www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Velg et område:
Nord-Norge
Trøndelag
Vestlandet
Sørlandet
Østlandet





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner som er registrert her på www.leirdue.net:

2021
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Juni
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 21 - DTL Neiden og Omegn J.F.F
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 2021 - 50 duer leirduesti Neiden og Omegn J.F.F
11./6 kl 14:00 Recover - Bedriftsskyting (Priv arr.) Rana J.F.F
12./6 kl 09:00 FM LEIRDUESTI 2021 Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F
12. til 13./6 kl 09:00 Kjerringlorten 300sk+f (også 3 stk Lk-Kval) Brønnøy J.F.F
12./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap leirduesti 50 duer - Akershus Blaker J.F.F
12./6 kl 09:00 Opplandscup 50 skudd FM 2021 Heidal J.F.F
12./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap NordTrøndelag - JegerTrap Namdalseid J.F.L
12./6 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F
12./6 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb
12./6 kl 10:00 100skudd compac sporting Narvik P.K.
12./6 kl 10:00 skeet 125 Sandefjord L.S.
12./6 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
12./6 kl 10:00 Fm jegertrap 50 skudd+finale Nidaros J.S.K
12./6 kl 10:00 FM jegertrap - Herøy og sande JFF Herøy og Sande J.F.F
12./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
12./6 kl 14:00 Neiden Classic 100 LK Neiden og Omegn J.F.F
13./6 kl 08:00 LM jegertrap Opdal J.F.L
13./6 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
13./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap JT Sør-Varanger J.F.F
13./6 kl 09:00 Opplandscup- 100 skudd Heidal J.F.F Påmelding
13./6 kl 09:00 Lk 100 skudd Skien J.F.F Påmelding
13./6 kl 10:00 FM Jegertrap (LK kval 100sk) + finale Bardu J.F.F
13./6 kl 10:00 100 duer Compak Sporting Sokna L.K.
13./6 kl 10:00 100 skots JT/NT Os J.F.L
13./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L
14./6 kl 17:00 Trening - Junior - Uke 24 Rana J.F.F
15./6 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
15./6 kl 17:30 Leirduesticup del 3 Kroken J.F.F Påmelding
16./6 kl 12:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 15:00 Åpent LK-kval kveldsstevne Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
16./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
16./6 kl 17:00 Compacsporting 50 sk Tynset J.F.F Påmelding
16./6 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 5 Leksvik J.F.F
16./6 kl 17:00 75 skudd Leirduesti/ supersporting Nidaros J.S.K Påmelding
16./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #7 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
17./6 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti 17. juni (flyttet) Brunlanes J.F.F
19./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F Påmelding
19./6 kl 09:00 Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
19./6 kl 09:00 Prøve NM Sannidal Trap Påmelding
19./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Lesja J.F.F Påmelding
19./6 kl 10:00 KM Nordisk Trap Alta J.F.F Påmelding
19./6 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval med KM-finale Askvoll J.F.L Påmelding
19./6 kl 10:00 Midtsommertreff Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
19./6 kl 15:00 Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
20./6 kl 08:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F Påmelding
20./6 kl 09:00 Prøve NM Sannidal Trap Påmelding
20./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Dovre J.F.F Påmelding
20./6 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
20./6 kl 10:00 DM Nordisk Trap Alta J.F.F Påmelding
20./6 kl 10:00 FM leirduesti 2021. S & Fj Askvoll J.F.L Påmelding
22./6 kl 17:00 Kveldstevne Leirduesti RingeriksCup Buttentjern J.F.F Påmelding
23./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 7 Bodø J.F.F Påmelding
23./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #8 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
24./6 kl 09:00 Leirduesti/sporting Opdal J.F.L Påmelding
24./6 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti Brunlanes J.F.F Påmelding
25. til 27./6 kl 09:00 NM Skeet Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
26./6 100 skudd lk kval - Nidaros S.K.
26./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Vestre Slidre J.F.L Påmelding
26. til 27./6 kl 09:00 Orkla Sparebank Treffen Orkla J.F.F Påmelding
26./6 kl 09:00 Leirduesti / Supersporting 100 duer Eidskog J.F.F Påmelding
26./6 kl 10:00 leirduesti fylkesmesterskap. Lindesnes J.F.F Påmelding
26./6 kl 10:00 Åpent 100sk Jegertrapstevne/LK kval Harstad J.F.F Påmelding
26./6 kl 10:00 Comkak sporting 100 duer - Levanger Nidaros S.K. Påmelding
27./6 100 skudd lk kval - Nidaros S.K.
