2024 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Juli |
27./7 kl 10:00 |
Feriestevne 100sk JT/NT |
Bardu J.F.F |
27./7 kl 10:00 |
NM OL-Trap |
Ullensaker J.F.F |
27. til 28./7 kl 09:00 |
NM Fitasc 2024 |
Varanger S.S.K |
27./7 kl 09:00 |
JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåtter |
Ørskog J.S.S |
27./7 kl 09:00 |
Press Supersport |
Varanger S.S.K |
27./7 kl 09:00 |
Sommerstevnet Lørdag |
Krødsherad J.F.F |
26./7 kl 09:00 |
JT/NT 100 Opplandscup - Støvdåttane |
Ørskog J.S.S |
26./7 kl 09:00 |
Sommerstevnet Fredag |
Krødsherad J.F.F |
25./7 kl 16:00 |
SportTrap |
Varanger S.S.K |
24./7 kl 18:00 |
TRENING LEIRDUESTI ONSDAG 24.07 kl. 18.00!! |
Buskeruds J.F.F |
23./7 kl 20:00 |
Legenden 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
23./7 kl 17:00 |
Jegertrap Åpen 50 duer |
Vadsø J.F.F |
21./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 100 nordisk trap lk. kval. |
Varanger S.S.K |
21./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Fron J.F.F |
20./7 kl 10:00 |
Eplerød SS Skeet 125 |
Eplerød S.S. |
20./7 kl 10:00 |
Jegertrap Stevne 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
20./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 50 Compak |
Varanger S.S.K |
20./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 50 skeet |
Varanger S.S.K |
20./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Fron J.F.F |
20. til 21./7 kl 08:00 |
Norsk Grand Prix OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
18./7 kl 18:00 |
50 skudd JT midtuke |
Os J.F.L |
18./7 kl 12:00 |
50 duer Fitasc Sporting |
Sokna L.K. |
17./7 kl 17:00 |
Uttak NM FITASC |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./7 kl 07:00 |
Nordisk trap Forshaga |
Norges Skytterforbund |
15. til 19./7 kl 10:00 |
Jegertrap NM-uka |
Leksvik J.F.F |
14./7 til 15./9 kl 17:00 |
Trening 2024 |
Andøy J.F.F |
9. til 13./7 kl 10:00 |
NM Leirduesti |
Kroken J.F.F |
8. til 13./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap |
Kroken J.F.F |
7./7 kl 10:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
7./7 kl 10:00 |
Klubbmesterskap trap |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
7./7 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT Kombi stevne 2 av 2 |
Herøy og Sande J.F.F |
7./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2024 søndag |
Brunlanes J.F.F |
7./7 kl 09:00 |
Opplandscup |
Kvam J.F.F |
6./7 kl 11:00 |
Rudi’s Utdrikningslag |
Rana J.F.F |
6./7 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT Kombi stevne 1 av 2 |
Herøy og Sande J.F.F |
6./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2024 lørdag RM Vestfold |
Brunlanes J.F.F |
6./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Sel J.F.F |
3./7 kl 17:00 |
Åpent stevne leirduesti, 50 duer |
Alta J.F.F |
1./7 kl 17:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 2/3 |
Alvdal J.F.F |
1./7 kl 07:00 |
Samlestevnet Nordisk Trap Sveden |
Norges Skytterforbund |
Juni |
30./6 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK |
Os J.F.L |
30./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale FM Vest Agder |
Songdalen J.F.F |
30./6 kl 10:00 |
Reisastevnet del 3.2024 Åpent LK kval |
Nordreisa J.F.L |
30./6 kl 09:00 |
Magne Landrø Cupfinale og LM Figurjakt Søndag Aurskog / Bjørkelangen JFF Stevnet arrangeres i Grandalen |
Bjørkelangen J.F.F |
30./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 100skudd kombi stevne LK og KM for Oppland |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
30./6 kl 09:00 |
Sommerstevnet Halden 100 Duer LK Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
30./6 kl 08:00 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
29. til 30./6 kl 10:00 |
200 skudd Andøy |
Andøy J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK |
Os J.F.L |
29./6 kl 10:00 |
Compakt sporting |
Lindesnes J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
Compakt sti FM finaler |
Lindesnes J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Nome J.F.F |
29. til 30./6 kl 09:30 |
Trøndersk open - Compak sporting 150 duer - Trondheim/Levanger |
Nidaros S.K. |
29./6 kl 09:00 |
Landsdelsmesterskap i leirduesti for region øst |
Blaker J.F.F |
29./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024/ LK kombi stevne |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
29./6 kl 09:00 |
Reisastevnet del 2.2024 Åpent LK kval |
Nordreisa J.F.L |
29./6 kl 09:00 |
Sommerstevnet Halden 100 Duer LK Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
29./6 kl 08:00 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
28./6 kl 14:00 |
Reisastevnet del 1. 2024 |
Nordreisa J.F.L |
28./6 kl 09:00 |
Sommerstevnet Halden 100 Duer LK Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
27./6 kl 18:00 |
Torsdagstrening |
Nome J.F.F |
27./6 kl 17:00 |
50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne |
Sokna L.K. |
26./6 kl 18:00 |
50 skudds jegertrap treningstevne på Berg skytebane. |
Hølonda J.F.F |
26./6 kl 17:30 |
onsdags stevne sti Energikontroll cup |
Bardu J.F.F |
26./6 kl 17:30 |
Onsdagscup sti3 energi kontroll cup |
Bardu J.F.F |
26./6 kl 17:00 |
Jentetreffen, del 2 |
Alta J.F.F |
25./6 kl 17:00 |
Skeet 75 skudd - Stevne 3 |
Bergen L.K. |
24./6 kl 17:00 |
NAIS |
Målselv S.S.K |
24./6 kl 16:00 |
Trekantstevnet |
Sollihøgda J.F.F |
23./6 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK kval |
Samnanger J.F.L |
23./6 kl 10:00 |
LM Jegertrap |
Orkla J.F.F |
23./6 kl 10:00 |
LM jegertrap (desentralisert modell) |
Steinkjer J.F.F |
23./6 kl 09:30 |
Opplandscupen 2024 |
Vestre Slidre J.F.L |
23./6 kl 09:00 |
100 skudd LK kval Søndag |
Eidsberg Omegn J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
Neiden Classic III NT/JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 14:00 |
Neiden Classic II NT/JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 11:00 |
Regions Mesterskap(RM) |
Bodø J.F.F |
22./6 kl 10:00 |
50 skudd JT Regionsmesterskap |
Os J.F.L |
22./6 kl 10:00 |
RM Jegertrap |
Orkla J.F.F |
22./6 kl 10:00 |
RM Jegertrap 50 skudd m finale |
Klinga J.F.F |
22./6 kl 09:00 |
100 skudd LK kval Lørdag |
Eidsberg Omegn J.F.F |
22./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP + RM - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
22./6 kl 09:00 |
Neiden Classic I NT/JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Nordre Land J.F.F |
22./6 kl 09:00 |
Regionsmesterskap Møre og Romsdal SJFF |
Skåla J.F.F |
21./6 kl 18:00 |
Trening Slidrestølan |
Vestre Slidre J.F.L |
21./6 kl 17:00 |
50. skudd kveldsstevne |
Eide J.F.F |
21./6 kl 15:00 |
Neiden Classic Double Rise |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./6 kl 15:00 |
Neiden Classic DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
Energikontrollcup |
Målselv J.F.F |
19./6 kl 17:30 |
Nidaros cup - Leirduesti 50 duer |
Nidaros J.S.K |
19./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap lerduesti |
Tynset J.F.F |
19./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50-skudds compak sporting |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
19./6 kl 17:00 |
Åpent stevne leirduesti, 50 duer |
Alta J.F.F |
19./6 kl 15:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
18./6 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
18./6 kl 17:00 |
Rekruteringsstevne Jegertrap 2024 |
Nordreisa J.F.L |
18./6 kl 17:00 |
Skeet 75 skudd - Stevne 2 |
Bergen L.K. |
16./6 kl 10:00 |
Haglebyger i midtnattsol del 3 |
Kautokeino J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
hatten open |
Hattfjelldal J.F.L |
16./6 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Haugesund og Omegn J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
16./6 kl 09:00 |
Magne Landrø Cup Figurjakt |
Vang J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
Opplandscup 100 skudd JT/LK kval |
Tynset J.F.F |
16./6 kl 07:00 |
RM 100 skudd nt lk kval |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
15./6 kl 18:30 |
Haglebyger i midtnattsol del 2 |
Kautokeino J.F.F |
15./6 kl 14:00 |
RM Leirduesti Sogn og Fjordane |
Askvoll J.F.L |
15./6 kl 11:00 |
Midtsommertreffet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
15./6 kl 11:00 |
Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 100 sk |
Brønnøy J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
100 skudd Lk NomeBanen |
Skien J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
Haglebyger i midtnattsol del 1, inkl. FM JT |
Kautokeino J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Haugesund og Omegn J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
RM Jegertrap Sogn og Fjordane |
Askvoll J.F.L |
15./6 kl 10:00 |
Skeet 125 Max 12 deltagere |
Eplerød S.S. |
15. til 16./6 kl 09:00 |
Sokna Steel Challenge Compak Sporting 2024 |
Sokna L.K. |
15./6 kl 09:00 |
100 skudd compac sporting |
Verdal J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
Opplandscup 100 skudd JT/LK kval |
Tynset J.F.F |
14./6 kl 17:00 |
50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis |
Trondheim J.F.F |
14./6 kl 17:00 |
Skeet 125 SK (skytes over 2 dager, 75+50sk) |
Bergen L.K. |
13./6 kl 18:00 |
Leirduesti, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting. |
Jæren J.F.L |
13./6 kl 18:00 |
Trening Slidrestølan |
Vestre Slidre J.F.L |
13./6 kl 17:00 |
Torsdagstrening |
Nome J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
50 skudd JT midtuke |
Os J.F.L |
12./6 kl 18:00 |
Energikontrollcup |
Målselv J.F.F |
12./6 kl 17:30 |
Klubbmesterskap Compak sporting - ØJSS |
Ørskog J.S.S |
12./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Hølonda J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
I kveld |
Målselv J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Jentetreffen, del 1 |
Alta J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Lerduesti Sollihøgda |
Sollihøgda J.F.F |
11./6 kl 18:00 |
50-skudd STI |
Levanger J.F.L |
10./6 til 30./12 kl 19:00 |
Jegertrap 2024 |
Nordreisa J.F.L |
10./6 kl 17:30 |
Klubbmesterskap jegertrap - ØJSS |
Ørskog J.S.S |
10./6 kl 17:00 |
Skeet 75 Skudd - Stevne 1 |
Bergen L.K. |
10./6 kl 15:00 |
NAIS medaljen |
Målselv S.S.K |
9./6 kl 10:00 |
100 skudd stevne JT/NT |
Eid J.F.L |
9./6 kl 10:00 |
Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT |
Øystese J.F.L |
9./6 kl 09:00 |
100 skudd Jegertrap/LK-Kval |
Støren J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap med LK |
Gjemnes J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd leirduesti RM |
Karmøy J.F.N.F |
9./6 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Opplandscup - 100 skudd - Løiten JFF - Søndag |
Løiten J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
RM jegertrap |
Onsøy J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
100 skudd JT |
Voss J.F.L |
8./6 kl 10:00 |
100 skudd JT /NT njff stevne |
Eid J.F.L |
8./6 kl 10:00 |
50 skudd +finale |
Sykkylven J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (Karmøy) |
Team Sørvest |
8. til 9./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 2024 - Hovedsponsor: Vartdal Plast |
Rana J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
100 skudd Jegertrap/LK-Kval |
Støren J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
Jonny Karlsens Minnepokal |
Buttentjern J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
Opplandscup - 100 skudd - Lørdag |
Løiten J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Jegertrap - Åpen 50 duer |
Vadsø J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Vårdua |
Nordreisa J.F.L |
5./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap jegertrap |
Tynset J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Nidaros cup - Leirduesti 50 duer |
Nidaros J.S.K |
5./6 kl 17:00 |
Åpent stevne leirduesti, 50 duer |
Alta J.F.F |
5./6 kl 16:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne Finale |
Bjørkelangen J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
Hedemarkenkarusell 2024 |
Vang J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
Birgers minnestevne dag 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
LM 100 Leirduesti + 30 Skudd Finale |
Førde J.F.L |
2./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Søndag |
Løiten J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Biri J.F.F |
1./6 kl 11:00 |
Birgers minnestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
1. til 2./6 kl 10:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix 50skudds leirduesti |
Gjøvik J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
100 skudd JT /NT /LM njff stevne |
Eid J.F.L |
1./6 kl 10:00 |
Ol-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
1. til 2./6 kl 09:00 |
300 i Narvik |
Narvik J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag |
Løiten J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd+finale |
Beitstad J.S.K |
1./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP |
Tvedestrand J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Biri J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Region mesterskap jegertrap Buskerud /NT 100 skudd |
Krødsherad J.F.F |
Mai |
30./5 kl 18:00 |
50-skudd STI |
Levanger J.F.L |
30./5 kl 17:00 |
50 duer Fitasc Sporting kveldsstevne |
Sokna L.K. |
30./5 kl 17:00 |
Torsdagstrening |
Nome J.F.F |
29./5 kl 17:30 |
Leirduesti KLS 50 duer |
Vadsø J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
50 skudd jt |
Nidaros J.S.K |
29./5 kl 17:00 |
Kompakt lerduesti 50 skudd |
Tynset J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
onsdags stevne trap Energikontroll cup |
Bardu J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
Romerikscup leirduesti 50 duer |
Blaker J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
Skeet-cup - Stevne 4 |
Rana J.F.F |
28./5 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 sk Trap |
Karmøy J.F.N.F |
28./5 kl 17:00 |
Bedriftskyting |
Skåla J.F.F |
28./5 kl 17:00 |
Gunstock, 50 duer ! |
Alta J.F.F |
28./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne |
Alvdal J.F.F |
27./5 kl 18:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 1/3 |
Alvdal J.F.F |
27./5 kl 07:00 |
50 skudds leirduesti RM |
Verdal J.F.F |
26./5 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/Nordisk trap |
Averøy J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK-Kval |
Os J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
RM JEGER TRAP |
Hedrum J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
RM Lerduesti |
Orkla J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
26./5 kl 09:30 |
Opplandscupen 2024 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
100 duer LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup leirduesti søndag |
Kroken J.F.F |
26./5 kl 07:00 |
Åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
25./5 kl 12:00 |
Teststevne |
Nome J.F.F |
25./5 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup |
Luster J.F.L |
25. til 26./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet + 2 x LK-kval |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
25. til 26./5 kl 10:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK-Kval |
Os J.F.L |
25./5 kl 10:00 |
50skudd u/finale |
Surnadal J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd med finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Regionsmesterskap Leirduesti |
Surnadal J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Skeet 125 Max 12 deltagere |
Eplerød S.S. |
25./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
25./5 kl 09:30 |
Opplandscupen 2024 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup leirduesti lørdag |
Kroken J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Forhaga LK |
Norges Skytterforbund |
25./5 kl 09:00 |
LM leirduesti |
Nidaros J.S.K |
25./5 kl 09:00 |
Nordisk Trapp 100 Skudd-LK-KVAL-NT |
Romerike S.K. |
24./5 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
50-skudd uten finale |
Gjemnes J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
75 skudd sporting/sti energikontrollcupen |
Narvik J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
Skeet-cup - Stevne 3 |
Rana J.F.F |
22./5 kl 16:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
22./5 kl 15:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
21./5 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 sk Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
20./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 300, del 3 |
Alta J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 |
Gausdal J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Stemtjønntreffen 2024. Prøve NM |
Songdalen L.K. |
19./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 300, del 2 |
Alta J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2024 Prøve NM |
Songdalen L.K. |
19./5 kl 09:00 |
Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 |
Gausdal J.F.F |
18./5 kl 11:00 |
Mai Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
18./5 kl 11:00 |
Morro holtermyra |
Holter J.F.F |
18./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 300, del 1 |
Alta J.F.F |
18./5 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2024 |
Songdalen L.K. |
18./5 kl 09:00 |
Pinsecupen 2024 - Opplandscup 2024 |
Gausdal J.F.F |
16./5 kl 17:00 |
Eibypokalen, 50 duer |
Alta J.F.F |
16./5 kl 16:00 |
Stemtjønntreffen 2024 |
Songdalen L.K. |
15./5 kl 17:00 |
Jegetrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Nidaros cup - Leirduesti 50 duer |
Nidaros J.S.K |
15./5 kl 17:00 |
Romerikscup leirduesti 50 duer |
Blaker J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Skeet-cup - Stevne 2 |
Rana J.F.F |
15./5 kl 16:00 |
50 skudd jegertrap - Gjerstad JFF |
Gjerstad J.F.F |
14./5 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
14./5 kl 18:00 |
50-skudd STI |
Levanger J.F.L |
14./5 kl 17:00 |
Vårstevne 50 duer Jegertrap |
Vadsø J.F.F |
13./5 kl 18:00 |
Jaktskyting 3 |
Alvdal J.F.F |
12./5 kl 13:00 |
Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti. |
Buskeruds J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Magne Landrø Cup - Regionmesterskap |
Furnes J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100SK - Åsane |
Bergen L.K. |
12./5 kl 09:00 |
BLASER CUP 2024 100 skudd Leirduesti |
Eidanger J.F.L |
12./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK kval |
Sannidal Trap |
12./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Dovre J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Polvotten 3 (LK) |
Målselv J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
100 sk Sporting |
Askvoll J.F.L |
11./5 kl 10:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100SK - Åsane - Bergen L.K. |
Bergen L.K. |
11./5 kl 10:00 |
Polvotten 2 (LK) |
Målselv J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
SKEET - 125skudd |
Åmot J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
BLASER CUP 2024 100 skudd Compak Sporting |
Eidanger J.F.L |
11./5 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Udnes J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Fonnasprinten JT/NT 100-skudd |
Sunndal J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
JT/NT 100 - HSJFF |
Herøy og Sande J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK kval |
Sannidal Trap |
11./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Lesja J.F.F |
11./5 kl 08:00 |
Khan Arms Cup 2024 100 Skudds Leirdusti |
Buskeruds J.F.F |
10./5 kl 15:00 |
50 skudd leirduesti - Gjerstad JFF |
Gjerstad J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Polvotten 1 (LK) |
Målselv J.F.F |
9./5 kl 11:58 |
Prøvestevne |
Nome J.F.F |
9./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK kval |
Samnanger J.F.L |
9./5 kl 10:00 |
100-skudd Compac Sti |
Levanger J.F.L |
9./5 kl 10:00 |
Jegertrap/LK-kvalik/100 skudd |
Opdal J.F.L |
9./5 kl 09:00 |
GREKER'N Minnestevne 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
9./5 kl 09:00 |
Kompakt sti 50 skudd (sporting) Påmelding på banen 9-11 |
Skien J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Skeet-cup - Stevne 1 |
Rana J.F.F |
8./5 kl 16:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre Minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
7./5 til 5./9 kl 17:00 |
Byggern Cup |
Vadsø J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap |
Løiten J.F.F |
6./5 kl 18:00 |
Jaktskyting 2 |
Alvdal J.F.F |
6./5 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50skudd |
Tvedestrand J.F.F |
5./5 kl 11:00 |
Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
75 skudd Skeet - Treningstevne |
Bergen L.K. |
5./5 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap (FM) 50 sk+finale |
Karmøy J.F.N.F |
5./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
5./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
Opplandscupen 2024 |
Nord-Aurdal J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
Åpent stevne - NT |
Alta J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
100 skudds supersporting søndag |
Eidskog J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
50 skudd trap og 50 variabel |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
4./5 til 31./12 kl 11:00 |
Lørdags |
Os J.F.L |
4./5 kl 10:00 |
100 skudd combi stevne jeger/nordisktrap |
Klinga J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
50 sk Leirduesti |
Trondheim J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
50 skudd kompakt leirduesti klubbmesterskap |
Sotra og Øygarden J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
50 skudds lerdue sti |
Nes J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
Helgeland Marinasystemers og Bohus VP - 200 skudd Jegertrap/LK |
Rana J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd |
Karmøy J.F.N.F |
4./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
4./5 kl 10:00 |
Åpent stevne - NT |
Alta J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
100 skudds supersporting lørdag |
Eidskog J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Nord-Aurdal J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
Skeet 125 sk. max 18 delt. |
Ullensaker J.F.F |
4./5 kl 07:00 |
Nordisk Trap 100 sk |
Team Sørvest |
3./5 kl 16:00 |
50 sk Jegertrap - Uten premiering - D1/D2/F gratis |
Trondheim J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT LK kval |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 10:00 |
Jegertrap |
Opdal J.F.L |
1./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + Finale Regionmesterskap Påmelding på banen 10-12 |
Skien J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
sporting |
Opdal J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
100 duer LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Magne Landrø Cup |
Kongsvinger J.F.F |
April |
30./4 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
30./4 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap inngår i energikontrollcupen |
Narvik J.F.F |
30./4 kl 17:00 |
Vårpokalen, 50 duer |
Alta J.F.F |
29./4 kl 18:00 |
Jaktskyting |
Alvdal J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Compak sporting 100 duer |
Løiten S.S. |
28./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
28./4 kl 09:30 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
28./4 kl 09:00 |
50-skudd med finale |
Gjemnes J.F.F |
27. til 28./4 kl 11:00 |
Kjerringlorten 200 sk+f (også 2 LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
50 skudd m/finale |
Eide J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
Compak sporting 100 duer |
Løiten S.S. |
27./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
27./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 50 skudds + finale |
Steinkjer J.F.F |
27. til 28./4 kl 09:00 |
RM figurjakt |
Onsøy J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Figurjakt RDJFF |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Magne Landerø Cup |
Skogen J.S.K |
25./4 kl 18:00 |
Jegertrap, 50 skudd + finale, kombinert stevne og klubbstevne m/ merkeskyting |
Jæren J.F.L |
24./4 kl 18:00 |
Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
24./4 kl 17:30 |
Nidaros cup - Leirduesti 50 duer |
Nidaros J.S.K |
24./4 kl 17:00 |
Romerikscup leirduesti 50 duer |
Blaker J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
NORDISK TRAP 100sk LK i ÅSANE / BLK |
Bergen L.K. |
21./4 kl 09:00 |
100 skudd Lk 21 April |
Skien J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
JT/NT 100 - Smell(te)stevne |
Ørskog J.S.S |
21./4 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Ullensaker J.F.F |
20./4 kl 10:00 |
Engelsk-Sporting 100duer KM |
Brunlanes S.S. |
20./4 kl 10:00 |
NORDISK TRAP 100sk LK i ÅSANE / BLK |
Bergen L.K. |
20./4 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
20./4 kl 10:00 |
Regionmesterskap i leirduesti |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
20./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix + LK-kval |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
20./4 kl 09:00 |
100 skudd Lk 20 April |
Skien J.F.F |
20./4 kl 09:00 |
JT/NT 100 - Smell(te)stevne |
Ørskog J.S.S |
20./4 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Ullensaker J.F.F |
17./4 kl 18:00 |
Vårcup #3 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
17./4 kl 17:00 |
50 skudd jt |
Nidaros J.S.K |
16./4 kl 18:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
14./4 kl 10:00 |
100 skudd JT |
Os J.F.L |
14./4 kl 10:00 |
100 skudds leirduesti |
Moss og Omegn J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
Jegerrennet 2024 |
Vang J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
14./4 kl 09:00 |
50-skudd med finale |
Gjemnes J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
BLASER CUP 2024 100 skudd leirduesti - SRJF |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Figurjakt Magne Landrø cup |
Udnes J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Romedal og Vallset J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
RM i Nordisk jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
100 skudd JT |
Os J.F.L |
13./4 kl 10:00 |
100 skudds leirduesti |
Moss og Omegn J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
50 skudd med finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
13. til 14./4 kl 09:00 |
Hallingsmellen |
Ål J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
100 skudds JT & NT LK-kval |
Verdal J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
BLASER CUP NORGE 2024 100 skudd Engelsk Sporting (STVG) |
Team Sørvest |
13./4 kl 09:00 |
Opplandscupen 2024 |
Romedal og Vallset J.F.F |
10./4 kl 18:00 |
Vårcup #2 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
9./4 kl 18:00 |
Jegertrap trening 2024 |
Nordreisa J.F.L |
8./4 kl 17:00 |
Trening Slidrestølan |
Vestre Slidre J.F.L |
7./4 kl 11:00 |
Mangholmheia Grand Prix - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
7./4 kl 10:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
7./4 kl 10:00 |
Compak Sporting Fokserød 100 Duer |
Sandefjord L.S. |
7./4 kl 10:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
7./4 kl 10:00 |
Magne Landerø cup |
Eidskog J.F.F |
7./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
100skudd kombistevne LK |
Skåla J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
Magne Landerø cup |
Eidskog J.F.F |
6./4 kl 11:00 |
Vinterstien - 100 duer Leirduesti |
Rana J.F.F |
6./4 kl 11:00 |
Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
6./4 kl 10:00 |
50 skudd m/ finale |
Sula J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
Compak Sporting Fokserød 50 Duer |
Sandefjord L.S. |
6./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
OL- Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
6./4 kl 10:00 |
SKEET 125 & SKEET R75 - Løvenskioldbanen |
Oslo skeet- og trapklubb |
6./4 kl 09:00 |
Skeet 75 Skudd |
Bergen L.K. |
5./4 kl 10:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
3./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
3./4 kl 18:00 |
test trening |
Hattfjelldal J.F.L |
3./4 kl 18:00 |
Vårcup #1 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
Kompakt sti 50 skudd (sporting) Påmelding ved oppmøte 9-11 |
Skien J.F.F |
Mars |
30./3 kl 10:00 |
Påskeharen |
Kautokeino J.F.F |
30./3 kl 10:00 |
Påskekarusell del 2. |
Sannidal J.F.F |
28./3 kl 11:00 |
Påskestevne kompakt sti |
Kroken J.F.F |
28./3 kl 09:00 |
Påskestevne jegertrap |
Kroken J.F.F |
24./3 kl 10:00 |
50 skudd med finale |
Os J.F.L |
24./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
23./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
23./3 kl 10:00 |
Påskefjøla Sti/sporting 50 skudd |
Surnadal J.F.F |
23./3 kl 10:00 |
Påskefjøla Trap 50 skudd |
Surnadal J.F.F |
23./3 kl 09:00 |
Påskedua 2024 50sk + finale |
Leksvik J.F.F |
21./3 kl 17:00 |
Trening Slidrestølan |
Vestre Slidre J.F.L |
20./3 kl 18:00 |
vintercup del 8 |
Sør-Varanger J.F.F |
20./3 kl 17:00 |
Trening 2024 |
Nord-Aurdal J.F.F |
18./3 kl 18:00 |
Bedriftsskyting |
Skåla J.F.F |
17./3 kl 09:00 |
BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd Kompaktsti (Åsane) |
Åsane J.F.F |
17./3 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
16./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet 2024 |
Bodø J.F.F |
16./3 kl 09:00 |
BLASER CUP NORGE 2024 75 skudd COMPAK Sporting (Åsane) |
Bergen L.K. |
13./3 kl 18:00 |
vintercup del 7 |
Sør-Varanger J.F.F |
11./3 kl 10:00 |
Sporting 100 skudd |
Askvoll J.F.L |
10./3 kl 12:00 |
50 skudd kompak leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
10./3 kl 10:00 |
75 skudd compac sporting |
Moss og Omegn J.F.F |
10./3 kl 10:00 |
Skeet 75 SK treningsstevne |
Bergen L.K. |
9./3 kl 10:00 |
75 skudd compac sporting |
Moss og Omegn J.F.F |
6./3 kl 18:00 |
vintercup del 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
5./3 til 31./10 kl 07:00 |
Trening 2024 |
Brønnøy J.F.F |
3./3 kl 12:00 |
Trening Slidrestølan |
Vestre Slidre J.F.L |
2./3 kl 11:00 |
Åpningskonkurranse 25 trap / 25 sporting |
Karmøy J.F.N.F |
Februar |
28./2 kl 18:00 |
vintercup del 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
24./2 kl 11:00 |
U-Approbert 50 Kompak leirduesti stevne |
Karmøy J.F.N.F |
24./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
24./2 kl 09:00 |
50skudd m/finale |
Skåla J.F.F |
21./2 kl 18:00 |
vintercup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
17./2 kl 10:00 |
Vintercup - Stevne 4 av 4 - Leirduesti - 50 skudd |
Løiten J.F.F |
14./2 kl 18:00 |
vintercup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
6./2 kl 19:00 |
Lk 100 skudd Nordisk |
Skien J.F.F |
6./2 kl 18:00 |
vintercup del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
Januar |
31./1 kl 18:00 |
vintercup del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
27./1 kl 10:00 |
Neglespretten |
Songdalen J.F.F |
27./1 kl 10:00 |
Vintercup - Stevne 3 av 4 - Leirduesti - 50 skudd |
Løiten J.F.F |
22./1 kl 20:00 |
50 Skudd Compac Sti |
Steinkjer J.F.F |
20./1 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd m/ finale |
Averøy J.F.F |
7./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2024 |
Askvoll J.F.L |
7./1 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap "Pakkeskyting" |
Os J.F.L |
7./1 kl 10:00 |
75 Skudd FITASC Sporting |
Bergen L.K. |
2023 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsskytten 2023 KM JT 25sk |
Målselv J.F.F |
2023 kl 19:00 |
Klasseføring NT 2023 |
LEIRDUE.NET |
2023 kl 16:00 |
Ranking 2023 FITASC Compak Sporting |
LEIRDUE.NET |
2023 kl 14:00 |
Ranking 2023 FITASC Sporting |
LEIRDUE.NET |
2023 kl 12:00 |
Kretscup, Nordisk trap 2023 |
Finnmark skytterkrets |
2023 kl 12:00 |
Ranking 2023 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 12:00 |
Romjulsmell 2023 - V2 |
Notodden J.F.F |
30./12 kl 11:00 |
Romjulsmell |
Notodden J.F.F |
30./12 kl 11:00 |
Skinkeskyting |
Brønnøy J.F.F |
2023 kl 10:00 |
Ranking 2023 Skeet |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 10:00 |
Pakkeskyting Romjulsstevne |
Skåla J.F.F |
30./12 kl 10:00 |
Thorleifs minnestevne |
Onsøy J.F.F |
30./12 kl 10:00 |
Vintercup - Stevne 2 av 4 - Compakt Leirduesti - 50 skudd |
Løiten J.F.F |
28./12 kl 18:00 |
JokerNord skyting |
Sør-Varanger J.F.F |
28./12 kl 15:00 |
Romjulscup - Jegertrap - 50 skudd + finale |
Rana J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Ribbestevne 2023 |
Kroken J.F.F |
27./12 kl 18:00 |
50sk JULESTVNE |
Levanger J.F.L |
20./12 kl 17:00 |
Adventscup 7 |
Sør-Varanger J.F.F |
16./12 kl 10:00 |
Pakkeskyting 25trap/25sporting |
Karmøy J.F.N.F |
13./12 kl 17:00 |
Adventscup 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
10./12 kl 11:00 |
Pakkeskyting - 50 COMPAK |
Bergen L.K. |
9./12 kl 09:00 |
Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale |
Songdalen J.F.F |
8./12 kl 15:00 |
Miras-cup (privat arr.) |
Rana J.F.F |
6./12 kl 17:00 |
Adventscup 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
2./12 kl 13:00 |
Dan Aasen Minnepokal |
Haugesund og Omegn J.F.F |
2./12 kl 11:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Averøy J.F.F |
2./12 kl 10:00 |
Jule Sti 50 duer med Sideligger-klasse / Event |
Bjørkelangen J.F.F |
November |
29./11 kl 17:00 |
Adventscup 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
22./11 kl 17:00 |
Adventscup 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
18./11 kl 13:00 |
Åpent Klubbmesteskap 50 skudd Sporting |
Haugesund og Omegn J.F.F |
18./11 kl 10:00 |
Åpent Klubbmesterskap 50 skudd Jegertrap |
Haugesund og Omegn J.F.F |
15./11 kl 17:00 |
Adventscup 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
11./11 kl 09:00 |
Compak Sporting 75 duer - Grasåsen KM og DM |
Blaker J.F.F |
8./11 kl 18:00 |
Adventscup |
Sør-Varanger J.F.F |
5./11 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
4./11 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
4./11 kl 10:00 |
Vintercup - Stevne 1 av 4 - Supersporting - 50 skudd |
Løiten J.F.F |
Oktober |
28./10 kl 11:00 |
Blærekataren - Jegertrap - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
25./10 kl 19:00 |
Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 4 |
Rana J.F.F |
22./10 kl 10:00 |
50 Skudd FITASC Sporting (XXL-cup stevne 6) |
Førde J.F.L |
21./10 kl 10:00 |
100 Skudd Compak (XXL-cup stevne 5) |
Førde J.F.L |
18./10 kl 19:00 |
Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 3 |
Rana J.F.F |
17./10 kl 18:00 |
Bedriftsskyting kl 19 |
Skåla J.F.F |
17./10 kl 17:00 |
Bedriftsskyting |
Skåla J.F.F |
11./10 kl 18:00 |
Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 2 |
Rana J.F.F |
8./10 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap med finale |
Os J.F.L |
8./10 kl 10:00 |
50 Skudd kompakt leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
8./10 kl 10:00 |
Høststevnet Søndag |
Bodø J.F.F |
7./10 kl 10:00 |
50 skudd compak sporting |
Sotra L.K. |
7./10 kl 10:00 |
Høststevnet Lørdag |
Bodø J.F.F |
7. til 8./10 kl 09:30 |
NM FITASC SPORTING 2023 |
Brunlanes S.S. |
4./10 kl 18:00 |
Oktobercup - Korrespondanse - Stevne 1 |
Rana J.F.F |
1./10 kl 11:00 |
Høststevne - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
1./10 kl 10:00 |
100 duer LK kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
September |
30./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
30./9 kl 10:00 |
Rupesekken |
Ål J.F.F |
30./9 kl 09:00 |
100 duer LK Kval KRETSMESTERSKAP |
Arbeidernes J.F.F Halden |
30./9 kl 09:00 |
75 SK Compak Sporting |
Råde J.F.F |
30./9 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK Fylkesmesterskap |
Tvedestrand J.F.F |
29./9 kl 21:00 |
Nattstevne 50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
27./9 kl 17:00 |
Haaland Cup 2023 (Privat arr.) |
Rana J.F.F |
24./9 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti XXL Cup 2023 |
Åsane J.F.F |
24./9 kl 10:00 |
Compacstevne |
Songdalen J.F.F |
23./9 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
22./9 kl 20:00 |
Nattstevne 50 skudd Jegertrap med finale. |
Songdalen J.F.F |
20./9 kl 21:00 |
Haglecupen 100 skudd Jegertrap. |
Songdalen J.F.F |
17./9 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Tvedestrand J.F.F |
16./9 kl 09:00 |
Nordisk trap Sidenfejden |
Norges Skytterforbund |
14. til 19./9 kl 17:00 |
ekstra serier ungdom |
Vadsø J.F.F |
13./9 kl 17:00 |
Sporting-cup #3 - Promatic Trap |
Rana J.F.F |
10./9 kl 10:00 |
100 Skudd Jegertrap Kombi + 50 kr NT (Haglecupen) |
Kristiansand S J.F.F |
10./9 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
10./9 kl 09:00 |
100 skudd lk kval |
Biri J.F.F |
9./9 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
9./9 kl 09:00 |
KM nordisk trap |
Biri J.F.F |
8./9 kl 18:00 |
Renta Cup (Privat arr.) |
Rana J.F.F |
7./9 kl 18:00 |
Jegermeister 70 skudd leirduestii |
Karmøy J.F.N.F |
7./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting |
Sokna L.K. |
7./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Sokna J.F.F |
7./9 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Consto-Cup (Privat arr.) |
Rana J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Elkem-Cup (Privat arr.) |
Rana J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Høststevne Engelsk Sporting |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
jegerstevnet |
Vadsø J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
Sprudle-stevnet 50 duer |
Alta J.F.F |
3./9 kl 14:00 |
klubb sti |
Bardu J.F.F |
3./9 kl 14:00 |
Rypetreffen del 2. |
Nordreisa J.F.L |
3./9 kl 13:00 |
Rypetreffen del 1. leirduesti |
Nordreisa J.F.L |
3./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap |
Fron J.F.F |
3./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap 2023 |
Holter J.F.F |
3./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap 2023 |
Fauske og Sørfold J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
FM Leirduesti 2023. 50 skudd + finale. |
Støren J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Bardu J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
Leirduesti 50 SK+ Finale - FM (XXL CUP Stevne 1) |
Åsane J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
Regionsmesterskap Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
3./9 kl 09:00 |
Lillehammer Open |
Lillehammer J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Lillehammer Open Sti |
Lillehammer J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
RM Oppland 2023 |
Lillehammer J.F.F |
2./9 kl 12:00 |
Klubbmesterskap trap |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
2./9 kl 11:00 |
Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2024) |
Brønnøy J.F.F |
2./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap L.J.F.F 2023 |
Løiten J.F.F |
2./9 kl 11:00 |
pasvikmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
2./9 kl 11:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
2./9 kl 11:00 |
Saltenmesterskapet 2023 |
Fauske og Sørfold J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Avslutningskyting / KM Compak |
Kroken J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Haglecupen 100 skudd Jegertrap./LK NT |
Songdalen J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
2./9 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
2./9 kl 10:00 |
Åpent Klubbmesterskap I trap og press-skyting |
Klinga J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ Klubbmesterskap jegertrap |
Alta J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ Klubbmesterskap Kls |
Alta J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/klubbmesterskap/ Skeet |
Alta J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval. inkl. KM |
Ullensaker J.F.F |
August |
31./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
2023 kl 20:00 |
Ranking 2023 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
30./8 kl 17:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 3/3 |
Alvdal J.F.F |
30./8 kl 17:00 |
Sporting-cup #2 - Promatic Trap |
Rana J.F.F |
30./8 kl 11:00 |
MBA-Cup |
Rana J.F.F |
29./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2023 Einang |
Nordre Land J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT Kretsmesterskap |
Bergens J.F. |
27./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Sporting |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
NNM leirduesti |
Narvik J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Sporttrap |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Åpent stevne m/LK-Kval |
Sør-Varanger J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK (klubbmesterskap) |
Tvedestrand J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Trønderdua Del 2. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
26./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap Compak |
Sannidal J.F.F |
26./8 kl 14:30 |
Klubbmesterskap del 2 |
Skåla J.F.F |
26./8 kl 11:00 |
Finale - Sogn & Fjordane-Cup |
Flora J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
100 skudd JT |
Voss J.F.L |
26./8 kl 10:00 |
Jegermeister/Jegertrap/50 skudd |
Opdal J.F.L |
26./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen |
Vennesla J.S.P.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2023 |
Sannidal J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2023 + LK-kval |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Åpent Klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
26. til 27./8 kl 09:00 |
NM Compak Sporting |
Team Hagleskyting |
26./8 kl 09:00 |
100 skot jegertrap + klubbmesterskap+LK |
Herøy og Sande J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Finale Opplandscup 2023 |
Kvam J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
NNM jegertrap |
Narvik J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK Fylkesmesterskap |
Tvedestrand J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Trønderdua Del 1. Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
25./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2023 |
Askvoll J.F.L |
24./8 kl 18:00 |
Km Sporting |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
23./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compak-Sporting |
Brunlanes S.S. |
23./8 kl 17:00 |
50Sk Jegertrap treningsstevne |
Hølonda J.F.F |
22./8 kl 10:00 |
Km Jegertrap |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
20./8 kl 17:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2023 |
Askvoll J.F.L |
20./8 kl 10:00 |
Altastien 100 + Finale |
Alta J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Sporting 50sk+f |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
Jegertrap /KM NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
20./8 kl 10:00 |
Kompakt leirduesti 50-skudd |
Øystese J.F.L |
20./8 kl 09:00 |
100 skudds Leirduesti. Åpen for alle! |
Buskeruds J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
FM Leirduesti (Gamle Vest Agder) 50 skudd + finale |
Kristiansand S J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Fm LS |
Målselv J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 LK KM |
Kroken J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Lillehammer J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
vadsøtreffen 2 |
Vadsø J.F.F |
19./8 kl 12:00 |
KM i jegertrap |
Kroken J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
Compak sporting 150 duer |
Nidaros S.K. |
19./8 kl 10:00 |
Fm JT Troms |
Målselv J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk + finale. (LK-kval) |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
Jegertrap /DM NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
19./8 kl 10:00 |
Åpent Klubbmestetskap Sportingsti 50 Skudds /finale |
Klinga J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
50 skudd + Finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
FM_ Jegertrap stevne 50 skudd med finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
19./8 kl 09:00 |
KM i leirduesti |
Kroken J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
KM/DM skeet |
Alta J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Gausdal J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
RM 100 skudds Leirduesti. Åpen for alle! |
Buskeruds J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
19./8 kl 08:00 |
Kombistevne 100 skudd JT og LK kval |
Leksvik J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 50sk. m/gjesteklasse. |
Korgen og Hemnes J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale, 5 runde karusell |
Steinkjer J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Leirduesti - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap leirduesti 2023 |
Brunlanes J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Sporting 2023 |
Alvdal J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
Sammenlagtresultater Steinkjer jegertrap karusell 5/5 |
Leksvik J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
åpent 50 skudd Jegertrap |
Bardu J.F.F |
16./8 kl 16:00 |
Neidenmesterskapet JT/NT 2023 |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne LeirdueSti - 4 av 4 |
Åmot J.F.F |
13./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap - Jegertrap - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
125 skudd skeet |
Kismul S.S.K |
13./8 kl 10:00 |
LM Leirduesti + FINALE |
Levanger J.F.L |
13./8 kl 08:00 |
Varanger åpen FITASC 100sk (Varangermesterskapet Del IV) |
Varanger S.S.K |
12./8 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap |
Kviteseid J.F.F |
12./8 kl 10:00 |
FM Leirduesti 50 skudd + finale |
Steinkjer J.F.F |
12./8 kl 10:00 |
Jegermeister/Jegertrap/50 skudd |
Opdal J.F.L |
12./8 kl 10:00 |
Jegermeister/Jegertrap/LK-kvalik |
Opdal J.F.L |
12./8 kl 09:00 |
100 Skudd |
Skåla J.F.F |
12./8 kl 09:00 |
Varanger åpen FITASC 100sk (Varangermesterskapet Del III) |
Varanger S.S.K |
11./8 kl 17:00 |
Sportrap |
Varanger S.S.K |
11. til 13./8 kl 09:00 |
NM Nordisk Trap 2023 |
Sannidal Trap |
10./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
10./8 kl 09:00 |
100 skudd Lk 10 August |
Skien J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap jegertrap 2023 |
Brunlanes J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Trap 2023 |
Alvdal J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd leirduesti Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap i Leirduesti 50 skudd |
Steinkjer J.F.F |
8./8 kl 17:00 |
Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap |
Løiten J.F.F |
6./8 kl 14:00 |
Sommerstevne JT/NT del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
100 skudd Promatic open |
Steinkjer J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
Sommerstevne JT/NT del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 |
Bjørkelangen J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 |
Ørskog J.S.S |
5./8 kl 13:00 |
KM Engelsk Sporting - Varangermesterskapet del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
5. til 6./8 kl 10:00 |
NM OL-Trap 2023 |
Oslo skeet- og trapklubb |
5. til 6./8 kl 10:00 |
NM Skeet |
Åsnes J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
Kombistevne 100 skudds JT/NT |
Verdal J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
Varangermesterskapet STI del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 |
Ørskog J.S.S |
5./8 kl 08:00 |
Beretta Norgescup Leirduesti Lørdag 5 august 2023 |
Bjørkelangen J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 |
Ørskog J.S.S |
2./8 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
1./8 kl 18:00 |
50 skudd Jegertrap |
Levanger J.F.L |
1./8 kl 18:00 |
Sammenlagtresultater Levanger jegertrap karusell 4/5 |
Leksvik J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Hedemarkenkarusellen 2023 VJFF Trap |
Vang J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
Juli |
30./7 kl 09:00 |
Region mesterskap 2023(FM) |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
30./7 kl 09:00 |
RM Hedmark Jegertrap 50 skudd |
Løiten J.F.F |
30./7 kl 09:00 |
Skeet med innbakt klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
29./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
29./7 kl 08:00 |
Veteran NM Jegertrap 2023 |
Lørenskog S.S. |
29./7 kl 07:00 |
Klubbmesterskap Åpent 100 skudd LK Kval - NT |
Varanger S.S.K |
28./7 kl 09:00 |
100 skudd jt/nt |
Narvik P.K. |
27./7 til 31./12 kl 21:00 |
Os JFL TRENING 2023 (Bane1) |
Os J.F.L |
25./7 kl 18:00 |
Legenden 25trap/25sporting |
Karmøy J.F.N.F |
23./7 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
22./7 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
22./7 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 duer - Grasåsen |
Blaker J.F.F |
20./7 kl 18:00 |
50 Skudds Sporting |
Verdal J.F.F |
19./7 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd leirduesti |
Vadsø J.F.F |
19./7 kl 09:00 |
Nordisk trap forhaga |
Norges Skytterforbund |
16./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Nordre Land J.F.F |
16./7 kl 09:00 |
Sommerstevne Søndag |
Krødsherad J.F.F |
15./7 kl 09:00 |
Sommerstevne Lørdag |
Krødsherad J.F.F |
14./7 kl 09:00 |
Sommerstevne Fredag |
Krødsherad J.F.F |
11./7 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP 4 |
Levanger J.F.L |
8./7 kl 10:00 |
Jubileumsfinale Løiten |
Løiten J.F.F |
8./7 kl 10:00 |
Prøve NM Skeet 2023 |
Åsnes J.F.F |
8./7 kl 10:00 |
Superfinale Press Løiten og Vang |
Løiten J.F.F |
5./7 kl 17:00 |
Kveldsstevne LeirdueSti - 3 av 4 |
Åmot J.F.F |
5./7 kl 17:00 |
Trenigsstevne Leirduesti |
Steinkjer J.F.F |
3. til 8./7 kl 08:00 |
Norgesmesterskap Jegertrap NJFF |
Løiten J.F.F |
3. til 7./7 kl 08:00 |
Norgesmesterskap Leirduesti NJFF - 2023 |
Vang J.F.F |
2./7 kl 10:00 |
100 skot JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
2./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk |
Lindesnes J.F.F |
2./7 kl 10:00 |
Reisastevnet del.3 2023 |
Nordreisa J.F.L |
2./7 kl 09:00 |
100 Skudd NT LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2023 søndag 2. juli |
Brunlanes J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Fron J.F.F |
1./7 kl 16:00 |
Norsk Breton Klubb - Leirduesti |
Rana J.F.F |
1. til 2./7 kl 11:00 |
Ranastien 2023 |
Rana J.F.F |
1./7 kl 10:00 |
100 skot JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
1./7 kl 10:00 |
100 skuddsstevne |
Opdal J.F.L |
1./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk ( haglecupen) |
Lindesnes J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
100 Skudd NT LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2023 lørdag 1. juli + RM |
Brunlanes J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
Reisastevnet del 2. 2023 |
Nordreisa J.F.L |
1./7 kl 08:00 |
Klubbmesterskap Leirdue |
Nidaros J.S.K |
1./7 kl 08:00 |
Nordisk trap Sverige |
Norges Skytterforbund |
Juni |
30./6 kl 17:00 |
50Sk Jegertrap treningsstevne |
Hølonda J.F.F |
30./6 kl 17:00 |
Reisastevnet del 1. 2023 |
Nordreisa J.F.L |
30./6 kl 10:00 |
Haglecupen 100 skudd Jegertrap. |
Songdalen J.F.F |
29./6 kl 17:00 |
Treningskveld før Reisastevnet 2023 |
Nordreisa J.F.L |
28./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compakt Sporting 2023 |
Ørskog J.S.S |
28./6 kl 17:00 |
75 - Sportrap i Stokke |
Team Hagleskyting |
28./6 kl 17:00 |
Jentetreffen del 2 |
Alta J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 skudds JT |
Steinkjer J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
åpent 50 skudd leirduesti |
Bardu J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap i Sporting 50 skudd |
Steinkjer J.F.F |
28./6 kl 16:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 2/3 |
Alvdal J.F.F |
27./6 kl 17:30 |
Klubbmesterskap del1 |
Skåla J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Trap 2023 |
Ørskog J.S.S |
25./6 kl 10:00 |
FM Leirduesti (Gamle Vest Agder) 50 skudd + finale |
Kristiansand S J.F.F |
25./6 kl 10:00 |
Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT |
Øystese J.F.L |
25./6 kl 10:00 |
LM Jegertrap 100 skudd + finale/ LK kval. |
Steinkjer J.F.F |
25./6 kl 10:00 |
Skeet 125 SK - KM |
Bergen L.K. |
25./6 kl 09:00 |
100 Skudds Leirduesti -LM |
Skogen J.S.K |
25./6 kl 09:00 |
Fitasc Sporting 50duer |
Kroken J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
KM NT Neiden Classic del V |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval |
Biri J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
Prøve NM Nordisk Trap 2023 |
Sannidal Trap |
24./6 kl 15:00 |
Neiden Classic JT/NT del IV |
Neiden og Omegn J.F.F |
24. til 25./6 kl 10:00 |
Andøytreffen 200 skudd |
Andøy J.F.F |
24./6 kl 10:00 |
Fylkesmesteskap Jegertrap 50 Skudds + Finale |
Verdal J.F.F |
24./6 kl 10:00 |
Sammenlagtresultater Verdal jegertrap karusell 3/5 |
Leksvik J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
100 Skudds Leirduesti -RM |
Skogen J.S.K |
24./6 kl 09:00 |
Compak Sporting 50 Skudd |
Råde J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
Neiden Classic JT/NT del III |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval |
Biri J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
Oppvarming NM - 100 skudd JT/NT |
Sunndal J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
Prøve NM Nordisk Trap 2023 |
Sannidal Trap |
23./6 kl 14:30 |
DTL, Neiden Classic del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./6 kl 14:00 |
Double rise, Neiden Classic del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap sporting 50 skudd + finale |
Tynset J.F.F |
22./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
22./6 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
21./6 kl 17:00 |
leirduesti åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
21./6 kl 17:00 |
Sollihøgda Kveldstevne lerduesti |
Sollihøgda J.F.F |
21./6 kl 17:00 |
Treningsstevne compak Sporting 50 skudd |
Steinkjer J.F.F |
21./6 kl 17:00 |
Åpent stevne 50 skudds JT + finale (Klubbmesterskap for Steinkjer JFF) |
Steinkjer J.F.F |
19./6 kl 17:00 |
Jegertrap 50sk |
Leksvik J.F.F |
18./6 kl 11:00 |
Skeet 75 skudds treningsstevne m/finale |
Bergen L.K. |
18./6 kl 10:00 |
100 skudd JT /NT /FM njff stevne |
Eid J.F.L |
18./6 kl 10:00 |
Haglbyger i midnattssol Del 3. LK-kval. |
Kautokeino J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 Skudd |
Åsane J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
Åpent Klubbmesterskap I trap og press-skyting |
Klinga J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
18./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen |
Ørskog J.S.S |
18./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2023 50 skudd JT |
Dovre J.F.F |
17./6 kl 16:00 |
Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval. |
Kautokeino J.F.F |
17./6 kl 11:00 |
Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 75 sk+f |
