www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F
7. april 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
2 Trygve Larssen Ås J.F.F A
3 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
4 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F C
5 Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
4 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
5 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F A
2 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
3 Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
4 Reidar Johansen Vefsn J.F.F E1
5 Henning Ihleby Råde J.F.F B
6 Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Helge Raaden Skjeberg og Omegn J.F.F C
2 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F C
3 Arvid Agnor Ås J.F.F A
4 Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
5 Kim Anders Øvrid Sollihøgda J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
2 Marius Sørengen Ski J.F.F A
3 Geier Barlie Ski J.F.F A
4 Trond Sørensen Ski J.F.F B
5 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
2 Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
3 Magnus Rydning Bærum J.F.F B
4 Martin Eikeland Bærum J.F.F C
5 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
2 Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
3 Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
4 Gro Stene Eidsberg J.F.F F
5 Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F C
4 Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
5 Bjørn Johansen Rana J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
3 Kristian Meldahl Bråten Hof Vestre J.F.F B
4 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
5 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
3 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F C
4 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
5 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
2 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
3 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
4 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
5 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
2 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
3 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
4 Anja Dramstad Skogen J.S.K F1
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
3 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
4 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
5 Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
3 Bård Boger Løiten J.F.F A
4 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
5 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
2 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
3 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
4 Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
5 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
2 Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
3 Momcilo Stanisic Oslo J.F.F E1
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
5 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
2 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
3 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
4 Henrik Bakke Rælingen J.F.F C
5 Martin Bakke Rælingen J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Espen Jakobsen Hvaler J.F.F C
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
4 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
5 Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 William Herskedal Ås J.F.F C
2 Sterling E Herskedal Ås J.F.F C
3 Jacob Borgen Ås J.F.F C
4 Stian Christoffersen Ås J.F.F C
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
2 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
3 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
4 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
5 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 12:20
1 Harald Lunde Sarpsborg og Omegn J.F.F C
2 Håkon Lunde Sarpsborg og Omegn J.F.F D1
3 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
4 Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
5 Erik Sele Ås J.F.F C
6      
 
Lag 22 Kl: 12:30
1 Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
2 Kim Olsen (ingen klubb) C
3 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
4 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5 Knut Årnes Lørenskog S.S. B
6      
 
Lag 23 Kl: 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)