27./6 kl 09:00 Opplandscup 2021 Øystre Slidre J.F.F Påmelding
27./6 kl 09:00 Leirduesti / Supersporting 100 duer Eidskog J.F.F Påmelding
27./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd Hedrum J.F.L Påmelding
27./6 kl 10:00 100 skudd Compak sporting Rindal S.S. Påmelding
27./6 kl 10:00 Åpent 100sk Jegertrap stevne/LK kval Harstad J.F.F Påmelding
27./6 kl 10:00 50 skudd jegertrapp +final e Vennesla J.S.P.F.F Påmelding
29./6 kl 17:00 50 skudd jt 25 skudd sti Narvik og Omegn J.F.F Påmelding
29./6 kl 17:00 FM jegetrap Kroken J.F.F Påmelding
29./6 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (2:4) Andøy J.F.F Påmelding
30./6 kl 14:00 Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke Team Hagleskyting Påmelding
30./6 kl 17:00 Klubbmetserskap Jegerpress Varanger S.S.K
30./6 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 6 Leksvik J.F.F
30./6 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F Påmelding
30./6 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
Juli
1./7 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F Påmelding
3. til 4./7 kl 09:00 Norsk Grand Prix OL-Trap 200 duer Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
3./7 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2021 lørdag Brunlanes J.F.F Påmelding
3./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Heidal J.F.F Påmelding
3./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Lindesnes J.F.F Påmelding
4./7 kl 08:30 Beretta Norges Cup 2021 søndag Brunlanes J.F.F Påmelding
4./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Heidal J.F.F Påmelding
4./7 kl 10:00 Nordisk trap 100 skudd Lindesnes J.F.F Påmelding
5./7 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F Påmelding
7./7 kl 18:00 50sk Jegertrap+finale Bardu J.F.F Påmelding
8. til 13./7 kl 08:00 NM Jegertrap Målselv J.F.F Påmelding
8. til 12./7 kl 08:00 NM Leirduesti Målselv J.F.F Påmelding
10./7 kl 09:00 75 duer Fitasc Sporting Sokna L.K. Påmelding
10./7 kl 19:00 KORRESPONDANSE SOMMER-CUP 2021 FINALE - BARDU Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
11./7 kl 09:00 75 duer Fitasc Sporting Sokna L.K. Påmelding
17. til 18./7 kl 10:00 200 skudd/ LK Andøy J.F.F
17./7 kl 10:00 Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer Bjørkelangen J.F.F Påmelding
23./7 kl 09:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F Påmelding
24./7 kl 09:00 Klubbmetserskap Varanger S.S.K Påmelding
24./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Fron J.F.F Påmelding
24./7 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
24./7 kl 10:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F Påmelding
2021 kl 16:00 Kretscup, Nordisk trap 2021 Finnmark skytterkrets
25./7 kl 09:00 Klubbmetserskap Skeet Varanger S.S.K Påmelding
25./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Kvam J.F.F Påmelding
25./7 kl 10:00 Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd Krødsherad J.F.F Påmelding
27./7 kl 18:00 Legenden 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
28./7 kl 17:00 Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup Sokna J.F.F Påmelding
28./7 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
30./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S Påmelding
30. til 31./7 kl 15:00 150 duer Sporttrap Nidaros S.K. Påmelding
31./7 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
31./7 kl 09:00 Leiduesti / supersporting Skogen J.S.K
31./7 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S Påmelding
August
1./8 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Tvedestrand J.F.F Påmelding
1./8 kl 09:00 LM Leiduesti / supersporting Skogen J.S.K Påmelding
1./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Ørskog J.S.S Påmelding
1./8 kl 10:00 FM Lerduesti Orkla J.F.F Påmelding
2./8 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F Påmelding
3./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
3./8 kl 17:00 Kveldstevne Leirduesti - Buttentjern Buttentjern J.F.F Påmelding
3./8 kl 18:00 50 sk JEGERTRAP Levanger J.F.L
4./8 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
4./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
4./8 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 8 Bodø J.F.F Påmelding
