www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
FINALE Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag. Dette er også Landsdels-mesterskap for region Øst. - Bjørkelangen J.F.F
9. august 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 155
Navn Klubb Klasse
Adrian Meland Bjørkelangen J.F.F D2
Alexander Burhås Stenerud Høland J.F.F C
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
Andrea Sæthern Ullensaker J.F.F F
Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
Bent Øverhagen Lørenskog S.S. E1
Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F B
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F F
Christoffer Nordli Enebakk J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F C
Espen Jensen Ullensaker J.F.F C
Espen Nerdrum Hemnes J.F.F C
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
Even Simonsen Ås J.F.F C
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F D2
Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F C
Fredrik Lund Eidsberg J.F.F C
Fredrik Sæthern Eidskog J.F.F B
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Glenn Robert Elverhøy Eidsberg J.F.F B
Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F C
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Herman Wold Bjørkelangen J.F.F D1
Håvard Løe Fet J.F.F C
Iman Shirkavand Bjørkelangen J.F.F C
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K F
Ingvald Orthe Solemskogen J.F.F D2
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
Jacob Borgen Ås J.F.F C
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
Jan Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F E1
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Joackim Harethon Aurskog J.F.F C
Joel Martinsen Kværner Fet J.F.F C
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jonas Holmbro Hemnes J.F.F D2
Jostein Fosskaug Høland J.F.F C
Julian Svendsen Eidsberg J.F.F D1
Jørgen Engebretsen Høland J.S.K C
Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F D1
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Kai Fjeldvang Udnes J.F.F E1
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kevin Sterner Bjørkelangen J.F.F C
Kine Halmrast Thorvaldsen Bjørkelangen J.F.F D2
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F A
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
Kjetil Fjeldvang Udnes J.F.F B
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
Knut Årnes Lørenskog S.S. B
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristian Sanne Andersen Ullensaker J.F.F C
Kristian Mayer (ingen klubb) Gjest
Kristian Solberg Lørenskog S.S. B
Kristin Bækkelund Asker J.F.F F
Kristoffer Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Kristoffer Thuen Bjørkelangen J.F.F D1
Lars Øivind Taugbøl Eidsvoll Skog J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lars Randby Asker J.F.F C
Lasse Ness (ingen klubb) Gjest
Line Martinsen Fet J.F.F F
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
Magnus Foss Fet J.F.F C
Magnus Rydning Bærum J.F.F A
Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Mats Bjerke Lørenskog S.S. B
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D1
Mikael Kutt Bjørkelangen J.F.F B
Mona Holmbro Engebretsen Høland J.S.K F
Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
Morten Thomle Ullensaker J.F.F C
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Lunde Jaavall Borge J.F.F A
Ole Andreas Haugland Enebakk J.F.F C
Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
Oliver Bolin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D1
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Per Espen Løken Fet J.F.F C
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Peter Fåland Enebakk J.F.F C
Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F B
Ronny Lund Eidsberg J.F.F C
Ronny Pettersen Høland J.S.K B
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Roy Vinje Lørenskog S.S. C
Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F D2
Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
Rune Aukland Eidsberg J.F.F C
Rune Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F C
Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Siv Sola Rømseth Bjørkelangen J.F.F F
Snorre Ekeheien Laakso Hemnes J.F.F C
Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
Steinar Soot Hemnes J.F.F C
Sterling E Herskedal Ås J.F.F C
Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
Stig Edvardsen Blaker J.F.F C
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F B
Terje Stokkebekk Tunsjø J.F.F C
Thea Vestli Eidskog J.F.F B
Thomas Michaelsen Skogen J.S.K C
Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tine Raisbæk Hedrum J.F.L F
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
Tove Lunner Bjørkelangen J.F.F F
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Vigdis Lunde Jaavall Borge J.F.F F
William Herskedal Ås J.F.F C
Øistein Nygren Moss og Omegn J.F.F E2
Øystein Hoel Blaker J.F.F B


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)