www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Nordland
Alstahaug J.F.F
Andøy J.F.F
Bodø J.F.F
Brønnøy J.F.F
Fauske og Sørfold J.F.F/S.S.K
Hattfjelldal J.F.L
Korgen og Hemnes J.F.F
Narvik og Omegn J.F.F
Rana J.F.F
Øksnes J.F.F
Troms
Bardu J.F.F
Harstad J.F.F
Målselv J.F.F og S.S.K
Nordreisa J.F.L
Finnmark
Alta J.F.F
Kautokeino J.F.F
LEIRDUE.NET
Neiden og Omegn J.F.F
Sør-Varanger J.F.F
Tana J.F.F
Vadsø J.F.F
Varanger S.S.K





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner registrert her på www.leirdue.net:

Nord-Norge


2019
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Juni
26./6 kl 17:00 Åpent stevne JT Målselv J.F.F Påmelding
26./6 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
29./6 kl 10:00 FylkesMesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F Påmelding
30./6 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
Juli
4./7 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
10./7 kl 17:00 Leirduesti 50 duer Vadsø J.F.F
18./7 kl 17:00 Åpent 50 duer Vadsø J.F.F
20./7 kl 09:00 100 skudd Åpent stevne Innbakt Klubbmesterskap Varanger S.S.K Påmelding
21./7 kl 09:00 Klubbmsterskap Skeet Åpent stevne Varanger S.S.K Påmelding
24./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
31./7 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
August
1./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Vadsø J.F.F
1./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 6:9 Øksnes J.F.F Påmelding
3./8 kl 09:00 LM-Kompakt leirduesti Alta J.F.F Påmelding
4./8 kl 09:00 NNM Landsdelmesterskap Kautokeino J.F.F Påmelding
4./8 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
4./8 kl 17:00 Nordisk Jaktskyting - Åpent Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
6./8 kl 18:00 Kjerringlorten cup 50 sk u/premiering Brønnøy J.F.F Påmelding
6./8 kl 18:00 50 skudd /uten premiering Andøy J.F.F Påmelding
7./8 kl 17:00 Åpent Stevne Målselv J.F.F
7./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
7./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
8./8 kl 18:00 Bodø Cup runde 8 Bodø J.F.F Påmelding
9./8 kl 15:00 Treningskveld Før FM-Jegertrap Nordreisa J.F.L Påmelding
10./8 kl 10:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F Påmelding
10./8 kl 10:00 FM- Jegertrap Troms 2019 Nordreisa J.F.L Påmelding
11./8 kl 10:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F Påmelding
13./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 7:9 Øksnes J.F.F Påmelding
14./8 kl 17:00 Artic cup Varanger S.S.K Påmelding
14./8 kl 17:00 Åpent stevne Målselv J.F.F
14./8 kl 17:00 NEIDEN CUP 2019 - KLS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F Påmelding
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F Påmelding
14./8 kl 18:00 Klubbmesterskap CompactSporting 50sk +Finale Rana J.F.F Påmelding
15./8 kl 17:00 Merkeskyting Sør-Varanger J.F.F
15./8 kl 18:00 NOJFF jegertrap Narvik og Omegn J.F.F
17./8 Åpent stevne - Nordisk trap, 100 skudd Neiden og Omegn J.F.F
17./8 kl 10:00 FM Jegertrapp 2019 Brønnøy J.F.F Påmelding
17./8 kl 10:00 Åpent 100 skudd Sør-Varanger J.F.F Påmelding
18./8 Åpent stevne - Nordisk trap, 100 skudd Neiden og Omegn J.F.F
18./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Kautokeino J.F.F Påmelding
18./8 kl 10:00 FM Kompakt Leirduesti 50skudd + finale Brønnøy J.F.F Påmelding
20./8 kl 17:00 50 Skudd- Høstsmellen Nordreisa J.F.L Påmelding
21./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Alstahaug J.F.F Påmelding
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Skeet Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
24./8 kl 09:00 Mesterpokalen Jegertrap 50 duer Alta J.F.F
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap Andøy J.F.F Påmelding
25./8 kl 10:00 Klubbmesterskap 100 sk+finale Rana J.F.F Påmelding
27./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F
27./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Nord- Troms Fuglehundklubb Nordreisa J.F.L
29./8 kl 17:00 Merkeskyting Vadsø J.F.F
29./8 kl 17:00 Øksnescupen 2019 8:9 Øksnes J.F.F Påmelding
31./8 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
31./8 kl 10:00 Øksnesmesterskapet 2019 Øksnes J.F.F Påmelding
September
1./9 kl 09:00 KM SKEET 125 duer Alta J.F.F
1./9 kl 10:00 KM Skeet Finale Alta J.F.F
1./9 kl 11:00 Klubbmesterskapet 2019 Øksnes J.F.F Påmelding
4./9 kl 17:00 Sprudlestevnet 50 duer Alta J.F.F
4./9 kl 18:00 Jegermesteren Bodø J.F.F Påmelding
5./9 kl 17:00 Jegerstevne Vadsø J.F.F
5./9 kl 17:00 Øksnescupen 2019 9:9 + FINALE Øksnes J.F.F Påmelding
7./9 kl 08:00 Klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F Påmelding
7./9 Klubbmesterskap - Nordisk trap, 100 skudd Neiden og Omegn J.F.F
7./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100 sk m/finale – Kjerringlorten cup – LK kval Brønnøy J.F.F Påmelding
7./9 kl 13:30 NEIDENMESTERSKAP JT/NT 2019 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
7./9 Neidenmesterskapet - Nordisk trap, 100 skudd Neiden og Omegn J.F.F
8./9 Kjerringlorten Klubbmesterskap Compak Sporting - FITASC Compak Sporting Brønnøy J.F.F
8./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Sporting 100 sk m/finale Brønnøy J.F.F Påmelding
28./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
29./9 kl 10:00 Åpent stevne- 100 duer Alta J.F.F Påmelding
Oktober
9./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
16./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
19./10 kl 11:00 Kjerringlorten 100 sk Compak Sporting Brønnøy J.F.F Påmelding
23./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
30./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering Rana J.F.F Påmelding
November
3./11 kl 17:00 Blærekataren Rana J.F.F Påmelding
Desember
2019 kl 19:00 Klasseføring NT 2019 LEIRDUE.NET
28./12 kl 14:00 Romjulscup Rana J.F.F Påmelding
28./12 kl 17:00 Flomlysstevnet 2019 Øksnes J.F.F Påmelding
29./12 kl 11:00 Skinkepåleggskyting 50 sk Brønnøy J.F.F Påmelding
2019 kl 12:00 Ranking 2019 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2019 kl 13:00 Ranking 2019 Skeet LEIRDUE.NET
2019 kl 13:00 Ranking 2019 OL-trap LEIRDUE.NET
31./12 kl 10:00 KM, Nyttårskytt Målselv J.F.F
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)