www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner som er registrert her på www.leirdue.net:

2024
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
April
21./4 kl 09:00 100 skudd Lk 21 April Skien J.F.F
21./4 kl 09:00 JT/NT 100 - Smell(te)stevne Ørskog J.S.S
21./4 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Ullensaker J.F.F
21./4 kl 10:00 NORDISK TRAP 100sk LK i ÅSANE / BLK Bergen L.K.
24./4 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
24./4 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
24./4 kl 18:00 Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap Rana J.F.F Påmelding
25./4 kl 18:00 Jegertrap, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting Jæren J.F.L Påmelding
27./4 Jegertrap / NT LK-kval - NT Askvoll og Holmedal L.K.
27./4 kl 09:00 Magne Landerø Cup Skogen J.S.K Påmelding
27. til 28./4 kl 09:00 RM figurjakt Onsøy J.F.F Påmelding
27./4 kl 09:00 Figurjakt RDJFF Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
27./4 kl 10:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S. Påmelding
27./4 kl 10:00 Åpent stevne 50 skudds + finale Steinkjer J.F.F Påmelding
27./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L Påmelding
27./4 kl 10:00 50 skudd m/finale Eide J.F.F Påmelding
27. til 28./4 kl 11:00 Kjerringlorten 200 sk+f (også 2 LK-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
28./4 Jegertrap / NT LK-kval - NT Askvoll og Holmedal L.K.
28./4 kl 09:00 50-skudd med finale Gjemnes J.F.F Påmelding
28./4 kl 10:00 Compak sporting 100 duer Løiten S.S. Påmelding
28./4 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
28./4 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L Påmelding
30./4 kl 17:00 50 skudd jegertrap inngår i energikontrollcupen Narvik J.F.F Påmelding
30./4 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
Mai
1./5 kl 09:00 50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus Frogn J.F.F Påmelding
1./5 kl 09:00 Magne Landrø Cup Kongsvinger J.F.F Påmelding
1./5 kl 09:00 100 duer LK kval Eidsberg J.F.F Påmelding
1./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + Finale Regionmesterskap Påmelding på banen 10-12 Skien J.F.F
1./5 kl 10:00 sporting Opdal J.F.L Påmelding
1./5 kl 10:00 Jegertrap Opdal J.F.L Påmelding
1./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L Påmelding
3./5 kl 17:00 50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis Trondheim J.F.F Påmelding
4./5 Nordisk Trap - 100 skudd - NT Team Sørvest
4./5 Skeet 125 sk, max 18 deltagere - SK Ullensaker J.F.F
4./5 kl 09:00 Skeet 125 sk. max 18 delt. Ullensaker J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 100 skudds supersporting lørdag Eidskog J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Nord-Aurdal J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 50 skudds lerdue sti Nes J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Helgeland Marinasystemers og Bohus VP - 200 skudd Jegertrap/LK Rana J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd Karmøy J.F.N.F Påmelding
4./5 kl 10:00 100 skudd combi stevne jeger/nordisktrap Klinga J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 50 sk Leirduesti Trondheim J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 Åpent stevne - NT Alta J.F.F Påmelding
4./5 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
4./5 kl 10:00 50 skudd kompakt leirduesti klubbmesterskap Sotra og Øygarden J.F.F Påmelding
5./5 kl 09:00 100 skudds supersporting søndag Eidskog J.F.F Påmelding
5./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Nord-Aurdal J.F.F Påmelding
5./5 kl 09:00 50 skudd trap og 50 variabel Rakkestad og Degernes J.F.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap (FM) 50 sk+finale Karmøy J.F.N.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Åpent stevne - NT Alta J.F.F Påmelding
5./5 kl 11:00 Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse Rana J.F.F Påmelding
6./5 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50skudd Tvedestrand J.F.F Påmelding
7./5 kl 18:00 Tor Magne Vorre Minnepokal 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
8./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F Påmelding
8./5 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F Påmelding
9./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F Påmelding
9./5 kl 09:00 Kompakt sti 50 skudd (sporting) Påmelding på banen 9-11 Skien J.F.F
9./5 kl 10:00 100-skudd Compac Sti Levanger J.F.L Påmelding
9./5 kl 10:00 Jegertrap/LK-kvalik/100 skudd Opdal J.F.L Påmelding
9./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L Påmelding
10./5 kl 10:00 Polvotten 1 (LK) Målselv J.F.F Påmelding
11./5 Nordisk trap 100 skudd - NT Sannidal Trap
11./5 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti - Buskeruds J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Compak Sporting Eidanger J.F.L Påmelding