5./8 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F Påmelding
6. til 8./8 kl 08:00 NM Nordisk Trap 2021 Sannidal Trap Påmelding
7./8 kl 08:00 Beretta Norgescup 100 duer + klubbmesterskap - Løiten J.F.F Løiten J.F.F Påmelding
7./8 kl 08:00 NM Mix OL-trap Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 NNM Jegertrap 100sk+finale (LM + LK kval) Bardu J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Toten J.F.F Lodd Nr. 2 Påmelding
7./8 kl 09:00 Jegermeisteren Opdal J.F.L Påmelding
7./8 kl 10:00 Jegertrap 100 skudd. Songdalen J.F.F Påmelding
8./8 kl 08:00 Beretta Norgescup 100 duer Finale - Løiten J.F.F +Fylkesmesterskap Løiten J.F.F
8./8 kl 10:00 Sporting. 75 skudd og finale. Songdalen J.F.F Påmelding
10./8 kl 17:00 50 skudd jegertrap Støren J.F.F Påmelding
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F Påmelding
11./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
11./8 kl 17:00 Sommercup 1x25sk Jegertrap del 7 Leksvik J.F.F
11./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
12./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F Påmelding
13./8 kl 09:00 Sildajazz Grand Prix dag 1 Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
14./8 NM Compak 2021 - (ingen klubb)
14. til 15./8 kl 08:00 NM OL-trap 2021 Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
14./8 kl 09:00 Sildajazz Grand Prix dag 2 Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
14./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
14./8 kl 09:00 Opplandscup 2021 Lillehammer J.F.F
14./8 kl 10:00 Jegertrap 100 Skudd, Haglecupen Kristiansand S J.F.F Påmelding
14./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
14./8 kl 10:00 ÅOJFF - Jegertrap - 21JT1836 Åndalsnes og Omegn J.F.F Påmelding
14./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd + Finale Nordreisa J.F.L Påmelding
15./8 kl 09:00 Sildajazz Grand Prix dag 3 Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
15./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F Påmelding
15./8 kl 09:30 50 Skudd jegertrap med finale Vennesla J.S.P.F.F Påmelding
15./8 kl 10:00 Skeet 125 SK Bergen L.K. Påmelding
15./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Sporting 75sk+f Brønnøy J.F.F Påmelding
15./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd + Finale Nordreisa J.F.L Påmelding
15./8 kl 10:00 Jegertrap / NT LK-kval Askvoll J.F.L Påmelding
16./8 Klubbmesterskap Compak Sporting - Gjestklasse - Rana J.F.F
16./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti/sporting 50sk + Finale Rana J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Åpent Klubbmesterskap Variabel 50skudd +finale Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Bodø Cup 2021 Finale Bodø J.F.F
18./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
19./8 kl 17:00 50 skudd+finale Narvik og Omegn J.F.F Påmelding
19./8 kl 17:00 50 skudd + finale 19 august 2021 Harstad J.F.F Påmelding
19./8 kl 17:00 Høstsmellen 50 skudd Nordreisa J.F.L Påmelding
21./8 kl 08:00 VETERAN NM 2021 Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 Compaksporting stevne Løiten S.S. Påmelding
21./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
21./8 kl 10:00 jegertrap 100 skudd Lindesnes J.F.F Påmelding
21./8 kl 10:00 Finale Opplandscup 2021 Øyer-Tretten J.F.F
21./8 kl 14:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
22./8 kl 09:00 Compaksporting stevne Løiten S.S. Påmelding
22./8 kl 09:00 NT 100 skudds LK-kval Ullensaker J.F.F Påmelding
22./8 kl 09:00 100 skudd JT/NT stevne. Samnanger J.F.L Påmelding
22./8 kl 10:00 Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
22./8 kl 10:00 leirduesti Lindesnes J.F.F Påmelding
25./8 kl 17:00 Finale Sommercup 2021 Leksvik J.F.F
25./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
25./8 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
26./8 kl 17:00 Torsdagscup leirduesti Brunlanes J.F.F Påmelding
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Sporting 75sk+f Brønnøy J.F.F Påmelding
28./8 kl 09:00 Meterpokalen/jegertrap Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ kompakt Leirduesti Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ Skeet Alta J.F.F
28./8 kl 10:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F Påmelding