Brønnøy J.F.F |
17./6 kl 10:00 |
100 skudd JT |
Voss J.F.L |
17./6 kl 10:00 |
100 skudd JTNT stevne |
Eid J.F.L |
17./6 kl 10:00 |
Midtsommertreff |
Fauske og Sørfold J.F.F |
17./6 kl 10:00 |
Skeet 125 SK stevne er flyttet til Løvenskjold |
Eplerød S.S. |
17./6 kl 09:00 |
100 duer LK-Kval med innlagt kretsmesterskap. |
Arbeidernes J.F.F Halden |
17./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Haglbyger i midnattssol Del 1. LK-kval. |
Kautokeino J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
JT/NT 100 Skudd kombistevne - Junitreffen |
Ørskog J.S.S |
17./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Dovre J.F.F |
17. til 18./6 kl 08:00 |
Norsk GP OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
17./6 kl 08:00 |
100 skudd Jegertrapp JT/LK |
Namdalseid J.F.L |
15./6 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP 3 |
Levanger J.F.L |
15./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
15./6 kl 17:00 |
Rekruteringsstevne Jegertrap |
Nordreisa J.F.L |
15./6 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
Compak sporting |
Opdal J.F.L |
14./6 kl 17:30 |
Leirduesti 50 duer |
Nidaros J.S.K |
14./6 kl 17:00 |
Engelsk Sporting - Stokke |
Team Hagleskyting |
14./6 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd Jegertrap |
Bardu J.F.F |
14./6 kl 15:00 |
compack 50 skudd |
Varanger S.S.K |
11./6 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
11./6 kl 10:00 |
50-skudds Jegertrap med finale |
Sykkylven J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Compak sporting 75 duer |
Tvedestrand J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Leirduesti 100 duer Vestlandskarusellen 2023 |
Bømlo J.F.L |
11./6 kl 10:00 |
Supersporting |
Eidskog J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap LK/kval |
Støren J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
Compak sporting |
Rindal S.S. |
11./6 kl 09:00 |
FM Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
Opplandscup 50 skudd - Alvdal J.F.F 11 juni 2023 |
Alvdal J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (dobbeltstevne 200sk) |
Os J.F.L |
10./6 kl 10:00 |
Compak sporting 75 duer |
Tvedestrand J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
FITASC Engelsk Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Bømlo) |
Team Sørvest |
10./6 kl 10:00 |
Supersporting |
Eidskog J.F.F |
10. til 11./6 kl 09:00 |
NM Nordisk jaktskyting 2023 |
Opdal J.F.L |
10. til 11./6 kl 09:00 |
NM Nordisk Jaktskyting 2023 |
Orkla J.F.F |
10. til 11./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 2023 |
Rana J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap LK/kval |
Støren J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Compak sporting 100 duer |
Nidaros S.K. |
10./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Vadsø J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Kroken J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Jonny Karlsens minnepokal |
Buttentjern J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Opplandscup 100 skudd |
Tynset J.F.F |
9./6 kl 18:00 |
50sk kompakt sti |
Målselv J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
8./6 kl 17:00 |
Gunstock 50 duer del 2 |
Alta J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Jentetreffen del 1 |
Alta J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
7./6 kl 16:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 2/3 |
Alvdal J.F.F |
6./6 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP 2 + Nordtrønderkarusell |
Levanger J.F.L |
6./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 sk Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
5./6 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd, runde 2 karusell |
Leksvik J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne LeirdueSti - 2 av 4 |
Åmot J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Sammenlagtresultater Leksvik jegertrap karusell 2/5 |
Leksvik J.F.F |
4./6 kl 14:00 |
Del 2 kombistevne 200 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap |
Orkla J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
LM (Landsdelsmesterskap) Jegertrap 50 sk pluss finale |
Karmøy J.F.N.F |
4./6 kl 10:00 |
Minnestevnet 2023 del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Narviktreffen del 3. |
Narvik J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk |
Lindesnes J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Ol Trap 125 SK |
Oslo skeet- og trapklubb |
4./6 kl 09:00 |
Beretta cup Leirduesti 100 duer. |
Løiten J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Del 1 kombistevne 200 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudd JT og LK kval |
Averøy J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Nord-Aurdal J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
RM/FM Jegertrap |
Onsøy J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
50 Skudds Leirduesti, Karusell |
Verdal J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd |
Karmøy J.F.N.F |
3./6 kl 10:00 |
Korgsmellet 100sk. |
Korgen og Hemnes J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Minnestevnet 2023 |
Sør-Varanger J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Narviktreffen del 2 |
Narvik J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk |
Lindesnes J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Ol Trap 125 SK |
Oslo skeet- og trapklubb |
3./6 kl 09:00 |
100 Skudd |
Skåla J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Beretta cup Leirduesti 100 duer. Samtidig Klubbmesterskap for LJFF |
Løiten J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Lk nordisk 100sk kval |
Romerike S.K. |
3./6 kl 09:00 |
Narviktreffen del 1. |
Narvik J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
NT 3 JUNI LK |
Svinndal J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Vestre Slidre J.F.L |
2./6 kl 18:00 |
Jegertrap |
Opdal J.F.L |
2./6 kl 18:00 |
Treningsstevne 50 skudds JT - Haltdalen JFF |
Haltdalen J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
Mai |
31./5 kl 18:00 |
Vårcup #8 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
50 skudds FM i jegertrap |
Gjerstad J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Compaksporting 50 skudd |
Tynset J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 skudds JT |
Steinkjer J.F.F |
30./5 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
29./5 kl 12:00 |
Pinsecup Finale |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
29./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet del 3 (Lk kval) |
Alta J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
29./5 kl 09:00 |
Pinsecup/Opplandscup 2023 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Sokna Steel Challenge Compak Sporting mandag |
Sokna L.K. |
29./5 kl 09:00 |
Stemtjønntreffen 2023 |
Songdalen L.K. |
28./5 kl 10:00 |
100 skudd JTNT stevne - |
Eid J.F.L |
28./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet del 2 /DM Nordisk trap |
Alta J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2023 |
Songdalen L.K. |
28./5 kl 09:00 |
100skudds NT LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
Pinsecup/Opplandscup 2023 |
Kvam J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
Sokna Steel Challenge Compak Sporting søndag |
Sokna L.K. |
27. til 29./5 kl 10:00 |
Løvold GP |
Bodø J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
100 skudd JTNT stevne |
Eid J.F.L |
27./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd+finale |
Beitstad J.S.K |
27./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 300 del1 (Lk kval) |
Alta J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
Sammenlagtresultater Beitstad jegertrap karusell 1/5 |
Leksvik J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
Skeet 125 SK Max 12 deltagere kl 10.00 |
Eplerød S.S. |
27./5 kl 10:00 |
Sporting 50 Skudds /finale |
Klinga J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2023 |
Songdalen L.K. |
27./5 kl 09:00 |
100skudds NT LK kval |
Eidsberg Omegn J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Fonnasprinten Jegertrap 50-skudd + finale. |
Sunndal J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Pinsecup/Opplandscup 2023 |
Fron J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Sokna Steel Challenge Compak Sporting lørdag |
Sokna L.K. |
27./5 kl 07:00 |
LK Forhaga |
Norges Skytterforbund |
26./5 kl 14:00 |
Stemtjønntreffen 2023 |
Songdalen L.K. |
26./5 kl 09:00 |
Beretta cup |
Kroken J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
Gunstock 50 del 1 |
Alta J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
Jegertrap |
Målselv J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
Trening |
Eidsberg Omegn J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
Vårcup #7 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Jegertrap 24.Mai |
Målselv J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT - 2023 |
Tynset J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
75-Skudd Fitasc Sporting |
Torsbustaden S.S.K |
21./5 kl 10:00 |
FM Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
21./5 kl 10:00 |
LM (Landsdelsmesterskap) Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 SimoKongen! |
Karmøy J.F.N.F |
21./5 kl 10:00 |
Åpent stevne, LK-kval |
Kautokeino J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap LK/kval |
Støren J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
21./5 kl 08:00 |
Beretta Norges Cup |
Kroken J.F.F |
20./5 kl 10:30 |
Fitasc sporting 75 duer |
Nidaros S.K. |
20./5 kl 10:00 |
Compak Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) |
Team Sørvest |
20./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
20./5 kl 10:00 |
Åpent stevne, LK-kval |
Kautokeino J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
100sk LK kval/jegertrap |
Hølonda J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2023 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
20./5 kl 08:00 |
Beretta Norges Cup |
Kroken J.F.F |
19./5 kl 15:00 |
50skudds leirduesti |
Gjerstad J.F.F |
19./5 kl 11:00 |
Fitasc sporting 75 duer |
Nidaros S.K. |
19./5 kl 10:00 |
Engelsk sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) |
Team Sørvest |
19./5 kl 09:00 |
100sk LK kval/jegertrap |
Hølonda J.F.F |
18./5 kl 14:00 |
100sk Jegertrap/LK kval |
Orkla J.F.F |
18./5 kl 11:00 |
Kompakt sti 50 skudd (sporting) |
Skien J.F.F |
18./5 kl 10:00 |
100-skudd Leiduesti |
Levanger J.F.L |
18./5 kl 10:00 |
FM Jegertrap Larvik JFL |
Brunlanes J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
18./5 kl 09:00 |
nordisk Trap 100 skudd LK-kval - NT |
Enebakk J.F.F |
18./5 kl 08:30 |
100sk Jegertrap/LK kval |
Orkla J.F.F |
16./5 kl 17:00 |
Eibypokalen 50 duer |
Alta J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
14./5 kl 10:00 |
Fokserød Stevne Compak Sporting 100 Skudd |
Sandefjord L.S. |
14./5 kl 10:00 |
JEGERTRAP 50 skudd + finale |
Grimstad J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Leirduesti 50 skudd |
Kristiansand S J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
SØJFF Klubbmesterskap 2023 50skudd Kompakt sti. |
Sotra og Øygarden J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
FM Jegertrap 50 skudd + finale |
Jæren J.F.L |
14./5 kl 09:00 |
Nordisk trap LK/ Opplandscupen 23 |
Vestre Toten J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
Polvotten del 3 |
Målselv J.F.F |
13./5 kl 15:00 |
Polvotten del 2 |
Målselv J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
100 skot JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
100 skudds JT/NT |
Verdal J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
50 Skudd Jegertrap med finale |
Surnadal J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap Akershus |
Bjerke J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd med finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Mai-Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Sporting 100 skudd 13/5-23 |
Askvoll J.F.L |
13./5 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap uten finale |
Jæren J.F.L |
13./5 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Vestre Toten J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Romerike S.K. |
13./5 kl 09:00 |
Polvotten del 1 |
Målselv J.F.F |
13./5 kl 07:00 |
E-18 Smellen - Eidanger J.F.L |
Eidanger J.F.L |
12./5 kl 17:00 |
50 Skudd Kveldstevne |
Eide J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 sk jegertrap |
Trondheim J.F.F |
11./5 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
11./5 kl 17:00 |
Vårstevnet |
Vadsø J.F.F |
10./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
10./5 kl 18:00 |
Vårcup #6 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Pokalskyting, treningspokal. 1/3 |
Alvdal J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 skudds JT |
Steinkjer J.F.F |
10./5 kl 15:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
9./5 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP 1 |
Levanger J.F.L |
9./5 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre Minnepokal 25trap/25sporting |
Karmøy J.F.N.F |
9./5 kl 17:30 |
Treningsstevne 50skudd |
Surnadal J.F.F |
9./5 kl 17:00 |
Hedemarken Karusellen 25 duer jegertrap |
Løiten J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 skudd |
Tvedestrand J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne LeirdueSti - 1 av 4 |
Åmot J.F.F |
7./5 kl 11:00 |
Bohus Vandrepremie - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
7./5 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
7./5 kl 10:00 |
Skeet - 125skudd |
Åmot J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
FM (Fylkesmesterskap) Leirduesti 100 skudd med finale, Vestlandskarusellen 2023 |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval |
Biri J.F.F |
6./5 kl 11:00 |
Helgeland Marinasystemers VP - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
6./5 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup |
Luster J.F.L |
6./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Oslo skeet- og trapklubb |
6./5 kl 10:00 |
Skeet - 125skudd |
Åmot J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2023 (STVG) |
Team Sørvest |
6./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale - Fræna J.F.F |
Fræna J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
NT 6 MAI LK |
Svinndal J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
opplandscup 2023 100 skudd JT/LK Kval |
Biri J.F.F |
6. til 7./5 kl 08:00 |
Trøndertreffen |
Opdal J.F.L |
5./5 kl 17:00 |
50Sk Jegertrap treningsstevne |
Hølonda J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
Vårcup #5 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
3./5 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
3./5 til 7./9 kl 07:00 |
Sporting |
Vadsø J.F.F |
2./5 kl 18:00 |
Asbjørn Vorre Minnepokal 25trap/25sporting |
Karmøy J.F.N.F |
2./5 til 7./9 kl 17:00 |
Byggern Cup |
Vadsø J.F.F |
2./5 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 skudd |
Surnadal J.F.F |
1./5 kl 12:00 |
Jegertrap 50 skudd + Finale |
Skien J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Kvam J.F.F |
April |
30./4 kl 10:00 |
100 skudd Compak sti |
Levanger J.F.L |
30./4 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (300sk helg) |
Os J.F.L |
30./4 kl 10:00 |
125 skudd skeet |
Kismul S.S.K |
30./4 kl 10:00 |
JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" |
Ørskog J.S.S |
30./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 Skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Kvam J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100LK |
Kroken J.F.F |
29./4 til 30./9 kl 17:00 |
Jegertraptrening 2023 |
Andøy J.F.F |
29./4 til 30./9 kl 17:00 |
Leirduestitrening 2023 |
Andøy J.F.F |
29./4 kl 10:00 |
100 skudd Compak sti |
Levanger J.F.L |
29./4 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (300sk helg) |
Os J.F.L |
29./4 kl 10:00 |
JT/NT 100 skudd kombistevne "Smeltestevnet" |
Ørskog J.S.S |
29./4 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
29. til 30./4 kl 09:00 |
Figurjakt stevne |
Onsøy J.F.F |
29. til 30./4 kl 09:00 |
Kjerringlorten 300 sk uf (også 3 LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
100 skudd NT LK kval |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK Kval Opplandscup |
Kvam J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
28./4 kl 17:00 |
Treningsstevne |
Orkla J.F.F |
27./4 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti 50 skudd + Finale og Merkeskyting |
Jæren J.F.L |
26./4 kl 18:00 |
Vintercup del 8 |
Sør-Varanger J.F.F |
26./4 kl 18:00 |
Vårcup #4 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
26./4 kl 17:30 |
Treningsstevne 50 skudds JT |
Steinkjer J.F.F |
26./4 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
23./4 kl 10:00 |
50 Skudds jegertrap/finale |
Klinga J.F.F |
23./4 kl 10:00 |
Compak Sporting Fokserød 50 Skudd |
Sandefjord L.S. |
23./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
23./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
23./4 kl 10:00 |
Leirduesti 100 SK Vestlandskarusellen 2023 |
Åsane J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Ullensaker J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Leirduesti FM skjeberg |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
Compak Sporting 100 SK Vestlandskarusellen 2023 (Åsane) |
Bergen L.K. |
22./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
22./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap LK |
Gjemnes J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Compak-Sporting 100duer KM |
Brunlanes S.S. |
22./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT LK Kval. |
Steinkjer J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Ullensaker J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
21./4 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
19./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
19./4 kl 18:00 |
Vintercup del 7 |
Sør-Varanger J.F.F |
19./4 kl 18:00 |
Vårcup #3 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
19./4 kl 17:00 |
Treningsstevne 50 skudds JT |
Steinkjer J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
16./4 kl 10:00 |
50 skudd + Finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
16./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 Skudd |
Åsane J.F.F |
16./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
16./4 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Oslo skeet- og trapklubb |
16./4 kl 09:00 |
100 skudds leirduesti |
Moss og Omegn J.F.F |
16./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Nordisk jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
15./4 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Haugesund og Omegn J.F.F |
15./4 kl 10:00 |
50 sk.sportiing |
Namdalseid J.F.L |
15./4 kl 10:00 |
50 Skudd med Finale |
Eide J.F.F |
15./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
15./4 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Oslo skeet- og trapklubb |
15./4 kl 10:00 |
SKEET 125 - Løvenskioldbanen |
Oslo skeet- og trapklubb |
15./4 kl 09:00 |
100 skudds leirduesti |
Moss og Omegn J.F.F |
13./4 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd + Finale og Merkeskyting |
Jæren J.F.L |
12./4 kl 18:00 |
Vintercup del 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
12./4 kl 18:00 |
Vårcup #2 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
11./4 kl 18:00 |
Bodø Industri |
Bodø J.F.F |
10./4 kl 11:00 |
Holter Grand Prix All Inn |
Holter J.F.F |
10./4 kl 11:00 |
Kompakt sti 50 skudd (sporting) |
Skien J.F.F |
8./4 kl 12:00 |
Påskeharen |
Kautokeino J.F.F |
8./4 kl 10:00 |
Påskekarusell |
Sannidal J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
Påskestevne jegertrap |
Kroken J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Påskestevne kompakt sti |
Kroken J.F.F |
4./4 kl 12:00 |
Påskefjøla trap og sporting |
Surnadal J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
2./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk |
Lindesnes J.F.F |
1./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 Lk |
Lindesnes J.F.F |
1./4 kl 10:00 |
Sporting 100 skudd |
Askvoll J.F.L |
1./4 kl 09:00 |
100 duer LK-Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
1./4 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
Påskedua 50sk + finale |
Leksvik J.F.F |
Mars |
29./3 kl 18:00 |
Korrespondanse Ulven |
Os J.F.L |
29./3 kl 18:00 |
Vårcup #1 - Korrespondanse - Jegertrap |
Rana J.F.F |
28./3 kl 18:00 |
Vintercup del 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
26./3 kl 11:00 |
Mangholmheia Grand Prix - Jegertrap/NT - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
26./3 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
26./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
26./3 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
26./3 kl 09:00 |
Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 |
Jæren J.F.L |
25./3 kl 11:00 |
Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
25./3 kl 10:00 |
Compak Sporting 100 sk Vestlandskarusellen 2023 Jæren |
Team Sørvest |
25./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
25./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
25./3 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
22./3 kl 18:00 |
Vintercup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
19./3 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap +finale |
Os J.F.L |
18./3 kl 11:00 |
Mer morro i Holter |
Holter J.F.F |
18./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet 2023 |
Bodø J.F.F |
15./3 kl 18:00 |
Vintercup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
75 skudd compak sporting |
Moss og Omegn J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd Kombistevnet + 50kr NT |
Kristiansand S J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
KM Figurjakt |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
12./3 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
11./3 kl 10:00 |
75 skudd compak sporting |
Moss og Omegn J.F.F |
11./3 kl 09:00 |
50skudd+ finale |
Skåla J.F.F |
10./3 kl 11:00 |
Kompakt sti 50 skudd (sporting) |
Skien J.F.F |
8./3 kl 18:00 |
Vintercup del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
7./3 kl 20:00 |
test 25 skudd |
Verdal J.F.F |
7./3 til 26./10 kl 18:00 |
Trening 2023 |
Brønnøy J.F.F |
7./3 kl 18:00 |
25 skudd trening test |
Verdal J.F.F |
5./3 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap |
Bergens J.F. |
4./3 kl 11:00 |
Åpningskonkurranse 25trap/25sporting |
Karmøy J.F.N.F |
1./3 kl 18:00 |
Vintercup del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
Februar |
28./2 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Flomlys |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
26./2 kl 10:00 |
50 skudd kompak leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
26./2 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
25./2 kl 11:00 |
Klubbmesterskap 2023 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
25./2 kl 10:00 |
Jegertrap |
Herøy og Sande J.F.F |
25./2 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
20./2 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 8 |
Rana J.F.F |
19./2 kl 10:00 |
125 skudd skeet |
Kismul S.S.K |
13./2 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 7 |
Rana J.F.F |
11./2 kl 11:00 |
Morro smell |
Holter J.F.F |
6./2 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 6 |
Rana J.F.F |
Januar |
29./1 kl 11:00 |
Treningsstevne - Compak Sporting |
Rana J.F.F |
28./1 kl 11:00 |
Leirduesti cup LJFF |
Løiten J.F.F |
28./1 kl 09:00 |
50skudd + Finale Skåla JFF |
Skåla J.F.F |
28./1 kl 09:00 |
Neglespretten |
Songdalen J.F.F |
22./1 kl 12:00 |
RM Oppland |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
21./1 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
17./1 til 1./3 kl 15:00 |
Serieskyting Flomlys |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
8./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2023 |
Askvoll J.F.L |
8./1 kl 10:00 |
PAKKESKYTING |
Os J.F.L |
7./1 kl 11:00 |
Leirduesti cup LJFF |
Løiten J.F.F |
7./1 kl 10:00 |
Thorleif's minnestevne |
Onsøy J.F.F |
2022 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsskytten KM JT 25sk |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 2022 |
Bergens J.F. |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårstrening Compac og Trap |
Moss og Omegn J.F.F |
2022 kl 21:00 |
Ranking 2022 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
2022 kl 20:00 |
Ranking 2022 FITASC Compak Sporting |
LEIRDUE.NET |
2022 kl 19:00 |
Ranking 2022 FITASC Sporting |
LEIRDUE.NET |
2022 kl 19:00 |
Ranking 2022 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2022 kl 19:00 |
Ranking 2022 Skeet |
LEIRDUE.NET |
2022 kl 16:00 |
Klasseføring NT 2022 |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 15:00 |
Romjulsstevnet 2022 |
Alta J.F.F |
30./12 kl 11:00 |
Nyttårs smell |
Holter J.F.F |
30./12 kl 11:00 |
nyttårssmellen |
Holter J.F.F |
29./12 kl 18:00 |
Kalkunskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
29./12 kl 12:00 |
Skinkeskyting |
Brønnøy J.F.F |
29./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2022 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
28./12 kl 15:00 |
Romjulscup 50sk+f |
Rana J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Ribbestevne 2022 |
Kroken J.F.F |
27./12 kl 10:00 |
Romjulstevne + klubbmesterskap Skåla |
Skåla J.F.F |
21./12 kl 18:00 |
adventscup del 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
17./12 kl 12:00 |
Pakkeskyting 25 Trap/Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
17./12 kl 11:00 |
Sideligger Stevne |
Bjørkelangen J.F.F |
14./12 kl 18:00 |
adventscup del 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
10./12 kl 10:00 |
Nissestevne 50 skudd Jegertrap med finale |
Songdalen J.F.F |
7./12 kl 18:00 |
adventscup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
November |
30./11 kl 18:00 |
adventscup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
28./11 kl 17:00 |
Trening - Junior - uke 48 |
Rana J.F.F |
23./11 kl 18:00 |
adventscup del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
19./11 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2022 |
Flora J.F.F |
19./11 kl 11:00 |
Leirduesti cup LJFF |
Løiten J.F.F |
19./11 kl 10:00 |
Barby Shooting challenge |
Team Hagleskyting |
16./11 kl 18:00 |
adventscup del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
15./11 kl 18:49 |
Trening |
Froland J.F.F |
7./11 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 45 |
Rana J.F.F |
6./11 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
5./11 kl 11:00 |
Leirduesti cup LJFF |
Løiten J.F.F |
5./11 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
5./11 kl 09:00 |
100 duer Høst stevne. LK-kval. |
Arbeidernes J.F.F Halden |
Oktober |
30./10 kl 11:00 |
Blærekataren 100sk+f(også Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
30./10 kl 10:00 |
XXL Cup - 100SK Compac Sti - Finale |
Åsane J.F.F |
26./10 kl 18:00 |
Octobercup - Korrespondanse - Stevne 4 |
Rana J.F.F |
22./10 kl 10:00 |
Dan Aasen minnepokal 25 trap/25 mini compact sporting + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
19./10 kl 18:00 |
Octobercup - Korrespondanse - Stevne 3 |
Rana J.F.F |
17./10 kl 18:00 |
Trening Junior uke 42 |
Rana J.F.F |
16./10 kl 10:00 |
Høststevnet / LK |
Bodø J.F.F |
15./10 kl 11:00 |
Høststevnet / LK |
Bodø J.F.F |
12./10 kl 18:00 |
Octobercup - Korrespondanse - Stevne 2 |
Rana J.F.F |
12./10 kl 18:00 |
Oktobercup 2 |
Målselv J.F.F |
10./10 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 41 |
Rana J.F.F |
9./10 kl 10:00 |
XXL Cup - 50sk COMPAK Sporting |
Sotra og Øygarden J.F.F |
8./10 kl 10:00 |
XXL Cup - 50sk COMPAK Leirduesti + "Make a breake" |
Sotra og Øygarden J.F.F |
7./10 kl 12:00 |
The Coring Company (Privat arr.) |
Rana J.F.F |
5./10 kl 18:00 |
Octobercup - Korrespondanse - Stevne 1 |
Rana J.F.F |
3./10 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 40 |
Rana J.F.F |
2./10 kl 11:00 |
Høststevne jegertrap 100sk+f(også LK-Kval) |
Rana J.F.F |
1./10 kl 11:00 |
Jegermesteren |
Karmøy J.F.N.F |
1./10 kl 11:00 |
Klubbmesterskap - Compak Sporting - 100 duer - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
September |
30./9 kl 21:00 |
Nattstevne |
Lindesnes J.F.F |
28./9 kl 17:30 |
MIP BIL |
Rana J.F.F |
25./9 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
24./9 kl 21:00 |
OL Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
24./9 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT |
Os J.F.L |
24./9 kl 10:00 |
KM Akershus Compak Sporting 75 duer - Grasåsen |
Blaker J.F.F |
24./9 kl 09:00 |
Compacsporting 75 skudd + finale |
Songdalen J.F.F |
24./9 kl 09:00 |
Compacsporting 75 skudd + finale |
Songdalen J.F.F |
23./9 kl 21:00 |
Nattstevne 50 skudd Jegertrap med finale. |
Songdalen J.F.F |
21./9 kl 16:00 |
Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Trap Mesterskap (privat arr.) |
Rana J.F.F |
19./9 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 38 |
Rana J.F.F |
18./9 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale (FYLKESMESTERSKAP FOR GAMLE AUST AGDER FYLKE) |
Tvedestrand J.F.F |
17./9 kl 10:00 |
Double/mini compact sport. 50 skudd + finale. Åpent Klubbmesterskap. Haugesund Omegn JFF |
Haugesund og Omegn J.F.F |
17./9 kl 09:00 |
Leksvikmesterskapet 2022 |
Leksvik J.F.F |
17./9 kl 09:00 |
NT LK kval 100 skudd |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
11./9 kl 10:00 |
XXL cup 50 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
10./9 kl 10:00 |
XXL Cup 50 skudd "compact" leirduesti |
Os J.F.L |
8./9 kl 17:00 |
Jegerstevne 25 skudd |
Vadsø J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
7./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Averøy J.F.F |
7./9 kl 16:30 |
Neidenmesterskapet LS |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Rypetreffen 2022 KM Nordreisa JFL o gNTKF+ Åpent Stevne |
Nordreisa J.F.L |
5./9 kl 17:00 |
Consto (bedriftskyting) |
Rana J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Sprudlestevnet |
Alta J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap/Jegermesteren |
Andøy J.F.F |
4./9 kl 15:00 |
Klubbmesterskap |
Kvam S.S.K |
4./9 kl 15:00 |
Klubbmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
4./9 kl 14:00 |
Åpent Klubbmesterskap Leirdue sti |
Bardu J.F.F |
4./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Hjff |
Holter J.F.F |
4./9 kl 11:00 |
Ranastien - Dag 2 |
Rana J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
4./9 kl 10:00 |
Introskyting i Nordisk Jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
Åpent klubbmeseterskap |
Bardu J.F.F |
4./9 kl 09:00 |
Leirduesti - 100 skudd u/finale |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
3./9 kl 11:00 |
Engelsk Sporting - Stevne Stokke |
Team Hagleskyting |
3./9 kl 11:00 |
Høststevne og klubbmesterskap jegertrap 100 sk+f (også LK-Kval for 2023) |
Brønnøy J.F.F |
3./9 kl 11:00 |
Ranastien - Dag 1 |
Rana J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
3./9 kl 09:00 |
Avslutningsskyting/KM i compak sporting |
Kroken J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ Klubbmesterskap jegertrap |
Alta J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ Klubbmesterskap Kls |
Alta J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Mesterpokalen/klubbmesterskap/ Skeet |
Alta J.F.F |
2. til 3./9 kl 09:00 |
Landskamp 2022 / Scandinavisk Mesterskap |
Songdalen L.K. |
August |
31./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting 2022 |
Brunlanes S.S. |
31./8 kl 17:30 |
MBA-cup 2022 |
Rana J.F.F |
31./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2022 |
Sannidal J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
28./8 kl 10:00 |
Haglecupen 100 skudd Jegertrap. |
Songdalen J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
XXL Cup - 50 SK FITASC Sporting |
Bergen L.K. |
28./8 kl 10:00 |
åpent stevne |
Sør-Varanger J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
100 Skudd LK Kval |
Biri J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval |
Steinkjer J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
2x 100 sk Jegertrap |
Leksvik J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Lillehammer Open |
Lillehammer J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Lillehammer Open Sti |
Lillehammer J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
NT LK kval 100 skudd |
Råde J.F.F |
27./8 kl 11:00 |
Jegertrap 100sk + Klubbmesterskap |
Herøy og Sande J.F.F |
27./8 kl 11:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Altastien 100 + Finale |
Alta J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Jegermesteren 2022 |
Bodø J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd / finale, inngår i haglecupen |
Vennesla J.S.P.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Variabel 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap |
Haugesund og Omegn J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
27./8 kl 09:00 |
100skudd Jeger/Nordisk trap m. LK-kval |
Steinkjer J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
2x 100 sk Jegertrap |
Leksvik J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
FINALE Opplandcup 2022 |
Gausdal J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap i jegertrap |
Kroken J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap i leirduesti |
Kroken J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
NT LK kval 100 skudd |
Råde J.F.F |
26./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2022 |
Askvoll J.F.L |
26./8 kl 16:00 |
Klubbmesterskap |
Sannidal Trap |
25./8 kl 17:00 |
Høstsmellen 2022 |
Nordreisa J.F.L |
25./8 kl 16:00 |
Test hjff |
Holter J.F.F |
24./8 kl 17:30 |
Treningsstevne - Skeet |
Rana J.F.F |
24./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti BJFF |
Brunlanes J.F.F |
23./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
21./8 kl 17:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2022 |
Askvoll J.F.L |
21./8 kl 16:00 |
Varangermesterskapet Finale |
Vadsø J.F.F |
21./8 kl 13:00 |
Varangermesterskapet LS |
Vadsø J.F.F |
21./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap compak sporting |
Narvik J.F.F |
21./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap sti |
Narvik J.F.F |
21./8 kl 10:00 |
Jegertrap / DM NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
21./8 kl 09:00 |
DM skeet Alta Grand Prix |
Alta J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Leirduesti FM Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
21./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap/ KM (LK-kval) |
Kvam S.S.K |
21./8 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Varangermesterskapet kls |
Vadsø J.F.F |
20./8 kl 13:00 |
Varangermesterskapet LS/KLS/ES del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
50 sk Promatic-trap |
Leksvik J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
FM Jegertrap 50 skudd |
Trondheim J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap |
Narvik J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
Jegertrap /KM NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
20./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap LJFF 2022 |
Løiten J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap (LK-kval) |
Kvam S.S.K |
20./8 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval også kretsmesterskap |
Ullensaker J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Varangermesterskapet LS/KLS/ES del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
17./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap jegertrap 2022 |
Brunlanes J.F.F |
17./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
50sk Klubbmesterskap Jegertrap |
Steinkjer J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Leirduesti - Gjesteklasse |
Rana J.F.F |
17./8 kl 16:00 |
Neidenmesterskapet JT/NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./8 kl 15:00 |
50 skudd fitasc compak sporting |
Varanger S.S.K |
16./8 kl 18:00 |
TEST FM |
Narvik J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
14./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
LM Leirduesti 100skudd |
Levanger J.F.L |
14./8 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg |
Bergen L.K. |
14./8 kl 09:00 |
50skudd m/finale |
Skåla J.F.F |
14./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
13./8 kl 14:00 |
dame/jentestevne |
Narvik J.F.F |
13./8 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting |
Sokna L.K. |
13./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Sokna J.F.F |
13./8 kl 11:00 |
KM (Østfold) Compak Sporting 50 skudd |
Moss og Omegn J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
100 sk. Promatic open |
Steinkjer J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
dame/jentestevne |
Narvik J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
Jegermesteren KM |
Orkla J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Orkla J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Sporting |
Hølonda J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
KM Sti |
Orkla J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg |
Bergen L.K. |
13./8 kl 09:00 |
50skudd m/finale |
Skåla J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
klubbmesterskap Jegertrap |
Hølonda J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
12. til 14./8 kl 09:00 |
NM Nordisk Trap 2022 |
Åmot J.F.F |
10./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap / Bodø Cup runde 7 |
Bodø J.F.F |
10./8 kl 17:00 |
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke |
Team Hagleskyting |
10./8 kl 17:00 |
Klubbemesterskap Nidaros jsk |
Nidaros J.S.K |
9./8 kl 17:30 |
Leirduesti 50 duer |
Moss og Omegn J.F.F |
7./8 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd/haglecupen |
Kristiansand S J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap/Nordisk |
Hølonda J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
50 Skudds Jegertrap Variabel Jakt |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
50 Skudds Sportingstevne |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG - FINALE |
Bjørkelangen J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval |
Ørskog J.S.S |
7./8 kl 08:00 |
Åpent stevne, LK-kval |
Kautokeino J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd/haglecupen |
Lindesnes J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval |
Ørskog J.S.S |
6./8 kl 08:00 |
Åpent stevne, LK-kval |
Kautokeino J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval |
Ørskog J.S.S |
4./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
4. til 6./8 kl 09:00 |
Veteran NM Jegertrap 2022 |
Løiten J.F.F |
3./8 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - FINALE |
Sokna J.F.F |
2./8 kl 17:30 |
Leirduesti 50 duer |
Moss og Omegn J.F.F |
Juli |
31./7 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd |
Karmøy J.F.N.F |
31./7 kl 09:00 |
KM Skeet med innbakt klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
31./7 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
31./7 kl 09:00 |
Sommerstevne 3 L.K.kval. |
Krødsherad J.F.F |
30. til 31./7 kl 11:00 |
NORSK GRAND PRIX SKEET |
Oslo skeet- og trapklubb |
30./7 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk Trap 100 skudd |
Karmøy J.F.N.F |
30. til 31./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
30./7 kl 09:00 |
KM med innbakt klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
30./7 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
30./7 kl 09:00 |
Sommerstevne 2 L.K.kval. |
Krødsherad J.F.F |
29./7 kl 09:00 |
Sommerstevne 1 L.K.kval. |
Krødsherad J.F.F |
27./7 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
26./7 kl 18:00 |
Legenden 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
21./7 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
19. til 23./7 kl 10:00 |
NM Leirduesti |
Opdal J.F.L |
19. til 23./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap |
Opdal J.F.L |
17./7 kl 12:00 |
Klubmesterskap Fron |
Fron J.F.F |
17. til 18./7 kl 10:00 |
NM Trening Bane 1 |
Opdal J.F.L |
17. til 18./7 kl 10:00 |
Trening på NM Banene |
Opdal J.F.L |
16./7 kl 09:00 |
Jegertrap 100-skudd |
Sunndal J.F.F |
15./7 kl 17:30 |
Trening-stevne |
Kroken J.F.F |
11./7 kl 18:00 |
Trening 11.7.22 |
Hølonda J.F.F |
11./7 kl 18:00 |
Trening 11.7.22 |
Hølonda J.F.F |
10./7 kl 10:00 |
JT/NT 100 skudd kombistevne |
Ørskog J.S.S |
10./7 kl 10:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
10./7 kl 09:00 |
Super sporting 100 duer |
Løiten J.F.F |
9. til 10./7 kl 10:00 |
200 skudd/ LK |
Andøy J.F.F |
9./7 kl 10:00 |
JT/NT 100 skudd kombistevne |
Ørskog J.S.S |
9./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap RFjff |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
9./7 kl 09:00 |
Super sporting 100 duer |
Løiten J.F.F |
6./7 kl 17:30 |
Sommercup - Compak Sporting - Stevne 4 |
Rana J.F.F |
6./7 kl 17:00 |
50 skudd fitac compak sporting |
Varanger S.S.K |
6./7 kl 17:00 |
HENT - Bedriftscup |
Rana J.F.F |
6./7 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldstevne |
Sokna J.F.F |
4./7 kl 18:00 |
Trening 4.7.2022 |
Hølonda J.F.F |
3./7 kl 11:00 |
FM Oppland |
Dovre J.F.F |
3./7 kl 11:00 |
Leirduesti 50 skudd |
Verdal J.F.F |
3./7 kl 10:00 |
100skudd Åpent stevne Jeger/Nordisk trap. LK.kval |
Steinkjer J.F.F |
3./7 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
3./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2022 søndag |
Brunlanes J.F.F |
3./7 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT Fylkesmesterskap 2022 |
Dovre J.F.F |
3./7 kl 09:00 |
Reisastevnet del 2. Åpent komistevne 100skudd + LK kvalvne. |
Nordreisa J.F.L |
2. til 3./7 kl 10:00 |
NM OL-trap 2022 |
Norges Skytterforbund |
2. til 3./7 kl 10:00 |
NM Skeet 2022 |
Norges Skytterforbund |
2./7 kl 10:00 |
Hatten Open Trap 100SK + F |
Hattfjelldal J.F.L |
2./7 kl 10:00 |
Reisastevnet Åpent kombi stevne 100 skudd+ LK kval + Fylkesmesterskap |
Nordreisa J.F.L |
2./7 kl 09:00 |
100skudd Åpent stevne, Jeger/Nordisk Trap. LK-kval |
Steinkjer J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2022 lørdag + FM |
Brunlanes J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 100 skudd JT |
Lesja J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Regionmesterskap i Nordisk trap /med finale |
Lindesnes J.F.F |
1./7 kl 17:30 |
Fredagscup leirduesti del4 |
Kroken J.F.F |
1./7 kl 17:00 |
Test-Stevne anders |
Steinkjer S.S.K |
1./7 kl 17:00 |
Treningskveld før Reisastevnet 2022 |
Nordreisa J.F.L |
Juni |
29./6 kl 17:30 |
Sommercup - Compak Sporting - Stevne 3 |
Rana J.F.F |
29./6 kl 17:00 |
50 skudd sporting |
Hølonda J.F.F |
29./6 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Tynset J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
28./6 kl 14:00 |
MIP - Bedriftsskyting |
Rana J.F.F |
27./6 kl 18:00 |
Trening |
Opdal J.F.L |
27./6 kl 18:00 |
Trening 27.06.2022 |
Hølonda J.F.F |
27./6 kl 17:00 |
Pokalskyting, treningspokal. |
Alvdal J.F.F |
26./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 Skudd m/finale |
Os J.F.L |
26./6 kl 09:00 |
FM lerduesti 2022 |
Lillehammer J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
LM JT - 100 duer + finale Neiden Classic del V |
Neiden og Omegn J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK KRETSMESTERSKAP (Agder fylke) |
Tvedestrand J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
NT LK kval 100 skudd |
Råde J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Lillehammer J.F.F |
25./6 kl 16:00 |
OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
25./6 kl 14:00 |
Neiden Classic JT/NT del IV |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap 50 skudd med finale. Fylkesmesterskap for gamle Vest Agder fylke. |
Songdalen J.F.F |
25. til 26./6 kl 09:00 |
NM FITASC SPORTING |
Eidanger J.F.L |
25./6 kl 09:00 |
LM LS 2022 - 50 duer + finale Neiden Classic del III |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
NT LK kval 100 skudd |
Råde J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Biri J.F.F |
25. til 26./6 kl 08:30 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
24./6 kl 17:30 |
Jegertrap |
Kroken J.F.F |
24./6 kl 14:00 |
Neiden Classic 50 DTL del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./6 kl 14:00 |
Neiden Classic 50 duer LS del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 18:00 |
50 Skudd Jegertrap |
Hølonda J.F.F |
22./6 kl 17:30 |
Sommercup - Compak Sporting - Stevne 2 |
Rana J.F.F |
22./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
22. til 23./6 kl 09:00 |
NM Compak Sporting |
Eidanger J.F.L |
20./6 kl 19:00 |
Trening - Junior - Uke 25 |
Rana J.F.F |
20./6 kl 18:00 |
Trening 20.06.22 |
Hølonda J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
100 skudd Fylkesmesterskap/NT |
Bergens J.F. |
19./6 kl 10:00 |
FM - Leirduesti |
Kristiansand S J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
FM leirduesti S&Fj |
Askvoll J.F.L |
19./6 kl 10:00 |
FM leirduesti/sporting |
Herøy og Sande J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
Jegertrap |
Opdal J.F.L |
19./6 kl 10:00 |
Skeet 125 SK - KM Hordaland |
Bergen L.K. |
19./6 kl 09:00 |
100 Skudds Jegertrap Stevne |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
19./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Romerike S.K. |
19./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Fron J.F.F |
19./6 kl 08:00 |
100 skudd Fitasc Sporting |
Varanger S.S.K |
19./6 kl 08:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
19./6 kl 08:00 |
Haglbyger i midnattssol Del 3. LK-kval Del3 |
Kautokeino J.F.F |
18./6 kl 14:00 |
Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval Del2 |
Kautokeino J.F.F |
18./6 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skudd + Finale |
Verdal J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
100sk kombistevne JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
50sk Jegertrap minnestevne |
Trondheim J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
FM jegertrap S&Fj/LK-kval NT |
Askvoll J.F.L |
18./6 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd u/finale |
Jæren J.F.L |
18./6 kl 10:00 |
Midtsommertreff |
Fauske og Sørfold J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - KM Hordaland |
Bergen L.K. |
18./6 kl 09:30 |
Skeet 125 |
Eplerød S.S. |
18. til 19./6 kl 09:00 |
Vang i 100 - Jubileumsstevne leirduesti |
Vang J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
100 skudd Fitasc Sporting |
Varanger S.S.K |
18./6 kl 09:00 |
100skudds Jegertrap |
Eidsberg Omegn J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Romerike S.K. |
18./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Sel J.F.F |
18./6 kl 08:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
18./6 kl 08:00 |
Haglbyger i midnattssol. LK-kval Del1 |
Kautokeino J.F.F |
16./6 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP |
Levanger J.F.L |
16./6 kl 17:30 |
50 Skudds Compak Kveldsstevne |
Buskerud J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
15./6 kl 17:30 |
Sommercup - Compak Sporting - Stevne 1 |
Rana J.F.F |
15./6 kl 17:00 |
75 duer leirduesti/supersporting |
Nidaros J.S.K |
15./6 kl 17:00 |
Compaksporting 50 skudd |
Tynset J.F.F |
15./6 kl 16:00 |
Neidenmesterskapet DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
Fm Jegertrap |
Alta J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti 100 skudd pluss finale |
Karmøy J.F.N.F |
12./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
12./6 kl 10:00 |
LM 50-skudd Jegertrap |
Sunndal J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Jegertrap/LK kval 100 skudd - Støren J.F.F |
Støren J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Nord-Aurdal J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Prøve NM Nordisk Trap 100 skudd LK |
Åmot J.F.F |
11./6 kl 18:00 |
Compak Sporting 50 skudd Kveldstevne Extreme |
Karmøy J.F.N.F |
11./6 kl 10:00 |
FM - Jegertrap 50 skudd + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap |
Sykkylven J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
FM Leirduesti |
Alta J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Landsdelsmesterskap Region Øst 50 duer Leirduesti LM |
Bjørkelangen J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
11. til 12./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 300sk(også 3 stk LK-Kval) |
Rana J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
50 skudds jegertrap |
Gjerstad J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Vestre Slidre J.F.L |
11./6 kl 09:00 |
Prøve NM Nordisk Trap 100 skudd LK |
Åmot J.F.F |
10./6 kl 17:00 |
50 skudds kveldstevne med Finale |
Eide J.F.F |
9./6 kl 17:30 |
50 Skudds Compak Kveldsstevne |
Buskerud J.F.F |
7./6 kl 21:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
7./6 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap HALTDALEN JFF. |
Støren J.F.F |
7./6 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP |
Levanger J.F.L |
7./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
7./6 kl 17:00 |
Hedemarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff) |
Alta J.F.F |
6./6 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
6./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Kvam J.F.F |
6./6 kl 09:00 |
Stemtjønntreffen 2022 |
Songdalen L.K. |
5./6 kl 11:00 |
50-skudd leirduesti |
Verdal J.F.F |
5./6 kl 11:00 |
Leirduesti 50 skudd |
Verdal J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
Compak sporting 75 duer |
Tvedestrand J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff) |
Alta J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2022 |
Songdalen L.K. |
5./6 kl 09:00 |
100 duer Compak sporting |
Rindal S.S. |
5./6 kl 09:00 |
100 skudd JT\NT Stevne Eid JF |
Eid J.F.L |
5./6 kl 09:00 |
FM Leirduesti 100 skudd |
Eidskog J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Kvam J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Compak sporting 100 duer |
Nidaros S.K. |
4./6 kl 10:00 |
Compak sporting 75 duer |
Tvedestrand J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Jakt og friluft cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Skåla |
Skåla J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Korgsmellet |
Korgen og Hemnes J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff) |
Alta J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Stemtjønntreffen 2022 |
Songdalen L.K. |
4./6 kl 09:00 |
100 skudd JT\NT Stevne Eid JF |
Eid J.F.L |
4./6 kl 09:00 |
100 skudds leirduesti |
Eidskog J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Fron J.F.F |
4. til 5./6 kl 07:00 |
Nittedal GP |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
Fredagscup leirduesti del3 |
Kroken J.F.F |
3./6 kl 16:00 |
Stemtjønntreffen 2022 |
Songdalen L.K. |
2./6 kl 18:00 |
Sporting -kveldsstevne |
Opdal J.F.L |
2./6 kl 17:00 |
Gunstock 50 duer |
Alta J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Sommerstevne og klubbmesterskap sporting 50 sk+f |
Brønnøy J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
50sk Jegertrap |
Orkla J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
75 duer leirduesti/supersporting |
Nidaros J.S.K |
1./6 kl 17:00 |
Klubbmetserskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
Mai |
31./5 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
31./5 kl 17:00 |
Rekruteringsstevne Jegertrap |
Nordreisa J.F.L |
31./5 kl 17:00 |
Åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
29./5 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skudd med Finale |
Flora J.F.F |
29./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
29./5 kl 10:00 |
Skeet 125 "NM - WarmUp" |
Oslo skeet- og trapklubb |
29./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval DAG 3 |
Enebakk J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap 50 skudd |
Onsøy J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Jegertrap/LK kval 100 skudd - Støren J.F.F |
Støren J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Leirduesti 100 skudd "Simokongen" Vestlandskarusellen 2022 |
Karmøy J.F.N.F |
29./5 kl 09:00 |
OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
29./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2022 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
28. til 29./5 kl 10:00 |
SOKNA COMPAK SPORTING 150 DUER STEEL CHALLENGE |
Sokna L.K. |
28./5 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT (28.5.22) |
Os J.F.L |
28./5 kl 10:00 |
Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Karmøy) |
Team Sørvest |
28./5 kl 10:00 |
FM LEIRDUESTI 100-skudd + FINALE |
Levanger J.F.L |
28./5 kl 10:00 |
Polvotten 3,100sk |
Målselv J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
Skeet 125 "NM - WarmUp" |
Oslo skeet- og trapklubb |
28. til 29./5 kl 09:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap/lk kval |
Nidaros J.S.K |
28./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval DAG 2 |
Enebakk J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
28./5 kl 09:00 |
Opplandscup. Jegertrap 100 duer |
Vestre Toten J.F.F |
27./5 kl 11:00 |
100 LK |
Bodø J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 |
Karmøy J.F.N.F |
27./5 kl 10:00 |
Polvotten 2, 100sk |
Målselv J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
100 skudd jergertrap/lk kval |
Nidaros J.S.K |
26./5 kl 12:00 |
Jegertrap 50 skudd FM |
Skien J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Levanger J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
125+Finael / DM (NNM) NT |
Bodø J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Polvotten 1, 100sk |
Målselv J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
26./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval DAG 1 |
Enebakk J.F.F |
26./5 kl 08:30 |
100sk Jegertrap/LK kval |
Orkla J.F.F |
25./5 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
25./5 kl 18:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
25./5 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
25./5 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
Jegertrap |
Opdal J.F.L |
23./5 kl 17:30 |
50 duer Leirduesti - Treningsstevne |
Rana J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
Treningstevne kompakt sti |
Ørskog J.S.S |
22./5 kl 10:00 |
100 skudd jegertrap, LANDSDELSMESTERSKAP |
Os J.F.L |
22./5 kl 10:00 |
