www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
FINALE Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag. Dette er også Landsdels-mesterskap for region Øst. - Bjørkelangen J.F.F
9. august 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
2 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
4 Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
5 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes J.F.F C
6 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 2 Kl: 09:15
1 Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
3 Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F C
4 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
5 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
6 Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
 
Lag 3 Kl: 09:30
1 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
2 Lars Øivind Taugbøl Eidsvoll Skog J.F.F C
3 Siv Sola Rømseth Bjørkelangen J.F.F F
4 Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
5 Rune Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
6      
 
Lag 4 Kl: 09:45
1 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F B
2 Kjetil Fjeldvang Udnes J.F.F B
3 Kai Fjeldvang Udnes J.F.F E1
4 Espen Jensen Ullensaker J.F.F C
5 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
6 Mikael Kutt Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 10:00
1 Magnus Rydning Bærum J.F.F A
2 Kristoffer Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
3 Morten Thomle Ullensaker J.F.F C
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
5 Ronny Pettersen Høland J.S.K B
6 Mats Bjerke Lørenskog S.S. B
 
Lag 6 Kl: 10:15
1 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
2 Adrian Meland Bjørkelangen J.F.F D2
3 Iman Shirkavand Bjørkelangen J.F.F C
4 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
5 Roy Vinje Lørenskog S.S. C
6 Knut Årnes Lørenskog S.S. B
 
Lag 7 Kl: 10:30
1 Vigdis Lunde Jaavall Borge J.F.F F
2 Ola Lunde Jaavall Borge J.F.F A
3 Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F C
4 Lasse Ness (ingen klubb) Gjest
5 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
6      
 
Lag 8 Kl: 10:45
1 Terje Stokkebekk Tunsjø J.F.F C
2 Jørgen Engebretsen Høland J.S.K C
3 Jonas Holmbro Hemnes J.F.F D2
4 Mona Holmbro Engebretsen Høland J.S.K F
5 Jostein Fosskaug Høland J.F.F C
6      
 
Lag 9 Kl: 11:00
1 Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
2 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
3 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K C
4 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
5 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K F
6 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 10 Kl: 11:15
1 Peter Fåland Enebakk J.F.F C
2 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
3 Ole Andreas Haugland Enebakk J.F.F C
4 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
5 Christoffer Nordli Enebakk J.F.F C
6 Kevin Sterner Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 11 Kl: 11:30
1 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D1
2 Herman Wold Bjørkelangen J.F.F D1
3 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
4 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
5 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
6 Kristoffer Thuen Bjørkelangen J.F.F D1
 
Lag 12 Kl: 11:45
1 Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Glenn Robert Elverhøy Eidsberg J.F.F B
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F D1
5 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
6 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
 
Lag 13 Kl: 12:00
1 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
2 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
3 Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F E1
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 12:15
1 Kristian Sanne Andersen Ullensaker J.F.F C
2 Andrea Sæthern Ullensaker J.F.F F
3 Fredrik Sæthern Eidskog J.F.F B
4 Espen Nerdrum Hemnes J.F.F C
5 Tine Raisbæk Hedrum J.F.L F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 12:30
1 Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F D2
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F B
5 Tove Lunner Bjørkelangen J.F.F F
6 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 16 Kl: 12:45
1 Fredrik Lund Eidsberg J.F.F C
2 Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F C
3 Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
4 Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F D2
5 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 13:00
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
3 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
4 Steinar Soot Hemnes J.F.F C
5 Joackim Harethon Aurskog J.F.F C
6 Kristian Solberg Lørenskog S.S. B
 
Lag 18 Kl: 13:15
1 Sterling E Herskedal Ås J.F.F C
2 Even Simonsen Ås J.F.F C
3 Alexander Burhås Stenerud Høland J.F.F C
4 Jacob Borgen Ås J.F.F C
5 William Herskedal Ås J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 13:30
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Moss og Omegn J.F.F E2
3 Håvard Løe Fet J.F.F C
4 Joel Martinsen Kværner Fet J.F.F C
5 Magnus Foss Fet J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 13:45
1      
2 Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Line Martinsen Fet J.F.F F
4 Jan Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F E1
5 Per Espen Løken Fet J.F.F C
6      
 
Lag 21 Kl: 14:00
1 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
2 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
3 Øystein Hoel Blaker J.F.F B
4 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
5 Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
6 Stig Edvardsen Blaker J.F.F C
 
Lag 22 Kl: 14:15
1 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
2 Bent Øverhagen Lørenskog S.S. E1
3 Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F F
4 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 14:30
1 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
2 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
3 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
4 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
5 Trygve Larssen Ås J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 14:45
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
2 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
3 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
4 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F A
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
6 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
 
Lag 25 Kl: 15:00
1 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
2 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
3 Oliver Bolin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D1
4 Kine Halmrast Thorvaldsen Bjørkelangen J.F.F D2
5 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
6      
 
Lag 26 Kl: 15:15
1 Julian Svendsen Eidsberg J.F.F D1
2 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F B
3 Rune Aukland Eidsberg J.F.F C
4 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
6 Ronny Lund Eidsberg J.F.F C
 
Lag 27 Kl: 15:30
1 Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F B
4 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
5 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F C
6 Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
 
Lag 28 Kl: 15:45
1 Lars Randby Asker J.F.F C
2 Kristin Bækkelund Asker J.F.F F
3 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
4 Ingvald Orthe Solemskogen J.F.F D2
5 Kristian Mayer (ingen klubb) Gjest
6 Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
 
Lag 29 Reservert arrangørKl: 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Reservert arrangørKl: 16:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)