www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater begge dager, Klasse Åpen og Junior
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F
7. april 2019

Oppdatert: 07.04.2019 kl 15:15

Resultater klassedelt

Jury: Øyvind Fjeldstad, Oskar Næss, Anders Rånes Jensen

Klasse A
1. Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F
81010101091091010Sum: 96
2. Tom Nalum
Brunlanes J.F.F
1010109109109109Sum: 96
3. Per Magnus Pedersen
Sokna J.F.F
9101098101091010Sum: 95
4. Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F
910991010109910Sum: 95
5. Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F
109810991091010Sum: 94
6. Knut Olav Gjerstad
Løiten J.F.F
108109991091010Sum: 94
7. Bjørn Trydal
Trysil J.F.F
1010910109108810Sum: 94
8. Thomas Nyberget
Åmot J.F.F
101010981010999Sum: 94
9. Marius Sørengen
Ski J.F.F
910108109910108Sum: 93
10. Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
999999109910Sum: 92
11. Anders Frorud
Sarpsborg og Omegn J.F.F
910101088109810Sum: 92
12. Milo Stanisic Waagaard
Sokna J.F.F
1099899109109Sum: 92
13. Severin Larsen
Stange J.F.F
89101099108108Sum: 91
14. Oskar Næss
Svelvik J.F.F
5910101081081010Sum: 90
15. Bård Boger
Løiten J.F.F
101089781010810Sum: 90
16. Petter Martinsen
Romedal og Vallset J.F.F
8979109109810Sum: 89
17. Rune Dalsjø
Brandval J.F.F
1099996109810Sum: 89
18. Ole Ivar Iversen
Sokna J.F.F
78101089781010Sum: 87
19. Jørgen Weel
Sarpsborg og Omegn J.F.F
10988681010108Sum: 87
20. Trygve Larssen
Moss og Omegn J.F.F
710710859101010Sum: 86
21. Geier Barlie
Ski J.F.F
7106107999910Sum: 86
22. Jostein Bråthen
Eidskog J.F.F
910868989910Sum: 86
23. Oddgeir Skogly
Asker J.F.F
8910107689710Sum: 84
24. Pål Gundersen
Moss og Omegn J.F.F
510888981099Sum: 84
25. Henning Mathisen
Blaker J.F.F
71089969898Sum: 83
26. Håkon Bøhmer
Andebu J.F.F
69106859877Sum: 75

Klasse B
1. Martin Røsrud Graven
Brunlanes J.F.F
101089101010101010Sum: 97
2. Ole Martin Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
10991010810998Sum: 92
3. Roger Buvald
Sollihøgda J.F.F
10108810999810Sum: 91
4. Edvart Skogli
Moss og Omegn J.F.F
998889910910Sum: 89
5. Trond Henning Hansen
Skjeberg og Omegn J.F.F
9106899109109Sum: 89
6. Bjørn Johansen
Rana J.F.F
1089710910889Sum: 88
7. Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskeruds J.F.F
108871081010710Sum: 88
8. Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
8788101010999Sum: 88
9. Magnus Rydning
Bærum J.F.F
6891010710899Sum: 86
10. Henning Ihleby
Råde J.F.F
868910710999Sum: 85
11. Hakan Ucarli
Moss og Omegn J.F.F
8101071098977Sum: 85
12. Dag Thu
Moss og Omegn J.F.F
996879691010Sum: 83
13. Trond Sørensen
Ski J.F.F
877888108109Sum: 83
14. Frode Kristoffersen
Sokna J.F.F
88769898910Sum: 82
15. Knut Årnes
Lørenskog S.S.
779891076109Sum: 82
16. Tarald Huse
Moss og Omegn J.F.F
101077989598Sum: 82
17. Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F
9878969996Sum: 80
18. Viggo Bjerkansmo
Onsøy J.F.F
7988859799Sum: 79
19. Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F
99589910856Sum: 78
20. Jarle Nymoen
Ådal J.F.F
69109878776Sum: 77
21. Kristian Meldahl Bråten
Hof Vestre J.F.F
86697109677Sum: 75
22. Stian Bjørklund
Brandbu og Tingelstad J.F.F
67871049698Sum: 74
23. Rune Wischmann
Sollihøgda J.F.F
7767629897Sum: 68
24. Bjørn Tore Dahl Olsen
Moss og Omegn J.F.F
6665698687Sum: 67