Leirduestevne, trap - FJFF i Malmedalen |
Fræna J.F.F |
22./5 kl 10:00 |
Minnestevnet 2022 del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
22./5 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
22./5 kl 10:00 |
Sportingstevne 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
FM Opplandscup 50 sk |
Alvdal J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap |
Alvdal J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
22./5 kl 08:30 |
Beretta Norges Cup - Kroken JFF |
Kroken J.F.F |
21. til 22./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet. 2 x LK-kval |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
125 Skeet ,max 12 deltagere |
Eplerød S.S. |
21./5 kl 10:00 |
50sk Jegertrap |
Leksvik J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
Compakt sporting |
Lindesnes J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
Minnestevnet 2022 |
Sør-Varanger J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup - Kroken JFF |
Kroken J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Landsdelsmesterskap Leirduesti, 50 skudd |
Samnanger J.F.L |
21./5 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Opplandscup 100 skudd |
Tynset J.F.F |
19./5 kl 18:00 |
50-skudd JEGERTRAP |
Levanger J.F.L |
19./5 kl 17:30 |
50 Skudds kveldstevne. Compak Sporting |
Buskerud J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 |
Bodø J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
18./5 kl 17:00 |
50sk Jegertrap |
Orkla J.F.F |
18./5 kl 17:00 |
75 - Sporttrap i Stokke |
Team Hagleskyting |
18./5 kl 17:00 |
75 duer leirduesti/supersporting |
Nidaros J.S.K |
18./5 kl 17:00 |
Klubbmesterskap jegertrap |
Tynset J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
15./5 kl 10:00 |
100sk JT (LK kval godkjent) |
Målselv J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
50skudds leirduesti |
Gjerstad J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd u finale- Haugesund Omegn J.F.F. |
Haugesund og Omegn J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg |
Bergen L.K. |
15./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg |
Bergen L.K. |
15./5 kl 10:00 |
Åpent stevne LK-Kval |
Kautokeino J.F.F |
15./5 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
15./5 kl 09:00 |
FM Jegertrap Nordtrøndelag 2022 |
Namdalseid J.F.L |
15./5 kl 09:00 |
NT 100 Lk stevne |
Lørenskog S.S. |
15./5 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
14./5 kl 11:00 |
Åpent Stevne |
Beitstad J.S.K |
14./5 kl 10:00 |
100sk JT (LK kval godkjent) |
Målselv J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd med finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Mai Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK - dobbel stevnehelg |
Bergen L.K. |
14./5 kl 10:00 |
Åpent stevne LK-Kval |
Kautokeino J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
E-18 Smellen |
Eidanger J.F.L |
14./5 kl 09:00 |
LK Kval 100 duer - KM for Østfold krets |
Råde J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
NT 100 Lk stevne |
Lørenskog S.S. |
14./5 kl 09:00 |
Opplandcup 2022 50 skudd JT |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
13./5 kl 17:30 |
Fredagscup leirduesti del2 |
Kroken J.F.F |
13./5 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Alvdal J.F.F |
12./5 kl 17:30 |
100 skudd lk kval |
Narvik P.K. |
12./5 kl 17:00 |
50 Skudds kveldstevne. Compak Sporting |
Buskerud J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Eibypokalen 50 duer |
Alta J.F.F |
11./5 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
11./5 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
11./5 kl 17:00 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
11./5 kl 17:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
10./5 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP |
Levanger J.F.L |
10./5 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
10./5 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Hedermarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
8./5 kl 11:00 |
Bohus VP(også LK) |
Rana J.F.F |
8./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
8./5 kl 09:00 |
50 skudd leirduesti |
Hedrum J.F.L |
8./5 kl 09:00 |
FITASC Sporting 75 duer - Levanger |
Nidaros S.K. |
8./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Romerike S.K. |
8./5 kl 08:00 |
Beretta cup Leirduesti 100 duer. |
Løiten J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Trøndertreffen |
Opdal J.F.L |
7./5 kl 11:00 |
Helgeland Marinasystemer Vandrepremie (LK-Kval) |
Rana J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
50 sk. Sporting |
Steinkjer J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 50 Skudd Kompakt leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
FITASC Sporting 75 duer - Trondheim |
Nidaros S.K. |
7./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Romerike S.K. |
7./5 kl 08:00 |
Beretta cup Leirduesti 100 duer pluss Klubbmesterskap i LJFF |
Løiten J.F.F |
5./5 kl 18:00 |
50-skudd LEVANGER-CUP |
Levanger J.F.L |
5./5 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 |
Bodø J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Blaker J.F.F |
4./5 kl 17:00 |
75 duer leirduesti/supersporting |
Nidaros J.S.K |
4./5 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
3./5 til 6./9 kl 17:00 |
Byggern Cup |
Vadsø J.F.F |
2./5 kl 17:00 |
50 duer kompakt leirduesti |
Tvedestrand J.F.F |
2./5 kl 17:00 |
Trening |
Alvdal J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
50 skudd kompakt sti |
Skien J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
50 skudd med finale |
Eide J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
LK 100 skudd |
Sannidal Trap |
1./5 kl 08:00 |
Opplands cup. Jegertrap 50 duer |
Løiten J.F.F |
April |
30./4 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT |
Os J.F.L |
30./4 til 1./5 kl 09:00 |
Kjerringlorten 300 sk+f (også 3 LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap LK |
Gjemnes J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
100skudd Jegertrap Åpent stevne |
Steinkjer J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100LK |
Kroken J.F.F |
30./4 kl 08:00 |
Opplands cup. Jegertrap 100 duer |
Løiten J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
50skudd jegertrap |
Narvik J.F.F |
27./4 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
27./4 kl 18:00 |
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne |
Bjørkelangen J.F.F |
27./4 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
27./4 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
27./4 kl 17:00 |
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
27./4 kl 16:00 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
25./4 kl 19:00 |
Finale Elkem Rana-cup 2022 |
Rana J.F.F |
25./4 kl 17:00 |
Elkem Rana-cup 2022 |
Rana J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
24./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
24./4 kl 09:00 |
50 skudd leirduesti |
Hedrum J.F.L |
24./4 kl 09:00 |
Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (STVG) |
Team Sørvest |
24./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterkap Leirduesti - 50 duer - Søndag 24.april |
Moss og Omegn J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Jegertrap/Nordisk trap 100-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
24./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Ullensaker J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
24./4 kl 07:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
23./4 kl 10:00 |
100skudds Treningstevne Nordisk trap |
Steinkjer J.F.F |
23./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
23./4 kl 10:00 |
OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
23./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix. LK-kval |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
23./4 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
23./4 kl 09:00 |
75 skudd JegerTrap |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup |
Ullensaker J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Kompakt Sti - 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Leirduesti 100 duer - lørdag 23.april |
Moss og Omegn J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
22./4 kl 17:30 |
Fredagscup leirduesti del1 |
Kroken J.F.F |
20./4 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
2022 kl 17:30 |
Sporting Serieskyting |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
19./4 kl 19:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
19./4 kl 18:00 |
Bodø Industri's VP |
Bodø J.F.F |
2022 kl 17:30 |
Jegertrap Serieskyting |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
18./4 kl 15:00 |
Påske-Sporting |
Rana J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Påskeharen 2022 - Jegertrap |
Buttentjern J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Compac/sti 50skudd |
Skien J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Påskekarusell/xxl cup - Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
16./4 kl 12:00 |
Påskeharen |
Kautokeino J.F.F |
16./4 kl 10:00 |
1. del Jakt og Friluftcup |
Sannidal J.F.F |
16./4 kl 09:00 |
Påskekarusell/xxl cup |
Onsøy J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Første stevne i Påskekarusell/xxl cup |
Råde J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Påskestevne kompakt sti |
Kroken J.F.F |
10./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
10./4 kl 09:00 |
50 Skudds Jegertrap Standard |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
10./4 kl 09:00 |
50 Skudds Jegertrap Variabel |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
10./4 kl 09:00 |
Fitasc Compak Sporting 100 - Vestlandskarusellen 2022 (Bømlo)) |
Team Sørvest |
9./4 kl 10:00 |
Jegertrap |
Herøy og Sande J.F.F |
9./4 kl 10:00 |
Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 |
Bømlo J.F.L |
9./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
9./4 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Bergen L.K. |
9./4 kl 10:00 |
OL Trap 125 SK |
Bergen L.K. |
9./4 kl 09:00 |
Påskedua 2x25sk m/finale |
Leksvik J.F.F |
6./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
6./4 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
6./4 kl 18:00 |
Vintercup 8 |
Sør-Varanger J.F.F |
3./4 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
3./4 kl 10:00 |
75 duer Compak sporting |
Løiten S.S. |
3./4 kl 10:00 |
Jegerrennet 2022 |
Vang J.F.F |
3./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
3./4 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
3./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Nordisk jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
2./4 kl 12:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale Åpent Klubbmesterskap |
Haugesund og Omegn J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
75 duer Compak sporting |
Løiten S.S. |
2./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Sporting 100 skudd |
Askvoll J.F.L |
2./4 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap LK |
Gjemnes J.F.F |
Mars |
30./3 kl 18:00 |
Korrespondanse 50sk-Vårcup |
Rana J.F.F |
30./3 kl 17:00 |
Vintercup 7 |
Sør-Varanger J.F.F |
29./3 kl 18:00 |
Serieskyting 25 Skudd Jegertrap Flomlys |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
29./3 kl 14:00 |
Treningscup 2022 |
Nordreisa J.F.L |
27./3 kl 11:00 |
Mangholmeia Grand Prix +LK 100sk+F |
Rana J.F.F |
27./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
27./3 kl 09:00 |
Fitasc Compak Sporting 100 Vestlandskarusellen 2022 (Jæren) |
Team Sørvest |
27./3 kl 09:00 |
Glåmdal Compak sporting 100 Duer Steel Challenge |
Glåmdal L.S. |
26./3 kl 11:00 |
Vårblæstn 100 sk+f (også LK-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
26./3 kl 10:00 |
Glåmdal Compak sporting 100 Duer Steel Challenge |
Glåmdal L.S. |
26./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudds LK - NT |
Songdalen L.K. |
26./3 kl 09:00 |
Kompakt Leirduesti 100 skudd Vestlandskarusellen 2022 |
Jæren J.F.L |
24./3 til 27./10 kl 18:00 |
Trening 2022 |
Brønnøy J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
23./3 kl 18:00 |
Vintercup 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
22./3 kl 18:00 |
KM 25 skudds Jegertrap Flomlys |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
20./3 kl 10:00 |
Jegertrap 100-skuddstevne NT/JT |
Øystese J.F.L |
19./3 kl 10:00 |
100skudds Treningstevne |
Steinkjer J.F.F |
16./3 kl 18:00 |
Vintercup 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
13./3 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT |
Bergens J.F. |
13./3 kl 09:00 |
50skudd m/finale |
Skåla J.F.F |
13./3 kl 08:00 |
Compak Sporting 75 duer - søndag 13.mars |
Moss og Omegn J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med Finale |
Kristiansand S J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
12./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
12./3 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
12./3 kl 08:00 |
Compak Sporting 75 duer - lørdag 12.mars |
Moss og Omegn J.F.F |
9./3 kl 18:00 |
Vintercup 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
6./3 kl 10:00 |
100 SK Engelsk Sporting - Vestlandskarusellen 2022 |
Bergen L.K. |
6./3 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap m/finale |
Os J.F.L |
5./3 kl 11:00 |
50skudds Treningsstevne |
Steinkjer J.F.F |
5./3 kl 10:00 |
100 SK Leirduesti - Vestlandskarusellen 2022 |
Åsane J.F.F |
2./3 kl 18:00 |
Vintercup 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
Februar |
27./2 kl 10:00 |
125 Skudd OL-Trap |
Bergen L.K. |
27./2 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
27./2 kl 10:00 |
50 Skudd Kompakt leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
27./2 kl 09:00 |
Leirduesti - 100 skudd u/finale |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
26./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
26./2 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
26./2 kl 09:00 |
Kompakt Leirduesti stevne 100 skudd u/finale |
Jæren J.F.L |
23./2 kl 18:00 |
Vintercup 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
19./2 kl 17:00 |
Jegertrap |
Herøy og Sande J.F.F |
16./2 kl 18:00 |
Vintercup 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
12./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
5./2 kl 11:00 |
Treningsstevne 100sk+F med LK-Kval |
Rana J.F.F |
5./2 kl 11:00 |
Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
Januar |
30./1 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
30./1 kl 10:00 |
XXL Cup - stevne 4 av 4 - 100SK Leirduesti |
Åsane J.F.F |
21./1 kl 18:00 |
50 skudd m/finale (Flomlys) |
Averøy J.F.F |
16./1 kl 10:00 |
Pakkeskyting/jegertrap 50 skudd |
Os J.F.L |
15./1 kl 11:00 |
Bjelvins Jubileumsstevne |
Rana J.F.F |
14./1 kl 18:00 |
50skudd m/finale(flomlys) |
Skåla J.F.F |
11./1 kl 18:00 |
Tirs.11.01.22 |
Os J.F.L |
2./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2022 |
Askvoll J.F.L |
2021 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap JT 25sk |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 50 skudd |
Bergens J.F. |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne Sporting 50 duer - AVLYST |
Moss og Omegn J.F.F |
2021 kl 07:00 |
Ranking 2021 FITASC Compak Sporting |
LEIRDUE.NET |
2021 kl 07:00 |
Ranking 2021 FITASC Sporting |
LEIRDUE.NET |
2021 kl 07:00 |
Ranking 2021 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2021 kl 07:00 |
Ranking 2021 Skeet |
LEIRDUE.NET |
29./12 kl 18:00 |
50sk JULESTVNE |
Levanger J.F.L |
29./12 kl 17:30 |
Kalkunstevne 21 |
Sør-Varanger J.F.F |
2021 kl 16:00 |
Ranking 2021 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
29./12 kl 13:00 |
Skinkeskyting 50sk |
Brønnøy J.F.F |
2021 kl 12:00 |
Klasseføring NT 2021 |
LEIRDUE.NET |
28./12 kl 15:00 |
Romjulscup 50sk+f |
Rana J.F.F |
28./12 kl 12:00 |
50skudd stevnet |
Skåla J.F.F |
22./12 kl 18:00 |
adventscup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
19./12 kl 12:00 |
Pakke skyting 25 trap og 25 sporting. Juleavslutning. |
Haugesund og Omegn J.F.F |
18./12 kl 12:00 |
Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
15./12 kl 18:00 |
adventscup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
12./12 kl 18:00 |
adventscup del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
11./12 kl 10:00 |
AVLYST Sideligger og Halv-auto Stevne 25 Jegertrap og 25 Sporting duer |
Bjørkelangen J.F.F |
11./12 kl 10:00 |
Nissestevnet. 50 skudd og finale. |
Songdalen J.F.F |
5./12 kl 10:00 |
XXL Cup - stevne 3 av 4 - 100SK Compact Sti (FM Leirduesti 2021) |
Åsane J.F.F |
1./12 kl 18:00 |
adventscup del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
November |
10./11 kl 19:00 |
Dan Aasen Minnepokal 25 sporting/25trap |
Haugesund og Omegn J.F.F |
7./11 kl 10:00 |
Nordisk trap. 100 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
6./11 kl 10:00 |
Nordisk trap. 100 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
4./11 kl 17:00 |
Flomlysstevnet 2021 |
Øksnes J.F.F |
4./11 kl 12:00 |
Helgeland Kraft |
Rana J.F.F |
3./11 kl 17:00 |
Vognteknikk |
Bergens J.F. |
Oktober |
31./10 kl 11:00 |
Lk Kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
30./10 kl 14:00 |
Lk Kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
30./10 kl 11:00 |
Blærekataren/Sporten Havna VP 100sk+f(også Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
30./10 kl 08:00 |
Lk Kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
29./10 kl 13:00 |
Lk Kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
27./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 4 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
24./10 kl 10:00 |
XXL Cup Stevne 2 av 4 50 Skudd Kompaktsti |
Øystese J.F.L |
23./10 kl 12:00 |
Utebursdag 2021 |
Andøy J.F.F |
23./10 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap 2021 - Østfold |
Råde J.F.F |
20./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 3 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
16. til 17./10 kl 10:00 |
NM FITASC SPORTING 100 |
Sokna L.K. |
14./10 kl 17:00 |
Åpent stevne / Teningsstevne |
Øksnes J.F.F |
13./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 2 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
10./10 kl 10:00 |
Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval |
Bardu J.F.F |
10./10 kl 09:00 |
XXL Cup Stevne 1 av 4 50 Skudd Kompaktsti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
9./10 kl 10:00 |
Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval |
Bardu J.F.F |
6./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 1 - 50 skudd u/premiering(korrespondanse) |
Rana J.F.F |
4./10 kl 17:00 |
Nilsson |
Rana J.F.F |
3./10 kl 11:00 |
Høststevne jegertrap 100sk+f |
Rana J.F.F |
3./10 kl 10:00 |
50 skudd JT stevne |
Bergens J.F. |
3./10 kl 09:00 |
100 skudd LK-kval |
Biri J.F.F |
3./10 kl 09:00 |
Lk Kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
3./10 kl 09:00 |
Meskog -smellen Åpent 100sk JT |
Leksvik J.F.F |
2./10 kl 13:00 |
Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Sporting Mesterskap (privat arr.) |
Rana J.F.F |
2./10 kl 10:00 |
Øijord&Aanes cup |
Rana J.F.F |
2./10 kl 09:00 |
100 skudd LK-kval med KM |
Biri J.F.F |
2./10 kl 09:00 |
Lk Kval 100 duer-KM for Østfold krets |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
1./10 kl 21:00 |
Nattstevne |
Lindesnes J.F.F |
September |
30./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Trap |
Jæren J.F.L |
29./9 kl 17:30 |
Åpent Klubbmesterskap Double |
Haugesund og Omegn J.F.F |
25./9 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
24./9 kl 21:00 |
Nattstevnet. 50 skudd og finale. |
Songdalen J.F.F |
24./9 kl 18:00 |
Trenings stevne 50 skudd compak leirduesti |
Sotra og Øygarden J.F.F |
22./9 kl 16:00 |
Haaland/Ahlsell-cup 2021 |
Rana J.F.F |
19./9 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
19./9 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale (Åpent stevne + klubbmesterskap) |
Tvedestrand J.F.F |
18./9 kl 08:00 |
Leksvikmesterskapet 50sk m/finale Jegertrap, klubbmesterskap |
Leksvik J.F.F |
11./9 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Compac/trap |
Skien J.F.F |
9./9 kl 17:00 |
jegerstevnet |
Vadsø J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Høstcup - Compak Sporting - Stevne 5 |
Rana J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Kompakt Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
8./9 kl 16:00 |
Klubbmesterskap, åpent stevne. |
Bardu J.F.F |
7./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes |
Åsnes J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Rypetreffen 50 skudd, KM NJFL/ NTFK |
Nordreisa J.F.L |
5./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
5./9 kl 10:00 |
Altastien 100 duer |
Alta J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Jegermesteren/ Rosa sløyfe aksjonen |
Andøy J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100LK |
Kroken J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Rosa sløyfe stevne 100sk Nordisk trap i Målselv |
Målselv S.S.K |
5./9 kl 10:00 |
Sporting. 75 skudd og finale. |
Songdalen J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval + KM |
Enebakk J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Nordisk Jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
4./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Øksnes J.F.F |
4./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
Engelsk Sporting - Stokke |
Team Hagleskyting |
4./9 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap leirduesti 50 duer - Akershus |
Blaker J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd. |
Songdalen J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap NT 100sk + finale - Rosa sløyfe stevne |
Målselv S.S.K |
4./9 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
4./9 kl 09:00 |
KM Skeet 125 duer + Finale |
Alta J.F.F |
4./9 kl 09:00 |
Åpent klubbmesterskap Trap og sporting |
Stange J.F.F |
3./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2021 Compak Sporting Frogn Jff |
Frogn J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti |
Åmot J.F.F |
1./9 kl 19:00 |
Artic Cup |
Varanger S.S.K |
1./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
1./9 kl 17:00 |
Høstcup - Compak Sporting - Stevne 4 |
Rana J.F.F |
1./9 kl 17:00 |
MBA - cup 2021 |
Rana J.F.F |
1./9 kl 17:00 |
Sprudle-stevnet 50 duer |
Alta J.F.F |
1./9 kl 16:00 |
Klubbmesterskap, åpent stevne. |
Bardu J.F.F |
1./9 kl 16:00 |
NEIDENMESTERSKAPET LEIRDUESTI 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
August |
31./8 kl 18:00 |
50 duer klubbmesterskap med jegerklasse, rosasløyfe stevne. |
Narvik J.F.F |
31./8 kl 18:00 |
50 skudd + finale, Klubbmesterskap 2021 |
Harstad J.F.F |
31./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
30./8 kl 17:00 |
Consto Stevne |
Rana J.F.F |
29./8 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (3:4) |
Andøy J.F.F |
29./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap m/gjesteklasse |
Korgen og Hemnes J.F.F |
29./8 kl 14:00 |
NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
29./8 kl 11:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
29./8 kl 10:00 |
FM Leirduesti 50sk+finale |
Bardu J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap i Compak Sporting 2021 |
Sokna L.K. |
29./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap i Jegertrap 2021 |
Sokna J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap i Leirduesti 2021 |
Sokna J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
28./8 kl 11:00 |
Jegermesteren 2021 |
Bodø J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
100 skudd jegertrap/NT |
Os J.F.L |
28./8 kl 10:00 |
Anlegg Bardu: Jegertrap 100sk |
Bardu J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Jegertrapstevne 50 skudd+finale |
Herøy og Sande J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Løiten J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Nordisk trap. 100 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
28./8 kl 10:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Avslutningskyting/KM Compak |
Kroken J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ kompakt Leirduesti |
Alta J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/ Skeet |
Alta J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/jegertrap |
Alta J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
27./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Askvoll J.F.L |
27./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Averøy J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
26./8 kl 19:30 |
Klubbmesterskap Sporting 25sk+f |
Brønnøy J.F.F |
26./8 kl 17:00 |
Torsdagscup leirduesti |
Brunlanes J.F.F |
25./8 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50sk |
Brønnøy J.F.F |
25./8 kl 17:00 |
Finale Sommercup 2021 |
Leksvik J.F.F |
25./8 kl 17:00 |
Høstcup - Compak Sporting - Stevne 3 |
Rana J.F.F |
25./8 kl 17:00 |
LEIRDUESTI høst-cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./8 kl 16:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
24./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Sporting - 25 skudd |
Moss og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Trap - 25 skudd |
Moss og Omegn J.F.F |
22./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
22./8 kl 10:00 |
Compact sporting 50 + 50 finale |
Lindesnes J.F.F |
22./8 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
22./8 kl 09:00 |
Compaksporting stevne |
Løiten S.S. |
22./8 kl 09:00 |
Finale Opplandscup 2021 |
Øyer-Tretten J.F.F |
21./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Sporting |
Hølonda J.F.F |
21./8 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd/haglecupen |
Lindesnes J.F.F |
21./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Trap HJFF |
Hølonda J.F.F |
21. til 22./8 kl 09:00 |
100 skudd, trap, variabel trap og 2xsporting |
Stange J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Compaksporting stevne |
Løiten S.S. |
21./8 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap i jegertrap, 50 duer - Akershus |
Blaker J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap JT |
Kroken J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap LS |
Kroken J.F.F |
21./8 kl 08:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Sannidal J.F.F |
21./8 kl 08:00 |
VETERAN NM 2021 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
50 skudd + finale 19 august 2021 |
Harstad J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Høstsmellen 50 skudd |
Nordreisa J.F.L |
19./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Leirduesti - 50 skudd |
Moss og Omegn J.F.F |
18./8 kl 20:00 |
Åpent Klubbmesterskap Variabel 50skudd +finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
18./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap sporting |
Ørskog J.S.S |
18./8 kl 17:00 |
Artic Cup |
Varanger S.S.K |
18./8 kl 17:00 |
Bodø Cup 2021 Finale |
Bodø J.F.F |
18./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - Compak Sporting - 50 duer + finale |
Rana J.F.F |
18./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT Ørskog JSS |
Ørskog J.S.S |
18./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
18./8 kl 17:00 |
LEIRDUESTI høst-cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./8 til 31./12 kl 10:00 |
Trening Os JFL 21 |
Os J.F.L |
18./8 kl 07:00 |
Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
17./8 kl 10:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Sporting 75sk+f |
Brønnøy J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
15./8 kl 10:00 |
LM Trap |
Opdal J.F.L |
15./8 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd + Finale |
Nordreisa J.F.L |
15./8 kl 09:00 |
50 Skudd jegertrap med finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Lillehammer Open 2021 |
Lillehammer J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Lillehammer Open 2021 Sti |
Lillehammer J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
14./8 kl 11:00 |
50 skudd Leirduesti |
Samnanger J.F.L |
14./8 kl 11:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti/Sporting |
Steinkjer J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
DM Nordisk trap 2021 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
14./8 kl 10:00 |
Jegermesteren |
Orkla J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
Jegertrap 100 Skudd, Haglecupen |
Kristiansand S J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
KM Sti |
Orkla J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
KM Trap |
Orkla J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
14./8 kl 10:00 |
ÅOJFF - Jegertrap - 21JT1836 |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd + Finale |
Nordreisa J.F.L |
14. til 15./8 kl 09:00 |
NM Compak Sporting |
Sokna L.K. |
14./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Lillehammer J.F.F |
14./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
14. til 15./8 kl 08:00 |
NM OL-trap 2021 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
14./8 kl 07:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Enebakk J.F.F |
13./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
13./8 kl 17:00 |
Treningskveld før Skytestevne |
Nordreisa J.F.L |
12./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
11./8 kl 21:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
11./8 kl 17:00 |
Høstcup - Compak Sporting - Stevne 1 |
Rana J.F.F |
11./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
11./8 kl 17:00 |
LEIRDUESTI høst-cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
11./8 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 7 |
Leksvik J.F.F |
10./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
10./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
10./8 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes |
Åsnes J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
LEIRDUESTI høst-cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./8 kl 10:00 |
LM Leirduesti NordNorge |
Bardu J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
100 skuddjegertrap |
Hølonda J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
JT/NT 100-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
8./8 kl 08:00 |
Beretta Norgescup 100 duer Finale - Løiten J.F.F +Fylkesmesterskap |
Løiten J.F.F |
7./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap 2021 |
Skåla J.F.F |
7./8 kl 13:00 |
Jegermeisteren |
Opdal J.F.L |
7./8 kl 10:00 |
100 sk. Promatic open |
Steinkjer J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
NNM Jegertrap 100sk+finale (LM + LK kval) |
Bardu J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Toten J.F.F Lodd Nr. 2 |
7./8 kl 08:00 |
Beretta Norgescup 100 duer + klubbmesterskap - Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
7./8 kl 08:00 |
NM Mix OL-trap |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
6./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
6. til 8./8 kl 09:00 |
NM Nordisk Trap 2021 |
Sannidal Trap |
5./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti |
Åmot J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke |
Team Hagleskyting |
3./8 kl 18:00 |
50 sk JEGERTRAP |
Levanger J.F.L |
3./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
3./8 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
3./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Vadsø J.F.F |
3./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Buttentjern J.F.F |
1./8 kl 10:00 |
100 skudd jegertrap/NT |
Os J.F.L |
1./8 kl 10:00 |
FM Lerduesti |
Orkla J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
LM Leiduesti / supersporting |
Skogen J.S.K |
1./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ørskog J.S.S |
Juli |
31./7 kl 10:00 |
100 skudd jegertrap/NT |
Os J.F.L |
31./7 kl 09:00 |
Leiduesti / supersporting |
Skogen J.S.K |
31./7 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
31./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ørskog J.S.S |
30./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
30. til 31./7 kl 15:00 |
150 duer Sporttrap |
Nidaros S.K. |
30./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ørskog J.S.S |
28./7 kl 19:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
28./7 kl 17:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
28./7 kl 17:00 |
LEIRDUESTI høst-cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
27./7 kl 18:00 |
Legenden 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
27./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
25./7 kl 09:00 |
Compak sporting - 100 duer |
Åmot J.F.F |
25./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap skeet |
Varanger S.S.K |
25./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Kvam J.F.F |
25./7 kl 09:00 |
Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd |
Krødsherad J.F.F |
24./7 kl 16:00 |
Kretscup, Nordisk trap 2021 |
Finnmark skytterkrets |
24./7 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
24./7 kl 09:00 |
Compak sporting - 100 duer |
Åmot J.F.F |
24./7 kl 09:00 |
Klubbmetserskap |
Varanger S.S.K |
24./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Fron J.F.F |
24./7 kl 09:00 |
Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd |
Krødsherad J.F.F |
23./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
23./7 kl 09:00 |
Sommerstevne L.K.Kval 100 Skudd |
Krødsherad J.F.F |
21./7 kl 18:00 |
Treningstevne Kveld 50sk |
Os J.F.L |
21./7 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
20./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
17. til 18./7 kl 10:00 |
200 skudd/ LK |
Andøy J.F.F |
17./7 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
17./7 kl 10:00 |
Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
16./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
14./7 kl 17:00 |
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke |
Team Hagleskyting |
14./7 kl 08:00 |
Nordisk Trap Uddevalla |
LEIRDUE.NET |
13./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
11./7 kl 10:00 |
100 duer Compak Sporting |
Team Sørvest |
11./7 kl 09:00 |
75 duer Fitasc Sporting |
Sokna L.K. |
10./7 kl 19:00 |
KORRESPONDANSE SOMMER-CUP 2021 FINALE - BARDU |
Neiden og Omegn J.F.F |
10./7 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting |
Team Sørvest |
10./7 kl 09:00 |
75 duer Fitasc Sporting |
Sokna L.K. |
10. til 13./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap |
Målselv J.F.F |
10. til 12./7 kl 08:00 |
NM Leirduesti |
Målselv J.F.F |
9./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
7./7 kl 20:00 |
Artic Cup |
Varanger S.S.K |
7./7 kl 18:00 |
50sk Jegertrap+finale |
Bardu J.F.F |
7./7 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
6./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
5./7 kl 17:00 |
Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes |
Åsnes J.F.F |
4./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Lindesnes J.F.F |
4./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Heidal J.F.F |
4./7 kl 08:30 |
Beretta Norges Cup 2021 søndag |
Brunlanes J.F.F |
3./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Lindesnes J.F.F |
3. til 4./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix OL-Trap 200 duer |
Oslo skeet- og trapklubb |
3./7 kl 09:00 |
100-skudd |
Sunndal J.F.F |
3./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2021 lørdag |
Brunlanes J.F.F |
3./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Heidal J.F.F |
2./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
2./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Alvdal J.F.F |
1./7 kl 17:00 |
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti |
Åmot J.F.F |
Juni |
30./6 kl 20:00 |
Klubbmetserskap Sporting |
Varanger S.S.K |
30./6 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50sk |
Brønnøy J.F.F |
30./6 kl 17:30 |
FITASC Sporting - 50 duer |
Rana J.F.F |
30./6 kl 17:30 |
klubbmesterskap |
Steinkjer J.F.F |
30./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
30./6 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 6 |
Leksvik J.F.F |
30./6 kl 14:00 |
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke |
Team Hagleskyting |
29./6 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (2:4) |
Andøy J.F.F |
29./6 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
29./6 kl 17:00 |
50 skudd jt 25 skudd sti |
Narvik J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 26 |
Rana J.F.F |
27./6 kl 10:00 |
100 skudd Compak sporting |
Rindal S.S. |
27./6 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap |
Vennesla J.S.P.F.F |
27./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd |
Hedrum J.F.L |
27./6 kl 10:00 |
Åpent 100sk Jegertrap stevne/LK kval |
Harstad J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
Leirduesti / Supersporting 100 duer |
Eidskog J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Løiten J.F.F |
26./6 kl 10:00 |
Comkak sporting 100 duer - Levanger |
Nidaros S.K. |
26./6 kl 10:00 |
Jegertrap FM |
Kroken J.F.F |
26./6 kl 10:00 |
leirduesti/compack FM |
Lindesnes J.F.F |
26./6 kl 10:00 |
Åpent 100sk Jegertrapstevne/LK kval |
Harstad J.F.F |
26. til 27./6 kl 09:00 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
100 skudd, vanlig Jegertrap |
Skåla J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
Leirduesti / Supersporting 100 duer |
Eidskog J.F.F |
26./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2021+FM |
Løiten J.F.F |
25./6 kl 18:00 |
Hagleskyting - for alle! - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
25./6 kl 17:00 |
FM Leirduesti og del 4 av Leirduesticupen. |
Kroken J.F.F |
25. til 27./6 kl 09:00 |
NM Skeet |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
24./6 kl 18:00 |
Leirduesti/sporting |
Opdal J.F.L |
24./6 kl 18:00 |
Sporting 1 |
Opdal J.F.L |
24./6 kl 18:00 |
Sporting/Leirduesti |
Opdal J.F.L |
24./6 kl 17:00 |
Skeet 75 SK Treningsstevne #6 |
Bergen L.K. |
24./6 kl 17:00 |
Torsdagscup leirduesti |
Brunlanes J.F.F |
23./6 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #8 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
23./6 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 7 |
Bodø J.F.F |
23./6 kl 18:00 |
KORRESPONDANSE CUP 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./6 kl 17:30 |
Trening i Stokke. Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
22./6 kl 18:00 |
Hagleskyting - for alle! - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
22./6 kl 18:00 |
Sporting trening |
Opdal J.F.L |
22./6 kl 17:00 |
Kveldstevne Leirduesti RingeriksCup |
Buttentjern J.F.F |
20./6 kl 10:00 |
DM Nordisk Trap |
Alta J.F.F |
20./6 kl 10:00 |
FM leirduesti 2021. S & Fj |
Askvoll J.F.L |
20./6 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff/Nsf) |
Alta J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Dovre J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
Prøve NM |
Sannidal Trap |
20./6 kl 08:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
19./6 kl 15:00 |
Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff/Nsf) |
Alta J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval med KM-finale |
Askvoll J.F.L |
19./6 kl 10:00 |
KM Nordisk Trap |
Alta J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
Midtsommertreff |
Fauske og Sørfold J.F.F |
19./6 kl 09:00 |
Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff/Nsf) |
Alta J.F.F |
19./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Lesja J.F.F |
19./6 kl 09:00 |
Prøve NM |
Sannidal Trap |
19./6 kl 08:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
18./6 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
17./6 kl 17:00 |
Torsdagscup leirduesti 17. juni (flyttet) |
Brunlanes J.F.F |
17./6 kl 14:00 |
Neiden Classic |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #7 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
75 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
16./6 kl 17:00 |
Compacsporting 50 sk |
Tynset J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 5 |
Leksvik J.F.F |
16./6 kl 15:00 |
Åpent LK-kval kveldsstevne |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 12:00 |
KORRESPONDANSE CUP 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
15./6 kl 17:30 |
Leirduesticup del 3 |
Kroken J.F.F |
15./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
100 duer Compak Sporting |
Sokna L.K. |
13./6 kl 10:00 |
100 skots JT/NT |
Os J.F.L |
13./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap (LK kval 100sk) + finale |
Bardu J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
13./6 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap JT |
Sør-Varanger J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Opplandscup- 100 skudd |
Heidal J.F.F |
13./6 kl 08:00 |
LM jegertrap |
Opdal J.F.L |
12./6 kl 14:00 |
Neiden Classic 100 LK |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
100 duer Compak Sporting |
Sokna L.K. |
12./6 kl 10:00 |
100skudd compac sporting |
Narvik P.K. |
12./6 kl 10:00 |
FM jegertrap - Herøy og sande JFF |
Herøy og Sande J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
Fm jegertrap 50 skudd+finale |
Nidaros J.S.K |
12./6 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
12./6 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
12./6 kl 10:00 |
skeet 125 |
Sandefjord L.S. |
12. til 13./6 kl 09:00 |
Kjerringlorten 300sk+f (også 3 stk Lk-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
FM LEIRDUESTI 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap NordTrøndelag - JegerTrap |
Namdalseid J.F.L |
12./6 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Opplandscup 50 skudd FM 2021 |
Heidal J.F.F |
11./6 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
11./6 kl 14:00 |
Recover - Bedriftsskyting (Priv arr.) |
Rana J.F.F |
11./6 kl 13:00 |
Neiden Classic 2021 - 50 duer leirduesti |
Neiden og Omegn J.F.F |
11./6 kl 13:00 |
Neiden Classic 21 - DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
10./6 kl 18:00 |
Generalprøve FM |
Namdalseid J.F.L |
9./6 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #6 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
9./6 kl 19:00 |
Åpent LK-kval kveldsstevne |
Neiden og Omegn J.F.F |
9./6 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 6 |
Bodø J.F.F |
9./6 kl 18:00 |
KORRESPONDANSE CUP 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
9./6 kl 17:30 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
9./6 kl 17:00 |
50 skudd jt |
Nidaros J.S.K |
9./6 kl 17:00 |
JT klubbmesterskap 2021 |
Tynset J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
9./6 kl 16:00 |
SPH Trap |
Rana J.F.F |
8./6 kl 20:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
8./6 kl 18:00 |
100 skudd Leirduesti |
Levanger J.F.L |
8./6 kl 18:00 |
Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
8./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
8./6 til 10./9 kl 17:00 |
Cupen 2021 |
Røros J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Kveldsstevnecup Jegertrap Åsnes |
Åsnes J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap NJFF Sogn.fj./NordiskTrap,100 skudd |
Eid J.F.L |
6./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Skeet 125 (Prøve NM) |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
6./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
6./6 kl 08:00 |
BERETTA Norgescup - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG |
Bjørkelangen J.F.F |
5. til 6./6 kl 17:00 |
Haglbyger i midnattsol del 2 |
Kautokeino J.F.F |
5. til 6./6 kl 17:00 |
Haglbyger i midnattsol del 3 |
Kautokeino J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
100 skudd JT\NT Stevne Eid JF |
Eid J.F.L |
5./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
5. til 6./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 300sk(også 3 stk Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Korgsmellet 100 sk. |
Korgen og Hemnes J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Åpent stevne 100 duer sti |
Vadsø J.F.F |
5. til 6./6 kl 08:00 |
Haglbyger i midnattsol del 1 |
Kautokeino J.F.F |
5./6 kl 08:00 |
BERETTA Norgescup - Leirduesti - 100 duer - LØRDAG |
Bjørkelangen J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti |
Åmot J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
Åpent 50 duer jegertrap |
Vadsø J.F.F |
3./6 kl 11:00 |
Rekruteringsstevne Jegertrap Nordreisa JFL |
Nordreisa J.F.L |
2./6 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #5 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
2./6 kl 18:00 |
KORRESPONDANSE CUP 2021 |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
75 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
2./6 kl 17:00 |
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke |
Team Hagleskyting |
2./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 4 |
Leksvik J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (1:4) |
Andøy J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
1./6 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
50sk Jegertrap |
Orkla J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
Kveldstevne Leirduesti RingeriksCup |
Buttentjern J.F.F |
Mai |
30./5 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
30./5 kl 10:00 |
Compak Sporting 100 duer - Søndag 30. Mai |
Frogn J.F.F |
30./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti |
Jæren J.F.L |
30./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK kval |
Kroken J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Opplandscup Alvdal |
Alvdal J.F.F |
30./5 kl 08:00 |
LM LEIRDUESTI |
Levanger J.F.L |
29./5 kl 10:00 |
Treningsstevne OL-trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
29./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
29./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd kombistevne/LK kval + finale |
Harstad J.F.F |
29. til 30./5 kl 09:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap |
Jæren J.F.L |
29./5 kl 09:00 |
Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark |
Tynset J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Skeet 125 - (START kl 09:00!) |
Bergen L.K. |
29./5 kl 08:00 |
FM LEIRDUESTI |
Levanger J.F.L |
28./5 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
27./5 kl 18:00 |
Trening Compak Sporting Torsdager på Grasåsen |
Bjørkelangen J.F.F |
27./5 kl 17:00 |
Åpent 50 duer jegertrap |
Vadsø J.F.F |
26./5 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #4 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #8 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 5 |
Bodø J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50sk |
Brønnøy J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
Åpent Klubbmesterskap Jegertrap 50skudd + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
26./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
26./5 kl 17:00 |
Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 3 (25 sk.+ 60 sk. finale) |
Bergen L.K. |
26./5 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 3 |
Leksvik J.F.F |
26./5 kl 07:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
25./5 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
50sk Jegertrap |
Orkla J.F.F |
24./5 kl 10:00 |
VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 3 (NOJFF) |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
24./5 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 Pinsecup |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Stemtjønn Treffen 2021 |
Songdalen L.K. |
23./5 kl 21:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
23./5 kl 10:00 |
Stemtjønn Treffen 2021 |
Songdalen L.K. |
23./5 kl 10:00 |
VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 2 (SVJFF) |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
Fitasc sporting 75 duer- Levanger |
Nidaros S.K. |
23./5 kl 09:00 |
NT-100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
Opplandscup- 50 skudd Pinsecup |
Fron J.F.F |
22./5 kl 11:00 |
Skeet 125 duer Åsnes |
Åsnes J.F.F |
22. til 23./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22./5 kl 10:00 |
100 skudds JT/NT |
Os J.F.L |
22./5 kl 10:00 |
Jakt og Friluft del 2 |
Sannidal J.F.F |
22./5 kl 10:00 |
Stemtjønn Treffen 2021 |
Songdalen L.K. |
22./5 kl 09:00 |
Fitasc sporting 75 duer |
Nidaros S.K. |
22./5 kl 09:00 |
NT 100 skudds LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 Pinsecup |
Kvam J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 1 (VSSK) |
Varanger S.S.K |
21./5 kl 21:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
21./5 kl 16:00 |
Stemtjønn Treffen 2021 |
Songdalen L.K. |
20./5 kl 18:00 |
Torsdags-trap 20.05.21 test/trening |
Namdalseid J.F.L |
20./5 kl 17:00 |
Gunstock 50 duer |
Alta J.F.F |
19./5 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #3 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
19./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #7 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
19./5 kl 17:00 |
75 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
18./5 kl 21:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Trening på leirduesti for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
18./5 kl 17:00 |
Leirduesti-cup del 2 |
Kroken J.F.F |
16./5 kl 10:00 |
100 duer Compak Sporting |
Sokna L.K. |
16./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/ NT |
Bergens J.F. |
16./5 kl 09:00 |
100 skudd Leirduesti "Simokongen" |
Karmøy J.F.N.F |
16./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
16./5 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk trap LK kval 100 skudd. |
Støren J.F.F |
16./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
Mai-Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
15./5 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
15./5 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting |
Sokna L.K. |
15./5 kl 09:00 |
100 skudd Kompakt Leirduesti |
Karmøy J.F.N.F |
15./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
15./5 kl 09:00 |
100 skudd trap med lk kval. |
Nidaros J.S.K |
15./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
15./5 kl 09:00 |
PRØVE NM JT - Polvotten 3, 100sk LK kval |
Målselv J.F.F |
15./5 kl 08:00 |
Kurs i mental trening |
Østre Viken S.S.K |
14./5 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
PRØVE NM JT - Polvotten 2, 100sk LK kval |
Målselv J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
100 skudd trap med lk kval |
Nidaros J.S.K |
13./5 kl 10:00 |
100sk sporttrap/promatictrap |
Levanger J.F.L |
13./5 kl 10:00 |
PRØVE NM JT - Polvotten 1, 100sk LK kval |
Målselv J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
13./5 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
100sk Jegertrap/LK kval |
Orkla J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Skien J.F.F |
12./5 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #2 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
12./5 kl 20:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
12./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #6 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
12./5 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 4 |
Bodø J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 2 |
Leksvik J.F.F |
11./5 kl 21:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
11./5 kl 18:00 |
Test Trap 2 |
Namdalseid J.F.L |
11./5 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
11./5 kl 17:00 |
Eibypokalen 50 duer |
Alta J.F.F |
11./5 kl 17:00 |
Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 2 (50 sk.) |
Bergen L.K. |
11./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
9./5 kl 10:00 |
100 skudd Compak Sporting |
Rindal S.S. |
9./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
9./5 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
9./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Kvam J.F.F |
8. til 9./5 kl 14:00 |
Trøndertreffen |
Opdal J.F.L |
8. til 9./5 kl 10:00 |
Birger`s minnestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
8. til 9./5 kl 10:00 |
Leirduesti/supersporting |
Eidskog J.F.F |
8./5 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
8./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
8./5 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
8./5 kl 10:00 |
Skeet 125 8.mai 2021 |
Sandefjord L.S. |
8./5 kl 09:00 |
OL Trap stevne |
Østre Viken S.S.K |
8./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2021 |
Kvam J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Leirduesti-cup |
Kroken J.F.F |
6./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti |
Åmot J.F.F |
6./5 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
5./5 kl 20:00 |
Compak Sporting - Cup #1 - 25 Duer |
Rana J.F.F |
5./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #5 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
5./5 kl 17:00 |
Skeet 125 sk. treningsstevne m/60 sk. finale - Del 1 (50 sk.) |
Bergen L.K. |
4./5 til 28./10 kl 18:00 |
Trening 2021 med restriksjoner |
Brønnøy J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
4./5 til 9./9 kl 17:00 |
Byggern Cup |
Vadsø J.F.F |
4./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Buttentjern J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
Treningskveld i Trampen |
Sokna L.K. |
2./5 kl 16:00 |
Bonus Stevne - Søndag - Compak Sporting |
Rana J.F.F |
2./5 kl 11:00 |
Bohus cup (LK-Kval) - 100 skudd + finale |
Rana J.F.F |
2./5 kl 11:00 |
Kombistevne 100sk LK kval |
Målselv J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Hedrum J.F.L |
2./5 kl 10:00 |
Jegertrap 100 SK |
Åsane J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 LK kval |
Kroken J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
skeet 125 2.mai 2021 |
Sandefjord L.S. |
2./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
2./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 duer Opplandscup- Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
2./5 kl 09:00 |
OL Trap 125 skudd |
Østre Viken S.S.K |
1./5 til 10./9 kl 17:00 |
Treningscup 2021 Nordreisa JFL |
Nordreisa J.F.L |
1./5 kl 16:00 |
Bonus Stevne - Compak Sporting |
Rana J.F.F |
1./5 kl 12:00 |
Kombistevne 100sk LK kval |
Målselv J.F.F |
1./5 kl 11:00 |
Compak sporting treningsstevne |
Åmot J.F.F |
1./5 kl 11:00 |
Helgeland Marinasystemer Vandrepremie (LK-Kval) |
Rana J.F.F |
1./5 kl 11:00 |
trening sporting |
Åmot J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Compac/sti 50 skudd |
