www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Søndag - Moss og Omegn J.F.F
7. april 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 111
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anja Dramstad Skogen J.S.K F1
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
Bjørn Johansen Rana J.F.F B
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Bård Boger Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Catharina Pedersen Ski J.F.F F
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Erik Sele Ås J.F.F C
Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
Espen Jakobsen Hvaler J.F.F C
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F C
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Gro Stene Eidsberg J.F.F F
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
Harald Lunde Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Helge Raaden Skjeberg og Omegn J.F.F C
Henning Ihleby Råde J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Bakke Rælingen J.F.F C
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Lunde Sarpsborg og Omegn J.F.F D1
Jacob Borgen Ås J.F.F C
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Kim Anders Øvrid Sollihøgda J.F.F C
Kim Olsen (ingen klubb) C
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Årnes Lørenskog S.S. B
Kristian Meldahl Bråten Hof Vestre J.F.F B
Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Magnus Rydning Bærum J.F.F B
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Martin Bakke Rælingen J.F.F C
Martin Eikeland Bærum J.F.F C
Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
Momcilo Stanisic Oslo J.F.F E1
Morten Grefslie Eidsberg J.F.F C
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F A
Reidar Johansen Vefsn J.F.F E1
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F A
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F C
Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
Sterling E Herskedal Ås J.F.F C
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Stian Christoffersen Ås J.F.F C
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
William Herskedal Ås J.F.F C
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)