11./5 kl 09:00 Fonnasprinten JT/NT 100-skudd Sunndal J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 JT/NT 100 - HSJFF Herøy og Sande J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 FM Jegertrap Udnes J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Lesja J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK kval Sannidal Trap Påmelding
11./5 kl 10:00 JegerTrap 100SK Åsane J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 Polvotten 2 (LK) Målselv J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
11./5 kl 10:00 100 sk Sporting Askvoll J.F.L Påmelding
12./5 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Polvotten 3 (LK) Målselv J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 BLASER CUP 2024 100 skudd Leirduesti Eidanger J.F.L Påmelding
12./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Dovre J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT Enebakk J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK kval Sannidal Trap Påmelding
12./5 kl 10:00 JegerTrap 100SK Åsane J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Fylkesmesterskap Figurjakt Furnes J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Skjeberg og Omegn J.F.F Påmelding
14./5 kl 17:00 Vårstevne 50 duer Jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
14./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
14./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
15./5 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
15./5 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
15./5 kl 17:00 Jegetrap 50 skudd Tynset J.F.F Påmelding
16./5 kl 16:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K. Påmelding
18./5 Nordlysstevnet del 1 - NT Alta J.F.F
18./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F Påmelding
18./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2024 Songdalen L.K. Påmelding
18./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 1 Alta J.F.F Påmelding
18./5 kl 11:00 Mai Stevne Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
19./5 Nordlysstevnet del 2 - NT Alta J.F.F
19./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F Påmelding
19./5 kl 10:00 Stemtjønntreffen 2023 Prøve NM Songdalen L.K. Påmelding
19./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 2 Alta J.F.F Påmelding
20./5 Nordlysstevnet del 3 - NT Alta J.F.F
20./5 kl 09:00 Stemtjønntreffen 2024. Prøve NM Songdalen L.K. Påmelding
20./5 kl 09:00 Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 Gausdal J.F.F Påmelding
20./5 kl 10:00 Nordlysstevnet 300, del 3 Alta J.F.F Påmelding
21./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
22./5 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F Påmelding
22./5 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Bjørkelangen J.F.F Påmelding
22./5 kl 17:00 75 skudd sporting/sti energikontrollcupen Narvik J.F.F Påmelding
24./5 kl 17:00 50-skudd uten finale Gjemnes J.F.F Påmelding
24./5 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 Nordisk Trapp 100 Skudd-LK-KVAL-NT Romerike S.K. Påmelding
25./5 kl 09:00 50skudd u/finale Surnadal J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti lørdag Kroken J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S. Påmelding
25./5 kl 10:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd med finale Vennesla J.S.P.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK-Kval Os J.F.L Påmelding
25. til 26./5 kl 10:00 Helgelandstreffet + 2 x LK-kval Alstahaug og Leirfjord J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 RM Leirduesti Surnadal J.F.F Påmelding
25./5 kl 10:00 LM leirduesti Nidaros J.S.K Påmelding
25./5 kl 10:00 100 skudd NT Ulven S.S.K Påmelding
26./5 kl 07:00 Åpent stevne 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 50 skudds leirduesti RM Verdal J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 100 duer LK kval Eidsberg J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Beretta Norgescup leirduesti søndag Kroken J.F.F Påmelding
26./5 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK-Kval Os J.F.L Påmelding
26./5 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
26./5 kl 10:00 RM JEGER TRAP Hedrum J.F.L
26./5 kl 10:00 RM Lerduesti Orkla J.F.F Påmelding
26./5 kl 10:00 100 skudd JT/Nordisk trap Averøy J.F.F Påmelding
26./5 kl 10:00 100 skudd NT Ulven S.S.K Påmelding
28./5 kl 17:00 Kveldsstevne Alvdal J.F.F Påmelding
28./5 kl 18:00 Klubbmesterskap 50 sk Trap Karmøy J.F.N.F Påmelding
29./5 kl 17:00 onsdags stevne trap Energikontroll cup Bardu J.F.F Påmelding
29./5 kl 17:00 Romerikscup leirduesti 50 duer Blaker J.F.F Påmelding
29./5 kl 17:00 Kompakt lerduesti 50 skudd Tynset J.F.F Påmelding
29./5 kl 17:00 Leirduesti KLS 50 duer Vadsø J.F.F Påmelding
30./5 kl 17:30 50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne Sokna L.K. Påmelding
30./5 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
Juni
1./6 LK/JT Kombistevne - NT Biri J.F.F
1./6 300 i Narvik - Jegertrap - Narviktreffen - NT Narvik P.K.