Skien J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
skeet 125 1. mai 2021 |
Sandefjord L.S. |
1./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
!!! AVLYST !!! Frogn JFF - 50 Duers Leirduesti - 1. Mai |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/NT stevne. |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 duer Opplandscup- Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
April |
29./4 kl 17:00 |
Torsdagscup leirduesti |
Brunlanes J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #4 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 3 |
Bodø J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50sk |
Brønnøy J.F.F |
28./4 kl 17:30 |
75 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
28./4 kl 16:00 |
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
AVLYST COVID-19 Glåmdalscup supersporting |
Kongsvinger J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
25./4 kl 10:00 |
OL Trap kurs |
Østre Viken S.S.K |
25./4 kl 09:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
25./4 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd Opplandscupen |
Ullensaker J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
24./4 kl 14:00 |
Helgeland Flamingosystemer B.I.L. - Sporting (privat arr.) |
Rana J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
AVLYST COVID-19 Glåmdalscup supersporting |
Kongsvinger J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
24./4 kl 10:00 |
Leirduesti 50 + Finale |
Kristiansand S J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
24./4 kl 09:00 |
Avlyst pga Covid-19 | ÅOJFF Jegertrap - 50 Skudd. |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd Opplandscupen |
Ullensaker J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Skeet 125 SK (NB! Start kl 09:00) |
Bergen L.K. |
21./4 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #3 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
21./4 kl 18:00 |
Leirdue-trening |
Brunlanes J.F.F |
21./4 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap. |
Nidaros J.S.K |
21./4 kl 17:00 |
Sommercup 1x25sk Jegertrap del 1 |
Leksvik J.F.F |
20./4 kl 18:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
20./4 kl 17:00 |
100 skudd lk kval |
Narvik P.K. |
19./4 kl 17:00 |
Leirdue-egentrening |
Brunlanes J.F.F |
18./4 kl 19:00 |
OL Trap stevne |
Østre Viken S.S.K |
18./4 kl 10:00 |
Bergen GrandPrix Leirduesti 100 SK |
Åsane J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
NT 100sk LK kval |
Målselv S.S.K |
18./4 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd (Vurderingsstevne) |
Åmot J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Østfold leirduesti søndag 18.april |
Moss og Omegn J.F.F |
17./4 kl 11:00 |
200 skudds trenings stevne |
Brønnøy J.F.F |
17./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50sk + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
17./4 kl 10:00 |
Nordisk trap. 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
17./4 kl 10:00 |
NT 100sk LK kval |
Målselv S.S.K |
17./4 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd (Vurderingsstevne) |
Åmot J.F.F |
17./4 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap LK |
Gjemnes J.F.F |
17./4 kl 09:00 |
Leirduesti 100 skudd lørdag 17.april |
Moss og Omegn J.F.F |
14./4 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #2 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
14./4 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 2 |
Bodø J.F.F |
11./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
11./4 kl 09:00 |
Supersporting 100duer - Løiten JFF |
Løiten J.F.F |
10./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
10./4 kl 10:00 |
OL Trap kurs for damer |
Østre Viken S.S.K |
10./4 kl 09:00 |
Supersporting 100duer - Løiten JFF |
Løiten J.F.F |
7./4 kl 18:00 |
50 sk u/premiering - Vårcup #1 - Korrespondansestevne |
Rana J.F.F |
7./4 kl 17:00 |
Skeet 75 SK Treningsstevne #4 |
Bergen L.K. |
6./4 kl 18:00 |
Bodø Industri's VP |
Bodø J.F.F |
5./4 kl 10:00 |
Compak 50sk |
Skien J.F.F |
4./4 kl 12:00 |
Påsketreffen NT LK kval 100sk |
Målselv S.S.K |
3./4 kl 12:00 |
Påsketreffen NT LK kval 100sk |
Målselv S.S.K |
3./4 kl 10:00 |
Påskehare |
Kautokeino J.F.F |
3./4 kl 10:00 |
Påskekarusellen del 2, og Jakte og Friluftcup |
Sannidal J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
Påskestevne jegertrap |
Kroken J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
Påskestevne kompakt-sti |
Kroken J.F.F |
Mars |
31./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
30./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
28./3 kl 11:00 |
Mangholmheia grand prix 100sk+f(også Lk-Kval) |
Rana J.F.F |
28./3 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
28./3 kl 10:00 |
Compak Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest |
Team Sørvest |
28./3 kl 10:00 |
Uttakstevne 125 Duer OL-Trap |
Bergen L.K. |
27./3 kl 19:00 |
Ol Trap kurs for juniorer |
Østre Viken S.S.K |
27./3 kl 13:00 |
Finale Vintercup 2021 |
Leksvik J.F.F |
27./3 kl 11:00 |
Vårblæstn 100sk+f (også Lk-Kval) |
Brønnøy J.F.F |
27./3 kl 10:00 |
Fitasc Sporting Klubbmesterskap Team Sørvest |
Team Sørvest |
27./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd |
Kismul S.S.K |
27./3 kl 10:00 |
Uttakstevne 125 Duer OL-Trap |
Bergen L.K. |
27./3 kl 09:00 |
100-skudd jegertrap LK |
Gjemnes J.F.F |
27./3 kl 09:00 |
FM Jaktsti Akershus |
Bjørkelangen J.F.F |
27./3 kl 09:00 |
Påskedua, 50sk jegertrap m/finale |
Leksvik J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Bodø Cup 2021 runde 1 |
Bodø J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50sk |
Brønnøy J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Vintercup del10 |
Sør-Varanger J.F.F |
24./3 kl 17:00 |
Skeet 50 SK Treningsstevne #3 |
Bergen L.K. |
23./3 kl 07:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
21./3 kl 19:00 |
OL Trap |
Østre Viken S.S.K |
21./3 kl 10:00 |
Jegertrap 100 SK |
Åsane J.F.F |
21./3 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
20./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
20./3 kl 10:00 |
OL Trap |
Østre Viken S.S.K |
20./3 kl 10:00 |
Vintercup 2021 del 4 |
Leksvik J.F.F |
17./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
17./3 kl 18:00 |
vintercup del 9 |
Sør-Varanger J.F.F |
16./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
16./3 kl 17:30 |
Trening trap på Bekkhus |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
15./3 kl 19:00 |
Leiduesti / supersporting |
Skogen J.S.K |
15./3 kl 18:00 |
test |
Skogen J.S.K |
14./3 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
14./3 kl 10:00 |
XXL karusell leirduesti 50 skudd 3 av 3 + finale |
Åsane J.F.F |
13./3 kl 11:30 |
50 trap + 50 sporting - Treningsstevne |
Rana J.F.F |
13./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
11./3 kl 17:30 |
Trening sporting på Bekkhus |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
10./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
10./3 kl 18:00 |
Vintercup del 8 |
Sør-Varanger J.F.F |
9./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
9./3 kl 17:00 |
Trening trap på Bekkhus |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
7./3 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap m /Finale |
Bergens J.F. |
7./3 kl 10:00 |
Skeet 125 SK |
Bergen L.K. |
6./3 kl 10:00 |
50sk Jegertrap m/finale |
Os J.F.L |
6./3 kl 09:00 |
50-skudd Med finale |
Gjemnes J.F.F |
4./3 kl 18:00 |
Vintercup 2021 del 1 |
Leksvik J.F.F |
3./3 kl 18:00 |
Vintercup del 7 |
Sør-Varanger J.F.F |
2./3 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
Februar |
28./2 kl 09:00 |
Vintercup 2021 del 3 |
Leksvik J.F.F |
26./2 kl 18:00 |
Jegertrap flomlys |
Skåla J.F.F |
24./2 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
24./2 kl 18:00 |
Vintercup del 6 |
Sør-Varanger J.F.F |
24./2 kl 17:00 |
Skeet 50 SK Treningsstevne #2.5 |
Bergen L.K. |
23./2 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
23./2 kl 18:00 |
Trening NJFL |
Namdalseid J.F.L |
21./2 kl 11:00 |
Treningsstevne 100sk+f |
Rana J.F.F |
20./2 kl 11:00 |
Treningsstevne 100 + F |
Rana J.F.F |
20./2 kl 10:00 |
Trening Sporting i Trampen |
Sokna L.K. |
17./2 kl 18:00 |
Vintercup del 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
16./2 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
13./2 kl 12:00 |
Trening 13.feb |
Rana J.F.F |
13./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd og finale. |
Songdalen J.F.F |
10./2 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
10./2 kl 18:00 |
Vintercup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
9./2 kl 18:00 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
7./2 kl 09:00 |
Vintercup 2021 del 2 |
Leksvik J.F.F |
6./2 kl 11:00 |
Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
3./2 kl 18:00 |
Vintercup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
Januar |
31./1 kl 10:00 |
XXL karusell compaksti 50 skudd 2 av 3 |
Åsane J.F.F |
27./1 kl 18:00 |
Vintercup del2 |
Sør-Varanger J.F.F |
27./1 kl 17:00 |
Skeet 50 SK Treningsstevne #2 |
Bergen L.K. |
23./1 kl 10:00 |
Neglespretten |
Songdalen J.F.F |
20./1 kl 18:00 |
Vintercup2021 del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
20./1 kl 17:00 |
Skeet 50 SK Treningsstevne #1 |
Bergen L.K. |
16./1 kl 18:00 |
KORRESPONDANSECUP 2021 |
Målselv J.F.F |
16./1 kl 11:00 |
Hanseguttens bursdagsstevne(trening) |
Rana J.F.F |
10./1 kl 10:00 |
Pakkeskyting 50 skot |
Os J.F.L |
6./1 kl 17:30 |
Trening 6.jan |
Rana J.F.F |
3./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2021 |
Askvoll J.F.L |
2./1 kl 10:00 |
Godt Nyttår 21 (4x15 jegertrap) |
Haugesund og Omegn J.F.F |
2./1 kl 09:00 |
Jule/nyttårs cup |
Nidaros J.S.K |
2020 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Leirduesti Og Vinterskyting Stevne |
Bjørkelangen J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 50 skudd |
Bergens J.F. |
30./12 kl 17:00 |
50-SKUDD JULESTVNE————AVLYST———— |
Levanger J.F.L |
30./12 kl 17:00 |
Romjulstevne |
Sør-Varanger J.F.F |
2020 kl 16:00 |
Klasseføring NT 2020 |
LEIRDUE.NET |
2020 kl 16:00 |
Ranking 2020 FITASC Compak Sporting |
LEIRDUE.NET |
2020 kl 16:00 |
Ranking 2020 FITASC Sporting |
LEIRDUE.NET |
2020 kl 16:00 |
Ranking 2020 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2020 kl 16:00 |
Ranking 2020 Skeet |
LEIRDUE.NET |
29./12 kl 13:00 |
Skinkepåleggskyting 50 skudd |
Brønnøy J.F.F |
28./12 kl 15:00 |
Romjulscup 50sk+f |
Rana J.F.F |
28./12 kl 09:00 |
Julestevne |
Løiten J.F.F |
27./12 kl 12:00 |
Juledua 2020 |
Herøy og Sande J.F.F |
21./12 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 52 |
Rana J.F.F |
20./12 kl 11:00 |
Grøtfesten |
Haugesund og Omegn J.F.F |
20./12 kl 10:00 |
Pakkeskyting 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
17./12 kl 17:00 |
Dan Aasen Minnepokal |
Haugesund og Omegn J.F.F |
16./12 kl 18:00 |
adventscup del 5 |
Sør-Varanger J.F.F |
15./12 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
14./12 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 51 |
Rana J.F.F |
12./12 kl 10:00 |
Nissestevnet Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
12./12 kl 10:00 |
Sideligger Stevne Jegertrap og Sportingduer |
Bjørkelangen J.F.F |
10./12 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 50 |
Rana J.F.F |
9./12 kl 18:00 |
adventscup del 4 |
Sør-Varanger J.F.F |
8./12 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
5./12 kl 10:30 |
Nabokampen |
Karmøy J.F.N.F |
2./12 kl 18:00 |
adventscup del 3 |
Sør-Varanger J.F.F |
1./12 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
November |
30./11 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 49 |
Rana J.F.F |
27./11 kl 17:00 |
XXL førjulskarusell compaksti 50 skudd 3 av 3 |
Åsane J.F.F |
25./11 kl 18:00 |
adventscup del 2 |
Sør-Varanger J.F.F |
24./11 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
23./11 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 48 |
Rana J.F.F |
18./11 kl 18:00 |
adventscup del 1 |
Sør-Varanger J.F.F |
17./11 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
16./11 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 47 |
Rana J.F.F |
14./11 kl 11:00 |
Nabokampen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
14./11 kl 10:00 |
Nissemor jegertrap |
Onsøy J.F.F |
10./11 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
9./11 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
8./11 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
7./11 kl 10:00 |
Nordisk trapp 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
5./11 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
5./11 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Variabel 50 skudd m/finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
3./11 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
2./11 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
1./11 kl 10:00 |
Blærekataren 100sk+f |
Rana J.F.F |
Oktober |
29./10 kl 18:00 |
Ahlsell cup 2020 |
Rana J.F.F |
29./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
29./10 kl 17:00 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
28./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 4 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
27./10 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
27./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
26./10 kl 17:30 |
Sporting trening - mulig forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
26./10 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 44 |
Rana J.F.F |
25./10 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Råde J.F.F |
25./10 kl 08:00 |
100 skudd stevne 25 okt |
Harstad J.F.F |
24./10 kl 09:00 |
100 skudd stevne 24 okt |
Harstad J.F.F |
22./10 kl 18:00 |
Nilsson cup 2020 |
Rana J.F.F |
22./10 kl 17:30 |
Trap trening |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
22./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
21./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 3 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
20./10 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
20./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
19./10 kl 17:30 |
Sporting trening |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
19./10 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 43 |
Rana J.F.F |
18./10 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
17./10 kl 10:00 |
Fårikålskyting og 50 duers trenings sti Leirdue |
Bjørkelangen J.F.F |
17./10 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
16./10 kl 17:00 |
XXL førjulskarusell 50x leirduesti 1 av 3 |
Åsane J.F.F |
15./10 kl 18:00 |
Botn Elektro - Bedriftscup 2020 (internt arr.) |
Rana J.F.F |
15./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 2 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
13./10 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
13./10 kl 17:00 |
Trening Sarpsborg jff trap |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
12./10 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 42 |
Rana J.F.F |
11./10 kl 10:00 |
Nordisk trap LK kval 100sk |
Målselv S.S.K |
10./10 kl 12:00 |
Klubbmesterskap |
Øksnes J.F.F |
10./10 kl 10:00 |
Nordisk trap LK kval 100sk |
Målselv S.S.K |
8./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
7./10 kl 18:00 |
Oktober-cup Stevne 1 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) |
Rana J.F.F |
6./10 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
6./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
5./10 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 41 |
Rana J.F.F |
4./10 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap 50 skudd Jegertrap |
Bergens J.F. |
4./10 kl 09:00 |
100 skudd lk |
Biri J.F.F |
3./10 kl 12:30 |
Neidenmesterskapet del II (LK) |
Neiden og Omegn J.F.F |
3./10 kl 10:00 |
Øksnestreffen |
Øksnes J.F.F |
3./10 kl 09:00 |
kretsmesterskap 100 skudd lk |
Biri J.F.F |
3./10 kl 09:00 |
Neidenmesterkapet del I (LK) |
Neiden og Omegn J.F.F |
1./10 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
1./10 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
1./10 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/soorting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
September |
30./9 kl 17:00 |
Haaland Ventilasjon - Bedriftscup (internt arr.) |
Rana J.F.F |
29./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
29./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
28./9 kl 17:30 |
Sporting trening Bane 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
28./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
26./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Haugesund og Omegn L.K. |
26./9 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
26. til 27./9 kl 09:00 |
NM FITASC SPORTING 150 |
Eidanger J.F.L |
25./9 kl 21:00 |
Nattstevnet |
Songdalen J.F.F |
24./9 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
24./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd /finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
24./9 kl 13:00 |
Trap trening bane 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
23./9 kl 17:00 |
Ahlsell - Haaland - Skytekveld |
Rana J.F.F |
22./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
22./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
21./9 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
21./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
21./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
20./9 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
20./9 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale (Åpent stevne + klubbmesterskap) |
Tvedestrand J.F.F |
20./9 kl 10:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
20./9 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
20./9 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
19./9 kl 10:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
19./9 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
19./9 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
19./9 kl 09:30 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
19./9 kl 09:00 |
Sidenfejden |
LEIRDUE.NET |
17./9 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./9 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./9 kl 17:00 |
Trening Sarpsborg jff |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
16./9 kl 17:00 |
Ahlsell - Skytekveld |
Rana J.F.F |
15./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
15./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./9 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 38 |
Rana J.F.F |
10./9 kl 17:00 |
Trening Sarpsborg jff |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
9./9 kl 18:00 |
Jegertrap 25 skudd klubbmesterskap |
Hedrum J.F.L |
9./9 kl 18:00 |
Leirduesti 50 skudd (Åpent stevne + klubbmesterskap) |
Hedrum J.F.L |
9. til 11./9 kl 10:00 |
Helgeland Flamingosystemer B.I.L. 2020 (privat arr.) |
Rana J.F.F |
8./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
8./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Jegerstevnet |
Vadsø J.F.F |
7./9 kl 17:00 |
Trening - Junior - Uke 37 |
Rana J.F.F |
6./9 kl 12:00 |
Fylkesmesterskap Nordisk jaktskyting |
Brønnøy J.F.F |
6./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
6./9 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
6./9 kl 10:00 |
Compak sporting/morro |
Lesja J.F.F |
6./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Andøy J.F.F |
6./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
6./9 kl 09:00 |
KM Skeet 125 duer + Finale |
Alta J.F.F |
6./9 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
5./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap sporting 50 + trap 50 |
Brønnøy J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Trap/Compak |
Skien J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
KM Nordisk Trap |
Alta J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
Nordisk trapp 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
Trening |
Lesja J.F.F |
3./9 kl 17:00 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
2./9 kl 18:00 |
Celsa Armeringsstål ledergruppe |
Rana J.F.F |
2./9 kl 18:00 |
Compak sporting 50 skudd (Åpent stevne + klubbmesterskap) |
Hedrum J.F.L |
2./9 kl 17:00 |
Neidenmesterskapet KLS m/finale |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Trening i Stokke.Engelsk Sporting, Compak og Sportrap |
Team Hagleskyting |
2./9 kl 16:00 |
KM Sporting |
Bardu J.F.F |
2./9 kl 16:00 |
Sprudlestevnet |
Alta J.F.F |
2020 kl 18:00 |
Trening 2020 med restriksjoner - Bane 2 - Sporting |
Brønnøy J.F.F |
1./9 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (4:4) |
Andøy J.F.F |
1./9 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
1./9 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
1./9 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 |
Alta J.F.F |
1./9 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti - Buttentjern |
Buttentjern J.F.F |
August |
31./8 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 36 |
Rana J.F.F |
31./8 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti |
Sokna J.F.F |
30./8 kl 11:00 |
Saltenmesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
30./8 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
30./8 kl 10:00 |
100 Skudd Leirduesti |
Åsane J.F.F |
30./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap +gjesteklasse 50 sk. m/finale |
Korgen og Hemnes J.F.F |
30./8 kl 09:00 |
BUTTENTJERN SKEET, 125 skudd |
Buttentjern L.S.K |
30./8 kl 09:00 |
Jegertrap - Hagle cupen Sørlandet 2020-2025 |
Vennesla J.S.P.F.F |
29./8 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Os J.F.L |
29./8 kl 10:00 |
Jegermesteren 2020 |
Bodø J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap - sti, trap og sporting - lørdag 29.august |
Moss og Omegn J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
OL Trap stevne Nittedal Uttaks stevne 29. august |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Åpent klubbmesterskap m/LK |
Sør-Varanger J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Avslutningsskyting trap |
Kroken J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Compak sporting |
Kroken J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/klubbmesterskap i Skeet |
Alta J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/klubbmesterskap Jegertrap 50 duer |
Alta J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen/klubbmesterskap kompakt leirduesti |
Alta J.F.F |
28./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
28./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2020 |
Askvoll J.F.L |
27./8 kl 18:00 |
50 skudd+finale |
Narvik J.F.F |
27./8 kl 18:00 |
Asbjørn Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
27./8 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./8 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
26./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
26./8 kl 18:00 |
Korrespondanse Cup i Nord |
Neiden og Omegn J.F.F |
26./8 kl 17:00 |
Jegertrapp |
Bardu J.F.F |
26./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT Ørskog JSS |
Ørskog J.S.S |
26./8 kl 17:00 |
MBA-cup 2020 |
Rana J.F.F |
26./8 kl 17:00 |
Nybegynnerstevne |
Buttentjern J.F.F |
26./8 kl 16:00 |
KLS cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./8 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50 |
Brønnøy J.F.F |
25./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
25./8 kl 17:00 |
50 skudd leirduesti |
Støren J.F.F |
25./8 kl 17:00 |
Trening Sarpsborg jff trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:30 |
Trap trening Bane 2 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./8 kl 17:30 |
Trening - Junior - Uke 35 |
Rana J.F.F |
23./8 kl 10:30 |
KM Nordisk Trap 2020 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
23./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse |
Rana J.F.F |
23./8 kl 10:00 |
Kompakt leirduesti 50-skudd stevne |
Øystese J.F.L |
23./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 sk. LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
22./8 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Sokna J.F.F |
22./8 kl 11:00 |
Jeger Trap 100 skudd |
Lindesnes J.F.F |
22./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting |
Sokna L.K. |
22. til 23./8 kl 10:00 |
Minnestevnet |
Sør-Varanger J.F.F |
22./8 kl 10:00 |
DM Nordisk Trap 2020 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
22./8 kl 10:00 |
FM Leirduesti Hordaland |
Os J.F.L |
22./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Sokna J.F.F |
22./8 kl 09:30 |
Jegertrap 100 skudd/ kombinert med klubbmesterskap |
Steinkjer J.F.F |
22./8 kl 09:00 |
KM Nordisk Trap 100 sk. LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
21./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 Skudd Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
50 skudd u/ premiering |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
Korrespondanse Cup i Nord |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
19./8 kl 17:00 |
FM leirduesti |
Tvedestrand J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
HJFF Åpent klubbmesterskap 2020 |
Harstad J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
KLS cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
18./8 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff. Trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
18./8 kl 17:00 |
Høstsmellen 2020- 50 skudds stevne |
Nordreisa J.F.L |
18./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 |
Alta J.F.F |
2020 kl 18:00 |
Treningskveld i Trampen - forhåndspåmelding |
Sokna J.F.F |
17./8 kl 17:30 |
Leirduesti trening 50 Skudd Skjeberg OJFF - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./8 kl 17:30 |
Trap trening Bane 1 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmeldin |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti/sporting 50sk + Finale |
Rana J.F.F |
16./8 kl 10:00 |
B3 Jeger- sporting |
Askvoll J.F.L |
16./8 kl 10:00 |
FM Leirduesti 50 Skudd Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
16./8 kl 10:00 |
Haglecupen 2020 i ny drakt. Kombi med LK stevne |
Songdalen J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
Finale Opplandcupen 2020 |
Vestre Toten J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
Jegertrap/LK kval 100 skudd |
Støren J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
Neiden Classic 20 125 duer DM m/finaler |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./8 kl 14:00 |
Neiden Classic 20 100 duer LK-kval 2 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
15./8 kl 10:00 |
Jegertrapp 100 Skudd, Haglecupen |
Kristiansand S J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Sti |
Orkla J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Trap |
Orkla J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
15./8 kl 10:00 |
Promatic open 100 skudd (Karusell) |
Steinkjer J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
100 skudd N.T. LK-Kval |
Enebakk J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap |
Eidanger J.F.L |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 2020 Jegertrap og vugge |
Sannidal J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap JT |
Kroken J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap LS |
Kroken J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap STI |
Sannidal J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Neiden Classic 20 100 duer LK-kval 1 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Nordre Land J.S.K |
15./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Vestre Toten J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
ÅOJFF - Jegertrap 50 skudd m. finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
15./8 kl 08:30 |
100skudd jt/lk kval |
Nidaros J.S.K |
14./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
14./8 kl 14:00 |
Neiden Classic 20 KLS 25 duer |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./8 kl 14:00 |
Neiden Classic 20 - 2 x 25 duer DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
13./8 kl 17:30 |
sarpsborg ojff trening trap/sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
13./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 1 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
13./8 kl 17:30 |
Trap trening bane 2 - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
12./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2020 |
Brunlanes J.F.F |
12./8 kl 18:00 |
Korrespondanse Cup i Nord |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./8 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
12./8 kl 17:00 |
KLS cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
11./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
11./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
11./8 kl 17:30 |
Trening Sarpsborg jff trap/Sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
10./8 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
9./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap 2020 |
Skåla J.F.F |
9./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
9./8 kl 10:00 |
Jegertrap åpen stevne med klubbmesterskap |
Songdalen J.F.F |
9./8 kl 10:00 |
NNM Leirduesti/sporting 50sk + Finale |
Rana J.F.F |
9./8 kl 09:00 |
FINALE Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag. Dette er også Landsdels-mesterskap for region Øst. |
Bjørkelangen J.F.F |
9./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Øyer-Tretten J.F.F |
9./8 kl 09:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
8./8 kl 11:00 |
FM Leirduesti, Verdal JFF |
Verdal J.F.F |
8./8 kl 10:00 |
50 sk - JegerTrap |
Herøy og Sande J.F.F |
8./8 kl 10:00 |
OL Trap Stevne Nittedal 8 August |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
8. til 9./8 kl 09:00 |
NM Compak sporting |
Løiten S.S. |
8./8 kl 09:00 |
75 skudd Sporting + finale |
Songdalen J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
NNM Jegertrap 100 sk+f |
Rana J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Vestre Toten J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
7./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
6./8 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
5./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 8 |
Bodø J.F.F |
5./8 kl 18:00 |
Korrespondanse Cup i Nord |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 17:00 |
KLS cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
5./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti 2020 |
Brunlanes J.F.F |
5./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Trap |
Bardu J.F.F |
4./8 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (3:4) |
Andøy J.F.F |
4./8 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen 25 duer trap |
Løiten J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
Jegertrap 50 Skudd stevne |
Nordreisa J.F.L |
4./8 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti - Buttentjern |
Buttentjern J.F.F |
3./8 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer Søndag - Finale |
Løiten J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Sel J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
1./8 kl 18:00 |
LM Sporting |
Opdal J.F.L |
1./8 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
1./8 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer Lørdag + FM |
Løiten J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
Juli |
31./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
30./7 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
30./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
29./7 kl 19:36 |
|
Skien J.F.F |
28./7 kl 18:00 |
Legenden 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
28./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
27./7 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./7 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti. |
Sokna J.F.F |
26./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Skeet |
Varanger S.S.K |
26./7 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
26./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Kvam J.F.F |
25./7 kl 10:00 |
100-skudd sti (4x25 skudd Compak) |
Levanger J.F.L |
25./7 kl 09:00 |
Klubbmesterskap >LK_kval 100 skudd |
Varanger S.S.K |
25./7 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
25./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Fron J.F.F |
24./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
24./7 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
23./7 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
21./7 kl 18:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
20./7 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
19./7 kl 10:00 |
100 duer Compak Sporting |
Bømlo J.F.L |
19./7 kl 09:00 |
Compak sporting - 75 duer - søndag 19.juli |
Moss og Omegn J.F.F |
18./7 kl 10:00 |
LK -kval lørdag,Solatreffen - corona del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./7 kl 10:00 |
Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
18./7 kl 09:00 |
Compak sporting - 75 duer - lørdag 18.juli |
Moss og Omegn J.F.F |
17./7 kl 17:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
16./7 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
13./7 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
12./7 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
12./7 kl 10:00 |
OL-Trap 12.07.20 |
Bergen L.K. |
12./7 kl 09:00 |
Leirduesti - 50 skudd - Søndag 12.juli |
Moss og Omegn J.F.F |
12./7 kl 09:00 |
Ørskog 100 JT/NT |
Ørskog J.S.S |
11./7 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
11./7 kl 10:00 |
OL-Trap 11.07.20 |
Bergen L.K. |
11./7 kl 09:00 |
Leirduesti - 50 skudd - Lørdag 11.juli |
Moss og Omegn J.F.F |
11./7 kl 09:00 |
Ørskog 100 JT/NT |
Ørskog J.S.S |
10./7 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
10./7 kl 10:00 |
Ørskog 100 JT/NT |
Ørskog J.S.S |
9./7 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
9./7 kl 13:00 |
Scanmatic/Total trafikkhjelp |
Rana J.F.F |
7./7 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
7./7 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti - Buttentjern |
Buttentjern J.F.F |
6./7 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
2020 kl 08:00 |
NM jegertrap |
Målselv J.F.F |
2020 kl 08:00 |
NM Leirduesti |
Målselv J.F.F |
5./7 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (2:4) |
Andøy J.F.F |
5./7 kl 10:00 |
100 skudd NT Kretsmesterskap |
Kismul S.S.K |
5./7 kl 10:00 |
FM Jegertrap 100 duer + Finale |
Alta J.F.F |
5./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2020 søndag |
Brunlanes J.F.F |
5./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Heidal J.F.F |
5./7 kl 09:00 |
Stemtjønn treffen 2020 |
Songdalen L.K. |
4./7 kl 15:00 |
Stemtjønn treffen 2020 |
Songdalen L.K. |
4./7 kl 10:00 |
100 skudd jegertrap |
Steinkjer J.F.F |
4./7 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Os J.F.L |
4. til 5./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix OL-Trap 200 duer |
Oslo skeet- og trapklubb |
4./7 kl 09:00 |
100 skudd Sunndal JFF |
Sunndal J.F.F |
4./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup + FM 2020 lørdag |
Brunlanes J.F.F |
4./7 kl 09:00 |
FM kompakt Leirduesti 2020 |
Alta J.F.F |
4./7 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Heidal J.F.F |
4./7 kl 09:00 |
Stemtjønn treffen 2020 |
Songdalen L.K. |
3./7 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
3./7 kl 17:00 |
Stemtjønn treffen 2020 |
Songdalen L.K. |
2./7 kl 18:00 |
Kompat leirduesti |
Målselv J.F.F |
2./7 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
Juni |
30./6 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50 |
Brønnøy J.F.F |
30./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
29./6 kl 19:00 |
Kveldstevne leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
29./6 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
28./6 kl 10:00 |
100 sk. Sti |
Levanger J.F.L |
28./6 kl 10:00 |
FM leirduesti 2020. S&Fj |
Askvoll J.F.L |
28./6 kl 10:00 |
Polvotten 2020 (del 3) 100sk Lk kval |
Målselv J.F.F |
28./6 kl 09:00 |
Beretta NorgesCup Sokna 100 duer søndag |
Sokna J.F.F |
28./6 kl 09:00 |
FM Leirduesti/Sporting |
Songdalen J.F.F |
28./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK, 100 skudd |
Sannidal Trap |
27./6 kl 15:00 |
Polvotten 2020 (del 2) 100sk Lk kval |
Målselv J.F.F |
27./6 kl 11:00 |
JEGER TRAP FM |
Eid J.F.L |
27./6 kl 10:00 |
100 sk. Sti/Karusell |
Levanger J.F.L |
27./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd og FM |
Kristiansand S J.F.F |
27./6 kl 10:00 |
OL Trap Stevne Nittedal 27 juni |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
27./6 kl 10:00 |
Åpningstevne - Leirduesti 50 skudd |
Hedrum J.F.L |
27./6 kl 09:00 |
100 skudd sporting |
Rindal J.F.L |
27./6 kl 09:00 |
50 Skudd jegertrap med finale Skåla JFF |
Skåla J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
Beretta NorgesCup Sokna 100 duer lørdag |
Sokna J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
FM Leirduesti 50 duer Akershus |
Blaker J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap, 100 skudd LK |
Sannidal Trap |
27./6 kl 09:00 |
Norgesmesterskap Figurjakt 2020 I Grandalen Samarbeid mellom Aurskog JFF og Bjørkelangen JFF |
Bjørkelangen J.F.F |
27./6 kl 09:00 |
Polvotten 2020 (del 1), 100sk Lk kval |
Målselv J.F.F |
27. til 28./6 kl 08:00 |
Orkla Sparebank Treffen |
Orkla J.F.F |
26./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
26./6 kl 13:00 |
Buttentjernstien 100 duer leirduesti |
Buttentjern J.F.F |
25./6 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
25./6 kl 17:00 |
50 skudd åpent stevne |
Vadsø J.F.F |
25./6 kl 15:00 |
Scanmatic/Implena/total trafikkhjelp |
Rana J.F.F |
25. til 27./6 kl 09:00 |
NM Mix team OL-trap 2020 |
Løiten S.S. |
25. til 27./6 kl 09:00 |
NM OL-trap 2020 |
Løiten S.S. |
25. til 27./6 kl 09:00 |
NM Skeet 2020 |
Løiten S.S. |
24./6 kl 18:00 |
50 skudd u/ premiering |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
23./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
22./6 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
21./6 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
21./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
21./6 kl 10:00 |
St.hans Treffen 2020 |
Nordreisa J.F.L |
21./6 kl 09:30 |
Leirduesti 100 skudd |
Åsane J.F.F |
21./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
20./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap Troms 2020 |
Nordreisa J.F.L |
20./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
20./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
FM jegertrap |
Onsøy J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
20./6 kl 09:00 |
opplandscupen |
Biri J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Vestre Slidre J.F.L |
19./6 kl 18:00 |
Treningskveld før FM Jegertrap |
Nordreisa J.F.L |
19./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
18./6 kl 21:00 |
Hedemarkenkarusellen 25 duer trap |
Løiten J.F.F |
18./6 kl 18:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
18./6 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 7 |
Bodø J.F.F |
17./6 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
17./6 kl 17:00 |
Prøvestevne CS 50 duer |
Sandefjord L.S. |
17./6 kl 17:00 |
Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
16./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
50 skudd jegertrap |
Støren J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen 25 duer trap - Løiten J.F.F |
Løiten J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 |
Alta J.F.F |
16./6 kl 15:00 |
Cupen 2020 |
Røros J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
Compacksporting 50sk+finale u/premiering |
Rana J.F.F |
15./6 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
14./6 kl 10:00 |
LM Leirduesti 2020 |
Askvoll J.F.L |
14./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
14./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
14./6 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
14./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Alvdal J.F.F |
13./6 kl 11:00 |
FM Jegertrap 50 skudd m/finale |
Steinkjer J.F.F |
13. til 14./6 kl 10:00 |
200 skudd/ LK |
Andøy J.F.F |
13. til 14./6 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 duer |
Bjørkelangen J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
LM Jegertrap |
Askvoll J.F.L |
13./6 kl 10:00 |
Skeet 125 duer 13.6 2020 |
Sandefjord L.S. |
13./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Gjemnes J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Fylkes mesterskap jegertrap |
Nidaros J.S.K |
13./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK FM |
Tvedestrand J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
13./6 kl 09:00 |
NT 13.06.2020 |
Svinndal J.F.F |
13./6 kl 09:00 |
Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark |
Tynset J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
Momek-cup 2020 |
Rana J.F.F |
12./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
11./6 kl 21:00 |
2020 |
Røros J.F.F |
11./6 kl 17:30 |
Torsdagcupen 5 |
Kristiansand S J.F.F |
11./6 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
FM - Jegertrap 50 skudd + finale |
Haugesund og Omegn J.F.F |
10./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
10./6 kl 17:00 |
50 skudd jt |
Nidaros J.S.K |
10./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT |
Tynset J.F.F |
2020 kl 18:00 |
Trening 2020 med restriksjoner - Bane 1 - Jegertrap |
Brønnøy J.F.F |
9./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
9./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
50 skudd åpent stevne |
Vadsø J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
Hedemarkenkarusellen 25 duer trap |
Løiten J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 |
Alta J.F.F |
8./6 kl 17:30 |
Sporting trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
8./6 kl 17:00 |
Lerduesti |
Orkla J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Os J.F.L |
7./6 kl 10:00 |
Haglbyger i midnattsol |
Kautokeino J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag 7 Juni |
Eidskog J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
7./6 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd pluss finale |
Karmøy J.F.N.F |
7./6 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
7./6 kl 09:00 |
OL-trap |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
7./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
6./6 kl 15:00 |
Haglbyger i midnattsol |
Kautokeino J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Haglbyger i midnattsol |
Kautokeino J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag 6 Juni |
Eidskog J.F.F |
6./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap |
Lindesnes J.F.F |
6. til 7./6 kl 09:00 |
Improvisert 300sk+finale |
Rana J.F.F |
6./6 kl 09:00 |
100 skudd Leirduesti/ supersporting |
Nidaros J.S.K |
6./6 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
6./6 kl 07:00 |
Test skyting OL Trap |
Løiten S.S. |
6./6 kl 07:00 |
Test skyting skeet |
Løiten S.S. |
5./6 kl 17:00 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Treningssesongen 2020 |
Kroken J.F.F |
4./6 kl 17:30 |
Trap trening - kun forhåndspåmelding |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
3./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
3./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
25 duer trap + 25 duer kompakt sti + finale |
Tvedestrand J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 |
Alta J.F.F |
2./6 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
2./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
2./6 kl 17:30 |
Trening - åpen for alle - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
50 sk stevne |
Orkla J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
50skudd Jægertrap 17:30 |
Levanger J.F.L |
2./6 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti RingeriksCup - Buttentjern |
Buttentjern J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
Tirsdagscup Sporting 5 |
Kristiansand S J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
100 skudd Nordisk Trap med Restriksjoner. |
Kismul S.S.K |
1./6 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff) |
Alta J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
Pinsestevne Skåla |
Skåla J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
1./6 kl 09:30 |
100 skudd Compak sporting |
Rindal S.S. |
1./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 sk. LK-kval Jubileumsstevne 100 år |
Ullensaker J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap |
Løiten J.F.F |
Mai |
31./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne med Restriksjoner |
Bergens J.F. |
31./5 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff) |
Alta J.F.F |
31./5 kl 10:00 |
Pinsestevne 100+100 |
Herøy og Sande J.F.F |
31./5 kl 10:00 |
Skeet 125 Skudd |
Bergen L.K. |
31./5 kl 09:10 |
20JT1353 |
Opdal J.F.L |
31./5 kl 09:00 |
FM Leirdusti Interjakt Norges cup Leirduesti / super sporting 100 duer |
Skogen J.S.K |
31./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval Jubileumsstevne 100 år |
Ullensaker J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Fron J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap |
Løiten J.F.F |
30. til 31./5 kl 13:00 |
100 duer Sportrap |
Sokna L.K. |
30. til 31./5 kl 10:00 |
100 duer Engelsk Sporting |
Sokna L.K. |
30./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne (300sk pinsehelg) |
Os J.F.L |
30./5 kl 10:00 |
FM Jegertrap 50 skudd + finale |
Sannidal J.F.F |
30./5 kl 10:00 |
Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff) |
Alta J.F.F |
30./5 kl 10:00 |
Pinsestevne 100+100 |
Herøy og Sande J.F.F |
30. til 31./5 kl 09:00 |
Nittedal Grand Prix 2020 (Pinse) |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti / super sporting 100 duer |
Skogen J.S.K |
30./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK-kval |
Ullensaker J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Kvam J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Pinsecup/opplandscup 50 duer Jegertrap |
Løiten J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Prøve NM OL-trap - Løiten S.S |
Løiten S.S. |
28./5 kl 17:30 |
Torsdagcupen 4 |
Kristiansand S J.F.F |
28./5 kl 17:30 |
Trap trening |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
27./5 kl 17:00 |
50 skudd Leirduesti |
Nidaros J.S.K |
27./5 kl 17:00 |
50 skudd leirduesti kvelds stevne ( førstemann til mølla) |
Skogen J.S.K |
27./5 kl 17:00 |
Compacsporting 50 sk |
Tynset J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
50 skudd Andøy cup (1:4) |
Andøy J.F.F |
26./5 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50 |
Brønnøy J.F.F |
25./5 kl 17:30 |
Sporting trening |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
Kveldstevne leirduesti RingeriksCup |
Sokna J.F.F |
2020 kl 15:00 |
Treningscup Nordreisa JFL |
Nordreisa J.F.L |
24./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
100 skudd Leirduesti "Simokongen" |
Karmøy J.F.N.F |
24./5 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer søndag |
Buskeruds J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Vennesla J.S.P.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Jegertrap/Nordisk trap LK kval 100 skudd |
Støren J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
24./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Lesja J.F.F |
23. til 24./5 kl 10:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
23./5 kl 10:00 |
OL Trap Stevne Nittedal 23 mai |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
100 skudd Kompakt Leirduesti |
Karmøy J.F.N.F |
23./5 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
100skudd jt/lk kval |
Nidaros J.S.K |
23./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer lørdag |
Buskeruds J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Dovre J.F.F |
22./5 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
100skudd jt/lk kval |
Nidaros J.S.K |
21. til 22./5 kl 10:00 |
Compak Sporting 100 duer |
Sokna L.K. |
21./5 kl 10:00 |
100 skudd kompakt leirduesti |
Jæren J.F.L |
21./5 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti |
Levanger J.F.L |
21./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
21./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
100 skudd JT / NT stevne |
Samnanger J.F.L |
21./5 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50sk + Finale |
Skien J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
NT 21.05.2020 |
Svinndal J.F.F |
21./5 kl 08:00 |
100sk LKkval |
Orkla J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
Compacksporting 50sk+finale u/premiering |
Rana J.F.F |
20./5 kl 14:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
2020 kl 18:00 |
Trening 2020 |
Andøy J.F.F |
19./5 kl 18:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
19./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
19./5 kl 17:00 |
Gunstock 50 duer |
Alta J.F.F |
19./5 kl 17:00 |
Hedemarkenkarusellen 25 duer trap |
Løiten J.F.F |
18./5 kl 17:00 |
Sporting trening |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
18./5 kl 12:00 |
Test |
Nordreisa J.F.L |
16./5 kl 10:00 |
FM leirduesti +finale |
Nidaros J.S.K |
16./5 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap med finale |
Gjemnes J.F.F |
16./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK kval |
Kroken J.F.F |
15./5 kl 09:00 |
Compaksporting stevne - Løiten S.S |
Løiten S.S. |
14./5 kl 17:00 |
Eibypokalen 50 duer |
Alta J.F.F |
14./5 kl 07:00 |
50 skudd leirduesti |
Støren J.F.F |
13./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
13./5 kl 17:00 |
Neiden DTL cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./5 kl 13:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
12./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
12./5 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre minnepokal 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
12./5 kl 17:00 |
50 sk stevne |
Orkla J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Jegertrap |
Eid J.F.L |
10./5 kl 10:00 |
SKEET - 125 Skudd (søndag) |
Åmot J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
100 skudd jegetrap/nordisk |
Bergen L.K. |
10./5 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
9./5 kl 11:00 |
50 skudd Leirduesti |
Samnanger J.F.L |
9./5 kl 10:00 |
jegertrap |
Eid J.F.L |
9./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
9. til 10./5 kl 09:00 |
Prøve NM OL-trap 125 duer |
Løiten S.S. |
9. til 10./5 kl 09:00 |
Prøve NM Skeet 125 duer |
Løiten S.S. |
9./5 kl 09:00 |
Fitasc sporting 50 duer |
Nidaros S.K. |
9./5 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval |
Krødsherad J.F.F |
9./5 kl 09:00 |
Prøve NM Figurjakt Lørdag 9 Mai ( Også Marbre Cup ) |
Bjørkelangen J.F.F |
9. til 10./5 kl 08:00 |
Fitasc Sporting 50 duer «Old style» |
Sokna L.K. |
8./5 kl 17:30 |
Trening for medlemmer - med restriksjoner |
Moss og Omegn J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
2020 kl 17:30 |
Trening |
Fauske og Sørfold J.F.F |
7./5 kl 17:30 |
Torsdagcupen 3 |
Kristiansand S J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
50 skudd leirduesti kvelds stevne ( førstemann til mølla) |
Skogen J.S.K |
7./5 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
Opplandscupen 2020 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
6./5 kl 17:00 |
Neiden DTL cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
5./5 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
2020 kl 17:00 |
Byggern Cup (Trening) |
Vadsø J.F.F |
5./5 kl 17:00 |
Tirsdagscup Sporting 4 |
Kristiansand S J.F.F |
3./5 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
3./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
3./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
3./5 kl 09:00 |
Polvotten 3 |
Målselv J.F.F |
3./5 kl 08:00 |
Leirduesti Søndag 3 Mai 2020 100 Duer stevne 3 av 3 stevner denne helgen |
Bjørkelangen J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
Bohus |
Rana J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
OL Trap stevne Nittedal 2 Mai |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
2./5 kl 10:00 |
Skeet 125 duer |
Sandefjord L.S. |
2./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
2./5 kl 09:00 |
Polvotten 2 |
Målselv J.F.F |
2./5 kl 08:00 |
Leirduesti Lørdag 2 Mai 2020 100 Duer Stevne 2 av 3 stevner denne helgen Også LM leirduesti denne dagen |
Bjørkelangen J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Frogn JFF Leiirduesti |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd JT / NT stevne |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100 duer Opplandscup |
Løiten J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Polvotten 1 |
Målselv J.F.F |
1./5 kl 08:00 |
Leirduesti Fredag 1 Mai 2020 100 Duer Stevne 1 av 3 stevner denne helgen |
Bjørkelangen J.F.F |
April |
30./4 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
30./4 kl 17:30 |
Torsdagcupen 2 |
Kristiansand S J.F.F |
29./4 kl 17:00 |
50 skudd Sti/sporttrap |
Nidaros J.S.K |
29./4 kl 17:00 |
Neiden DTL cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50 |
Brønnøy J.F.F |
28./4 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
26./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
26./4 kl 10:00 |
kompakt leirduesti |
Jæren J.F.L |
26./4 kl 10:00 |
SUPERSPORTING Interjakt-NorgesCup på Korperud i samarbeid med Brandval JFF. SØNDAG |
Kongsvinger J.F.F |
26./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
26./4 kl 09:00 |
Jegertrap - Opplandscup 50 skudd |
Ullensaker J.F.F |
26./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Lørenskog S.S. |
26./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
26./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Jæren J.F.L |
25./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
25./4 kl 10:00 |
SUPERSPORTING Interjakt-NorgesCup på Korperud i samarbeid med Brandval JFF. LØRDAG |
Kongsvinger J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
25. til 26./4 kl 09:00 |
Kjerringlorten 300 |
Brønnøy J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Fitasc Compak sporting - Trøndersk open |
Nidaros S.K. |
25./4 kl 09:00 |
Jegertrap - Opplandscup 50 skudd |
Ullensaker J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Lørenskog S.S. |
25./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100sk LK |
