www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater begge dager, Klasse Åpen og Junior
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F
7. april 2019

Oppdatert: 05.05.2019 kl 16:37

Resultater begge dager, Klasse Åpen og Junior

6 april
7 april
Sum totalt

Klasse Åpen
1.
Per Magnus Pedersen

Sokna J.F.F
9995194
2.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
9797194
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
9796193
4.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
9794191
5.
Bjørn Trydal

Trysil J.F.F
9794191
6.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
10090190
7.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9792189
8.
Ørjan Eriksen

Moss og Omegn J.F.F
9295187
9.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
9394187
10.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
9294186
11.
Arvid Agnor

Moss og Omegn J.F.F
8996185
12.
Anders Quist Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9788185
13.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9487181
14.
Anders Frorud

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8992181
15.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9386179
16.
Geier Barlie

Ski J.F.F
9186177
17.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
8789176
18.
Trygve Larssen

Moss og Omegn J.F.F
8986175
19.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
9085175
20.
Trond Henning Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
8589174
21.
Tarald Huse

Moss og Omegn J.F.F
9282174
22.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
8390173
23.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
8885173
24.
Bård Boger

Løiten J.F.F
8390173
25.
Trond Johansson

Sollihøgda J.F.F
9082172
26.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
9082172
27.
Bjørn Johansen

Rana J.F.F
8488172
28.
Bjørn E Hansen

Solemskogen J.F.F
8686172
29.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
8982171
30.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
8883171
31.
Tom Grønneberg Sørensen

Asker J.F.F
8585170
32.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
8684170
33.
Edvart Skogli

Moss og Omegn J.F.F
8189170
34.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
8578163
35.
Reidar Johansen

Vefsn J.F.F
8776163
36.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
8380163
37.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
8379162
38.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7884162
39.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
8376159
40.
Stian Bjørklund

Ullensaker J.F.F
8274156
41.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
8471155
42.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7875153
43.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
7775152
44.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
6883151
45.
Dan Martin Nordeng

Skjeberg og Omegn J.F.F
7476150
46.
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
7667143
47.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7368141
48.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
6667133
49.
Kristian Lambrechts Pedersen

Ski J.F.F
6268130
50.
Stein Anders Aarum

Moss og Omegn J.F.F
6060120
51.
Thore Grinden

Løiten J.F.F
9494
52.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
9494
53.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
9393
54.
Henrik Andre Ekhaugen

Ski J.F.F
9393
55.
Geir Otto Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
9393
56.
Ole Martin Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9292
57.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna J.F.F
9292
58.
Severin Larsen

Stange J.F.F
9191
59.
Roger Buvald

Sollihøgda J.F.F
9191
60.
Petter Martinsen

Romedal og Vallset J.F.F
8989
61.
Eirik Tanum

Brunlanes J.F.F
8989
62.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
8888
63.
Terje Gravklev

Siljan J.F.F
8787
64.
Ole Ivar Iversen

Sokna J.F.F
8787
65.
Markus Finstad

Moss og Omegn J.F.F
8787
66.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8787
67.
Jørgen Weel

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8787
68.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8787
69.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
8686
70.
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
414586
71.
Magnus Rydning

Bærum J.F.F
8686
72.
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
8484
73.
Trond Sørensen

Ski J.F.F
8383
74.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8383
75.
Jan Erik Skaar

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8383
76.
Knut Årnes

Lørenskog S.S.
8282
77.
Helge Raaden

Skjeberg og Omegn J.F.F
8282
78.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
8282
79.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
8080
80.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
8080
81.
Viggo Bjerkansmo

Onsøy J.F.F
7979
82.
Momcilo Stanisic

Oslo J.F.F
7979
83.
Kenneth Hanssen

Moss og Omegn J.F.F
7878
84.
Henrik Bakke

Rælingen J.F.F
7878
85.
William Herskedal

Ås J.F.F
7777
86.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7777
87.
Kim Anders Øvrid

Sollihøgda J.F.F
7777
88.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
7777
89.
Truls Erik Kristiansen

Moss og Omegn J.F.F
7676
90.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
7676
91.
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
7676
92.
Kjetil Engebretsen

Hemnes J.F.F
7676
93.
Martin Eikeland

Bærum J.F.F
7575
94.
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
7575
95.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
7575
96.
Espen Jakobsen

Hvaler J.F.F
7575
97.
Halvor Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7474
98.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
7474
99.
Espen Dahlstrøm

Hvaler J.F.F
7474
100.
Marcus Wahlberg Schumacher

Brunlanes J.F.F
7373
101.
Christian Paulsen

Moss og Omegn J.F.F
7373
102.
Jon Tore Gravdal

Trøgstad J.F.F
7272
103.
Eirik Frorud

Arbeidernes J.F.F Halden
7272
104.
Andreas Olsen

Ski J.F.F
7272
105.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
7171
106.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
7171
107.
Sterling E Herskedal

Ås J.F.F
6969
108.
Kim Olsen

(ingen klubb)
6969
109.
Rune Wischmann

Sollihøgda J.F.F
6868
110.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6868
111.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
6767
112.
Harald Lunde

Sarpsborg og Omegn J.F.F
6767
113.
Stian Christoffersen

Ås J.F.F
6666
114.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
6565
115.
Magnus Ingul

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6464
116.
Kristian Olsen

Ski J.F.F
6464
117.
Kristian Dutu Hølen

Moss og Omegn J.F.F
6464
118.
Jacob Borgen

Ås J.F.F
6262
119.
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
6262
120.
Martin Bakke

Rælingen J.F.F
6161
121.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
6060
122.
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
5959
123.
Erik Sele

Ås J.F.F
5555
124.
Tommy Olsrud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
5050
125.
Bent-Andre Nielsen

Hedrum J.F.L
4747

Klasse Kvinner
1.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
9389182
2.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
8380163
3.
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
7983162
4.
Jane Ludvigsen

Onsøy J.F.F
7870148
5.
Valeria Lindvåg

Brunlanes J.F.F
7671147
6.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
6768135
7.
Catharina Pedersen

Ski J.F.F
6762129
8.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
8383
9.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
7979
10.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
7777
11.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
7474
12.
Anja Dramstad

Bjørkelangen J.F.F
7373
13.
Eva Theresa Fekete

Sandefjord J.F.F
7272
14.
Gro Stene

Moss og Omegn J.F.F
4949

Klasse Junior
1.
Ole Henrik Bråthen Sand

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8685171
2.
Jørgen Bredmo Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8288170
3.
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
7070140
4.
Adrian Wingquist Dalsjø

Brandval J.F.F
6370133
5.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
8181
6.
Birk Kristiansen

Moss og Omegn J.F.F
7979
7.
Oscar Iwe

Åmot J.F.F
7676
8.
Håkon Lunde

Sarpsborg og Omegn J.F.F
5858
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)