1./6 Minnestevne - NT Neiden og Omegn J.F.F
1./6 OL-trap 125 duer - OL Oslo skeet- og trapklubb
1./6 100 skudd NT LK-kvalifisering/Jegertrap - NT Askvoll og Holmedal L.K.
1./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F Påmelding
1. til 2./6 kl 09:00 300 i Narvik Narvik J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP Tvedestrand J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Region mesterskap jegertrap Buskerud /NT 100 skudd Krødsherad J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Biri J.F.F Påmelding
1./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT /LM njff stevne - Eid J.F.L Eid J.F.L Påmelding
1. til 2./6 kl 10:00 Jakt & Friluft Grand Prix 50skudds leirduesti Gjøvik J.F.F Påmelding
1./6 kl 11:00 Birgers minnestevne Sør-Varanger J.F.F Påmelding
2./6 Minnestevne - NT Neiden og Omegn J.F.F
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Søndag Løiten J.F.F Påmelding
2./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
2./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Biri J.F.F Påmelding
2./6 kl 10:00 Birgers minnestevne dag 2 Sør-Varanger J.F.F Påmelding
3./6 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F Påmelding
4./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
5./6 kl 16:00 Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Finale Bjørkelangen J.F.F Påmelding
5./6 kl 17:00 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
5./6 kl 17:00 Klubbmesterskap jegertrap Tynset J.F.F Påmelding
6./6 kl 17:00 Jegertrap - Åpen 50 duer Vadsø J.F.F Påmelding
6./6 kl 17:00 Vårdua Nordreisa J.F.L Påmelding
8./6 100 skudd Lk - NT Gaula S.S.K
8./6 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
8./6 100 skudd NT LK-kvalifisering/Jegertrap - NT Askvoll og Holmedal L.K.
8./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 Opplandscup - 100 skudd - Lørdag Løiten J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (Karmøy) Team Sørvest Påmelding
8. til 9./6 kl 09:00 Ranatreffen 2024 Rana J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 Jonny Karlsens Minnepokal Buttentjern J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 100 skudd nordisktrap LK kval Gaula S.S.K Påmelding
8./6 kl 10:00 50 skudd +finale Sykkylven J.F.F Påmelding
8./6 kl 10:00 100 skudd JT /NT njff stevne - Eid J.F.L Eid J.F.L Påmelding
8./6 kl 10:00 100 skudd JT Voss J.F.L Påmelding
9./6 100 skudd Lk - NT Gaula S.S.K
9./6 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
9./6 100 skudd NT LK-kvalifisering/Jegertrap - NT Askvoll og Holmedal L.K.
9./6 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 Opplandscup - 100 skudd - Løiten JFF - Søndag Løiten J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd leirduesti Karmøy J.F.N.F Påmelding
9./6 kl 09:00 100-skudd jegertrap med LK Gjemnes J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 100 skudd nordisktrap LK kval Gaula S.S.K Påmelding
9./6 kl 09:00 RM jegertrap Onsøy J.F.F Påmelding
9./6 kl 10:00 100 skudd stevne JT/NT Eid JFL Eid J.F.L Påmelding
9./6 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
11./6 kl 18:00 50-skudd STI Levanger J.F.L Påmelding
12./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F
13./6 kl 18:00 50 skudd JT midtuke Os J.F.L Påmelding
13./6 kl 18:00 Leirduesti, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting. Jæren J.F.L Påmelding
14./6 kl 17:00 50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis Trondheim J.F.F Påmelding
14./6 kl 17:00 50. skudd kveldsstevne Eide J.F.F Påmelding
15./6 Opplandscup NT/LK kval Tynset - NT Tynset J.F.F
15./6 hagle byger i midnattssol del 1 - NT Kautokeino J.F.F
15. til 16./6 kl 09:00 Sokna Steel Challenge Compak Sporting 2024 Sokna L.K. Påmelding
15./6 kl 09:00 Nordisk Trap 100 Skudd-LK-Kval-NT Romerike S.K. Påmelding
15./6 kl 09:00 100 skudd compac sporting Verdal J.F.F Påmelding
15./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd JT/LK kval Tynset J.F.F Påmelding
15./6 kl 10:00 Skeet 125 Max 12 deltagere Eplerød S.S. Påmelding
15./6 kl 11:00 Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 75 sk+f Brønnøy J.F.F Påmelding