Skien J.F.F |
23./4 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
22./4 kl 18:00 |
50 skudd u/ premiering |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22./4 kl 17:00 |
50 skudd leirduesti |
Støren J.F.F |
22./4 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
22./4 kl 17:00 |
Neiden DTL cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./4 kl 20:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
21./4 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
21./4 kl 17:00 |
Tirsdagscup Sporting 3 |
Kristiansand S J.F.F |
19./4 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
100 Jegertrap/LK-kval |
Gjemnes J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F |
Moss og Omegn J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
19./4 kl 09:00 |
Supersporting 100duer |
Løiten J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Sporting |
Songdalen J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag - Moss og Omegn J.F.F |
Moss og Omegn J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Supersporting 100duer |
Løiten J.F.F |
16./4 kl 18:00 |
Simulatorskyting |
Målselv J.F.F |
16./4 kl 18:00 |
Treningskveld m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
16./4 kl 17:30 |
Torsdagcupen 1 |
Kristiansand S J.F.F |
14./4 kl 18:00 |
Trening jegertrap m/restriksjoner |
Målselv J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
13./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen- Skjeberg OJFF 2020 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
11./4 kl 18:00 |
Treningskveld Sokna JFF |
Sokna J.F.F |
11./4 kl 12:00 |
Påsketrening jegertrap |
Målselv J.F.F |
11./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
11./4 kl 10:00 |
Påskehare |
Kautokeino J.F.F |
9./4 kl 17:00 |
Påsketrening jegertrap |
Målselv J.F.F |
9./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen stevne / XXL Cup |
Arbeidernes J.F.F Halden |
7./4 kl 17:00 |
Påsketrening jegertrap |
Målselv J.F.F |
5./4 kl 09:00 |
LK Nordisk Trap 100 skudd |
Sannidal Trap |
5./4 kl 09:00 |
Nordisk trap i Uddevalla |
Nedre Glomma S.S.K |
4./4 kl 12:00 |
Påsketrening jegertrap |
Målselv J.F.F |
4./4 kl 10:00 |
SKEET - 125 Skudd (lørdag) |
Åmot J.F.F |
4./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK kval |
Kroken J.F.F |
Mars |
31./3 kl 18:00 |
Kismul SSK Trening |
Kismul S.S.K |
31./3 kl 18:00 |
Kjerringlorten Cup 50 |
Brønnøy J.F.F |
29./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
29./3 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
29./3 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
28./3 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
28./3 kl 09:00 |
100 Jegertrap/LK-kval |
Gjemnes J.F.F |
28./3 kl 09:00 |
Lk kval 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
25./3 kl 18:00 |
50 skudd u/ premiering |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
24./3 kl 17:00 |
Tirsdagscup Sporting 2 |
Kristiansand S J.F.F |
23./3 kl 18:00 |
Kismul SSk Trening |
Kismul S.S.K |
22./3 kl 10:00 |
100 skudd JT/NT stevne |
Bergens J.F. |
22./3 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
22./3 kl 10:00 |
SKEET - 125 Skudd (søndag) |
Åmot J.F.F |
21./3 kl 10:00 |
Nordsik trapp 100 LK |
Kristiansand S J.F.F |
21./3 kl 10:00 |
SKEET - 125 Skudd (lørdag) |
Åmot J.F.F |
21./3 kl 09:00 |
100 skudd Nordisk trap |
Kismul S.S.K |
16./3 kl 18:00 |
Kismul SSK Trening |
Kismul S.S.K |
15./3 kl 10:00 |
AVLYST!!! 50 skudd jegertrap Fylkesmesterskap |
Åsane J.F.F |
15./3 kl 09:00 |
Compak 100 Duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
14./3 kl 09:00 |
Compak 100 Duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
8./3 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
7./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Songdalen J.F.F |
7./3 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap med finale |
Gjemnes J.F.F |
7./3 kl 09:00 |
Compak Sporting 75 duer - Lørdag 7. Mars |
Moss og Omegn J.F.F |
3./3 kl 17:00 |
Tirsdagscup Sporting 1 |
Kristiansand S J.F.F |
1./3 kl 11:00 |
Treningstevne 100sk+f |
Rana J.F.F |
1./3 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
Februar |
29./2 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
29./2 kl 10:00 |
Trening |
Bjørkelangen J.F.F |
22./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
22./2 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
21./2 kl 17:00 |
Fredagssporting 50 skudd |
Bergen L.K. |
19./2 kl 18:00 |
Vintercup |
Sør-Varanger J.F.F |
1./2 kl 11:00 |
Åpningskonkurranse 25 Trap / 25 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
1./2 kl 10:00 |
Vinterskyting |
Bjørkelangen J.F.F |
Januar |
25./1 kl 17:00 |
50 sk - Flomlys |
Herøy og Sande J.F.F |
25./1 kl 10:00 |
Neglespretten 2020 |
Songdalen J.F.F |
19./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2020 |
Askvoll J.F.L |
18./1 kl 11:00 |
50 skudd |
Fræna J.F.F |
17./1 kl 18:00 |
Flomlys stevne |
Averøy J.F.F |
12./1 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
11./1 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
5./1 kl 10:00 |
Pakkeskyting 50skudd |
Os J.F.L |
2019 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
KM, Nyttårskytt |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 2019 |
Bergens J.F. |
2019 kl 20:00 |
Ranking 2020 Nordisk trap (høststevner 2019) |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 18:00 |
Kalkunstevnet |
Sør-Varanger J.F.F |
30./12 kl 17:00 |
Nyttårs-sporttrap |
Levanger J.F.L |
2019 kl 13:00 |
Ranking 2019 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2019 kl 13:00 |
Ranking 2019 Skeet |
LEIRDUE.NET |
2019 kl 12:00 |
Ranking 2019 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
29./12 kl 11:00 |
Skinkepåleggskyting 50 sk |
Brønnøy J.F.F |
28./12 kl 14:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
28./12 kl 13:00 |
Klubbmesterskap |
Averøy J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 2019 |
Brunlanes J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Ribbestevne 2019 |
Kroken J.F.F |
28./12 kl 09:30 |
Njff SørTrøndelag Julecup Stevnestart kl 09.30 |
Nidaros J.S.K |
27./12 kl 12:00 |
Juledua 2019 |
Herøy og Sande J.F.F |
2019 kl 19:00 |
Klasseføring NT 2019 |
LEIRDUE.NET |
14./12 kl 10:00 |
Nissestevne 2019 |
Songdalen J.F.F |
8./12 kl 17:00 |
XXLs Førjulskarusell Stemne 3 |
Åsane J.F.F |
7./12 kl 10:00 |
Nissemor jegertrap 2019 |
Onsøy J.F.F |
November |
23./11 kl 14:00 |
Polarsirkelen ski |
Rana J.F.F |
23./11 kl 10:00 |
50-skudds Jegertrap stevne for Damer! |
Råde J.F.F |
16./11 kl 10:00 |
Lagskyting Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
13./11 til 18./12 kl 18:00 |
Adventscup 2019 |
Sør-Varanger J.F.F |
10./11 kl 11:00 |
XXLs Førjulskarusell stevne 2 |
Bergens J.F. |
9./11 kl 09:00 |
Compac sporting 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
3./11 kl 17:00 |
Blærekataren |
Rana J.F.F |
3./11 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
2./11 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
Oktober |
31./10 kl 17:00 |
Elkem Rana Cup 2019 |
Rana J.F.F |
30./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering korrespondanse |
Rana J.F.F |
23./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering korrespondanse |
Rana J.F.F |
20./10 kl 18:00 |
test |
Team Sørvest |
20./10 kl 09:00 |
100 Duer Lk-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
20./10 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 Duer Søndag |
Østre Viken S.S.K |
19./10 kl 11:00 |
Kjerringlorten 100 sk Compak Sporting |
Brønnøy J.F.F |
19./10 kl 09:00 |
100 Duer Lk-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
19./10 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 Duer Lørdag |
Østre Viken S.S.K |
16./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering korrespondanse |
Rana J.F.F |
13./10 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
9./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering korrespondanse |
Rana J.F.F |
6./10 kl 11:00 |
XXLs Førjulskarusell Stemne 1 |
Os J.F.L |
2./10 kl 16:00 |
Hemnes Il cup |
Rana J.F.F |
September |
29./9 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
28./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap Lk 100 |
Kristiansand S J.F.F |
27./9 kl 21:00 |
Nattstevnet 2019 |
Songdalen J.F.F |
25./9 kl 18:00 |
Bodø Cup Finale 2019 |
Bodø J.F.F |
25./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2019 |
Harstad J.F.F |
22./9 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
22./9 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 Duer Søndag |
Østre Viken S.S.K |
22./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
22./9 kl 09:00 |
Skeet 125-skudd |
Kismul S.S.K |
21. til 22./9 kl 10:00 |
NM FITASC Sporting 2019 |
Brunlanes S.S. |
21./9 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
21./9 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 Duer Lørdag |
Østre Viken S.S.K |
21./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
21./9 kl 09:00 |
OL-Trap Stevne Nittedal |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
18./9 kl 17:00 |
Anleggsservice cup 2019 |
Rana J.F.F |
18./9 kl 17:00 |
Sprudlestevnet 50 duer |
Alta J.F.F |
15./9 kl 10:00 |
Leirduesti 50-skuddstevne |
Bergens J.F. |
11./9 kl 18:00 |
CONSTO cup 2019 |
Rana J.F.F |
10./9 kl 18:00 |
Felleskjøpetcupen 2019 |
Røros J.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2019 |
Fauske og Sørfold J.F.F |
8./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Sporting 100 sk m/finale |
Brønnøy J.F.F |
8./9 kl 10:00 |
Haglecupen 2019 |
Songdalen J.F.F |
8./9 kl 09:00 |
Haglecupen 2019 |
Songdalen J.F.F |
8./9 kl 09:00 |
LK kval 100 skudd |
Biri J.F.F |
8./9 kl 09:00 |
LK Nordisk trap |
Sannidal Trap |
7./9 kl 13:30 |
Klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
7./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 100 sk m/finale – Kjerringlorten cup – LK kval |
Brønnøy J.F.F |
7./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
7./9 kl 09:00 |
KM 100 skudd LK kval |
Biri J.F.F |
7./9 kl 09:00 |
NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2019 |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Rypetreffen Klubbmesterskap |
Nordreisa J.F.L |
5./9 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 9:9 + FINALE |
Øksnes J.F.F |
4./9 kl 18:00 |
EVRY ungdomscup |
Rana J.F.F |
4./9 kl 18:00 |
Jegermesteren |
Bodø J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
B finale felleskjøpetcupen 2019 |
Røros J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
Finale Felleskjøpetcupen 2019 |
Røros J.F.F |
3./9 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50 duer leirduesti |
Buttentjern J.F.F |
1./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskapet 2019 |
Øksnes J.F.F |
1./9 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Lindesnes J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
KM SKEET 125 duer |
Alta J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Løiten S.S. |
August |
31./8 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skud |
Lindesnes J.F.F |
31./8 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
31./8 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
31./8 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
31./8 kl 10:00 |
Øksnesmesterskapet 2019 |
Øksnes J.F.F |
31./8 kl 09:00 |
Avslutningsskyting/KM Compak |
Kroken J.F.F |
31./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Løiten S.S. |
30./8 kl 18:30 |
Klubbmesterskap 2019. Jegertrap |
Askvoll J.F.L |
30./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap - HSJFF |
Herøy og Sande J.F.F |
29./8 kl 17:00 |
Merkeskyting |
Vadsø J.F.F |
29./8 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 8:9 |
Øksnes J.F.F |
29./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
28./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2019 |
Røros J.F.F |
28./8 kl 16:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Sannidal J.F.F |
28./8 kl 16:00 |
MBA CUP 2019 |
Rana J.F.F |
27./8 kl 19:00 |
Kompakt leirduesti |
Alta J.F.F |
27./8 kl 17:00 |
50-skudd Leirduesti |
Støren J.F.F |
25./8 kl 12:00 |
FM Sti |
Bardu J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Haglecupen 2019 |
Vennesla J.S.P.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale. Klubbmesterskap |
Tvedestrand J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne |
Os J.F.L |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Andøy J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 100 sk+finale |
Rana J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
KM Nordisk trap 100 LK |
Askvoll og Holmedal L.K. |
25./8 kl 09:00 |
100 Duer Lk-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Deltakerlisten for KM |
Nordvestlandet L.K. |
24./8 kl 11:00 |
Junior GP 2019 |
Skien J.F.F |
24./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2019 |
Eide J.F.F |
24./8 kl 10:00 |
DM Nordisk trap 100 LK |
Askvoll og Holmedal L.K. |
24./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Kristiansand S J.F.F |
24./8 kl 10:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
24. til 25./8 kl 09:00 |
Nordvesttreffen 300 skudd NT + KM hos Ørskog JSS |
Nordvestlandet L.K. |
24./8 kl 09:00 |
100 Duer Lk-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
24./8 kl 09:00 |
50 Skudd-Kompakt leirduesti |
Os J.F.L |
24./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen Jegertrap 50 duer |
Alta J.F.F |
24./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
24./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen Skeet |
Alta J.F.F |
21./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
21./8 kl 18:00 |
Veidekke cup 2019 |
Rana J.F.F |
21./8 kl 17:00 |
KM JegerTrap |
Bardu J.F.F |
21./8 kl 17:00 |
NEIDENMESTERSKAP KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./8 kl 17:00 |
50 Skudd- Høstsmellen |
Nordreisa J.F.L |
19./8 kl 17:30 |
Klubbmesterskap JT Ørskog JSS |
Ørskog J.S.S |
18./8 kl 10:00 |
100-skudd Jegertrap / Nordisk trap |
Støren J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
FM Kompakt Leirduesti 50skudd + finale |
Brønnøy J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
18./8 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Lindesnes J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Sporting - 100 skudd |
Jæren J.F.L |
18./8 kl 10:00 |
Åpent Kombi 100 duer |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Finale Opplandscup |
Øyer-Tretten J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Leirduesti 100 duer Søndag |
Bjørkelangen J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
NT 100 skudd L.K. kval. KM inngår i dette stevnet |
Ullensaker J.F.F |
17./8 kl 11:00 |
FM Jegertrapp 2019 |
Brønnøy J.F.F |
17./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting 2019 |
Moss og Omegn J.F.F |
17./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2019 |
Moss og Omegn J.F.F |
17./8 kl 10:00 |
Leirduesti - 100 skudd |
Jæren J.F.L |
17./8 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Lindesnes J.F.F |
17./8 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Sør-Varanger J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
100 skudd jt/lk kval |
Nidaros J.S.K |
17./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 2019 |
Enebakk J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Kroken J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
KM Leirduesti |
Kroken J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
Leirduesti 100 duer Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
Mr Cup Finale |
Eide J.F.F |
17./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
15./8 kl 18:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
15./8 kl 17:00 |
Merkeskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
14./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap CompactSporting 50sk +Finale |
Rana J.F.F |
14./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
14./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2019 |
Brunlanes J.F.F |
14./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
14./8 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2019 - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Nidaroscup |
Nidaros J.S.K |
14./8 kl 17:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
14./8 kl 16:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Sannidal J.F.F |
13./8 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 7:9 |
Øksnes J.F.F |
11./8 kl 10:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
11./8 kl 09:00 |
Beretta Norgescup finale 100 duer Løiten Søndag |
Løiten J.F.F |
11./8 kl 09:00 |
FM jegertrap (19JT1837) |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
11./8 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Samnanger J.F.L |
10./8 kl 11:00 |
Landsdelsmesterskap Skåla JFF |
Skåla J.F.F |
10. til 11./8 kl 10:00 |
NM Skeet 2019 |
Sandefjord L.S. |
10./8 kl 10:00 |
FM- Jegertrap Troms 2019 |
Nordreisa J.F.L |
10./8 kl 10:00 |
Fylkesmeisterskap Leirduesti |
Samnanger J.F.L |
10./8 kl 10:00 |
Høstcupen |
Steinkjer J.F.F |
10./8 kl 10:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
10./8 kl 09:00 |
Beretta Norgescup og LM 100 duer Lørdag |
Løiten J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Fredagscup Leirduesti del 4 |
Kroken J.F.F |
9./8 kl 15:00 |
Treningskveld Før FM-Jegertrap |
Nordreisa J.F.L |
8./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 8 |
Bodø J.F.F |
7./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
7./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti 2019 |
Brunlanes J.F.F |
7./8 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2019 - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
7./8 kl 17:00 |
Åpent Stevne |
Målselv J.F.F |
2019 kl 18:00 |
klubbmesterskap |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
6./8 kl 18:00 |
50 skudd /uten premiering |
Andøy J.F.F |
6./8 kl 18:00 |
Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering |
Brønnøy J.F.F |
6./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50 duer leirduesti |
Buttentjern J.F.F |
6./8 kl 17:00 |
Tirsdagscup del 4 |
Kroken J.F.F |
4./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap 50-skuddstevne |
Bergens J.F. |
4./8 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
4./8 kl 09:00 |
100 skudd nordisk trap |
Skien J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
Distriksmesterskap Nordisk Trap 100 LK |
Tvedestrand J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
NNM Landsdelmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
Opplandscupen R.F. |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
Pres skytinga under NM OL-Trap 2019 Søndag 4 August |
Bjørkelangen J.F.F |
3. til 4./8 kl 10:00 |
Vesterålsmesterskapet 2019 |
Øksnes J.F.F |
3./8 kl 09:00 |
100 skudd nordisk trap |
Skien J.F.F |
3./8 kl 09:00 |
LM-Kompakt leirduesti |
Alta J.F.F |
3./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Tvedestrand J.F.F |
3./8 kl 09:00 |
Opplandscupen Fron |
Fron J.F.F |
3./8 kl 08:00 |
Veteran NM jegertrap |
Kroken J.F.F |
2. til 4./8 kl 15:00 |
NM Mix team OL-trap |
Østre Viken S.S.K |
2. til 4./8 kl 09:00 |
NM OL trap |
Østre Viken S.S.K |
2./8 kl 09:00 |
Pres skytinga under NM OL-Trap 2019 Fredag 2 August |
Bjørkelangen J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 6:9 |
Øksnes J.F.F |
Juli |
31./7 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2019 - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
28./7 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
28./7 kl 09:00 |
Opplandscup / FM Jegertrap NA |
Nord-Aurdal J.F.F |
27./7 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Sporting |
Bjørkelangen J.F.F |
27./7 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bjørkelangen J.F.F |
27./7 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
27./7 kl 09:00 |
Opplandscupen Ø.S. |
Øystre Slidre J.F.F |
24./7 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2019 - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./7 kl 10:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
21./7 kl 09:00 |
Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne |
Varanger S.S.K |
20./7 kl 10:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
20./7 kl 09:00 |
100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
18./7 kl 17:00 |
Åpent 50 duer |
Vadsø J.F.F |
10./7 kl 17:00 |
Leirduesti 50 duer |
Vadsø J.F.F |
8./7 kl 17:00 |
TEST LEIRDUESTI |
Levanger J.F.L |
8. til 13./7 kl 10:00 |
NM Jegertrap |
Levanger J.F.L |
8. til 13./7 kl 10:00 |
NM Leirduesti |
Levanger J.F.L |
8. til 9./7 kl 09:00 |
NM Fitasc compak sporting |
Nidaros S.K. |
7./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
7./7 kl 10:00 |
TESTSTEVNE TRAP |
Levanger J.F.L |
7./7 kl 09:00 |
100 skudd LK Kval |
Ørskog J.S.S |
6./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
6. til 7./7 kl 09:00 |
OSLO GRAND PRIX 2019 - SKEET |
Oslo skeet- og trapklubb |
6. til 7./7 kl 09:00 |
Oslo Grand Prix 2019 OL-Trap |
Oslo skeet- og trapklubb |
6./7 kl 09:00 |
100 Jegertrap/LK kval |
Sunndal J.F.F |
4./7 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
2./7 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50 duer leirduesti |
Buttentjern J.F.F |
Juni |
30./6 kl 14:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2019 |
Askvoll J.F.L |
30./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap |
Vadsø J.F.F |
30./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 sk + Finale Sogn og Fjordane Cup |
Askvoll J.F.L |
30./6 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2019 søndag |
Brunlanes J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
FM leirduesti 2019. S&Fj |
Askvoll J.F.L |
29./6 kl 10:00 |
FylkesMesterskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
29. til 30./6 kl 09:00 |
200 skudd jegertrap og lk kval |
Nidaros J.S.K |
29./6 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2019 lørdag |
Brunlanes J.F.F |
29./6 kl 09:00 |
Prøve NM OL trap |
Østre Viken S.S.K |
28. til 29./6 kl 15:00 |
NM figurjakt 2019 |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
28./6 kl 14:00 |
100 skudds leirduesti. Kveldsstevne, fylkesmesterskap og klubbmesterskap |
Andebu J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
Skeet test 50 skudd - Trening med touch av konkurranse |
Bergen L.K. |
26./6 kl 17:00 |
Åpent stevne JT |
Målselv J.F.F |
24./6 kl 17:00 |
Fylkesmesterskap i Sør- Trøndelag |
Opdal J.F.L |
24./6 kl 17:00 |
Mandagscup |
Brunlanes J.F.F |
23./6 kl 11:00 |
50 skudd med finale |
Fræna J.F.F |
23./6 kl 11:00 |
Hatten Open, Sporting |
Hattfjelldal J.F.L |
23./6 kl 10:00 |
NM Mix Team |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./6 kl 10:30 |
Hatten Open Trap |
Hattfjelldal J.F.L |
22./6 kl 10:00 |
100-skudd Jegertrap trening |
Støren J.F.F |
22./6 kl 10:00 |
OL-Trap 125 duer |
Oslo skeet- og trapklubb |
22./6 kl 09:30 |
Skeet 125 prøve NM og KM Vestfold |
Sandefjord L.S. |
22. til 23./6 kl 09:00 |
Midt Sommer Treff |
Fauske og Sørfold J.F.F |
21. til 23./6 kl 10:00 |
NM NORDISK TRAP 2019 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap FJFF |
Fræna J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 7 |
Bodø J.F.F |
19./6 kl 17:00 |
Jeger trap |
Bardu J.F.F |
18./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
18./6 kl 17:00 |
Tirsdagscup del 3 |
Kroken J.F.F |
18./6 kl 14:00 |
Jegertrap 50 skudd, St.Hans treffen |
Nordreisa J.F.L |
16./6 kl 10:00 |
75 duer FITASC sporting |
Buskerud J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
LM Leirduesti 100 med eventuelle omskytinger |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
LM lerduesti/sporting |
Rindal J.F.L |
16./6 kl 10:00 |
NC19, PrøveNM 125 duer m/finaler del V |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
100 Jegertrap/LK-kval |
Gjemnes J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
100 Skudds stevne RDJFF |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG |
Åmot J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
KM Nordisk Trap 100 LK |
Tvedestrand J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
16./6 kl 09:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
16./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Lesja |
Lesja J.F.F |
15./6 kl 16:00 |
NC19, 100 duer KM LK-kval lørdag del IV |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 12:00 |
FM Leirduesti, Verdal JFF |
Verdal J.F.F |
15./6 kl 11:00 |
Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval |
Brønnøy J.F.F |
15. til 16./6 kl 10:00 |
200 skudd Jegertrap/ LK-kval |
Andøy J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
Landsdelsmesterskap Jegertrap |
Jæren J.F.L |
15./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Tvedestrand J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
15./6 kl 09:00 |
100 skudd sporting |
Rindal J.F.L |
15./6 kl 09:00 |
50 skudd jegertrap |
Eidsberg Omegn J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG |
Åmot J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
NC19, 100 duer LK-kval lørdag del III |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd |
Romerike S.K. |
15./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Dovre |
Dovre J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
Skeet 125 Eplerød |
Eplerød S.S. |
14./6 kl 14:00 |
NC 19, 50 Dobbel/Autotrap del II |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 14:00 |
NC19, DTL 50 duer fredag del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
50-skudd Leirduesti (compac). |
Støren J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 5:9 |
Øksnes J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
50 sk u/premiering Korrospondanse Nord |
Rana J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
Sport 1 Cup - Del 3 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
12./6 kl 17:00 |
Korrespondanse NORD |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Leirduesti 50 duer |
Vadsø J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Nidaroscup |
Nidaros J.S.K |
12./6 kl 17:00 |
åpent |
Målselv J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
11./6 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
11./6 kl 17:00 |
Åpent 50 duer |
Vadsø J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
Nordlysstevnet del 3 |
Alta J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
19jt0019 |
Svinndal J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Gamebore Cup NT 2019 400 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
10./6 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Samnanger J.F.L |
10./6 kl 09:00 |
LK-kval |
Rana J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Lillehammer |
Lillehammer J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
Gamebore Cup NT 2019 400 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
9./6 kl 10:00 |
Herøy og Sande 100 skudd kombi JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
Interjakt Norges Cup Leirduesti Søndag 9 Juni Finale - FM |
Eidskog J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
Jegertrap / Kretsmesterskap Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
9./6 kl 10:00 |
Nordlysstevnet del 2 |
Alta J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
9./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Lillehammer |
Lillehammer J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 2 |
Råde J.F.F |
8./6 kl 11:00 |
FM jegertrap 2019. S&Fj |
Flora J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
Gamebore Cup NT 2019 400 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
8./6 kl 10:00 |
Herøy og Sande 100 skudd kombi JT/NT |
Herøy og Sande J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag 8 Juni |
Eidskog J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
Jakt & Friluft cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
8./6 kl 10:00 |
Leirduesti 50-skuddsstevne |
Os J.F.L |
8./6 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 300 duer |
Alta J.F.F |
8. til 9./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 300sk |
Rana J.F.F |
8. til 9./6 kl 09:00 |
Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 1 |
Råde J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
100 skudd JT/LK Kval |
Nidaros J.S.K |
8./6 kl 09:00 |
NT Svinndal 8-6 |
Svinndal J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
Opplandscupen N.L. |
Nordre Land J.S.K |
8. til 9./6 kl 08:00 |
Nittedal Grand Prix |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Fredagscup Leirduesti del 3 |
Kroken J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Gamebore Cup NT 2019 400 skudd LK. |
Songdalen L.K. |
6./6 kl 17:00 |
Jegertrap 50 Skudd, Vårsalutten |
Nordreisa J.F.L |
6./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti 50 duer |
Alta J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50-duers leirduesti Moss Ojff |
Moss og Omegn J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Torsdagscupen 5 |
Kristiansand S J.F.F |
5./6 kl 18:00 |
50 sk u/premiering Korrospondanse Nord |
Rana J.F.F |
5./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 - Korrespondanse NORD |
Bodø J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Korrespondanse NORD |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./6 kl 16:30 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
4./6 kl 18:00 |
50 skudd /uten premiering |
Andøy J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering |
Brønnøy J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50 duer leirduesti |
Buttentjern J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 4:9 |
Øksnes J.F.F |
2./6 kl 11:00 |
FM Leirduesti 100 med eventuelle omskytinger |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
2./6 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
2./6 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) |
Enebakk J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Sokna 100 duer søndag |
Sokna J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Haglbyger i midnattsol (NSF) |
Kautokeino J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Kompakt leirduesti Sokna 50 duer søndag |
Sokna J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Sel |
Sel J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
Haglbyger i midnattsol (NSF) |
Kautokeino J.F.F |
1./6 kl 11:00 |
Indre sogn cup |
Luster J.F.L |
1./6 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap |
Sykkylven J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) |
Enebakk J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Sokna 100 duer lørdag |
Sokna J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Haglbyger i midnattsol (NSF) |
Kautokeino J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Kompakt leirduesti Sokna 50 duer lørdag |
Sokna J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
OL-Trap Stevne Nittedal |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Opplandscupen Vågå |
Vågå J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Trap 100 skudd m/finale |
Korgen og Hemnes J.F.F |
Mai |
30./5 kl 10:00 |
19JT0724 |
Skien J.F.F |
30./5 kl 10:00 |
Leirduesti 50 skudd med finale |
Levanger J.F.L |
30./5 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Samnanger J.F.L |
29./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering Korrospondanse Nord |
Rana J.F.F |
29./5 kl 18:00 |
Korrespondanse NORD |
Bodø J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
Korrespondanse NORD |
Neiden og Omegn J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
Kveldsstevne 50-duers leirduesti Moss Ojff |
Moss og Omegn J.F.F |
28./5 kl 17:00 |
Tirsdagscup del2 |
Kroken J.F.F |
27./5 kl 18:00 |
EVRY ungdomscup |
Rana J.F.F |
27./5 kl 17:00 |
Mandagscup |
Brunlanes J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti "Simokongen" |
Karmøy J.F.N.F |
26./5 kl 10:00 |
FM Leirduesti |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
26./5 kl 10:00 |
Jegertrap:njff/nordisktrap.nsf 100sk.stevne |
Eid J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
100 duer leirduesti |
Kroken J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
19JT0346 Opplandscup |
Alvdal J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer |
Skogen J.S.K |
26./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK |
Romerike S.K. |
26./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
25./5 kl 12:00 |
Jegertrap 25 mai |
Harstad J.F.F |
25./5 kl 11:00 |
Åpent 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
100 skudd kompakt leirduesti |
Karmøy J.F.N.F |
25./5 kl 10:00 |
Fylkesmesterskapet Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Ulvehiet,Os |
Os J.F.L |
25./5 kl 10:00 |
Jegertrap njff/nordisk trap nsf 100sk.stevne |
Eid J.F.L |
25./5 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
25./5 kl 10:00 |
Skeet 125 duer |
Sandefjord L.S. |
25. til 26./5 kl 09:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
100 skudd leirduesti |
Gjerstad J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
100 skudd trap |
Rindal J.F.L |
25./5 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer |
Skogen J.S.K |
25./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, LK |
Romerike S.K. |
25./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Krødsherad J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Opplandcup 100 skudd/ FM Hedmark |
Tynset J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Fredagscup Leirduesti del 2 |
Kroken J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
50 Skudd Leirduesti |
Støren J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
Merkeskyting |
Vadsø J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
Torsdagscupen 4 |
Kristiansand S J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 3:9 |
Øksnes J.F.F |
23. til 26./5 kl 07:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2019 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering |
Rana J.F.F |
22./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
Korrespondanse NORD |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./5 kl 17:00 |
Gunstock-50 duer |
Alta J.F.F |
21./5 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
20./5 kl 17:00 |
Leirduesti |
Tvedestrand J.F.F |
19./5 kl 12:00 |
Variabel 25 skot |
Årdal J.F.F |
19./5 kl 11:00 |
Årdal 50sk Jegertrap |
Årdal J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
100-skudd Jegertrap / Nordisk trap |
Støren J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Compak sporting |
Rindal S.S. |
19./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
19./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
19./5 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap med finale |
Skåla J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag |
Bjørkelangen J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
KM Skeet 2019 |
Sannidal Trap |
19./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
opplandscup |
Biri J.F.F |
18./5 kl 20:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Levanger J.F.L |
18. til 19./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
18./5 kl 10:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Kristiansand S J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
100 skudd JT/LK Kval |
Nidaros J.S.K |
18./5 kl 09:00 |
E-18 Smellen |
Eidanger J.F.L |
18./5 kl 09:00 |
Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
LK Nordisk Trap |
Sannidal Trap |
18./5 kl 09:00 |
OL-Trap Stevne Nittedal |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
Opplandscup |
Biri J.F.F |
16./5 til 6./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap del 1 Skåla JFF 2019 |
Skåla J.F.F |
15./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering |
Rana J.F.F |
15./5 kl 18:00 |
Sport 1 Cup - Del 2 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Artic cup |
Varanger S.S.K |
15./5 kl 17:00 |
Compacsporting 50 sk |
Tynset J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Nidaroscup |
Nidaros J.S.K |
15./5 kl 17:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./5 kl 17:00 |
Eibypokalen-50 Duer |
Alta J.F.F |
12./5 kl 11:00 |
Kjerringlorten Compak Sporting 100 sk |
Brønnøy J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100 skudd |
Åsane J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 duer m/finale |
Buttentjern J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Leirduesti 100 skudd |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Lindesnes J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer søndag |
Buskeruds J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd.Opplands cup |
Vestre Toten J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
11./5 kl 15:00 |
Leirduesti 100 skudd |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
11. til 12./5 kl 11:00 |
Minnestevnet 2019 |
Sør-Varanger J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Mai Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Lindesnes J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
OL-Trap 125 Duer |
Oslo skeet- og trapklubb |
11./5 kl 10:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
100 skudd Nordisktrap /Jegertrap |
Samnanger J.F.L |
11./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer lørdag |
Buskeruds J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap |
Råde J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd.Opplands cup |
Vestre Toten J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Fredagscup Leirduesti del 1 |
Kroken J.F.F |
9./5 kl 17:00 |
Vårstevne 50 duer |
Vadsø J.F.F |
8./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
8./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
8./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 |
Bodø J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./5 kl 16:00 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
7./5 kl 18:00 |
Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering |
Brønnøy J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Tirsdagscup del 1 |
Kroken J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Vårpokalen-50 duer |
Alta J.F.F |
7./5 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 2:9 |
Øksnes J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
Jegertrap - 100 Skudd |
Jæren J.F.L |
5./5 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
5./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
100 skudd nordisk trap |
Skien J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
Compak sporting - 100 skudd |
Åmot J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
Compak Sporting 100duer |
Nordvegen L.K. |
5./5 kl 09:00 |
Opplandscupen Heidal |
Heidal J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
Bohus |
Rana J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
Jegertrap - 100 Skudd |
Jæren J.F.L |
4. til 5./5 kl 09:00 |
Trøndertreffen |
Opdal J.F.L |
4./5 kl 09:00 |
100 skudd nordisk trap |
Skien J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
50 Skudd m/Finale |
Eide J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
Compak sporting - 100 skudd |
Åmot J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
Compak Sporting 100duer |
Nordvegen L.K. |
4./5 kl 09:00 |
NT Svinndal 4-5 |
Svinndal J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
OL-Trap Stevne Nittedal |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
Opplandscupen Heidal |
Heidal J.F.F |
4./5 kl 09:00 |
SAS - Smellen (Stokke JFF, Andebu JFF og Sandefjord JFF) |
Andebu J.F.F |
4. til 5./5 kl 08:00 |
Polvotten |
Målselv J.F.F |
2019 kl 17:00 |
Byggern cup |
Vadsø J.F.F |
2./5 kl 17:00 |
50-skudd Jegertrap |
Støren J.F.F |
1./5 kl 11:00 |
Trening 1.mai. |
Rana J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
50 skudd, compac/sti |
Skien J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Frogn JFF Leiirduesti |
Frogn J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
ol trap |
Bergen L.K. |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd jegertrap/Nordisktrap |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100duer Oppland cup |
Løiten J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Leirduesti 50-skuddstevne |
Frogn J.F.F |
April |
30./4 kl 17:00 |
Øksnescupen 2019 1:9 |
Øksnes J.F.F |
29./4 kl 17:00 |
Mandagscup |
Brunlanes J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Buttentjernstien søndag |
Buttentjern J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) |
Kongsvinger J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
28./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
50 Skudd m.finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
Compak sporting 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Arbeidernes J.F.F Halden |
28./4 kl 09:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne i Vangdalsåsen |
Øystese J.F.L |
28./4 kl 09:00 |
Jegertrap, Oppland cup 50 skudd |
Ullensaker J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lørenskog S.S. |
27. til 28./4 kl 11:00 |
Villmarkstevne 200 sk m/finale – LK kval |
Brønnøy J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
Buttentjernstien lørdag |
Buttentjern J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) |
Kongsvinger J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
Jegertrap / NT LK-kval |
Askvoll J.F.L |
27./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
27./4 kl 10:00 |
SKEET 125 duer |
Oslo skeet- og trapklubb |
27./4 kl 10:00 |
Åpent stevne- 100 duer |
Alta J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap |
Gjemnes J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Compak sporting 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Jegertrap, Oppland cup 50 skudd |
Ullensaker J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Lørenskog S.S. |
25./4 kl 17:00 |
Torsdagscupen 3 |
Kristiansand S J.F.F |
24./4 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Korgen og Hemnes J.F.F |
24./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
24./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 |
Bodø J.F.F |
24./4 kl 17:00 |
19JT1612 |
Bardu J.F.F |
24./4 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
24./4 kl 17:00 |
Nidaros cup |
Nidaros J.S.K |
2019 kl 18:00 |
Leirduesti Training 2019 - Fuglejeger Cup |
Os J.F.L |
23./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
22./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
21./4 kl 17:00 |
Test Lagskonkuranse ØJFL 22.april |
Øystese J.F.L |
20./4 kl 11:00 |
Påskehare |
Kautokeino J.F.F |
20./4 kl 10:00 |
Jakt og friluftcup del 1 |
Sannidal J.F.F |
20./4 kl 09:00 |
OL-Trap Stevne Nittedal |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
20./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen/xxl cup |
Onsøy J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
Påskestevne compak |
Kroken J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen/XXL Cup. første stevne. |
Råde J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
14./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Lindesnes J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
100 Duer Lk-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
KM Compak Sporting 100 duer |
Kroken J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
OL trap |
Bergen L.K. |
13./4 kl 10:00 |
100sk JT/NT kombisteve |
Os J.F.L |
13./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK. 100 |
Lindesnes J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
OL trap |
Bergen L.K. |
13./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
100 duer supersporting |
Løiten J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 duer |
Kroken J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
NT Svinndal13-4 |
Svinndal J.F.F |
10./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
10./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
10./4 kl 18:00 |
Sport 1 Cup - Del 1 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
9./4 kl 18:00 |
Bodø Cup Finale 2018 |
Bodø J.F.F |
7./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
7./4 kl 10:00 |
Skeet 125-skudd |
Kismul S.S.K |
7./4 kl 09:00 |
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag |
Moss og Omegn J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
Ørskog JSS Kombistevne |
Ørskog J.S.S |
6./4 kl 13:00 |
Trening 6.april |
Rana J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap LK 100 |
Kristiansand S J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Interjakt Lørdags karusell Jegertrap Grasåsen Skytesenter 4/4 i karusellen og Fylkes mesterskap Jegertrap Akershus |
Bjørkelangen J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag |
Moss og Omegn J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Sannidal Trap L Kval |
Sannidal Trap |
6./4 kl 09:00 |
Ørskog JSS Kombistevne |
Ørskog J.S.S |
5. til 6./4 kl 10:00 |
Malaga Cup 2019 |
Onsøy J.F.F |
3./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
2019 kl 18:00 |
Trening 2019 |
Brønnøy J.F.F |
2./4 kl 18:00 |
Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering |
Brønnøy J.F.F |
1./4 kl 17:00 |
Mandagscup |
Brunlanes J.F.F |
Mars |
31./3 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap |
Surnadal J.F.F |
31./3 kl 09:00 |
ol trapp |
Bergen L.K. |
30. til 31./3 kl 10:00 |
ol Trap |
Bergen L.K. |
30./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne |
Os J.F.L |
30./3 kl 10:00 |
Lagskyting Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
30./3 kl 10:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
30./3 kl 09:00 |
100 Jegertrap/LK-kval |
Gjemnes J.F.F |
30./3 kl 09:00 |
Compak Sporting 100 duer KM |
Brunlanes S.S. |
30./3 kl 09:00 |
Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 3/4 i karusellen |
Aurskog J.F.F |
30./3 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
28./3 kl 17:00 |
Torsdagscupen 2 |
Kristiansand S J.F.F |
27./3 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
24./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50-skuddstevne |
Bergens J.F. |
23./3 kl 11:00 |
Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval |
Brønnøy J.F.F |
23./3 kl 09:00 |
Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 2/4 i karusellen |
Blaker J.F.F |
23./3 kl 09:00 |
NT Svinndal 23-3 |
Svinndal J.F.F |
22./3 kl 16:00 |
test |
Svinndal J.F.F |
19./3 kl 16:00 |
trenings-stevne 50 skudd m/finale |
Korgen og Hemnes J.F.F |
17./3 kl 10:00 |
Jegertrap |
Åsane J.F.F |
17./3 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
16./3 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Kristiansand S J.F.F |
16./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
16./3 kl 09:00 |
Interjakt Lørdags karusell Jegertrap 1/4 i Karusellen |
Udnes J.F.F |
10./3 kl 10:00 |
Compak Sporting 75 duer Søndag |
Moss og Omegn J.F.F |
10./3 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap |
Gjemnes J.F.F |
9./3 kl 10:00 |
Compak Sporting 75 duer Lørdag |
Moss og Omegn J.F.F |
9./3 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
7./3 kl 17:30 |
Torsdagscupen |
Kristiansand S J.F.F |
5./3 kl 17:00 |
Vintercup 2019 |
Alta J.F.F |
3./3 kl 10:00 |
Leirduesti 50-skuddstevne |
Bergens J.F. |
3./3 kl 09:00 |
Compak sporting 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
2./3 kl 17:00 |
Flomlys stevne |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
2./3 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap m/finale |
Herøy og Sande J.F.F |
2./3 kl 09:00 |
Compak sporting 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
Februar |
24./2 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
23./2 kl 16:00 |
Flomlystevne 50 sk |
Brønnøy J.F.F |
23./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
23./2 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd m/finale |
Averøy J.F.F |
23./2 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
17./2 kl 12:00 |
17.02.19 Leirdue/Compakt |
Karmøy J.F.N.F |
17./2 kl 09:00 |
Skeet 125 |
Bergen L.K. |
16./2 kl 10:00 |
Neglespretten 2019 |
Songdalen J.F.F |
8./2 kl 18:00 |
Flomlysstevne Skåla Jff |
Skåla J.F.F |
2./2 kl 11:00 |
ol Trap |
Bergen L.K. |
1./2 kl 18:00 |
Flomlysstevne |
Averøy J.F.F |
Januar |
26./1 kl 09:30 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
25./1 kl 20:00 |
50 skudd |
Fræna J.F.F |
23./1 kl 13:00 |
Vintercup |
Sør-Varanger J.F.F |
14./1 kl 14:00 |
NC 19, 50 Dobbel/Autotrap fredag del I |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./1 kl 11:00 |
Treningstevne 100sk+f |
Rana J.F.F |
6./1 kl 13:00 |
Nyttårsstevne |
Os J.F.L |
6./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2019 |
Askvoll J.F.L |
6./1 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
5./1 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 |
Songdalen L.K. |
2018 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 2018 |
Bergens J.F. |
2018 kl 18:00 |
Ranking 2019 Nordisk trap (Høststevnet) |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 15:00 |
Adventscup2018 NSF |
Sør-Varanger J.F.F |
2018 kl 13:00 |
Ranking 2018 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2018 kl 13:00 |
Ranking 2018 Skeet |
LEIRDUE.NET |
2018 kl 13:00 |
Ranking 2018 Sporting |
LEIRDUE.NET |
30./12 kl 11:00 |
Adventscup 2018 finale |
Sør-Varanger J.F.F |
2018 kl 10:00 |
Jegertrap toppen Vest-Agder |
Songdalen J.F.F |
2018 kl 10:00 |
Ranking 2018 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
2018 kl 07:00 |
Klasseføring NT 2018 |
LEIRDUE.NET |
29./12 kl 17:00 |
Flomlysstevne 2018 |
Øksnes J.F.F |
29./12 kl 11:00 |
Romjuls "graut" stevne |
Skåla J.F.F |
29./12 kl 10:00 |
Julestevne 50 duer |
Løiten J.F.F |
29./12 kl 09:30 |
Julecup 2018 29 Desember kl 09.30 |
Nidaros J.S.K |
29./12 kl 09:00 |
Nyttårsstevne |
Brunlanes J.F.F |
28./12 kl 14:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
28./12 kl 12:00 |
Juledua |
Herøy og Sande J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Ribbestevne 2018 |
Kroken J.F.F |
26./12 kl 08:00 |
Julestevne ( Ragnar Johannessens minnestevne ) |
Sandefjord L.S. |
2018 kl 12:00 |
Ranking Vest Agder 2018 |
Songdalen L.K. |
19./12 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
16./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Os J.F.L |
16./12 kl 10:00 |
Pakkeskyting 2018 |
Karmøy J.F.N.F |
15./12 kl 10:00 |
Nissestevne 2018 |
Songdalen J.F.F |
15./12 kl 10:00 |
Sideligger Stevne Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
November |
24./11 kl 09:00 |
50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff |
Råde J.F.F |
17./11 kl 09:00 |
Gamebore Norgescup Compak sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
17./11 kl 09:00 |
Jærecupen 8. runde |
Jæren J.F.L |
14./11 kl 17:00 |
EVRY ungdomscup |
Rana J.F.F |
11./11 kl 09:00 |
Klubbmesterskap - Jegertrap |
Jæren J.F.L |
2018 kl 17:00 |
Adventscup 2018 |
Sør-Varanger J.F.F |
4./11 kl 17:00 |
Blærekataren |
Rana J.F.F |
4./11 kl 10:00 |
75 duer Sportrap |
Sokna L.K. |
3. til 4./11 kl 10:00 |
Nordisk Trap 2 dager 200 skudd |
Songdalen L.K. |
Oktober |
30./10 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
30./10 kl 18:00 |
HSB-cup 2018 trap |
Brønnøy J.F.F |
24./10 kl 18:00 |
Elkem Rana Cup 2018 |
Rana J.F.F |
23./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
16./10 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
14./10 kl 09:00 |
100 skudd Trap/ Nordisk Trap |
Bergens J.F. |
13./10 kl 12:00 |
Klubbmesterskap 2018 |
Gjemnes J.F.F |
13. til 14./10 kl 09:00 |
Nordisk Trap 200 skudd LK-Kval |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
11./10 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
7./10 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
September |
30./9 kl 10:00 |
KM Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
30./9 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
29./9 kl 11:00 |
DM Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
29./9 kl 11:00 |
FM Jegertrap Akershus 50 skudd |
Bjørkelangen J.F.F |
29./9 kl 10:00 |
DM Nordisk trap 100 skudd LK |
Kristiansand S J.F.F |
29./9 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
28./9 kl 21:00 |
Nattstevne 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
27./9 kl 18:00 |
HSB-cup 2018 sporting |
Brønnøy J.F.F |
23./9 kl 09:00 |
L.K.Kval 23. sept. |
Krødsherad J.F.F |
22./9 kl 10:00 |
Lindesnes Mesterskap!! |
Lindesnes J.F.F |
22./9 kl 09:00 |
L.K.Kval 22. sept. |
Krødsherad J.F.F |
16./9 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap |
Bergens J.F. |
15./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap Åpent stevne, approbert i NJFF |
Songdalen J.F.F |
15./9 kl 10:00 |
Leverandørkampen 2018 |
Bjørkelangen J.F.F |
13./9 kl 18:00 |
Dameskyting |
Brønnøy J.F.F |
10./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
9./9 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Sporting 100 skudd |
Brønnøy J.F.F |
9./9 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
9./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
8./9 kl 13:00 |
NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2018 |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./9 kl 11:00 |
Kjerringlortencup / Klubbmesterskap Jegertrap 100 /LK |
Brønnøy J.F.F |
8./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap / Jegermester |
Andøy J.F.F |
8./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
8./9 kl 10:00 |
Vestmarmesterskap 2018 |
Sannidal J.F.F |
8./9 kl 09:00 |
Åpent klubbmesterskap 2018 |
Sør-Varanger J.F.F |
6./9 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 FINALE |
Øksnes J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
KLS 50 duer |
Alta J.F.F |
5./9 kl 18:00 |
Jegermesteren |
Bodø J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
18JT1629 |
Bardu J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
B finale felleksjpetcupen 2018 |
Røros J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Finale Felleskjøpetcupen 2018 |
Røros J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Juniormester felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
5./9 kl 17:00 |
Sprudlestevnet |
Alta J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
DTL 50 duer |
Alta J.F.F |
2./9 kl 14:00 |
Klubbmesterskap 2018 |
Askvoll J.F.L |
2./9 kl 11:00 |
Haglecupen 2018 |
Songdalen J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
100 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
