkon Bøhmer
14211412171896
Oscar Bratlie
9161513191688
294

20. Glåmdal 5
Kim Andre Hjalmarsen
221818151523111
Thor Hjalmarsen
17131212171889
Bjørn Aaland
13171017111280
280

21. Brunlanes 4
Renate Manvik
191316202013101
Håkon Manvik
13191214201795
Magnus Aleksander Bakkane
12131514141482
278

22. Glåmdal 1
Iselin Aafloen
15141616152197
Anette Storeskar
17121419142197
Ina Mari Alterhaug Tverrå
1013131311666
260

23. Glåmdal 3
Anders Støp
12161115121985
Thea Vestli
14131815151085
Ole Bråteseter
761918171279
249
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)