15./6 kl 11:00 Midtsommertreffet Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
15./6 hagle byger i midnattssol del 2 - NT Kautokeino J.F.F
16./6 hagle byger i midnattssol del 3 - NT Kautokeino J.F.F
16./6 Opplandscup NT/LK kval Tynset - NT Tynset J.F.F
16./6 kl 09:00 Magne Landrø Cup Figurjakt Vang J.F.F Påmelding
16./6 kl 09:00 Opplandscup 100 skudd JT/LK kval Tynset J.F.F Påmelding
16./6 kl 10:00 hatten open Hattfjelldal J.F.L Påmelding
18./6 kl 17:00 Rekruteringsstevne Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
18./6 kl 18:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
19./6 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F Påmelding
19./6 kl 17:00 Klubbmesterskap lerduesti Tynset J.F.F Påmelding
19./6 kl 17:30 Nidaros cup - Leirduesti 50 duer Nidaros J.S.K Påmelding
19./6 kl 18:00 Energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
21. til 22./6 kl 15:00 Neiden Classic del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
22./6 kl 09:00 RM stevne på Skåla Skåla J.F.F Påmelding
22./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Nordre Land J.F.F Påmelding
22./6 kl 09:00 BERETTA CUP + RM - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F Påmelding
22./6 kl 10:00 RM Jegertrap 50 skudd m finale Klinga J.F.F
22./6 kl 10:00 RM Jegertrap Orkla J.F.F Påmelding
22./6 kl 10:00 50 skudd JT Regionsmesterskap Os J.F.L Påmelding
22./6 kl 14:00 Neiden Classic del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 09:00 Neiden Classic del III Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Vestre Slidre J.F.L Påmelding
23./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F Påmelding
23./6 kl 10:00 LM jegertrap (desentralisert modell) Steinkjer J.F.F Påmelding
23./6 kl 10:00 LM Jegertrap Orkla J.F.F Påmelding
23./6 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L Påmelding
26./6 kl 17:00 onsdags stevne sti Energikontroll cup Bardu J.F.F Påmelding
27./6 kl 17:30 50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne Sokna L.K. Påmelding
28./6 kl 14:00 Reisastevnet del 1. 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
29./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F Påmelding
29. til 30./6 kl 09:00 Trøndersk open - Compak sporting 150 duer - Trondheim/Levanger Nidaros S.K. Påmelding
29./6 kl 09:00 Reisastevnet del 2.2024 Åpent LK kval Nordreisa J.F.L Påmelding
29./6 kl 09:00 Oppvarming NM - 100 skudd JT/NT Sunndal J.F.F Påmelding
29./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024/ LK kombi stevne Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 Landsdelsmesterskap i leirduesti for region øst Blaker J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
29./6 kl 10:00 Compakt sti FM Lindesnes J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd Nome J.F.F Påmelding
29. til 30./6 kl 10:00 200 skudd Andøy Andøy J.F.F Påmelding
30./6 kl 08:30 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F Påmelding
30./6 kl 09:00 Magne Landrø Cupfinale og LM Figurjakt Søndag 30 juni 2024 Aurskog / Bjørkelangen JFF Stevnet arrangeres i Grandalen Bjørkelangen J.F.F Påmelding
30./6 kl 09:00 Opplandscupen 2024 100skudd kombi stevne LK Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd med finale FM Vest Agder Songdalen J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Reisastevnet del 3.2024 Åpent LK kval Nordreisa J.F.L Påmelding
30./6 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
Juli
6./7 kl 09:00 100 skudd JT/NT Kombi stevne 1 av 2 Herøy og Sande J.F.F Påmelding
6./7 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Sel J.F.F Påmelding
6./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2024 lørdag Brunlanes J.F.F Påmelding
7./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2024 søndag Brunlanes J.F.F Påmelding
7./7 kl 09:00 100 skudd JT/NT Kombi stevne 2 av 2 Herøy og Sande J.F.F Påmelding
7./7 kl 10:00 Klubbmesterskap trap Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
7./7 kl 10:00 Klubbmesterskap sporting Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
8. til 13./7 kl 08:00 NM Jegertrap Kroken J.F.F Påmelding
9. til 13./7 kl 10:00 NM Leirduesti Kroken J.F.F Påmelding