2./9 kl 10:00 |
Interjakt cup FM |
Eidskog J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
KM Nordisk trap 100 skudd, åpen for alle |
Tvedestrand J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
KM Skeet |
Alta J.F.F |
2./9 kl 09:00 |
Lk Nordisk Trap, Råde |
Råde J.F.F |
1./9 kl 11:00 |
haglecup 2018 |
Lindesnes J.F.F |
1./9 kl 10:00 |
Interjakt cup |
Eidskog J.F.F |
1./9 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
1./9 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
Avslutningskyting/ KM Compak |
Kroken J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
Jegertrap FM 50skudd |
Tvedestrand J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
Klubbmesterskap - Leirdue - 2018 Variabel |
Enebakk J.F.F |
1./9 kl 08:00 |
Klubbmesterskap - leirdue -2018 |
Enebakk J.F.F |
August |
29./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Averøy J.F.F |
29./8 kl 17:30 |
Klubbmesterskap 2018 |
Ørskog J.S.S |
29./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
28./8 kl 17:00 |
KLS 50 duer |
Alta J.F.F |
28./8 kl 17:00 |
Merkeskyting |
Vadsø J.F.F |
26./8 kl 11:00 |
Haglecupen 2018 |
Songdalen J.F.F |
26./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskapet 2018 |
Øksnes J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 100sk+Finale |
Rana J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap åpen |
Kautokeino J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Kretsmesterskap Søndag 26.08 (NordvestTreffen) |
Nordvestlandet L.K. |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk Mesterskap 2018 Mix team OL-trap |
Oslo Sportsskyttere |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk Mesterskap 2018 Mix team Skeet |
Oslo Sportsskyttere |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 26/8 |
Samnanger J.F.L |
25./8 kl 10:00 |
FM Jegertrap 2018 |
Os J.F.L |
25./8 kl 10:00 |
Øksnesmesterskapet 2018 |
Øksnes J.F.F |
25. til 26./8 kl 09:30 |
Nordisk Mesterskap 2018 |
Enebakk J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
100 skudd lk kval |
Nidaros S.K. |
25./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen Jegertrap |
Alta J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen KLS 50 duer |
Alta J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen olympisk skeet |
Alta J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
NordvestTreffen Lørdag 25.08 og Søndag 26.08 |
Nordvestlandet L.K. |
25./8 kl 09:00 |
Sporting 50 skudd |
Opdal J.F.L |
24. til 26./8 kl 09:00 |
Nordisk Mesterskap 2018 OL-trap |
Oslo Sportsskyttere |
24. til 26./8 kl 09:00 |
Nordisk Mesterskap 2018 Skeet |
Oslo Sportsskyttere |
23./8 kl 18:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
22./8 kl 18:00 |
Kjerringlortencup Jegertrap 100/LK |
Brønnøy J.F.F |
22./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2018 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22./8 kl 17:00 |
50 duers leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
22./8 kl 17:00 |
NEIDENMESTERSKAPET KLS 2018 + NEIDEN CUP 5 av 5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./8 kl 17:00 |
Åpent Klubbmesterskap LS |
Bardu J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2018 |
Flora J.F.F |
19./8 kl 12:00 |
Jegertrap 100 skudd klubbmesterskap |
Nordreisa J.F.L |
19./8 kl 11:00 |
Trap 50 sk. Sogn og Fjordane cup - KL. 11:00 |
Flora J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
Opplandscup 2018 Finale |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
100 Skudd jt/LK kval |
Nidaros J.S.K |
19./8 kl 09:00 |
100 skudd Trap/ Nordisk Trap |
Bergens J.F. |
19./8 kl 09:00 |
FM Lerduesti |
Bodø J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Vadsøtreffen |
Vadsø J.F.F |
18./8 kl 16:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 50 skudd+ finale |
Eide J.F.F |
18./8 kl 10:56 |
Jegertrap |
Vennesla J.S.P.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Finale Møre og Romsdal cup |
Sykkylven J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
FM Leirduesti |
Ørskog J.S.S |
18./8 kl 10:00 |
Haglecup 2018 |
Vennesla J.S.P.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2018 |
Røros J.F.F |
18. til 19./8 kl 09:00 |
NM OL-trap 2018 |
Oslo Sportsskyttere |
18. til 19./8 kl 09:00 |
NM SKEET |
Åmot J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Bodø J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
FYLKESMESTERSKAP JEGERTRAP |
Arbeidernes J.F.F Halden |
18./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Kroken J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Kroken J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 VS (18JT0437) |
Vestre Slidre J.F.L |
18./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
16./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Sporting |
Bodø J.F.F |
16./8 til 9./9 kl 09:00 |
Korrespondanse JT i Nord - Cup 2018 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap CompactSporting 50sk +Finale |
Rana J.F.F |
15./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
15./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2018 |
Brunlanes J.F.F |
15./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2018 |
Sannidal J.F.F |
15./8 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 4 av 5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./8 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 7:8 (Øksnes JFF, Tretinddalen)en) |
Øksnes J.F.F |
13./8 kl 20:00 |
50 duer leirduesti - klubbmesterskap |
Sokna J.F.F |
12./8 kl 11:00 |
Nordisk Jaktskyting, hagleskyting Jegertrap |
Brønnøy J.F.F |
12./8 kl 11:00 |
Nordisk Jaktskyting, hagleskyting Sporting |
Brønnøy J.F.F |
12./8 kl 10:00 |
LK-kvalik Nordisk trap. DM & KM |
Askvoll og Holmedal L.K. |
12./8 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
12./8 kl 09:00 |
BERETTA CUP - 100 skudd leirduesti Søndag - FINALE |
Løiten J.F.F |
12./8 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Møre og Romsdal Jegertrap Skåla JFF |
Skåla J.F.F |
12./8 kl 09:00 |
NordNorsk mesterskap Sti |
Målselv J.F.F |
12./8 kl 08:00 |
NNM Compact sti |
Målselv J.F.F |
11./8 kl 10:00 |
FM Jegertrap Akershus 50 skudd |
Bjørkelangen J.F.F |
11./8 kl 10:00 |
LK-kvalik Nordisk trap - Askvoll og Holmedal L.K. |
Askvoll og Holmedal L.K. |
11./8 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF |
Gjemnes J.F.F |
11./8 kl 09:00 |
Jægermester 2018 |
Opdal J.F.L |
11./8 kl 09:00 |
NordNorsk mesterskap Trap |
Målselv J.F.F |
11./8 kl 08:00 |
BERETTA CUP - 100 skudd leirduesti Lørdag |
Løiten J.F.F |
10./8 kl 16:00 |
Fredagscup Leirduesti del 4 |
Kroken J.F.F |
10. til 11./8 kl 09:00 |
Landskampen 2018 Nordisk trap |
Tvedestrand J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Nordreisa J.F.L |
8./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 8 |
Bodø J.F.F |
8./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti 2018 |
Brunlanes J.F.F |
8./8 kl 18:00 |
Korrespondanseskyting i Nord (Neiden/Bodø/Brønnøy/Alstahaug/Alta/Kauto/Bardu) |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./8 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 3 av 5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Målselv J.F.F |
8./8 kl 11:00 |
18JT1625 |
Bardu J.F.F |
5./8 kl 11:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
5./8 kl 10:00 |
LK åpen |
Kautokeino J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
50 skudd med finale |
Fræna J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd høst 5/8 |
Skien J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk Jaktskyting - ELG |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk Jaktskyting - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk Jaktskyting - RÅBUKK |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
4. til 5./8 kl 11:00 |
Nordkølenkampen |
Brønnøy J.F.F |
4./8 kl 11:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
4./8 kl 11:00 |
LK åpen |
Kautokeino J.F.F |
4./8 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
4. til 5./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd Høst |
Skien J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd m. finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
4./8 kl 09:00 |
KM OL trap |
Østre Viken S.S.K |
4./8 kl 09:00 |
VETERAN NM J.T. |
Krødsherad J.F.F |
3. til 5./8 kl 09:00 |
Skandinavisk Mesterskap Compak Sporting |
Team Hagleskyting |
2./8 kl 18:00 |
Trening 02.08.18 |
Nordreisa J.F.L |
2./8 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 6:8 (Sortland JFF, Elverum) |
Øksnes J.F.F |
2./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - KLS Stevne 2 av 5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
Juli |
31./7 kl 18:00 |
Tor Magne Vorre Minnepokal |
Karmøy J.F.N.F |
29./7 kl 10:00 |
Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne |
Varanger S.S.K |
29./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 NA (18JT0433) |
Nord-Aurdal J.F.F |
28./7 kl 11:00 |
100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
28. til 29./7 kl 10:00 |
NM Fitasc Sporting 2018 |
Brunlanes S.S. |
28./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 ØS (18JT0432) |
Øystre Slidre J.F.F |
25./7 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 7 |
Bodø J.F.F |
25./7 kl 17:00 |
Korrespondanseskyting (Neiden/Alta/Bodø/Målselv) |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./7 kl 17:00 |
åpent 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
21. til 22./7 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
17./7 kl 17:00 |
Åpent 50 duer |
Vadsø J.F.F |
10. til 14./7 kl 08:00 |
NM Leirduesti 2018 |
Kroken J.F.F |
8./7 kl 09:00 |
50 skudd med finale |
Fræna J.F.F |
8./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup 2018 leirduesti søndag |
Brunlanes J.F.F |
7./7 kl 09:30 |
100 skudd jt/lk kval |
Nidaros J.S.K |
7./7 kl 09:00 |
100skudd jegertrap Sunndal JFF |
Sunndal J.F.F |
7./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup + FM 2018 leirduesti lørdag |
Brunlanes J.F.F |
7. til 15./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap 2018 |
Sannidal J.F.F |
6./7 kl 14:00 |
Lerduesti 100 skudd |
Andebu J.F.F |
3./7 kl 17:00 |
DTL 50 duer |
Alta J.F.F |
1./7 kl 10:00 |
Jegertrap Njff / NSF trap 100 skudd |
Eid J.F.L |
1./7 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Vågå jff |
Vågå J.F.F |
Juni |
30./6 til 1./7 kl 10:00 |
Norsk Grand Prix Skeet 200 duer |
Oslo Sportsskyttere |
30./6 kl 10:00 |
Jegertrap. Njff / NSF trap.100 SKUDD |
Eid J.F.L |
30./6 til 1./7 kl 09:00 |
NM Compak Sporting 2018 |
Sokna L.K. |
30./6 til 1./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix OL-trap 2018 |
Oslo Sportsskyttere |
30./6 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF |
Gjemnes J.F.F |
30./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Fron |
Fron J.F.F |
28./6 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 5:8 Tretinddalen |
Øksnes J.F.F |
27./6 kl 17:00 |
Trap klubbmesterskap 2018 |
Tynset J.F.F |
27./6 kl 17:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
24./6 kl 11:00 |
Hatten Open, Sporting 2018 |
Hattfjelldal J.F.L |
24./6 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Ørsta JFF |
Ørsta J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
75duer Compak Sporting |
Løiten S.S. |
24./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Lesja |
Lesja J.F.F |
23./6 kl 10:30 |
Hatten Open |
Hattfjelldal J.F.L |
23./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Verdal J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
100skudd jegertrap Eide JFF |
Eide J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
Fitasc Compak Sporting 75 duer |
Buskerud J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Dovre |
Dovre J.F.F |
23./6 kl 09:00 |
Skeet 125, Sandefjord |
Sandefjord L.S. |
22. til 24./6 kl 08:00 |
NM Nordisk trap 2018 |
Krødsherad J.F.F |
21./6 kl 09:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
20./6 kl 18:00 |
50 sk u/premiering |
Rana J.F.F |
20./6 kl 17:00 |
50 duers leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
20./6 kl 17:00 |
Sporting klubbmesterskap 2018 |
Tynset J.F.F |
20./6 kl 16:00 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
19./6 kl 17:00 |
KLS 50 duer |
Alta J.F.F |
17./6 kl 12:00 |
Andøymesteren 100 skudd + Finale |
Andøy J.F.F |
17./6 kl 10:00 |
Landsdelsmesterskap Leirduesti |
Bergens J.F. |
17./6 kl 10:00 |
LM+FM i Leirduesti, Verdal JFF |
Verdal J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Søndag |
Åmot J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Jegertrap Skåla JFF 50 skudd med finale |
Skåla J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
LK Kval |
Romerike S.K. |
17./6 kl 09:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 3 100 DUER NJFF/NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 LK |
Biri J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Prøvestevne før Landskampen 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
16./6 kl 16:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 2 100 DUER NJFF/NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
100 skudd LK i Songdalen |
Tvedestrand J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
Landsdelsmesterskap Jegertrap |
Bergens J.F. |
16./6 kl 10:00 |
OL-Trap Stevne |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Lørdag |
Åmot J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
Jegertrap - 50 skudd m. Finale |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
LK Kval Nordisk Trap |
Romerike S.K. |
16./6 kl 09:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 Stevne 1 100 DUER NJFF/NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 LK + KM |
Biri J.F.F |
15./6 kl 14:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 50 DUER JT NJFF |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 14:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 50 DUER KLS NJFF |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 14:00 |
NEIDEN CLASSIC 2018 DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 14:00 |
NC19, DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 14:00 |
NC19, KLS 50 duer |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 10:00 |
Test inline Compak |
Sokna L.K. |
13./6 kl 18:00 |
50 sk u7premiering |
Rana J.F.F |
13./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
13./6 kl 18:00 |
Kjerringlortencup Jegertrap 100/LK |
Brønnøy J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
jegertrap |
Bardu J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap i CompakSporting 2018 |
Moss og Omegn J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap i Jegertrap 2018 |
Moss og Omegn J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 4 |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 skudd Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
12./6 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 4:8 (Andøy JFF, Dverberg) |
Andøy J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Åpent 50 duer |
Vadsø J.F.F |
10./6 kl 14:00 |
Lagkonkurranse 10 juni 50 skudd |
Songdalen L.K. |
10./6 kl 12:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Nordreisa J.F.L |
10./6 kl 10:00 |
FM leirduesti 2018. S&Fj |
Askvoll J.F.L |
10./6 kl 10:00 |
FM Leirduesti/Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
10./6 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
10./6 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
10./6 kl 10:00 |
Sporting |
Songdalen J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
100 skudd Trap/ Nordisk Trap |
Bergens J.F. |
10./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Alta J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Tvedestrand J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
INTERJAKT CUP - Leirduesti |
Åsnes J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
LK-kval Nordisk Trap KRETSMESTERSKAP. |
Ullensaker J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 alvdal |
Alvdal J.F.F |
2018 kl 12:00 |
Demmmmo |
Karmøy J.F.N.F |
9./6 kl 10:00 |
100 Skudd jt/LK kval |
Nidaros S.K. |
9./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap |
Karmøy J.F.N.F |
9./6 kl 10:00 |
FM jegertrap 2018. S&Fj |
Askvoll J.F.L |
9./6 kl 10:00 |
Fylkemesterskap Jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
Leirduesti |
Samnanger J.F.L |
9./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
9./6 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
9./6 kl 10:00 |
Ol-trap OSS |
Oslo Sportsskyttere |
9. til 10./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 300sk. |
Rana J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
50 skudd Jegertrap FYLKESMESTERSKAP |
Arbeidernes J.F.F Halden |
9./6 kl 09:00 |
FM-Leirduesti 50 duer + Finale |
Alta J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
INTERJAKT CUP+FM-Leirduesti |
Åsnes J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
LK-kval Nordisk Trap |
Ullensaker J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Opplandscup 100 skudd |
Tynset J.F.F |
8./6 kl 16:00 |
Fredagscup Leirduesti del 3 |
Kroken J.F.F |
6./6 kl 19:00 |
80 skudd Leirduesti/ sporting |
Nidaros J.S.K |
6./6 kl 18:00 |
50sk,u/premiering |
Rana J.F.F |
6./6 kl 18:00 |
Sport1 Cup - del 3 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Åpent 50 duer |
Vadsø J.F.F |
5./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 50 skudd Trap |
Karmøy J.F.N.F |
5./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
KLS 50 duer |
Alta J.F.F |
3./6 kl 12:00 |
FM Nordisk Jaktskyting - JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Hagelbyger i midtnattsol (del 3) |
Kautokeino J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
100 Skudd Lk |
Fauske og Sørfold J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer søndag |
Sokna J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
NM dobbel trap |
Østre Viken S.S.K |
3./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 VT 2-AVLYST |
Vestre Toten J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Prøve NM 2018 Dag 2 LK Stevne |
Krødsherad J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
Hagelbyger i midtnattsol (del 2) |
Kautokeino J.F.F |
2./6 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skudd stevnestart 11.00 |
Årdal J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
FM Nordisk Jaktskyting - KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
Hagelbyger i midtnattsol (del 1) |
Kautokeino J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale |
Sykkylven J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
OL-Trap Stevne |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
100 Skudd LK |
Fauske og Sørfold J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer lørdag |
Sokna J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 VT. 1 |
Vestre Toten J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
Prøve NM 2018 LK Stevne |
Krødsherad J.F.F |
2. til 3./6 kl 07:00 |
Jegertrapp skytinga på NM Nordisk Jaktskyting Resultater |
Bjørkelangen J.F.F |
2./6 kl 07:00 |
AVLYST - Compak sporting Gamebore cup75 duer - AVLYST |
Østre Viken S.S.K |
1./6 kl 09:00 |
Trening Jegertrap NM Nordisk Jaktskyting |
Bjørkelangen J.F.F |
Mai |
31./5 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 3:8 (Sortland JFF, Elverum) |
Øksnes J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Gunstock |
Alta J.F.F |
30./5 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
30./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
30./5 kl 18:00 |
Kveldsstevne Skitt Jakt |
Brunlanes J.F.F |
30./5 kl 18:00 |
Sporting 50 skudd |
Tynset J.F.F |
30./5 kl 17:00 |
Leirdue sti |
Bardu J.F.F |
30./5 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 2 |
Neiden og Omegn J.F.F |
29./5 kl 17:00 |
DTL 50 duer |
Alta J.F.F |
27./5 kl 11:00 |
50 skudd sporting |
Jæren J.F.L |
27./5 kl 10:00 |
100 Compak Sporting Trøndersk open - Levanger |
Team Hagleskyting |
27./5 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
27./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Tynset J.F.F |
27./5 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
27./5 kl 09:00 |
75 skudd jegertrap |
Onsøy J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
E-18 Smellen -10-års Jubileum. Stevne er også Landsdelsmesterskap for Agder, Telemark og Vestfold |
Eidanger J.F.L |
27./5 kl 09:00 |
LM leirduesti |
Skogen J.S.K |
27./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Svinndal J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK |
Romerike S.K. |
27./5 kl 09:00 |
opplandscup 2018 Ringebu |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
26./5 kl 11:00 |
Sporting - 100 skudd Leirduesti |
Jæren J.F.L |
26. til 27./5 kl 10:00 |
Løvold Grand Prix |
Bodø J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Indre sogn cup |
Luster J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Tynset J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Skeet 125, Sandefjord |
Sandefjord L.S. |
26./5 kl 09:00 |
100 duer Compak sporting trøndersk open |
Nidaros S.K. |
26./5 kl 09:00 |
100 skudd leirduesti interjaktcup |
Skogen J.S.K |
26./5 kl 09:00 |
50 Duers Jegertrap, 25 ordinær og 25 variabel |
Moss og Omegn J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Herøy og Sande J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK (Kretsmesterskap) |
Svinndal J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK |
Romerike S.K. |
26./5 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
24./5 kl 18:00 |
NOJFF jegertrap |
Narvik J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
50 skudd |
Nordreisa J.F.L |
24./5 kl 17:00 |
Merkeskyting |
Vadsø J.F.F |
2018 kl 16:00 |
Trening |
Trondheim J.F.F |
24. til 27./5 kl 12:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2018 |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
Kjerringlortencup Jegrertrap 100/LK |
Brønnøy J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
50 duers leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
NEIDEN CUP 2018 - JEGERTRAP stevne 1 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./5 kl 18:00 |
Espira 25 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
22./5 kl 18:00 |
Jegertrap 50duer åpent kveldsstevnet innbakt klubbmesterskap |
Buskeruds J.F.F |
22./5 kl 18:00 |
Jegertrap 50duer åpent kveldsstevnet innbakt klubbmesterskap |
Buskeruds J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
Hedmarkenkarusellen |
Løiten J.F.F |
21./5 kl 20:00 |
Finale pinsecup |
Nordre Land J.S.K |
21./5 kl 10:00 |
Garmin Cup 2018 Nordisk Trap 400 skudd |
Songdalen L.K. |
21./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 2018 del 3 |
Alta J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
2 pinse Svinndal |
Svinndal J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 - Finale pinsecup |
Nordre Land J.S.K |
21./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 21/5 |
Samnanger J.F.L |
20./5 kl 10:00 |
Garmin Cup 2018 Nordisk Trap 400 skudd |
Songdalen L.K. |
20./5 kl 10:00 |
Nordlysstevnet 2018 del 2 |
Alta J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
100 skudd Trap/ Nordisk Trap |
Bergens J.F. |
20./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Herøy og Sande JFF |
Herøy og Sande J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
LK STEVNE NORDISK TRAP |
Råde J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 |
Biri J.F.F |
19. til 20./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Garmin Cup 2018 Nordisk Trap 400 skudd |
Songdalen L.K. |
19./5 kl 10:00 |
Jakt & Friluft cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Mai Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Nordlystevnet 2018 |
Alta J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
100 skudd lk kval |
Nidaros S.K. |
19./5 kl 09:00 |
Jegertrap Averøy 50 skudd med finale |
Averøy J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
Leirduesti/supersporting 100 duer |
Løiten J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 |
Biri J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
19./5 kl 09:00 |
Trollheimsfelten Jegertrap |
Opdal J.F.L |
18./5 kl 16:00 |
Fredagscup Leirduesti del 2 |
Kroken J.F.F |
18./5 kl 16:00 |
Garmin Cup 2018 Nordisk Trap 400 skudd |
Songdalen L.K. |
18./5 kl 09:00 |
100 skudd lk kval |
Nidaros S.K. |
18./5 kl 09:00 |
Interjakt Norgescup Leirduesti Lørdag 18 mai |
Bjørkelangen J.F.F |
18. til 20./5 kl 08:00 |
Nittedal Grand Prix |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
16./5 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
16./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 - |
Bodø J.F.F |
16./5 kl 18:00 |
Sport1 Cup - del 2 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
2018 kl 17:00 |
Trening leirduesti |
Vadsø J.F.F |
2018 kl 17:00 |
Trening Skeet |
Vadsø J.F.F |
15./5 kl 18:00 |
Thor Iversen minnepokal 25 trap /25 sporting |
Karmøy J.F.N.F |
15./5 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 2:8 (Andøy JFF, Dverberg) |
Andøy J.F.F |
15./5 kl 17:00 |
Eibypokalen |
Alta J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT |
Ørskog J.S.S |
13./5 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Vesterålsmesterskapet 2018 (Øksnes JFF, Tretinddalen) |
Øksnes J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100duer Søndag |
Buskeruds J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Compak Sporting - Hagleskyting Open |
Team Hagleskyting |
13./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Sel |
Sel J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Rizzini 13. mai 2018. 100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
12./5 kl 12:00 |
Jegertrap 50 |
Råde J.F.F |
12. til 13./5 kl 11:00 |
Birger`s Minnestevne 2018 |
Sør-Varanger J.F.F |
12. til 13./5 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
12./5 kl 10:00 |
100 Skudd JT/NT |
Ørskog J.S.S |
12./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Lørdag |
Team Hagleskyting |
12./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Lørdag |
Team Hagleskyting |
12./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50skudd |
Lindesnes J.F.F |
12./5 kl 10:00 |
OL-trap OSS |
Oslo Sportsskyttere |
12./5 kl 10:00 |
Oslo Sportsskyttere SKEET 125 duer |
Oslo Sportsskyttere |
12./5 kl 10:00 |
Vesterålsmesterskapet 2018 (Sortland JFF, Elverum) |
Øksnes J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup 100 duer lørdag |
Buskeruds J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Kvam |
Kvam J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Rizzini 12.mai 2018. 100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Fredag |
Team Hagleskyting |
11./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Fredag |
Team Hagleskyting |
11./5 kl 10:00 |
Vesterålsmesterskapet 2018 (Andøy JFF, Dverberg) |
Andøy J.F.F |
10./5 kl 12:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap |
Skien J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
50 Leirduesti Oppsjø |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open - 55 duer SuperSporting torsdag |
Sokna J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Himmelspretten |
Bodø J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
Himmelspretten 2018. LK 100 skudd |
Enebakk J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap |
Samnanger J.F.L |
9./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
9./5 kl 16:00 |
50 skudd JT |
Nidaros J.S.K |
9./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open - 55 duer SuperSporting onsdag |
Sokna L.K. |
8./5 kl 18:00 |
Asbjørn Vorre minnepokal 25 trapp/25 sporting |
Karmøy J.F.N.F |
8./5 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
8./5 kl 17:00 |
Vårstevne 50 duer |
Vadsø J.F.F |
8./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Tirsdag |
Team Hagleskyting |
8./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Tirsdag |
Team Hagleskyting |
7./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Mandag |
Team Hagleskyting |
7./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Mandag |
Team Hagleskyting |
6./5 kl 11:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
6./5 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap |
Bergens J.F. |
6./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Søndag |
Team Hagleskyting |
6./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Søndag |
Team Hagleskyting |
6./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Sunndal |
Sunndal J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK stevne |
Arbeidernes J.F.F Halden |
6./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
100 sk LK Kval |
Rana J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
50 duer Leirduesti, FM Oppland |
Gjøvik J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
Lk 100 skudd 6/5-18 |
Skien J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
5./5 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti |
Nidaros J.S.K |
5./5 kl 10:00 |
Bohus VP |
Rana J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer Compak Lørdag |
Team Hagleskyting |
5./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 60 Duer Sporting Lørdag |
Team Hagleskyting |
5./5 kl 10:00 |
Jegertrap - 50 skudd |
Kristiansand S J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
Nordisk trap LK stevne |
Arbeidernes J.F.F Halden |
5./5 kl 10:00 |
OL-Trap Stevne |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
100 sk LK Kval |
Rana J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
Lk 100 skudd 5/5-18 |
Skien J.F.F |
5. til 6./5 kl 08:00 |
Polvotten 1-3 |
Målselv S.S.K |
4./5 kl 16:00 |
Fredagscup Leirduesti del 1 |
Kroken J.F.F |
4./5 kl 10:00 |
Hagleskyting Open 25 Duer compak Fredag |
Team Hagleskyting |
2./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
2./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 - |
Bodø J.F.F |
2018 kl 17:00 |
Trening Byggern Cup |
Vadsø J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
50 skudd compak sporting |
Skien J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Fitasc Sporting 75 duer |
Buskerud J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
FM Jegertrap 100 skudd |
Løiten J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Heidal 3 |
Heidal J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Trap / Nordisk trap 1.mai |
Samnanger J.F.L |
April |
30./4 kl 18:00 |
Felleskjøpetcupen 2018 |
Røros J.F.F |
29./4 kl 10:00 |
Interjakt Leirduesti cup 100 skudd Søndag |
Bjørkelangen J.F.F |
29./4 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk trap 29. april 2018 |
Askvoll J.F.L |
29./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Lindesnes J.F.F |
29./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
100skudd jegertrap Gjemnes JFF |
Gjemnes J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
FM Leirduesti |
Tvedestrand J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Lørenskog S.S. |
29./4 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Heidal 2 |
Heidal J.F.F |
28. til 29./4 kl 11:00 |
Villmarkstevne 200 skudd + Finale / 2 x NT 100 LK |
Brønnøy J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Interjakt Leirduesti cup 100 skudd Lørdag |
Bjørkelangen J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50skudd 0909 |
Lindesnes J.F.F |
28./4 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk trap 28. april 2018 |
Askvoll J.F.L |
28./4 kl 10:00 |
OL-trap OSS |
Oslo Sportsskyttere |
28./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 duer |
Alta J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK |
Lørenskog S.S. |
28./4 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 Heidal 1 |
Heidal J.F.F |
28./4 kl 07:00 |
Skeet 125 duer Løvenskioldbanen |
Oslo Sportsskyttere |
27./4 kl 18:00 |
pulvergutta |
Heidal J.F.F |
25./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
25./4 kl 17:00 |
Åpnet Jegertrap |
Bardu J.F.F |
24./4 kl 18:00 |
3 x 15 Trap |
Karmøy J.F.N.F |
24./4 kl 18:00 |
Vesterålscupen 2018 1:8 (Øksnes JFF, Tretinddalen) |
Øksnes J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti |
Ski J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
Interjaktcup 100 duer KORPERUD |
Kongsvinger J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Gamebore vintercup søndag 100 duer |
Kroken J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
L.K.Kval 22.april |
Krødsherad J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd |
Ullensaker J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
21./4 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti |
Ski J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
Interjaktcup 100 duer KORPERUD |
Kongsvinger J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
21./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
21./4 kl 10:00 |
OL-Trap Stevne |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
100skudd jegertrap Eide JFF |
Eide J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
75-skudds Jegertrap |
Råde J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
L.K.Kval 21. april |
Krødsherad J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Ullensaker J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
Opplandscup 2018 ØT |
Øyer-Tretten J.F.F |
21./4 kl 08:00 |
Gamebore vintercup lørdag 100 duer |
Kroken J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 - |
Bodø J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
Kjerringlortencup Jegrertrap 100/LK |
Brønnøy J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
Kjerringlortencup Nordisk trap 100 LK |
Brønnøy J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
Sport1 Cup - del 1 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
18./4 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
17./4 kl 17:00 |
TRENING - tirsdag og torsdag |
Andebu J.F.F |
15./4 kl 10:00 |
100 duer Leirduesti |
Karmøy J.F.N.F |
15./4 kl 10:00 |
100 skudd Trap/ Nordisk Trap |
Bergens J.F. |
15./4 kl 10:00 |
Jegertrap Surnadal med finale |
Surnadal J.F.F |
15./4 kl 09:00 |
100 duer Compak sporting, Gamebore Cup - Levanger |
Team Hagleskyting |
15./4 kl 09:00 |
100 duer Fitasc Compak Sporting Gamebore Cup |
Siljan S.S. |
15./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti m/ finale i Gamebore Cup, Søndag 15. April |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
15./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd LK |
Svinndal J.F.F |
14. til 15./4 kl 10:00 |
Nordisk Trap 2 dager 100 skudd |
Songdalen L.K. |
14./4 kl 10:00 |
100 duer Compak sporting, Gamebore Cup |
Nidaros S.K. |
14./4 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap |
Os J.F.L |
14./4 kl 10:00 |
Kombistevne 50 Trap + 50 Sporting |
Karmøy J.F.N.F |
14./4 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
14./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
14. til 15./4 kl 09:00 |
SKEET - 125 skudd + finaler- 2 dagers stevne |
Åmot J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti, Gamebore Cup, Lørdag 14. April |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skud LK |
Svinndal J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
SAS Smellen 2018 |
Sandefjord L.S. |
13./4 kl 16:00 |
test |
Svinndal J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
Zoli GP Malaga NT 100 LK |
Skien J.F.F |
12./4 kl 09:00 |
Zoli GP Malaga NT 100 LK |
Skien J.F.F |
11./4 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
11./4 kl 17:30 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
8./4 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
8./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti, Gamebore Cup, Søndag 8. April |
Moss og Omegn J.F.F |
7./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
7./4 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
7./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti, FM + Gamebore Cup, Lørdag 7. April |
Moss og Omegn J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
LK STEVNE NORDISK TRAP |
Råde J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 LK |
Kroken J.F.F |
4./4 kl 17:30 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
3./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
2./4 kl 16:00 |
Påsketreffet |
Sør-Varanger J.F.F |
2./4 kl 09:00 |
50 skudd sporting/Compc |
Skien J.F.F |
2./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen. - Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
1./4 kl 10:00 |
Interjakt Påske cup Dag 3 Jegertrap |
Bjørkelangen J.F.F |
Mars |
31./3 kl 18:00 |
Påskeharen 50 skudd + finale |
Kautokeino J.F.F |
31./3 til 1./4 kl 10:00 |
Interjakt Påske cup Dag 2 Jegertrap |
Bjørkelangen J.F.F |
31./3 kl 10:00 |
Påskekarusellen og Jakt & Friluft cup |
Sannidal J.F.F |
31./3 kl 09:00 |
Påskekarusellen. |
Onsøy J.F.F |
30./3 til 1./4 kl 10:00 |
Interjakt Påske cup Dag 1 Jegertrap |
Bjørkelangen J.F.F |
29./3 kl 10:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
29./3 kl 10:00 |
Påskestevne compak |
Kroken J.F.F |
29./3 kl 09:00 |
Påskekarusellen, første stevne. |
Råde J.F.F |
24./3 kl 10:00 |
100 duer Compak sporting, Gamebore Cup - Stokke |
Team Hagleskyting |
24./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
24./3 kl 10:00 |
SKEET - 125 skudd |
Åmot J.F.F |
21./3 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
21./3 kl 17:00 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
18./3 kl 10:00 |
50 skudd Jegertrap |
Bergens J.F. |
18./3 kl 10:00 |
SM-Kval Nimrod 2018-03-18 Uddevalla |
LEIRDUE.NET |
18./3 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
17./3 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
17./3 kl 10:00 |
50 skudd jegertrap |
Os J.F.L |
17./3 kl 10:00 |
Jegertrap - 50 skudd |
Kristiansand S J.F.F |
17./3 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
17./3 kl 10:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
17./3 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./3 kl 17:00 |
100 duer Compak sporting |
Nidaros S.K. |
11./3 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
11./3 kl 09:00 |
75 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, Søndag 11. Mars |
Moss og Omegn J.F.F |
11./3 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF |
Gjemnes J.F.F |
10. til 11./3 kl 11:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
10./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50skudd |
Songdalen J.F.F |
10./3 kl 09:00 |
75 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, Lørdag 10. Mars |
Moss og Omegn J.F.F |
5./3 kl 09:00 |
Nordisk Jaktskyting - Åpent STI |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./3 kl 11:00 |
Treningsstevne 100 sk.+finale |
Rana J.F.F |
4./3 kl 10:00 |
50 skudd Leirduesti |
Bergens J.F. |
4./3 kl 10:00 |
Jærcupen 7. runde |
Jæren J.F.L |
3./3 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100 Skudd |
Songdalen L.K. |
Februar |
28./2 kl 17:30 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
25./2 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
24./2 kl 09:00 |
Jegertrap Averøy 50 skudd med finale |
Averøy J.F.F |
21./2 kl 17:30 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
18./2 kl 10:00 |
125 skudd Skeet |
Kismul S.S.K |
17./2 kl 11:00 |
Jegertrap 50skudd |
Songdalen J.F.F |
17./2 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
17./2 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
14./2 kl 17:30 |
Vintercup 2018 |
Alta J.F.F |
10./2 kl 09:00 |
Jegertrap Skåla JFF 50skudd med finale |
Skåla J.F.F |
3./2 kl 10:00 |
Jærcupen 6. runde |
Jæren J.F.L |
3./2 kl 10:00 |
Ol trap |
Bergen L.K. |
Januar |
27./1 kl 18:00 |
Jegertrap Averøy 50 skudd med finale,flomlys |
Averøy J.F.F |
26./1 kl 18:00 |
flomlys 26.01.18 |
Fræna J.F.F |
20./1 kl 11:00 |
Neglespretten 2018 |
Songdalen J.F.F |
20./1 kl 10:00 |
100 skudd Jegertrap |
Jæren J.F.L |
13./1 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Songdalen L.K. |
7./1 kl 11:00 |
Pakkeskyting 2018 |
Askvoll J.F.L |
2018 kl 17:00 |
SVJFF/NOJFF VINTERCUP JT 2018 |
Sør-Varanger J.F.F |
2017 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårs stevne 2017 |
Bergens J.F. |
31./12 kl 10:00 |
Åpent klubbmesterska |
Målselv J.F.F |
30./12 kl 16:00 |
Klubbstevne, Flomlys. 50 skudd u/prem. |
Øksnes J.F.F |
30./12 kl 14:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
30./12 kl 12:00 |
Kalkunskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
30./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne |
Brunlanes J.F.F |
30./12 kl 09:30 |
Julecup 2017 30 Desember kl 09.30 |
Nidaros J.S.K |
2017 kl 08:00 |
Ranking 2017-18 Vest agder |
Songdalen L.K. |
28./12 kl 10:00 |
Jule skinka |
Løiten S.S. |
28./12 kl 10:00 |
Ribbestevne 2017 |
Kroken J.F.F |
27./12 kl 12:00 |
Marsipangrisskyting |
Brønnøy J.F.F |
2017 kl 10:00 |
Romjulscup hvor Vinnern tar alt. |
Notodden J.F.F |
16./12 kl 11:00 |
Julepakkeskyting ÅJFF |
Åsane J.F.F |
16./12 kl 10:00 |
Sideligger Stevne 16 desember 2017 |
Bjørkelangen J.F.F |
10./12 kl 10:00 |
Tom Ares Vinterstevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
2./12 kl 10:00 |
Jærcupen - serie 4 50 skudd |
Jæren J.F.L |
2./12 kl 10:00 |
Nissestevnet 2017 |
Songdalen J.F.F |
2017 kl 13:00 |
Treningscup |
Nordreisa J.F.L |
November |
25./11 kl 09:00 |
50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff |
Råde J.F.F |
22./11 til 27./12 kl 17:00 |
Adventscup |
Sør-Varanger J.F.F |
18./11 kl 10:00 |
klubbmesterskap Sarpsborg OJFF 2017 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
18./11 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 2017 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
15./11 kl 20:00 |
Skytekveld Elkem Rana AS |
Rana J.F.F |
12./11 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
11./11 kl 10:30 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
5./11 kl 17:00 |
Blærekatarren |
Rana J.F.F |
4./11 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
Oktober |
31./10 kl 18:00 |
50 sk.treningsstevne |
Rana J.F.F |
19./10 kl 18:00 |
2017 cup jegertrap |
Brønnøy J.F.F |
19./10 kl 18:00 |
2017 cup sporting |
Brønnøy J.F.F |
18./10 kl 18:00 |
Bodø Cup FINALE |
Bodø J.F.F |
15./10 kl 10:00 |
Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Kismul S.S.K |
14./10 kl 10:00 |
OL-Trap Veteranstevne |
Oslo Sportsskyttere |
12./10 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd. Flomlys |
Tynset J.F.F |
8./10 kl 11:00 |
Treningsstevne 100sk+fin |
Rana J.F.F |
7. til 8./10 kl 10:00 |
Nordisk Ranking Finale 2017 - SKEET |
Oslo Sportsskyttere |
7. til 8./10 kl 10:00 |
Nordisk Ranking Finale OL-Trap |
Oslo Sportsskyttere |
5./10 kl 18:00 |
Klubbstevne. 50 skudd u/prem. |
Øksnes J.F.F |
1./10 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
1./10 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
1./10 kl 09:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
September |
30./9 kl 12:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
30./9 kl 12:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
30./9 kl 10:00 |
Junior GP 2017 Grasåsen |
Skien J.F.F |
29./9 kl 21:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
26./9 kl 18:00 |
Klubbstevne. 50 skudd u/prem. |
Øksnes J.F.F |
24./9 kl 14:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting |
Sokna L.K. |
24./9 kl 14:00 |
Klubbmesterskap jegertrap |
Sokna J.F.F |
24./9 kl 09:00 |
L.K.Kval 24. sept. |
Krødsherad J.F.F |
23./9 kl 09:00 |
L.K. Kval 23. sept |
Krødsherad J.F.F |
20./9 kl 18:00 |
Kjerringlortcup |
Brønnøy J.F.F |
17./9 kl 10:00 |
Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Kismul S.S.K |
17./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
16./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. |
Ullensaker J.F.F |
10./9 kl 10:00 |
Leirduesti 100 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Bergens J.F. |
9./9 kl 10:00 |
Jegertrap 50 |
Kristiansand S J.F.F |
9./9 kl 10:00 |
Rypetreffen |
Målselv J.F.F |
9./9 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup,Sarpsborg OJFF. 9,9 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
9./9 kl 09:00 |
100skudd NordiskTrap LK |
Kroken J.F.F |
9./9 kl 09:00 |
Nordisk trap [100 Duer] |
Råde J.F.F |
2017 kl 14:00 |
jegertrap trening |
Vadsø J.F.F |
2017 kl 14:00 |
Trening leirduesti |
Vadsø J.F.F |
7./9 kl 17:00 |
jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
6./9 kl 17:30 |
Jegermesteren |
Bodø J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Bfinale felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Finale felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
6./9 kl 16:00 |
Moss Ojff Klubbmesterskap Compak Sporting 2017 |
Moss og Omegn J.F.F |
6./9 kl 16:00 |
Moss Ojff Klubbmesterskap Jegertrap 2017 |
Moss og Omegn J.F.F |
6./9 kl 16:00 |
NEIDENMESTERSKAP KLS 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./9 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
100 Skudd jt/LK kval |
Nidaros S.K. |
3./9 kl 10:00 |
Browning Open 2017 , NT 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
3./9 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk trap 100 skudd |
Åsane J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
100 skudd LK-Kval 3.9 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Søndag |
Løiten S.S. |
3./9 kl 09:00 |
KM Skeet |
Alta J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
KM Skeet Finale |
Alta J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 SPORTING |
Bjørkelangen J.F.F |
2./9 kl 12:00 |
Browning Open 2017, 100 sk NT LK. KM for Vest Agder. |
Songdalen L.K. |
2./9 kl 11:00 |
Klubbmesterskap. 50 skudd + Finale m/prem. |
Øksnes J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Jegertrap |
Bjørkelangen J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Bjørkelangen JFF 2017 Sporting |
Bjørkelangen J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
KM Nordisk trap |
Alta J.F.F |
2./9 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet |
Fauske og Sørfold J.F.F |
2017 kl 09:00 |
FITASC Compak Sporting 75 - Gamebore Cup Lørdag |
Løiten S.S. |
2./9 kl 09:00 |
100 skudd LK-Kval 2.9 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
August |
31./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
31./8 kl 17:00 |
50 duer leirduesti kveldsstevne |
Buttentjern J.F.F |
30./8 kl 17:00 |
50 duer leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
30./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap jegertrap |
Bardu J.F.F |
29./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2017 |
Sannidal J.F.F |
28./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap JegerTrap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
100 skudds L.K.Kval og Kretsmesterskap |
Arbeidernes J.F.F Halden |
27./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap jegertrap 100sk.+finale |
Rana J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Nordisk Jaktskyting - Compak Sporting |
Brønnøy J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Nordisk Jaktskyting - Nordisk Trap |
Brønnøy J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
27./8 kl 09:00 |
NNM Nordisk Jaktskyting |
Målselv J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
NNM Nordisk Jaktskyting |
Målselv J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
26./8 kl 14:00 |
25 skudd jegertrap |
Samnanger J.F.L |
26./8 kl 14:00 |
25 skudd Lerduesti |
Samnanger J.F.L |
26./8 kl 11:00 |
Åpent klubbmesterskap 2017 |
Sør-Varanger J.F.F |
26./8 kl 11:00 |
Øksnesmesterskapet. 100 skudd + Finale m/prem. |
Øksnes J.F.F |
26./8 kl 10:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
26./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50 |
Kristiansand S J.F.F |
26. til 27./8 kl 09:00 |
NM i Skeet 125 Løvenskiold |
Oslo Sportsskyttere |
26./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Compact sporting |
Alta J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Jegertrap |
Alta J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Skeet |
Alta J.F.F |
26./8 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
24./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2017 |
Askvoll J.F.L |
24./8 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti stevne |
Alta J.F.F |
23./8 kl 18:00 |
50 skudds klubbmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
23./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2017 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
23./8 kl 17:00 |
Åpent stevne 50 skudd |
Kautokeino J.F.F |
22./8 kl 17:00 |
Trap klubbmesterskap 2017 |
Tynset J.F.F |
20./8 kl 12:00 |
20 august jegertrap 100 skudd |
Nordreisa J.F.L |
20./8 kl 11:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Kautokeino J.F.F |
20./8 kl 11:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti 50 skudd |
Åsane J.F.F |
20./8 kl 10:30 |
Haglecupen 2017 |
Songdalen J.F.F |
20./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap sti/compaktsporting |
Rana J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
L.K. Kval m/Zoli Finale |
Krødsherad J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Åpent 100 duer |
Vadsø J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT |
Kroken J.F.F |
19./8 kl 12:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Kautokeino J.F.F |
19./8 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Rjff 2017 |
Røros J.F.F |
19./8 kl 11:00 |
Vadsøstien 100 duer |
Vadsø J.F.F |
19. til 20./8 kl 10:00 |
NordvestTreffen 300 skudd NT |
Nordvestlandet L.K. |
19./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap jegertrap |
Rana J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
NM Dobbeltrap 2017 |
Oslo Sportsskyttere |
19. til 20./8 kl 09:00 |
NM og Nordisk Mesterskap Fitasc Sporting 2017 |
Sokna L.K. |
19. til 20./8 kl 09:00 |
Nordic Championship Fitasc Sporting 2017 - registration only for foreign shooters |
Sokna L.K. |
19./8 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti |
Ski J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Haglecup |
Vennesla J.S.P.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Jegertrap [50 Duer] |
Råde J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap LS |
Kroken J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
L.K. Kval 19.Aug m/Zoli |
Krødsherad J.F.F |
19./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK |
Tvedestrand J.F.F |
19./8 kl 08:00 |
100sk LK Kval Nordisk Trap og Jegertrap |
Trondheim J.F.F |
18./8 kl 16:00 |
NEIDEN CUP KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti/sporting |
Bodø J.F.F |
16./8 kl 18:00 |
Kjerringlortcup |
Brønnøy J.F.F |
16./8 kl 18:00 |
klubbmesterskap compaktsporting |
Rana J.F.F |
16./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap 2017 |
Brunlanes J.F.F |
16./8 kl 17:00 |
50 skudd Compak Sporting |
Nidaros S.K. |
13./8 kl 10:00 |
FINALE MR CUP |
Surnadal J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
Jakt og Friluft cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
Skeet |
Østre Viken S.S.K |
13./8 kl 10:00 |
ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap. KM Sogn og Fj |
Askvoll og Holmedal L.K. |
13./8 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
13./8 kl 09:00 |
Beretta cup 100 skudd leirduesti Søndag- Finale |
Løiten J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
Finale Jakt & Friluft cup |
Heidal J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
NordNorsk Mesterskap Lerduesti/sporting |
Bodø J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
12./8 kl 12:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Nordreisa J.F.L |
12./8 kl 10:00 |
FM Jegertrap 50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
12./8 kl 10:00 |
NordNorsk Mesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
12./8 kl 10:00 |
ZOLI GP. LK-kvalik Nordisk trap |
Askvoll og Holmedal L.K. |
12. til 13./8 kl 09:00 |
NM Olympisk Trap |
Østre Viken S.S.K |
12./8 kl 09:00 |
100 Skudd jt/LK kval |
Nidaros J.S.K |
12./8 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
12./8 kl 09:00 |
Beretta cup 100 skudd leirduesti Lørdag |
Løiten J.F.F |
11./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 11.06.2017 |
Fræna J.F.F |
10./8 kl 17:30 |
Gunstock |
Alta J.F.F |
9./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
9./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti 2017 |
Brunlanes J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
6./8 kl 18:00 |
6 august jegertrap 50 skudd med finale |
Fræna J.F.F |
6./8 kl 16:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2017 |
Flora J.F.F |
6./8 kl 12:00 |
NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
Leirduesti 100skudd Søndag |
Eidskog J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
6./8 kl 10:00 |
Trap 50 sk. Sogn og Fjordane cup |
Flora J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
100 skudd Trap/Nordisk |
Samnanger J.F.L |
6./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
Nordisk trap 6.aug 2017 |
Samnanger S.S.L |
5./8 kl 12:00 |
KM Sporting/Leirduesti |
Bardu J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
100Skudd LKKVAL |
Målselv S.S.K |
5./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap |
Målselv J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
KM Skeet |
Bardu J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
Leirduesti 100skudd Lørdag |
Eidskog J.F.F |
5./8 kl 10:00 |
ÅOJFF Jegertrap |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
5./8 kl 09:30 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
5./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
3. til 5./8 kl 10:00 |
Veteran NM Jegertrap 3.-5. August 2017 |
Biri J.F.F |
2./8 kl 21:00 |
NEIDEN CUP KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 8 |
Bodø J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne 25 skudd |
Røros J.F.F |
Juli |
30./7 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
30./7 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
30./7 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Vestre Slidre |
Vestre Slidre J.F.L |
29. til 30./7 kl 09:00 |
NM FITASC Compak Sporting 2017 200 Duer! |
Østre Viken S.S.K |
29./7 kl 09:00 |
J&F Cup |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
29./7 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Songdalen J.F.F |
28./7 kl 16:00 |
Fredagscup del 4 |
Kroken J.F.F |
27./7 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
27./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap. |
Vadsø J.F.F |