28./8 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K. Påmelding
28./8 kl 10:00 100 skudd Nordisk Trap Kismul S.S.K Påmelding
28./8 kl 10:00 Kombistevne Jegertrap 100sk LK kval Bardu J.F.F Påmelding
28./8 kl 11:00 Jegermesteren 2021 Bodø J.F.F Påmelding
29./8 kl 10:00 Nordisk Trap 100 LK Kristiansand S J.F.F Påmelding
29./8 kl 10:00 100 Skudd JT/NT stevne Bergens J.F. Påmelding
29./8 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (3:4) Andøy J.F.F Påmelding
September
1./9 kl 16:00 NEIDENMESTERSKAPET KLS 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
1./9 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
1./9 kl 17:00 Sprudle-stevnet 50 duer Alta J.F.F Påmelding
2./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
2./9 kl 17:00 Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti Åmot J.F.F Påmelding
3./9 kl 17:00 Down The Line (DTL) 50 duer Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
4./9 kl 09:00 KM Skeet 125 duer + Finale Alta J.F.F
4./9 kl 10:00 Double Rise (100 duer/skudd) Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
4./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
5./9 kl 10:00 125 skudd Skeet Kismul S.S.K Påmelding
5./9 kl 10:00 Altastien 100 duer Alta J.F.F Påmelding
5./9 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap NT 100sk LK kval + finale Målselv S.S.K Påmelding
5./9 kl 10:00 Automatic Ball Trap (50 skudd) Haugesund og Omegn L.K. Påmelding
5./9 kl 10:00 50 skudd Andøy cup Finale Andøy J.F.F Påmelding
6./9 kl 17:00 Rypetreffen 50 skudd, KM NJFL/ NTFK Nordreisa J.F.L Påmelding
6./9 kl 17:00 Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes Åsnes J.F.F Påmelding
7./9 kl 17:00 50 skudd + finale, Klubbmesterskap 2021 Harstad J.F.F Påmelding
8./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
8./9 kl 17:00 Kompakt Leirduesti Vadsø J.F.F
9./9 kl 17:00 jegerstevnet Vadsø J.F.F Påmelding
11./9 kl 09:00 Klubbmesterskap Compac/trap Skien J.F.F Påmelding
19./9 kl 10:00 50 skudd Leirduesti Bergens J.F. Påmelding
24./9 kl 21:00 Nattstevnet. 50 skudd og finale. Songdalen J.F.F Påmelding
25./9 kl 10:00 OL-Trap Oslo skeet- og trapklubb Påmelding
29./9 kl 17:00 Åpent Klubbmesterskap Double Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
Oktober
1./10 kl 21:00 Nattstevne Lindesnes J.F.F Påmelding
3./10 kl 10:00 50 skudd JT stevne Bergens J.F. Påmelding
6./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
9./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F Påmelding
10./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F
13./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
20./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
27./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
31./10 kl 10:00 Blærekataren/Sporten Havna VP 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
November
6./11 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K. Påmelding
7./11 kl 10:00 Nordisk trap. 100 skudd LK. Songdalen L.K. Påmelding
10./11 kl 17:00 Dan Aasen Minnepokal 25 sporting/25trap Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
Desember
11./12 kl 10:00 Nissestevnet. 50 skudd og finale. Songdalen J.F.F Påmelding
11./12 kl 10:00 Sideligger Stevne 25 Jegertrap og 25 Sporting duer Bjørkelangen J.F.F
19./12 kl 11:00 Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting Karmøy J.F.N.F Påmelding
19./12 kl 11:00 Grøtfest 2021 Haugesund og Omegn J.F.F Påmelding
28./12 kl 15:00 Romjulscup 50sk+f Rana J.F.F Påmelding
2021 kl 12:00 Klasseføring NT 2021 LEIRDUE.NET
29./12 kl 13:00 Skinkeskyting 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
2021 kl 16:00 Ranking 2021 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 OL-trap LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 Skeet LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 FITASC Sporting LEIRDUE.NET
31./12 kl 10:00 Nyttårsstevne 50 skudd Bergens J.F. Påmelding
31./12 kl 10:00 Nyttårs Sti 50 duer 5 poster Bjørkelangen J.F.F
2022
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Mai
26./5 Polvotten 1 - Målselv S.S.K
27./5 Polvotten 2 - Målselv S.S.K
28./5 Polvotten 3 - Målselv S.S.K
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)