18./7 kl 17:30 50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne Sokna L.K. Påmelding
18./7 kl 18:00 50 skudd JT midtuke Os J.F.L Påmelding
20./7 Norsk Grand Prix 2024 OL-trap - OL Oslo skeet- og trapklubb
20./7 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Fron J.F.F Påmelding
20./7 kl 09:00 Klubbmesterskap 50 skeet Varanger S.S.K Påmelding
20./7 kl 09:00 Klubbmesterskap 50 Compak Varanger S.S.K Påmelding
20./7 kl 10:00 Jegertrap Stevne 50 duer Bjørkelangen J.F.F Påmelding
21./7 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Fron J.F.F Påmelding
21./7 kl 09:00 Klubbmesterskap 100 nordisk trap øl. kval. Varanger S.S.K Påmelding
23./7 kl 17:00 Jegertrap Åpen 50 duer Vadsø J.F.F Påmelding
23./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
26./7 kl 09:00 Sommerstevnet Fredag Krødsherad J.F.F Påmelding
26./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåttane Ørskog J.S.S Påmelding
27. til 28./7 kl 07:00 NM Fitasc 2024 Varanger S.S.K Påmelding
27./7 kl 09:00 Sommerstevnet Lørdag Krødsherad J.F.F Påmelding
27./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåtter Ørskog J.S.S Påmelding
28./7 kl 09:00 Sommerstevnet Søndag Krødsherad J.F.F Påmelding
28./7 kl 09:00 JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåtter Ørskog J.S.S Påmelding
August
3./8 DM/KM åpent stevne - NT Kautokeino J.F.F
3./8 kl 08:00 Veteran NM 2024 Ringebu og Fåvang J.F.F Påmelding
3./8 kl 09:00 100 skudd Lk 3 August Skien J.F.F
3./8 kl 09:00 Beretta Norgescup Leirduesti Lørdag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
3./8 kl 10:00 Jegermeister/Jegertrap/50 skudd Opdal J.F.L Påmelding
4./8 DM/KM, pent stevne - NT Kautokeino J.F.F
4./8 KM 100 skudd NT/LK, Hedmark skytterkrets - NT Tynset J.F.F
4./8 kl 09:00 Lk 100 skudd Nordisk 4 August Skien J.F.F
4./8 kl 09:00 Rm Oppland 2024 Gausdal J.F.F Påmelding
4./8 kl 09:00 Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
6./8 kl 17:00 Jegertrap klubbmesterskap 50 duer Vadsø J.F.F Påmelding
7./8 kl 17:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Buttentjern J.F.F Påmelding
7./8 kl 17:30 Leirduesti Klubbmesterskap 50 duer Vadsø J.F.F Påmelding
7./8 kl 18:00 50 Skudd Compac Sti Steinkjer J.F.F Påmelding
9. til 11./8 kl 07:00 NM Nordisk Trap 2024 Songdalen L.K. Påmelding
10. til 11./8 kl 08:00 NM Compak Sporting Løiten S.S. Påmelding
10./8 kl 09:00 100 skudd Lk 10 August Skien J.F.F Påmelding
10./8 kl 09:00 NNM Jegertrap 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
11./8 kl 09:00 100 skudd Lk 11 August Skien J.F.F Påmelding
11./8 kl 09:00 NNM Leirduesti 2024 Nordreisa J.F.L Påmelding
14./8 kl 15:00 RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne Sokna J.F.F Påmelding
14./8 kl 17:00 onsdags stevne jegertrap Bardu J.F.F Påmelding
17./8 Klubbmesterskap SVJFF - NT Neiden og Omegn J.F.F
17./8 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
17./8 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024. RM. 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
17./8 NT LK-kvalifisering/Jegertrap - NT Askvoll og Holmedal L.K.
17./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
17./8 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Lillehammer J.F.F Påmelding
17./8 kl 09:00 Jegertrap Vadsøtreffen 100 duer LK-KVAL Vadsø J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Trønderdua del 1. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. Steinkjer J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Nordisk trap LK Lindesnes J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 FM Jeger trap Bardu J.F.F Påmelding
17. til 18./8 kl 10:00 Ranastien 2024 Rana J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Nordisk trap 100 Lk ( haglecupen) Lindesnes J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Jegertrap/NT-kval Askvoll J.F.L Påmelding
17./8 kl 11:00 100 skudd JT Voss J.F.L Påmelding
17./8 kl 20:00 50 skudd med finale Åndalsnes og Omegn J.F.F Påmelding
18./8 NT 100 skudds LK-kval - NT Ullensaker J.F.F
18./8 kl 08:00 Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. Buskeruds J.F.F Påmelding
18./8 NT LK-kvalifisering/Jegertrap - NT Askvoll og Holmedal L.K.