26./7 kl 15:00 |
Kveldsstevne Fitasc Sporting |
Sokna L.K. |
23./7 kl 10:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
22./7 kl 10:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
17. til 21./7 kl 12:00 |
Norgesmesterskap Leirduesti 2017 |
Opdal J.F.L |
17. til 24./7 kl 09:00 |
Norgesmesterskap Jegertrap 2017 |
Opdal J.F.L |
9./7 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup/ FM Oppland |
Dovre J.F.F |
2017 kl 12:00 |
Klubbmesterskap 2017 SKÅLA JFF |
Skåla J.F.F |
8./7 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Lesja JFF |
Lesja J.F.F |
8./7 kl 08:30 |
100sk Jegertrap |
Trondheim J.F.F |
6./7 kl 17:00 |
Torsdagscup del 3 |
Sannidal J.F.F |
5./7 kl 16:00 |
Trening KLS Double |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./7 kl 15:00 |
Trening KLS |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./7 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup Bunlanes søndag |
Brunlanes J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Nordre Land JSK |
Nordre Land J.S.K |
2./7 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
2./7 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
1./7 kl 10:00 |
FM i Sporting/Leirduesti |
Bardu J.F.F |
1./7 kl 10:00 |
Jegertrap 50 |
Kristiansand S J.F.F |
1. til 2./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix OL-trap 2017 |
Oslo Sportsskyttere |
1. til 2./7 kl 09:00 |
Norsk Grand Prix Skeet 2017 |
Oslo Sportsskyttere |
1./7 kl 09:00 |
100 skudd LK Kval + KM |
Biri J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
Beretta Norges Cup Bunlanes lørdag |
Brunlanes J.F.F |
1./7 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
1./7 kl 08:00 |
FM Jegertrap |
Averøy J.F.F |
Juni |
30./6 kl 16:00 |
Fredagscup del 3 |
Kroken J.F.F |
29./6 kl 18:00 |
Kjerringlortcup |
Brønnøy J.F.F |
29./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
28./6 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
28./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 7 |
Bodø J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
50 duer leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
27./6 kl 18:00 |
50 Duers compak kveldsstevne |
Buskerud J.F.F |
27./6 kl 17:00 |
Åpent 50 duer. |
Vadsø J.F.F |
2017 kl 20:00 |
Ranking 2018 Nordisk trap (høststevnet) |
LEIRDUE.NET |
25./6 kl 09:00 |
50 skudds Jegertrap med finale |
Skåla J.F.F |
25./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Sel |
Sel J.F.F |
24./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
50 skudds jegertrap med finale |
Fræna J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Vågå |
Vågå J.F.F |
24./6 kl 09:00 |
OLTrap 24.06.2017 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
23. til 25./6 kl 10:00 |
NM Nordisk Trap 2017 |
Alta J.F.F |
21./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
21./6 kl 17:00 |
FINALE NEIDEN SOMMERCUP 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
Finale Østfoldcupen 2017 |
Onsøy J.F.F |
18./6 kl 18:00 |
Hatten Open Sporting 3 |
Hattfjelldal J.F.L |
18./6 kl 12:00 |
Sporting 2 Hattfjelldal |
Hattfjelldal J.F.L |
18./6 kl 11:00 |
Hatten Open, Sporting |
Hattfjelldal J.F.L |
18./6 kl 10:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Kautokeino J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
LM Leirduesti 2017 |
Askvoll J.F.L |
18./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK + DM |
Tvedestrand J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
100 skudd landslagskval |
Romerike S.K. |
18./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Søndag |
Åmot J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
Nordisk trap - LK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./6 kl 08:00 |
FYLKESMESTERSKAP JT 2017 inkl. 100 duer LK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./6 kl 08:00 |
J&F Cup-100 skudd VTJFF |
Vestre Toten J.F.F |
17./6 kl 15:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Kautokeino J.F.F |
17./6 kl 15:00 |
Nordisk trap - LK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./6 kl 14:00 |
NEIDEN CLASSIC 2017 100 DUER NJFF inkl. NT LK-KVAL |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./6 kl 12:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Nordreisa J.F.L |
17./6 kl 11:00 |
Hatten Open |
Hattfjelldal J.F.L |
17. til 18./6 kl 10:00 |
OL trap utakstevne EM/VM |
Østre Viken S.S.K |
17./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
17./6 kl 10:00 |
LM Jegertrap 2017 |
Askvoll J.F.L |
17./6 kl 10:00 |
OL Trap 17.06.2017 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
100 skudd landslagskval |
Romerike S.K. |
17./6 kl 09:00 |
100 skudd NT/LK Kval |
Nidaros S.K. |
17./6 kl 09:00 |
50 skudd med Finale. Jegertrap |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - Lørdag - Fylkes Mesterskap |
Åmot J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
FYLKESMESTERSKAP KLS 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LK + KM |
Tvedestrand J.F.F |
17./6 kl 08:00 |
J&F Cup-100 skudd VTJFF |
Vestre Toten J.F.F |
16./6 kl 21:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Kautokeino J.F.F |
16./6 kl 16:00 |
DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
16./6 kl 14:00 |
NEIDEN SOMMERCUP 5/5 og ÅPENT 50 DUER |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
Åpent stevne 50 skudd |
Kautokeino J.F.F |
14./6 kl 17:00 |
NEIDEN SOMMERCUP 4/5 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 13:00 |
Kveldsstevne 25 skudd |
Røros J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
FM leirduesti/kompaktsporting |
Luster J.F.L |
11./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap 100 leirduesti |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
11./6 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
11./6 kl 09:00 |
FITASC Compak Sporting - Gamebore Cup |
Østre Viken S.S.K |
11./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup/ FM Hedmark |
Alvdal J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
11./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K.-kval. |
Ullensaker J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
FM Jegertrap |
Luster J.F.L |
10./6 kl 10:00 |
Jakt og Friluf cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
Jegertrap/Nordisk trap |
Bardu J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
LK kvalik |
Bardu J.F.F |
10./6 kl 10:00 |
LM Leirduesti 50sk m/finale |
Nidaros J.S.K |
10. til 11./6 kl 09:00 |
Ranatreffen 300 sk |
Rana J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Arbeidernes J.F.F Halden |
10./6 kl 09:00 |
J&F Cup 100 skudd. |
Tynset J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd L.K.Kval |
Ullensaker J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
OL-Trap Løvenskiold |
Oslo Sportsskyttere |
10./6 kl 09:00 |
Åpent stevne 100 skudd lk inkludert klubbmesterskap |
Varanger S.S.K |
8./6 kl 17:00 |
Kompakt leirduesti stevne |
Alta J.F.F |
8./6 kl 17:00 |
TestStevne |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd/ Klubbmesterskap |
Songdalen J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
JT 50 skudd+Finale |
Målselv J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
NEIDEN SOMMERCUP 3/5 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
5./6 kl 12:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
5./6 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
5./6 kl 09:00 |
100 skudd Trap/Nordisk |
Samnanger J.F.L |
5./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Øyer/tretten |
Øyer-Tretten J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix - Finaledag |
Sannidal Trap |
5./6 kl 09:00 |
JT 5-6-2017 |
Svinndal J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Terminstevne - Jegertrap - Sykkylven |
Sykkylven J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Sokna søndag |
Sokna J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Fron |
Fron J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 2 |
Sannidal Trap |
3./6 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Årdal J.F.F |
3. til 5./6 kl 10:00 |
Nordlysstevnet/ Prøve-NM Nordisk trap |
Alta J.F.F |
3./6 kl 10:00 |
Vaffel og Trap - 50 skudd |
Flora J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Sokna lørdag |
Sokna J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Kvam |
Kvam J.F.F |
3./6 kl 09:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 1 |
Sannidal Trap |
3. til 4./6 kl 08:30 |
Nittedal Grand Prix OL Trap |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
2017 kl 17:00 |
Trening Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
Sporting 50 skudd |
Tynset J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
Torsdagscup del 2 |
Sannidal J.F.F |
Mai |
31./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
31./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
31./5 kl 18:00 |
Jegertrap, 50 skudd+Finale |
Målselv J.F.F |
31./5 kl 18:00 |
Kjerringlortcup |
Brønnøy J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
50 duer leirduesti kveldsstevne |
Sokna J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Råde JFF |
Råde J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
Leirduesti/Sporting |
Målselv J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
NEIDEN SOMMERCUP 2/5 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
30./5 kl 17:00 |
50 skuddern |
Alta J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
100 skudd NT/LK Kval |
Nidaros S.K. |
28./5 kl 10:00 |
FM Leirduesti |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup 2017 Leikanger JFL |
Leikanger J.F.L |
28./5 kl 10:00 |
Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd |
Skogen J.S.K |
28./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
28./5 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
28./5 kl 09:00 |
17JT0426 - G-Sport / Jakt & Friluft Cup |
Nord-Aurdal J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
Jegertrap |
Vennesla J.S.P.F.F |
28./5 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne ved Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
28./5 kl 09:00 |
Rizzini 2017. 100 skudd. LK-kval |
Enebakk J.F.F |
27./5 kl 16:00 |
prøve 1 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
27. til 28./5 kl 10:00 |
Komplettfritid Grand Prix |
Bodø J.F.F |
27. til 28./5 kl 10:00 |
OL-Trap - Uttaksstevne EM/VM |
Bergen L.K. |
27./5 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup 2017. Luster |
Luster J.F.L |
27./5 kl 10:00 |
Kongsvinger sport og fritid A/S cup. 100 skudd |
Skogen J.S.K |
27./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
27./5 kl 09:00 |
100 skudd NT/LK Kval |
Nidaros J.S.K |
27./5 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Øystre Slidre |
Øystre Slidre J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Jegertrapstevne Averøy |
Averøy J.F.F |
27./5 kl 09:00 |
Rizzini 2017. 100 skudd Lk-kval |
Enebakk J.F.F |
26./5 kl 16:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
26./5 kl 12:00 |
Kveldsstevne 26.05.2017 |
Eidskog J.F.F |
25./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
25. til 28./5 kl 14:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
FM Jegertrap Akershus 50 Skudd |
Bjørkelangen J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Jeger-trap |
Skien J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
25./5 kl 09:00 |
100 skudd Trap/Nordisk |
Samnanger J.F.L |
25./5 kl 09:00 |
100 skudd. LK-kval 25.05.17 |
Enebakk J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
100sk LK - Himmelsprettstevnet |
Bodø J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 |
Bodø J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
NEIDEN SOMMERCUP 1/5 2017 |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
Sporting/Leirduesti |
Bardu J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
trening |
Averøy J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
Åpent 50 duer. |
Vadsø J.F.F |
23./5 kl 13:00 |
Felleskjøpetcupen 2017 |
Røros J.F.F |
21./5 kl 13:00 |
50 skudd sporting |
Lindesnes J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
100 leirduesti u/finale |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
100 leirduesti u/finale |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
21./5 kl 10:00 |
100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK |
Ørskog J.S.S |
21./5 kl 10:00 |
100 skudd NT/LK Kval |
Nidaros J.S.K |
21./5 kl 09:00 |
100 sk kval med Zoli GP |
Romerike S.K. |
21./5 kl 09:00 |
100 Skudds Leirduesti |
Ullensaker J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
Jegertrap 50 Skudd |
Moss og Omegn J.F.F |
21./5 kl 08:00 |
Beretta Norgescup Buskeruds JFF søndag 100 duer lerduesti |
Buskeruds J.F.F |
20. til 21./5 kl 12:00 |
Birgers minnestevne 2017 |
Sør-Varanger J.F.F |
20. til 21./5 kl 10:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
20./5 kl 10:00 |
100 skudd Kombistevne på Ørskog Jegertrap og NT LK |
Ørskog J.S.S |
20./5 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti |
Nidaros J.S.K |
20./5 kl 10:00 |
50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
20./5 kl 10:00 |
OL Trap 20.05.2017 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
20. til 21./5 kl 09:00 |
Skeet 125, Åmot (DM) - Uttaksstevne 1 EM/VM |
Åmot J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
100 sk kval med Zoli GP |
Romerike S.K. |
20./5 kl 09:00 |
Beretta Norgescup Buskeruds JFF lørdag 100 duer lerduesti |
Buskeruds J.F.F |
19./5 kl 16:00 |
Fylkesmesterskap og Fredagscup |
Kroken J.F.F |
18./5 kl 17:30 |
Eibypokalen |
Alta J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Åsane J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Sporting 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
trap 100 sk Sogn og fjordane cup |
Eid J.F.L |
14./5 kl 10:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
100 skudd LK-stevne, 14. mai, Lørenskog sportsskyttere |
Lørenskog S.S. |
14./5 kl 09:00 |
100 skudds. L.K. Kval |
Tynset J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
E-18 Smellen |
Eidanger J.F.L |
14./5 kl 09:00 |
FM lerduesti Oppland |
Lillehammer J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
Zolli GP |
Sannidal Trap |
13./5 kl 12:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
50 Skudd Jegertrap stevne m. Finale. |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
Leirduesti 100skudd |
Nidaros J.S.K |
13./5 kl 10:00 |
Mai Stevne |
Fauske og Sørfold J.F.F |
13./5 kl 10:00 |
OL-Trap Uttaksstevne til EM og VM - Løvenskiold |
Oslo Sportsskyttere |
13./5 kl 10:00 |
Sporting 100 skudd |
Songdalen J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne, 13 mai, Lørenskog sportsskyttere |
Lørenskog S.S. |
13./5 kl 09:00 |
100 skudds. L.K. Kval |
Tynset J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
50 skudd Jakt & Friluftcup 2017 |
Biri J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
FM Østfold Jegertrap [50 Duer] |
Råde J.F.F |
13./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap og Zoli cup |
Kroken J.F.F |
11./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
10./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
10./5 kl 17:00 |
Hasselstrømmen |
Trondheim J.F.F |
9./5 kl 17:30 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
9./5 kl 16:00 |
Klubbstevne. 50 skudd u/prem. |
Øksnes J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap 100-skuddstevne |
Bergens J.F. |
7./5 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
7./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP 100sk+finale |
Rana J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
L.K. Kval 7. mai m/Zoli |
Krødsherad J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
NT 100skudd LKK. |
Nidaros S.K. |
7./5 kl 09:00 |
NT 7 MAI |
Svinndal J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
Bohus VP 100sk.+finale |
Rana J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
Compak Sporting 150 duer GameboreCup |
Sokna L.K. |
6./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 |
Kristiansand S J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
OL Trap 06.05.2017 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
6./5 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
6./5 kl 09:00 |
L.K.Kval 6. mai m/Zoli |
Krødsherad J.F.F |
6./5 kl 09:00 |
NT 100skudd LKK. |
Nidaros S.K. |
6. til 7./5 kl 08:00 |
Polvotten 2017 |
Målselv J.F.F |
6. til 7./5 kl 07:00 |
17JT1333 Trøndertrappen |
Trondheim J.F.F |
5./5 kl 18:00 |
test |
Biri J.F.F |
5./5 kl 17:00 |
Fredagscup del 1 |
Kroken J.F.F |
5./5 kl 17:00 |
Jegertrap, 50 skudd+Finale |
Målselv J.F.F |
4./5 kl 21:00 |
Torsdagecup del 1 |
Sannidal J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Rana J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 |
Bodø J.F.F |
3./5 kl 16:30 |
50 skudd jegertrap. |
Nidaros J.S.K |
2./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
2017 kl 17:00 |
Trening/Byggerncup 2017 |
Vadsø J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Brønnøy J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval - Zoli GP |
Løiten S.S. |
1./5 kl 09:00 |
FITASC Compak Sporting 100duer - Gamebore Cup |
Buskerud J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 1.mai |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 09:00 |
Two Smokin Barrels 3, Gamebore Cup |
Glåmdal L.S. |
1./5 kl 08:00 |
50 skudd J&F Cup Heidal JFF |
Heidal J.F.F |
April |
30./4 kl 10:00 |
Leirduesti 50 skudd |
Åsane J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
100 skudd leirduesti |
Ski J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval |
Løiten S.S. |
30./4 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti |
Tvedestrand J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Lk 100 skudd |
Skien J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
Two Smokin Barrels 2, Gamebore Cup |
Glåmdal L.S. |
30./4 kl 08:00 |
100skudd J&F cup Heidal JFF |
Heidal J.F.F |
29. til 30./4 kl 11:00 |
Villmarkstevnet/2x 100 skudds L.K.Kval |
Brønnøy J.F.F |
29./4 kl 10:00 |
OL-Trap Løvenskiold |
Oslo Sportsskyttere |
29./4 kl 09:00 |
100 skudds L.K.Kval - Zoli GP |
Løiten S.S. |
29./4 kl 09:00 |
Jegertrap [50 Duer] |
Råde J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
29./4 kl 09:00 |
Two Smokin Barrels 1, Gamebore Cup |
Glåmdal L.S. |
29./4 kl 08:00 |
100skudd J&F cup Heidal JFF |
Heidal J.F.F |
2017 kl 18:00 |
Trening Heidal |
Heidal J.F.F |
28./4 kl 16:00 |
Fredagscup del 1 |
Kroken J.F.F |
27./4 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
26./4 kl 18:30 |
Kjerringlortcup |
Brønnøy J.F.F |
26./4 kl 18:00 |
50 sk. u/premiering |
Rana J.F.F |
26./4 kl 17:00 |
Åpent Jegertrapstevne |
Bardu J.F.F |
24./4 kl 17:00 |
G-MAX cupen 2017 |
Songdalen L.K. |
23./4 kl 10:00 |
Trap 100 sk. Sogn og fjordane cup |
Eid J.F.L |
23./4 kl 09:00 |
100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 23.4 |
Nordvestlandet L.K. |
23./4 kl 09:00 |
Compaq 75 duer Gamebore Cup |
Kroken J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Lerduesti KORPERUD 100 duer |
Kongsvinger J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 500 skudd 2 dag |
Tvedestrand J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk trap [100 Duer] |
Råde J.F.F |
22./4 kl 16:00 |
Klubbstevne. 50 skudd u/prem. |
Øksnes J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
50 skudd + finale |
Lindesnes J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
Nordisk trap |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
OL Trap 22.04.2017 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
22./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
22. til 23./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 500 skudd totalt |
Tvedestrand J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
100skudd LK Nordisktrap på Ørskog 22.4 |
Nordvestlandet L.K. |
22./4 kl 09:00 |
Compaq 75 duer Gamebore Cup |
Kroken J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup Oppland |
Øyer-Tretten J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
LM lerduesti KORPERUD 100 duer |
Kongsvinger J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 500 skudd dag 1 |
Tvedestrand J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
Nordisk trap [100 Duer] |
Råde J.F.F |
22./4 kl 09:00 |
OL-Trap stevne |
Bergen L.K. |
20./4 kl 17:30 |
Jegertrap, 50 skudd+Finale |
Målselv J.F.F |
20./4 kl 17:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Tynset J.F.F |
19./4 kl 18:00 |
50.sk u/premiering |
Rana J.F.F |
19./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
18./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
17./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 150 skud/ 100 LKK |
Songdalen L.K. |
17./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
17./4 kl 10:00 |
Skeet |
Østre Viken S.S.K |
17./4 kl 09:00 |
50 skudd sporting/Compc |
Skien J.F.F |
17./4 kl 09:00 |
Påskekarusell 2017 Svinndal |
Svinndal J.F.F |
16./4 kl 10:00 |
Interjaktcup 2017 Bjørkelangen |
Bjørkelangen J.F.F |
15./4 kl 10:00 |
Jakt og Friluft cup del 1 |
Sannidal J.F.F |
15./4 kl 09:00 |
Andre stevnet i Påskekarusellen 2017 - 50 Skudd jegertrap |
Onsøy J.F.F |
15./4 kl 09:00 |
Påskesmellen 2017 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
Interjaktcup 2017 Aurskog |
Bjørkelangen J.F.F |
14./4 kl 09:00 |
Påskesmellen 2017 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
13./4 kl 14:00 |
Kvelds finale Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti påske stevne |
Løiten J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
Første stevne i Påskekarusellen 2017 50 Skudd jegertrap |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
Påskesmellen 2017 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
9./4 kl 15:00 |
Finale Gamebore cup 100 duer Lerduesti |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
9./4 kl 09:00 |
100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap |
Skåla J.F.F |
9./4 kl 09:00 |
100skudd Jegertrap og LK Nordisktrap |
Nordvestlandet L.K. |
9./4 kl 09:00 |
50 skudd Lerduesti |
Skien J.F.F |
9./4 kl 09:00 |
Gamebore cup 100 duer Lerduesti m/Final |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
9./4 kl 09:00 |
Jegertrap/Nordisk trap 9. april 2017 |
Askvoll J.F.L |
8./4 kl 10:00 |
100 skudd leirduesti lørdag 8.april |
Løiten J.F.F |
8./4 kl 10:00 |
Jegertrap 100-skudd 8.April 2017 |
Jæren J.F.L |
8./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
8./4 kl 10:00 |
Skeet 125 Løvenskiold |
Oslo Sportsskyttere |
8./4 kl 09:00 |
Gamebore cup 100 duer Lerduesti |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
8./4 kl 09:00 |
Jegertrap/Nordisk trap 8. april 2017 |
Askvoll J.F.L |
6./4 kl 13:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
5./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
5./4 kl 18:00 |
Sportingtrening 5/4 |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
5./4 kl 18:00 |
Traptrening 5/4 |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
4./4 kl 18:00 |
50.sk treningsstevne |
Rana J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
2./4 kl 10:00 |
Skeet - 75/125 duer |
Åmot J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Skeet stevne, 125 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Kismul S.S.K |
2./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 2. April |
Moss og Omegn J.F.F |
2./4 kl 09:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
1./4 kl 11:00 |
Jegertrap 100-skudd JJFL |
Jæren J.F.L |
1./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd |
Songdalen L.K. |
1./4 kl 10:00 |
OL trap |
Østre Viken S.S.K |
1./4 kl 10:00 |
Skeet |
Østre Viken S.S.K |
1./4 kl 09:00 |
100 duer Leirduesti + Gamebore Cup, 1. April |
Moss og Omegn J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
NT 1-4 Svinndal |
Svinndal J.F.F |
Mars |
30. til 31./3 kl 09:00 |
Malaga Grand Prix 2017 |
Skien J.F.F |
26./3 kl 11:00 |
test 26-3-2017 |
Svinndal J.F.F |
26./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
26./3 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
25./3 kl 10:00 |
Jegertrap 100 skudd |
Songdalen J.F.F |
25./3 kl 09:00 |
Skeet - 75/125 duer |
Åmot J.F.F |
24./3 kl 11:48 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
19./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Åsane J.F.F |
19./3 kl 09:00 |
Fitasc Sporting 75 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
19./3 kl 09:00 |
Leirdue stevne: 17JT1826 |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
18./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
18./3 kl 11:00 |
Vårspretten |
Råde J.F.F |
18./3 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting Gamebore Cup 18 Mars |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
18./3 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Kristiansand S J.F.F |
18./3 kl 09:00 |
OL-Trap Grasåsen |
Østre Viken S.S.K |
12./3 kl 10:00 |
Jegertrap, 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Bergens J.F. |
12./3 kl 09:00 |
Jegertrap 50skudd med finale. 17JT1825 |
Skåla J.F.F |
11. til 12./3 kl 10:00 |
Nordisk trap LK 200 skudd |
Songdalen L.K. |
11./3 kl 09:00 |
100 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, 11.03 |
Moss og Omegn J.F.F |
5./3 kl 10:00 |
Leirduesti 50 skudd på Kismul Skyte og Fritidssenter |
Bergens J.F. |
5./3 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
4./3 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
Februar |
26./2 kl 10:00 |
Skeet stevne, 125 skudd |
Kismul S.S.K |
18./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
12./2 kl 11:00 |
100 sk+finale |
Rana J.F.F |
2017 kl 14:00 |
Trening sesongen 2017 |
Kroken J.F.F |
5./2 kl 10:00 |
Skeetstevne 125 skudd |
Bergen L.K. |
4./2 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
4./2 kl 10:00 |
OL-Trap (Avlyst) |
Bergen L.K. |
Januar |
22./1 kl 10:00 |
Vintersportingstevne |
Songdalen J.F.F |
21./1 kl 10:00 |
Neglespretten 2017 |
Songdalen J.F.F |
2017 kl 17:00 |
Vintercup 2017 |
Sør-Varanger J.F.F |
15./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2017 |
Askvoll J.F.L |
2017 kl 13:00 |
Ranking 2017 Sporting |
LEIRDUE.NET |
2017 kl 12:00 |
Ranking 2017 OL-trap |
LEIRDUE.NET |
2017 kl 12:00 |
Ranking 2017 Skeet |
LEIRDUE.NET |
7./1 kl 11:00 |
Nordisk trap LK |
Songdalen L.K. |
2017 kl 09:00 |
Ranking 2017 Nordisk trap |
LEIRDUE.NET |
2016 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Klubbmesterskap/åpent stevne |
Målselv J.F.F |
31./12 kl 09:30 |
Jule- og Nyttårsstevne |
Bergens J.F. |
30./12 kl 17:00 |
Kalkunskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
2016 kl 15:30 |
30.12.2016 - ÅOJFF - Romjuls Knerten |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
29./12 kl 17:00 |
Flomlysstevne |
Øksnes J.F.F |
28./12 kl 14:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
18./12 kl 11:00 |
Julestevne |
Løiten S.S. |
17./12 kl 11:00 |
KALKUNSKYTING |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
17./12 kl 11:00 |
Rådekalkunen |
Råde J.F.F |
3./12 kl 12:00 |
Nisse stevnet 2016 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
3./12 kl 09:00 |
50 skudds Jegertrap for damer-Råde jff |
Råde J.F.F |
November |
20./11 kl 11:00 |
100 sk.+ fin treningsstevne |
Rana J.F.F |
19./11 kl 08:00 |
Compak Stevne 100 duer |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
6./11 kl 17:00 |
Blærekatarren |
Rana J.F.F |
5./11 kl 12:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
3./11 kl 18:00 |
50 sk treningsstevne m. finale. |
Rana J.F.F |
Oktober |
27./10 kl 18:00 |
Compak Sporting (1+2+2) - Trening |
Brønnøy J.F.F |
27./10 kl 18:00 |
Helgeland Sparebank cup for glade amatører |
Brønnøy J.F.F |
27./10 kl 12:00 |
50 sk treningsstevne m. finale. |
Rana J.F.F |
26./10 kl 19:00 |
Skytekveld Rana Metall Finale |
Rana J.F.F |
20./10 kl 18:00 |
50 sk treningsstevne m. finale. |
Rana J.F.F |
19./10 kl 18:00 |
Bodø Cup FINALE |
Bodø J.F.F |
13./10 kl 18:00 |
50 sk treningsstevne m. finale. |
Rana J.F.F |
2./10 kl 21:00 |
KM Nordisk trap |
Alta J.F.F |
1./10 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
1./10 kl 09:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
September |
30./9 kl 20:00 |
Nattstevnet 2016 |
Songdalen J.F.F |
24./9 kl 09:00 |
N.T. Kval Årsavslutning |
Krødsherad J.F.F |
21./9 kl 17:00 |
Kjerringlortencup/Klubbmesterskap |
Brønnøy J.F.F |
18./9 kl 10:00 |
haglecup variabel |
Lindesnes J.F.F |
18./9 kl 09:00 |
Compak Sporting NM |
Løiten S.S. |
17./9 kl 10:00 |
Haglecup Vennesla |
Vennesla J.S.P.F.F |
17./9 kl 10:00 |
SaltenMesterskap |
Fauske og Sørfold J.F.F |
17./9 kl 09:00 |
Nordisk trap - Jerndalen |
Råde J.F.F |
14./9 kl 18:00 |
Sinus |
Brønnøy J.F.F |
11./9 kl 10:00 |
Lerduesti 100-skudd |
Bergens J.F. |
8./9 kl 17:00 |
Jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
7./9 kl 17:00 |
Åpent stevne KM Leirduesti |
Bardu J.F.F |
7./9 kl 07:00 |
Åpent klubbmesterskap i leirduesti |
Bardu J.F.F |
5./9 kl 17:30 |
Svein Ihlebys Minnepokal |
Råde J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
JT / NT 100 skudd - ( FLYTTES TIL BJF/KISMUL S.S.K.) |
Åsane J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
JT/NT 100-skudd |
Bergens J.F. |
4./9 kl 10:00 |
Klubbmesterskap JT F&SJFF |
Fauske og Sørfold J.F.F |
4./9 kl 10:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
4./9 kl 09:00 |
100 sk LK kval |
Rana J.F.F |
4./9 kl 09:00 |
Høststevne LK-Kval for 2017 4 September |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
4./9 kl 09:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
3./9 kl 12:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
3./9 kl 10:00 |
Klubbstevne |
Øksnes J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
100 sk LK kval |
Rana J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Høststevne LK-Kval for 2017 3 September |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
3./9 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Songdalen L.K. |
1./9 kl 17:00 |
50 duer leirduesti, kveldstevne 1. september |
Sokna J.F.F |
August |
31./8 kl 17:00 |
B finale Felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
31./8 kl 17:00 |
finale Felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
30./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
28./8 kl 10:30 |
Haglecupen 2016 |
Songdalen J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Høststevne |
Målselv S.S.K |
28./8 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
28./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap JT |
Rana J.F.F |
28./8 kl 10:00 |
Åpent klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
28./8 kl 09:00 |
N.T. Kval 28. August m/FINALE i ZOLI GRAND PRIX |
Krødsherad J.F.F |
27./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Røros J.F.F |
27./8 kl 12:00 |
100 skudds 16JT1367 / LK Kval stevne |
Trondheim J.F.F |
27./8 kl 11:00 |
Åpen klubbmesterskap, LK Kval, 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
NEIDENMESTERSKAP inkl. LK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
27./8 kl 10:00 |
Øksnesmesterskapet |
Øksnes J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Haglecupen 2016 |
Songdalen J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Compact sporting |
Alta J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Jegertrap |
Alta J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
Mesterpokalen-Skeet |
Alta J.F.F |
27./8 kl 09:00 |
N.T. Kval 27. August m/ Zoli Grand Prix |
Krødsherad J.F.F |
26./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2016. Jegertrap |
Askvoll J.F.L |
26./8 kl 11:00 |
Kubbmesterskap |
Luster J.F.L |
24./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
24./8 kl 17:00 |
Åpent Klubbmesterskap LS |
Målselv J.F.F |
23./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
22./8 kl 18:00 |
Klkubbmesterskap JT Ørskog |
Ørskog J.S.S |
22./8 kl 17:30 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Råde J.F.F |
21./8 kl 14:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2016 |
Askvoll J.F.L |
21./8 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
21./8 kl 09:00 |
Finale KM Skeet |
Alta J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
FM Lerduesti |
Bodø J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
KM Skeet |
Alta J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
LK 100 Skudd 21/8 |
Skien J.F.F |
21./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 21. aug.16 |
Askvoll J.F.L |
20./8 kl 11:00 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
20./8 kl 11:00 |
Jegertrap Nordreisa |
Nordreisa J.F.L |
20./8 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
20./8 kl 09:00 |
FM Jegertrap |
Bodø J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
KM Compak Sporting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Landelskamp 2016 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd 20/8 |
Skien J.F.F |
20./8 kl 08:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Kroken J.F.F |
2016 kl 12:00 |
Klubbmesterskap - Compak Sporting |
Åmot J.F.F |
17./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compak - Sokna LK |
Sokna L.K. |
17./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 17.8.2016 |
Notodden J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Løiten J.F.F |
17./8 kl 15:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Notodden J.F.F |
17./8 kl 07:00 |
Klubbmesterskap Compaktsporting |
Rana J.F.F |
17./8 kl 07:00 |
Åpent klubbmesterskap i trap |
Bardu J.F.F |
16./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
15./8 kl 17:00 |
Kjerringlortencup |
Brønnøy J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag |
Løiten J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
Leirduesti |
Åsane J.F.F |
14./8 kl 10:00 |
OL Trap |
Hemnes J.F.F |
14./8 kl 09:00 |
100 skudd LK-KVAL |
Varanger S.S.K |
14./8 kl 08:00 |
Finnmarkskarusellen - LK-Kval - LDK-Kval |
Vadsø J.F.F |
13./8 kl 11:00 |
VadsøTreffen |
Vadsø J.F.F |
2016 kl 10:00 |
FINALE MR CUP |
Skåla J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag |
Løiten J.F.F |
13./8 kl 10:00 |
OL Trap |
Hemnes J.F.F |
13./8 kl 09:00 |
Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen |
Råde J.F.F |
10./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
9./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
9./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
8./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Sokna J.F.F |
7./8 kl 10:00 |
100sk. jegertrap |
Ørskog J.S.S |
7./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Leirduesti/Sporting |
Bardu J.F.F |
7./8 kl 10:00 |
Landskampkval. |
Arbeidernes J.F.F Halden |
7./8 kl 10:00 |
NJFF/NSF LK-kval - NC16 |
Neiden og Omegn J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
DM. Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 7.august |
Samnanger J.F.L |
6./8 kl 11:00 |
NJFF/NSF LK-kval - Finnmarkskarusell |
Sør-Varanger J.F.F |
6. til 7./8 kl 10:00 |
Landsdelskamp Nordland-Norr/Vesterboten |
Rana J.F.F |
6./8 kl 10:00 |
100 sk. LK.kval. |
Nordvestlandet L.K. |
6./8 kl 10:00 |
Landskampkval. |
Arbeidernes J.F.F Halden |
6./8 kl 09:00 |
100skudds 16JT1365 / LK Kval stevne |
Trondheim J.F.F |
6./8 kl 09:00 |
KM Nordisk trap LK |
Lindesnes J.F.F |
5./8 kl 18:00 |
DTL NC16 (konvertert) |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 17:30 |
DTL NC16 |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./8 kl 16:00 |
KL NC16 |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
50 duer leirduesti, kveldstevne 4. august |
Sokna J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
Sommerstevne 2016 |
Røros J.F.F |
3./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 8 - |
Bodø J.F.F |
2./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
Juli |
31./7 kl 10:00 |
OL-Skeet 125 skudd |
Kismul S.S.K |
31./7 kl 09:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK |
Kautokeino J.F.F |
30./7 kl 12:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD og LDK |
Kautokeino J.F.F |
30./7 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
30./7 kl 10:00 |
Åpen Klubbemesterskap NT |
Songdalen L.K. |
30./7 kl 09:00 |
Veteran NM Jegertrap |
Ullensaker J.F.F |
28./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
24./7 kl 10:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
23./7 kl 10:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
11. til 16./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap 2016 |
Målselv J.F.F |
10./7 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
9./7 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
7./7 kl 17:00 |
50 duer leirduesti, kveldstevne 7. juli |
Sokna J.F.F |
5./7 kl 19:00 |
Superspeedtest |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
3./7 kl 10:00 |
100 skudd JT/Nordisk trap LK-kval |
Ørskog J.S.S |
3./7 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
3./7 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
3. til 6./7 kl 09:00 |
NM Leirduesti 2016 |
Løiten J.F.F |
3./7 kl 07:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD |
Kautokeino J.F.F |
2./7 kl 12:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD |
Kautokeino J.F.F |
2./7 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap leirduesti |
Lindesnes J.F.F |
2./7 kl 09:00 |
FM Jegertrap Møre og Romsdal |
Ørskog J.S.S |
1./7 kl 13:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Sannidal J.F.F |
Juni |
30./6 kl 17:00 |
Gunstock, 50 + finale |
Alta J.F.F |
29./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 7 - |
Bodø J.F.F |
29./6 kl 17:00 |
Compact Cupen 2016 Finale |
Songdalen J.F.F |
28./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
28./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
27./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 25 JT/25 LS |
Åsane J.F.F |
26./6 kl 10:30 |
Hatten Open, Sporting |
Hattfjelldal J.F.L |
26./6 kl 10:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
25./6 kl 10:30 |
Hatten Open |
Hattfjelldal J.F.L |
25./6 kl 10:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
24. til 26./6 kl 08:00 |
NM i Nordisk Trap 2016 |
Enebakk J.F.F |
23./6 kl 18:00 |
Gunstock |
Alta J.F.F |
22./6 kl 18:00 |
50sk u/premiering |
Rana J.F.F |
21./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
19./6 kl 12:00 |
Åpent Trapstevne - 100 skudd |
Bardu J.F.F |
19./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Vennesla J.S.P.F.F |
19./6 kl 10:00 |
LM Jegertrap 19/6 på Skurve, Ålgård |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
19./6 kl 09:00 |
100 Skudds Lk kval |
Romerike S.K. |
19./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Søndag |
Åmot J.F.F |
19./6 kl 08:00 |
LM JT 2016 |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
LM Jegersti 18/6 på Skurve, Ålgård |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
LM KOMPAKT LEIRDUESTI |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./6 kl 10:00 |
OL Trap 18.06.2016 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
100 Skudds Lk kval |
Romerike S.K. |
18./6 kl 09:00 |
BERETTA CUP - Leirduesti - 100 skudd - Lørdag |
Åmot J.F.F |
18./6 kl 09:00 |
FM 50 skudd jegertrap |
Onsøy J.F.F |
18./6 kl 08:00 |
16JT1361 |
Trondheim J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
stemnetrening |
Luster J.F.L |
17./6 kl 16:00 |
FredagsCup del 3 og VM |
Kroken J.F.F |
16./6 kl 18:00 |
Traptrening |
Stavanger og Rogaland J.F.F |
16./6 kl 17:30 |
Klubbmesterskap Trap |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
50sk u/premiering |
Rana J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 - |
Bodø J.F.F |
15./6 kl 18:00 |
Åpent stevne 15 juni |
Målselv J.F.F |
15./6 kl 17:00 |
Sommercup KL 2016 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 17:00 |
Åpen Klubbmesterskap. |
Songdalen J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
stemnetrening |
Luster J.F.L |
13./6 kl 17:00 |
Kjerringlortencup |
Brønnøy J.F.F |
12./6 kl 10:00 |
100 skudd JT/ Nordisk trap LK-kval |
Ørskog J.S.S |
12./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap JT/NT 100-skuddsstevne Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
12./6 kl 10:00 |
Leirduesti / Sporting (FM) Tua/Nordfjordeid |
Eid J.F.L |
12./6 kl 09:00 |
Fm Jegertrap |
Alta J.F.F |
12./6 kl 09:00 |
Lk 100 Skudd 12/6 |
Eidanger J.F.L |
12./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
12./6 kl 07:00 |
Nordisk jakt |
Målselv J.F.F |
12./6 kl 07:00 |
Nordisk jakt 2 |
Målselv J.F.F |
11./6 kl 11:00 |
FM Leirduesti |
Alta J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
FM Troms JT 2016 |
Målselv J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Jegertrap (FM) Tua/Nordfjordeid |
Eid J.F.L |
11./6 kl 10:00 |
LM Trøndelag/ Møre og Romsdal |
Ørskog J.S.S |
11./6 kl 10:00 |
Ranatreffen 300 sk |
Rana J.F.F |
11./6 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd |
Bergen L.K. |
11./6 kl 09:00 |
KM 11.6.2016 |
Svinndal J.F.F |
11./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd LKK |
Songdalen L.K. |
9./6 kl 17:00 |
Eibypokalen |
Alta J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
Sommerstevne 2016 |
Røros J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
Åpningsstevne |
Tana J.F.F |
8./6 kl 19:00 |
Sommercup KL 2016 |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./6 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
7./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
7./6 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Sør-Varanger J.F.F |
5./6 kl 11:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S |
Kautokeino J.F.F |
5./6 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
5./6 kl 09:00 |
BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - søndag |
Sokna J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Jegertrap Skåla JFF 50skudd + finale |
Skåla J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
N.T. Kval 5. juni |
Krødsherad J.F.F |
5./6 kl 09:00 |
Sørlandskarusellen Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
FM Leirduesti Sør-Trøndelag |
Trondheim J.F.F |
4./6 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup |
Luster J.F.L |
4./6 kl 10:00 |
OL-Trap 04.06.2016 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
16JT1848 |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
BerettaCup Sokna - leirduesti - 100 duer - lørdag |
Sokna J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD. Guovdageainnu B.G.S |
Kautokeino J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
N.T. Kval 4. Juni |
Krødsherad J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Sørlandskarusellen Nordisk trap |
Lindesnes J.F.F |
4./6 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 4.juni |
Samnanger J.F.L |
2./6 kl 17:00 |
50 duer leirduesti, kveldstevne 2. Juni |
Sokna J.F.F |
2./6 kl 17:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
50sk u/premiering |
Rana J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 - |
Bodø J.F.F |
1./6 kl 18:00 |
Åpent stevne LS |
Målselv J.F.F |
1./6 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
Mai |
31./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
31./5 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Sør-Varanger J.F.F |
29./5 kl 10:00 |
Jegertrap - 50 skudd - Sykkylven |
Sykkylven J.F.F |
29./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Vennesla J.S.P.F.F |
29./5 kl 10:00 |
Leirduesti |
Åsane J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmakskarusell og LDK |
Kautokeino J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
Prøve NM 29.05.2016 |
Enebakk J.F.F |
28./5 kl 12:00 |
LK. KVAL, 100 SKUDD/Finnmarkskarusell og LDK |
Kautokeino J.F.F |
28. til 29./5 kl 10:00 |
Komplettfritid Grand Prix |
Bodø J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
28./5 kl 10:00 |
Jegertrap Tua/Nordfjordeid |
Eid J.F.L |
28./5 kl 10:00 |
OL Trap Stevne |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
28./5 kl 09:00 |
Prøve NM 28.05.2016 |
Enebakk J.F.F |
27./5 kl 16:00 |
Fredagscup del 2 |
Kroken J.F.F |
2016 kl 07:00 |
Klubbmesterskap 2016 |
Skåla J.F.F |
26./5 kl 17:00 |
Compact sporting Stevne |
Alta J.F.F |
26./5 kl 17:00 |
Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
26./5 kl 07:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2016 |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./5 kl 18:00 |
Åpent stevne 25 mai |
Målselv J.F.F |
25./5 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
24./5 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Sør-Varanger J.F.F |
2016 kl 07:00 |
Felleskjøpetcupen 2016 |
Røros J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
100 Skudds LK kval med Zoli G.P |
Romerike S.K. |
22./5 kl 09:00 |
Leirduesti Fylkesmesterskap |
Ullensaker J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
Minnestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
Nordisk trap Lindesnes |
Lindesnes J.F.F |
22./5 kl 09:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
21./5 kl 11:00 |
Minnestevne 2016 |
Sør-Varanger J.F.F |
21. til 22./5 kl 09:00 |
Helgelandstreffet |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
100 Skudds LK kval med Zoli G.P |
Romerike S.K. |
21./5 kl 09:00 |
Nordisk trap Lindesnes |
Lindesnes J.F.F |
21./5 kl 09:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
19./5 kl 17:00 |
Klubbstevne / Utenpremiering |
Øksnes J.F.F |
19./5 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF CUP 2016 JT |
Sør-Varanger J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering |
Rana J.F.F |
18./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 - |
Bodø J.F.F |
18./5 kl 07:00 |
Åpent trapstevne 18.mai |
Bardu J.F.F |
16./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 16.mai |
Samnanger J.F.L |
15. til 16./5 kl 10:00 |
Compak Sporting 200 duer |
Sokna L.K. |
15./5 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
15. til 17./5 kl 09:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix del 3 |
Sannidal Trap |
14./5 kl 12:00 |
50 Skudd Jegertrap |
Årdal J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
Vesterålsmesterskapet |
Øksnes J.F.F |
14. til 15./5 kl 09:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix del 2 i KROKEN |
Sannidal Trap |
14. til 15./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 200 Skudd over2 dager |
Songdalen L.K. |
14. til 15./5 kl 09:00 |
OL-Trap Grand Prix 2016 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
14. til 15./5 kl 09:00 |
OL-Trap Grand Prix 2016 |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
Jegertrap - 50 skudd - Jerndalen |
Råde J.F.F |
14. til 16./5 kl 07:00 |
Jakt & Friluft Grand Prix 2016 |
Sannidal Trap |
14. til 16./5 kl 07:00 |
Nordlysstevnet 300 |
Alta J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
DTL 50 + finale |
Alta J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Klubbstevne / Utenpremiering |
Øksnes J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
11./5 kl 07:00 |
Sporting 11.mai |
Bardu J.F.F |
10./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
9./5 kl 17:00 |
Kjerringlortencup |
Brønnøy J.F.F |
8./5 kl 11:00 |
LK-kval/LDK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
2016 kl 09:00 |
100 skudd Leirduesti 8. mai |
Ski J.F.F |
8./5 kl 09:00 |
100 NT, LK Stevne Grasåsen |
Hemnes J.F.F |
8./5 kl 09:00 |
8-5-16 |
Svinndal J.F.F |
8./5 kl 09:00 |
Polvotten |
Målselv J.F.F |
8./5 kl 09:00 |
Sørlandskarusellen Songdalen |
Songdalen L.K. |
8./5 kl 07:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
7./5 kl 10:00 |
Bohus VP |
Rana J.F.F |
7./5 kl 10:00 |
OL Trap |
Bergen L.K. |
7./5 kl 09:00 |
100 NT, LK Stevne Grasåsen |
Hemnes J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
7-5-16 |
Svinndal J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
Polvotten |
Målselv J.F.F |
7./5 kl 09:00 |
Sørlandskarusellen Songdalen |
Songdalen L.K. |
6./5 kl 12:00 |
Oppvarming |
Målselv S.S.K |
5./5 kl 17:00 |
Klubbstevne / Utenpremiering |
Øksnes J.F.F |
5./5 kl 17:00 |
Ministevne Pizzabakern |
Målselv J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
100 skudd LK |
Bodø J.F.F |
5./5 kl 10:00 |
50 skudd J.Trap |
Skien J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
DTL 100 + finale |
Alta J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap, 5. mai. LK |
Enebakk J.F.F |
5./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 5.mai |
Samnanger J.F.L |
4./5 kl 18:00 |
50 sk u/premiering |
Rana J.F.F |
4./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 - |
Bodø J.F.F |
4./5 kl 17:00 |
Hasselstrømmen |
Trondheim J.F.F |
4./5 kl 07:00 |
test |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
3./5 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
3./5 kl 17:00 |
BYGGERN CUP |
Vadsø J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd - Åmot JFF |
Åmot J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
1./5 kl 09:00 |
Lk 100 Skudd 1/5 |
Skien J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd |
Lindesnes J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 1.mai |
Samnanger J.F.L |
April |
30./4 til 1./5 kl 10:00 |
Villmarksstevnet |
Brønnøy J.F.F |
30./4 kl 10:00 |
Compak Sporting - 50 skudd - NJFF regler for leirduesti |
Åmot J.F.F |
30./4 kl 10:00 |
Jakt og friluftscup del 2 |
Sannidal J.F.F |
30./4 kl 09:00 |
100 skudd LK stevne |
Lørenskog S.S. |
30./4 kl 09:00 |
Lk 100 Skud |
Skien J.F.F |
30./4 kl 07:00 |
Lk 100 skudd 30/4 2016 |
Skien J.F.F |
29./4 kl 07:00 |
Fredagscup |
Kroken J.F.F |
28./4 kl 17:00 |
Klubbstevne / Utenpremiering |
Øksnes J.F.F |
27./4 kl 18:00 |
Åpent stevne 27 april |
Målselv J.F.F |
26./4 kl 19:00 |
Klubbmesteskap 2016 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
26./4 kl 17:00 |
klubbmesterskap Leirduesti 2016 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
26./4 kl 07:00 |
Tørdalscup runde 1. Kroken B - Gjerstad |
Kroken J.F.F |
24./4 kl 10:00 |
Jegertrap Tua/Nordfjordeid |
Eid J.F.L |
24./4 kl 10:00 |
Lerduesti 24.april |
Samnanger J.F.L |
24./4 kl 09:00 |
24-4-16 |
Svinndal J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd 24.Apr.2016 |
Ullensaker J.F.F |
24./4 kl 09:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
23./4 kl 11:00 |
Åpent stevne/ LK-kval. |
Alta J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd 23.Apr.2016 |
Ullensaker J.F.F |
23./4 kl 09:00 |
NT trap Råde |
Råde J.F.F |
21./4 kl 17:00 |
Klubbstevne / Utenpremiering |
Øksnes J.F.F |
20./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 - |
Bodø J.F.F |
20./4 kl 07:00 |
trening |
Svinndal J.F.F |
17./4 kl 10:00 |
OL-Skeet 125 skudd |
Kismul S.S.K |
17./4 kl 10:00 |
Trap/Nordisk trap 17.04.16 |
Askvoll J.F.L |
17./4 kl 09:00 |
Jegertrap 50 skudd i Råde |
Råde J.F.F |
17./4 kl 09:00 |
jegertrap 50sk |
Skåla J.F.F |
17./4 kl 08:00 |
Zolli Grand Prix LKV 100 skudd |
Sannidal Trap |
16./4 kl 10:00 |
Sandnessjøen Grand Prix 100sk+finale |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
16./4 kl 10:00 |
Trap/Nordisk trap 16.04.16 |
Askvoll J.F.L |
16./4 kl 08:30 |
100NT, LK-kval og Zolicup |
Kroken J.F.F |
11./4 kl 17:00 |
Kjerringlortencup |
Brønnøy J.F.F |
10./4 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
10./4 kl 10:00 |
Leirduesti 10. april |
Løiten J.F.F |
10./4 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
10./4 kl 10:00 |
Skeet 125 skudd - Åmot JFF |
Åmot J.F.F |
10./4 kl 09:00 |
N.T. Kval 10.april med Zoli G.P. |
Krødsherad J.F.F |
9./4 kl 11:00 |
Jegertrap 50sk hos Trondheim JFF |
Trondheim J.F.F |
9./4 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
9. til 10./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 200 skudd over 2 dager |
Songdalen L.K. |
9./4 kl 09:00 |
N.T. Kval 9. April med Zoli G.P. |
Krødsherad J.F.F |
8./4 kl 09:00 |
50 Skudd Lerduesti |
Skien J.F.F |
6./4 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 - |
Bodø J.F.F |
4./4 kl 17:00 |
Vårspretten/Kråkebollen |
Råde J.F.F |
3./4 kl 10:00 |
KM Nordisk trap/LK-kval |
Askvoll og Holmedal L.K. |
3./4 kl 10:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
3./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK-kval 3 april |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Compact Sporting |
Songdalen J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
2./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap LK-kval 2 april |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
Mars |
31./3 kl 17:30 |
Trening 31/3 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
2016 kl 17:00 |
NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del II - NOJFF |
Neiden og Omegn J.F.F |
29./3 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
28./3 kl 12:00 |
Påskecompak |
Løiten S.S. |
28./3 kl 09:00 |
Compak Sporting 50 skudd |
Skien J.F.F |
28./3 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd, 2 Påskedag |
Songdalen L.K. |
28./3 kl 07:00 |
Trening |
Målselv S.S.K |
26./3 kl 12:00 |
Harehoppen |
Kautokeino J.F.F |
26./3 kl 10:00 |
Jakt & Friluft cup 2016 del 1 |
Sannidal J.F.F |
26./3 kl 09:00 |
Påskekarusell Onsøy |
Onsøy J.F.F |
26./3 kl 07:00 |
Finale Onsøy |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./3 kl 10:00 |
Påskestevne 2016 |
Kroken J.F.F |
24. til 28./3 kl 09:00 |
Påskekarusellen 2016 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
24./3 kl 07:00 |
Finale Eidsberg |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
19./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
19./3 kl 10:00 |
Skeet |
Åmot J.F.F |
17./3 kl 17:00 |
RLL- cupen 2016 |
Songdalen L.K. |
13./3 kl 10:00 |
JT/NT 100 skudd |
Åsane J.F.F |
13./3 kl 09:30 |
Treningsstevnet Nordisk trap |
Songdalen L.K. |
12./3 kl 10:00 |
Compact Sporting ER AVLYST |
Songdalen J.F.F |
12./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
9./3 kl 17:00 |
PVas Cupen 2015-16, Finale Bane 3 |
Songdalen L.K. |
Februar |
28./2 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
28./2 kl 09:00 |
50sk jegertrap |
Skåla J.F.F |
27./2 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
21./2 kl 09:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
20./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
20./2 kl 09:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
4./2 kl 17:00 |
Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) |
Åsane J.F.F |
Januar |
31./1 kl 10:00 |
OL-Trap |
Bergen L.K. |
30./1 kl 10:00 |
OL-Skeet |
Bergen L.K. |
28./1 til 27./4 kl 18:00 |
NOJFF/SVJFF VINTERCUP 2016 Del I - SVJFF |
Sør-Varanger J.F.F |