Klasse C
1. Jan Erik Skaar
Sarpsborg og Omegn J.F.F
98799810788Sum: 83
2. Helge Raaden
Skjeberg og Omegn J.F.F
8999888887Sum: 82
3. Tor Anders Bjørkvist
Moss og Omegn J.F.F
4998879979Sum: 79
4. Henrik Bakke
Rælingen J.F.F
677797781010Sum: 78
5. Kim Anders Øvrid
Sollihøgda J.F.F
109678865810Sum: 77
6. William Herskedal
Ås J.F.F
610789810487Sum: 77
7. Dan Martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F
9958889686Sum: 76
8. Espen Jakobsen
Hvaler J.F.F
8688888867Sum: 75
9. Martin Eikeland
Bærum J.F.F
38888991075Sum: 75
10. Espen Dahlstrøm
Hvaler J.F.F
6888678689Sum: 74
11. Halvor Ingul
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
39996810488Sum: 74
12. Freddy Harlem
Skjeberg og Omegn J.F.F
56986698107Sum: 74
13. Carl Henrik Ekhaugen
Ski J.F.F
66968310788Sum: 71
14. Morten Grefslie
Eidsberg J.F.F
9876777587Sum: 71
15. Kim Olsen
(ingen klubb)
4488858978Sum: 69
16. Sterling E Herskedal
Ås J.F.F
3988549887Sum: 69
17. Kristian Lambrechts Pedersen
Ski J.F.F
9778698554Sum: 68
18. Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
7488749848Sum: 67
19. Harald Lunde
Sarpsborg og Omegn J.F.F
4786839985Sum: 67
20. Stian Christoffersen
Ås J.F.F
4598758596Sum: 66
21. Magnus Ingul
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7958477845Sum: 64
22. Jacob Borgen
Ås J.F.F
43105588667Sum: 62
23. Martin Bakke
Rælingen J.F.F
5696767573Sum: 61
24. Tom Morten Opheim
Trøgstad J.F.F
0878528679Sum: 60
25. Stein Anders Aarum
Moss og Omegn J.F.F
14710984656Sum: 60
26. Jørgen Kristoffersen
Råde J.F.F
3586638668Sum: 59
27. Erik Sele
Ås J.F.F
6857427466Sum: 55
28. Stig Børre Elvegård
Ski J.F.F
3477645243Sum: 45

Klasse D1
1. Anders Opheim
Trøgstad J.F.F
7898106105108Sum: 81
2. Håkon Lunde
Sarpsborg og Omegn J.F.F
6477439774Sum: 58

Klasse D2
1. Jørgen Bredmo Syversen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
101010761089810Sum: 88
2. Ole Henrik Bråthen Sand
Sarpsborg og Omegn J.F.F
108988810987Sum: 85
3. Mathilde Elvegård
Ski J.F.F
8597685787Sum: 70
4. Adrian Wingquist Dalsjø
Brandval J.F.F
88510786666Sum: 70

Klasse E1
1. Oddvar Hansen
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
101089899999Sum: 90
2. Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F
989897109810Sum: 87
3. Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F
9107107798710Sum: 84
4. Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F
710977889710Sum: 82
5. Tore Skjønhaug
Rakkestad og Degernes J.F.F
10591010510878Sum: 82
6. Momcilo Stanisic
Oslo J.F.F
787106109589Sum: 79
7. Reidar Johansen
Vefsn J.F.F
77878966810Sum: 76
8. Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
48977788107Sum: 75
9. Frank Fossum
Båstad Grunneier J.F.F
5979527657Sum: 62

Klasse E2
1. Bjørn E Hansen
Solemskogen J.F.F
910997987108Sum: 86
2. Tom Grønneberg Sørensen
Asker J.F.F
9109877108107Sum: 85
3. Per Bunes
Rælingen J.F.F
89998710458Sum: 77
4. Knut Harald Fredriksen
Brunlanes J.F.F
895851085108Sum: 76
5. Jon Tore Gravdal
Trøgstad J.F.F
78667893108Sum: 72
6. Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
6688778666Sum: 68
7. Sten-Arild Pettersen
Råde J.F.F
6745988758Sum: 67
8. Jan Aanes
Tjølling J.F.F
6588668495Sum: 65

Klasse F
1. Trude Skjervik
Moss og Omegn J.F.F
910810779779Sum: 83
2. Eva Theresa Fekete
Sandefjord J.F.F
77575798107Sum: 72
3. Jane Ludvigsen
Onsøy J.F.F
8688747787Sum: 70
4. Anne-Ragnhild Bjørge
Eidskog J.F.F
5875689479Sum: 68
5. Catharina Pedersen
Ski J.F.F
7468788455Sum: 62
6. Gro Stene
Moss og Omegn J.F.F
2472618676Sum: 49

Klasse F1
1. Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F
9101096899910Sum: 89
2. Lene Storbæk
Trysil J.F.F
8988799787Sum: 80
3. Anja Dramstad
Bjørkelangen J.F.F
8886788767Sum: 73
4. Valeria Lindvåg
Brunlanes J.F.F
2789777699Sum: 71
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)