18./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
18./8 kl 09:00 Leirduesti Vadsøstien 100 duer Vadsø J.F.F Påmelding
18./8 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
18./8 kl 10:00 Trønderdua del 2. Kombistevne 100 skudds JT og NT med LK. kvalik Steinkjer J.F.F Påmelding
18./8 kl 10:00 Jegertrap/NT-kval Askvoll J.F.L Påmelding
21./8 kl 16:00 Neidenmesterskapet JT/NT 2024 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
21./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Alstahaug og Leirfjord J.F.F Påmelding
23. til 24./8 kl 19:00 Landskamp Sverige Karstad Norges Skytterforbund
24./8 kl 08:00 BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd Compak Sporting (Jæren) Team Sørvest Påmelding
24./8 kl 09:00 Finale energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
24./8 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Alvdal J.F.F Påmelding
24./8 kl 10:00 100 skudd JT Os J.F.L Påmelding
24./8 kl 12:00 Finale energikontrollcup Målselv J.F.F Påmelding
25./8 KM/DM skeet - SK Alta J.F.F
25./8 kl 09:00 Blaser Cup Norge 2024, Kompakt Leirduesti 75 duer Jæren J.F.L Påmelding
25./8 kl 09:00 Opplandscupen 2024 Alvdal J.F.F Påmelding
25./8 kl 10:00 JegerTrap 50SK Åsane J.F.F Påmelding
25./8 kl 10:00 50 skudd leirdusti / sporting Støren J.F.F Påmelding
28./8 kl 18:00 50 Skudd Leirduesti Steinkjer J.F.F Påmelding
28./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Sporting Alstahaug og Leirfjord J.F.F Påmelding
31./8 100 skudd Lk - NT Gaula S.S.K
31./8 200 duer sti / sporting -"krattshooting" - CS Narvik P.K.
31./8 til 1./9 kl 09:00 200 duer sti/sporting Narvik J.F.F
31./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
31./8 kl 09:00 100 skudd nordisktrap LK kval Gaula S.S.K Påmelding
31./8 kl 10:00 Rypetreffen- del 1 åpent kompakt sporting + klubbmesterskap for Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L Påmelding
31./8 kl 10:00 Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen Vennesla J.S.P.F.F
31./8 kl 10:00 100 skudd JT/NT LK kval Samnanger J.F.L Påmelding
31./8 kl 11:00 Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2025) Brønnøy J.F.F Påmelding
31./8 kl 12:00 Rypetreffen- del 2 Leirduesti + klubbmesterskap for Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L Påmelding
September
1./9 100 skudd Lk - NT Gaula S.S.K
1./9 kl 09:00 100 skudd nordisktrap LK kval Gaula S.S.K Påmelding
1./9 kl 10:00 Jegertrap 50 skudd + finale Tvedestrand J.F.F Påmelding
3./9 kl 17:30 Åpent stevne 50 skudds JT + finale (Klubbmesterskap for Steinkjer JFF) Steinkjer J.F.F Påmelding
3./9 kl 18:00 Jegermeister 70 skudd leirduesti Karmøy J.F.N.F Påmelding
4./9 kl 16:00 Neidenmesterskapet LEIRDUESTI/ESP 2024 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
5./9 kl 17:00 Jegertrap Jegerstevne 25 duer Vadsø J.F.F Påmelding
8./9 kl 10:00 50 skudd JT m/finale Os J.F.L Påmelding
27./9 kl 21:00 Natt stevne Lindesnes J.F.F Påmelding
Oktober
26./10 kl 11:00 Blærekataren - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale Rana J.F.F Påmelding
November
2./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
3./11 kl 10:00 Nordisk Trap 100 skudds LK - NT Songdalen L.K. Påmelding
Desember
7./12 kl 10:00 Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale Songdalen J.F.F Påmelding
24./12 kl 09:00 OL Trap 125 skudd. Østre Viken S.S.K
28./12 kl 11:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
2024 kl 07:00 Ranking 2024 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2024 kl 07:00 Ranking 2024 OL-trap LEIRDUE.NET
2024 kl 07:00 Ranking 2024 Skeet LEIRDUE.NET
2024 kl 07:00 Ranking 2024 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
2024 kl 07:00 Ranking 2024 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2024 kl 13:00 Klasseføring NT 2024 LEIRDUE.NET
30./12 kl 18:00 50-skudd Compac sti Levanger J.F.L
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)