28./1 kl 17:00 |
Intersport vintercup 7:8 |
Åsane J.F.F |
23./1 kl 10:00 |
Neglespretten 2016 |
Songdalen J.F.F |
21./1 kl 17:00 |
Intersport vintercup 6:8 |
Åsane J.F.F |
10./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2016 |
Askvoll J.F.L |
7./1 kl 17:00 |
Intersport vintercup 5:8 |
Åsane J.F.F |
5./1 kl 07:00 |
DTL trening |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./1 kl 07:00 |
Kompakt leirduesti - trening |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./1 kl 10:00 |
Nyttårsstevne NT |
Songdalen L.K. |
2015 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Jule- og nyttårsstevne |
Bergens J.F. |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsskytt/Klubbmesterskap |
Målselv J.F.F |
2015 kl 20:00 |
BYGGERN CUP 2015 |
Vadsø J.F.F |
30./12 kl 17:00 |
Romjulskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
30./12 kl 10:00 |
Julecup Jegertrap 25sk |
Trondheim J.F.F |
27./12 kl 14:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
19./12 kl 10:00 |
Kalkunskyting |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
10./12 kl 17:00 |
Intersport Vintercup 4:8 |
Åsane J.F.F |
5./12 kl 12:00 |
Nissestevnet 2015 |
Songdalen J.F.F |
3./12 kl 17:00 |
Intersport vintercup 3:8 |
Åsane J.F.F |
November |
26./11 kl 17:00 |
Intersport vintercup 2:8 |
Åsane J.F.F |
19./11 kl 17:00 |
Intersport vintercup 1:8 |
Åsane J.F.F |
17./11 kl 18:00 |
Støtt Stigs kamp mot kreften |
Målselv J.F.F |
7./11 kl 12:00 |
Jegertrap stevne 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
1./11 kl 17:00 |
Blærekatarren |
Rana J.F.F |
Oktober |
25./10 kl 09:00 |
120-års jubileumsstevne |
Bergens J.F. |
7./10 kl 16:00 |
G-Max Cupen 2015 |
Songdalen L.K. |
6./10 kl 18:00 |
Bodø Cup Finale |
Bodø J.F.F |
4./10 kl 10:00 |
Åpent stevne |
Alta J.F.F |
3./10 kl 09:00 |
Åpent stevne |
Alta J.F.F |
September |
26./9 kl 10:00 |
N.T.Kval 100 skudd`s stevne. Årsavslutning |
Krødsherad J.F.F |
25./9 kl 21:00 |
Nattstevnet |
Songdalen J.F.F |
20./9 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Sporting |
Songdalen J.F.F |
19./9 kl 10:00 |
Jegertrap Fylkesmesterskap 2015 |
Vennesla J.S.P.F.F |
8./9 kl 17:00 |
Jeger-stevne |
Vadsø J.F.F |
6./9 kl 10:00 |
100 sk.LK kval u/prem |
Rana J.F.F |
6./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd 6.Sept. 2015 |
Ullensaker J.F.F |
6./9 kl 09:00 |
Nordisk trap LKK 100 sk. |
Songdalen L.K. |
6./9 kl 08:00 |
KM Nordisk trap |
Alta J.F.F |
5./9 kl 10:00 |
100 sk LK kval u/prem |
Rana J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
KM Skeet |
Alta J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd 5.Sept.2015 |
Ullensaker J.F.F |
5./9 kl 09:00 |
Nordisk trap LKK 100 sk. |
Songdalen L.K. |
2./9 kl 18:00 |
Felleskjøpetcupen B finale |
Røros J.F.F |
2./9 kl 18:00 |
Felleskjøpetcupen finale |
Røros J.F.F |
2./9 kl 17:00 |
Jegertrap 15JT1619 |
Bardu J.F.F |
August |
30./8 kl 13:00 |
Variabel |
Kautokeino J.F.F |
30./8 kl 10:00 |
klubbmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Mesterpokalen-Compact sporting |
Alta J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Mesterpokalen-Jegertrap |
Alta J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Mesterpokalen-Skeet |
Alta J.F.F |
29./8 kl 10:00 |
Åpent Klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
29./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap 2015 |
Enebakk J.F.F |
28./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2015 jegertrap |
Askvoll J.F.L |
27./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
26./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap trap 15JT1618 |
Bardu J.F.F |
23./8 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
23./8 kl 09:00 |
FM Lerduesti |
Bodø J.F.F |
23./8 kl 09:00 |
Km Nordiskk trap (LK-kval) |
Arbeidernes J.F.F Halden |
23./8 kl 09:00 |
KM Sogn og Fjordane 2015. Nordisk trap |
Askvoll og Holmedal L.K. |
23./8 kl 09:00 |
Lk 100 skudd 23/8-15 |
Skien J.F.F |
23./8 kl 09:00 |
Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Søndag |
Åmot J.F.F |
23./8 kl 08:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
22./8 kl 15:00 |
Zoli Grand Prix 2015 - Finaler |
Åmot J.F.F |
22./8 kl 11:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
22./8 kl 10:00 |
FM Jegertrap |
Bodø J.F.F |
22./8 kl 09:00 |
Lk 100 Skudd 22/8-15 |
Skien J.F.F |
22./8 kl 09:00 |
NT-landskampkval 22/8 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
22./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 22.august |
Samnanger J.F.L |
22./8 kl 09:00 |
Zoli Grand Prix 2015 - 100 skudd - Trapp - Lørdag |
Åmot J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Compaktsporting 50 sk+finale |
Rana J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap sti 15 |
Målselv J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
Lagsmesterskap |
Samnanger J.F.L |
19./8 kl 17:00 |
klubbmesterskap |
Skåla J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap LS |
Bodø J.F.F |
16./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap m/gjesteklasse 100 sk+finale |
Rana J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
NT LK, Åpning nye baner |
Lindesnes J.F.F |
16./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
15./8 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Compak Sporting 2015 |
Åmot J.F.F |
15./8 kl 12:00 |
Klubbmesterskap RJFF 2015 |
Røros J.F.F |
15./8 kl 11:00 |
FINNMARKSKARUSELL FINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./8 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Trapp 2015 |
Åmot J.F.F |
15./8 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet |
Bodø J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap |
Sannidal J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
NT LK, Åpning nye baner |
Lindesnes J.F.F |
15./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Vestmarmesterskap 2015 |
Sannidal J.F.F |
12./8 kl 17:00 |
Åpent klubbmesterskap i Lerduesti 15LS1610 |
Bardu J.F.F |
11./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
9./8 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skot. 9. aug 2015 |
Luster J.F.L |
9./8 kl 09:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup 2015 |
Luster J.F.L |
9./8 kl 09:00 |
FM/NNM i Lerduesti 15LS1609 |
Bardu J.F.F |
8./8 kl 11:00 |
Open 50skot |
Leikanger J.F.L |
8./8 kl 10:00 |
25 skudd |
Kviteseid J.F.F |
8./8 kl 09:00 |
NNM og FM Troms JT |
Målselv J.F.F |
7./8 kl 09:00 |
Landskamp |
Krødsherad J.F.F |
6./8 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Sør-Varanger J.F.F |
6./8 kl 17:00 |
Compact sporting Stevne |
Alta J.F.F |
6./8 kl 17:00 |
åpent stevne 50 skudd NJFF |
Kautokeino J.F.F |
5./8 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 - |
Bodø J.F.F |
4./8 kl 17:00 |
Kveldsstevne 4 August KL 1700. 200KR 25SK |
Røros J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Nordisk |
Hemnes J.F.F |
2./8 kl 08:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
1./8 kl 11:00 |
lk kvalikk, 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
1./8 kl 10:00 |
Vennesla mesterskap |
Vennesla J.S.P.F.F |
1./8 kl 09:00 |
100sk Trap |
Trondheim J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Grasåsen Nordisk 100 |
Hemnes J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
NM OL Trap 1-2 August 2015 |
Bergen L.K. |
1./8 kl 09:00 |
Veteran NM Jegertrap |
Krødsherad J.F.F |
Juli |
28./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap trap |
Vadsø J.F.F |
11./7 kl 09:00 |
NM Jegertrap (8. til 11. juli) |
Alta J.F.F |
9./7 kl 18:00 |
Sommerstevne |
Røros J.F.F |
6./7 kl 13:00 |
Test |
Skien J.F.F |
5./7 kl 12:00 |
NM-trening |
Målselv J.F.F |
5./7 kl 10:00 |
FM TRAP |
Vadsø J.F.F |
4./7 kl 11:00 |
FM Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
2./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap LS |
Vadsø J.F.F |
1./7 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 - |
Bodø J.F.F |
Juni |
28./6 kl 10:00 |
OL Trap 28.06.2015 |
Bergen L.K. |
27./6 kl 10:00 |
OL Trap 27.06.2015 |
Bergen L.K. |
27./6 kl 08:00 |
NM Nordisk Trap 2015 |
Songdalen L.K. |
25./6 kl 17:00 |
Eibypokalen |
Alta J.F.F |
24./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
24./6 kl 18:00 |
Lerduesti 15LS1608 |
Bardu J.F.F |
24./6 kl 17:00 |
Jenteskyting |
Røros J.F.F |
24./6 kl 10:00 |
Leirduesti / Sporting |
Bergens J.F. |
21./6 kl 10:00 |
FM leirduesti 21.06.15 |
Askvoll J.F.L |
21./6 kl 10:00 |
Jegertrap |
Vennesla J.S.P.F.F |
21./6 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
21./6 kl 10:00 |
OL Skeet 21.06.2015 |
Bergen L.K. |
21./6 kl 09:00 |
NT LK 100 skudd 21/6 |
Enebakk J.F.F |
21./6 kl 08:00 |
Neiden Classic |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./6 kl 07:00 |
HELGEFINALE NEIDEN CLASSIC 2015 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./6 kl 10:00 |
FM jegertrap 20.06.15 |
Askvoll J.F.L |
20./6 kl 10:00 |
jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
20./6 kl 10:00 |
OL Skeet 20.06.2015 |
Bergen L.K. |
20./6 kl 09:00 |
Neiden Classic |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
NT LK 100 skudd 20/6 |
Enebakk J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 20.juni |
Samnanger J.F.L |
19./6 kl 20:00 |
KÆPPÆLLÆ CUP FINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 20:00 |
LAKSETRAPPEN FINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 14:00 |
Käppäälä cup 2015 |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 14:00 |
LAKSETRAPPEN 2015 |
Neiden og Omegn J.F.F |
17./6 kl 19:00 |
KM skeet |
Samnanger S.S.L |
17./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 4 - |
Bodø J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
Gunstock |
Alta J.F.F |
17./6 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Samnanger S.S.L |
17./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 3/3 m/finale |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 10:00 |
LM Leirduesti 14.06.2015 |
Åsane J.F.F |
14./6 kl 09:00 |
100 skudd JT |
Målselv J.F.F |
14./6 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd 14.06 |
Romerike S.K. |
14./6 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 125 skudd. |
Songdalen L.K. |
14./6 kl 08:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
13./6 kl 11:00 |
100 skudd JT |
Målselv J.F.F |
13./6 kl 11:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50sk+finale |
Skåla J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2015 |
Songdalen J.F.F |
13./6 kl 10:00 |
LM JT 50 sk. + finale Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
13./6 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd 13.6 |
Romerike S.K. |
11./6 kl 17:00 |
åpent stevne 50 skudd NJFF |
Kautokeino J.F.F |
10./6 kl 18:00 |
Jegertrap |
Bardu J.F.F |
10./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 2/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
9./6 kl 18:00 |
50 skuddern |
Alta J.F.F |
9./6 kl 17:00 |
25 skudd uten premiering |
Røros J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup 2015. Leikanger |
Leikanger J.F.L |
7./6 kl 09:00 |
N.T.Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 7. Juni |
Krødsherad J.F.F |
7./6 kl 09:00 |
Zolli G P |
Sannidal Trap |
7./6 kl 08:00 |
Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
6./6 kl 11:00 |
Finnmarkskarusellen og nordisk kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
6./6 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup 2015. Luster |
Luster J.F.L |
6./6 kl 11:00 |
Ranatreffen 300 sk. |
Rana J.F.F |
6./6 kl 09:00 |
N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 6. Juni |
Krødsherad J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
åpent stevne 50 skudd NJFF |
Kautokeino J.F.F |
3./6 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
3./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 - |
Bodø J.F.F |
3./6 kl 18:00 |
Lerduesti |
Bardu J.F.F |
3./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 1/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
2./6 kl 18:00 |
50 skudd-stevne |
Alta J.F.F |
2./6 kl 18:00 |
Merkeskyting |
Målselv J.F.F |
Mai |
31./5 kl 10:00 |
50 skudd lerduesti |
Samnanger J.F.L |
31./5 kl 09:00 |
1500108 |
Svinndal J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Birgers Minnestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Jegertrap Fylkesmesterskap |
Ullensaker J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Nordisk trap. Landskampkval. 31.05.15 - Askvoll J.F.L |
Askvoll og Holmedal L.K. |
31./5 kl 09:00 |
Pr. NM Nordisk trap LK. 100 sk. |
Songdalen L.K. |
30./5 kl 11:00 |
Birgers Minnestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
30./5 kl 10:00 |
Komplettfritid Grand Prix |
Bodø J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
100 sk Jegertrap |
Trondheim J.F.F |
30./5 kl 09:00 |
Pr. NM Nordisk Trap LK. 100 sk. |
Songdalen L.K. |
28./5 kl 19:00 |
Compact sporting |
Vadsø J.F.F |
28./5 kl 17:00 |
Compact sporting Stevne |
Alta J.F.F |
27./5 kl 18:00 |
Åpent stevne JT |
Målselv J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
100 sk LK kval |
Rana J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 25 mai |
Samnanger J.F.L |
24./5 kl 10:00 |
Jegertrap |
Vennesla J.S.P.F.F |
24./5 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
23./5 kl 18:00 |
Finaleskyting DM NT |
Alta J.F.F |
23./5 kl 11:00 |
Nordlysstevnet 23-25 Mai |
Alta J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
Jakt & Friluftcup |
Sannidal J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
Helgelandstreffet 200 skudd |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
23./5 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd 23.05.2015 |
Åsane J.F.F |
23./5 kl 07:00 |
TRENI NG KAK |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./5 kl 19:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2015 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
Kismul Cupen 2015 |
Kismul S.S.K |
20./5 kl 18:00 |
Sporting |
Målselv J.F.F |
19./5 kl 18:00 |
Felleskjøpetcupen |
Røros J.F.F |
19./5 kl 17:00 |
åpent stevne 50 skudd NJFF |
Kautokeino J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
100 sk LK |
Bodø J.F.F |
14./5 kl 10:00 |
50 Skudd J.Trap + Finale |
Skien J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
NT LK 100 skudd 14/5 |
Enebakk J.F.F |
14./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 14 mai |
Samnanger J.F.L |
13./5 kl 18:00 |
Jegertrap 50 skudd + finale |
Bardu J.F.F |
12./5 kl 19:00 |
Vårstevnet, 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Jegertrap Tua 100 skudd |
Eid J.F.L |
10./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
Lk 100 Skudd 10/5-15 |
Skien J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
NM Dobbel Trap 10.05.15 |
Bergen L.K. |
9./5 kl 12:00 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
9./5 kl 11:00 |
Årdal 2015 |
Årdal J.F.F |
9./5 kl 10:00 |
Bohus VP |
Rana J.F.F |
9./5 kl 10:00 |
Dobbel Trap 09.05.2015 |
Bergen L.K. |
9./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Lindesnes J.F.F |
6./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1 - |
Bodø J.F.F |
6./5 kl 17:00 |
Hasselstrømmen |
Trondheim J.F.F |
3./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK kval 3/5-15 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
3./5 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
3./5 kl 08:00 |
Benelli Grand Prix |
Sannidal Trap |
2./5 kl 11:00 |
åpent stevne 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
2./5 kl 09:00 |
Benelli Grand Prix |
Sannidal Trap |
2./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap 100 skudd LK kval 2/5-15 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
2./5 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
1./5 kl 10:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 1.mai |
Samnanger J.F.L |
1./5 kl 08:00 |
Benelli Grand Prix |
Sannidal Trap |
April |
26./4 kl 10:00 |
Jegertrap Tua |
Eid J.F.L |
26./4 kl 10:00 |
OL Trap 26.04.2015 |
Bergen L.K. |
26./4 kl 09:00 |
Jegertrap |
Ullensaker J.F.F |
26./4 kl 09:00 |
NT 26-04-2015 |
Svinndal J.F.F |
26./4 kl 09:00 |
åpent stevne 100 skudd+finale |
Kautokeino J.F.F |
25./4 kl 11:00 |
åpent stevne 100 skudd+finale |
Kautokeino J.F.F |
25./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Vennesla J.S.P.F.F |
25./4 kl 10:00 |
Nordisk trap. Landskampkval. 25.04.15 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
25./4 kl 10:00 |
OL Trap 25.04.2015 |
Bergen L.K. |
25./4 kl 09:00 |
25-4-2015 |
Svinndal J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
Lk 100 Skudd 25/4-15 |
Skien J.F.F |
25./4 kl 09:00 |
NT25.04.2015 |
Svinndal J.F.F |
24./4 kl 16:00 |
JegertrapCup (50) |
Kroken J.F.F |
21./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
19./4 kl 10:00 |
OL Skeet 19.04.15 |
Bergen L.K. |
19./4 kl 09:00 |
Compak Sporting 50 (2x25) skudd |
Åmot J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
CompaqSporting |
Kroken J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Søndag 19. april |
Krødsherad J.F.F |
18./4 kl 10:00 |
OL Skeet 18.04.15 |
Bergen L.K. |
18./4 kl 09:00 |
CompaqSporting |
Kroken J.F.F |
18./4 kl 09:00 |
N.T. Kval. 100 skudd`s stevne Lørdag 18. april |
Krødsherad J.F.F |
12./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd. 12.04.15 |
Askvoll J.F.L |
12./4 kl 10:00 |
JT/NT 100 sk. Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
12./4 kl 10:00 |
Leirduesti |
Karmøy J.F.N.F |
12./4 kl 10:00 |
SKEET 75/125 duer (søndag) |
Åmot J.F.F |
12./4 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
11./4 kl 11:00 |
Åpent stevne 100sk + finale |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
11./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd. 11.04.15 |
Askvoll J.F.L |
11./4 kl 10:00 |
Jegertrap stevne |
Karmøy J.F.N.F |
11./4 kl 10:00 |
SKEET 75/125 duer (lørdag) |
Åmot J.F.F |
11./4 kl 09:00 |
Jegertrap 100 skudd 11.04.2015 |
Åsane J.F.F |
11./4 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
9./4 kl 16:00 |
Vintercup 2015 FINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
Lerduesti 50skudd |
Skien J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen 2015 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
6./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen Skjeberg OJFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
5./4 kl 17:00 |
Trening 2015 |
Sør-Varanger J.F.F |
4./4 kl 15:00 |
Finale Onsøy JFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
4./4 kl 10:00 |
Påskekarusell og Jakt og Friluft cup |
Sannidal J.F.F |
4./4 kl 09:00 |
Påskekarusellen Onsøy JFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Påskekarusellen Eidsberg JFF |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
2./4 kl 10:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
Mars |
29./3 kl 17:00 |
NT Stevne 29/3 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
28./3 kl 09:00 |
NT Stevne 28/3 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
24./3 kl 18:00 |
Vintercup 2015 9/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./3 kl 10:00 |
Nordisk trap. Landskampkval. 22.03.15 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
22./3 kl 09:00 |
100 Skudd Lk 22/3-15 |
Skien J.F.F |
22./3 kl 09:00 |
Jegertrap / Nordisk Trap - 100 skudd 22.03.15 |
Åsane J.F.F |
22./3 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
21./3 kl 09:00 |
100 Skudd Lk 21/3-15 |
Skien J.F.F |
21./3 kl 09:00 |
Nordisk trap LK 100 skudd. |
Songdalen L.K. |
17./3 kl 18:00 |
Vintercup 2015 8/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./3 kl 15:00 |
OL Trap 15.03.2015 |
Bergen L.K. |
14./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
14./3 kl 10:00 |
OL Trap 14.03.2015 |
Bergen L.K. |
10./3 kl 18:00 |
Vintercup 2015 7/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./3 kl 10:00 |
OL Skeet 08.03.15 |
Bergen L.K. |
7./3 kl 10:00 |
OL Skeet 07.03.15 |
Bergen L.K. |
4./3 kl 18:00 |
Vintercup 2015 6/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
Februar |
26./2 kl 17:00 |
Vintercupen 8:8 |
Åsane J.F.F |
25./2 kl 18:00 |
Vintercup 2015 5/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd 21/02 |
Songdalen J.F.F |
18./2 kl 18:00 |
Vintercup 2015 4/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./2 kl 17:00 |
Vintercupen 7:8 |
Åsane J.F.F |
11./2 kl 17:00 |
Vintercup 2015 3/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
8./2 kl 10:00 |
OL Trap 08.02.2015 |
Bergen L.K. |
7./2 kl 10:00 |
OL Trap 7 feb |
Bergen L.K. |
4./2 kl 18:00 |
Vintercup 2015 2/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./2 kl 17:00 |
Intersport vintercup 8:8 (Siste stevne) |
Åsane J.F.F |
Januar |
29./1 kl 17:00 |
Vintercupen 6:8 |
Åsane J.F.F |
28./1 kl 18:00 |
Vintercup 2015 1/9 |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./1 kl 10:00 |
Skeetstevne 02 |
Bergen L.K. |
24./1 kl 10:00 |
Neglespretten 2015 |
Songdalen J.F.F |
24./1 kl 10:00 |
Skeetstevne 01 |
Bergen L.K. |
15./1 kl 17:00 |
Vintercupen 5:8 |
Åsane J.F.F |
11./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2015 |
Askvoll J.F.L |
2014 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
31./12 kl 10:00 |
Nyttårsstevne 50 sk. |
Bergens J.F. |
29./12 kl 10:00 |
Julecup Jegertrap |
Trondheim J.F.F |
28./12 kl 13:00 |
Romjulscup |
Rana J.F.F |
27./12 kl 10:00 |
Julestevnet 2014 |
Songdalen J.F.F |
November |
6./11 kl 17:00 |
Vintercupen 2:8 |
Åsane J.F.F |
2./11 kl 15:00 |
Blærekatarren Flomlysstevne |
Rana J.F.F |
Oktober |
30./10 kl 17:00 |
Vintercupen 1:8 |
Åsane J.F.F |
12./10 kl 09:00 |
100 Skudd Lk 12/10-14 |
Skien J.F.F |
11./10 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 2014 SJFF |
Songdalen J.F.F |
5./10 kl 10:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
4./10 kl 09:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
1./10 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
September |
27./9 kl 10:00 |
N.T. L.K. Kval Årsavslutning |
Krødsherad J.F.F |
26./9 kl 21:00 |
Nattstevne 2014 |
Songdalen J.F.F |
24./9 kl 17:00 |
G-Max Cupen 2014 |
Songdalen L.K. |
14./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100sk.LK Kval |
Rana J.F.F |
14./9 kl 09:00 |
100 Skudd LK 14/9-14 |
Skien J.F.F |
13./9 kl 10:00 |
Nordisk Trap 100sk.LK kval |
Rana J.F.F |
13./9 kl 09:00 |
100 Skudd LK 13/9-14 |
Skien J.F.F |
8./9 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti |
Bodø J.F.F |
7./9 kl 09:00 |
N.T. L.K.K. 100 Sk. DM. Åpen stevne |
Songdalen L.K. |
7./9 kl 09:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
6./9 kl 12:00 |
Klubbmesterskap 2014 |
Røros J.F.F |
6./9 kl 11:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
6./9 kl 09:00 |
N.T. L.K.K. 100 Sk. KM. Åpen stevne. |
Songdalen L.K. |
4./9 kl 20:00 |
Utenom trening 2014 |
Vadsø J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
Jeger-stevne |
Vadsø J.F.F |
3./9 kl 18:00 |
Jegermesteren (Jegertrap) |
Bodø J.F.F |
3./9 kl 18:00 |
Jegermesteren (Sporting) |
Bodø J.F.F |
3./9 kl 18:00 |
Jegermesteren (Variabel) |
Bodø J.F.F |
3./9 kl 16:00 |
KM trap Bardu |
Bardu J.F.F |
August |
31./8 kl 16:00 |
Klubbmesterskap jegertrap |
Rana J.F.F |
31./8 kl 11:00 |
Åpent Klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
31./8 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval 31. August |
Krødsherad J.F.F |
30./8 kl 10:00 |
Åpent NEIDENMESTERSKAP 2014 -LK-kval |
Neiden og Omegn J.F.F |
30./8 kl 09:00 |
N.T. L.K.Kval 30. August |
Krødsherad J.F.F |
29./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap 2014 |
Askvoll J.F.L |
27./8 kl 16:00 |
KM Bardu |
Bardu J.F.F |
24./8 kl 10:00 |
GUNSTOCK 100 skudd |
Alta J.F.F |
24./8 kl 10:00 |
HagleCupen 2014 Vennesla |
Vennesla J.S.P.F.F |
24./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 24.august |
Samnanger J.F.L |
23./8 kl 16:00 |
Mesterpokalen-Sporting |
Alta J.F.F |
23./8 kl 12:00 |
FM leirduesti Troms. |
Bardu J.F.F |
23./8 kl 12:00 |
Mesterpokalen-Skeet |
Alta J.F.F |
23./8 kl 10:00 |
Haglecup 2014 Lindesnes |
Lindesnes J.F.F |
23./8 kl 10:00 |
Mesterpokalen-Trap |
Alta J.F.F |
23./8 kl 09:00 |
FM jegertrap Troms. |
Bardu J.F.F |
23./8 kl 09:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
20./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap compaktsporting |
Rana J.F.F |
19./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
17./8 kl 11:00 |
Saltenmesterskapet |
Bodø J.F.F |
17./8 kl 10:00 |
Haglecupen 2014 Marnadal |
Songdalen L.K. |
17./8 kl 10:00 |
LK-kvalik / KM Sogn og Fjordane |
Askvoll og Holmedal L.K. |
16./8 kl 10:00 |
Finnmarks karusell/ LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
16./8 kl 10:00 |
Haglecupen 2014 |
Songdalen L.K. |
16./8 kl 09:00 |
LANDSDELSKAMP 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
10./8 kl 12:00 |
Finale Sogn og Fjordane cup 2014 |
Eid J.F.L |
10./8 kl 12:00 |
Jergertrap Tua - Eid jfl |
Eid J.F.L |
10./8 kl 10:00 |
Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
10./8 kl 09:00 |
LM Lerduesti/Compaktsporting |
Rana J.F.F |
9./8 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot. Førde JFF. |
Førde J.F.L |
9./8 kl 10:00 |
LM Jegertrap 100 sk.+ finale |
Rana J.F.F |
9./8 kl 08:00 |
Klubbmesterskap 2014 |
Sannidal J.F.F |
3./8 kl 10:00 |
NT LK Kval 100 skudd |
Trondheim J.F.F |
2./8 kl 10:00 |
NM Veteran |
Songdalen J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
Landsdelkamp 2014 |
Bodø J.F.F |
2./8 kl 09:00 |
NM SKEET 2014 |
Åmot J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
NM Veteran Jubileumsskyting |
Songdalen J.F.F |
1./8 kl 09:00 |
Press NM Veteran 2014 |
Songdalen J.F.F |
1./8 kl 07:00 |
kveldsgøy |
Songdalen J.F.F |
Juli |
31./7 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
21./7 kl 18:00 |
Treningscup 2014 |
Røros J.F.F |
7./7 kl 09:00 |
NM Leirduesti (7. til 11. juli) |
Bardu J.F.F |
7./7 kl 08:00 |
NM Jegertrap (7. til 12 juli) |
Målselv J.F.F |
6./7 kl 12:00 |
FM LEIRDUESTI |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./7 kl 11:00 |
Finnmarksmesterskap i Leirduesti/sporting |
Alta J.F.F |
5./7 kl 10:00 |
Finnmarksmesterskap i jegertrap 2014 |
Kautokeino J.F.F |
2./7 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
Juni |
30./6 kl 18:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
Åpent stevne/LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
29./6 kl 09:00 |
Fylkemesterskapet Jegertrap i Marnardal |
Songdalen J.F.F |
28./6 kl 11:00 |
Åpent stevne/LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
28./6 kl 10:00 |
leirduesti/sporting fylkesmesterskap 50 skudd |
Lindesnes J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
Sporting 26062014 |
Hemnes J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
Trap 26062014 |
Hemnes J.F.F |
25./6 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
24./6 kl 20:00 |
Trening 24062014 |
Hemnes J.F.F |
24./6 kl 18:00 |
Trap 24062014 |
Hemnes J.F.F |
20./6 kl 09:00 |
NM Nordisk Trap |
Krødsherad J.F.F |
19./6 kl 19:00 |
Klubbmesterskap LS |
Vadsø J.F.F |
18./6 kl 20:00 |
50 sk./u premiering |
Rana J.F.F |
18./6 kl 20:00 |
Bodø Cup runde 4 |
Bodø J.F.F |
18./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 3/3 m/FINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
18./6 kl 16:00 |
14LS1608 |
Bardu J.F.F |
17./6 kl 17:00 |
Compact sporting Stevne |
Alta J.F.F |
16./6 kl 20:00 |
Finale Østfold Cup 2014 |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
15./6 kl 12:00 |
LM Leirduesti |
Eid J.F.L |
15./6 kl 09:00 |
Neiden Classic og Finnmarkskarusell (Arr. 6) |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd 15 Juni |
Songdalen L.K. |
14./6 kl 12:00 |
KM NT 125 duer og Finnmarkskarusell (Arr. 5) |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 12:00 |
LM Jegertrap - Nordfjordeid |
Eid J.F.L |
14./6 kl 09:00 |
100 skudd stevne 14.juni 2014 |
Enebakk J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
50 JT (Arr. 4) |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 16:00 |
50 JT (Arr. 3) |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 14:00 |
Påmelding Neiden Classic 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 13:00 |
Käppäälä cup (Arr. 2) |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 13:00 |
Laksetrappen (Arr 1) |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 11:00 |
NEIDEN CLASSIC 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
11./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 2/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
9./6 kl 11:00 |
100sk.stevnet |
Rana J.F.F |
9./6 kl 10:00 |
jegertrap 50 skudd |
Lindesnes J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 9.juni |
Samnanger J.F.L |
8./6 kl 09:00 |
Nordisk Trap Grasåsen 08062014 |
Hemnes J.F.F |
7./6 kl 12:00 |
Nordlys stevnet 300 7-9 juni |
Alta J.F.F |
7./6 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot. Årdal JFF |
Årdal J.F.F |
7./6 kl 11:00 |
Nordisk Trap Grasåsen 07062014 |
Hemnes J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Jakt & Friluft cup del 2 |
Sannidal J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Jakt & Friluftcup del 2 |
Sannidal J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
jakt & friluftcup del 2 |
Sannidal J.F.F |
7./6 kl 10:00 |
Ranatreffen 7./8.juni |
Rana J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 |
Bodø J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
14JT1616 |
Bardu J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 1/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
50-skudd stevne Jegertrap |
Sykkylven J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap leirduesti 2014 |
Askvoll J.F.L |
1./6 kl 10:00 |
Landsdelsmesterskap Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
100 skudd stevne 1 juni |
Enebakk J.F.F |
Mai |
31./5 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap Jegertrap 2014 |
Askvoll J.F.L |
31./5 kl 10:00 |
KomplettFritid Grand Prix/DM Nordisk Trap |
Bodø J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
100 skudd stevne 31 mai |
Enebakk J.F.F |
31./5 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd 31 mai |
Songdalen L.K. |
31./5 kl 09:00 |
Åpent stevne, Skeet 100+ Finale |
Alta J.F.F |
29./5 kl 11:00 |
50 skudds stevne |
Alta J.F.F |
29./5 kl 11:00 |
LK 100 skudd Torsdag |
Bodø J.F.F |
29./5 kl 09:00 |
100 skudd stevne 29 mai |
Enebakk J.F.F |
29./5 kl 07:00 |
Trap/Nordisk trap 29 mai |
Samnanger J.F.L |
25./5 kl 10:00 |
Indre Sogn Cup |
Leikanger J.F.L |
25./5 kl 10:00 |
Krieghoff Classic 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Prøve Nm -L.K.Kval 25. mai |
Krødsherad J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
PrøveNM |
Målselv J.F.F |
25./5 kl 09:00 |
Åpent stevne/LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
25./5 kl 07:00 |
Trap/Nordisk trap 25 mai |
Samnanger J.F.L |
24./5 kl 11:00 |
Indre Sogn Cup 2014. Luster |
Luster J.F.L |
24./5 kl 11:00 |
Åpent stevne/LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
24./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Lindesnes J.F.F |
24./5 kl 10:00 |
Prøvenm JT |
Målselv J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Dovre JFF |
Kvam J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Prøve NM L.K.Kval 24. mai |
Krødsherad J.F.F |
24./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 24 mai |
Samnanger J.F.L |
23./5 kl 17:00 |
Trening 23/5-14 |
Kroken J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
Compact sporting |
Vadsø J.F.F |
21./5 kl 18:00 |
50sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
21./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
20./5 kl 18:00 |
50-skudder`n |
Alta J.F.F |
18./5 kl 11:00 |
Åpent stevne/LK kval. 100 skudd |
Kautokeino J.F.F |
18./5 kl 10:00 |
FM Jegertrap Kismul Skyte- og Friluftssenter |
Bergens J.F. |
18./5 kl 09:00 |
Compak Sporting |
Åmot J.F.F |
15./5 kl 20:00 |
Vårstevnet, 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
14./5 kl 17:00 |
Sporting 14.5 |
Bardu J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Grunnlovsstevnet |
Sør-Varanger J.F.F |
11./5 kl 10:00 |
Sporten Havna VP |
Rana J.F.F |
11./5 kl 09:00 |
Nordisk trap LK. |
Askvoll og Holmedal L.K. |
10./5 kl 19:00 |
RC-Cup 10.mai |
Kroken J.F.F |
10./5 kl 12:00 |
Grunnlovsstevnet |
Sør-Varanger J.F.F |
10./5 kl 11:00 |
Bohus VP |
Rana J.F.F |
10./5 kl 10:00 |
Jegertrap Sløgedal |
Songdalen J.F.F |
10./5 kl 09:00 |
Nordisk trap LK |
Askvoll og Holmedal L.K. |
8./5 kl 18:00 |
Eibypokalen |
Alta J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
50 sk.u/premiering |
Rana J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 1. |
Bodø J.F.F |
4./5 kl 11:00 |
Jegertrap Tua - Eid jfl |
Eid J.F.L |
4./5 kl 09:00 |
N.T. Kval 4. mai |
Krødsherad J.F.F |
3./5 kl 10:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
3./5 kl 09:00 |
N.T.Kval 3. mai |
Krødsherad J.F.F |
1./5 kl 10:00 |
Vårpokalen |
Alta J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
NT-landskampkval 1/5 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
1./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 1.mai |
Samnanger J.F.L |
April |
29./4 kl 17:00 |
Trening 2014 |
Vadsø J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
Sporting sjff |
Songdalen J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
26./4 kl 12:00 |
Åpent stevne/ Lk-kval 100 |
Alta J.F.F |
26./4 kl 11:00 |
Compact Sporting L |
Luster J.F.L |
26./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd 26 april |
Songdalen L.K. |
25./4 kl 17:00 |
Trening |
Kroken J.F.F |
22./4 kl 18:00 |
Bodø Industris VP |
Bodø J.F.F |
22./4 kl 16:00 |
Trening Tirsdag 22. april |
Kroken J.F.F |
21./4 kl 12:00 |
Påskestevne |
Sør-Varanger J.F.F |
21./4 kl 10:00 |
14JT1702 |
Sør-Varanger J.F.F |
21./4 kl 09:00 |
Compak Sporting - 50skudd |
Åmot J.F.F |
19./4 kl 09:00 |
Jakt & Friluft cup del 1 |
Sannidal J.F.F |
17./4 kl 10:00 |
Påskestevne 2014 |
Kroken J.F.F |
15./4 kl 17:00 |
15.04.14 |
Kroken J.F.F |
13./4 kl 10:00 |
FM Leirduesti 2014 Hordaland 50 duer |
Bømlo J.F.L |
13./4 kl 10:00 |
Jegertrap dobbelstevne søn |
Askvoll J.F.L |
13./4 kl 10:00 |
SKEET - ÅmotJFF - 13.04.2014 |
Åmot J.F.F |
13./4 kl 09:00 |
LK Kval 100 skudd |
Sannidal Trap |
13./4 kl 09:00 |
NT-landskampkval 13/4 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
12./4 kl 11:00 |
Jegertrap dobbelstevne lør. |
Askvoll J.F.L |
12./4 kl 10:00 |
SKEET - ÅmotJFF - 12.04.2014 |
Åmot J.F.F |
12./4 kl 09:00 |
100skudd NT. LK.kval |
Kroken J.F.F |
12./4 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd 12 april |
Songdalen L.K. |
12./4 kl 09:00 |
NT-landskampkval 12/4 |
Arbeidernes J.F.F Halden |
9./4 kl 17:00 |
Vintercup Finale |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./4 kl 10:00 |
Nordisk trap LK |
Askvoll og Holmedal L.K. |
4./4 kl 17:00 |
TRENING FREDAG 4.April |
Kroken J.F.F |
3./4 kl 18:00 |
trening |
Arbeidernes J.F.F Halden |
Mars |
30./3 kl 09:00 |
LK-Kval 30/3 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
29./3 kl 09:00 |
LK-Kval 29/3 |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
23./3 kl 09:00 |
Nordisk trap 100 skudd 23 Mars |
Songdalen L.K. |
22./3 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
15./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
Februar |
22./2 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
Januar |
18./1 kl 10:00 |
Neglespretten 2014 |
Songdalen J.F.F |
12./1 kl 12:00 |
Pakkeskyting 2013 |
Askvoll J.F.L |
2013 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
29./12 kl 13:00 |
Romjuls - Cup 50+F |
Rana J.F.F |
28./12 kl 10:00 |
Romjulsstevne 2013 |
Songdalen J.F.F |
18./12 kl 17:00 |
NISSEKAMP |
Neiden og Omegn J.F.F |
2013 kl 11:00 |
TRENING JT 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./12 kl 11:00 |
TRENING DTL 2014 |
Neiden og Omegn J.F.F |
November |
3./11 kl 15:00 |
Blærekatarren Flomlysstevne 50+F |
Rana J.F.F |
Oktober |
6./10 kl 09:00 |
Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. |
Alta J.F.F |
5./10 kl 09:00 |
L.K. Kval. N.T.5. okt |
Krødsherad J.F.F |
5./10 kl 09:00 |
Åpent stevne 100 skudd/ Lk. kval. |
Alta J.F.F |
September |
29./9 kl 11:00 |
100 skudd LK Søndag |
Bodø J.F.F |
28./9 kl 11:00 |
100 skudd LK Lørdag |
Bodø J.F.F |
27./9 kl 21:00 |
Nattstemne 2013 |
Songdalen J.F.F |
25./9 kl 17:00 |
Vugge cupen 2013 |
Songdalen J.F.F |
15./9 kl 09:00 |
100 skudd LK |
Skien J.F.F |
8./9 kl 09:00 |
DM Nordisk Trap 2013 |
Songdalen L.K. |
7./9 kl 12:00 |
Klubbmesterskap 2013 |
Røros J.F.F |
7./9 kl 09:00 |
KM Nordisk Trap 2013 |
Songdalen L.K. |
5./9 kl 17:00 |
Jegerstevnet, |
Vadsø J.F.F |
4./9 kl 17:00 |
Finale Bodø Cup |
Bodø J.F.F |
1./9 kl 09:00 |
Åpent klubbmesterskap 2013 JT og NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
August |
31./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 100 skudd |
Sør-Varanger J.F.F |
30./8 kl 18:00 |
Klubbmesterskap |
Askvoll J.F.L |
28./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap 2013 |
Notodden J.F.F |
28./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap m/gj.kl. 50+F |
Rana J.F.F |
25./8 kl 12:00 |
variabel |
Kautokeino J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Haglecupen Marnadal |
Songdalen J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Kautokeino J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Vestby JFF |
Sør-Varanger J.F.F |
25./8 kl 09:00 |
Vestby JFF |
Vestby J.F.F |
24./8 kl 10:00 |
Haglecupen |
Lindesnes J.F.F |
24./8 kl 09:00 |
Klubbmesterskap/Mesterpokalen |
Alta J.F.F |
24./8 kl 09:00 |
Vestby jff |
Sør-Varanger J.F.F |
21./8 kl 17:00 |
Jegermesteren |
Bodø J.F.F |
19./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Lerduesti 50 skudd+ Finale |
Bodø J.F.F |
18./8 kl 11:00 |
Haglecupen 2013 |
Songdalen J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Kroken J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
LM leirduesti, 50 skudd pluss finale, |
Alta J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Nordisk Trap |
Askvoll og Holmedal L.K. |
18./8 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 18.august |
Samnanger J.F.L |
17./8 kl 10:00 |
Haglecupen |
Lindesnes J.F.F |
17./8 kl 10:00 |
LM jegertrapp |
Alta J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Jegertrap |
Bodø J.F.F |
11./8 kl 11:00 |
Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
11./8 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Årdal J.F.F |
11./8 kl 10:00 |
Finale Sogn og Fjordane Cup |
Askvoll J.F.L |
11./8 kl 10:00 |
Saltenmesterskapet 50+Finale |
Bodø J.F.F |
10./8 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Årdal J.F.F |
10./8 kl 11:00 |
Sporting |
Songdalen J.F.F |
10./8 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen |
Vadsø J.F.F |
10./8 kl 09:00 |
Landskamp N.T. 2013 |
Krødsherad J.F.F |
10./8 kl 08:00 |
Klubbmesterskap 2013 |
Sannidal J.F.F |
9./8 kl 17:00 |
Vadsøstien |
Vadsø J.F.F |
6./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap Leirduesti/Sporting |
Sør-Varanger J.F.F |
4./8 kl 10:00 |
Finnmarkskarusellen |
Sør-Varanger J.F.F |
3./8 kl 10:00 |
Finnmarkskarusellen |
Sør-Varanger J.F.F |
1./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap, 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
Juli |
28./7 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen søndag |
Kautokeino J.F.F |
27./7 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen lørdag |
Kautokeino J.F.F |
2./7 kl 17:00 |
Bodø Cup runde 6 |
Bodø J.F.F |
2./7 kl 08:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
Juni |
30./6 kl 14:00 |
Finale FM jegertrap |
Vadsø J.F.F |
30./6 kl 11:00 |
Fylkesmesterskap 2013 |
Songdalen J.F.F |
30./6 kl 09:00 |
FM Jegertrap, 100 skudd pluss finale |
Vadsø J.F.F |
29./6 kl 16:00 |
Finale FM Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
29./6 kl 12:00 |
Klubbmesterskap Prøve |
Røros J.F.F |
29./6 kl 11:00 |
Sporting FM |
Lindesnes J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
FM Leirduesti |
Vadsø J.F.F |
29./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skot |
Eid J.F.L |
28./6 kl 17:00 |
Vestmarmesterskap (50JT) |
Kroken J.F.F |
26./6 kl 18:00 |
Bardutrap |
Målselv J.F.F |
26./6 kl 17:00 |
Kval u/premiering 26 Juni |
Rana J.F.F |
26./6 kl 17:00 |
Åpent stevne, Skeet |
Alta J.F.F |
23./6 kl 08:00 |
NM 2013 |
Sannidal Trap |
20./6 kl 18:00 |
Åpent stevne |
Kautokeino J.F.F |
20./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap LS |
Vadsø J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
Sporting, 50 skudd |
Alta J.F.F |
18./6 kl 17:00 |
Bodø Cup runde 5 |
Bodø J.F.F |
16./6 kl 10:00 |
DM NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
15./6 kl 11:00 |
Jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
15./6 kl 10:00 |
KM NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
Käppäälä cup NC 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 16:00 |
50 JT NC 2013 II |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 15:00 |
Laksetrappen 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 14:00 |
50 JT NC 2013 I |
Neiden og Omegn J.F.F |
14./6 kl 14:00 |
NEIDEN CLASSIC 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
13./6 kl 18:00 |
Åpent stevne |
Kautokeino J.F.F |
12./6 kl 18:00 |
Åpent stevne |
Målselv J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 2/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
12./6 kl 17:00 |
Neiden Cup 3/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
10./6 kl 18:00 |
GUNSTOCK 50 skudd |
Alta J.F.F |
9./6 kl 11:00 |
Klubbmesterskap Songdalen 2013 |
Songdalen J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 9.juni |
Samnanger J.F.L |
8./6 kl 11:00 |
Ranatreffen 300 skudd 08/09.juni 2013 |
Rana J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
8./6 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 8.juni |
Samnanger J.F.L |
5./6 kl 18:00 |
Neiden Cup 1/3 |
Neiden og Omegn J.F.F |
5./6 kl 17:00 |
Kval u/premiering 5/6 |
Rana J.F.F |
4./6 kl 18:00 |
50-skudder`n |
Alta J.F.F |
4./6 kl 17:00 |
Bodø Cup runde 4 |
Bodø J.F.F |
2./6 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd |
Askvoll J.F.L |
2./6 kl 09:00 |
DM skeet 125 skudd + Finale |
Alta J.F.F |
2./6 kl 09:00 |
prøve NM L.Kv. |
Sannidal Trap |
1./6 kl 11:00 |
Jegertrap |
Lindesnes J.F.F |
1./6 kl 11:00 |
KomplettFritid Grand Prix |
Bodø J.F.F |
1./6 kl 10:00 |
Leirduesti |
Askvoll J.F.L |
1./6 kl 09:00 |
KM Skeet 125 + Finale |
Alta J.F.F |
1./6 kl 09:00 |
Prøve NM L. Kv |
Sannidal Trap |
Mai |
2013 kl 18:00 |
Treningscup 2013 |
Røros J.F.F |
28./5 kl 18:00 |
Audi/vw/skoda-pokalen |
Alta J.F.F |
27./5 kl 17:00 |
Skytekveld for Volvo |
Notodden J.F.F |
26./5 kl 11:00 |
FM Sti |
Målselv J.F.F |
26./5 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skot |
Leikanger J.F.L |
26./5 kl 10:00 |
RC-cup og Fylkesmesterskap (LS) |
Kroken J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Nordisk Trap Sjff |
Songdalen L.K. |
25./5 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Luster J.F.L |
25./5 kl 11:00 |
Sporting |
Songdalen J.F.F |
25./5 kl 10:00 |
FM troms Jegertrap |
Målselv J.F.F |
23./5 kl 10:00 |
KRIEGHOFF CLASSIC 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./5 kl 17:00 |
Kval u/premiering |
Rana J.F.F |
21./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 3 |
Bodø J.F.F |
20./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 20.mai |
Samnanger J.F.L |
19./5 kl 09:00 |
L.K.Kval N.T. 19. mai |
Krødsherad J.F.F |
18./5 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Førde J.F.L |
18./5 kl 10:00 |
Jakt & friluftcup 2013 del 3 |
Sannidal J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
L.K. Kval. N.T 18 mai |
Krødsherad J.F.F |
18./5 kl 09:00 |
Nordlysstevnet |
Alta J.F.F |
14./5 kl 18:00 |
Eibypokalen, 50 skudd |
Alta J.F.F |
14./5 kl 17:00 |
Vårstevnet, 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
14./5 kl 14:00 |
trening 14 mai |
Kautokeino J.F.F |
12./5 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Gloppen J.F.L |
12./5 kl 10:00 |
Grunnlovstevnet 2013 |
Sør-Varanger J.F.F |
12./5 kl 09:00 |
Sporten Havna V.P. |
Rana J.F.F |
11./5 kl 12:00 |
Grunnlovstevnet 2013 |
Sør-Varanger J.F.F |
11./5 kl 11:00 |
Jegertrap 50 skot |
Eid J.F.L |
11./5 kl 11:00 |
Rana Jakt & Villmark V.P, Nitedal.kval |
Rana J.F.F |
9./5 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 skudd |
Alta J.F.F |
9./5 kl 09:00 |
Trap/nordisk trap 9.mai 2013 |
Samnanger J.F.L |
8./5 kl 17:00 |
Kval u/premiering |
Rana J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Bodø Cup runde 2 |
Bodø J.F.F |
7./5 kl 18:00 |
Vårpokalen, 50 skudd |
Alta J.F.F |
5./5 kl 12:00 |
Trening 5 mai |
Kautokeino J.F.F |
2013 kl 18:00 |
Trening 2013 |
Vadsø J.F.F |
2./5 kl 17:00 |
trening 2 mai kl. 18.00 |
Kautokeino J.F.F |
1./5 kl 12:00 |
1 Mai stevne 25 skudd med finale |
Notodden J.F.F |
1./5 kl 11:00 |
Test Trening |
Rana J.F.F |
1./5 kl 09:00 |
Trap/Nordisk trap 100 skudd |
Samnanger J.F.L |
April |
28./4 kl 10:00 |
Åpent Stevne 100 skudd |
Sør-Varanger J.F.F |
28./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 28.4.13 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
27./4 kl 10:00 |
Åpent stevne 100 skudd |
Sør-Varanger J.F.F |
27./4 kl 10:00 |
Åpent Stevne 100 skudd |
Sør-Varanger J.F.F |
27./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap |
Songdalen L.K. |
27./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap 27.4.13 |
Askvoll og Holmedal L.K. |
23./4 kl 17:00 |
Bodø Cup runde 1 |
Bodø J.F.F |
20./4 kl 12:00 |
trening |
Kautokeino J.F.F |
17./4 kl 18:00 |
Sporting, 50 skudd |
Alta J.F.F |
14./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd S |
Askvoll J.F.L |
14./4 kl 08:00 |
L KV Nordisk 100 skudd |
Sannidal Trap |
13./4 kl 10:00 |
Jegertrap 50 skudd L. |
Askvoll J.F.L |
13./4 kl 09:00 |
NordiskTrap LK kval |
Kroken J.F.F |
7./4 kl 09:00 |
Nordisk Trap |
Askvoll og Holmedal L.K. |
2./4 kl 18:00 |
Bodø Industis vandrepremie |
Bodø J.F.F |
1./4 kl 10:00 |
Påskestevnet |
Sør-Varanger J.F.F |
1./4 kl 09:00 |
NT Svinndal 1301507 |
Svinndal J.F.F |
Mars |
30./3 kl 10:00 |
Påskeharen 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
28./3 kl 09:00 |
Påskestevne |
Kroken J.F.F |
2013 kl 21:00 |
Trening DTL |
Neiden og Omegn J.F.F |
2013 kl 18:00 |
Trening DTL |
Sør-Varanger J.F.F |
2013 kl 17:00 |
Trening 2013 |
Sør-Varanger J.F.F |
17./3 kl 09:00 |
Nordisk Trap |
Songdalen L.K. |
16./3 kl 11:00 |
Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
16./3 kl 11:00 |
Vinterstevnet |
Bodø J.F.F |
Februar |
17./2 kl 11:00 |
Jegertrap |
Songdalen J.F.F |
Januar |
20./1 kl 11:00 |
Neglespretten |
Songdalen J.F.F |
14./1 kl 07:00 |
Test |
Målselv J.F.F |
2013 kl 17:00 |
TRENING 2013 |
Neiden og Omegn J.F.F |
2012 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
Desember |
29./12 kl 11:00 |
Julestevne |
Songdalen J.F.F |
Oktober |
14./10 kl 10:00 |
L.K.Kval N.T. Søndag 14/10 |
Krødsherad J.F.F |
13./10 kl 10:00 |
L.K. Kval N.T. Lørdag 13/10 |
Krødsherad J.F.F |
7./10 kl 09:00 |
Åpent stevne, 100 skudd LK kval |
Alta J.F.F |
6./10 kl 09:00 |
Åpent stevne, 100 skudd LK kval |
Alta J.F.F |
3./10 kl 17:00 |
Finale Treningscupen |
Songdalen J.F.F |
September |
28./9 kl 21:00 |
Nattstemne 50 skudd + finale |
Songdalen J.F.F |
8./9 kl 11:00 |
Landsdelsmesterskap jegertrap |
Songdalen J.F.F |
8./9 kl 10:00 |
Åpne Klubbmesterskap JT og NT (LK-kval) |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./9 kl 17:00 |
Jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
August |
26./8 kl 10:00 |
Hagle cup 2012 Marnadal |
Songdalen J.F.F |
25./8 kl 11:00 |
Haglecupen 2012 |
Songdalen J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 50 skudd KJFF |
Kautokeino J.F.F |
25./8 kl 10:00 |
Klubbmesterskap 50 skudd KSSK |
Kautokeino J.F.F |
23./8 kl 16:00 |
Trening kl. 18.00 |
Kautokeino J.F.F |
19./8 kl 10:00 |
Hagle cup 2012 |
Songdalen J.F.F |
18./8 kl 13:00 |
Klubbmesterskap |
Kroken J.F.F |
18./8 kl 10:00 |
Haglecupen 2012 |
Lindesnes J.F.F |
18./8 kl 09:00 |
Avslutning Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
17./8 kl 17:00 |
Byggmannpokalen, 50 skudd, Rafsbotn |
Alta J.F.F |
14./8 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
12./8 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen 6/7 |
Vadsø J.F.F |
11./8 kl 10:00 |
Sporting 50 skudd |
Songdalen J.F.F |
11./8 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen 5/7 |
Vadsø J.F.F |
10./8 kl 09:00 |
Landskamp NT |
Krødsherad J.F.F |
5./8 kl 09:00 |
Fylkesmesterskap, jegertrap |
Alta J.F.F |
4./8 kl 10:00 |
Fylkesmesterskap leirduesti |
Alta J.F.F |
Juli |
29./7 kl 09:00 |
DM i Skeet |
Norges Jeger og Fiskeforbund |
28./7 kl 09:00 |
KM i Skeet |
Norges Jeger og Fiskeforbund |
21./7 kl 09:00 |
NEIDEN CLASSIC 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./7 kl 17:00 |
DM NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./7 kl 17:00 |
KM NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./7 kl 14:00 |
50 JT NC 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./7 kl 14:00 |
Käppäälä cup NC 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
20./7 kl 07:00 |
Neidendua 300 |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./7 kl 14:00 |
50 JT NC 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./7 kl 14:00 |
Laksetrappen NC 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
4./7 kl 18:00 |
Audi/VW/Skoda pokalen |
Alta J.F.F |
1./7 kl 11:00 |
Fylkesmesterskap Vest Agder |
Songdalen J.F.F |
Juni |
26./6 kl 17:00 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
2012 kl 09:00 |
NM Nordisk trap |
Kroken J.F.F |
20./6 kl 17:00 |
Nitedal kval 5/5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
19./6 kl 18:00 |
50 skuddern |
Alta J.F.F |
17./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen |
Kautokeino J.F.F |
16./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusellen |
Kautokeino J.F.F |
14./6 kl 18:00 |
NittedalsKvalifisering |
Kautokeino J.F.F |
13./6 kl 17:00 |
Nitedal kval 4/5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
10./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusell 2/7 |
Neiden og Omegn J.F.F |
9./6 kl 09:00 |
Finnmarkskarusell 1/7 |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./6 kl 18:00 |
Eiby pokalen / Nitedal kval 50 skudd |
Alta J.F.F |
6./6 kl 17:00 |
Nitedal kval 1/5 |
Neiden og Omegn J.F.F |
Mai |
29./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
26./5 kl 09:00 |
Nordlysstevnet 300 |
Alta J.F.F |
23./5 kl 18:00 |
Vårpokalen/Nitedal kval. |
Alta J.F.F |
23./5 kl 17:00 |
VKU OPEN |
Vadsø J.F.F |
19./5 kl 10:00 |
Grunnlovstevnet 2012 |
Sør-Varanger J.F.F |
2012 kl 17:00 |
Trening skeet |
Vadsø J.F.F |
2012 kl 07:00 |
Trening trap 2012 |
Sør-Varanger J.F.F |
2012 kl 07:00 |
Trening 2012 |
Vadsø J.F.F |
April |
9./4 kl 10:00 |
Påskestevnet 2012 |
Sør-Varanger J.F.F |
Februar |
2012 kl 07:00 |
Trening DTL 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
2012 kl 07:00 |
Trening JT/NT 2012 |
Neiden og Omegn J.F.F |
Januar |
2012 kl 20:00 |
Trening trap 2012 |
Alta J.F.F |
2011 |
Dato / tid |
Tittel |
Arrangør |
September |
8./9 kl 02:02 |
Jegerstevne |
Vadsø J.F.F |
7./9 kl 17:00 |
Klubbmesterskap JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
7./9 kl 02:02 |
Klubbmesterskap NT |
Neiden og Omegn J.F.F |
3./9 kl 02:02 |
Klubbmesterskap JT |
Sør-Varanger J.F.F |
August |
27./8 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Sør-Varanger J.F.F |
20./8 kl 02:02 |
KM SKEET |
Norges Jeger og Fiskeforbund |
14./8 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
13./8 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Alta J.F.F |
11./8 kl 02:02 |
Klubbmesterskap |
Vadsø J.F.F |
11./8 kl 02:02 |
VW/Audi/Skoda pokalen, 50 skudd + finale |
Alta J.F.F |
7./8 kl 02:02 |
FYLKESMESTERSKAP JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
6./8 kl 02:02 |
Fylkesmesterskap |
Sør-Varanger J.F.F |
Juli |
24./7 kl 02:02 |
DM NT Finale |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./7 kl 02:02 |
KM NT Finale |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./7 kl 02:02 |
Neidendua 300 - Del 3 (11JT1730) |
Neiden og Omegn J.F.F |
24./7 kl 02:02 |
Neidendua 300 - Del 4 |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./7 kl 02:02 |
Neidendua 300 - Del 1 (11JT1729) |
Neiden og Omegn J.F.F |
23./7 kl 02:02 |
Neidendua 300 - Del 2 |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./7 kl 02:02 |
50 duer JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
22./7 kl 02:02 |
Käppäälä cup |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./7 kl 02:02 |
50 duer JT |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./7 kl 02:02 |
Laksetrappen |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./7 kl 02:02 |
LAKSETRAPPFINALE |
Neiden og Omegn J.F.F |
Juni |
30./6 kl 02:02 |
50 skuddern |
Alta J.F.F |
30./6 kl 02:02 |
Nittedal kvalifisering 50 skudd |
Kautokeino J.F.F |
29./6 kl 02:02 |
29.06-2011 |
Kautokeino J.F.F |
28./6 kl 02:02 |
Klubbmesterskap sporting |
Sør-Varanger J.F.F |
24. til 26./6 kl 02:02 |
NM Nordisk Trap - Finnmarkskyttere |
Neiden og Omegn J.F.F |
21./6 kl 02:02 |
Åpent Stevne 25 skudd |
Vadsø J.F.F |
19./6 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Kautokeino J.F.F |
18./6 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Kautokeino J.F.F |
16./6 kl 17:00 |
Byggern Pokalen |
Vadsø J.F.F |
16./6 kl 02:02 |
Eiby pokalen, 50 skudd |
Alta J.F.F |
16./6 kl 02:02 |
Åpent 50-skudd, jegertrap |
Sør-Varanger J.F.F |
14./6 kl 02:02 |
Klubbmesterskap LS 50 skudd |
Vadsø J.F.F |
11./6 kl 02:02 |
teststevne i Båtsfjord |
Vadsø J.F.F |
5./6 kl 02:02 |
Nordlysstevnet (Del 3) |
Alta J.F.F |
5./6 kl 02:02 |
Nordlysstevnet (Del 4) |
Alta J.F.F |
4./6 kl 02:02 |
Nordlysstevnet (Del 1) |
Alta J.F.F |
4./6 kl 02:02 |
Nordlysstevnet (Del 2) |
Alta J.F.F |
1./6 til 1./10 kl 02:02 |
Trening DTL 2011 |
Neiden og Omegn J.F.F |
Mai |
29./5 kl 02:02 |
50 skudds teststevne |
Alta J.F.F |
26./5 kl 02:02 |
Åpent 50-skudd, jegertrap |
Sør-Varanger J.F.F |
22./5 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Vadsø J.F.F |
21./5 kl 02:02 |
Finnmarkskarusellen |
Vadsø J.F.F |
19./5 kl 02:02 |
Vårpokalen 19052011 |
Alta J.F.F |
12./5 kl 17:00 |
Vårstevne |
Vadsø J.F.F |
9./5 til 5./9 kl 02:02 |
Trening Skeet 2011 |
Vadsø J.F.F |
3./5 kl 07:00 |
Trening 2011 |
Vadsø J.F.F |
April |
25./4 kl 02:02 |
Påskestevne / LK-kval |
Sør-Varanger J.F.F |