www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Nordland
Alstahaug J.F.F
Andøy J.F.F
Bodø J.F.F
Brønnøy J.F.F
Fauske og Sørfold J.F.F/S.S.K
Hattfjelldal J.F.L
Korgen og Hemnes J.F.F
Narvik og Omegn J.F.F
Rana J.F.F
Øksnes J.F.F
Troms
Bardu J.F.F
Målselv J.F.F og S.S.K
Nordreisa J.F.L
Finnmark
Alta J.F.F
Kautokeino J.F.F
LEIRDUE.NET
Neiden og Omegn J.F.F
Sør-Varanger J.F.F
Tana J.F.F
Vadsø J.F.F
Vadsø S.L.
Varanger S.S.K





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner registrert her på www.leirdue.net:

Nord-Norge


2019
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Februar
23./2 kl 16:00 Flomlystevne 50 sk Brønnøy J.F.F Påmelding
Mars
2./3 kl 17:00 Flomlys stevne Alstahaug J.F.F Påmelding
23./3 kl 11:00 Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval Brønnøy J.F.F Påmelding
April
2./4 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F Påmelding
3./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
4./4 til 31./10 kl 18:00 Torghatten cup 2019 Brønnøy J.F.F
10./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
24./4 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
24./4 kl 18:00 50 sk. u/premiering Korgen og Hemnes J.F.F Påmelding
27./4 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
27./4 kl 11:00 Villmarkstevne 200 sk m/finale – LK kval Brønnøy J.F.F Påmelding
28./4 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
Mai
4./5 kl 08:00 Polvotten Målselv S.S.K Påmelding
7./5 kl 17:00 Vårpokalen-50 duer Alta J.F.F
7./5 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F Påmelding
8./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
8./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
8./5 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
8./5 kl 18:00 50 sk. u/premiering Korgen og Hemnes J.F.F Påmelding
9./5 kl 17:00 Vårstevne 50 duer Vadsø J.F.F
12./5 kl 11:00 Klasseføringstevne Leirduesti (sporting) 100 sk Brønnøy J.F.F Påmelding
14./5 kl 17:00 Eibypokalen-50 Duer Alta J.F.F
15./5 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K Påmelding
15./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
15./5 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
15./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F Påmelding
21./5 kl 17:00 Gunstock-50 duer Alta J.F.F
22./5 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
22./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F Påmelding
23./5 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
29./5 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
29./5 kl 18:00 50 sk u/premiering Rana J.F.F Påmelding
Juni
1./6 kl 11:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
2./6 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
4./6 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F Påmelding
4./6 kl 18:00 50 skudd /uten premiering Andøy J.F.F Påmelding
5./6 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
5./6 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
5./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
6./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
8./6 kl 10:00 Nordlysstevnet 300 duer Alta J.F.F Påmelding
9./6 kl 10:00 Nordlysstevnet del 2 Alta J.F.F
10./6 kl 10:00 Nordlysstevnet del 3 Alta J.F.F
11./6 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
12./6 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K Påmelding
12./6 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
12./6 kl 17:00 Korrespondanse NORD Neiden og Omegn J.F.F
12./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
13./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
14./6 kl 14:00 NC19, DTL 50 duer fredag del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
14./6 kl 14:00 NC 19, 50 Dobbel/Autotrap del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
15./6 kl 09:00 Haglbyger i midnattsol (lørdag, 200 skudd) Kautokeino J.F.F Påmelding
15./6 kl 09:00 NC19, 100 duer LK-kval lørdag del III Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
15. til 16./6 kl 09:00 200 skudd Jegertrap/ LK-kval Andøy J.F.F Påmelding
15./6 kl 11:00 Kjerringlorten cup 100 sk – LK kval Brønnøy J.F.F Påmelding
15./6 kl 16:00 NC19, 100 duer KM LK-kval lørdag del IV Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 08:00 NC19, PrøveNM 125 duer m/finaler del V Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 09:00 Haglbyger i midnattsol (søndag, 100 skudd) Kautokeino J.F.F Påmelding
18./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
19./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
21. til 23./6 kl 10:00 NM NORDISK TRAP 2019 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
26./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
Juli
4./7 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
18./7 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
20./7 kl 09:00 100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap Varanger S.S.K Påmelding
21./7 kl 09:00 Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne Varanger S.S.K Påmelding
24./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
31./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
August
1./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
3./8 kl 09:00 LM-Kompakt leirduesti Alta J.F.F Påmelding
4./8 kl 09:00 NNM (Nord Norges mesterskap) Kautokeino J.F.F Påmelding
4./8 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
4./8 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F
6./8 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F Påmelding
6./8 kl 18:00 50 skudd /uten premiering Andøy J.F.F Påmelding
7./8 kl 17:00 Åpent Stevne Målselv J.F.F
7./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
11./8 kl 10:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F Påmelding
14./8 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K Påmelding
14./8 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
14./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F
18./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Kautokeino J.F.F Påmelding
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Skeet Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Jegertrap 50 duer Alta J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Andøy J.F.F Påmelding
27./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
29./8 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
31./8 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
September
1./9 kl 09:00 KM SKEET 125 duer Alta J.F.F
1./9 kl 10:00 KM Skeet Finale Alta J.F.F
4./9 kl 17:00 Sprudlestevnet 50 duer Alta J.F.F
5./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
7./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100 sk m/finale – Kjerringlorten cup – LK kval Brønnøy J.F.F Påmelding
7./9 kl 13:30 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2019 Neiden og Omegn J.F.F
8./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Sporting 100 sk m/finale Brønnøy J.F.F Påmelding
28./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
29./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
Oktober
9./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
16./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
19./10 kl 11:00 Kjerringlorten 100 sk Compak Sporting Brønnøy J.F.F Påmelding
23./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
30./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
Desember
2019 kl 19:00 Klasseføring NT 2019 LEIRDUE.NET
29./12 kl 11:00 Skinkepåleggskyting 50 sk Brønnøy J.F.F Påmelding
2019 kl 12:00 Ranking 2019 Nordisk trap LEIRDUE.NET
31./12 kl 10:00 KM, Nyttårskytt Målselv J.F.F
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)